>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 14. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: Godoy Cruz - Santamarina
Typ: 1 handicap(-1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Zespół środka tabeli Primera Division podejmuje zespół który zajmuje 17 miejsce (na 23) w Primera B Nacional. Zespół gospodarzy na własnym stadionie spisuje się w tym sezonie w lidze całkiem nieźle (8-2-4). W ostatnim miesiącu Godoy 3 razy wygrał, a 2 razy przegrał, 2 zwycięstwa były przekonujące, po 3-0. Santamarina w tym samym czasie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Goście na wyjeździe mają stosunek meczy 3-6-8 i nie zapominajmy, że jest to Primera B. Santamarina nie wygrała na wyjeździe od marca. Dziś stawiam, że zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej awansuje bez większych problemów do 1/16 finału i wygra różnicą przynajmniej 2 bramek.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , CONCACAF , EL. MŚ - 5 Runda
Godz: 03:35
Spotkanie: Panama - Honduras
Typ: Panama wygra do zera
Kurs: 2.55
Bukmacher: iforBet
Analiza:


Spotkanie sąsiadów z tabeli , z tym że z dużo większymi szansami na grę w mistrzostwach gospodarze. Panama ( 4m - 6 pkt. ) obecnie na miejscu barażowym ze stratą 2 pkt. do USA ( 3 m - ostatnie dające bezpośredni awans ). Wygrana pozwoli przeskoczyć jankesów i usadowić się na premiowanym miejscu przed końcowymi potyczkami.

Gospodarze co prawda jak do tej pory w dwóch domowych potyczkach zdobyli tylko 2 pkt. , ale remisy z najmocniejszymi w gr. USA ( 1:1) i Meksykiem ( 0:0) wstydu nie przynoszą. Drużyna Hondurasu natomiast w meczach wyjazdowych prezentuje sie bardzo słabo . Porażki z USA ( 0:6) i Meksykiem ( 0:3) o tym świadczą , na dodatek w pierwszym domowym spotkaniu przeciw dzisiejszemu rywalowi również przegrali ( 0:1). Sądzę że Panama wykorzysta sposobność i atut własnego boiska wygrywając to spotkanie i będąc nadal w grze o Mundial.

Z pośród kilku ewentualnych betów na to spotkanie wybrałem powyższy ze względu na kurs i słabą skuteczność gości na wyjazdach. Ewentualne czyste 1 Panama @ 1.90 , lub 1/ over 1.5 w meczu @ 2.65 też do gry w mojej opinii.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Piłka nożna Brazylia
Godz: 0:15
Spotkanie Guarani-Paysandu
Typ: 1/1
Kurs 3,25
Buk forBet
Analiza: Z racji iż obecnie sezon mamy raczej ogórkowy i większość spotkań to sparingi postanowiłem spróbować pograć ligę Brazylijską. Ekipa Guarani na własnym stadionie podejmowała będzie Paysandu, gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie ogólnie radzą sobie bardzo dobrze, w poprzednich 15 spotkaniach na swoim obiekcie zdołali wygrać 12 razy i zanotowali tylko 3 podziały punktów, jak na tak wyrównaną ligę jaką jest Brazylijska to moim zdaniem wynik jest wręcz rewelacyjny, goście natomiast są zespołem strasznie nierówno grającym właśnie głównie spotkania wyjazdowe w których z ostatnich 10 wygrali tylko 3 - krotnie, tutaj nie spodziewam się cudu i myślę że gospodarze spokojnie poradzą sobie ze znacznie niżej notowanym rywalem, nie mówię tutaj o miejscu w tabeli ale chodzi głównie o kulturę gry. Do tej pory na stadionie Guarani oba zespoły spotykały się ze sobą 4 razy, padło 2 podziały punktów oraz 2 wygrane gospodarzy, goście nie wygrali tutaj nigdy i według mojej oceny w tym spotkaniu również nie wygrają , będą mieli również problem z chociażby podziałem punktów, stawiam na pewną wygraną ekipy Guarani tak do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to 3:0 , na co jest na prawdę dobry kurs.

✅225
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie B
Godzina: 02:30
Spotkanie:
Am.Mineiro - Internacional
Typ: Internacional wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,35
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziś spróbujemy ryzykowniej. W moim odczuciu Internacional to jeden z głównych kandydatów do awansu. Sami piłkarze z pewnością również chcą wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej – Serie A.
Spójrzmy jednak na formy obu zespołów. Gospodarze – bilans meczy 2-2-2 i bramkowy 5-6. Na własnym stadionie 1-1-1 i w bramkach 2:3. Ostatnia kolejka przegrana na wyjeździe 2-0. Tak naprawdę z dotychczasowych meczy, to ostatnie domowe spotkanie z Caerą (1-0) wydaje się być jedynym dobrym meczem z udziałem Americi – z każdego innego mogli wycisnąć więcej.
Internacional rozpoczął świetnie – wyjazdowe zwycięstwo 0-3 z całkiem niezłą Londriną. Po drodze 2 domowe remisy – z liderem Juventude i z solidnym ABC. Internacional przegrał tylko jedno spotkanie – na wyjeździe z Paysandu (1-0) – z tym samym Paysandu,z którym America także przegrała, tylko, że kolejkę później i to na własnym obiekcie (0-2).
Internacional prezentuje się całkiem dobrze. Bilans bramkowy 11:6 umacnia mnie w przekonaniu, że drużyna dobrze czuje się w ataku. Wygranie tego spotkania z pewnością leży w ich możliwościach. Według bukmacherów są nawet faworytem. Stawiam na wygraną gości z lekkim overem. W tym sezonie, póki co strzelają nieźle. Mam nadzieję, że podtrzymają formę i dołożą 3-cie zwycięstwo z rzędu.
Powodzenia i pozdrawiam

⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , CONCACAF , EL. MŚ - 5 Runda
Godz: 03:35
Spotkanie: Panama - Honduras
Typ: Remis
Kurs 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejnym meczem który (w ramach posuchy) wypatrzyłem do obstawienia (oby szczęśliwie ???? ) jest spotkanie kwalifikacyjne do MŚ pomiędzy Panamą a Hondurasem. Kolega przede mną wytypował zdecydowane zwycięstwo Panamy, a ja stawiam na remis. Z siedmiu ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami, w ciągu ostatnich pięciu lat, aż cztery zakończyły się remisami, a trzy pozostałe niskimi wygranymi Panamy (2) lub Hondurasu (1). Generalnie, to obie drużyny mają jeszcze szanse na zakwalifikowanie do MŚ, więc spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania. Dodam, ze mało kto tu obstawia remisy, a ja to robię od czasu do czasu i tutaj i faktycznie za kasę. Wcale się nie chwaląc wchodzi mi jakieś 2/3 zakładów obstawianych na remis. Życzę powodzenia!

✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria B
Godzinna: 01:30
Spotkanie: CRB - Vila Nova
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: unibet
Analiza:
Od dwóch kolejek próbuje ukuć tą serię i dziś chyba to już musi być to. Mecz trochę rozpatrywany pod kątem statystyki i serii.
Gospodarze i goście to zdecydowanie dwie najbardziej overowe ekipy z zeszłego sezonu ze średnią odpowiednio CRB 2.9 bramki na mecz i Vila Nova 2.8. Na to składało się po prostu ofensywne podejście obu ekip, patrząc na fakt że to nie czołówka ligi wyniki bramek strzelonych mieli świetne to pierwsza trójka, w gronie straconych tak fajnie nie było dla nich dla typu wyśmienicie, znów ścisła czołówka w ilości bramek straconych. Kolejny ważny fakt to zarówno wyjazdy czy gra w domu grane z takim samym podejściem.
Ten sezon rozpoczęli bardzo underowo, gospodarze jako jedna z dwóch ekip w tym sezonie jeszcze bez overa a to siódma kolejka czyli już ponad połowę underów patrząc na poprzedni sezon zrobili, dla mnie ta seria jest za długa tym bardziej ze trzy mecz z rzędu bez strzelonej bramki tak wiec będzie tutaj mega parcie na ofensywę, goście tylko jeden over czyli też zdecydowanie poniżej ich zdolności. Jeszcze jedna kwestia mnie przekonuje czyli historia bezpośrednich spotkań w poprzednim roku oba mecze zakończone wynikiem 1:2, a na tym stadionie to undera ze sobą nie zagrali i nie zagrają.

✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Północna
Godzina: 04:00
Spotkanie: Kostaryka-Trinidad i Tobago
Typ: 1/-3,5 bramki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna

Witam. Wczorajszy typ rownież wszedł, co bardzo mnie cieszy. Na środę wybrałem spotkanie, które odbędzie sie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Wicelider tabeli podejmuje drużyne z dołu. Kostaryka musi wygrać ten mecz, aby umocnić swoją pozycje, ktora da im awans na mundial. Nie bykszcza forma, ale powinni bez problemu wygrać to spotkanie. Nie strzelają dużo bramek dlatego polecam dorzucić -3,5 bramki w meczu (dla odważniejszych -2,5). Moja stawka na to spotkanie to skromne zwycięstwo gospodarzy. Liczę tutaj na 2-0 dla Kostaryki.
Powodzenia!

Jesli spodobał Ci sie mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga gr. I
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ursus Warszawa - ŁKS Łódź
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie w 3 Lidze. Ursus Warszawa podejmuję u siebie ŁKS Łódź, zarówno goście jak i gospodarze walczą jeszcze o miejsce wyżej, gospodarzom brakuję 1 punktu żeby wyjść od strefy spadkowej na bezpieczne 13 miejsce, gdzie narazie znajdują się tam rezerwy Jagiellonii, a ŁKS walczy o 1 miejsce do której również brakuję im tylko jednego punktu, a Rycerzom Wiosny bardzo zależy na bezpośrednim awansie do 2 ligi. Rezerwy Jagiellonii walczą z pewnym spadkowiczem Huragan Wołomin, a Nowe Miasto Lubawskie (czyli ci co zajmują 1 miejsce tuż przed ŁKSem) grają z Tomaszowem Mazowieckim na wyjeździe, gdzie może być różnie bo Tomaszów gra średnio u siebie. Ursus i ŁKS jeszcze walczą o miejsce wyżej, czyli rezerwy Jagiellonii muszą przegrać albo zremisować a Tomaszów musi nie przegrać z Nowe Miasto Lubawskie. Myślę, że w tym meczu będzie jakieś 2-1 dla ŁKSu a przebieg spotkanie będzie wyglądał tak, że obie drużyny rzucą się do ataku ale to goście strzelą pierwszą bramkę, zaraz wyrównają gospodarzę i w drugiej połowie ŁKS strzeli na 2-1 i jeśli Ursus nie będą jeszcze walczyć to ŁKS wygra grubiej to spotkanie. Przynajmniej 3 bramki myślę, że na spokojnie będą, ale również można próbować zagrać zwycięstwo ŁKSu po kursie 1,60.

✅80
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Hertogenbosch 2017
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Mannarino A. - Zverev A.
Typ:
Mannarino A.
Kurs:
3.70
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Zverev bardzo mocny zawodnik, tuż obok Thiema, Kyrgiosa i Pouille mogą za kilka lat rządzić w ATP, jednak Niemiec mnie tutaj zaskoczył. Wygrał Rzym, opadł w 1 rundzie na RG, a teraz zamiast Niemiec wybrał Holandię. Mannarino w 1 rundzie zagrał bardzo dobry mecz, do tego potrafi grać na trawie, jest leworęczny itd. Może tutaj namieszać w mojej opinii.

Dla lubiących mniejsze ryzyko opcje +1,5 seta lub +3,5 gemów.
Pozostałe mecze na dzisiaj widzę tak.


⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Liga ACB, Play Offy - finał
Godzina: 20:30
Spotkanie : Valencia - Real Madryt
Typ : Valencia
Kurs: 2,35
Bukmacher : Fortuna

Trzeci mecz finału ligi hiszpańskiej. Na chwilę obecną stan rywalizacji 1-1. Valencia ugrała jeden mecz na wyjeździe wygrywając 86-79. Poprzedni mecz wygrał Real stosunkiem 87-81. Jak widać w żadnym meczu nie było pogromu, gra była wyrównana i o wyniku decydowała forma dnia. Spotkały się ze sobą 1 drużyna fazy zasadniczej - Real Madryt, oraz 3- Valencia. W ćwierćfinałach obydwie drużyny wygrały 2-1, Valencia z Barceloną, Madryt z drużyna MoraBanc, natomiast w 1/2 odpowiednio Real 3/0 z Unicaja, drużyna gospodarzy 3/1 z Baskonią. Widoczne jest, że Valencia na swojej drodze miała trudniejszych rywali, co może przemawiać za tym, że są w lepszej formie. Ponadto w tymże meczu przemawia za nimi również atut własnego boiska. W fazie zasadniczej gospodarze przegrali u siebie zaledwie 2 razy. Real natomiast na wyjeździe uzyskał stosunek 10-6. Poprzedni mecz pokazuje, że Valencia spokojnie może powalczyć z Realem o wygraną w finale.

✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch 2017
Godzina: 13:30
Spotkanie: Mannarino A. - Zverev A.
Typ: total sets over 2,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:Zverev bardzo mocny zawodnik , ma na trawie skalp Federrera i Djoovica , ale potrafi tez przegrać ze sporo niżej notowanymi zawodikami.Ostatnio wygrał z Djokiem w Rzymie bardzo pewnie a potem w pierwszej rundzie w Paryżu gładka przegrana z Verdasco.Mannarino od zawsze lepiej radzi sobie na szybkich nawierzchniach a na trawie sporo zyskuje.Grali dotychaczas ze sobą raz wygrał Zverev 2:0 7:5 6:4 i w obu setach było dosyc blisko Tiebreacka .Dzisiaj również może być trudno o przełamania , zgadam się że na Mannarino kurs nieco zawyzony ale ja idę w strone seta po obu stronach.pow

⛔100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA 2017
Godzina: 13:05
Spotkanie: Magda Linette vs Ahn kriestie
Typ: magda Linette win
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj w Nottingham w 2 rundzie turnieju spotka się Polka z Amrykanką. W ostatnim meczu Polka wygrała ze swoją poprzednią rywalką 6:4 i 7:6, a amerykanka 6:1 i 6:1. Mimo to nie ma co patrzeć na te wyniki, jak powiedziała magda w wywiadzie chce inwestuje w siebie teraz bardzo dużo i stara się być w pierwszej 50 w rankigu. Sądzę, że mobilizacja weźmie tutaj górę. Życzę powodzenia betujacym.

⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Linette vs Ahn
Typ: Dokładny wynik Linette 2:0
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 14.06.2017/13:45
Analiza:
1/8 finału turnieju w Nottingham, a w nim Polka Magda Linette, która w ostatnich dniach ma zdecydowany wzrost formy. Mecze rozgrywane są na nawierzchni trawiastej, ale warto przypomnieć bardzo dobry występ Poznanianki na Roland Garros. Odpadła tam dopiero w trzeciej rundzie przegrywając z Svitoliną. Obecnie Magda jest sklasyfikowana na 77 miejscu w rankingu WTA. W Anglii już wygrała dwa dni temu mecz pierwszej rundy z Dodin 2:0. Zaserwowała 6 asów, miała 66% skuteczności serwisu. Pierwszy wchodził na poziomie 73%. Spotkanie trwało półtorej godziny. Teraz jest skupiona tylko i wyłącznie na singlu, gdyż wczoraj odpadła z gry deblowej. Dla Ahn będzie to drugi turniej na trawie. Rozpoczęła w Surbition, odpadła w 1/8 finału przegrywając z Dodin. W Nottingham przebrnęła przez kwalifikacje, aby dostać się do turnieju głównego, wyeliminowała Dąbrowski, Aiava, i wczoraj już w turnieju głównym co było niespodzianką Osaka, która ugrała zaledwie dwa gemy. Ahn miała, aż 96% skuteczności pierwszego serwisu. Z pewnością będziemy świadkami emocjonującego spotkania, jednak jestem zdania, że Polka dziś zwycięży-powodzenia

⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina- WTA Tenis
Godz; 13:10
Spotkanie: Cibulkova D. - Lottner A.
Typ: wygrana Lottner A.
Kurs: 5,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Takiego doga to ja biorę w ciemno. Lottner to 20 letnia Niemka, ma 185 cm wzrostu. Wygrała tutaj dwa mecze kwalifikacyjne. Pokazał tam wielką moc i motywację. Ona serwuje około 10 asów i jest w miarę mobilna. Ręka dobrze ułożona. Taki dog @ 5.60 to prezent. Liczę że mała Cibulkova grając pierwszy mecz będzie mało aktywna i będzie walczyć z nową nawierzchnią. Młoda Niemka jest o ponad 20 cm wyższa i na tą przewagę liczę

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Stuttgart ATP
Godzina: 13:30
Spotkanie : Johnson - Kohlschreiber
Typ : Johnson
Kurs: 2.45
Bukmacher : Unibet

Na dzisiejszy dzień przygotowałem typ z tenisa ziemnego. Za pół godziny w Stuttgarcie odbędzie się mecz 1/8 turnieju . Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Kohlschreiber , moim zdaniem - odwrotnie. Johnson jest dużo wyżej w rankingu ATP. Obaj tenisiści wygrali spotkania 1/16 turnieju z niżej notowanymi przeciwnikami. Klasa zawodników z jakimi grał w ostatnim czasie Johnson jest zdecydowanie wyższa niż tych z którymi grał Niemiec. Johnson jedyne mecze jakie przegrywał w ostatnim czasie to spotkania z Thiemem i M.Zverevem. Oprócz tego Amerykanin może pochwalić się zwycięstwem turnieju w Houston . Kohlschreiber przegrywał ostatnio z Kyrgiosem , Dimitrowem , Zeballosem , Chungiem i Coricem. Wygrywał natomiast z dużo niżej notowanymi rywalami. Dziwią mnie tak wysokie kursy na Amerykanina i wierzę , że gładko pokona dzisiaj Niemca. Powodzenia

⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP
Godzina: 13:30
Spotkanie: Johnson-Kohlschreiber
Typ: 2
Kurs: 1.54
Bukmacher: Unibet
Analiza:Jak dla mnie bet dnia.Kolba przed własną publicznością,znakomicie gra na trawie łatwo ogra Amerykanina.Dla Amerykanina ostatnio umarl ojciec wiec nie wiadomo jak tam z jego psychika po smierci bliskiej mu osoby.Johnson w 1 rundzie trafił na Niemca Marterera z którym przegrał seta.Jeżeli nie poprawi gry to Kolba bierze szybkie 2:0.Obaj bazują na dobrym serwisie i możemy liczyć tutaj na minimum 1 taja.Kursy zdecydowanie zawyżone na Kolbe.Kolba w 1 rundzie trafił na Bagiete który skreczowal po 1 secie w którym góra był Kolba wygrywając aż. 6:1.Dla odwazniejszych polecam grać 2:0 albo under 22,5 gema w meczu.Powodzenia i po meczu liczymy hajs.Wysokich wygranych

✅54
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia Veikkausliiga 2017
Godzina 17:30
Spotkanie : PS Kemi - Mariehamn
Typ : Mariehamn over 1.5 gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet

W tym spotkaniu liczę na gości czyli mistrza Veikkauslliga 2016 , goście w tym sezonie może nie zachwycają bo aktualnie są na 5 miejscu z dorobkiem 17 pkt i stratą do lidera HJK aż 8 pkt ale z drugiej strony mają 1 mecz mniej rozegrany ale mniejsza z tym , gospodarze grają dużo gorzej i są na 10 miejscu , ich bilans to 3-2-5 i br 13:17 a u siebie 1-2-3 i br 5:8 , goście na wyjazdach 1-3-1 i br 5:7 no może nie robi wrażenia ale akurat w dzisiejszym meczu liczę na nich gdyż z PS Kemi gra im się całkiem dobrze 4 mecze i 4 wygrane a w 3 meczach zdołali strzelić przynajmniej 2 bramki , pierwszy mecz z tego sezonu u siebie Mariehamn wygrało u siebie zdecydowanie 3:0 i dziś liczę że win także może być w ich kierunku jednak liczę że 2 bramki zdołają strzelić !

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ;) Wczorajszy kurs 2.10 wszedł bez problemu ???? Na dzis dlugo rozmyślałem czy podać Wam jeden z kursów wysokich czy ponownie zakład pewniejszy-zdecydowałem się na ten drugi ;)

Dyscyplina: Piłka Ręczna-Europa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Portugalia-Niemcy
Typ: Niemcy powyżej 28.5 Punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Nie do końca rozumiem tak niską linie wystawioną na drużynę niemiecką-oczywiście nie jest to ta sama ekipa,którą pamiętamy z poprzednich sezonów,jednak należy pamiętać,że Niemcy mają bardzo mocną i dość wyrównaną ligę-co roku przychodzą nowi,młodzi zawodnicy z talentami,których niemieccy trenerzy z pewnością nie marnują. Nie będę tutaj przytaczał nazwisk,bo pewnie mało kto stąd interesuję się piłką ręczną,a pisania było by dość dużo. Warto jednak podreślić,że i na papierze i myślę na samym boisku druzyna niemiecka ma zdecydowanie więcej jakości na większości lub nawet na wszystkich pozycjach. Na pewno nie ma miedzy tymi ekipami takiej różnicy klas jak między Austriaczkami a Rumunkami,ale bądź co bądź uważam,że taka linia to jest po prostu prezent,który warto wykorzystać i ja to spróbuję zrobić ;)

Nie byłbym sobą gdybym nie dodał iż na giełdahc bukmacherskich oraz u niektórych bukmacherów na tekowy typ poszły spore sumy pieniążków ;)

Moja stawka na ten typ: 8/10

Pomogłem?-Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39; ;)

Typującym i Grającym życzę Powodzenia !

✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División Apertura
Godzina: 20:15
Spotkanie: Juan Aurich de Chiclayo - Universitario de Deportes
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj jako typ dnia wybieram również spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Peru w sezonie Apertura. Tabela wygląda tak:



Stawiam na zespół Juan Aurich, bo goście przyjeżdżają na to spotkanie mocno osłabieni i głównym powodem mojego typu jest właśnie ta trudna sytuacja kadrowa w zespole Universitario.

Absencje w Universitario:
pierwszy bramkarz Caceda (15 występów w tym sezonie), obrońcy Benincasa (15 występów w tym sezonie), Corzo (9 występów w tym sezonie) i Rodriguez (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Figuera (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Quintero (9 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Gomez (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Tejada (15 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)

Goście bez swoich dwóch głównych armat, bez pierwszego bramkarza i bez kilku innych ważnych graczy i po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować postawić na wygraną Juan Aurich. Więcej o problemach gości i prawdopodobnych składach na to spotkanie pod linkiem poniżej:

http://peru21.pe/deportes/universitario-deportes-vs-juan-aurich-vivo-online-ver-tv-gol-peru-fecha-4-torneo-apertura-2017-2285545

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom