>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dla obu drużyn ten mecz będzie bardzo ważny. Pogoń zaskoczyło w spotkaniu z Lechem, wygrywając z Kolejorzem aż 3-0 i pewnie awansując do 1/8 pucharu polski. Natomiast Lechia ostatnio rozczarowuje. Piotr Nowak ściągnął do swojego zespołu ostatnio Błażeja Augustyna i Patryka Lipskiego i myślę, że poprawią znacznie grę Lechii Gdańsk. Myślę, że obie drużyny zagrają bardzo ofensywnie i stąd typ na over 3,5 gola zważywszy na to, że ostatnie mecze tych drużyn w 2017 roku kończyły się wynikami 3:1 i 4:0. Dziś będzie podobnie. Dla mniej odważnych polecam typ na over 2.5.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina , Pierwsza Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Poltava vs Arsenal Kijow
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1,55
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Dziś bardzo uboga oferta meczowa ???? , ale wpadl mi w oko ten mecz . Spotkanie dwoch czlowych drzuyn pierwszej ligi ukrainskiej po 5 kolejkach. Poltava bilans 8-2 , Kijow 10-4 . Poltava w ostaniej kolejce pokonala Odese 1-0 , 2 tygodnie temu 3-0 Kramatorsk , ale Kramatorsk nie jest to druzyna majaca solidną defensywę jak Kijow. Generalnie Polava malo traci bramek u siebie .
Arsenal Kijow w tym sezonie rowniez spisuje sie bardzo dobrze . W poprzedniej kolejce pokonali Volyn Lutsk-2:0 - najslabszy zespol , majace problemy finansowe itp.
Oba zespoly w poprzednim sezonie nie nalezaly do druzyn z gornej polowki tabeli .
Ostatnie dwa mecze miedzy nimi byly underowe. Powodzenia. !

✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina: 18:30
Spotkanie: SC Paderborn 07 - FC St. Pauli
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w 1/32 pucharu Niemiec. Dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest zespół gości. Paderborn gra w 3 lidze i dobrze wystartował w nowym sezonie. Po 4 kolejkach zespół ma na koncie 3 zwycięstwa i 1 remis. Goście tego spotkania z kolei też dobrze wystartowali tylko, że szczebel wyżej w ligowych rozgrywkach w 2 Bundeslidze. Zespół ten ma koncie zwycięstwo i remis. Kadrowo jednak to drużyna z Hamburga jest dla mnie zespołem mocniejszym i trochę mnie zdziwił tak wysoki kurs. Bardziej tutaj się spodziewałem kursów na wygraną gości w granicach 1.80 - 1.90 a tu proszę ponad 2 ???? Zespół FC St. Pauli zatrzymał swoich kluczowych graczy z tamtego sezonu, do tego do zespołu dołączyli napastnicy Allagui, który występował w Herthcie, Sahin, ściągnięty z tureckiego zespołu Basaksehir i obrońca Schoppenhauer występujący w Wurzburg Kickers. U gospodarzy z kolei większe zmiany kadrowe w zespole przed sezonem. Paderborn w ostatnich latach ma dużo więcej powodów do zmartwień niż radości, bo zespół w ciągu 3 lat zaliczył 2 spadki. Najpierw spadł z Bundesligi a następnie w kolejnym sezonie spadł z 2 Bundesligi. W kolejnym sezonie zespół znów na koniec znalazł się w strefie spadkowej i powinien opuścić szeregi 3 ligi ale ze względu na to, że TSV 1860 Monachium nie uzyskał licencji na grę w 3 lidze, to Paderborn ostatecznie w niej zagrał. Coś nie tak jest w Paderbornie, że zespół z sezonu na sezon dołuje w kolejnych ligach. Wprawdzie teraz wystartowali bardzo dobrze zdobywając w 4 kolejkach 10 punktów ale w tym pucharowym starciu poziom trudności rośnie zdecydowanie bardziej. FC St. Pauli ma bardzo ciekawy i mocny skład i myślę, że sobie poradzi w tym wyjazdowym spotkaniu.

⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: Over 30,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Gospodarze nadal walczą na dwóch frontach, goście mogą się już skupić tylko i wyłącznie na rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

Ciężko wskazać dzisiaj zwycięzce tego spotkania, ja standardowo podaję typ na przewinienia.
Poniżej staty z pojedynków ligowych tych drużyn ale tylko tych rozgrywanych w Szczecinie:

15.09.2013 / 16-22 / 1-1
10.05.2014 / 23-12 / 0-2
13.03.2015 / 28-20 / 0-1
09.05.2015 / 19-9 / 1-3
02.12.2015 / 22-10 / 1-0
22.04.2017 / 18-17 / 3-1

Jak widać Pogoń za każdym razem niezależnie od wyniku trzyma wysoki poziom jeżeli chodzi o ilość przewinień. Z Lechią różnie to bywa ale myślę, że dzisiaj po ostatnim blamażu w PP nie zabraknie u nich woli walki.
Co ciekawe w meczach w Gdańsku już jest o wiele spokojniej i zawodnicy rzadko kiedy zbliżają się do takiej linii.

✅ 80
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, super Lig
Spotkanie: Galatasaray - Kayserispor
Godzina: 20:45
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,52
Bukmacher: eFortuna

Witam, po bardzo udanym weekendzie czas troszkę na spokojniejszy typ a mianowicie obie drużyny strzelą po golu. Galatasaray to jedna z bardziej overowych drużyn w lidze Tureckiej, w poprzednim sezonie byli drugą drużyną pod względem strzelonych bramek natomiast Kayserispor mimo tego, że zajęli 15 lokatę czyli pierwsza lokata, która się utrzymała to strzelili całkiem pokaźną sumę bramek.

Mecze towarzyskie także pokazują to, że obie drużyny potrafią strzelać ale także i tracić.
Galatasaray rozegrała 5 spotkań towarzyskich oraz 2 mecze w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej, gdzie odpadli niespodziewanie. Ostatnie 4 spotkania to obie drużyny strzelą gola.
Kayserispor rozegrała 4 spotkania towarzyskie i w każdym było obie strzelą - z Brno 1:2, z Udinese 2:2, z Hannover 4:2 i Al-Duhail 1:1.

Dziś myślę, że obie strzelą to najbezpieczniejszy typ.
Powodzenia.


✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n
Godz;20,45
Spotkanie ;Galatasaray-Kayserispor
Typ;1/1 gospodarz wygra pierwszą połowę i cały mecz
Kurs;2,25
Bukmacher;forBet
Analiza;
Galata najbardziej znana turecka firma futbolowa w Europie zajęła 4 miejsce w ostatnim sezonie,czego nie można było uznać za sukces.
Pozbyli się W.Sneijdera , drugiego dziadka Podolskiego .Sprzedali dobrze Brumę do Lipska za 12,5mln e.To ważniejsze odejścia z klubu.
Zakupy były jednak jakościowo bardzo dobre między innymi
Papa N,Diaye 6,5 mln E/Osmanlispor/
Garry Rodriges 3,5 mln E /PAOK Saloniki/
Y.Belhanda 8mln E /Dyn.Kijów/
B.Gomis 2,1mln E /Swensea/
Oprócz tego zakupili 3 brazylijczyków
Maicon z Sao Paulo 7mln e,Mariano za Sevilli z 4 mln E i Fernando z M.C. za 4,5mln E.
Kupili jeszcze paru mniej znanych zawodników.
W tym roku planują walczyć o mistrza kraju.Mają w swoim składzie jeszcze wielu dobrych zawodników i znakomitego urugwajskiego bramkarza/F.Muslera/,

Kayserispor w ubiegłym sezonie zajęło 15 miejsce/ostatnie zapewniające pozostanie w tureckiej Super Lig/.
W tym sezonie będą mieli podobne cele.Obie drużyny dzieli przepaść finansowa i personalna.
Galata jeżeli poważnie podejdzie do meczu i nie zlekceważy przeciwnika powinna już w pierwszej wyjść na prowadzenie.
Jak będzie zweryfikuje boisko.Pewniejszy kurs/1,52 do 1,63/ wygrana gospodarzy.

✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Cincinnati
Godzina: 23:00
Spotkanie: Cepede V. - Putincewa J.
Typ: Cepede
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Typ opieram na ograniu na twardej nawierzchni przez obie zawodniczki w tym sezonie. Kursy poszły w górę na Putincewą z 1.45 na około 1.75, gdy wiele ludzi zaczęło grać na Cepede. A nie ma się czemu dziwić. Forma Putincewej jest wielkim znakiem zapytania i z wielkiej faworytki tego spotkania coraz więcej osób zaczęło wątpić. W tym roku zagrała 17 meczów na twardej, z czego wygrała 8, ale warte odnotowania jest to, że miała bardzo długą przerwę (od marca do sierpnia właśnie).Wróciła i rozegrała tylko jedno spotkanie, w którym przegrała ze Stephens 1:2, gdzie potrafiła przegrać 10 gemów z rzędu po tym, jak wygrała pierwszego seta. Z psychiką widać jest na bakier. Cepede wręcz odwrotna sytuacja, gra mecz za meczem, ale nie w tak bardzo intensywnym tempie, by paść zaraz ze zmęczenia, w Cincinnati wygrała ona dwa pierwsze mecze z Falconi i w drugiej rundzie z wielkim talentem, jakim jest Petra Martić, dając pokaz siły i charakteru przegrywając 5:3 w decydującym secie, ostatecznie go wygrywając. Myślę, że taki mecz może dodać jej tylko skrzydeł.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom