>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 14. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Doubles Finals London
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kontinen/Peers – Rojer/Tecau
Typ: Kontinen/Peers
Kurs: 1.77
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Druga runda meczy grupowych w Londynie. Kontinen/Peers – druga para w rankingu zmierzy się z trzecią parą Rojer/Tecau. Mecz o wyjście z grupy ponieważ jedni i drudzy przegrali swoje pierwsze mecze. Przede wszystkim porażka Kontinen/Peers z Harrison/Venus 0-2 była dla mnie niespodzianką. Myślę, że do drugiego meczu podejdą bardziej zmotywowani i odniosą pewne zwycięstwo. H2H 2-2 więc statystyki nie wskazują tutaj przewagi którejkolwiek z par. Mecze deblistów to często loteria, ja kieruję się tu bardziej postawą tenisistów w przekroju całego sezonu a Kontinen/Peers zostawili pozytywne wrażenie. Na pewno lepsze niż Rojer/Tecau - oni kilka razy zawiedli mnie w kluczowych fragmentach gry, gdy mieli już prawie pewne zwycięstwo. Jak to mówi Tomek Hajto - &#39;to są właśnie te detale&#39;. Liczę na to, że Kontinen/Peers pomimo porażki w pierwszym meczu, wygrają pozostałe dwa mecze i awansują.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: Czy dojdzie do dogrywki? TAK
Kurs: 4,15
Bukmacher: forBet
Analiza:
Najczęściej wystrzegam się typowania spotkań międzynarodowych, ale na potrzeby konkursu i zdobywania doświadczenia pozwolę sobie zanalizować spotkanie rewanżowe, które rozegra się w Dublinie pomiędzy Irlandczykami a Duńczykami. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Duńczycy przeważali pod wieloma względami - posiadanie piłki na poziomie 68 %, sporo sytuacji bramkowych i ogromna liczba podań (587 do 206) świadczy o dobrej współpracy duńskich zawodników. Brakowało jedynie wykończenia i lepszej organizacji pod bramką rywala - tylko 5 strzałów na bramkę w tym cztery niecelne. Co do Irlandczyków to fenomenalne spotkanie rozegrał bramkarz wyspiarzy - Randolph. Także defensywa podopiecznych trenera O&#39;Neilla spisywała się bardzo dobrze, a cały zespół też miał kilka dobrych sytuacji po których wynik mógłby być bramkowy. Myślę, że Irlandia postawi na obronę i wyczekiwanie na kontry co wychodziło im nieźle w pierwszym meczu, a Duńczycy będą rozdawać karty w środku pola i starać się w miarę szybko strzelić cennego na wyjeździe gola.
Patrząc na statystyki - Dania niepokonana w 10 ostatnich meczach notując 5 remisów i 5 zwycięstw. Irlandczycy też całkiem nieźle - 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Trzy ostatnie spotkania tych zespołów (nie patrzę na spotkania sprzed 2002 roku) to dwa wysokie (4:0 i 3:0) zwycięstwa Irlandii i remis w Kopenhadze. W ostatnich trzech spotkaniach które rozegrała każda z drużyn padło ponieej 2,5 bramki.
Biorąc pod uwagę statystyki, postawę obu zespołów (dobra defensywa Irlandii i brak skuteczności Danii), bilans bramkowy w ostatnich spotkaniach, fakt, że spotkanie zostanie rozegrane w Irlandii (posiadanie takich kibiców - bezcenne) i to, że mecz jest o naprawdę wysoką stawkę - stawiam na to, że w Dublinie dojdzie do dogrywki.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej – 2 liga szwajcarska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lions - Ajoie
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnio kiepsko mi idzie i musiałem sobie zrobić przerwę od cyferek (zresetować się). Teraz znowu się biorę za analizy. Moją uwagę przykuł kurs w 2 lidze szwajcarskiej, myślę ,że jest sporo zawyżony. Co prawda drużyna HC Ajoie odniosła ostatnio 3 wysokie zwycięstwa (13-2, 4-1, 7-1), ale były to mecze z 3 najgorszymi drużynami w lidze. Natomiast drużyna GCK Lions po nie najlepszym początku zaczyna grać coraz lepiej ,w 5 ostatnich meczach zdobyła 10 punktów ( tyle samo co Ajoie) .Obie drużyny już raz w tym sezonie ze sobą grały i na lodowisku Ajoie wygrały Lwy 4-3. Ponadto w poprzednim sezonie Lwy ze swojego lodowiska schodziły 2 razy zwycięsko. Wynik w tym meczu jest sprawą otwartą, a lwy nie mają znowu takich małych szans na zwycięstwo.
⛔ 100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 02:30
Spotkanie: Hawkins - Wells
Typ: Wells
Kurs: 4,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po pierwsze co wiadomo Hawkins jest totalnie bez formy od bardzo dawna. W tym sezonie (licze od końca MŚ) ograł takich graczy jak: Holt, Astley, John, Zhe, Miah i rodzinę Linesów. Dla niedzielnego kibica snookera nie wiele to mówi i dobrze, bo to nie są gracze ze światowej czołówki. Tak więc można powiedzieć że od pół roku Hawkins bez żadnego znaczącego zwycięstwa. No dobrze to z kim przegrywał Barry? Wakelin, 2xDay, Doherty, Davis, Zifan, Lisowski, Fu. Te nazwiska też szału nie robią. Pare porażek można wytłumaczyć lepszą okresową dyspozycją rywali, ale reszta to blamaże. Wiadomo że to jest gracz z topu światowego i w każdej chwili może odpalić, ale póki co raczej widzimy regularną słabą dyspozycję Hawkinsa. Jeśli chodzi o Wellsa to widać ewidetną zwyżkę formy od World Open. Ograł tam Murphyego w pierwszej rundzie, a potem uległ świetnemu ostatnio Belgowi Brecelowi tylko 4:5. Potem przyszła porażka z Burnsem w eliminacjach IC i słabszy mecz Daniela, ale później już było tylko lepiej. Ograna w kwali do Szanghaju nieprzewidywalnego Robina Hulla 5:0, ograna w EO Dale 4:1 w pierwszej rundzie i porażka z Murphym 4:2 przy czym warto zauważyć że Murphy przegrywał 2:0 z Wellsem ale potem Walijczykowi zaaplikował 2 setki plus dwa brejki wygrywające, więc na to odpowiedzieć się po prostu nie dało. Widać wzrastającą solidność ostatnio w grze Wellsa i tego się bede trzymał. Kursy na Hawkinsa są zbyt zaniżane w stosunku do jego formy i warto próbować grać w stronę teoretycznie słabszych rywali. Tym bardziej że Hawkins ostatnio sporo podróżuje jak paru innych gracz o czym wspominali komentatorzy. A Wells troszke spokojnie sobie posiedział w Wielkiej Brytanii pewnie i to jego pierwsze podróż do Azji od WO, czyli połowy Września ???? . Liczę że bedzie widać świeżość w jego grze. Z fartem ;)
PS A i warto dorzucić jutro do jakiegoś AKO Xiwena(pewniaczek) po 1.6 ????
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: spotkanie/1.pol. ilość bramek - 0/-1.5
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Większość liczyła na zwycięstwo Duńczyków, jednak Irlandia zagrała dobrze w obronie i skończyło, jak się skończyło. Jutro wiele się nie zmieni.
Mimo, że zagrają u siebie, to nadal nie będą forsowali gry, zdają sobie sprawę, że piłkarsko są gorsi od przeciwnika i znają jego siłę rażenia. Jeden gol pozbawi ich awansu. Bardziej będą liczyć na jakiegoś gola z kontry, może dogrywkę i karne?
Irlandii udało się wygrać z osłabioną brakiem Bale&#39;a Walią i dzięki tej wygranej dostali się do gry barażowej.
Duńczycy końcówkę rozgrywek grupowych mieli super. Od wyjazdowej wygranej 3-1 z Kazachami, 4-0 z Polską (chociaż obiło mi się o uszy, że nasi mieli w tym czasie spór z PZPN o kasę za awans, stąd taka postawa a nie inna),dwie wyjazdowe wygrane z Armenią i Czarnogórą..
No i tylko remis z Rumunami, grając w przewadze w dodatku przy wyniku 1-0 stracili gola, bo odpuścili, jak
się dowiedzieli, że nie mają z nami szans w walce o 1 miejsce w grupie. W przeciwnym razie z pewnością by wygrali.
Tylko świetna postawa Polski spowodowała, że muszą jeszcze walczyć o awans.
Podsumowując, Irlandia zagra ponownie defensywnie. Dania dopiero w 2 połowie zagra odważniej.
Myślę, że jeżeli padnie gol/gole, to po przerwie.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Rosja-Hiszpania
Typ: 2/2
Kurs 2.05
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna porcja spotkań towarzyskich, w tym meczu Rosja zmierzy się z reprezentacją Hiszpanii, goście po kilku słabszych spotkaniach już w tych eliminacjach pokazali że dalej się będę liczyć w walce o tytuł mistrza świata , bowiem bez większych problemów wygrali swoją grupę eliminacyjną. do tego są niepokonani w 15 kolejnych spotkań towarzyskich jak i eliminacyjnych , Rosja natomiast jako gospodarz turnieju wybiera sobie dosyć mocnych sparingpartnerów , kilka dni temu uległa Argentynie , teraz zagra z mocną Hiszpanią. Wiadomo że Hiszpania jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , pomimo tego że obaj trenerzy mogą tutaj manewrować składem, to ekipa przyjezdnych jest zespołem lepszym praktycznie pod każdym względem, do tego wiadomo iż każde wygrane spotkania podnosi morale w zespole . Hiszpania zagra tutaj na wyjeździe i moim zdaniem to jest jedyny problem, bowiem Rosja będzie się na swoim terenie chciała pokazać. Stawiam że goście którzy grają ostatnio bardzo dobrą piłkę , stwarzają sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, które potrafią wykorzystać przejmą kontrolą od samego początku spotkania i to oni szybko obejmą prowadzenie a co za tym idzie zwyciężą w tym meczu, stawiam na wynik 0:1 po pierwszej połowie oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Brasileiro Série B
Godzina: 22:15
Spotkanie: Londrina - Guarani
Typ: Londrina
Kurs: 1.88
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Poprzedni typ z meczu siatkówki pań, który podawałem, (jeszcze trwa lecz jest 2:1 i już na 100% będą co najmniej cztery sety) zgodnie z moimi założeniami siadł bez problemu, więc trzeba iść za ciosem i znowu zwiększyć swój budżet. Jutrzejsza oferta jest dość uboga, miałem grać Danie w spotkaniu z Irlandią, lecz po zastanowieniu się uważam to za duże ryzyko i nie polecam w ogóle grać tego spotkania. W oczy mi się rzuciło tylko jedno spotkanie, z kraju gdzie w ligach, czy to najwyższych czy niższych dzieją sie czasem rzeczy niepojęte. Wszystkie ligi w Brazylii rządzą się swoimi prawami, totalny underdog może wygrać z murowanym faworytem do zwycięstwa, ale te spotkanie powinno odbiegać od tego. Pierwszym argumentem jest to że piłkarze Guarani żeby dobrze grać, muszą być na swoim stadionie, a grają na wyjeździe, w dodatku na bardzo cieżkim terenie. Katastrofalna statystyka na wyjazdach i gdyby nie to że dobrze grają u siebie to byliby na samym dnie tabeli. Po drugiej stronie jest Londrina, która ma chęć na wskoczenie na co najmniej czwarte miejsce, czyli miejsce które da im awans do najwyższej ligi w Brazylii. Celem Guarani było i jest utrzymanie się w lidze. Myślę że z tym nie będzie problemu, lecz punkty urwą nie w tym, lecz w jednym z dwóch następnych meczach, bo przypominam że zostały tylko trzy kolejki do końca sezonu. Londrina będzie walczyć do końca o minimum czwarte miejsce więc kolejnym argumentem jest motywacja zespołu. Nie mogą sobie pozwolić na chociażby remis w takim spotkaniu. Może jakby to był środek sezonu to okej, ale nie teraz. Londrina ma lepszą kadrę, jako małą ciekawostkę podam to że na 40 graczy jest tam tylko jeden obcokrajowiec, kolumbijski napastnik Wason Rentaria, zresztą w zespole rywali jest dosyć podobnie. Uważam również że na spokojnie zostanie pokryty over 2.5 goli, ponieważ na stadionie Londriny jest strzelana duża ilość goli. Osobom grającym ze mną życzę wysokich wygranych. Powodzenia ;)
✅ 88
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes
- Dallas Stars
Typ: Dallas Stars i powyżej 5.5 gola
Kurs: 5.25
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dziś w nocy, a konkretnie o godzinie 1 czasu polskiego rozegrany zostanie mecz w amerykańskiej lidze hokejowej NHL pomiędzy zespołami Carolina Hurricanes, a Dallas Stars. Gospodarze obecnie zajmują 13 pozycję w konferencji wschodniej z dorobkiem 16 punktów (6 wygranych z czego jedna po dogrywce oraz 9 przegranych z czego 4 po dogrywce). Goście natomiast bardzo dobre 7 miejsce w konferencji zachodniej z 18 punktami na koncie (9 wygranych z czego raz po dogrywce oraz 7 przegranych). Wszystkie pojedynki z 2017 i 2015 roku przemawiają za drużyną z Dallas, a było ich 6 i to właśnie goście wszystkie zdołali wygrać. Stawiam dzisiaj na dużą liczbę goli oraz wygraną zespołu gwiazd z Dallas. Powodzenia!
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland - Denver
Typ: Portland -2,5 handi
Kurs: 2.14
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dziś w nocy kilka ciekawych spotkań ale moją uwagę przykuł wysoki kurs na Portland. U siebie są całkiem solidną drużyną i często wygrywają mecze we własnej hali. Denver gra dobrze w tym roku i zdobywają sporo punktów ale jednak wydaje mi się że Portland będzie umiało zatrzymać Nuggetsów. Portland przegrało u siebie ostatnie 2 mecze pod rząd i to pechowo - 1 i 4 pkt więc teraz zapewne będą chcieli się dobrze zaprezentować przed własną publicznością. Powodzenia i pozdrawiam ????
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Kobiety Taipei
Godzina: 04:00
Spotkanie: Cabrera - Errani
Typ: Errani
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na wtorek proponuję złamać pierwszą zasadę forum: Nigdy nie graj WTA. Jest to dla mnie taki pewniaczek że nie mogę sobie odpuścić i muszę to zagrać. 30 letnia Włoszka raczej znana każdemu fanowi tenisa, wraca po jakimś śmiesznym zawieszeniu na dwa miesiące za rzekome używanie dopingu, wyszło że to jakieś leki jej matki na raka piersi, ale jak było do końca nie wiem. Tak czy inaczej przez ten czas poleciała trochę w rankingu i dopiero od niedawna znowu klepie. Powrót był bolesny rozłąka z rakietą nie wyszła jej na dobre co było do przewidzenia, dostała trochę na plecy, ale już wróciła na dobre tory. Ostatnio machnęła sobie 11-2 w tym jedna porażka to krecz ponad dwa tygodnie temu w Chinach. Teraz wraca już zdrowa do Taipei i myślę że będzie chciała powtórzyć wynik z Suzhou czyli wygrać turniej w wielkim stylu, tam straciła dwa sety w całym turnieju. Rywalka to 19 letnia Australijka niezle gra ale szans jej nie daję żadnych bo rywalka dzisiaj z innej bajki. Fajnie że ugrała 160tyś dolców dotychczas, ale Włoszka skasowała już 13mln i raczej to nie koniec jej kariery.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje do ME U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska U21 - Dania U21
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nasza młodzieżówka jest w opałach i nawet nie mówię tutaj o tabeli, która jednoznacznie wskazuje, że o awansie możemy tylko pomarzyć tylko jak się tu nie skompromitować jeszcze bardziej. Po 2-2 z Wyspami Owczymi, dostać teraz w cymbał z piątkę? Niech się cieszą nasi młodzi ze nikt tego meczu z Wyspami Owczymi nie transmitował bo jazda w mediach byłaby na całego. A tym czasem dziennikarzom nawet pewnie nie chciało się wybrać na mecz więc teraz bez transmisji video ani live’a nie bardzo mogą się wypowiadać jak to było naprawdę w tamtym meczu. Mogą polegać tylko na domysłach. Nagonki jako takiej nie uświadczyliśmy. Tym razem mecz z Duńczykami będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Z chęcią go sobie obejrzę. Nie liczę na żaden cud. Dania ma tak komfortową sytuację w grupie że mogą sobie pogrywać z naszymi totalnie na luzie. Nasi będą pod ogromną presją, gdyż nie dość że muszą wybronić się przed świetnie do tej pory grającym Duńczykom to muszą się zreflektować za totalną kompromitację z Farerami. Michniewicz zwiedził prawie wszystkie kluby ekstraklasy, teraz będzie zwiedzał młodzieżówki? Zaczął i wygląda że szybko skończył z U-21. Pierwsze kursy jakie wyszły na to spotkanie wskazywała na faworyta tej rywalizacji Polskę (kurs ok 2.42 do 2.60). W tej chwili kursy lecą dość szybko w dół w kierunku Duńczyków. Już tylko na fortunie jako takie sensowne kursy można postawić.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 614,4K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie KCC Egis - Dongbu Promy razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 2,30
Bukmacher Forbet
Analiza.Na dzisiaj przygotowałem typ z ligi KBL Korei.W tym spotkaniu spotkają się zespoły które napewno bedą się liczyły w walce o mistrzostwo kraju.Gospodarze tego spotkania zespół KCC Egis obecnie zajmuja 4 miejsce w tabeli.Ich dotychczasowy bilans to 8 wygranych pojedynków i 5 porażek.Mają oni bardzo dobry bilans koszy który wynosi 1133-1113.W ostatniej kolejce pokonali pewnie na swoim parkiecie 83-76 Incheon.Teraz ich rywalem jest zajmujący 2 miejsce Dongbu Promy.Goście dotychczas wygrali 8 pojedynków,wtym 2 po dogrywce i przegrali 2 spotkania.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Sonic Boom 82-73.Oba te zespoły rozegrały z sobą wiele pojedynków z zmiennym szczęsciem.Teraz też moim zdaniem będzie to bardzo zacięty pojedynek.
15/10/17 KBL
Dongbu Promy - KCC Egis 81:76
02/03/17 KBL
Dongbu Promy - KCC Egis 67:76
18/02/17 KBL
Dongbu Promy - KCC Egis 86:79
14/01/17 KBL
KCC Egis - Dongbu Promy 72:63
21/12/16 KBL
KCC Egis - Dongbu Promy 67:75
⛔ 100
 
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers
Typ: Williams over 18.0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dawno nie bylo ode mnie analizy na zawodnika NBA. Mam pewien pomysl na dzisiejsza noc:
Los Angeles Clippers podejmuje dzisiaj w nocy na Staples Center przyjezda Philadelphie. Williams dla mnie dzisiaj to najwazniejszy gracz dla Clippers i uderzam w jego over punktowy. Dlaczego ? Juz teraz wiemy ze Beverley, Gallinari oraz Teodosic nie zagraja co sprawia ze Williams pogra dzisiaj 35-40min. Pozwoli oczywiscie to na wieksza ilosc jego rzutow. Oby tylko wbil sie z dobra skutecznoscia.
Dodatkowy atut to oczywiscie mega slaba defensywa Phila, ktora nawet nie proboje zatrzymywac przeciwnikow. Zdaje sie, ze 220 pkt w tym meczu to min. dla bukmacherow, ale dla mnie rowniez. To wlasnie jeszcze bardziej przekonuje mnie do overa tego zawodnika.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Finals - London (Świat), twarda (w hali)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cilic - Sock
Typ: DW 0:2
Kurs: 3,35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wedlug mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Sock. Kursy wystawione na niego to duze value. Cilic jest ewidentnie pod formą. Sock moim zdaniem powalczy o wyjscie z grupy. Amerykanin jest w formie. Ostatni turniej ATP w Paryżu przed Mastersem wygral wlasnie on. W tym turnieju w połfinale zmierzyl sie z francuzem Benneteau, ktorego pokonal bez straty seta. Z kolei Cilic właśnie, przegrał z tym samym zawodnikiem w ćwierćfinale nie wygrywajac nawet seta. Wiadomo mecz meczowi nie rowny, ale warto sie nad tym troche zastanowic przed typowaniem. Jak dla mnie Sock to bierze bez straty seta.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Minnesota Timberwolves
Typ: Karl-Anthony Towns suma zbiórek (13) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs: 4,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ostatnio dobra skuteczność więc brnę dalej... Na tapetę wrzucam mecz odbywający się w Salt Like City gdzie miejscowi Jazzmani podejmują Timberwolves. Stawiam na gości, którzy jeżeli chodzi o potencjał są w czołówce ligi. Zaskoczeniem jest ostatnia porażka z Phoenix Suns. Socie przydarzył się typowy dla nich przestój gdzie ostatnie minuty przegrali 21-7. Jest to druga porażka z rzędu, tak wysoko mierzący zespół nie może seryjnie przegrywać i myślę, że Utah jest super przeciwnikiem na przełamanie. Jazzmani mistrzem ataku nie byli nigdy, bazowali na świetnej defensywie. Niestety kontuzji doznał ich główny center Rudy Gobert - 12 miejsce pod względem zbiórek w całej lidze, numer 1 jeśli chodzi o bloki (2,5 na mecz!) - wielka strata, główny element układanki. Ostatni mecz bez Goberta - wymęczone zwycięstwo z bardzo przeciętnymi Nets. Co charakterystyczne - dali sobie wrzucić, aż 106 pkt. Zastępcą Rudiego jest Derrick Favors, który wprost wypowiada się, że jest bardzo podekscytowany swoją nową rolą w zespole. Na jego nieszczęście dzisiaj staje na przeciwko Karl-Anthony Towns. Zaledwie 21 letni center, który wykręca ponad 11 zbiórek na mecz (8 w lidze). Szczególnie w pamięci zapadło mi spotkanie z OKC, gdzie Towns przestawiał Adamsa i Westbrooka jak dzieci generując 19zbiórek. Idę w kierunku KAT&#39;a, który nie dość, że ma przewagę wzrostu (prawie 30cm) to dodatkowo większe dośw. na tej pozycji. powodzenia
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź K - Legionowo K
Typ:
over 3,5 seta
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jak bardzo nieprzewidywalna jest kobieca damska siatkówka to wiedzą wszyscy. Sobotni mecz Chemika Police z zespołem z Bydgoszczy to pokazał.ŁKS jest na tą chwile drugi w lidze. Legionowo też , tyle że od końca. Siatkarki z Łodzi straciły już seta z zespołem z Krakowa który też dołuje w tabeli a Legionowo wygrało ostatnio na wyjeździe z Wrocławiem. Coprawda później porażka gładka z Dąbrową Górniczą ale tak jak wspomnialem taka jest ta liga. Typ ryzykowny ale nie niemożliwy. Zastanawiałem sie też nad handi pkt ale nawet po wygraniu seta pozostałe trzy mogą być miażdżące. Dlatego zostaje tak jak jest. Jeśli pomogłem zostaw reputke. Mam nadzieje że typ bedzie na ✅✅✅. Powodzenia
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 0
2:00
Spotkanie: Bucks - Grizzlies
Typ: Marc Gasol suma punktów, asyst, zbiórek powyżej 30AH
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:

Od siebie obiecałem na dzisiaj jakiś typ, więc mam dla was delikatnego dubelka. Cały weekend nie pisałem żadnej analizy choć udało się złapać fajny overek Griffina oraz win Bucks z LAL. Właśnie o Bucks dzisiaj po raz kolejny, a bardziej przeciwko Bucks. Zapowiada nam się fajne spotkanie, gdzie będziemy mogli zobaczyć zespół, który słynie ze świetnej obrony od lat (Memphis) oraz ekipę, która w moim odczuciu broni słabo, ale ma predyspozycję żeby bronić najlepiej w lidze! Niesamowity zasięg ramion u prawie każdego zawodnika, który naprawdę straszy rywali oraz fenomenalne przejścia w obronie w tym podwojenia na zawodników na piłce. Póki co ten system wygląda słabo i Bucks pozwalają swoim przeciwnikom na dodatkowe zagrania na &quot;3&quot; przez, które Bucks tracą dużo punktów. Najlepiej było to widać w tym meczu z Hornets, w którym Bucks pozwolili im trafić 14 z 25 prób za &quot;3&quot;. Właśnie dlatego składam się ku graniu w stronę Marca Gasola. Moim zdaniem Hiszpańscy bracia to najbardziej inteligentni wysocy w lidze, a Marc aktualnie chyba jest w swoim Prime. 19.2 pkt oraz 8.9 zbiórki na mecz to drugie najlepsze wyniki w całej karierze. W poprzednim sezonie dołożył &quot;3&quot;, którą nadal trzyma na ponad 33% choć w tym sezonie próbuję prawie 5krotnie na mecz. Gorzej to wygląda z asystami, bo notuje zaledwie 3 na mecz jednak dzisiaj wyczuwam na niego podwojenia, o których pisałem, a śmiem twierdzić, że będzie on je widział bez problemu. Linia na sumę punktów, asyst oraz zbiórek oceniam za przyjemną. Jeżeli spojrzeć na statystyki z tego sezonu to przekracza on ją o 2.2 oczka. Nie wiem czy spodziewać się overowego czy underowego meczu, ale 17/9/5 moim zdaniem jest spokojnie do wykręcenia.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Calgary Flames - St.Louis Blues
Typ: Tarasenko Vladimir strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: ostatnio też na niego postawiłem, chłop nie strzelił karnego, było bardzo blisko..::zoltakartka:

Tarasenko Vladimir 25 latek 8 goli 12 asyst w tym sezonie, tak jak wspomniałem wyżej ostatnio nie strzelił karnego, ostatni mecz przegrali. Myślę, że zmotywuje się szczególnie na ten mecz i strzeli gola.

St. Louis Blues zajmuje pierwsze miejsce, grają na wyjeździe, przed nimi ciężki mecz. Jednak na wyjazdach też radzą sobie całkiem nieźle. W ostatnich trzech meczach gospodarzy z ich udziałem przeciwnika padło 9,8,9 bramek.????
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw. Puchar Azji
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palestyna - Malediwy
Typ:
powyżej 5.5 bramki w meczu
Kurs: 4.20
Bukmacher: forbet
Analiza:
kuć żelazo póki gorące! Z unibetu oferta na over bramek w tym meczu znikła.. i nie dziwi mnie to! Możliwe , że forbet również to zrobi.. Moim zdaniem to po prostu wejdzie nie ma wyjścia.. Palestyna u siebie z tego typu drużynami wygrywa po ( 10-0 z Bhutanem , 7-0 z Timorem Wschodnim czy 6-0 z Malezją) Malediwy ... pls ???? drużyna składa się wyłącznie z amatorów... z lepszych drużyn Malediwy ostatnio przegrywały na wyjeździe z Omanem 5-0 czy z Chinami 4-0... Palestyńczycy to bardzo waleczny zespół zawsze gra na 200 % jak ma strzelać to strzela... myślę , że spokojnie pokonają piłkarzy z jakże pod względem turystycznym malowniczych i kolorowych wysepek jakimi są Malediwy - marzenie każdego obstawiającego...Wejdzie? Zostaw reputkę
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom