>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.05.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 14. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rudes-Dynamo
Typ:
1(handi eu 1-0)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
typ bardzo ryzykowny,na pewno nie pewniak, jednak jest kilka argumentów które skłaniają mnie by zaryzykować.
- mianowicie Rudes od 29 marca ma bardzo fajną serie w której pokonali : SlavenHajduk,Cibalie,Rijeke,Osijek oraz Istrę w tym czasie doznali tylko jednej porażki z Lokomotivem,oraz raz zremisowali z Zapresic.
Ta piękna seria zaczęła się zaraz po wyjazdowej porażce z Dynamo Zagrzeb 2-0 17 marca więc jak by to ująć,zataczają koło jako zupełnie inna drużyna i myślę ,że piłkaże ostrzą sobie ząbki aby utrzeć nosa wielkiej marce jaką Dynamo jest w Chorwacji.
- kolejnym argumentem jest słabsza forma gości ,którzy nie potrafili zapewnić sobie mistrzostwa w końcówce sezonu przegrywając ostatnio z Lokomotivem,Rijeką i Osijkiem (te dwie ostatnie uległy Rudes jak wspominałem),remisukąc wyjazd z Slaven 2-2 (który ostatnio przegrał z Rudes 2-0).
Tak więc ostatnio forma moim.zdaniem opadła nie jest to chyba odpuszczenie,nie w takim momencie sezonu,raczej zmęczenie materiału.
- poza tym ostatni argument to właśnie szansa na odstawienie Dynama od tytułu choć będzie to mega trudne gdyż wystarczy jedno zwycięstwo a ostatnie spotkanie grają z Zapresic, które jednak jest w stanie wywalczyć remis. Więc oczy całej Chorwacji w stronę Rudes , które ma potencjał. Myślę osobiście ,że pokuszą się o wygraną ale to juz tak za 10-20% stawki &quot;na aferę&quot; ????
Pozdrawiam.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Sztokholm - Ostersunds
Typ: 1 (-1) AH.
Kurs:
2,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W Szwecji 8 kolejka. Gospodarze zajmują drugą pozycję, a goście dopiero na 11 miejscu. AIK w meczach u siebie 4-0-0 i bilans 8:0 po 4 zwycięstwach w każdym 2:0. Goście w meczach wyjazdowych 1-1-1 i bilans 5:4, na który istotnie wpłynął wynik wygranego meczu 4:0 z Brammapojkarma. W meczach H2H zdecydowana przewaga H2H wystarczy wspomnieć, że w 5 meczach między nimi Ostersunds zdobyli tylko 2 bramki i to w jednym spotkaniu, pozostałe mecze przegrywając do zera. Dzisiaj przewiduję minimum dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy. W razie niżej wygranej zwrot.
⛔100
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superliga Dania
Godzina: 19: 00
Spotkanie: Brondby - Midtjylland
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę a w meczu padnie powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
W poniedziałkowy wieczór dojdzie do ważnego pojedynku w duńskiej Superlidze gdzie drużyny Brondby i Midtjylland będą walczyć o Mistrzostwo. Gospodarze tego pojedynku zajmują fotel lidera z dorobkiem 79 punktów mając na koncie 24 zwycięstwa, 7 remisów i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 79-33. Brondby w swoich 10 ostatnich meczach pokrywali moją propozycję na ten mecz. Goście drużyna Midtjylland w tabeli ligowej zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 76 punktów mając na koncie 24 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 76-39. Przyjezdni w swoich ostatnich 10 meczach zanotowali 7 wyników pokrywających mój typ. Patrząc też na historię spotkań pomiędzy tymi drużynami to przeważnie pada w nich dużo bramek strzelanych przez obie drużyny, dlatego proponuje zagrać ten typ w ciemno.
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Tampa Bay - Washington
Typ:
- 5,5gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam...nie wiem czemu ,ale mam przeczucie,że Tampa wyciągnęła wnioski po pierwszym meczu i dzisiaj zobaczymy znacznie mniej goli. Coś czuję,że wskaźnik będzie dzisiaj -5,5 gola.... aczkolwiek bilanse spotkań tych dwóch drużyn mówią co innego... Kieruję się dzisiaj przeczuciem i prywatną analizą..niezwiązaną z tym co piszą na internecie i jakie też wystawiają kursy bukmacherzy. Gram dzisiaj przeciw większości obstawiających ,sorry
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Heilbronn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hanfmann - Polmans
Typ: Hanfmann (-1,5 seta)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy Niemcem Hanfmannem (132 ATP) a Australijczykiem Polmansem (167 ATP). Hanfmann gra u siebie, ostatnio jest w dobrej formie i powinien wygrać gładko. Polmans to bardziej deblista jak singlista, choć miewałdobre turnieje w singlu. Ważnym aspektem jest fakt że Australijczyk, bardzo dawno nie grał w Europie. Nie jest także w rytmie meczowym, gdyż ostatni mecz rozegrał 2 maja. Stawiam na Hanfmanna który będzie miał wsparcie kibiców.
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends - MSI 2018
Godzina: 16:00

Spotkanie: Fnatic - Team Liquid
Typ: Fnatic

Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Nie wiem w sumie, co myślą bukmacherzy wystawiając taki kurs na to spotkanie. Moim zdaniem Fnatic jest murowanym faworytem, Team Liquid i tak gra o nic, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że dostaną się do play-offów. Jak dotąd 5 porażek i jedno zwycięstwo. Wygrali na RNG, co jest troszkę dziwne, ale mimo wszystko i tak badzo słaby bilans w ich wykonaniu. Fnatic do tej pory naprawdę solidnie się prezentują. Ich głównym carry w tym turnieju stał się Caps, który chyba gra najlepszy turniej życia i na takiego Pobeltera powinien sobie zaorać, skoro udało im się nawet wygrać na koreańską drużynę Kingzone, która była stawiana jako murowany faworyt tego turnieju. Bukmacherzy dają podobny kurs jak na pierwsze ich spotkanie, w tamtym meczu też polecałem zagrać na Fnatic i Ci, którzy postawili z pewnością nie zawiedli się. Moim zdaniem darmowe pieniądze. Polecam serdecznie!
⛔100
 
pukon 944,1K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga A Argentyna
Godzina: 01.00
Spotkanie: Hispano Americano - La Union
Typ: La Union (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
1/8 finału fazy play off argentyńskiej Liga A i czwarty mecz pomiędzy ekipą Hispano Americano a drużyną La Union. W rywalizacji do trzech zwycięstw La Union prowadzi 2-1 (pierwszy i trzeci mecz to wygrane La Union 88-65 i 83-81, drugi mecz zwycięstwo Hispano 79-72). Gospodarze dzisiejszego meczu rundę zasadniczą zakończyli na jedenastej pozycji i bilans 16-22, goście zajęli szóste miejsce w tabeli z bilansem 23-15. La Union ma w tej parze zdecydowanie mocniejszą kadrę i wydawało się, że uda im się tutaj uzyskać awans w trzech grach - w Hispano po sezonie zasadniczym odszedł z klubu Kevin Foster (11,3pkt), w dodatku ta końcówka w ich wykonaniu była bardzo słaba - cztery przegrane z rzędu przed play off, co nie dawało gwarancji dobrej gry. Drużyna La Union w każdej grze z tej rywalizacji potrafiła narzucić swoje warunki gry - pierwsza gra dopisała skuteczność i wysoko wygrali, w drugiej właśnie zawiodła skuteczność i pomimo ogromnej przewagi nie potrafili przełożyć tego na korzystny wynik, ostatni pojedynek to kolejna przewaga, ale z niepotrzebną nerwową końcówką, gdzie dali się dogonić rywalom i to zwycięstwo minimalne. Mają mocniejszą i co najważniejsze w play off szerszą, wyrównaną kadrę - Hispano gra tutaj praktycznie na siedmiu zawodników (co prawda młodzieżowcy dostają też kilka minut, ale nie mają wpływu na grę zespołu), La Union gra w rotacji na dziewięciu, dziesięciu graczy. W dodatku w tym meczu ekipa gospodarzy nie będzie mogła liczyć na doping swoich kibiców, ze względu na &quot;gorącą atmosferę&quot; na ostatnim meczu (m.in. rzucanie różnymi przedmiotami w zawodników La Union), władze ligi zdecydowały, że mecz odbędzie się bez publiczności. Jeżeli drużyna La Union znów będzie potrafiła narzucić rywalom swój sposób grania, powinni już w tym spotkaniu mocno powalczyć o kolejną wygraną i tym samym awans do kolejnej rundy. Są bardziej doświadczoną, mocniejszą drużyną i w takiej sytuacji, nie powinni pozwolić rywalom na powrót do gry.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: remis i powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 5,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwszy mecz był zaskakujący. Tampa Bay Lightning była faworytem, a mecz zakończył się łatwym zwycięstwem Washington Capitals. Tampa podobnie zaczęła serię z Boston Bruins, a potem wygrali cztery mecze z rzedu wygrywając serię 4:1. Nie wierzę w to, że znowu gospodarze zagrają tak słąbo. Nie oznacza to jednak, że muszą też łątwo wygrać. Osoboście przeczuwam tu bardzo wyrównany mecz. Washington Capitals w tych playoffach często remisuje. Festiwal remisów był w serii z Columbus Blue Jackets, gdyż tam na sześć spotkań remis był w czterech z nich. W każdym z tych spotkań było więcej niż 3,5 bramki. Z Pittsburgh Penguins był tylko jeden remis, ale moim zdaniem w serii z Tampą tych remisów może być sporo. W tym drugim meczu spodziewam się remisu i powyżej 3,5 bramek.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym 2018 - Tenis
15:00
Djokovic N. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. +1,5 seta
2,55 w UNIBET
Jak śledzę tenis to w mojej opinii Djokovic o wiele bardziej lubi Rzym niż np. Madryt, ale to może tylko iluzja odczuć, mniejsza z tym. Doskonale sobie zdaję sprawę z faktu, że Serb zmienił trenera na starego, szuka formy, gra &quot;coraz lepiej&quot;, a tutaj broni punktów za przegrany finał z przed roku przeciwko Zverevowi. Kurs na Novaka 1,15 to chyba jakieś samobójstwo w obecnej formie, porażka z Thiemem w Monte-Carlo, później z Klizanem w 3 setach w Barcelonie i ostatnio w Madrycie zlał go w 3 setach Edmund Kyle. Choć to żadna ujma, to jednak patrząc przez osiągnięcia Serba są to wyniki poniżej jego poziomu 12-krotnego zwycięzcy wielkiego szlema.
H2H 5:0 z lat 2011-2015 i te ostatnie ich dwa mecze doskonale pamiętam. Były to Mastersy w Miami i Cincinnati. Serb wtedy miał tą swoją formę, jakiej aktualnie nie ma i Dolgopolov w obu meczach z tego co pamiętam wygrał po 1 secie, a w drugim nawet przełamał. Nie wiem czy w Cincinnati nie miał nawet podwójnego przełamania, ale ostatecznie przegrał oba spotkania.
Co by nie mówić Dolgopolov to taki Klizan, nigdy nie nie wiadomo. Męczą go kontuzje, dawno nic nie grał, w Casablance szybko poległ. Jest to tak naprawdę jego drugi mecz po Australian Open więc zapewne stąd te kursy. Serb w tym roku przegrał jeszcze z Taro Daniel, Paire, Chungiem.

Pozostałe typy na dzisiaj z turnieju w Rzymie - 12 typów...

⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : GKS Tychy : Raków Częstochowa
Typ : Raków strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.95
Bukmacher : Unibet
Dokończenie 31 kolejki w 1 lidze i mecz który zapowiada się niezwykle ciekawie , z jednej strony Tyszanie którzy ostatnio idą jak burza i są najlepiej punktującym zespołem w tym roku w lidze w 11 meczach / 26 pkt co pozwoliło włączyć się im w walkę o awans , na dziś tracą 6 pkt do drugiego w tabeli Zagłębia S ale mają właśnie dzisiejszy mecz do rozegrania i gdyby udało się wygrać strata będzie zaledwie 3 pkt i 3 mecze do końca sezonu , taką samą sytuację ma Raków także powinno być ciekawie , w pierwszym meczu tych drużyn w Częstochowie 2:2 , piłkarze Rakowa dwukrotnie wychodzili na prowadzenie jednak w 90 min gry Tyszanie doprowadzili do remisu , w tym meczu również liczę na bramki bo jak by mogło być inaczej , GKS u siebie 9-4-2 i br 22:15 natomiast Raków to najlepiej grająca ekipa na wyjazdach 8-2-5 i br 24:17 , nie wykluczam Ze to spotkanie może się zakończyć takim samym wynikiem jak to w Częstochowie ale stawiam na przynajmniej 2 gole ze strony Rakowa !
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ⚽ Dania / Superliga
Godzina. 19 : 00
Spotkanie. Brondby - Midtjylland
Typ. Brondby wygra i obie strzelą
Kurs. 2.65
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam wszystkich, z ubogiej oferty piłki kopanej znalazłem jedno z ciekawszych zdarzeń. Mianowicie dzisiaj w &quot;duńskiej ekstraklasie&quot; zmierzą się drużyny walczące jeszcze o mistrza kraju, lider Brondby będzie podejmował wicelidera zespół Midtjylland. Obecnie dzieli ich od siebie różnica 3pkt do końca sezonu pozostały tylko trzy mecze.
Zespół z naszym rezerwowym napastnikiem Kamilem Wilczkiem idzie w tym sezonie po majstra i nie ulega to żadnej wątpliwości.
Ewentualną dzisiejszą wygraną praktycznie zapewniają sobie podwójną koronę, dlatego podwójną gdyż przed niespełna tygodniem zdobyli w finale Puchar Dani, tam po raz kolejny świetny występ zaliczył nasz rodak który trafił dwukrotnie do bramki rywali.
Lider tych rozgrywek rozgrywa chyba jeden ze swoich najlepszych sezonów od lat, jeśli spojrzymy na wyniki spotkań rozgrywanych przed własną publicznością. Gospodarze od ośmiu miesięcy niedoznali goryczy porażki na swoim stadionie. Ponadto kolejno w 17 meczach strzelali zawsze minimum 2 gole, tylko sześć razy trafili mniej niż 3 razy . . . Oczywiście liderem jest nasz eksportowy snajper Wilczek, który ma niesamowitą łatwość zdobywania sytuacji pod bramką przeciwników, w tym roku strzelił 16 goli.

Patrząc na ich bezpośrednie starcia kiedy gospodarzem są piłkarze Brondby, tylko w ostatnich pięciu proponowany powyżej bet został pokryty aż cztery razy, stąd mój typ.;)
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Rzym 2018 - Tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie: Berrettini - Tiafoe
Typ: (Handicap +1.5 seta Berrettini)
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs na Amerykanina ciągle spada. Bukmacherzy dość znacząco faworyzują Tiafoe. Ja widziałem parę dobrych meczy wykonaniu Berrettiniego. Jest to zawodnik ,który lubi powalczyć. Pamiętam mecz kiedy grał z Miedwiediewem ,który co prawda wygrał mecz ale ile tam było walki w tym meczu. Ja tutaj widzę spore szanse w zwycięstwie Berrettiniego ale gram bezpieczniej z handi +1.5 seta. Berrettini ostatnio przegrał z Jużnym,Danielem Taro oraz Bedene wszystkim meczach urwał seta z wyjątkiem meczu z Danielem Taro. Zwycięstwo w turnieju w Budapeszcie z Balazsem,Ymerem,Nagy. Jeśli chodzi o Tiafoe zwycięstwo z Caruso,Carreno-Busta,Bolelli,Mullerem,Sandgrenem. Może umiejętnościowo na nawierzchni ziemnej Tiafoe wykazuję się większym potencjałem ale na własnej &quot;ziemi&quot; myślę ,że dzisiaj spokojnie Berrettini wygra przynajmniej jednego seta ,ale dla bardziej lubiących ryzyko polecam pograć po wyższym kursie na Berrettiniego. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Karabukspor - Fenerbahce
Typ: over 4,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: etoto
Analiza:

Liga Turecka to moim zdaniem najpaskudniejsza liga na świecie. Mimo wszystko ten typ wpadł mi w oko i chciałem się z Wami podzielić. Przede wszystkim kursy na over bramkowy u niektórych bukmacherów ostro poleciały w dół. Szczególnie na wysokie overy. Dla Karabukspor sezon dobiegł końca za to goście mają realną szansę na zajęcie 2 albo 3 miejsca. Obecnie zajmują 4 lokatę. Osobiście pograłem tu over 5,5, ale do konkursu podaję 4,5 ze względu na H2H gdzie maksymalnie padało 5 bramek. Jednak myślę, że Fenerbahce rozwałkuje dzisiaj gospodarz, którzy być może położą się na boisku i przed spadkiem dadzą sobie kilka groszy zarobić, a tym samym zarobimy i my ????
Pozdrawiam!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Aljaz Bedene - Gilles Muller
Typ: Aljaz Bedene 2:0
Kurs. 2.00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Turniej w Rzymie na nawierzchni ziemnej, za którą nie wszyscy tenisiści jednak przepadają. Wybrałem pojedynek pomiędzy Słoweńskim tenisistą Bedene, a pochodzącym z Luksemburgu Gillesem Mullerem. Pomimo, iż w 3 bezpośrednich pojedynkach jak na razie (na trawie) wygrywał zawsze Muller, to teraz zdecydowanie to właśnie Bedene wygląda lepiej. Stawiam tutaj na tego młodszego i lepiej radzącego sobie na ziemnej nawierzchni zawodnika, a kurs na wynik 2:0 bardzo zachęcający ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dukla - Slavia
Typ: remis
Kurs: 4,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie i trochę szalony typ, bo według buków zdecydowanym faworytem jest tutaj Slavia. Jednak są pewne aspekty, które pozwalają mi myśleć tutaj o remisie. Dukla jest w bardzo dobrej formie i mimo tego, że znajduje się na 9 lokacie czyli mniej więcej w środku tabeli, to nad strefą spadkową mają 4 punkty przewagi ! To pokazuje nam jaka walka toczy się poniżej miejsc pozwalających na grę w europejskich pucharach. Dukla znajduje się aktualnie w niezłej formie – 2 wygrane z rzędu i dobre statystyki meczy u siebie (7-2-4 br: 20:14). Slavia również w dobrej formie, starają się gonić Pilzno, które odjechało aktualnie na 7 punktów ale Slavia ma mecz mniej od rywala. Slavia jest drużyną okrutnie silną i skuteczną u siebie, ale wyjazdy już nie wyglądają tak kolorowo, bo 4-7-2 i br: 15:8, czyli bardzo underowo i bardzo mało wygrywają jak na ich potencjał. Widać w ich poczynaniach, że wyjazdy to asekuracja, czyli przede wszystkim nie przegranie spotkania i wywiezienie chociaż 1 punktu. Biorąc pod uwagę, że Dukla prezentuje się ostatnimi czasy nieźle i gra na swoim terenie, gdzie są stosunkowo silni, to liczę, że dziś ekipy podzielą się punktami. Typ ryzykowny, co widać po kursie, ale myślę, że za drobne można gdzieś dorzucić ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superliga Dania
Godzina: 19: 00
Spotkanie: Brondby - Midtjylland
Typ: X
Kurs: 4.2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam!
Widzę, że już wszystko zostało powiedziane na temat obu drużyn, ich skuteczności oraz sytuacji w lidze.
Ja natomiast jestem fanem drużyny z Midtjylland i uważam, że są w stanie dzisiaj wygrać lub zremisować. W związku z powyższym idę dzisiaj w remis, ponieważ myślę, że gospodarze nie pozwolą sobie już wydrzeć ligi z rąk i przy remisowym wyniku nie będą atakować na hurra. Spodziewam się też małej liczby bramek w ty meczu.
Pozdrawiam i powodzenia.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby - Midtjylland
Typ: 1/+2.5

Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sporo już zostało powiedziane o tym spotkaniu. Ten mecz zapewne zadecyduje o mistrzostwie i to na korzyść Brondby. Goście jeśli marzą jeszcze o tytule, to muszą ten mecz wygrać, dlatego z biegiem czasu będą się otwierać, co gospodarz potrafi wykorzystywać jak mało kto. Brondby u siebie jest jak walec, rozjeżdża wszystko i wszystkich strzelając przy tym sporo bramek (jak i zazwyczaj tracąc z jedną). Dodatkowo liga duńska uchodzi za overową, więc o bramki nie mamy się co bać, natomiast gospodarze są po prostu drużyną lepszą. Udowodnili to ostatni podczas finału pucharu Danii, gdzie wygrali 3:1, a dzisiaj dochodzi jeszcze atut własnego boiska. Łącząc te wszystkie fakty, pobieram typ 1/+2,5, który ma spore szanse na powodzenie. Pozdrawiam, z fartem! ;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ⚽ Dania / Superliga
Godzina. 19 : 00
Spotkanie. Brondby - Midtjylland
Typ. Brondby -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs. 2.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza.

Ostatnia szansa dla ekipy Midtjylland aby w tym sezonie coś ugrać. Niestety nie daje im szans w starciu z rozpędzonym Brondby. Drużyna, w której występuje Kamil Wilczek pewnie zmierza po mistrzostwo. Mają 3 oczka przewagi nad drugim Midtjylland i jeśli dziś trzy punkty zostaną u nich, to mogą świętować gdyż na dwie kolejki będą mieli 6 oczek przewagi i lepszy bilans od Midtjylland.
Patrząc na wszystkie fronty na jakich występowało Brondby, to ich seria jest niesamowita. Ostatni raz przegrali 20 sierpnia 2017 roku co daje nam 36 meczów (w tym 9 remisów). Jeśli chodzi o mecze u siebie, to już kosmos. Ostatnia porażka miała miejsce 8 lipca zeszłego roku i to w sparingu z rosyjskim Rostov. W meczach o stawkę tylko dwa remisy i aż 16 wygranych.
W pojedynkach Brondby - Midtjylland również w ostatnich latach górą ekipa Wilczka. W tym sezonie pokonali ich już 4 razy.
Nie będzie dziś poważniejszych osłabień u żadnej z drużyn. Jedynie brak pauzujące Simona Tibblinga w ekipie Brondby, ale jego absencje trener powinien łatwo zastąpić. Stawiam na 2-0.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 14:30
Spotkanie: Pawluczenkowa - Keys
Typ: 3 sety w meczu
Kurs: 2.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
1/32 turnieju na nawierzchni ziemnej w Rzymie i mecz pomiędzy Rosjanką Pawluczenkową (29) a Amerykanką Keys (14). Dlaczego stawiam na 3 sety w meczu? Otóż obie w tym roku grają nie równo i większość swoich meczów (czy to wygranych, czy przegranych) kończą w 3 setach. Obie też są w słabszej formie i ostatnio w Madrycie (6.05), w 1 rundzie przegrały z niżej notowanymi rywalkami (Pawluczenkowa ze Stosur a Keys z Sorribes Tormo). Po za tym dotychczas zagrały ze sobą 2 razy i obydwa mecze zakończyły się właśnie w 3 setach: 30.07.2016 w Montrealu wygrała Keys, 25.04.2018 w Stuttgarcie Pawluczenkowa.
Stawiałbym na dokładny rezultat 2:1 dla wyżej notowanej Amerykanki, ale właśnie ten ostatni wynik ze Stuttgartu powoduje, że nie wiem która z nich wygra. O wszystkim zadecyduje forma dnia, ale mecz według mnie będzie zacięty i zakończy się w 3 setach. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom