>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Akureyri - Akranes
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze chyba nie chcieli, by przerwa na spotkania międzynarodowe miała miejsce akurat teraz, po pokonaniu Vikingura Reykjavik 4-1 na wyjeździe, meczu który zakończył ich serię spotkań bez zwycięstw. Będą starali się wrócić do tej formy sprzed &quot;international break&quot;. Zdążyli już odpaść z Pucharu Islandii, więc mogą &quot;skupić się na lidze&quot;. Są beniaminkami, więc idzie im całkiem nieźle, jak na drużynę beniaminka, więc jeśli teraz wygenerują odpowiednie &quot;momentum&quot;, to mogą być na fali przez dłuższy czas.

Sezon zespołu gości, Akranes, już tak dobrze nie wygląda. W ostatnim sezonie zajęli miejsce w środku tabeli, jednak teraz jest gorzej. Ich bilans to 1-0-5, stracili w meczach aż 17 bramek, wychodzi prawie 3 na mecz. Z drugiej strony, póki co w każdym z meczów strzelali co najmniej jedną bramkę.

Akranes będzie dziś grać przeciwko drużynie, która bramki potrafi strzelać, 14 bramek w 6 meczach, i gospodarze również strzelali bramkę w każdym ze swoich spotkań. Scenariusz &quot;obie strzelą&quot; jest tu dla mnie prawdopodobny.

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna -Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Belgia - Norwegia
Typ: Norwegia powyżej 34,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza okazała się trafiona w dziesiątkę a linia rzuconych bramek przez Szwedki pokryła się grubą nawiązką. W dniu dzisiejszym oferta jest fantastyczna jeśli chodzi o piłkę ręczną, dlatego nie dziwi fakt że ponownie się na nią zdecydowałem. Będzie to jedno z jedynastu na dziś zaplanowanych spotkań pomiędzy Belgią, a Norwegią o której już wiele dobrych słów powiedziałem i nadal będę mówił dobrze bo są obecnie jedną z nielicznych reprezentacji która utrzymuje wysoki poziom. Moja propozycja na to niezwykle ciekawe spotkanie związana jest z ilością goli rzucanych przez gości, których nazwać można maszynką do rzucania bramek. Sensacyjnie na tą chwilę przedstawia się sytuacja w grupie 7, w której wielokrotni mistrzowie świata i Europy Francuzi zajmują pierwsze miejsce, natomiast na pozycji wicelidera zasiadają niespodziewanie Litwini nie jak każdy spodziewał się reprezentacji Norwegi, dlatego spotkanie to jest niezwykle istotne dla dalszego układu, gdyż Litwa dzisiaj podejmuje trójkolorowych którzy zapewne wygrają dzisiaj bez większych problemów, a to otworzyłoby drogę Norwegom do zrównania się punktami z Litwinami, jeśli oczywiście dzisiejszy mecz wygrają. Wszystko wskazuje, więc na to że Norwedzy od samego początku narzucą swoje warunki gry, a Belgowie będą chcieli dotrzymać im kroku i grać bramka za bramkę, liczę w tym meczu na mocno ofensywne granie i wysoki wynik taki jak zaserwowali Belgowie chociażby pod koniec ubiegłego roku w meczu kwalifikacyjnym z Francuzami gdzie padł niesamowity wynik 37:38, a Belgia pokazała wielki charakter i walkę do samego końca. Ostatnie wyniki z udziałem Belgów napawają tylko optymizmem, dwa ostatnie mecze z Litwinami 33:28 i 29:33. Wcześniej grali ze wspomnianymi Francuzami i Norwegia gdzie padł wynik 35:26. Do tej pory w bezpośrednich meczach z krajem Beneluksu Norwegia nie schodziła poniżej trzydziestu pięciu bramek, a grano ze sobą trzy razy 35:26; 35:24 i 29:37. Wiele wskazuje na to że dzisiaj Norwedzy potwierdzą moje słowa, a zarazem wysoka formę w której się znajdują. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem są również tutaj bramki gdyż mecz będzie zapewne toczony w szybkim tempie co spowoduje mocno overowy wynik. Oprócz tego meczu mocno zastanawiało mnie spotkanie Portugali z Niemcami i dość niska linia na Over 28,5 dla reprezentacji Niemiec, dlatego można sobie te obydwa mecze połączyć w fajne AKO lub zagrać czystą dwójkę po przyzwoitym kursie 1,35 na naszych zachodnich sąsiadów.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - Europa
Godzina : 19.30
Spotkanie :Holandia - Dania
Typ: Dania powyżej 29.5 bramek
Kurs : 1.7
Bukmacher : Fortuna
Analiza
Mecz za chwilę się rozpocznie , nie ma czasu na dłuższe wywody , Dania lider swojej grupy, wiadomo mocna ekipa, wielu zawodników wystepujacych w bundeslidze, Holandia do potentatów tej dyscypliny nie należy, liczę na szybkie tempo meczu,które będzie owocowalo w sporą ilość goli

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 16

mazy

Użytkownik
Piłka Nożna - Ekwador, 1 Liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: CD Clan Juvenil - Emelec
Typ: Emelec (Handicap -1) - Emelec wygra co najmniej dwiema bramkami.
Kurs: 2.20
Bukmacher: forBet
Analiza:
Szybko bo mecz za 2 godziny. W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy ostatnim Clan Juvenil a zajmującym 4 miejsce zespolem Emelec zapowiada sie ciekawie. Pewnym Faworytem do zwycięstwa jest drużyna Emelec. Zgromadzili do tej pory aż 31 punktów w 15 meczach. Do prowadzącego zespołu tracą 7 punktow. Mają o co walczyć a z takim zespolem jak dzisiaj punkty są czymś oczywistym. Tracą najmniej goli w lidze oraz strzelają też całkiem nieźle bo do tej pory 22 bramki. Przechodząc do Juvenil to nie ma za bardzo o czym pisać. Przegrywają wszystko i tracą przy tym mnóstwo goli. W 15 meczach stracili aż 35 goli strzelając zaledwie 14 ... Zgromadzili do tej pory 9 punktow i są ostatnim zespolem w lidze. Emelec walczy o pierwsze miejsce i na pewno coś strzela. Ich wygrana jest na kursie 1.40 ale ja to sobie podbijam Handicapem i myślę że spokojnie wygrają co najmniej dwiema bramkami. Kurs bardzo zachęcający a prawdopodobieństwo że wejdzie jest duże. Dodam jeszcze, że ostatni pojedynek obu zespołów zakończył się zwycięstwem Emelec 2:0 Pozdrawiam

⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekwador, Primera A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Clan Juvenil - Emelec
Typ: Club Sport Emelec wygra obie połowy
Kurs: 3,55
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Niestety ostatnio nie idzie typowanie. 2 strzały pod rząd na minusie. Na przełamanie wybrałem dziś kolejny egzotyczny mecz, tym razem z ligi ekwadorskiej. Niestety nie jest to moja ulubiona liga i nie wiem o niej zbyt wiele więc oprę się o analizę tabeli i trochę statystyk. Dzisiejszy gospodarz Clan Juvenil są na ostatnim miejscu w lidze. W ciągu ostatnich 10 spotkań 2 razy wygrali, 8 razy przegrali. Ogólnie słabo… Drużyna przyjezdna, Emelec 4 miejsce w lidze i w ciągu ostatnich 10 spotkań 6 wygranych i 4 remisy. Musiałby chyba jakiś Armagedon przejść nad Ekwadorem żeby Emelec tego nie wygrał. Na samo zwycięstwo nie ma sensu stawiać bo stawka za niska lecz myślę, że przy takich statystykach możemy mieć do czynienia z jednostronnym spotkaniem i wynikiem typu 0:3 i bramkami w obu połowach tylko dla Emelec. Ja trochę dorzucę więcej ryzyka i zagram na zwycięstwo faworytów w obu połowach.

Powodzenia

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom