>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - FC. Koln
Typ: 1
Kurs: 1.42
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Mecze drużyn angielskich z niemieckimi zawsze elektryzują kibiców. Zapowiadana są jako ciekawe, pełne sytuacji bramkowych spotkania. Ani jedna, ani druga drużyna nie zachwyca w tym sezonie w swojej macierzystej lidze. Arsenal zajmuje ̶c̶z̶w̶a̶r̶t̶e̶ dopiero jedenaste miejsce, zaś piłkarze z Kolonii zajmują ostatnie miejsce po trzech kolejkach w Bundeslidze ! Dodatkowo, Niemcy stracili siedem, a zdobyli tylko jedną bramkę. To niezbyt dobrze wróży przed spotkaniem z Arsenalem, czyli drużyną, która w tym sezonie w lidze u siebie wygrała wszystkie mecze. Warto też zwrócić uwagę na ostatnie pięć sezonów Arsenalu w LM: w domowych meczach w fazie grupowej bilans wynosi 10-2-3 więc jeśli chodzi o mecze domowe, to podopieczni Arsena Wengera zawsze byli bardzo mocni.
W drużynie FC. Koln zabraknie takich piłkarzy jak Rudnevs czy Risse, a gospodarze nie będą mogli skorzystać z usług Cazorli, Ozila czy Ramseya.
Arsenal podrażniony brakiem kwalifikacji do ligi mistrzów, podrażniony słabą formą i dalekim miejscem w tabeli za wszelką cenę będzie chciał bardzo dobrze pokazać się w lidze europy. Pozwoli to odbudować morale piłkarzy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że drużyna niemiecka nie ma żadnego doświadczenia w europejskich pucharach.
✅ 42
 
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Slavia vs Mac.Tel Aviv
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam Państwa na mojej pierwszej analizie, pod lupę biorę spotkanie w lidze europy pomiędzy Slavią i Mac. Tel Aviv. Slavia w ciągu czterech ostatnich spotkań aż trzy razy zremisowała. Jestem przekonany, że dziś w pierwszej kolejce i na własnym stadionie będą groźnym zespołem nie dającym sobie wydrzeć 3 punktów. Z racji pierwszej kolejki, Izraelczycy przyjadą zagrać zachowawcze spotkanie na remis, myślę że ten plan się im nie powiedzie, powodzenia i dużych wygranych ! ????
✅ 106
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Austria Wiedeń - AC Milan
Typ: HT/FT 2/2

Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Bum Bum pierwszy typ po przerwie wyszedł super więc idę za ciosem! LM już za nami. Faworyci nie zawiedli w pierwszej kolejce więc czas zająć się Ligą Europy. Wybrałem na dziś spotkanie Austrii Wiedeń z drużyną AC Milanu. AC Milan nie jest tylko faworytem tego spotkania ale również faworytem do wygrania grupy. Kupa Kasy włożona przez chińskich inwestorów na transfery musi się zwracać. W ostatniej kolejce Lazio pokazało mediolańczykom, że o dominację w Serie A będzie ciężko walczyć więc wg mnie koncentracja skupi się na Lidze Europy, w której widzimy wiele elit jak chociażby Arsenal. Nie ujmując oczywiście Austrii Wiedeń uważam że klasa Milanu zostanie dziś udowodniona i to będzie początek powrotu drużyny AC Milan do wielkiej europejskiej piłki.Ze statystyk Milan w 5 ostatnich wyjazdach 4 razy wygrywał i wszędzie prowadził już po 1 połowie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open 2017
Godzina: 14:30 CET
Spotkanie:
Anthony McGill - Rory McLeod
Typ: Anthony McGill (-2.5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Na ten moment zbyt duża różnica w formie żeby tutaj można sie spodziewać jakiejś niespodzianki. McGill w wysokiej formie od tygodni, począwszy od MŚ na 6 czerwonych gdzie doszedł do półfinału, zaś wtym tygodniu na razie oddał tylko 1 frejma w dwóch meczach. Podczas gdy McLeod dołek formy od dłuższego czasu i w tym tygodniu przełomu tez nie było. W 1 rundzie cudem ograł 15-latka z Walii (4-3) i musiał się gimnastykować z 1-3. Nie wróży to zbyt dobrze przed meczem z graczem top16 rankingu i do tego w wysokiej formie. Myślę, że to będzie krótki mecz, do gry wszystkie handicapy, włącznie z tym najkrótszym z możliwych.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Szwecja, Handbollsligan
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Skovde HK - Ricoh HK
Typ: 2
Kurs: 3,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłki ręcznej 2 kolejki z najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji. W swoim pierwszym spotkaniu Skovde zwyciężył na wyjeździe Guif 26-24, natomiast Ricoh przegrał u siebie z Alingas 23-26. Tego spotkania spodziewam się dużo bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy. W tamtym sezonie oba zespoły toczyły ze sobą zacięte boje i najpierw zwyciężył zespół Ricoh u siebie 24-23 a następnie 2 spotkania wygrał Skovde u siebie 32-31 i na wyjeździe 21-20. Jak widać wszystkie mecze kończyły się wygraną jednym golem. W tabeli również oba zespoły tuż obok siebie, bo gospodarze tego meczu zajęli na koniec sezonu 9 miejsce a Ricoh był na pozycji 10 i oba zespoły zgromadziły po tyle samo punktów czyli 26. Teraz również spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku i przy takich kursach wolę iść w stronę zwycięstwa gości, bo oni sa w ciut lepszej sytuacji kadrowej. Skovde na ten mecz ma pewien problem jeżeli chodzi o bramkarzy. Mianowicie ze składu wypadł pierwszy i drugi bramkarz i może to mieć pewien wpływ na wynik końcowy. Spotykają się niezwykle wyrównane zespoły i ten aspekt może mieć duże znaczenie. Ja próbuję z tego powodu pograć na Ricoh i myślę, że jest to dobry typ. Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się pod poniższym linkiem:
http://handbollsligan.se/nyheter/christopher-hedberg-vi-borjar-fa-till-kantspelet/
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
21:05
Vitesse - Lazio
Typ: Lazio over 2,5 gola
Kurs: 3,20
Buk: totolotek
Dziś LE, nie lubię tych rozgrywek bo w sumie nie wiadomo z jakim podejściem i w jakich składach wyjdą na boisko czołowe kluby z najlepszych lig europejskich. Tu polecam over 1,5 gola dla Lazio po kursie 1,75 lecz w konkursie daję o jedną więcej, szanse są na powodzenie wyższej linii. I tak holenderska piłka w mocnej zapaści zarówno reprezentacja jak i kluby (finał Ajaxu w zeszłej LE wiosny nie czyni). Poziom ligi z roku na rok nie idzie w górę, widać to choćby po tegorocznych eliminacjach do pucharów, widzieliśmy wczoraj jaka jest przepaść pomiędzy mistrzem Feyenoordem, a MC. Lazio jest w świetnej dyspozycji, ostatnio 4-1 z Milanem zrobiło wrażenie w całej Europie. Immobile w świetnej formie strzeleckiej, liczę na jego gole. Ważnym aspektem tego meczu będzie nieobecność Serero w szeregach Vitesse. To defensywny pomocnik i bardzo ważne ogniwo zespołu. To na pewno ułatwi robotę Luliciowi, który powinien mieć przez to więcej miejsca i czasu na dokładne podania do napastników.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Afryki
Godzina: 21:30
Spotkanie: Senegal - Angola
Typ: Senegal -12,5 pkt.
Kurs: 2,26
Bukmacher: Fortuna
Wczoraj, tak jak pisałem, typ był ryzykowny i poległem z kretesem. Dzisiaj mogło by się wydawać, ze typ również ryzykowny, ale zdecydowanie w mojej opinii NIE!!! To co gra Senegal na tych mistrzostwach, to coś niewiarygodnego! Biją wszystkich okrutnie: Republika Południowoafrykańska 83-44, Egipt 87-52, Mozambik 80-49. Mam wrażenie ze gdyby tylko chcieli to wygrane mogłyby być dużo wyższe. Zespół bardzo wysoki, większość graczy gra w NCAA i to widać na parkiecie. Efektownych wsadów nie brakuje w żadnym spotkaniu. Dzisiaj zagrają w Tunisie, a nie jak do tej pory u siebie w Dakarze, ale nie powinno to nic zmienić.
Angola, wielokrotny Mistrz Afryki wygląda bardzo blado na tych mistrzostwach. Przegrana z Marokiem, wymęczone zwycięstwo w dogrywce z Ugandą, i planowa wygrana z Republiką Środkowoafrykańską, to nie są wyniki na miarę tej utytułowanej reprezentacji.
Dzisiaj przewiduję kolejny pogrom w wykonaniu Senegalu, bo jest to ekipa, która sięgnie w tym roku po tytuł mistrzowski!!!
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basaksehir - Ludogorets
Typ: Basaksehir (-1)
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zacznijmy od porównania sił obu lig. Turecka w rankingu UEFA znajduje się na 10 miejscu, a Bułgaria na 26 (6 miejsc za Polską). Ludogorets od kilku lat bezsprzecznie dominuje na swoim terenie i liga jest tak naprawdę przystawką przed meczami w Europie. Potrafili grać w LM, w tym roku odpadli w 3. rundzie eliminacji po dwumeczu z Hapoelem Beer Sheva przegrywając na wyjeździe 3:1. W ostatniej rundzie eliminacji LE nie potrafili ograć na wyjeździe Suduvy z Litwy. Ogółem widać, że gra w innym kraju niż Bułgaria Ludogorets średnio sobie radzi.
Troszkę inaczej wygląda sytuacja z grą u siebie w wykonaniu Basaksehiru. W tym sezonie grali 2 dwumecze w Europie. Podobnie jak ich dzisiejszy oponent zaczynali swoją grę w LM, gdzie pokonali u siebie 2:0 Club Brugge, by w kolejnej rundzie ulec u siebie 1:2 Sevilli. Notabene to była ich jedyna porażka w tym roku na własnym stadionie. Warto dodać, że w ostatniej kolejce ligi tureckiej ograli oni na wyjeździe Fenerbahce 3:2, co również jest dla nas delikatną wskazówką odnośnie ich formy.
Jeśli chodzi o absencje u gospodarzy pauzuje jeden ważny zawodnik Chedjou, ale nie zagrał on już w w/w meczu rozegranym w Stambule, stąd nie przejmowałbym się jego brakiem. Co innego Marcelinho w ekipie z Bułgarii. Jego zawieszenie spowodowane kartkami z pewnością mocno osłabi siłę rażenia Ludogoretsa.
To wszystko sprawia, że z czystym sumieniem polecam ten typ na dzisiejszy wieczór ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 5

mati2002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:19:00
Spotkanie: Istanbul Besaksehir-Ludogorets
Typ: x2
Kurs: 2.29
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dzisiaj pod lupe biorę mecz zaplecza LM... Spotkają sie drużyny wyrównane poziomem. Jednak według mnie to Ludogorets jest drużyną bardziej doświadczoną drużyną w europejskich pucharach... Defensywa Ludogorca jest bardzo solidna w ostatnich 5 meczach stracili tylko 1 bramke natomiast drużyna Turecka w 5 ostatnich meczach straciła aż 9 bramek... Będzie to wyrównane spotkanie ze wskazaniem na Ludogorets...
✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzopstwa Afryki męzczyzni
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tunezja - Kongo
Typ: Kongo win
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Pieprzyc tą piłkę, w końcu coś jakiś dobry kurs się trafia w kosza.
Nie widzę żadnej przepaści między oboma ekipami. Kongo ma mocną drużynę z dwiema czy trzema gwiazdami grającymi na codzień na parkietach NBA. Jak dla mnie niespodziewanie przegrali pierwszy mecz z Mali, jednak później pokazali swoją siłę ogrywajac kolejno WKS 81-60 i Nigerie 83-77. Szczególnie to drugie spotkanie zasługuje na wielkie uznanie, bukmacherzy wystawili na Kongo kursy w okolicach 7,10!
Tunezyjczycy zas 3 mecze wygrane, ale jakos mnie nieprzekonal sposób i druzyny z jakimi wygrywali. Z Kamerunem chyba najlepsze spotkanie 68-51, później wysoko z Rwanda, ale tam w ostatniej kwarcie dramatycznie zagrali gracze Rwandy, i ostatni mecz to minimalnie 64-59 z ciniutka Guinea, gdzie na Tunezje był kurs 1.01.
Nie widzę tutaj przepasci jaką sugerują bukmacherzy, Kongo ma mocno ekipę i stać ich na awans, bez dwóch zdań.
Polecam!
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Apollon Lim. - Lyon
Typ: 1

Kurs: 5,50
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Ogólnie wczoraj zaskoczył mnie Besiktas i tylko to. Chciałem przeczekać pierwszą kolejkę LM oraz LE, ale dzisiaj skusiłem się na dwa mecze. Tj. Apollon, oraz Vardar. Można powiedzieć dwie niespodzianki. Cypr to ciężki teren a ja w pamięci mam mecz z 2012 roku Apoel Lyon 1:0. Upatruje tutaj wyniku 2:1.. Apollon w ostatnim meczu ligowym nie miał w podstawowym składzie ani jednego Cypryjczyka! Grają tam zawodnicy różnej narodowości i z różnym doświadczeniem ligowym z Hiszpanii, Portugalii, Francji, czy aż trzech Argentyńczyków.. Mieszanka wybuchowa... Jedyne czego się obawiam to ich wiek. Większość graczy koło trzydziestki... i tutaj może pojawić się w meczu problem... Mogą wysiąść kondycyjnie w 70 minucie kiedy to taki młodzian jak Depay, czy Traore, będą siać spustoszenie w ataku... BTS na pewno, idę krok dalej, puszczam jeden kupon z dwoma typami... Za 2 dyszki 600zł ... Mam nadzieję, że się nie pomylę... Powodzenia..
⛔ 100
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzopstwa Afryki męzczyzni
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tunezja - Kongo
Typ: Kongo win
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Pieprzyc tą piłkę, w końcu coś jakiś dobry kurs się trafia w kosza.
Nie widzę żadnej przepaści między oboma ekipami. Kongo ma mocną drużynę z dwiema czy trzema gwiazdami grającymi na codzień na parkietach NBA. Jak dla mnie niespodziewanie przegrali pierwszy mecz z Mali, jednak później pokazali swoją siłę ogrywajac kolejno WKS 81-60 i Nigerie 83-77. Szczególnie to drugie spotkanie zasługuje na wielkie uznanie, bukmacherzy wystawili na Kongo kursy w okolicach 7,10!
Tunezyjczycy zas 3 mecze wygrane, ale jakos mnie nieprzekonal sposób i druzyny z jakimi wygrywali. Z Kamerunem chyba najlepsze spotkanie 68-51, później wysoko z Rwanda, ale tam w ostatniej kwarcie dramatycznie zagrali gracze Rwandy, i ostatni mecz to minimalnie 64-59 z ciniutka Guinea, gdzie na Tunezje był kurs 1.01.
Nie widzę tutaj przepasci jaką sugerują bukmacherzy, Kongo ma mocno ekipę i stać ich na awans, bez dwóch zdań.
Polecam!
POWODZENIA ????
Pokaż mi tych zawodników z NBA. http://www.afrobasket.com/DR-Congo/basketball-National-Team.asp Ja nie widzę ani jednego.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Austria Wiedeń (+1 eh) - AC Milan
Typ: remis (jednobramkowe zwycięstwo AC Milan)
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet

W eliminacjach do Ligi Europy zawodnicy Thorstena Finka musieli wyeliminować AEL Limassol oraz NK Osijek. Z pierwszą ekipą w dwumeczu austriacka drużyna wygrała 2:1, a drugą pokonała dzięki lepszemu bilansowi.
A tak wyglądała droga Rossonerich do kluczowego punktu rozgrywek: najpierw bez większego kłopotu poradzili sobie CS U Craiovą. Natomiast w IV rundzie pokonali w dwumeczu Shkendiję Tetovo 7:0. Cciałbym tu zaznaczyć że obydwa mecze na wyjeździe wygrali skromnie 0:1 a dopiero na San Siro deklasowali swoich rywali.
Teraz czeka ich rywal trochę mocniejszy i nawet chcąc mogą mieć problem z jakąś przekonującą wygraną, a ostatnia, druzgocąca porażka z Lazio da im zapewne do myślenia - a wniosek może być tylko jeden: w Serie A nie będzie lekko i większość sił trzeba rzucić właśnie tam by w przyszłym sezonie grać w lidze mistrzów, bo uważam że LE dla tak utytułowanej ekipy to nie jest szczyt marzeń. A nawet wygranie tegorocznej edycji LE która daje przepustkę do przyszłej LM może być bardzo, ale to bardzo trudne a może wręcz niemożliwe!
Dlatego obstawiam dziś minimalną, jednobramkową wygraną Włochów (osiągniętą minimalnym nakładem sił) czyli remis przy handi europejskim +1 na Austrię Wiedeń.
⛔ 100
 
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Ruch : GKS Tychy
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Czy Chorzów będzie dalej najzimniejszym miastem w Europie ? Dobrze coś na temat samego spotkania . Jak wiemy są to DERBY czyli nie normalny zwykły mecz , w Ruchu nastąpiła zmiana trenera , po żałosnym prowadzeniu zespołu przez &quot;Gucia&quot; K.Warzechy zarząd zdecydował się na innego gościa z Grecji Juana Ramona Rochy jednak Warzecha pozostał i jest asystentem , jak to mówią nowa miotła dobrze zamiata i liczę że zawodnicy postarają się pokazać nowemu trenerowi z jak najlepszej strony , u siebie Niebiescy rozegrali dwa spotkania , wygrana ze Stomilem 3:1 i tu trzeba pochwalić zespół gdyż do przerwy było lekko łatwo i przyjemnie bo wygrywali 2:0 jednak druga połówka zaczęła się od czerwonej kartki dla Ruchu , potem nie wykorzystali karnego , w 84 minucie Stomil strzelił na 1:2 ale to Ruch zadał decydujący cios i ostatecznie wygrali 3:1 , Niebiescy jeszcze w jednym spotkaniu pokazali charakter a mianowicie na Chojniczance , przegrywali już 3:1 jednak w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu 3:3 jednak nie potrafili utrzymać remisu i to Chojniczanka wygrała 4:3 , Tyszanom również zdarzył się szalony mecz z Podbeskidziem 3:3 i tu podobna sytuacja bo Tyszanie przegrywali do 84 minuty 1:3 i zdołali doprowadzić do remisu , tak wiec dziś w DERBACH liczę na otwarte widowisko bo i jednym i drugim punkty potrzebne są jak &#39;tlen&quot; no a szczególnie Niebieskim , liczę na sporo bramek !
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Rosenborg Trondheim

Typ: 1 (handicap -2)
Kurs: 2.77

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To mój pierwszy post na forum, więc na początku witam wszystkich ????
Drużyna z San Sebastian wspaniale rozpoczęła sezon La Liga. Trzy mecze i komplet punktów to wynik, którym na starcie pochwalić się może jeszcze tylko Barcelona. Warto wspomnieć, że dwa z tych trzech zwycięstw odniesione zostały z drużynami, które teoretycznie mają być bezpośrednimi rywalami Realu w drodze do europejskich pucharów - mowa o Celcie (3:2 na wyjeździe) i Villareal (3:0 na Anoeta). W ubiegłej kolejce RSSS rozprawili się na wyjeździe z Deportivo La Coruna 4:2. Widać więc wyraźnie, że potencjał ofensywny hiszpańskiej drużyny jest bardzo wysoki.
W Norwegii rozgrywki toczone są systemem wiosna - jesień, więc Rosenborg ma na koncie już 21 występów. Są samodzielnym liderem rozgrywek i mają 6 punktów przewagi nad drugą drużyną. Ostatnie 10 meczów to bilans 7-1-2. W ciągu tych 10 meczów 5 było wyjazdowych i dwa razy Rosenborg stracił w nich punkty. Inną sprawą jest to, że to tylko liga norweska, między którą a La Liga jest przepaść.
W Hiszpanii o miejsca premiowane awansem do LM czy LE walka będzie niesamowicie zacięta, a jak wiadomo wygranie Ligi Europy gwarantuje miejsce w LM. Może jest na to trochę za wcześnie, ale ja w RSSS widzę kandydatów do co najmniej półfinału i nie wierzę, że odpuszczą te rozgrywki skupiając się tylko na lidze. Jestem przekonany, że będą chcieli rozpocząć te rozgrywki z rozmachem i zobaczymy dzisiaj kilka bramek. Osobiście stawiam na 3:0 dla gospodarzy po jednostronnym widowisku.
✅ 177
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim - Sporting Braga

Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs:
2.02

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich, mój drugi typ na tym forum. Wczoraj moja analiza się sprawdziła i skierowany przez Zizou na skrzydło Bale dorzucał piłki w pole karne zamiast strzelać na bramkę. Niestety na moje nieszczęście skleiłem brak bramki &quot;Księcia Walii&quot; z typem na Napoli no i niestety musiałem na szybko odrabiać kapitał na Copa Libertadores, ale mam nadzieję, że komuś pomogłem ;).
A teraz do rzeczy... Dzisiaj pod lupę brałem Vardar Skopje ale kolega wcześniej ubiegł mnie z analizą na wygrają Macedończyków z podpórką. Przeanalizowałem więc spotkanie niemiecko-portugalskie o godzinie 19. Po pierwsze według mnie kurs promocja na to zdarzenie. Oba kluby grają w mojej opinii miłą dla oka piłkę. Potrafią atakować, kontrować i rozegrać piłkę. Braga od zawsze w cieniu wielkiej trójcy portugalskiej, która ostatnio obniżyła loty (dwie porażki w LM). Oglądałem spotkanie ligowe Bragi z Porto i mimo porażki 0:1 obrona Porto miała co do roboty. Przed stratą bramki uchroniły ich rozregulowane celowniki Bragi. W LE Braga od 3 rundy kwalifikacji i oczywiście o ile Hoffenheim to nie poziom AIK Sztokholm czy ekipy Hafnarfjordur to mimo wszystko uważam, że zagrają z Wieśniakami bez kompleksów i tą jedną bramkę będą potrafili wbić.
Co do Hoffenheim to lekcja od Liverpoolu w kwalifikacjach LM posłużyła na dobre bo klepnęli ostatnio jak ekipę juniorów starszych wielki Bayern. Mało tracą u siebie na krajowym podwórku jednak konfrontacje kontynentalne zawsze ich zaskakują i drużyna z innej ligi ma patent na strzelanie im bramek. Ekipa Nagelsmanna strzela jednak strzelała jednak 9 razy na 10 ostatnich spotkań u siebie i dziś wydaje mi się, że bramkach Bragi nawet nie raz wyjmie piłkę z siatki.

Powodzenia z fartem ;)
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05

Spotkanie: Waregem - Nice
Typ: 2/+1,5

Kurs: 2,8
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Kolega wyżej już napisał o zwycięstwie Nicei ale ja dokładam over 1,5 bramki nie wyobrażam sobie aby skończyło się na 1 bramce dla gości spodziewam się ofensywnego spotkania a kurs jest naprawdę fajnie podbity i przyjemny do grania. Nicea ewidentnie się odbiła od dna co zobaczyliśmy w meczu z Monaco, Balotelli bramkostrzelny i bardzo niebezpieczny może napsuć krwi widać, że z każdym meczem ich forma rośnie a z drugiej strony Waregem które w rodzimej lidze nic ciekawego nie pokazuję, grają przeciętnie ( 3-1-2) do tego nie są jakoś bardzo niebezpieczni grając u siebie jak by tego mało to skład gospodarzy trochę się zmienił i według mnie na gorsze. Dla mnie jest to duże value warte zagrania. Mam nadzieję, że nie dadzą ciała jak Live wczoraj i zobaczymy wygraną gości. Powodzenia
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Eurobasket
Godzina: 20:30
Spotkanie: Słowenia-Hiszpania
Typ: Powyzej 168.5 Punktów
Kurs: 3.21
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idę tutaj zdecydowanie w over punktowy. Nie widzę żadnych przeciwskazań aby ten mecz był underowy.
Wiele osób mówi-,,ahh ta Hiszpania ma taką świetną obronę,tak mało tracą&#39;&#39;-no fakt-zgodzę się,ale zauważmy z jakimi ekipami grali we wcześniejszych fazach? NIE GRALI Z ANI JEDNĄ OFENSYWNIE GRAJĄCĄ EKIPA! Czarnogórcy,Czesi,Rumuni,Chorwaci,Turcy-to wszystko ekipy,które są po prostu bardzo słabe,albo prezentują ultra Defensywną koszykówkę tak jak chociażby Turcja.. Nawet Niemcy-niezbyt ofensywny zespół,a rzucili Hiszpanom 72 oczka.
Nie wierzę,że Słoweńcy zejdą poniżej tego pułapu-liczę na co najmniej ich 80 punktów.
Słoweńcy są w kapitalnej formie. Pokonują każdego jak leci. Grają efektownie i efektywnie-wychodzi im niemal wszystko. Dragic skutecznie steruje kolegami. Na prawdę niespodziewalem sie tak ofensywnej Słowenii-ograć Łotwe? I to przy ,,Up tempo game&#39;&#39;? No szacun. A stracili w tym meczu przypomne-97 Punktow.. Za to sami trafili 103 !
Dlaczego czuje tutaj over? A no Słoweńcy nie mogą grać dziś wolnej koszykówki-jeśli mają powalczyć z Hiszpanami to musza grać bardzo szybko. Przy wolnym tempie Hiszpanie wystrzelają Słoweńców.
Obie drużyny dysponują kapitalną formą ,,strzelecką&#39;&#39;-nie wierzę aby dzisiaj stanęły.
Moja stawka: 4/10.
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Young Boys - Partizan
Typ: 2
Kurs: 4.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Patrząc na kurs - mój typ okazuje być się mała niespodzianką. To według bukmacherów. Ale co poradzić jak ci się nie znają i takie kursy wystawiają? ???? Tylko brać. Hehe.
Całkiem serio. Dziś do Berna przyjeżdżają jugole z Belgradu. Nie uważam, że będzie to łatwe spotkanie i Partizan gładko zdobędzie 3pkt. Możemy spodziewać się twardej gry, zapewne obfitującej w kilka żółtych kartek. Co do takiego przebiegu spotkania - nie mam wątpliwości. O bramki też nie powinniśmy się martwić. I uważam, że to przyjezdni strzelą ich więcej. Dla mniej odważnych x2 po kursie 1.97. Ja liczę na komplet punktów i tak też dzisiaj typuję. Powodzenia.
⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Rosenborg BK
Typ: Sociedad win/btss (1/btss)
Kurs: 2.85
Bukmacher: forBet
Analiza:

Gospodarze znakomicie weszli w sezon - 3/3 wygrane spotkania, 10strzelonych bramek. Real jest zdecydowanym faworytem według bukmacherów i ja również tak uważam. Jedynym mankamentem tego zespołu jest gra w defensywie - z Deportivo la Coruna i Celta Vigo stracili po 2bramki, były to jednak spotkania wyjazdowe.
Rosenborg w przeciwieństwie do gospodarzy jest bliżej końca niż początku rozgrywek ligowych. Po 21 kolejkach są liderem i pewnie zbliżają się do mistrzowskiego tytułu, 6pkt przewagi na pewno daje im pewnego rodzaju komfort w rozgrywaniu meczów pucharowych. W meczach wyjazdowych odnieśli tylko jedną porażke (Haugesund 0-1), bramki 17:7. Rosenborg w eliminacjach do LM odpadł z Celticiem, by w ostatnim etapie Ligi Europy pokonać Ajax.
Podsumowując... forma Sociedad, możliwość skupienia się na Pucharach przez Rosenborg, miejsce spotkania i kadra obu zespołów dają prosty wniosek: 1/bts. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom