>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 14. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka America Cup kobiety
Godzina: 00:05
Spotkanie: Portoryko - Brazylia
Typ:under 121,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Forbet
Analiza.Jest to spotkanie o 3 miejsce w America Cup.Portoryko w grupie zajęło 2 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami i przegrały 1 pojedynek.Następnie w pólfinale stawiały zacięty opór Argętynie,ale ostaqtecznie przegrały 48-44.Ich przeciwniczki Brazylia w grupie zajęły również 2 miejsce z bilansem 2 zwycięstw i 2 pojedynki przegrały.Półfinał w ich wykonaniu był bardzo słaby i zostały rozgromione przez Kanade 84-45.Myśle że teraz w spotkaniu o 3 miejsce będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i drużyny zdecydowanie nastawią się na obrone.Myśle że padnie zdecydowanie mniej niż 121,5 punkta.
9/09/13 MAK
Portoryko - Brazylia 56:66
22/09/13 MAK-
Brazylia - Portoryko 91:54
24/09/09 MAK-
Portoryko - Brazylia 34:78

⛔ 100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: VĂĽlerenga Oslo - Tromso
Typ: VĂĽlerenga Oslo
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Poniedziałkowa oferta dość uboga, spośród wszystkich spotkań moją uwagę zwróciło spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Norwegii. Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście zamykają ligową tabelę. VĂĽlerenga ma znakomity bilans z zespołem Tromso, wygrali ostatnie 5 bezpośrednich spotkań. Zespół z Oslo zdecydowanie lepiej spisuje się przed własną publicznością, na 23 punkty aż 15 zdobyli u siebie, przegrywając tylko 1 spotkanie na 8 rozegranych. Zdecydowanie stawiam na gospodarzy. Dużo lepsza forma, przewaga własnego boiska oraz bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań przemawia na korzyść drużyny VĂĽlerenga, uważam, że wygrają ten mecz.

⛔ 100
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Fińska
Godzina:
17:00
Spotkanie:
HJK:Rovaniemi
Typ:
HJK + over 1,5
Kurs:
1,50
Bukmacher:
forbet
Analiza:

Dzien dobry!
Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza, a w rozgrywanych meczach przewiduję kilka niespodzianek, jednak do konkursu proponuję bezpieczny wariant.
HJK to hegemon Fińskiej Ligi, po 21 kolejkach przewaga nad 2 Lahti wynosi już 11 pkt.
Bramki strzelają na zawołanie, w tym sezonie zdobyli ich już 49 przy straconych zaledwie 9. Głownie dzieje się tak za sprawą dwóch mega skutecznych napastników, Kolumbijczyk Morales i Słoweniec Valencic mają już po 11 bramek na koncie i prowadzą w tabeli najskuteczniejszych piłkarzy w lidze. W tym meczu będą mieli doskonałą okazję aby jeszcze bardziej poprawić te liczby. Rovaniemi bowiem to defensywni parodyści którzy stracili jak dotąd 36 bramek, jest to 2 najgorszy wynik w lidze. Zespół ma bezpieczną 8 punktową przewagę nad miejscem spadkowym więc spotkanie to nie jest dla nich meczem o życie. Wygrana w ostatnim meczu z sąsiadującym Mariehamn mogła troszke rozbudzić apetyty gości jednak cudów tu nie będzie. Wygrana HJK jest pewna pytanie tylko jaką różnica goli ? Decyduję sie na bezpieczny wariant z kursem 1,5 dla bardziej odważnych proponuję HJK+over 2,5 tam kurs skacze już do 2,25
Z fartem i powodzenia !

⛔ 100
 
P 0

piorrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Botafogo RJ - Gremio
Typ: Gremio
Kurs: 2.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam
Postanowiłem znów zabrać się za ligę brazylijską, w spotkaniu występują przeciwko sobie Botafogo - klub z Rio de Janeiro któremu udał się poprzedni sezon, gdyż zajęli piąte miejsce w tabeli jako beniaminek, w tym sezonie radzą sobie o wiele gorzej, są na 13`stym miejscu w tabeli i radzą sobie krótko mówiąc - słabo. Drużyną gosci jest gremio będące w swietnej formie, nie zaliczyli porażki od 9`ciu spotkań i są obecnie na 3cim miejscu w tabeli, mimo to kurs na nich jest wyższy niż na drużynę gosci.
Postawiłem także za pół stawki wygraną gosci w obu połowach/
Pozdrawiam i powodzenia ????

⛔ 100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Singiel - Cincinnati
Godzina: 17:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Donald Young - Tommy Paul
Typ: Tommy
Kurs: @2.38
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Hehe, od razu w oko wpadł mi ten typ i po spadkach kursów widzę, że nie tylko ja dostrzegam tu ogromne Value. Tommy to 20 letni zawodnik, który bez wątpienia nabrał wiatru w żagle, a w tym sezonie zasadniczym rozegrał już 24 spotkania, jego celem od razu było pokazanie się w największych turniejach na nawierzchni twardej i póki co nie zawodzi. Mi najbardziej utknął pojedynek Tomm&#39;iego z Jazirim, świetny mecz, który pokazał charakter tego zawodnika, On zrobi wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Mocny serwis, niezły return, głowa działa bez zarzutów, chęć do gry i można by tak wymieniać jeszcze chwilę. Wygrane z takimi zawodnikami jak Chung, Muller(!), Pouille i ugranie seta z Nishikorim na pewno robią wrażenie, co tylko pokazuje jakiej klasy jest to obecnie zawodnik. Jego rywalem będzie Donald Young jest to 28 letni zawodnik, który słynie ze słabej głowy. Nie przepadam za tym zawodnikiem, ale potrafi on zrobić niezły comeback, szczególnie na nawierzchni twardej, gdyż tylko tutaj ma szansę coś pokazać. W tym sezonie rozegrał dopiero 5 spotkań, były to największe turnieje, a wyniki dość słabe, na pewno jego motywacja będzie spora, ale czy jest w pełnej formie? Moim zdaniem ma problemy, a jego forma jest daleka od optymalnej, ostatnia porażka z Paire może dziwić, bo wtedy właśnie miał pokazać się z jak najlepszej strony. Na pewno brakuje mu rozegrania, oczywiście doświadczenie po jego stronie, ale czy to pozwoli zatrzymać mu rozpędzonego Tomm&#39;iego?
Donald jakby nie patrzeć pod ścianą, bo przecież to jego ulubiona nawierzchnia, musi pokazać się z dobrej strony, ale to nie będzie takie proste. bo według mnie faworytem tego pojedynku jest 20 latek. Zapowiada się bardzo ciekawie, gram to za 2j.
Powodzenia! ;)

✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Portugalia
Godz: 22:0
Spotkanie : Chaves-Benfica
Typ: 2/2
Kurs 2.05
Buk Unibet
Analiza: Druga kolejka Portugalskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Chaves podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Benficy, goście naturalnie są w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów , bowiem za kazdym razem w lidze walczą o największe trofea, gospodarze natomiast znów w tym sezonie będą starali utrzymać ekstraklasę dla swojego zespołu, w poprzednim sezonie zajęli miejsce w połowie ligowej klasyfikacji , właśnie głównie spotkaniom rozgrywanym na własnym stadionie, gdzie ugrali aż 26 punktów i zanotowali zaledwie 3 porażki, zespołowi Benficy według mnie nie przeszkadza czy gra na swoim stadionie czy na wyjeździe , po prostu w każdym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , tutaj będzie podobnie, tym bardziej iż ekipa gospodarzy ma bardzo niekorzystny bilans z zespołem ze stolicy , obie ekipy grały ze sobą 4 krotnie i za kazdym razem zespołem lepszym była drużyna Benficy , która za każdym razem wygrywała różnicą minimum dwóch bramek . Tutaj typuję zwycięstwo zespołu przyjezdnych,oraz dokładny wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ U19
Godzina: 08:00
Spotkanie: Rosja - Meksyk
Typ: under 53.5
Kurs: 1.915
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Rosja w tym meczu zwycięży. Dotychczas na tym turnieju wygrali 1 mecz (na 4), natomiast Meksykanie przegrywają wszystko wysoką różnicą bramek. W dotychczasowych meczach ze słabszymi przeciwnikami piłkarze ręczni ze wschodu zdobyli 30 pkt z Tunezją (30:31) i 29 pkt z Serbią (29:24). Przyjmuję więc, że w tym spotkaniu zdobędą mniej więcej 30 pkt.
Natomiast słaby zespół Meksyku zdobył w meczach dwukrotnie 18 pkt i tyleż samo 19 pkt. Zakładam więc, że Rosja zdobędzie nie więcej niż 33 pkt a Meksyk nie więcej niż 20 pkt, czyli 33+20=53 pkt ???? . Proste? Proste okaże się wtedy, gdy ta prognoza okaże się trafiona, na co liczę i wszystkim życzę powodzenia!

✅ 92
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Finlandia 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mariehamn - KuPS
Typ:BTS
Kurs: 1,72
Bukmacher: LVBET
Przyznam że ten mecz od razu wpadł mi w oko jeśli chodzi o bramki. Mariehamn ostatnio baty 0-3 drużyna w głębokim kryzysie. Patrząc na liczbe bramek jakie strzelają obie drużyny nie mogę wobec kursu 1,72 przejść obojętnie chociaż mam obawy czy w tym meczu strzeli KuPS ale... byli mistrzowie Finalndii są w tak słabej formie, że chyba te BTS powinno wejść gładko oprócz over 2,5 ktory także jest tutaj bardzo prawdopodobny.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arsienał Tuła – Ural Jekaterinburg
Typ: Ural – Spotkanie bez remisu (DNB)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dosyć ciekawe spotkanie na wschodzie – w Rosji i tamtejszej Premier Lidze. Arsienał Tuła podejmuje przed własną publicznością Ural. Obie drużyny mocno underowe i w swoich meczach nie dokonały jeszcze czegoś takiego jak zdobycie 2 bramek w 1 spotkaniu ;)
Mimo to, moim zdaniem lepsze wrażenie sprawia ekipa Uralu. W lidze są jeszcze niepokonani – odnotowali 4 remisy i 1 zwycięstwo i to w sumie nie z byle kim. Remis u siebie z Zenitem, Rostowem i Ufą oraz wyjazdowy remis z Krasnodarem i zwycięstwo nad Dynamem Moskwa. To naprawdę nie byli najłatwiejsi przeciwnicy.
Tuła natomiast po skromnej porażce wyjazdowej z Lokomotivem odnotowała komplet punktów w domowym spotkaniu z beniaminkiem. Później było już tylko gorzej – 3 porażki z rzędu – Kazań, Tosno i Spartak.
Myślę, że plan dla przyjezdnych będzie taki sam jak w poprzednich spotkaniach – nie przegrać, dlatego spróbuję zagrać tutaj opcję spotkania bez remisu. Czy Ural podtrzyma serię, czy też odnotuje pierwszą porażkę – czas pokaże ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
0 [ZWROT]
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: Duisburg - Nurnberg
Typ: Duisburg wygra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 3.5
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiaj ubogo w ofercie ale jest typ który wpadł mi w oko. Ostatnio pisałem w superlatywach o drużynie z Norymbergi w meczu z Ragensburgiem (mecz skończył się wynikiem 0-1 dla Nurnberg). Oglądałem ten mecz i rzeczywiście Nurenberg grał lepiej ale sądzę, że po prostu przeciwnik mu na to pozwolił. Duisburg natomiast to już rywal z nieco wyższej półki w dodatku jak wiemy puchar rządzi się swoimi pewnymi prawami. Przybliżmy sobie trochę sylwetkę zespołu gospodarzy a mianowicie należy podkreślić , że to beniaminek grający w II bundeslidze czyli tej samej co Nurnberg - co ciekawe w sezonie 2015/2016 spadł z II ligi do III by z wielkim hukiem powrócić do niej z powrotem na ten sezon z pierwszego miejsca III ligi zdobywając 68 pkt. Każdy interesujący się bundesligą ancymon wie , że III bundesliga poziomem wiele nie odstaje od II i aby tak szybko awansować z ligi już po jednym sezonie nie jest wcale lekko ( z tego co pamiętam trafnie kiedyś zauważył w swoim komentarzu Tomek Hajto :grin ???? .. dlatego to świadczy o tym , że zespół z Duisburga jest bardzo mocną drużyną w szczególności u siebie! Kolejny mocny argument przemawiający za Duisburgiem to historia meczów u siebie z Nurnberg.... Nurnberg nigdy tam nie wygrało.. ma bilans 5 porażek i 3 remisów w Duisburgu i myślę , że nawet ich obecna wyśmienita dyspozycja nie wystarczy... tym bardziej , że nie oszukujmy się na puchar nigdy nie będzie takiego ciśnienia jak na ligę , zresztą najważniejszym celem drużyny z Nurnberg jest w tym sezonie awans do I bundesligi... inne nastroje natomiast panują w Duisburgu - tutaj raczej I bundesliga ok ale nie koniecznie - pierw utrzymajmy się w II i zbudujmy mocny zespół na dłużej, koniec ze spadkami. Co do składów obydwa zespoły mają ciekawych zawodników co pokazały dwie pierwsze kolejki II bundesligi. Wiadomo Duisburg na tle Nurnberg wygląda gorzej jak do tej pory ale myślę dobra passa Nurnberg właśnie się dzisiaj zakończy i kibice wcale nie będą mieć o to do nich żalu. Duisburg stoi przed szansą sprawienia niespodzianki przed własną publicznościa , dlaczego nie dzisiaj? Może napastnik typu Taschy czy Oliveira były gracz Kolonii dadzą im to szczęście!!? Na wiele bramek bym nie liczył , drużyny będą się badać w 1 połowie , obydwa zespoły mają do siebie respekt , gdyż mają podobny poziom.. nie liczcie na overy.. Wejdzie? Daj propsa! POWODZENIA !

⛔ 100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Estroli Praira - Vitoira Guimares
Typ: over 2,5
Kurs:2,10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzien dobry po dwóch udanych typach overwych znowu zacząłem poszukiwanie Overka dzisiaj trafiłem na bardzo ciekawe spotkanie w najwyższej lidze Portugalskiej. Estroil gospodarze po srogim laniu w Porto 0:4 wiec pewnie będą chcieli odzyskać twarz przed własna publicznością, na przeciwko nich wystąpi Vitoria Guimares która tez gra wesoły otwarty futbol ostatnie zwycięstwo w lidze 3:2. W tym meczu także liczę na spora ilość goli Powodzonka

✅ 110
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szcecin - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs:2,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Derby pomorza. Z jednej strony Pogoń, z drugiej wciąż nienasycona Lechia, z wielkimi ambicjami i chęcią osiągnięcia czegoś więcej niż pierwsza trójka na koniec sezonu.
Ciężki mecz do wytypowania. Remisowy. 4 mecze za sobą i tylko 4 punkty to zdecydowanie za mało. To samo tyczy się Pogoni, 3 pkt. Kto jest w lepszym nastroju do dzisiejszego meczu? Zdecydowanie Pogoń, która rozgromiła, tak można śmiało napisać w pucharze Lecha. W przeciwieństwie do drużyny z Gdańska, która przegrała z Bytovią.
Trener jak i sztab, aby poprawić morale zespołu przed ważnym spotkaniem postanowili zabrać swoją ekipę do Gniewina na krótkie zgrupowanie. Do drużyny dołączył 23 letni Patryk Lipski, czy będzie wzmocnieniem? Zobaczymy.
Tak jak pisałem wcześniej, ciężki mecz do wytypowania wyniku. Szanse daję 47% - 53% i sam osobiście stawiam na Lechię? Dlaczego, ano dla tego, że teoretycznie na papierze mają lepszy skład niż Pogoń, wielkie oczekiwania i ambicje zarządzających.
Nie maco się rozpisywać. Mój typ to 1:2 i tyle.

⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 20:00
Spotkanie: Grindavik - Arkanes
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj mecz pomiędzy 5-tą drużyną ligi, a ostatnią. Grindavik ostatnio notuje słabe wyniki 4 przegrane z rzędu, 2 strzelone bramki i aż 13 straconych. Dzisiaj jednak dobry moment na przełamanie tej złej passy i odbudowanie się psychiczne zawodników bo przeciwnik po prostu jest słaby. Arkanes bez wygranej od 7 meczy, natomiast w ostatniej kolejce udało im się zremisować 1:1 na własnym obiekcie z Rekjavikiem, który zajmuje 4-tą pozycję w tabeli. Dzisiaj spodziewam się raczej nudnego meczu, jednak stawiam na gospodarzy, którzy na pewno są w stanie strzelić minimum jedną bramkę więcej od gości i wygrać ten mecz.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Pilka Reczna-Mistrzostwa u19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brazylia-Portugalia
Typ:: Wygrana Brazylii
Kurs: 7.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj gralem przeciwko Portugalczykom w meczu z Polakami i dzisiaj zagram przwciwko Nim. Wczoraj faktycznie zagrali fantastycznie-nie docenilem ich i sie pomylilem-stawka byla za wysoka.
Jednak dzisiaj kurs jest zdecydowanie za wysoki. Portugalczycy sa pewni awansu do kolejnej rundy i mysle,ze oszczedza dzis swoje najwieksze armaty,a i w obronie postawia przynajmniej w jednej polowie na zmiennikow. Nie wyobrazam sobie aby do kolejnej fazy weszli nie wypoczeci-w aktualnej formie pierwszego skladu moga z Tunezja namieszac w tych mistrzostwach.
Brazylijczycy natomiast prezentuja sie dosc przecietnie na tych mistrzostwach-jedna wygrana,a reszta-porazki. Moze nie bardzo drastyczne ( wyjatek-mecz z Chorwatami ),ale badz co badz porazki. Czegos brakuje w ich grze-z pewnoscia obrotowi nie prezentuja sie najlepiej-slabo zwrotni i za malo dynamiczni,czesto popelniajacy bledy. Obrona rowniez nigdy nie byla domena Brazylijczykow,jednak na tych Mistrzostwach jest zwyczajnie dziurawa.
Dzisiaj natomiast mam przeczucie,ze Portugalczycy troche wyluzuja i zagraja skladem nieco zmienionym do poprzednich spotkan,co otworzy szanse dla podraznionych w tym turnieju Brazylijczykow.
Moja stawka: 3/10.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Elfsborg - Göteborg
Typ: Remis
Kurs: 3.60

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak nie gram remisów tak tutaj zagram i to nawet z większą stawką.
H2H : W ostatnich 2latach zagrali ze sobą 5 razy, wyniki: 4 remisy, raz wygrali dzisiejsi gospodarze skromnym 1:0.
Mecze między nimi są zawsze wyrównane, u gospodarzy absencje:
- Per Frick (Napastnik 14/5),
- Anders Randrup (Obronca 12/0),
- Nilsson (Obronca 17/4),
- Alex Dyer (Pomocnik 14/2)
- Jonsson.
Gospodarze bez remisu u siebie od 7 meczy, goście bez remisu na wyjezdzie od 8 meczy, smierdzi remisem na kilometr

⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - rumunia liga1
Godzina: 20:00
Spotkanie: sepsi- cfr cluj
Typ: cluj jedna bramka
Kurs: 3.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
na poczatku chcialem obstawic remis ale po przeanalizowaniu zespolu cluj daje na skromne zwyciestwo gosci.beniaminek gra do tej pory w kratke,wszystko wygrywa u siebie i wszystko przegrywa na wyjazdach.mecze wygrane u siebie sa z ligowymi przecietniakami dlatego mysle ze od poczatku rundy swietnie grajace cluj wygra.jak do tej pory goscie wygrali cztery mecze i raz remisujac z botosani(jak dla mnie zespol duzo lepszy niz sepsi).jak to na poczatku bywa beniaminkowie sa rozpedzeni awansem do wyzszej ligi i na swoim stadionie stawiaja mocny opor lepszym druzyna-jak dla mnie cluj to jeszce za wysokie progi-to goscie beda o ta jedna bramke lepsi.zycze trafnych typow-pozdrawiam

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Finlandia 1 liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Mariehamn - KuPS
Typ: KuPS over 1.5 gola
Kurs : 2.48
Bukmacher: Unibet
Dziś znowu spróbuję na bramki w wykonaniu gości , tym razem w Finlandii w meczu aktualnego mistrza Mariehamn z KuPS , Mariehamn już nie prezentuje tego co w poprzednim sezonie , co prawda do końca sezonu jeszcze trochę tych spotkań pozostało a mistrz jest na miejscu 8 jednak strata do czołówki nie jest jakaś kosmiczna bo np do dzisiejszego rywala który jest na miejscu 3 tracą zaledwie 6 pkt tak więc wszystko możliwe ale jest jeden warunek trzeba grać o wiele lepiej niż teraz , czy jest to możliwe ? może i tak jednak wyniki jakie osiąga Mariehamn mówią co innego - ostatnie 10 kolejek to zaledwie 2 wygrane , goście natomiast odwrotnie na ostatnie 6 meczy 4 wygrane , w meczach wyjazdowych goście również całkiem nie żle 4-3-3 i br 14:10 , w pierwszym meczu obu ekip KuPS przegrało u siebie z Mariehamn 1:2 i liczę na rewanż , patrząc w H2H to ta statystyka dla KuPS jest całkiem obiecująca , poprzedni sezon na 3 mecze pomiędzy nimi 3 razy lepsze KuPS a ostatnie 2 występy gości na tym stadionie to dwie wygrane KuPS 3:0 i 3:2 stad też liczę na gole z ich strony i dziś , jak się mecz zakończy ? nie wiem ale na gole ze strony gości liczę !

⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Kwalifikacje MŚ Azja
Godzina 15:30
Spotkanie : Iran - Katar
Typ : suma w secie z najwyższą liczbą punktów-poniżej 47,5
Kurs : 1.9
Bukmacher : LVBET
Analiza :
Witam. W Iranie trwają eliminacje do Mistrzostw Świata w siatkówce 2018. Dzisiaj o 15:30 gospodarze zmierzą się z Katarem. Podobnie jak wczoraj LVBET daje ciekawy zakład na sumę w secie z najwyższą liczbą punktów. Podobnie jak wczoraj linia jest 47,5 i ja ponownie typuję poniżej. Iran już pewny awansu, wczoraj szybkie 3:0 z Kazachstanem, sety do 18, 17 i 16. Dzisiaj liczę na podobny wynik, jeżeli Iran nie pokpi sprawy i potraktuje to spotkanie poważnie to nie powinno tutaj być seta do 23 lub więcej. Iran u siebie, kibice, do tej pory bez straty seta, myślę że w ostatnim meczu będą chcieli podtrzymać serię zwycięstw. Katar już bez szans na awans, może pograją trochę rezerwami, z dużo słabszymi od Iranu Chinami nie ugrali 23 punktów a jeszcze byli w grze o awans. Iran jak zagra swoją siatkówkę to znowu powinno być szybkie 3:0 z maxymalnie 22 punktami w secie dla Kataru.

✅ 90
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2,5 goli
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o 18:00 zmierzą drużyny z dolnej części tabeli. Pogoń aktualnie jest w fatalnej sytuacji 3 punkty i 15 miejsce, Lechia nie wiele lepiej, ma jeden punkt więcej i zajmuje 11 miejsce. Kursy są wyrównane i dla mnie to sytuacja zrozumiała. Pogoń prezentuję się średnio. Ich gra nie wygląda aż tak fatalnie, z Zagłębiem przy odrobinie szczęścia mogli zdobyć gola lub 2, ale tak się nie stało i dostali 0-3. Z Jagą mecz na remis, ale po błędzie obrońcy Fojuta padł gol na 0-1 i stracili cenny punkt. Pokazali klasę z Lechem w PP, byli zdeterminowani i wygrali wysoko aż 3-0. Jednak wtedy drużyna Lecha jak dla mnie zagrała bardzo słabo i Pogoń wykorzystała to, więc wcale nie przekonuje mnie ta wygrana. Lechia natomiast można powiedzieć że jest w kryzysie. Na pewno sezon poprzedni który był dla nich bardzo dobry i mogli nawet być w europejskich pucharach podziałał na psychikę piłkarzy i być może to odbija się na nowym sezonie. Nie jestem pewny czy tak jest, ale dla mnie tak to wygląda, porażka ze Śląskiem, tego się na prawdę nie spodziewałem, mnóstwo błędów, w tym głównie tak doświadczonego bramkarza jakim jest Kuciak. Porażka z Cracovią która prezentuje się przeciętnie. Ostatnio remis z Górnikiem co można by powiedzieć że to nawet sukces, bo w jakiej formie od początku był Górnik każdy wie. Ostatnia porażka w PP i odpadnięcie na pewno znów źle podziała na piłkarzy, ale teraz została liga i muszą na niej właśnie się skupić. Dołączył do Lechii właśnie Lipski, który myślę że może być ciekawym wzmocnieniem, prócz tego bracia Paixao którzy ciągle grają nieźle, Krasić niedługo będzie gotowy do gry. Czytałem gdzieś też że Nowak dostał szansę od prezesa i musi w 2 spotkaniach czyli tym z Pogonią i kolejnym zdobyć 6 punktów. Myślę że piłkarze oczyszczą głowy i dzisiaj powalczą z Pogonią, a gospodarz jest na pewno podbudowany zwycięstwem w 1/16 PP i powalczy tu o pełną pulę, bo sytuacja może być coraz gorsza w lidze. Widzę tu dzisiaj mecz w którym obie drużyny nie odstawiają nogi i walczą o 3 punkty, a liczba goli może być duża. Ostatnie 2 mecze między nimi to pokazały kiedy Pogoń wygrała 3-1 a Lechia miesiąc później 4-0.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom