>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 14. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz
Typ: 3:0
Kurs:
1,74
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Rzeszów 2/3 siła naszej ligi po wzmocnieniach jakie dokonał zespół mogą walczyć o podium.
Do zespołu przyszły takie zawodniczki jak: libero A. Sawicka, rozgrywająca A. Kaczmar, atakująca A. Helić i przyjmujące K. Kaczorowska oraz H. Rousseaux. Będzie to naprawdę bardzo mocny zespół.
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to nie wiele mogę powiedzieć o tym zespole, są jednym z najsłabszych w lidze i będą jedynie walczyć o utrzymanie co będzie bardzo ciężkie.
Rzeszów 1 Października rozegrały sparing z drużyną SC Schweriner i wygrały 3:2 dodam, że Schweringer są to mistrzynie Niemiec więc wynik pokazuje, że Rzeszów mają naprawdę dobry skład.
Obie ekipy dzieli naprawdę przepaść i oby to pokazały na boisku, jeżeli zagrają dobry mecz to 3:0 powinno być spokojnie.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 04:00
spotkanie: Astralis - Faze
typ: Astralis
kurs: 2,45
buk: LVBet
analiza:
Wielki finał ELEAGUE 2017 z pulą nagród milion dolarów. Przegrany pojedynku dostanie 150 tysięcy, z kolei wygrana ekipa zgarnie pół miliona zielonych. Jeden mecz a do wzięcia 350 000 $. Ostatnio wszystkie wielkie turnieje, także te rangi major wygrywało właśnie Astralis. Mogli grać w kratkę w lidze, w pozostałych turniejach mniej prestiżowych, ale w tych najważniejszych odkrywali wszystkie karty i prezentowali się perfekcyjnie. Spodziewam się pod względem taktycznym genialnego meczu, nowych fenomenalnych rozwiązań i mnóstwa emocji. Stawiam na Astralis, czyli na zgranie, na ten genialny pięcioczłonowy organizm, który od lat stanowi czołówkę w swoim fachu. Faze składa się z 3 wyjątkowych postaci, takich którzy potrafią odwrócić przebieg każdego spotkania w pojedynkę. Niko najlepszy aim świata na dzień dzisiejszy, ikona tego sportu Olofmeister, jeden z dwóch moim zdaniem najlepszych snajperów świata - Guardian. W teorii Faze połyka każdego rywala, ale nie tym razem. Dzisiaj przychodzi im się mierzyć z największym kolektywem, z zawodnikami którzy w zespole są mega mocni, są potworami dla każdego przeciwnika, natomiast solo nie znaczą tak wiele jak ekipa Faze. Jeśli nie można szukać oparcia w współpartnerach to w trudnych spotkaniach gra się niesamowicie ciężko i to może przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Duńczyków. Do tego ich mappick jest niesamowicie szeroki. Faze może wybrać na swoją mapę mirage lub cache, tego się po nich spodziewam, ale są to także bardzo mocne strony Astralis. Obie ekipy nie chcą grać Cobblestone, więc spodziewam się, że będzie to mapa niebanowana i być może ona zdecyduje o wyniku spotkania jako trzecia. Astralis overpassa na 90% bierze na swoją korzyść, a na pozostałych planszach szanse oceniam 50/50. Całe więc spotkanie 60/40 na korzyść Duńczyków, a kursy jak widać wystawione dokładnie w drugą stronę. Zachęcam więc do skorzystania.
⛔ 100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - RB Lipsk
Typ: Borussia zdobędzie gola w obu połowach
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Borussia fantastycznie weszła w sezon. Po 7 meczach 19 punktów, 21 strzelonych bramek 2 stracone, co daje pozycje lidera w lidze. Kibice Borussii bardzo nie lubią się z RB Lipskiem, w poprzednim sezonie z tego powodu doszło do zamieszek w Dortmundzie. Borussia u siebie jest znakomita, a zwłaszcza w lidze gdzie tak naprawdę nikt nie potrafi im się przeciwstawić. Jutro przyjeżdża niespodzianka zeszłego sezonu - wicemistrz Niemiec RB Lipsk, który w tym sezonie radzi sobie nawet dobrze. Ostatni mecz tych drużyn odbył się w Dortmundzie, gdzie Borussia wygrała 1-0 po bramce w pierwszej połowie przez aktualnego króla strzelców, Aubameyanga. W meczu nie zagra kontuzjowany Piszczek (nabawił się urazu w meczu z Czarnogórą). Zabraknie również Bürkiego, którego zastąpi Weidenfeller. Trochę zmieniona linia obrony sprawi, że BVB będzie musiała zagrać bardziej ofensywniej z Lipskiem niż było to w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami. Moim zdaniem BVB szybko rozpocznie strzelanie, w drugiej połowie Lipsk wyrówna i BVB strzeli jeszcze 2 brameczki. Ja tak widzę przebieg tego spotkania. Nie chcę grać czysto na Dortmund, bo kurs nie co słaby, ale szukając oferty znalazłem typ że Dortmund strzeli gola w obu połowach gdzie wydaję mi się to bardzo prawdopodobne i myślę, że warto ten typ pograć po takim kursie.
✅ 94
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chrobry - Wigry
Typ: Chrobry
Kurs: 2.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Gospodarze świetnie rozpoczęli sezon i aktualnie zajmują wysoką 4 pozycję i mają tylko 2 punkty straty do lidera oraz jeden zaległy mecz, Wigry są tuż nad strefą spadkową i raczej w tym sezonie o dużo więcej nie powalczą. Morale u gospodarzy jest na pewno wysokie ponieważ pokonali ostatnio u siebie aktualnego lidera Odrę Opole, a wcześniej wyeliminowali z Pucharu Polski Piasta Gliwice, który na co dzień występuje w ekstraklasie, natomiast Wigry po dwóch porażkach z rzędu w ostatniej kolejce pokonali u siebie Stal Mielec. Kolejnym argumentem za moimi typami jest bezpośrednie H2H, do tej pory obie ekipy grały ze sobą 6 razy, 4 wygrane Chrobrego, 1 remis i jedna wygrana drużyny z Suwałk, jednak co najbardziej przekonuje to ich mecze w Głogowie, gdzie wszystkie wygrał Chrobry i za każdym razem strzelał minimum 2 gole.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: Gospodarze (Atletico Madryt) zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelonie zawsze się grało ciężko na tym stadionie, ostatnio jednak coś za dobrze im tam idzie. Najwyższa pora na dobry mecz Atletico Madryt. Atletico Madryt to ekipa, która jest najlepsza w lidze zaraz za Realem i Barceloną. U siebie stać ich na zdobycie trzech punktów z każdą inną drużyną. wyniki Barcelony w tym seoznie są imponujące, ale ich gra jakoś mnie nie przekonuje. Ich obrona wcale nie wygląda tak dobrze jak wyglądają ich wyniki. Popełniają błędy, ale często wychodzą z tego obronną ręką. W końcu może zabraknąć tego szczęścia i liczę na to, że będzie to już w tym meczu. Atletico jak chce coś zdziałać w tym sezonie, to powinni zdobywac punkty z takimi drużynami jak Barcelona i Real Madryt. Przeczuwam tu bojowe nastawienie gospodarzy i walkę o trzy punkty. Atletico bez kontuzji, więc to może być ich wielki mecz i możliwe, że strzelą w obydwu połowach.
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Spójnia Gdynia
Typ: 1 (wygra MKS)
Kurs: 1.74
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Na sobotę proponuję mecz dwóch beniaminków PGNiG Superligi. Gospodarze po rozegraniu pięciu spotkań mają na swoim koncie 7 punktów. Daje im to szóste miejsce w tabeli grupy pomarańczowej. Na tą zdobycz punktową składają się dwa zwycięstwa i trzy porażki.
Drugi z beniaminków ma na swoim koncie 3 punkty i w tabeli grupy granatowej plasuje się na siódmym miejscu. Na tą zdobycz składa się zwycięstwo i cztery porażki. W tabeli zbiorczej superligi MKS zajmuje 11 miejsce, a Spójnia 14-te. Co przemawia na korzyść ekipy z Kalisza?
1. Aktualna forma we własnej hali. Oprócz spotkania z Vive Kielce kaliszanie na własnym parkiecie jeszcze nie przegrali. Jeśli chodzi o wyjazdy to kolorowo nie jest, ale u siebie są bardzo mocni. Poległy tu w tym sezonie już ekipy Stali Mielec (30-27) i Mebli Wójcik Elbląg (25-21). Byłem na obu spotkaniach i MKS przeważał w każdym z nich, a różnica wynosiła niekiedy nawet 6-8 bramek. Gdy wkradało się rozluźnienie to zaczynała się nerwówka, ale jeśli gospodarze wyciągnęli odpowiednie wnioski to kolejny raz takich błędów nie popełnią.
Natomiast Spójnia na wyjazdach grała do tej pory trzy razy i wszystkie mecze przegrała (z Wisłą Płock, MMTS-em Kwidzyn i Chrobrym Głogów). Jedyne zwycięstwo do tej pory gdynianie odnieśli na własnym parkiecie z najsłabszą w tym sezonie Pogonią Szczecin.
2. Kibice. Kalisz może się pochwalić w tej chwili drugą co do liczebności frekwencją na meczach we własnej hali. Więcej kibiców do tej pory pojawiało się jedynie na meczach w Opolu. Na pierwszym spotkaniu z Vive Kielce w nieco ponad 3-tysięcznej hali pojawiło się prawie 2300 kibiców. Na drugim meczu ze Stalą Mielec było jeszcze więcej. Z Meblami 2200. Myślę, że na sobotnie spotkanie również przybędzie spora grupa kaliskich fanów. A jak wiadomo głośny doping potrafi dodawać skrzydeł. Właśnie to bardzo głośne wsparcie przez pełne 60 minut i ambicja pozwalała miejscowym walczyć jak równy z równym z naszpikowanym gwiazdami Vive do stanu 16-19 oraz pokonać dwóch kolejnych rywali. Nawet gdy momentami gospodarzom nie szło to wsparcie było cały czas. Widać, że trybuny bardzo pomagają miejscowym i jutro powinno być podobnie. Dla takiej publiki zawodnicy walczą bardzo ambitnie.
Oba zespoły w poprzedniej kolejce pauzowały. Mecz MKS-u z Wybrzeżem odwołano, gdyż większość graczy z Kalisza zmogła choroba. Ale trener w wywiadzie powiedział, że wszyscy mają już komplikacje zdrowotne za sobą i w pocie czoła przygotowują się do najbliższego spotkania.
Warto dodać, że MKS zakontraktował w ostatnich dniach także nowego zawodnika z Wisły Płock. Prawy rozgrywający w ekipie wicemistrza kraju grywał głównie w pierwszoligowych rezerwach, gdzie był wyróżniającą się postacią. Bartosz Wojdak to także reprezentant naszego kraju w piłce ręcznej plażowej. Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony jeśli dostanie szansę gry, więc to kolejny plus na korzyść gospodarzy.
Osobiście uważam też, że Kalisz dysponuje mocniejszą i bardziej ograną w superlidze kadrą. Poza tym goście w środę grają ważny mecz z KPR Legionowo, które gra w tej samej grupie, więc zwycięstwo przed własną publicznością da Spójni 4 punkty. Może być tak, że ekipa z Gdyni będzie chciała trochę w Kaliszu oszczędzić zdrowia, żeby w pełni sił walczyć za kilka dni z najsłabszą w tej chwili ekipą w grupie granatowej.
Wszystko przemawia więc za tym, że jutro to MKS będzie faworytem do zwycięstwa. Oczywiście w spotkaniu dwóch beniaminków wszystko jest możliwe. Ja jednak zaufam intuicji i faktom i postawię na ekipę z Kalisza. A skoro mocniejsze w tej chwili teamy z Mielca i Elbląga potrafiły wywozić bagaż 3 czy 4 bramek to ze Spójnią może być podobnie.

✅ 74
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Klubowe towarzyskie
Godzina: 04:00
Spotkanie: Maccabi Haifa vs Portland Trail Blazers
Typ: under 213,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Lvbet
ANALIZA:
Witam
Dziś w nocy kolejne porzedsezonowe granie w kosyzkowce!
Tym razem towarzysko NBA global games zagra Izraelski Maccabi Haifa z Portland Trail Brazers !
Maccabi w pażdzierniku grała 2 razy do tej pory z druzynami z NBA odpowiednio z Utah oraz Indianą oba pojedynki przegrała a ilosć uzyskanych łącznie punktów to :
-w meczu z Utah -&gt; 195
-w meczu z Indianą -&gt;197
Jak widać rzucali bardzo średnio dziś podejmują offensywna druzynę z Portland lecz nie spodziewam sie tu wiecej niz 213 punktów linia jak na ten mecz dla mnie ciut za wysoka patrząc na ostatnie mecze Maccabi z drużynami z NBA !
POWODZENIA !
✅ 88
 
awskilebi 28

awskilebi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Polska, Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Skra Belchatow - Resovia Rzeszow

Typ: 1 set +45.5 pkt
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Przedzial bramek na mecz Jagiellonia - Lech siada. Jedziemy dalej...
Dzisiaj bardzo interesujacy mecz w Plus Lidze Skra podejmuje Resovie. Ciezko patrzec na statystyki w obecnym sezonie bo Resovia rozegrala juz trzy mecze (2 zwyciestwa I jedna porazka), a Skra rozegrala jedno spotkanie z Jastrzebskim Weglem ktore przegrala. Ale jesli juz spojrzymy na liczbe punktow zdobytych w pierwszych setach w meczach obydwy druzyn w obcenym sezonie to tylko raz na cztery spotkania zabraklo jednego punkta do pokrycia sie linii +45.5.
Pamietajmy jednak ze na parkiet wyjda bardzo mocne I utytulowane druzyny, co tym bardziej sklania sie do tego, ze gra bedzie zacieta, a sety dlugie I meczace. Uwazam, ze juz od pierwszego seta ta gra bedzie stala na wysokim poziomie a liczba punktow przekroczy moj postawiony prog. Jak wiemy jedna z druzyn na pewno zdobedzie w secie min. 25 punktow, w takim wypadku druga ekipa musi zdobyc przynajmniej te 21 punktow zeby linia sie pokryla.
Zapraszam do wspolnej gry ;) POWODZONKA ;)
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia - League Two
Godzina: 16:00

Spotkanie: Lincoln City - Cambridge Utd
Typ: Lincoln City wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam Was ponownie.. oferta jest mega bogata na dzisiaj, a w głowie mam mnóstwo typów.... ja jednak wybrałem moim zdaniem ten najpewniejszy po ciekawym kursie. Zapewne Ci co interesują się piłką wiedzą , że drużyna Lincoln City w tamtym sezonie sprawiła niesamowicie dużą niespodziankę w pucharze Anglii ponieważ jako pierwsza amatorska drużyna awansowała do 1/4 finału - pobili tym samym 103 letni rekord. Zespół widać jest bardzo ze sobą zżyty a w klubie jak i na trybunach w tym małym klubie panuje świetna atmosfera. Jutro do Lincoln przyjeżdża również niewielki klub bo Cambridge UTD nie może poszczycić się jakimkolwiek sukcesem i rzeszą kibiców ... natomiast tamten sezon dla Lincoln był historyczny - awans oraz dalekie zajście w pucharze, co ciekawe ten sezon w League Two również im całkiem nieźle idzie... Moim zdaniem dwa ostatnie mecze u siebie , które Lincoln wygrało 2-1 jest dobrym prognostykiem na to dzisiejsze spotkanie i wynik. Lincoln City bardzo często u siebie traci chociaż tą jedną bramkę praktycznie w każdym meczu... Cambridge Utd natomiast stara się i mimo swojej niskiej rangi klubowej zawsze coś tam tego typu klubom jak Lincoln ustrzela... jednak mimo to dostaje na wyjazdach w plecy... myślę , że wynik będzie zbliżony... Co do składu to o wiele ciekawszych zawodników z przodu ma Lincoln, oglądałem ich pucharowe mecze w tamtym sezonie i grali naprawdę całkiem nieźle - skład od tamtej pory się dużo nie zmienił. Wejdzie??? Daj reputkę !!
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: Termalica
Kurs: 2.3
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Termalica pod wodzą nowego trenera zacznie wreszcie wygrywać. Obserwowałem w Kielcach w poprzednim sezonie początki Bartoszka w klubie. Z piłkarzy średniej klasy bardzo wiele wykrzesał. Na polską ligę wystarczyła ambicja, trochę presingu i dobra atmosfera w drużynie. Jeden z jego pierwszych wygranych meczy w Kielcach był z Arką 3:0. Wcześniej była jedynie poprawa gry bez wyników, chociaż porażka 4:2 z Legią byłą już po bardzo dobrej postawie drużyny. Myślę, iż tu będzie pewna jedynka. Wczoraj widziałem w Kielcach na meczu ostatniego przeciwnika Termalici - Wisłę Płock. Drużyna bardzo dobrze prowadzona. Korona miała bardzo dużo szczęścia. Przez większą część meczu Wisła prowadziła grę. Piszę o tym gdyż ostatnim rywalem Termalici była właśnie Wisła Płock. Termalica obserwując statystyki tego meczu zdominowała w Płocku Wisłę, a to naprawdę dobrze grająca drużyna. Inny wynik będzie dla mnie niespodzianką.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie Dijon-PSG
Typ: bts - nie
Kurs 1.75
Buk Totolotek
Analiza: Będący liderem w ekstraklasie francuskiej PSG pojedzie w tej kolejce na wyjazdowe spotkanie do zespołu Dijon. Goście naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punków w tej rywalizacji ze znacznie niżej notowanym od siebie rywalem, który na chwilę obecną z dorobkiem zaledwie 6 ligowych punktów zajmuję 17 miejsce w ligowej klasyfikacji. PSG po 8 rozegranych spotkaniach i tak ma 3 punkty przewagi bowiem wczoraj swoja szanse na dogonienie zespołu ze stolicy zmarnowało Monaco, które uległo 3:2 ekipie Lyonu. PSG może jeszcze odskoczyć na 6 oczek i myślę że jest to jak najbardziej realne w spotkaniu z zespołem Dijonu , w lidze mistrzów też czeka ich dosyć łatwe spotkanie z zespołem Anderlechtu. PSG gra bardzo dobrze strzela mnóstwo bramek tak na swoim stadionie jak i w meczach wyjazdowych, straciło ich w lidze w sumie zaledwie 5 więc myslę że gospodarzom będzie niezwykle cięzko strzelić tutaj chociażby jednego gola, dlatego stawiam na wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji, uważam że goście nie zmarnują szansy aby odskoczyć od zespołu z Księstwa i przybliżyć się do tytułu mistrza kraju, choć wiadomo że do tego jest jeszcze daleka droga.
⛔ 100
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gdańsk-Katowice
Typ: Katowice +81,5pkt w spotkaniu
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Gram dzisiaj właśnie ten typ gdyż widzę w nim spore value. Kurs na seta dla Katowic jest na poziomie 1,63 i jest jak najbardziej prawidłowy. Myślę że Katowice spokojnie stać na minimum seta w tym spotkaniu. O wzmocnieniach już tu kiedyś pisałem, więc nie będę się powtarzał. Jest to zespół który może napsuć krwi niejednemu faworytowi i który walczy o punkty w każdym spotkaniu. Trefl jest mocny, ale z pewnością nie aż tak, żeby zbić katowiczan do zera. Jeden ugramy set daje nam 25 pkt, więc w pozostałych wystarczy zdobyć średnio po 19pkt., żeby typ wszedł. Nie wierzę w to że Trefl będzie tutaj bił podopiecznych Nowaka do 15 itp.. Dlatego też widzę value w tym kursie, gdyż powinien on być minimalnie wyższy od kursu na ugranego seta.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: BTS/2
Kurs: 4.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Najciekawsze spotkanie w Premier League Live podejmuję czerwone diabły. Liverpool na obecnie 7 pozycji w ostatnich spotkaniach nie spisuję się najlepiej do tego ich obrona jest aktualnie w nie najlepszej dyspozycji tracą dużo bramek choć je również strzelają Cou, Salah czy Firmino potrafią napsuć krwi nie zagra dzisiaj Mane który doznał kontuzji jest to też osłabienie dla gospodarzy co do formy remis z Newcastle wymęczone zwycięstwo z Leicester 3:2 czy też remis z Burnley pokazuje, że nie są w wysokiej formie, czego nie można powiedzieć o United bilans bramkowy 21:2 żadnej porażki Lukaku, Mata,Mkhitaryan, Rashford czego chcieć więcej do strzelania bramek. Stawiam na 1:2, 1:3. Powodzenia

⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Tychy - Puszcza Niepolomice
Typ: GKS Tychy
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, dawno tu nie typowalem, ale dzis sie zdecydowalem na typ i wchodze w niego grubo. Prawde mowiac nie ufam polskiej lidze, czy Ekstraklasie, czy na nizszych szczeblach, ale dzis nie wyobrazam sobie, ze GKS nie wygra z Puszcza. Klub ze Slaska przed sezonem mial aspiracje, aby walczyc o awans, ale ostatnie trzy porazki z rzedu oddallil ich bardzo. Wiadomo, poczatek ligi i jeszcze wszystko jest do odrobienia, dlatego zarzad zwolnil dotychczasowgo trenera zespoly z Tych Szatalowa i zatrudnil trenera specjalizujacego sie w awansach Ryszarda Tarasiewicza. Pierwszy mecz przypada dzisiaj z zespolem srodka tabeli, ktory jest beniaminkiem. Zespoly graly juz w tym sezonie ze soba w Pucharze Polski, druzyna GKS Tychy zwyciezyla 1-0 w Niepolomicach i awansowala do dalszej fazy, wiadomo puchar rzadzi sie swoimi prawami i nie wiadomo jak zespoly podeszly do tego spotkania. No nic ja gram na pewne zwyciestwo GKS Tychy, graja u siebie, pierwszy mecz nowego trenera, wiec mobilizacja u zawodnikow na pewno jest. Po prostu nie wyobrazam sobie, zeby po trzech z rzedu porazkach GKS Tychy sie nie przelamal i nie zwyciezyl. Powodzenia.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Liverpool – Manchester United
Typ: over 3.5
Kurs: 3.46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wielkie święto piłkarskie na otwarcie ósmej kolejki Premier League na Anfield przyjeżdża Manchester United. Liverpool każdy zna a bardziej jego problemy w tym sezonie, ten zespół nie poczynił żadnych wzmocnień w defensywie i znowu obraz gry tej formacji przyprawi o ból głowy – proste błędy, brak koncentracji no i po prostu głupio tracone bramki niemal co mecz. Tyle wystarczy na opisane tej formacji nie będzie poprawy moim zdaniem przez jakiś czas, a nawet jak zagrają dwa takie idealne mecze to zapewne za chwilę coś zmajstrują, ale dziś na tle takiego rywala tego dobrego wariantu nie będzie. Drugi problem to na pewno skuteczność bo jedno trzeba powiedzieć od groma potrafią sytuacji tworzyć nie ważne z jakim rywalem ale tutaj patrząc co potrafią marnować też boli głowa. Liverpool i Klopp jednak uwielbiają takie mecze patrząc na poprzedni rok w rywalizacji z topem byli najlepsi i bardzo skuteczni, ten rok też zaczęli do rozbicia Arsenalu 4:0, była też porażka 5:0 z City ale tam swoje zrobiła czerwona kartka bo do tego momentu grali świetnie. Liverpool ma swoje problemy ale na takie mecze wychodzą mocno skoncentrowani i bardzo dynamiczni dlatego te spotkania dostarczają wiele bramek i przy tym potencjale ofensywnym obu ekip nie powinno być inaczej. Manchester United zrobił ogromny postęp zresztą drugie sezony Mourinho zawsze są najlepsze, idealnie trafione transfery i ten zespół po prostu jest głównym kandydatem do mistrzostwa. W ataku błyszczą młodzi z niesamowitym Lukaku, odradza się Martial, Rashford cały czas idzie w górę, wreszcie w Manchesterze jest głębia składu. Wyśmienicie wyglądają w ataku, wszystko im ostatnio wpada a do tego te kontry czyli zna firmy Portugalczyka są zabójcze a nie da się ukryć tego dziś nie zabraknie. Defensywa tylko dwa razy wyciągała piłę z siatki, ale tutaj mimo wszystko mam znak zapytania bo tak realnie patrząc do tej pory rywale mocni nie byli, pierwszy trudny wyjazd do Stoke gdzie zawsze im się ciężko gra i te dwie bramki stracili dlatego ta formacja to dla mnie dziś znak zapytania bo dziś zdecydowanie musza się liczyć z ogromną ruchliwością w szeregach Liverpoolu a z taką grą do tej pory nie mieli do czynienia.
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- LM kobiet
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Krim W- NFH Nyk W
Typ: -3.5 NFH Nyk W
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Krótko i na temat: Krim Ljubljana ma fatalną formę. 7 kolejnych meczy przegranych, w tym ostatni w LM z Bukaresztem: 30:18.
Nie liczyłbym dziś na przełamanie Słowenek, bowiem na przeciwko nich staną solidne Dunki. Forma drużyny ze Skandynawii jest o niebo lepsza niż gospodyń. W LM wygrały z Vistal Gdynia 27:21. W lidze również radzą sobie dobrze.
Słowenki nie mają szczęścia w pojedynkach z drużynami z Danii. W tym roku przegrały dwukrotnie z Midtjylland: 28-19 i 27-21. Może po prostu liga duńska jest póki co dużo mocniejsza, aniżeli słoweńska? Okaże się to dziś.
Stawiam na przekonujące zwycięstwo Nyk. Kursy na Dunki mocno spadają.
-1.5 Nyk jest po 1.85, a czyste 2 do &#39;tasiemki&#39; po 1.60 ;) Powodzenia !
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 15.30
Spotkanie: Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Waldemar Fornalik miał dwa tygodnie przerwy na ustawienia swojej nowej drużyny. Myślę, że wykorzystał to odpowiednio i dziś Piast wygra. Dlatego gram to. Gliwiczanie mają na swoim koncie obecnie serię pięciu porażek z rzędu, ich największą bolączką jest zdobywanie bramek. Dziś grając u siebie przeciwko Sandecji jest świetna okazja aby się przełamać. Drużyna z Nowego Sącza też nie prezentowała przed przerwą reprezentacyjną dobrej formy. Dla nich te dwa tygodnie treningów też były potrzebne. Dlaczego zatem idę jednak w stronę gospodarzy? Po pierwsze osoba trenera Fornalika. Ma on doświadczenie w tej lidze, w budowaniu drużyn właśnie takich słabych drużyn które są w trudnej sytuacji. Waldek King potrafi zbudować monolit defensywy, który zabezpieczy tyłu i wypuntkuje z kontry rywali. Po dwóch tygodniach spokojnych treningów pod jego wodzą obstawiam, że dziś zobaczymy innego, lepszego Piasta. Dodatkowo grają u siebie co też jest dodatkowym atutem oraz trochę tak z doświadczenia Polskiej ligi nie da się przegrywać cały czas. W końcu musi przejść przełamanie a dziś jest świetna okazja. Sandecja nie potencjału, w klubie jest duże zamieszanie. W takich warunkach ciężko wykorzystać dwa tygodnie przerwy na dobrą pracę.
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy III Bundesliga
Godzina 14:00
Spotkanie : Carl Zeiss Jena : Hansa Rostok
Typ : Hansa Rostok over 1.5 gola
Kurs : 3.00
Bukmacher : Unibet
Beniaminek 3 Bundesligi podejmuje Hanse która w poprzednim sezonie zajęła 15 miejsce z zaledwie 2 pkt przewagi nad spadkowiczem tak więc poprzedni sezon nie mogą zaliczyć do udanego , w tym sezonie goście na miejscu 6 natomiast beniaminek z Jeny dopiero 18 no i bilans beniaminka to 2-4-5 i 9 goli zdobytych i 15 w plecy nie wróży nic dobrego , Hansa może i za wiele tych bramek w tym sezonie nie strzela bo zaledwie 11 w 11 meczach ale kiedy zajrzałem na to jak grają na wyjeżdzie to wygląda to obiecująco 3-0-2 i br 7:4 czyli z 11 zdobytych aż 7 na wyjazdach , Hansa w ostatnim meczu wyjazdowym grała na boisku wicelidera Paderborn i poległa 2:1 czyli bramkę potrafili strzelić jest jeszcze jedna pozytywna sprawa otóż Hansa grała dwa wyjazdy z drużynami pokroju Carl Zeiss Jena i t tak z Wurzburger Kickers ( 17 miejsce ) wygrali 3:0 natomiast z ostatnim Erfurt wygrali skromne 1:0 tak więc liczę że i dziś 3 pkt powinny paść udziałem Hansy i liczę że dwie bramki strzelą !
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea
Typ: Chelsea

Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. W dniu dzisiejszym uzupełniam kupon meczem 8 kolejki Premier League, a mianowicie spotkaniu pomiędzy ostatnią drużyną tabeli Crystal Palace, a 4 zespołem tabeli drużyną Chelsea. Zacznijmy od gospodarzy. Aby długo nie pastwić się nad tym zespołem należy tylko zaznaczyć, iż na 7 spotkań ponieśli oni 7 porażek tracąc 17 bramek i nie strzelając żadnej. Da się jeszcze gorzej? Z pewnością, ponieważ im dalej w ligę tym kolejne, trudne spotkania. Czy może im pomóc dzisiaj atut własnego boiska? Wątpię, ponieważ w tym sezonie rozegrali oni na Selhurst Park 3 spotkania z takimi zespołami jak Southampton, Swansea, Huddersfield i we wszystkich polegli odpowiednio: 0:1, 0:2, 0:3. Dzisiejszy przeciwnik w porównaniu z tymi wspomnianymi jest gigantem. Po drugiej stronie zespół prowadzony przez Antonio Conte. Dotychczasowy bilans Chelsea to: 7 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Ostatnia porażka przydarzyła się u siebie 0:1 z potężnym, napędzonym Manchesterem City, który lideruje w tabeli. Bilans bramek Chelsea nie jest zły (12:6) ale strzelają oni zdecydowanie mniej niż ich najwięksi rywale w lidze, co można podreperować właśnie w takim meczu jak dzisiaj. Nie ma co dłużej rozwodzić się nad statystykami. Zespół gości takie mecze jak te zwyczajnie musi pewnie wygrywać myśląc o obronie tytułu. Drużynie dzisiejszych gospodarzy z pewnością nie zabraknie chęci i woli walki, ale kryzys w jakim obecnie się znajduje jest ogromny.
Każdy inny wynik niż pewna wygrana Chelsea w tym spotkaniu będzie niespodzianką. Liczę na pewną wygraną zespołu prowadzonego przez Antonio Conte.
Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom