>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14.05.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 14:45
Spotkanie: Cuevas - Cecchinato
Typ: Cecchinato
Kurs:
2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Myślę, że możemy być tu świadkami niespodzianki. Włoch z dziką kartą gra z Pablo Cuevasem, który ostatnio całkiem dobrze się prezentuje, ale odkąd pamiętam, nie jest to gracz godny zaufania i stabilny. Cecchinato włoskie mączki jak to gospodarz ma obcykane, dziką kartę dostał tutaj pierwszy raz, ale grał tu wielokrotnie challengery i je wygrywał choćby w zeszłym roku, także korty zna doskonale. Cecchinato ostatnio wygrał ATP 250 w Budapeszcie, gdzie od kwalifikacji wygrał siedem spotkań aż do finału (ograny m.in. Millmann, Seppi, Struff), potem ograł w Monachium Fogniniego, wcześniej dobry występ w Monte Carlo - ogranie Kukushkina, Garci Lopeza, Dzumhura (choć to raczej zawodnicy bez formy), podjął walkę z Raoniciem. Jedyna wpadka w Barcelonie z Milojeviciem, zresztą podobnie jak Cuevas, który przegrał tam z Mannarino w pierwszym meczu. Po przegranej z Fucsovicsem w drugiej rundzie w Monachium, nie startował w kwalifikacjach do Madrytu, więc można domniemywać, że wszystkie siły szykował pod ten turniej. 25-letni Włoch jest zdecydowanie w stanie na własnym terenie wygrać ten mecz, a jak na razie Włosi w tym turnieju spisują się bardzo dobrze lub wręcz znakomicie - Sonego wygrał, szerzej nieznany Baldi ograł w kwalifikacjach Fucsovicsa i Garcię Lopeza, Caruso był bliski wygrania z Tiafoe, oczywiście małe ma to znaczenie w związku z tym meczem, ale liczę że podobnie swoją szansę wykorzysta Cecchinato. Cuevas jest faworytem, jest to zawodnik bardziej doświadczony, o większych umiejętnościach, jednak postawa Cecchinato w tym sezonie, liczba poważniejszych nazwisk, które odprawił, pozwala liczyć, że u siebie sprawi niespodziankę. Cuevas w Madrycie miał więcej do obrony, bo w zeszłym roku miał półfinał, tutaj myślę, że zdecydowanie większą motywację będzie miał Włoch.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, baraże o Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham (-1) - Derby
Typ: Fulham
Kurs:
2,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jest to mecz półfinałowy w walce o Premier League. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy Derby 1:0 więc Fulham musi odrobić stratę 1 bramki ale jeśli stracą gola to muszą wygrać już minimum 2 golami.
Pierwszy mecz mimo, że wygrało Derby to Fulham prowadził grę, stworzyli więcej sytuacji na strzelenie gola ale niestety to nie pomogło. Myślę, że u siebie będą jeszcze bardziej zdeterminowani i będą jeszcze bardziej i zażarcie atakować. Derby będzie się tylko bronił. Wystarczy, że Fulham dość szybko strzeli gola to jestem spokojny o to, że wygrają wyżej. Po prostu uważam, że Fulham jest drużyna zdecydowanie lepszą z tej dwójki.
Mimo, że w rundzie zasadniczej Fulham u siebie zremisował 1:1 a na wyjeździe wygrał 2:1 no i przed tygodniem przegrał 0:1 uważam, że ten mecz będzie całkiem inny i ten mecz wygrają zdecydowanie.
✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Izrael M
Godzina: 20:05
Spotkanie: Rishon - Tel-Aviv
Typ: Tel-Aviv(-10,5)
Kurs: 3,4
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Generalnie takie handi jest oczywiście ryzykowne pobrałem największy dostępny ale można zagrać mniejszy lub czyste zwycięstwo które jest po fajnym kursie. Gospodarzami jest drużyna z dołu tabeli która obecnie jest w nie najlepszej dyspozycji 4 mecze przegrane w 5 ostatnich beznadziejna gra u siebie jest to przedostatnia drużyna ze swojego parkietu. Na przeciwko Maccabi Tel-Aviv 2 drużyna tabeli która walczy o pozycję i gra na prawdę solidnie jest to najlepsza drużyna wyjazdowa co jest istotne, tak jak to, że Tel-Aviv 17 razy na 19 meczy wychodził zwycięsko.Ryzyko zawsze jest ale nie mogłem przejść obojętnie obok tego zdarzenia. Powodzenia.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada vs Łotwa
Typ: Obie drużyny zdobędą co najmniej 2 bramki w regulaminowym czasie gry, tak
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ja tutaj idę w takie ryzyko, jeżeli chodzi o bramki. Powiem krótko, Kanada przyjechała na ten turniej w niezłym składzie i generalnie grają dobrze. Mają wiele gwiazd, wygrali parę razy bardzo wysoko, ale też zanotowali dwie porażki. Jedną po dogrywce z USA w pierwszym meczu turnieju 5:4, a drugą ostatnio dosyć kompromitującą z Finlandią, gdzie dostali 5:1 i mieli mało do powiedzenia. Łotwa to dla mnie czarny koń turnieju i zaskoczenie, nawet dosyć spore. Wygrali do tej pory 3 mecze, z Norwegią po dogrywce 3:2, z Koreą 5:1 oraz z Niemcami 3:1. Do tego przegrali z Finami 1:8 i ulegli minimalnie po dogrywce USA 3:2. Tylko w jednym meczu nie strzelili 2 bramek. Grają naprawdę solidnie, oprócz meczu z Finami prezentują się dobrze z tyłu. Kanada trochę podrażniona tą porażką ostatnią, więc będą chcieli się odkuć. Tyle, że idę w ten typ też dlatego, że ich bramkarz gra naprawdę słabo. Fakt, że w 3 meczach drużyny Danii, Norwegii czy Korei nie potrafili mu strzelić 2 bramek mnie nie przekonuje. McElhinney z Finami popełniał szkolne błędy, to jest tylko rezerwowy drużyny z Toronto. Ich pierwszy bramkarz, który zaczynał turniej, po meczu z USA zasiadł na ławce. To jest z kolei rezerwowy jednej z najsłabszych drużyn w NHL, czyli Arizony Coyots. Generalnie Kanada ma problem z obsadą pozycji bramkarza, bo obaj grają bardzo niepewnie. Liczę, że Łotwa powalczy i o ile pewnie tego nie wygrają, to spokojnie te 2 bramki mogą strzelić. Powodzenia!
⛔100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy.M, Playoff
Godzina: 20:30
Spotkanie: Milano-Cantu

Typ: Milano(-12.5)
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna

Drugie spotkanie ćwierćfinałowe i ponownie na parkiecie Milano.W pierwszym spotkaniu gospodarze dali lekcje koszykówki i wygrali aż 32 punktami! Dziś nie liczę na aż tak okazałe zwycięstwo ale myślę,że te kilkanaście punktów więcej będą mieli i wyjdą na prowadzenie 2-0.Milano jest jednym z dwóch głównych faworytów do końcowego zwycięstwa obok Venezii.Cantu w lidze na 15 wyjazdowych meczy wygrało tylko 5 a z tak mocnym rywalem nie maja czego szukać na parkiecie rywala co już udowodnił pierwszy mecz.Dla odważnych polecam (-18.5) po kursie 2.97 ;)
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby – Midtjylland
Typ: Wilczek strzeli bramkę jego zespół wygra
Kurs: 3,1
Bukmacher: Forbet
Analiza

Dziś króciutko bo spotkanie tuż tuż. Wilczek polski snajper jest w mega formie co moim zdaniem potwierdzi w tym meczu chłopak jest zmotywowany mistrzostwa za pasem pewnie liczy na powołanie od Adama Nawałki. Ponadto mecz o mistrzostwo gospodarze będą chcieli go wygrać, zresztą na boisku u siebie grają świetnie w tym sezonie stosunek meczy 14-2-0 bramki 49-15. Ponadto wygrali 5 ostatnich meczy u siebie z zespołem gości. Także mój typ zwycięstwo gospodarzy i Wilczek strzela minimum 1 bramkę.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Cádiz CF - Zaragoza
Typ: Cádiz CF
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Segunda Division w spotkaniu kończącym 39 kolejkę ligową na Estadio Ramón de Carranza zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Cádiz Club de Fútbol a w gości przyjedzie drużyna Real Zaragoza.
Cádiz CF w tym sezonie ligowym w swoich 38 meczach zdobyło 60 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Zaragoza plasuje się na 4 pozycji w hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 62 oczkami w swoich 38 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 9 zwycięstw, 9 remisów oraz 1 przegrana z bilansem bramkowym 22-9 zaś goście na wyjazdach 7 wygranych, 5 remisów oraz 7 porażek i bilans bramek 24-25.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo i przerwanie remisów u siebie Cádiz CF które na swoim terenie traci bardzo mało bramek i obecnie jest to tylko 9 czyli najmniej na swoim terenie ze wszystkich zespołów do tego mają szansę gospodarze na wejście do baraży o Primera Division czyli motywacyjnie będą bardzo dobrze przygotowani a goście na wyjazdach zaliczyli już 7 porażek do tego tracą sporo bramek obecnie mają ich 25 i moim zdaniem to zawodnicy gospodarzy wygrają to spotkanie na swoim Estadio Ramón de Carranza i dopiszą sobie do tabeli ligowej tak potrzebne im 3 oczka.
✅125
 
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Championship - Play Off
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Derby
Typ: Fulham +1,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich na dziś wybrałem mecz z Angielskiej Championship a dokładnie Play offy pomiędzy Fulham i Derby. Gospodarze mają tylko jednobramkową stratę dlatego, myślę że zrobią dzisiaj wszystko by strzelić 2 bramki przy okazji nie tracąc żadnej. Stawka jest wielka a Fulham ma wielkie szanse ponieważ rewanż grają u siebie w domu. Dziś krótko i na temat, pozdrawiam.
✅72
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Fulham-Derby
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rewanżowe spotkanie o awans do premier League, Fulham na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Derby. W pierwszym spotkaniu pomimo znacznej przewagi ekipa Fulham przegrała o:1 na wyjeździe i tutaj będzie miała okazję żeby wziąc rewanż na słabszym od siebie zespole . Gospodarze zajęli 3 miejsce i brakło im dosłownie 3 punktów, do bezpośredniego awansu do Premier League, sami sobie utrudnili sprawę , bowiem przegrali decydujace spotkanie z Birmingham 3:1 i dlatego nie weszli. Derby natomiast zajęło 6 miejsce w sezonie zasadniczym i od samego początku było pewne że nie będzie im łatwo wywalczyć awans, bowiem jest najsłabszym zespołem z całej 4. Rewanż moim zdaniem bedzie wyglądał tak jak pierwsze spotkanie czyli że Fulham będzie próbowało atakować i w jak najszybszym czasie odrobić straty z pierwszego spotkania. Już na wyjeździe było zespołem lepszym, który potrafił stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, jednak zabrakło skuteczności. Ostatnio spotkania na swoim stadionie Fulham rozgrywało bardzo dobre i myślę że podobnie będzie również tutaj, mój wynik to 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego.
⛔100
 
D 46

dawidwk

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Irlandia - premier division
Godzina : 20:45
Spotkanie : Derry City vs Dundalk
Typ : Derry wygra- remis zwrot
Kurs : 2.79
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Dzisiaj pod lupe bierzemy spotkanie Derry city ktore zmierzy się ze srednio grającym na wyjazdach Dundalk. Gospodarze na własnym stdionie rozegrali 7 meczy, wygrali 5 a zremisowali dwa ostatnie więc też nie sadze że zremisuja kolejny. W 7 meczach zdobyli 16 bramek a stracili tylko 3. Jeśli chcą wskoczyć na 3 miejsce i mieć szansę na awans do ligi europy to muszą zdobywać punkty a to potrafią na wlasnym boisku. Z kolei goście na wyjazdach grają średnio, 3 wygrane, 2remisy i 2 przegrane. Ostatnie dwa mecze przegrali a wygrywali i remisowali z drużynami niżej od dzisiejszych rywali i uwazam że dzisiaj też sobie nie poradzą z taką forma.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom