>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.04.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Twente-Villarreal
Typ: dokładny wynik: 0-3 dla Villarreal
Kurs: 40.00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś mecz Twente-Villarreal. Po pierwszym spotkaniu w Hiszpanii już praktycznie wiadomo że do dalszych rozgrywek awansuje Villarreal, wygrana 5-1 gospodarzy, niemal że przekreśliła szanse Twente do awansu, jeśli chcą awansować muszą się solidnie napracować i przede wszystkim nastrzelać bramek, odrobienie takiego wyniku jest już chyba nie możliwe. Twente gra u siebie więc to jest jakiś plus dla nich w tym meczu, lecz uważam że Villarreal nie odpuści im tego meczu w pięknym stylu postawi kropkę nad &#39;i&#39;, oraz pokaże że w tej edycji Ligi Europejskiej jest faworytem do tytułu. W tym meczu powinno nie paść tyle bramek jak to się stało w Hiszpanii, uważam że padnie około 3 bramek i to dla Villarrealu. Mój typowany wynik na dzisiejsze spotkanie to 0-3 dla Villarrealu.
⛔ 100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt 1 liga
Spotkanie: Al Zamalek - Haras El Hedoud
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Dzisiaj, zdecydowałem się na mecz ligi egipskiej, w której zmierzy się lider Al Zamalek z aż 12 drużyną ligi Haras El Hedoud. Wszystko dziś wskazuje na to, że gospodarze są murowanymi faworytami, co w połączeniu z dość ciekawym kursem, daje dobry pretekst, żeby zagrać w tym meczu właśnie na nich. Po pierwsze są liderami, grają u siebie, przeciwko drużynie z dołu tabeli. Ich pozycja w tabeli nie jest bezpieczna, gdyż inne drużyny depczą jej po piętach, więc będzie na pewno dobra motywacja na mecz. Ostatnie 6 meczy Zamaleku to 2 remisy i 4 zwycięstwa co przy 5 porażkach i 1 zwycięstwie gości, jasno wskazuje, kto dziś powinien tryumfować. Wiadomo, wszystko może się zdarzyć, a liga egipska nie jest zbyt dobrze znana, ale po prostu, jak dla mnie, wszystko dziś przemawia za gospodarzami i wierzę w ich gładkie zwycięstwo. Typ na wygraną Zamaleku.
✅ 50
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - UEFA Europa League
Spotkanie:
Sporting Braga - Dynamo Kiev (HT/FT)
Typ: Rzuty Rożne : Dynamo/Dynamo
Kurs: 3.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:Witam. Dziś odbywają się rewanżowe spotkania ćwierćfinałów Ligi Europejskiej. W jednym z nich zmierzą się Sporting Braga ( Tak. Tak, to ten który na dużym farcie wyeliminował polskiego Kolejorza ) z Dynamem Kijów. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05 na stadionie w Portugalii. Faworytem wg. bukmacherów są gospodarze. Ja jednak jestem zupełnie innego zdania. W pierwszym meczu padł wynik 1:1 który w tej sytuacji premiuje awansem Portugalczyków. Mój typ jednak składnia się do rzutów po dość okazałym kursie. Typ polega na tym że w rzutach rożnych po pierwszej połowie prowadzić będą goście i to utrzymają. Co tu dużo pisać takie mam przeczucie i myślę że się sprawdzi. Zapraszam na mecz i polecam typ.
⛔ 100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: Twente- Villarreal
typ: 1/1
kurs: 3.50
buk: bwin
Analiza: Dziś o godz. 21:05 rozpocznie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej pomiędzy holenderskim Twente Entschede a hiszpańskim Villarrealem. Sprawa awansu jest praktycznie przesądzona, bowiem Hiszpanie wygrali pierwszy mecz u siebie 5:1. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy. Twente u siebie jest bardzo mocne. U siebie nie przegrali od listopada ubiegłego roku, a na ostatnie 10 spotkań 7 wygrali i 3 razy remisowali. Dziś Twente nie ma nic do stracenia i na pewno powinno odważnie zaatakować i pewnie tak zrobi i szybko zdobędzie gola. Villarreal na wyjazdach radzi sobie przeciętnie, ostatnio nie popisali się w meczu z Valencią przegranym 5:0 i trudno sobie wyobrazić żeby dziś zagrali na 100% mając już awans praktycznie w kieszeni. Hiszpanie raczej będą już myślami w Primera Division bowiem dalej muszą walczyć o Ligę Mistrzów. Dlatego dziś bardzo prawdopodobne jest że Twente chcąc zmazać plamę na honorze wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europejska , 14.04.2011 godz.: 21:05
Spotkanie: PSV - Benfica (HT/FT)
Kurs: 4.5
Typ 1/1
Bukmacher:Ladbrokes
Analiza:
Przed nami rewanzowe spotkania w ćwierć finale Ligi Euroepejskiej. Wlasciwie wiekszosc konfrontacji roztrzygnela sie juz w pierwszym pojedynku. Pewnym polfinalistom zdaje sie byc takze ekipa Benfiki. Przed wlasna publicznoscia pewnie pokonali Holendrow 4-1. Trudno jest uwierzyc w to aby PSV bylo dzisiaj w stanie odrobic tak duze straty. Nie mozna jednak odbierac im szans na honorowe wyjscie z tego dwumeczu. Dzisiaj zagraja na swoim obiekcie i z pewnoscia zrobic wszystko aby jak najlepiej wypasc przed kibicami. POtencjalowo nie sa przeciez wcale gorsi od Portugalczykow. Sklad PSV wyceniania sie na 80 mln E. W druzynie jest kilka ciekawych zawodnikow. Z pewnoscia wspomniec trzeba o obecnosci takich pilkarzy jak: Ola Toivonen (8mln E)-14bramek i 8 asyst, Dzsudzsáku(13mln E) - 15 bramek i 12 asyst , Lens(5mln E)-10 bramek i az 14 asyst. W formacji defensywnej Pieters (4 mln E), Bouma (3mln E), Maza (3mln E) i dobrze nam znany Marcelo (3,5mln E). Na bramce doswiadczony Isaksson, wyceniany na 5 mlne.Niestety za kartki pauzowac musza Pieter i Engelaar,a z kontuzja zmagaja sie Toivonen, Koevermans i Reis. Ogolnie Benfika na tle gospodarzy dzisiejszej konfrontacji wcale nei wyglada zdecydowanie lepiej. Tym bardziej dziwi tak pewne ich zwyciestwo w pierwszym spotkaniiu. Przy porownywalnych potencjalach nie wierze jednak,ze PSV nei wyjdzie z twarza z tego dwumeczu. To oni dzisiaj beda mieli 12 zawodnika w postaci swoich kibicow. No i Benfika samialo moze sobie pozwolic na niskobramkowa porazke. Kursy tak naprawde sa bardzo zahecajace.
⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV - Benfica (-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj nietypowo piłka. Na stadionie PSV zostanie rozegrany mecz, w którym jednak emocji związanych z walką o awans będzie brakowało, bo ten już w pierwszym meczu (na papierze) zapewniła sobie Benfica. Dziś znów spodziewam się zwycięstwa gości, ponieważ są dużo mocniejszą ekipą co udowodnili w ostatnim meczu. W dodatku o ich wynikach decydują często indywidualności takie jak Salvio (strzelił w Lisbonie 2 gole) i oni również dziś mogą być groźni. PSV ostatnio sporadycznie zawodzi, lubię tę drużynę, ale to nie ten sam solidniak co przed kilkoma latami. Sporo dziur w defensywie, to szansa dla Benfiki, która już przecież nie walczy na krajowym podwórku. Widać, że portugalskim ekipom zależy na triumfie w tych rozgrywkach, są dobrze przygotowane i myślę, że dla trenera PSV ten mecz nie ma wielkiego znaczenia, jest świadomy swojej pozycji, a porażka dla Benfiki mogłaby oznaczać zachwianie bardzo dobrej ostatnio sytuacji. Stawiam na pewne zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Braga - Dyanamo
Typ : Powyżej 6 kartek
Kurs : 3.75
Buk : William Hill
Analiza : Dobry wieczór wszystkim fanom piłki nożnej a dokładniej ligi europejskiej lub po prostu kibicom Bragi lub Dynama. Dziś zaproponuję użytkownikom troszkę nietypowy lub jak kto woli ( mówiąc żargonem piłkarskim ) niekonwencjonalny typ. Jednak ja się w takich typach czuję dobrze. Tutaj chodzi o kartki powyżej 6 kartek w takim meczu ? Myślę że bardzo realne jak na taki mecz. Wszyscy już wiemy o problemach kadrowych gospodarzy dzisiejszego spektaklu. Na pewno będzie to miało jakieś znaczenie dla mojego typu. Mniejsze lub większe. Braga będzie zmęczona a Dynamo naciskać. Taki scenariusz przewiduję na mecz. Dobranoc.
✅ 275
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball, MLB - National League, Ameryka Płn.
Spotkanie : NY Mets - Colorado Rockies
Typ : NY Mets -1,5
Kurs : 3,20
Bukmacher : Gamebookers
Data: 2011-04-14 22:05
Analiza : Dzisiaj o godzinie 22:05 rozpocznie się czwarty mecz pomiędzy drużynami NY Mets, a Colorado Rockies w lidze MLB. W tabeli wyżej znajduje się zespół Colorado Rockies który ma bilans 9-2, zespół NY Mets ma natomiast bilans 4-8. W trzech pierwszych meczach wygrywała ekipa z Colorado (właśnie zakończył się trzeci mecz). Tylko z jednym zespołem udało im się wygrać w nowym sezonie wszystkie mecze i było to z LA Dodgers. NY Mets znów nie przegrało z nikim wszystkich spotkań, pokonując nawet drużynę z Philadelphi. Myślę, że dziś będzie podobnie. Dodatkowo, gdy drużyny grają spotkanie za spotkaniem naogół zdarza się, że raz wygrywa jedna ekipa, raz druga. Jak będzie dzisiaj, przekonamy się wkrótce. Faworytem jest ekipa Colorado, ale na początku sezonu ciężko jest wskazywać faworyta, więc szanse gospodarzy na odniesienie zwycięstwa są duże. Liczę w tym spotkaniu na wielką niespodziankę jaką zafundują gospodarze.
⛔ 100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:Nicholas Monroe vs James Blake
Typ:under 19,5
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia:14-04-2011 23.00
Analiza:

Dzis póznym wieczorem zostanie rozegrane cwiercfinałowe spotkanie Challengera rozgrywanego w Tallahassee czyli rodowitym panstwie obu tych graczy.Zdecydowałem sie na to spotkanie poniewaz uwazam ze James Blake jest tu bez watpienia głównym faworytem do zwyciestwa jak i triumfu w całys |Challangerze .dzis zmierzy sie z Nicholas Monroe kótry jak narazie na tym turnieju niemaił okazjii pokazac swojej obecnej formy. Obecnie zajmuja on 305 miejsce w rankingu ATP. W pierwszej rundzie ograł on takze Amerykanina Witten Jesse Lecz miał on juz od drugiegi seta problemy z kostka co w koncówce nie pozwoliło mu zakonczyc pojedynku i jego rywal wygrał przez krecz .Z kolejii w 1/8 zmierzył sie z 20 letnim McClune Michael który obecnie zajmuje 705 pozycje w rankingu .Jak widac z takim rywalem powinien on bez problemu wygrac lecz juz w pierszym secie zadanie to okazało sie niecotrudniejsze i dopiero przy stanie 5-5 udało mu sie przełamac .Dzis jego rywalem jest Blake który jest 150 na liscie ATP a w tym Challengerze wystepuje z numerem 1 . Miał on nieco trudniejsza przeprawe poniewaz zmierzył sie z Kanadyjczykiem Dancevic Frank lecz wygrał 2-1 .W ostatnim czasie zmierzył sie on takze z Delic Amer który zajmuje obecnie zblizona lokate w rankingu co jego dzisiejszy rywal i wygrał on bez problemów rozgrywajac tylko 18 gemów .Dzis licze na gładnie 2-0 i maksymalnie 18 gemów .A jak bedzie to sie okaze .Polecam
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom