>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.04.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Barletta
Godzina: 13:00
Spotkanie: Jaume Antoni Munar Clar - Marco Trungelliti
Typ: 2:0
Kurs: 2,4
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Dawno mnie nie było. Do rzeczy. Na dzisiaj tenis. Typ jest podyktowany obecną formą. Trungelliti ślizga się w tym turnieju. Raz że wygrał przegrany mecz z Giannesim przez kręci, a dwa to dostał w następnej rundzie słabego Oliveire( który dotarł do tej rundy także przez krecz). Munar w tym turnieju gra bardzo pewnie. W Marbelli odpadł już w drugiej rundzie z odradzającym się Andujarem( polecam zagrać dzisiaj na jego win) więc to żadna ujma. Myślę że dzisiejsze spotkanie zakończy się gładkim zwycięstwem hiszpańskiego tenisisty.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka - NBA
Godzina:
21:00
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ: poniżej 209.5 pkt w meczu
Kurs: 1.74
Bukmacher: efortuna
Analiza: Playoffyyyyy ależ wspaniały moment w życiu każdego fana NBA. Od razu pod lupę bierzemy pierwsze spotkanie w Oakland, gdzie miejscowi GSW zmierzą się z SAS. W Kaliforni szykuje nam się kawał dobrego basketu. Gospodarze, czyli drużyna która w fazie zasadniczej uzykała największą ilość punktów zdobywanych na mecz (113,5) zmierzy się z super defensywą San Antonio Spurs (99,8). Zdziwiła mnie ta linia wystawiona na fortunie, ponieważ najwięszka ma aż 213,5 pkt co daje wynik remisowy 107-107, a ja szczerze wątpię by dzisiaj któraś drużyna zdobyła powyżej 105pkt. Jak wiadomo w pierwszej rundzie nie zobaczymy Stephana Curryego oraz Kahwi Leonarda. O ile SAS bez swojej gwiazdy grają cały sezon o tyle Curry znaczył dla Gospodarzy bardzo dużo przez cały sezon. Obie drużyny miały w tym roku swoje problemy z kontuzjami, o Goldeni końcówkę mieli wręcz tym troszkę przesadzoną. Mamy również na ławce kapitalnych trenerów, ale myślę, że taktyka na ten mecz dla gości będzie łatwa: Twardo i mocno w obronie, i skuteczny wolny atak. Gospodarze będą liczyć na trójki Duranta i Thompsona. Twarda obrona SaS i wolne ataki powinny sprawić, że ten mecz będzie wolny. Jak dobrze też wiemy gospodarze są najlepsi w lidze pod względem asyst, czyli szukają jak najwięcej podań, a San Antonio broni najlepiej w lidze w zamalowanym, także to będzie utrudnione. W tym sezonie mierzyli się 4 krotnie i linia nasza była przekroczona 2x (110-107, 122-105), ale także 2x była pokryta (89-75, 92-112). Co ciekawe pokryta była w starciach w San Antonio, a więcej punktów zdobywali wlaśnie w Oakland, więc idę troszkę przeciwko statystykom. SAS w formie potrafią powstrzymać każda drużynę w tej lidze przed granicą 100pkt (np. Houston w tym roku), natomiast GSW ostatnio nie zdobyli nawet 80pkt przeciwko Utah, co nie wróży za dobrze dla nich przed starciem z SAS. Krótko mówiąc spodziewam się dziś meczu w granicy wyniku 102-95 dla GSW, i sprawiłoby to że nasza linia wchodzi na spokojnie ???? . Powodzenia.
PS. Warto również spróbować zagrać Kevina Duranta -29,5 pkt, ponieważ tak jak mówiłem w zamalowanym bronią kapitalnie spursi, a widzą, że cała ofensywa dziś leży na KD, dlatego spróbują go wyłączyć jak tylko będzie się dało. Pod koszem raczej nie ma czego szukać ????
✅74
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Bułgarska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Levski Sofia- Ludogorets Razgrad
Typ: 2
Kurs: 2,05
Buk: fortuna
Ludogorets zmierza po kolejne mistrzostwo Bułgarii, ostatni mecz bez kompletu punktów to porażka w lutym z Milanem, od tego czasu komplet punktów. Warto zaznaczyć, że rozkręcił się również Świerczok punktując w ostatnich meczach rywali. Jedynym argumentem przeciw jest dobra forma Levski u siebie jednak ostatnia forma to 1-1-3 w 5 ostatnich meczach i w perspektywie 2 mecze derbowe z Cska Sofia w lidze i następnie rewanż w pucharze, pierwszy mecz natomiast grali w tym tygodniu więc dochodzi element zmęczenia. Myślę, że fajny kurs jak na hegemona ligi, polecam.
✅105
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzinna:
16,00
Spotkanie: Huddersfield Town-Watford
Typ: remis
Kurs: 3,20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarzy dzieli tylko 1 punkt od strefy spadkowej.Zajmują 16tą pozycję z dorobkiem 32pkt.
,,Teriery,,5 meczy bez wygranej.Ostatni mecz remis z Brighton 1-1
Goście 12 miejsce z dorobkiem 37 pkt.Też szału nie ma i ostatnio słaba forma.4 mecze bez wygranej.
,,Szerszenie ,,mimo prowadzenia w ostatnim meczu do 70tej minuty z Burnley, przegrali to spotkanie.
Obie drużyny tracą bardzo dużo bramek.
Gospodarze stracili w tym sezonie 54 gole,a jeszcze więcej goście 59.
Za drobne stawiam jeszcze bramkowy remis.
Nie liczę na przełamanie żadnej z drużyn,a Watford powinien być z tego wyniku zadowolony.
⛔ 100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Airdrieonians - Albion Rovers
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Trzeci poziom rozgrywkowy w Szkocji, 34 kolejka i mecz pomiędzy pewnym utrzymania Airdrieonians a walczącym o utrzymanie Albion Rovers. Mecze między tymi dwoma drużynami to zawsze gwarancja dużej ilości bramek w tym sezonie. Kolejny smaczek tego meczu jest taki, że są to lokalne derby. W tym sezonie odbyły się już 3 mecze pomiędzy tymi drużynami, bilans to jedno zwycięstwo gospodarzy i dwa remisy. Szkoleniowiec gospodarzy potwierdził, przed meczem, że nie będzie mógł skorzystać z dziesięciu zawodników pierwszej drużyny. Można przypuszczać, ze zmiennicy którzy wejdą nie dadzą takiej jakości, natomiast też można wziąc pod uwagę, że drużyna gospodarzy jest pewna utrzymania i nie musis grać na 100%. Po drugiej stronie znajduje się Albion Rovers, którzy w zeszłym tygodniu na swoim boisku przegrali mecz o &quot;6pkt&quot; z Forfar Athletic- drużyna z którą walczyli o utrzymanie. Po tej porażce na 3 kolejki przed końcem mają już 7pkt straty do bezpiecznej strefy i jeszcze mecz z liderem. Myślę, że już wszyscy się pogodzili z tym, że w następnym sezonie beda grać w niższej klasie rozgrywkowej. Reasumując mecz pomiędzy dwoma drużynami które są w kryzysie- z jednej strony gospodarze bez swoich podstawowych graczy, ale pewni utrzymania, a po drugiej stronie Albion tylko i wyłącznie z matematycznymi szansami na utrzymanie. Jednak jak na początku napisałem, są to derby, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i wszystkie statystki trzeba odłożyć na bok. Szkoleniowiec Airdrieonians zapewniał, że nie odpuszczą tego meczu i przed własną publicznością bedą starać się o 3pkt, natomiast goście, jeżeli jeszcze się nie poddali mogą powalczyć chociazby o godne pożegnanie z ligą. W mojej opini wynik jest oczywiście sprawą otwartą, natomiast patrząc po formie obu drużyn w ostatnich meczach typuje tutaj bramkowy remis. Powodzenia ????
⛔ 100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Guimaraes - Setubal
Typ: 1/+3,5
Kurs: 5,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na początku wspomnę, że sam pobieram typ 1/+2,5 , jednak różnica między kursami pcha mnie do tego, że na potrzeby konkursu biorę 1+/3,5. Przechodząc do meczu, liga portugalska ma to do siebie, że większość spotkań wygrywają gospodarze. Tamtejsze drużyny granie na własnym boisku traktują jako wielki atut. Gospodarze w ostatnich meczach u siebie przegrali tylko z Bragą, jednak nie traktowałbym tego jako coś co ma jakikolwiek wpływ, bo jest to jedna z drużyn z &quot;fantastycznej czwórki&quot; ligi portugalskiej, której nie sposób dorównać. Goście na wyjazdach grają kompletną tragedie. W 14 spotkaniach zdobyli jedynie 7 punktów. Tracą oni w delegacjach strasznie dużo bramek, ale zazwyczaj nie przegrywają do zera. Ogólnie rzecz biorąc liga portugalska jest dosyć overowa. Gospodarze są moim zdaniem lepszą drużyną, dodatkowo dochodzi atut własnego boiska i dziurawa obrona przeciwnika, co po podsumowaniu daje niezłe szanse na trafność tego typu. Wszystkim pobierającym życzę powodzenia! Pozdro! ;)
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (południe)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rawia Rawicz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ mocno ryzykowny, ale możliwy do &quot;wejścia&quot;. Mająca w swoim dorobku 19 pkt. i zajmująca 13. miejsce Rawia Rawicz podejmie na własnym boisku trzecią ekipę ligi - Pogoń Nowe Skalmierzyce (42 pkt.). Faworytem w tym meczu są oczywiście goście. Ja jednak czuję, że gospodarze mogą tego meczu nie przegrać. Ale też nie wygrają, dlatego uważam, że może się skończyć remisem.
Pogoń większość punktów zdobywa na własnym boisku, gdzie rzadko kto potrafi ją powstrzymać. Bilans wyjazdowy też nie jest jakiś tragiczny (5-1-3), ale ekipie ze Skalmierzyc zdarzają się wpadki jak np. wysoka porażka w Gołuchowie z ligowym średniakiem.
Goście praktycznie o nic już nie walczą. Lider z Wrześni wydaję się być pewnym kandydatem do wygrania ligi i Pogoń raczej nie przeszkodzi im w odniesieniu sukcesu Podopiecznym Mariusza Kaczmarka spadek też nie grozi i raczej można być pewnym ich wejścia do nowej - czwartej ligi (połączenie dwóch wielkopolskich grup).
Gospodarze cały czas starają się uzyskać miejsce w pierwszej &quot;ósemce&quot;, które da im pozostanie w nowej czwartej lidze. Będą więc mocno zmotywowani by wywalczyć chociaż punkt. Pytanie jest takie, czy wystarczy im umiejętności by przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi?
Wg mnie remis jest w zasięgu Rawii. Zresztą podopieczni Jerzego Radojewskiego rzadko przegrywają przed własną publicznością. Ale rzadko też wygrywają. Bilans meczów na własnym boisku wynosi 2-5-2, a punkty gubiły tu również takie zespoły z czołówki jak Obra Kościan i Polonia Leszno.
Podsumowując mój typ można napisać: bardzo duże ryzyko, ale możliwe do osiągnięcia.
⛔100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BundesLiga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim – HSV Hamburg
Typ: x2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zespół z portowego miasta w ostatnich latach przywykł do walki o utrzymanie w końcowych kolejkach, często wskakując w ostatniej kolejce na bezpieczne miejsce, bądź barażowe. Wydaje się, że z roku na rok utrzymanie jest coraz trudniejsze i w tym roku Hamburczycy mogą pożegnać się z Bundesligą. Ostatnia wygrana z Schalke po zaciętym boju na pewno poprawiła nastroje w szatni i morale poszły w górę – w końcu Schalke ostatni mecz przegrało z Bayernem. Wcześniej goście zremisowali ze Stuttgartem i w efekcie w dwóch ostatnich kolejkach uzbierali cztery punkty, a zespołowi walczącemu o utrzymanie każdy punkt jest na wagę złota. Hoffenheim również ma o co walczyć bo przy dużym szczęściu jest szansa na top 4. 11 punktów w ostatnich pięciu meczach powoduje, że przed meczem są na pewno faworytem. Ucichły też plotki transferowe na temat Nagelsmana który był kandydatem do objecią posady w Monachium, ale już wiemy że zostanie nim Niko Kovac – to chyba lepiej dla drużyny „Wiieśniaków”, że sytuacja została wyjaśniona i można skupić się na graniu. Mając do typowania zespół który walczy o puchary i zespół który bije się o utrzymanie to zawsze wybiorę ten drugi. Oczywiście liczą się umiejętności piłkarskie, ale uważam, że potencjał jest zbliżony, tylko w ekipie gości jest on nie wykorzystany, a stając pod ścianą będą punktować. Wierzę ze zespół, który jeszcze nie spadł nigdy z najwyższej klasy rozgrywkowej nie spadnie. Dzisiaj może nie wygrają, ale liczę że remis przywiozą, stąd typ x2.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Górnik
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2.63
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Mecz drugiego z pretendentów do mistrzostwa, Jagiellonia zanotowała ostotnio spadek formy i szanse na wygranie ligi trochę odjechały, jednak ścisk w czubie tabeli jest tak ogromny, że takie mecze u siebie zespół, który chce zdobyć mistrzostwo musi wygrać. Jaga na ostatnie 4 mecze doznała aż 3 porażek, Górnik na wiosnę też nie jest już tak skuteczny jak w jesiennych meczach i swoje mecze głównie remisuje, na ostatnie 8 meczy raz wygrał, raz przegrał i 6 razy podzielił się punktami z rywalem. Plusem dla typu jest to, że aż w 7 z tych meczy zdobywał bramki. Jagiellonia również w swoich ostatnich 7 meczach w Białymstoku strzelała, jutro podział punktów na pewno nie zadowoli gospodarzy i będą dążyli do wygranej, jak wspomniałem Górnik praktycznie strzela co mecz, zarówno u siebie jak i w delegacjach, więc idąc typ tropem Jagiellonia jeśli chce wygrać musi strzelić co najmniej 2 gole, to oczywiście teoria i wszystko zweryfikuje boisko, ale wydaje mi się, że czas na błedy się skończył i jeśli gospodarze poważnie myślą o mistrzostwie to jutro zagrają z pełną determinacją i zobaczymy kilka bramek z obu stron. Powodzenia.
⛔ 100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ: Draymond Greena over 7,5 zbiórki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zaczynam fazę Play Off. Tutaj już nie ma przelewek i zaczynamy poważne granie. GSW te ostatnie kilkanaście meczów po różnych kontuzjach mogło sobie odpuszczać. Grali słabo, ale wiadomo jak to było, brakowało sporej części graczy. Teraz trudne boje z defensywnie nastawionymi ostrogami i na pewno łatwo nie będzie. Bez Currego ofensywa trochę siada i jest mniej wariantów rozegrania piłki. Green w PO zaczyna swoje średnie tripoule double osiągać. Jego 3 ostatnie PO to prawie 10 zbiórek na mecz. Tutaj powinien być wszędzie i rozdzielać piłki oraz zbierać. Wiadomo nie od dziś, że walczy za dwóch i nie odpuści żadnej piłki. Gospodarzy powinni zdominować strefę podkoszową i nie dawać zbyt wielu szans na ponowienie akcji San Antonio. Według mnie Green zakręci się w okolicach 10 zbiórek a może i więcej. Teraz to też więcej gry będzie na jego brakach i trzeba się pokazać. Jak dla mnie fajny kurs na takie wydarzenie. Powodzenia!
✅85
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Extraliga, Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karwina - Jicin
Typ: Karwina (handicap -3.5 goli)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj dosyć nietypowa liga w piłce ręcznej, choć dla mnie bardzo ciekawa do typowania. Zaczynamy play-offy o mistrzostwo kraju naszych sąsiadów, a mnie od razu przyciągnął pojedynek Karwiny. Zespół który bardzo się wzmocnił i w rundzie zasadniczej skończył na drugiej pozycji. Dzięki temu mają rywala z przedostatniego miejsca premiowanego, czyli Jicin. Zespół bardzo underowy, mało rzuca goli i ma aktualnie mega słabą formę. Na 5 ostatnich spotkań tylko raz wygrali. Porażki były z czołówką, w tym z dzisiejszym rywalem z Karwiny. Padł wynik 28:24. Dzisiejsi gospodarze z kolei 3 wygrane, remis i porażka z liderem, a więc dla mnie dobry wynik sportowy w ostatnich tygodniach. W ćwierćfinale zdecydowanym faworytem do awansu są Ci pierwsi, a dodatkowym atutem są dwa rozgrywane mecze u siebie. Pewnie nie będzie żadnych wyliczeń i po prostu Karwina zagra najlepiej jak będzie umiała. Miałem przyjemność ich oglądać i na prawdę robią dobre wrażenie. Uważam, że wygrają minimum czterema bramkami, tak jak to było m.in niecały miesiąc temu. Powodzenia!
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Górnik
Typ: Górnik +0,75 (AH)
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Typ podparty wyjściowymi składami, gospodarze w dość eksperymentalnym zestawieniu, goście w niemal najsilniejszym składzie, do tego po karencji do gry wraca Angulo (28/20 at). Oba zespoły ostatnio w odwrocie jeśli chodzi o formę, natomiast dla Górnika korzystny wynik w dzisiejszym spotkaniu może być ostatnią szansą na podłączenie się do walki o podium w tym sezonie.

✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Bundesliga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Bayern - Monchengladbach
Typ: Muller strzeli i Bayern wygra
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Moim zdaniem bardzo prawdopodobny zaklad. Podczas gdy Lewy, Robben, James zaczna mecz na lawce odpowiedzialnosc za strzelanie bramek bedzie nalezala miedzy innymi do Mullera ktory ostatnio jest w dobrej formie. Mimo, ze Bayern nie wychodzi podstawowym skladem jestem pewien, ze wygra to spotkanie. Motywacja musi byc ogromna, wygrywajac beda swietowali mistrzostwo Niemiec na wlasnym stadionie. Bawarczycy to istna maszyna w meczach domowych, nie przegrali meczu na swoim stadionie od prawie roku! Nie wydaje mi sie, ze pilkarze Borussi beda w stanie przerwac tak znakomita serie, gospodarze dzis przypieczetuja znakomity sezon i zgarna 3 punkty.
⛔100
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
:fight: KSW
Soldic, Roberto-Du Plessis, Dricus
TYP Du Plessis, Dricus
kurs 3,5
Buk: Unibet
godzina ok.22-00
To chyba będzie najlepsza walka gali we Wrocławiu. Chłopak z RPA miał sie pokazać na gali KSW 41 ale wypadł z powodu kontuzji .Za niego wskoczył popularny chorwacki robocop i skończył brutalnie naszego Borysa zdobywając pas... juz po tej walce doszło do przepychanek pomiędzy oboma zawodnikami....dobre zestawienie włodarzy KSW. Chorwat bardzo dobra stójka fajnie składa kombinacje bije piekielnie mocno trenuje w dobrym niemieckim gymie- super kopie bardzo mocny fizycznie pewny siebie chłopak. Dricus świetny parter owiec ma bardzo dobre warunki fizyczne tutaj jego przewaga zasięg itp potrafi nokautować, myśli w oktagonie walczy bardzo dobrze taktycznie czesto idzie po sprowadzenia obalenia bo w tej płaszczyźnie czuje sie najlepiej podał naszego Haratyka na afrykańskiej gali również gilotynom odprawił czarną mambę Yannicka Bahatiego który na tej samej gali w walce wieczoru zawalczy z naszym Janikiem.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Legia (handicap 0:1)
Kurs: 2,35
Bukmacher: forBet
Analiza:
Nie wiem kto ustawia te wyniki (może Rudy?) ale wszystko wskazuje, że Legia dzięki &quot;frajerstwu&quot; rywali sięgnie po tytuł. Najpierw Lech przegrywa u siebie z rezerwami Korony, teraz Jaga przegrywa u siebie 3 mecz z rzędu!! i 4 raz na 5 spotkań!!. Nic tylko brać ten tytuł, którego nikt nie chce. Widać tytuł już jest zaklepany. Dzisiaj nic innego tylko wysoka wygrana gospodarzy, Zagłębie osłabione - za kartki pauzują Balic, Tosic i Kopacz więc wysoka porażka łatwa do wytłumaczenia.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 23:30
Spotkanie: Toronto - Washington
Typ: Washington wygra
Kurs: 4,20
Bukmacher: etoto
Analiza: Nie przekonują mnie Raptors. Owszem, sezon zasadniczy zawsze wychodził im dobrze. Potem jednak zaczynają się schody, a dokładnie w Playoffach. Oczekiwania są ogromne, lecz Toronto nadal tam zawodzi. Zauważyłem ciekawą zależność - w ostatnich kilku edycjach PO, Raptors notorycznie przegrywają pierwsze spotkania. Nie wiem z czego to wynika, bo z drugiej strony to doświadczona drużyna i powinna robić coś w kierunku poprawy takich elementów. Jednakże moim zdaniem nic się za dużo nie zmieni. Wizards zaś radzą sobie całkiem dobrze w pierwszej rundzie. Ponadto Raptors nie mają tutaj większej przewagi, goście mają kim rzucać, porządny obwód, Marcin też powinien powalczyć z Litwinem. Myślę, że Washington pokaże nam dużo lepszy basket w Playoffach niż w rundzie zasadniczej, to solidna ekipa jeżeli chodzi o te rozgrywki i przypuszczam, że Raptors będą mieli spore problemy w pierwszym meczu. Być może presja związana z wygraniem Wschodu jest tak duża, że Lowry i DeRozan nie są w stanie poprowadzić swojej drużyny do triumfu. Tak jak mówię, przydałaby się gościom chociaż jedna wygrana i jestem zdania, że pierwsze spotkanie może być dla nich kluczowe.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom