>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : FC Krasnodar : Valencia
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.70
Bukmacher : Unibet
Powinno być ciekawie w meczu Krasnodara z Valencją , w pierwszym meczu Valencja wygrała 2:1 i dzięki tej strzelonej bramce Krasnodar stoi przed szansą awansu bo wystarczy skromne 1:0 ale myślę że na takim wyniku się nie zakończy , jedna na co liczę to walka i walka z obu stron , w pierwszym meczu sędzia pokazał aż 6 zółtek tak więc dziś powinno iskrzyć , sędzią dziś jest Anglik Anthony Taylor i akurat u tego pana statystyka palce lizać w 3 meczach które sędziował w tym sezonie w LE pokazał 8 żółtek i 3 czerwone do tego 1 karny , Sevilla z Lazio 2 czerwone , Szahtar z Eintrachtem F 1 czerwona stąd też liczę że i dziś taki kartonik pan Antek pokaże !
⛔100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja 1 liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Hammarby-IFK Ystads
Typ: Hammarby (-2,5)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liczyłem po cichutku, że kurs na wygraną Hammarby będzie trochę wyższy. Ostatecznie postanowiłem zagrać tutaj z lekkim handicapem. Mierzą się dwa zespoły, które punktują w zasadzie tylko u siebie. Ich forma wyjazdowa jest bardzo słaba (Hammarby 0-0-15 IFK Ystads 1-0-14). Na własnym terenie lepiej spisuje się IFK Ystads i dzięki temu wyprzedzają dzisiejszego rywala o 4 pozycje w tabeli. Jednak nie sądzę aby to miało jakieś znaczenie bo szwedzka liga jest dosyć wyrównana. Idę w stronę Hammarby bo ten zespół w ostatnim czasie wzbudza moje zainteresowanie. Jest to typowy underdog gdy gra u siebie. Lepiej radzi sobie gdy ma mocnego przeciwnika. Potrafili wygrać z liderem (31:28 Kristianstad) z mocnym Skovde co prawda przegrali ale trochę na własne życzenie. W tych meczach mieli momenty gdzie punkty zdobywali seryjnie. Szczególnie z Kristianstad gdzie z dużej straty w pewnym momencie zrobili zwycięstwo. Ze Skovde prowadzili już nawet 6 golami i dali sobie wydrzeć zwycięstwo w końcówce. Jeśli dziś przytrafią im się tak dobre momenty w meczu nie sądzę aby Ystads mógł tu coś ugrać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter- Eintracht
Typ: Inter zdobędzie +1,5 gola
Kurs: 2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mamy przed sobą rewanżowe mecze w ramach 1/8 finału Ligi Europy, a w tym spotkanie pomiędzy Interem a Eintrachtem. Ja dziś stawiam na Inter, myślę, że po bezbramkowym pierwszym meczu na wyjeździe, na własnym stadionie i przed swoją publicznością będą chcieli zagrać jak najlepiej. W spotkaniu we Frankfurcie mieli sporo sytuacji brakowych i myślę, że dziś będą bardziej skuteczni. Tym bardziej, że w meczach ligowych zdobywają całkiem dużo goli bo aż 40 w 27 meczach. Poza tym są w niezłej dyspozycji i powinni podejść do tego spotkania bez większych problemów kadrowych. Co prawda Eintracht to wymagający przeciwnik ale też trochę tracą bramek więc myślę, że Inter powinien dać radę pokonać ich bramkarza przynajmniej dwa razy. Jeśli miałabym też stawiać na zespół, który awansuje dalej to postawiłabym na dzisiejszych gospodarzy.
⛔100
 
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Dynamo Z.
Typ: 1/ handicap 0:1
Kurs: 2.28
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Porażka Benfiki była chyba jedną z większych niespodzianek pierwszych spotkań. Jednak Dynamo to typowa drużyna własnego podwórka na wyjeździe idzie im już znacznie gorzej. Przegrali oba ostatnie mecz wyjazdowe w pucharze. Poza tym, za gospodarzami przemawia też olbrzymie doświadczenie w rozgrywkach pucharowych oraz duża siła w ofensywie. Podejrzewam, że goście nastawią się na mocną defensywę, ale uważam, że po 1 bramce gospodarzy wynik się otworzy, a typ jest dość wysoki.
⛔100
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 18:55
Spotkanie : Salzburg - Napoli
Typ : Piotr Zieliński strzeli gola
Kurs : 5,00
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Podoba mi się ostatnimi czasy gra Piotrka, gra dużo dojrzalej i jest wiodącą postacią w drużynie Ancelottiego. Mimo że wychodzi w środku pola, często schodzi do boków, a nierzadko jego gra przypomina skrzydłowego, jest w tym skuteczny i bierze udział w wielu akcjach ofensywnych Napoli. Strzelił już w tym sezonie kilka goli, a przy obecnej słabej dyspozycji Mertensa, Insigne i przy nierównym Miliku myślę, że jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do strzelania goli, tym bardzie że widać, jaką złapał pewność siebie. Liczę dziś na kilka trafień w tym starciu, gdyż wynik dwumeczu jest praktycznie przesądzony, ale nie wyobrażam sobie gości grających na swojej połowie, będzie wiele okazji do kontr w których nasz rodak praktycznie zawsze bierze udział i liczę że w nich będzie dziś szukał swojej szansy.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: Liga Europy
Spotkanie: Slavia Praga - Sevilla
Godzina: 21:00
Typ: 2 i under 4,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w Lidze Europy pomiędzy zespołami Slavii Pragi i Sevilli. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się sensacyjnym remisem 2:2. Uważam, że w gościach drzemie sportowa złość i będą chcieli za wszelką cenę wygrać dzisiejsze spotkanie z teoretycznie słabszym rywalem. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gości. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Sevilli , którzy będą chcieli awansować. Slavia do czwartkowego rewanżu przystąpi jedynie osłabiona brakiem pauzującego za żółte kartki Vladimira Coufala. Tymczasem w drużynie gości nie zobaczymy kontuzjowanych Nolito i Sergio Escudero, ale do dyspozycji trenera będzie Franco Vazquez, którego zabrakło przed tygodniem. Muszą odnieść zwycięstwo jeśli chcą awansować do ćwierćfinału. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup Kobiety
Godzina: 20.00
Spotkanie: Uni Girona - Lyon
Typ: Lyon poniżej 61,5pkt
Kurs: 1.89
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Rewanżowy mecz ćwierćfinału rozgrywek EuroCup, pierwsza gra zakończona zwycięstwem hiszpańskiej drużyny 80-57 - na wygrane w tej parze, w półfinale czeka już ekipa Lattes Montpellier. Hiszpańska drużyna Uni Girona zmagania EuroCup rozpoczęła od grupy F, gdzie zajęły pierwsze miejsce z bilansem 6-0, play offy rozpoczęły od 1/16 finału gdzie pokonały MBA Moskwa (69-71, 73-63), w 1/8 finału pokonały Atomeromu Szekszard (73-79, 80-73 po dogr.). Francuska ekipa Lyonu druga pozycja w grupie I, play offy - 1/32 finału Spartak Moskwa (83-52, 82-52), 1/16 finału AZS Gorzów (90-82, 81-67) i 1/8 finału Tarbes (95-68, 65-44). Pierwszy mecz w tej parze, już chyba w dużej mierze przesądził sprawę awansu do półfinału, bardzo ciężko będzie odrobić francuskiej ekipie tak dużą stratę na parkiecie rywalek, w dodatku zmagają się ze sporymi problemami kadrowymi - według informacji dostępnych na oficjalnej stronie zespołu, dzisiaj zagrają bez Turcinovic (długo już kontuzjowana, tylko jeden występ w EuroCup), Clark (10 gier w EuroCup i średnie 13,4pkt/4,8zb/2,2as), Sacko (10 gier - 4,3pkt/1,9zb/1,9as), Dos Santos (12 gier - 16,2pkt/10,8zb/2,3as) i Allemand (9 gier - 9,8pkt/3,7zb/4,8as), kadra uzupełniona o młodsze zawodniczki. Drużyna Uni Girona bez większych problemów kadrowych - prawdopodobnie niepewny tylko udział Reisingerovej, która opuściła dwa ostatnie spotkania, w dodatku ostatnio wzmocnione przez Williams, mającą zastąpić odchodzącą Murphy, a po dłuższej kontuzji wróciła już Sanchez. W ostatnich spotkaniach ligowych oba zespoły z różnym podejściem - trener Girony Suris dał pograć całej dwunastce, oszczędzając trochę te kluczowe zawodniczki (60-43 z Ferrol), z kolei Lyon, wobec obecnych problemów kadrowych, musiał zagrać ośmioosobowym składem, gdzie tak naprawdę szóstka zawodniczek miała realny wpływ na wynik ekipy (86-87 z Bretagne). Uni Girona, w tych rozgrywkach, średnio na mecz traci około 62pkt, z kolei Lyon rzuca około 80pkt, z tym że ponad połowę z tego zdobywały nieobecne dzisiaj zawodniczki. Nie wiem czy wobec sporych jednak problemów kadrowych ekipy Lyonu, stać je obecnie na wysokie punktowanie, w dodatku z drużyną, która w tej edycji EuroCup ma obok Montpellier, najmocniejszą defensywę. Oczywiście gospodynie tego spotkania mają już spora przewagę z pierwszego meczu i nie muszą tutaj pewnie jakoś mocniej atakować, ale jeżeli nie zlekceważą rywalek, powinny przy swojej dotychczasowej grze, kontrolować ten mecz - jeżeli pozwolą rywalką na większą swobodę w ataku, mogą tylko niepotrzebnie skomplikować sobie przebieg tego spotkania.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Dynamo Z.
Typ: Dynamo wygra, Dynamo ha azjatycki +1.75
Kurs: 1.43
Bukmacher: lvbet
Mecz rewanzowy, w pierwszym spotkaniu Dynamo wygrało u siebie 1:0. Zgadzam się, że faworytem jest Benfica ale zabraknie dziś najlepszego strzelca Seferovicia a niespodziewanie tylko na ławce drugi strzelec Jonas oraz dwaj inni czołowi gracze Grimaldo i Joao Felix. Poza rozgromieniem Bragi, Benfica w tym sezonie w lidze i europejskich pucharach nie wygrała z żadną mocniejszą drużyną więcej niż jedną bramką. Natomiast Dynamo w tym sezonie przegrało tylko dwa wyjazdowe mecze, w lidze 0:1 z Rijeką i w pucharach 1:2 z Pilzno. Typ wejdzie jeśli Dynamo wygra, zremisuje lub przegra jedną bramką. Przy porażce dwiema bramkami utrata połowy stawki.
✅43
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Jamajka
Godzina: 21:30
Spotkanie: Portmore – Waterhouse
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 1,56
Bukmacher: LVBet


Egzotyka pełną gębą. Tutaj chyba wcześniej się nie zapuszczałem. Ale w oczy rzucił mi się mecz na szczycie tabeli. Lider podejmuje wicelidera do zakończenia sezonu zasadniczego jeszcze 3 kolejki. Dzielą ich 4 punkty w tabeli. Dwa pierwsze miejsca daja awans do półfinałów a kolejne 4 ekipy walczyć będą w dwóch parach o dołączenie do grona półfinalistów. Zapas gości nad trzecią drużyną to tylko 4 punkty więc sądzę że w tym meczu zakończy się podziałem punktów, co przy minimalizacji zmęczenia może być wynik 0:0. Patrząc na statystyki to w meczach U/O gospodarze mają bilans 20/10, a gości 21/9 .Wydaj mi się, że dziś jeszcze bardziej te statystyki pójdą w kierunku Underów. Na 12 meczów miedzy nimi overów było 5 w tym 3 w roku 2017. Ostatnio 1:1 w grudniu 2018.
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Eintracht
Typ: poniżej 1.5 gola
Kurs: 4.05
Bukmacher: totolotek
Zapowiada się strasznie nudny mecz pomiędzy osłabionym Interem i Frankfurtem. W pierwszym spotkaniu nie zobaczyliśmy żadnej bramki pomimo przewagi drużyny z Niemiec nie udało im się pokonać Handanovica. Widoczny był brak Rebic&#39;ia i problemy w kreowaniu groźnych sytuacji. Dzisiaj również go nie zobaczymy, a w dodatku zawodnicy Eintrachtu grają na wyjeździe. W drużynie Inter&#39;u natomiast sporo osłabień gdyż do grona nieobecnych dołączają za kartki Martinez oraz Asamoah i zastąpią ich grający pierwsze spotkanie po kontuzji Keita oraz nowy nabytek Soares, a na ławce zasiądzie paru zawodników drużyny młodzieżowej w tym 16 letni Esposito. Inter tak naprawdę nie ma czym straszyć z przodu gdyż Icardi dalej walczy o nowy kontrakt przez co nie gra ani nie trenuje, Perisic i Brozovic grają słabo, Nainggolan i Martinez nie zagrają, a Keita dopiero co wraca po kontuzji więc postrach mają siać włoscy zawodnicy Politano i Candreva co według mnie zakończy się maksymalnie jedną bramką. Inter nie będzie chciał tutaj stracić gola więc na pewno będą grać ostrożnie w defensywie gdyż utrata bramki zmusza ich do strzelenia dwóch, a z tym może być ciężko. Tak więc przewiduję tu nudne spotkanie z wymęczonym 1:0.
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Dinamo Zagrzeb
Typ: powyżej 30 fauli (30 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Na dzisiejszy wieczór wybieram rewanżowe spotkanie w Portugalii pomiędzy Benficą a Dinamem. Pierwszy mecz jeszcze niczego nie przesądził, jednobramkowa strata z Zagrzebia jest jak najbardziej do odrobienia przez Portugalczyków. Typ na przewinienia głównie pod to jak grają drużyny w lidze portugalskiej gdzie jest popełnianych sporo fauli, Chorwaci też do &quot;grzecznych&quot; na boisku nie należą i jak trzeba to też nie odpuszczą. Na boisku moim zdaniem będzie bardzo nerwowo i zobaczymy sporo fauli z jednej jak i drugiej strony. Linia może wysoka ale to jest walka o 1/4 i tutaj nikt dzisiaj nie odpuści.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom