>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.06.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 14. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: Rosja (-1,5)
Kurs: 2.3

Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Przed nami pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Rosji, który oczywiście rozpocznie drużyna gospodarzy. Nie zachwycali oni co prawda w ostatnich meczach towarzyskich (1-1 z Turcją i przegrana 1-0 z Austrią), ale jak wiemy doskonale są to tylko mecze towarzyskie i rządzą się one własnymi prawami. Z pewnością drużyna Rosji przed własną publicznością będzie chciała wygrać, zwłaszcza z tak słabym zespołem jak Arabia.
Przypominam, że Arabia przegrała wszystkie z ostatnich 10 meczów na Mistrzostwach Świata.
Rosjanie nie mogą przegrać meczu z teoretycznie najsłabszym zespołem tej grupy.
Myślę, że tacy zawodnicy jak Dzagoev, Zhirkov czy Samedov (który szczególnie zaciekawił mnie w meczu przeciwko Turcji) powinni rozmontować obronę Arabii i strzelić jej co najmniej dwie bramki.
Grą defensywną z bramki będzie zarządzał doświadczony Igor Akinfeev. Sądzę, że z jego podpowiedziami obrona Rosji powinna dać radę odeprzeć ataki Arabii.
Przewiduję, że mecz zakończy się wynikiem 2:0.
✅ 130
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: Rosja i BTS
Kurs: 4.3

Bukmacher: fortuna
Analiza:

No wreszcie Mundial… Jeśli Arabia Saudyjska ma na tych mistrzostwach komuś strzelić gola, to wyobrażam sobie, że są to w kolejności: 1. Rosja 2. Egipt 3. Urugwaj. Jak to jest z Rosją, wiemy. Niby nie traci dużo, ale w ośmiu meczach towarzyskich po Pucharze Konfederacji straciła w każdym. Oczywiście co innego stracić po 3 bramki z Francją, Brazylią i Hiszpanią, a co innego po 1 z Turcją czy Austrią. ASA za to strzeliła i Włochom, i Niemcom. Jasne, to ponoć najsłabszy zespół turnieju, ale choćby w meczu z Niemcami co i rusz byli pod polem karnym rywala (41% z Niemcami to niezły wynik). Ja mówię tu tylko o tym, że Arabia może strzelić swojego gola, choć największym mankamentem tej ekipy są celne strzały (4 w meczu z Niemcami, 3 z Włochami, 1 z Peru), to na pewno wyczyny obrony rosyjskiej z Ignaszewiczem na czele nie wskazują, że coś miałoby się zmienić na Mundialu. Ale nie po to są mistrzostwa w Rosji – i nie po to Rosja wylosowała na dzień dobry Arabię, by tego meczu nie wygrać. Mam w pamięci mecz Brazylia – Chorwacja 4 lata temu i Francja – Rumunia 2 lata temu i nie mogłem opędzić się od widoku tych ścian, co to gospodarzom pomagają. Zwłaszcza w Brazylii, że nie wspomnę jeszcze o prehistorycznym mundialu w Korei (teraz karne można weryfikować, więc sędziowie raczej będą dawać dwie żółte i wyrzucać z boiska). Mieli wygrać, wygrają, ale sądzę, że coś wymknie się spod kontroli (o ile reprezentacja Rosji ma cokolwiek pod kontrolą) i będzie wygrana Rosjan z BTS-em.
⛔ 100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: powyżej 25.5 fauli na mecz (zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez UEFA.com)
Kurs: 1.8

Bukmacher: iforbet
Analiza:

Mecz otwarcia najważniejszej imprezy piłkarskiej w Rosji. Dziś typuje na ilość fauli w tym spotkaniu. W tym spotkaniu jakoś nie wydaje mi się że zobaczymy piekną gre lecz tu będzie mecz walki. Rosja jako gospodarz bedą chcieli wygrać pierwsze spotkanie za wszelką cene patrzy na nich cały kraj . Rosjanie bardzo dużo faulują co swiadczy ostatnich 5 spotkań 16,11,22,8 i 16 co pokazuje jak dużo faulują ale też pokazał to puchar konferderacji ktory byl rozgrywany rok temu gdzie popelniali mnostwo przewinień kolejno 14,13,20. Dodając do tego sędziego Nestora Pitana który w tym sezonie ligi argetyńskiej pokazywał średnio 31.8 faulu na mecz sprawia ze ten typ ma duże szanse ze wejdzie.
✅ 80
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,70

Bukmacher: fortuna

Witam! W czwartek nie mogłem zdecydować się na nic innego, jak tylko typ na mecz otwarcia mundialu, długo wyczekiwanego przez każdego fana futbolu. Najważniejszy turniej w historii tego sportu rozpocznie nam gospodarz - Rosja z słabo notowaną Arabią Saudyjską. Szczerze to nie byłbym taki pewien zwycięstwa Rosji w tym spotkaniu, jeżeli już to skromne 1-0. Nasi sąsiedzi są z pewnością faworytem tego starcia, ale według mojej opini nie będą mieli wcale takiego łatwego zadania i Arabowie im się postawią i będą walczyć o korzystny dla siebie rezultat. Reprezentacja Rosji ma problemy ze strzelaniem goli, czego potwierdzenie możemy znaleźć chociażby w dwóch ostatnich sparingach - remisie 1-1 z Turcją oraz porażce 1-0 z Austrią. Arabia również spisuje się ostatnio bardzo słabo i przez wielu skazywana jest z góry na porażkę. Moim zdaniem obie ekipy nie mają zbyt dużego potencjału i w tym meczu nie zobaczymy dużej liczby bramek. Stawiam na skromne zwycięstwo Rosji lub remis.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: BTS
Kurs: 2,40
Bukmacher: totolotek

Rosja gra niezły piach przed mistrzostwami, strasznie ciężko o sytuacje bramkowe, ale sparingpartnerów mieli ze ścisłego topu (Argentyna, Brazylia , Hiszpania , Francja) plus Austria i Turcja. W tym roku w 4 meczach tylko gol z Francją i Turcją. Arabia oczywiście półka niżej i Rosjanie muszą ten mecz wygrać jeżeli myślą o wyjściiu z grupy. Do tego gra u siebie, powinni dominować. Głównym problemem Rosji jest gra w obornie. Grają na środku nieśmiertelnym Ignaszewiczem który jest wolny jak wóz z węglem, jeszcze brakuje tam tylko braci Berezutzkich. Gabulov i Granat też po 30stce, Kutepov to jakieś nieporozumienie i też z dynamiką na bakier. Smolnikow na boku jedyny prezentuje solidny poziom, reszta to przeciętniaki. Arabia z kolei pozytywnie mnie zaskoczyła w sparingach z Włochami i Niemcami. W oby dwóch meczach bramka. Z Niemcami 12 sytuacji bramkowych. Z Italią Donnaruma obronił kilka setek plus jeszcze słupek czy poprzeczkę mieli z tego co pamiętam. Mają szybkiego napastnika, który będzie tam robił wiatr. W środku też potrafią zagrać podaniami czyposłać prostopadłą. To nie takie ładowanie na pałe jak grała Litwa wczoraj chociażby. W eliminacjach wygrali z Japonią, zajęli 2 miejsce wyprzedzając Australię, której dwa razy wbijali po 2 gole. Widzę tu value i chetnie zagram. 6/10
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Rosja-Arabia Saudyjska
Typ: Rosja -1.5 gola połowa czasu
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
analiza: Spotkanie rozpoczynające nam mistrzostwa świata 2018, Rosjanie , którzy są gospodarzami w tym pierwszym meczu podejmowali będą Arabie Saudyjską. Rosja naturalnie jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, mają praktycznie wszystko po swojej stronie aby okazać się w tym meczu zespołem lepszym. Rosjanie nie prezentowali się jednak za dobrze w sparingach przez rozpoczęciem tego turnieju, zanotowali tylko 1 zwycięstwo w spotkaniu z Koreą Południową w ostatnich 10 spotkaniach towarzyskich, oprócz tego przegrali 6 razy i trzykrotnie dzielili się punktami, największym ich sukcesem na pewno był remis ugrany z Hiszpanią, tak więc nie mają do końca powodów do zadowolenia przed rozpoczeciem turnieju. Zagrają jednak z jedną z najsłabszych ekip, która zajeła 2 miejsce w kwalifikacjach i wyprzedziła Australię która natomiast musiała zagrać spotkania barażowe. Arabia potrafi stwarzać sobie sytuację podbramkowe, jednak nie jest zespołem zbyt skutecznym , gospodarze niestety mają ten sam problem, ale czesto grają underowo. Myślę że w tym meczu jednak zdołają zagrać na 100% swoich możliwości i nie uśniemy w czasie 90 minut, dlatego ja postawiłbym na przedział bramek 2-3 po 90 minutach oraz dokładny wynik 2:0, bowiem myślę że Rosjanie tutaj wygrają.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 2

prof3sor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: BTS
Kurs: 2,61 (ja pogralem po 3.05)
Bukmacher: efortuna
Mecze otwarcia na wielkich imprezach charakteryzuja się tym, że obie drużyny wychodzą na boisko mega spięte sztywne i często przerażone wagą spotkania przez co popełniają dużo prostych błędów w obronie co może zakończyć się bramką. Po drugie mecze otwarcia to z reguły bramkowe starcia w których obie drużyny strzelają bramkę, jest dużo dramaturgii i zwrotów akcji. Przytoczę wyniki meczów otwarć mundialów i mistrzostw europy z ostatnich lat.
Euro 2004
Portugalia 1:2 Grecja
Mundial 2006
Niemcy 4:2 Kostaryka
Euro 2008
Szwajcaria 0:1 Czechy
Mundial 2010
RPA 1:1 Meksyk
Euro 2012
Polska 1:1 Grecja
Mundial 2014
Brazylia 3:1 Chorwacja
Euro 2016
Francja 2:1 Rumunia
Jak widać wyżej w 6z7 spotkań obie drużyny potrafiły wpakować sobie piłkę do siatki. Przy okazji tego otwarcia może być podobnie bo ekipy nie odbiegają umiejętnościami od siebie !
⛔ 100 - powtórzony typ
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Stuttgart
Godzina: 15:00
Spotkanie: Paire - Berdych
Typ: Paire win
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po solidnym pierwszym spotkaniu Benua w 2giej rundzie spotka się z Berdychem. Tomasz jest całe życie przestraszony kogokolwiek i mógłby mieć naprawdę dobre wyniki gdyby nie to, że ma mentalnosc sieroty. Dodatkowo grass nie różni się w jego wykonaniu specjalnie od harda, a serve&amp;volley raczej nie jest hitem, gdy 80% volleyów leci w sito albo są wyrzucane. Francuz jest zdecydowanie lepszym graczem na siatce i uważam, że niesłusznie faworyzowany jest Berdych, już pomijając ze jego dyspozycja jest, co najmniej średnia skoro na Rollandzie takie drewno jak Chardy wyserwowało go poza turniej. Jeżeli serowowal marnie tydzień temu, to nie widzę nagłego odrodzenia. Może weźmie seta, ale Benua spokojnie sobie poradzi.
⛔ 100
 
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Chicago White Sox - Cleveland Indians
Typ: Cleveland Indians - 3,5 handicap
Kurs: 3.2
Bukmacher: Unibet
Na jutro większość widać obstawia rozpoczynające się mistrzostwa. Moje typy już zostały zdjęte więc po raz chyba ostatni spróbuje swojego szczęścia w MLB. Na tapetę biorę mecz miescowych White Sox i Indian z Cleveland. Ostatni mecz wygrali gospodarze dosyć wyraźnie. Jednak wg mnie wszytsko rozstrzygnał 1 inning w którym gospodarze zdobyli 3 punkty. Generalnie w tym sezonie skarpetom nie idzie zajmują 4 miejsce w swojej dywizji (gospodarze odpowiednio 1 miejsce). Ponadto zauważyłem tutaj taką prawidłowość że po wygranym meczu u siebie gospodarze często przegrywają kolejny. Ostatnie 10 H2h obu drużyn to aż 8 zwycięstw Indian a obstawiony handicap był pokryty 6 razy. GL
⛔ 100
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 04:05
Spotkanie: Oakland Athletics - Houston Astros
Typ: Houston Astros
Kurs: 1.52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na jutro typuje Houston do zwyciestwa ze startujacym pitcherem Gerrit Cole pitcherem z bilansem 7-1 i ERA 2.16, przeciwko Oakland Athletics, u ktorych starterem bedzie rookie Paul Blackburn, ktory mial perfekcyjny debiut czyli 1 run na 3 uderzeniach przez 6 innings, ale wszystko to moim zdaniem nie bedzie mialo znaczenia bo ten debiut to przeciw słabemu Kansas, ktore w tym sezonie sie nie liczy. Tutaj Houston w kązdym meczu gra o zwyciestwo ze swoją ofensywą, która zdobywa co mecz min 5 runów srednio nawet jak przegrywa. Jeden mankament po ich stronie to fakt ze tracą duzo runów, ale mysle ze majac dzisiaj swojego najlepszego pitchera nie bedzie to mozliwe. Houston nadal music byc w optymalnej dyspozycji, bo w dywizji mają ciekawą konkurencje w postaci prowadzącego Seattle Mariners.
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Brazylia;Serie A
Godzina;00.30
Spotkanie;Parana-Cruzeiro
Typ;under.1.5
Kurs;2.45
Bukmacher;1xBet.
Analiza;
12a kolejka ligi.
Gospodarze po 11 meczach maja bilans bramkowy 6-15.Jak widac strzelili tylko 6 goli. 5z11 meczy konczyli underem 1.5.
Goscie analogicznie maja bilans 7-6.Zdobyli do tej pory w 11u meczach tylko 7 bramek i 8z11 meczy konczyli underem 1.5.
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny wta hertogenbosch
Godzina: 11:00
Spotkanie: Riske - Stollar
Typ: Riske wygrywa 2:0 w setach
Kurs: 1,83
Bukmacher: 1xbet

Bogini trawy Alisson Riske gra jutro kolejny mecz. Zawodniczka ta uwielbia trawe...ma na niej bilans 57:27, w tym roku nie dość że nie przegrała meczu, to nie straciła nawet seta wygrywając turniej w Surbiton i ogrywajac naprawde dobra na trawie Niemkę T. Marie. Oprócz Niemki seta nie urwały jej takie zawodniczki jak Perrin, Dunne, Falconi, go a więc zawodniczki które coś tam na trawie pokazują. Jutro ealczy z Węgierka Funny Stolar. W karierze juniorskiej wygrała turniej deblowy na wimbledonie, ale potem zaczeła bardziej skupiać sie na nawierzchni ziemnej. Do tego roku na trawie jej turnieje kończyły sie na kwalifikacjach. W tym roku ma niby bilans 4:1, ale jak zerkniemy na przeciwniczki to są ,to naprawde słabe specjalistki od trawy. Riske to petarda jak na damski serwis, nie widze mozliwosci żeby Stollar to ogarnęła.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Caltanissetta - Tenis
Godzina: 18:30
Spotkanie: Gulbis - Giannessi
Typ: Gulbis
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Obaj zawodnicy spotkali się dość nie dawno w maju tego roku. Spotkanie wygrał Gulbis w trzech setach. Gulbis w pierwszym swoim meczu w Caltanissetta wygrał z Vannim bez straty swojego podania. W kolejnej rundzie czeka na niego następny gospodarz ,który prezentuję się na kortach ziemnych całkiem dobrze. W miarę dobry turniej w Poznaniu wygrał m.in: Sousa,Estrella,Balazs. Przegrał z naszym reprezentantem Hurkaczem ,który po French Open uwierzył w siebie i widać ,że z meczu na mecz jest coraz lepszym zawodnikiem. Na swoim terenie pokonał Janvierego zawodnika ,który w rankingu jest drugie tyle dalej od Giannesiego. Gulbis w mojej ocenie jest zawodnikiem lepszym udowodnił to m.in ostatnio w French Open,czy na sowich kortach Bordeaux. Jutro według mnie to właśnie Gulbis będzie w kolejnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Islandia, Dywizja 2
Godzina: 21:15
Spotkanie: Afturelding - Kari
Typ: poniżej 4
Kurs:
1,59
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Po sześciu poprzednich kolejkach obie ekipy na drugiej i trzeciej pozycji, odpowiednio z 16 punktami gospodarze i 15 gości. Do tego obie ekipy z wysokimi bilansami bramkowymi – 17:6 dla Aftulerding i 15:10 dla Kari. Daje to średnie ok 4 bramek na spotkanie. Analizując jednak ich poszczególne mecze warto zwrócić uwagę na rezultaty 7:2 gospodarzy z drugiej kolejki i 5:2 oraz 3:2 z ostatnich meczy gości. Te wyniki mocno zawyżyły średnie bramkowe. Jak dołożymy do tego, że jest to spotkanie o jakąś stawkę to w mojej opinii nie powinno być wielkiego strzelania. Defensywa gospodarzy dobra, więc nie wierzę, że padnie więcej niż 4 gole. Dla takiej linii zwrot.
⛔100
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga A Argentyna
Godzina: 03.00
Spotkanie: San Lorenzo - San Martin
Typ: San Lorenzo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Argentyńska Liga A i drugi mecz wielkiego finału pomiędzy drużyną San Lorenzo a ekipą San Martin. Pierwszy mecz wygrany przez San Lorenzo 86-80 - finał rozgrywany jest do czterech zwycięstw. San Lorenzo w rundzie zasadniczej zajęli pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 30-8, play off - 1/8 finału 3-1 z Penarol, ćwierćfinał 3-1 z Obras, półfinał 3-2 z Instituto de Cordoba. San Martin zakończyli rundę na drugiej pozycji i bilans 29-9, play off - 1/8 finału 3-2 z Boca Juniors, ćwierćfinał 3-2 z Gimnasia, półfinał 3-0 z Atenas. Bez wątpienia sportowo to zespoły najbardziej zasługujące na ten finał. Dla mnie jednak to San Lorenzo tutaj musi być uważane za mocniejszego kandydata do tytułu - trzeci z rzędu finał, obrońcy tytułu, w tym sezonie najlepsza drużyna na kontynencie (zwycięstwo w finale Ligi Amerykańskiej), w kadrze naprawdę wyróżniający się gracze tych rozgrywek - m.in. najlepszy zawodnik krajowy Gabriel Deck, którym już interesuje się mocno Real Madryt, świetni zagraniczni gracze jak Tucker czy Justiz, a to tylko część zawodników z bardzo silnego kolektywu. Ekipa San Martin oczywiście ma zawodników bardzo solidnych jak Keenan, Wood czy pozyskany przed play off doświadczony Hicks (brakuje tutaj na pewno kontuzjowanego krótko przed play off Mainoldiego, reprezentanta Argentyny), ale jednak potencjałem ustępują drużynie dzisiejszych gospodarzy. San Lorenzo ma też tę przewagę, że praktycznie od kilku sezonów nie zmienia dużo w kadrze, jedynie mocne uzupełnienia czy wymiany, ta ciągłość gry w tej drużynie daje im naprawdę świetne wyniki w ostatnich sezonach. W pierwszym meczu San Lorenzo nie zachwycili jakoś mocno, ale nawet grając trochę słabiej potrafili spokojnie ugrać to zwycięstwo, co też może obrazować jaka tam jest siła w kadrze. W dodatku dzisiaj do składu gospodarzy wraca już Javier Justiz (11,6pkt / 6,7zb), jeden z lepszych obrońców ligi, który musiał opuścić ten pierwszy mecz finałowy. Zapewne po raz kolejny pełna hala mocno pomoże drużynie San Lorenzo w powalczeniu o kolejne zwycięstwo i dobrą zaliczkę przed wyjazdem na trudny teren ekipy San Martin.
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Brazylia
Spotkanie: Palmeiras vs Flamengo
Godzina : 02:00
Typ : Palmeiras
Kurs : 2,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza :
Wileki mecz w Brazylii .
Spotkanie miedzy 7 i 1 zespolem .
Flmanego ma wspanaila passe 5 zwyciestw. Graja ladnie dla oka i sa skuteczni.
Palmeiras tez mi sie podoba , chociaz w ostatnim meczu tylko zremisowali.
Jednak Palmeiras doskonale gra u siebie . Bardzo dobrze czuja sie grajac z silnym zespolem , bedac pod presja .
Sklaniam sie w kierunku zwyciestwa Palmieras.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Litwa A liga
Godzina 17:00
Spotkanie : Kauno Zalgiris - Trakai
Typ : Trakai strzeli over 1.5 gola
Kurs : 1.90
Bukmacher : Unibet
Dziś zaczynają się MŚ i trudno się nie dziwić iż większość typów właśnie z tej uczty piłkarskiej ale ja znalazłem dziś spotkanie na Litwie gdzie Kauno Zalgiris podejmować będzie Trakai i nie ukrywam że tutaj stawiałbym na win gości którzy na dzień dzisiejszy są 3 siłą w A lidze , gospodarze natomiast miejsce 7 czyli baraże , jedyna rzecz która rzuca się w oczy to to iż dla gospodarzy dzisiejszy rywal jest strasznie niewygodnym przeciwnikiem i tak na 14 meczy tylko 2 remisy gospodarzy i 12 porażek w bramkach 6:42 na korzyść Trakai , w meczach u siebie też to nie wygląda różowo 1 remis 6 porażek i br 4 :21 tak więc liczę że i dziś goście mogą przynajmniej dwa razy umieścić piłkę w bramce rywala a i kurs do zaakceptowania !
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Stuttgart
Godzina: 15:00
Spotkanie: Paire - Berdych
Typ: DW 2:1
Kurs 4.85
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kolega wyżej napisał co nie co o tym spotkaniu, Francuz chociaż stracił seta na życzenie wygrał spokojnie swoje spotkanie po fajnym kursie tutaj też uważam, że każdy zakład przeciwko Tomasowi jest dobry gość jest daleko od dobrej formy z drugiej strony Benua ze swoją główką też może coś odwalić i stracić seta na rzecz całego meczu. Według mnie mecz nie skończy się na 2 setach i Francuz wyjdzie zwycięsko. Powodzenia.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA HERTOGENBOSCH
Godzina: 14:00
Spotkanie: Sabalenka - Tomljanovic
Typ: Sabalenka
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Zagram dzisiaj młodziutką Białorusinkę, która na trawie czuje się naprawdę przyzwoicie. Obie panie wygrały ostatnie starcia, Białorusinka pokonałą Vondrousową a Australijka Tomljanovic odniosła zwycięstwo nad Pliskovą. Kursy bardzo zbliżone i tak naprawdę trudno powiedzieć kto wygra. Sabalenka co prawda dostała szybkie lanie od Bertens na FO, w Rzymie również nie pokazała się z najlepszej strony, a w ostatnim meczu przegrała pierwszego seta 6-0, jednak później coś wskoczyło na właściwe tory i Vondousowa została pokonana 7-5 i 6-3 i liczę, że do dziś z tych właściwych torów to nie spadło ;) Kurs jest bardzo fajny, jednak to działa na zasadzie przeczucia, jeżeli któs uważa, że Tomljanovic jest tutaj lepsza, to też ma do tego pełne prawo, Panie są na tak zbliżonym poziomie jak wskazują kursy ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom