>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.12.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- Niemcy 1 liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Grizzlys Wolfsburg- EHC Red Bull Bayern Monachium

Typ: powyżej 6.5 bramki (łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.5
Bukmacher: forBet
Analiza:

To moja pierwsza analiza jeśli chodzi o hokej. Kiepska oferta skłoniła mnie do podania typu na tą dyscyplinę. Od razu mówię, że na hokeju w zasadzie w ogóle się nie znam i typ jest tylko i wyłącznie pod konkurs. Zaglądając w statystki wychodzi mi tu wysoki over. Gospodarze 4 miejsce w tabeli, strzelają średnio 3 bramki na mecz. Goście drugie miejsce w tabeli i strzelają około 3.5 bramki na mecz. Jak widać obie drużyny strzelają całkiem sporo. Na ostatnie 5 spotkań gospodarze pokrywali tą linię 2 razy, goście też 2 razy. Do zagrania tego typu skłoniło mnie głównie h2h, które obfituje w bramki. Na ostatnie 5 pojedynków bezpośrednich ta linia 3-krotnie została przekroczona. U siebie Wolfsburg strzela bardzo dużo, zajmuje bodajże pod tym względem 2 miejsce w tabeli. Zaś goście dzisiejszego pojedynku są najbardziej bramkostrzelną na wyjazdach w całej lidze. Liczę dzisiaj na wysoki over, zabezpieczam się i gram łącznie z dogrywką.
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Egipt 1liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wadi Degla - Arab Contractors
Typ: Arab Contractors
Kurs: 2,55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, znalazłem na dzisiaj ciekawy mecz z Egiptu, stawiam tu na zwycięstwo gości. Zaczynając od gospodarzy, którzy zajmują przedostatnie miejsce w lidze , zaledwie 1 wygrana, 5 remisów, 6 porażek. Chociaż ostatnie spotkanie wygrali 1-0 z El Masry to nie widze tu większych szans dla Wadi Degla, grają słabo , a goście którzy mają nadzieje piąć się w góre tabeli ( obecnie zajmują 6 miejsce) muszą wygrywać z takimi ekipami ! Arab Contractors traci zdecydowanie mniej bramek, są solidniejszą drużyną, a po ostatniej porażce 0-3 z Smouha, będą bardziej zmotywowani. Obie ekipy grały ze sobą w czerwcu tego roku i Arab wygrał 1-0. Licze, że dzisiaj będzie podobnie ! Kurs całkiem fajny, więc warto zagrać.
⛔ 100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Dominikana M
Godzina: 16:30
Spotkanie: Lescure - Hernandez-Fernandez
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Witam po małej przerwie. Wraca król tenisa. Na dziś wybieram spotkanie na kortach twardych w Dominikanie. Gdzie zagra reprezentant gospodarzy Hernandez zajmujący pozycję 322 w rankingu ATP z Francuzem Lescure, który natomiast plasuje się na pozycji 532. Faworytem bukmacherów jest Hernandez. Moim faworytem jest Francuz. Już piszę dlaczego. Otóż Hernandez zajmuję może lepsze miejsce w rankingu, ale to nie świadczy o niczym. Hernandez to typowy zawodnik na nawierzchnie ziemną. Bez siły ognia bez serwisu. Typowy zawodnik opierający swoją grę na regularności. Lescure moim zdaniem będzie decydował o przebiegu tego spotkania. Albo zagra słabo i gładko przegra, albo zagra to co umie i powinien wygrać. Na pewno różnicy klas nie ma wielkich między tymi zawodnikami. Nawierzchnia twarda bardziej premiuje Francuza, który ma bilans na hardzie 84/58. Więcej meczów rozegrał niż jego rywal mimo młodszego wieku. Jeśli chodzi o formę Lescure wydaję się być wysoka podobnie jak Hernandeza. O wygranej może decydować dyspozycja dnia. Dlatego stawiam na Lescure i wyższy kurs. Powodzenia!
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna, Egipt: Pierwsza Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie:
Zamalek - Ismaily
Typ: Ismaily (zakład bez remisu)
Kurs: 1.92

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś miałem 2 typy, wybierałem pomiędzy Fleetwood a Ismaily. Wybór padł na spotkanie z Pierwszej Ligi Egipskiej, ponieważ wydaje mi się bardziej pewne i w dodatku mamy lepszy kurs niż na wygranej Fleetwood. Zacznę od tabeli, gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli z bilansem 5-4-2 , goście są na 1 miejscu i ich bilans wynosi 8-3-1. Bardzo ciekawie wygląda tabela ponieważ moi faworyci są liderem z przewagą 2 pkt nad drugą drużyna Al Ahly, ale również mają 2 mecze więcej rozegrane, więc jeśli dziś zaliczą wpadkę i stracą ważne pkt to prawdopodobnie stracą w najbliższym czasie fotel lidera na rzecz właśnie Al Ahly. H2H bardzo bogate dlatego przybliże 5 ostatnich spotkań, 2 remisy 2 wygrane Ismaily, oraz 1 wygrana Zamalek. Spodziewam się wyrównanego meczu ponieważ trener gospodarzy powiedział : &quot;Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia tego pojedynku i jesteśmy zdecydowani nie tracić żadnych punktów&quot;, jego praca jest zagrożona po 2 porażkach oraz 4 remisach, nie mam dokładnych informacji jak wygląda atmosfera wewnątrz i nie chce spekulować, ale może drużyna zagra przeciwko trenerowi co ostatnio zdarza się coraz częściej, a zadanie będzie miał jeszcze trudniejsze bo do jego dyspozycji nie będą: napastnik Bassem Morsim , prawy obrońca Hazem Emamem oraz rozgrywający Aymanem Hefni. Drużyna gości przystąpi do tego meczu bez żadnych osłabień co przy kilku absencjach w drużynie gospodarzy powinno być widoczne, do tego dochodzi motywacja i chęć zwycięstwa bo tak jak już pisałem Al Ahly będzie naciskało coraz mocniej. Grałbym czysty Win gości, ale zabezpieczę się remisem. GL!
Pomogłem? Zostaw reputke, to motywuje.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka , Serbia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crvena Zvezda vs Nis
Typ: Nis +1,5 handi setowe
Kurs: 2,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nis jest wyzej w tabeli niz gospodarze i gra niezle . Gdy przegrywa z reguly urywa 1-2 sety rywalowi.
Crvena nie zachwyca . Zajmuje 8 miejsce w tabeli . Ostatnio przegrala kilka spotkan.
Mecz powinien byc wyrownany .
✅138
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna - Holandia
Godzina : 20:45
Spotkanie : Ajax : Excelsior
Typ : 2.druzyna strz. gola - TAK
Kurs : 1.95
Bukmacher : FORTUNA
Analiza: Kolega wyżej rozpisał już bardzo podobny typ bo Ajax/bts, dlatego jeśli nasze typy będą się kolidowały, to zmodyfikuje gol gości do 72 minuty ????
Co do samego meczu - w tym spotkaniu faworytem jest oczywiście Ajax, który w ostatniej kolejce rozbił 3-0 lidera i głównego rywala o mistrzostwo - PSV.
Za drużyną gości przemawia przede wszystkim skuteczność - nie punktowa, a bramkowa. W ostatnich 10 meczach ligowych zawsze trafiali przynajmniej 1 do bramki rywala - 7 tych spotkań miało miejsce w tym sezonie ligowym. Ajax jest znowu drużyną, która traci sporo bramek - tylko 3 czyste konta w ostatnim czasie (PSV, Sparta, Zwolle).
Obie drużyny mają potencjał na zdobycie gola w tym meczu - w przypadku Ajaxu jest to takie 99%, natomiast u Excelsioru ok. 70%.
Przewidywany wynik 3-1 dla Ajaxu
✅ 95
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaIzrael Toto Cup
Godzina: 19:40
Spotkanie: Hapoel Be`er Sheva – Maccabi Te Aviv
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1,41
Bukmacher: Betrally

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek finałowy w ramach Izraelskiego pucharu ligi, w którym to zmierzą się zespoły Hapoel Be`er Sheva z Maccabi Tel Aviv. Ekipa Hapoelu to aktualny lider Izraelskiej I ligi oraz obrońca tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu. Hapoel to bardzo groźny przeciwnik mający w swoich szeregach wielu dobrze wyszkolonych zawodników takich jak chociażby Hiszpan Isaac Cuenca, Czech Tomas Pekhart czy chociażby znany z naszych boisk ekstraklasy Maor Melikson. Wszyscy ci w/w zwodnicy tworzą trzon drugiej linie kreując linię ataku. Goście natomiast to bardzo utytułowany zespół Izraelskiej piłki klubowej, który w ostatnim czasie nie prezentuje się już jak kiedyś. Co ciekawe trenerem Maccabi jest znany niegdyś z występów w Barcelonie Jordi Cruijff. Patrząc na historię dotychczasowych pojedynków po między w/w drużynami i tak w dwóch ostatnich padł końcowy rezultat w postaci over 2,5. Tutaj bardzo ciężko wskazać faworyta i chodź bukmacherzy lekko faworyzują ekipę Hapoel to osobiście nie przekreślałbym szans zespołu Maccabi. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę over 0,5 bramki już po pierwszych 45 minutach tego pojedynku.
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie : Lazio - Cittadella
Typ: 02
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Uważam, że w regulaminowym czasie gry Cittadelle stać na chociażby remis...
No dobra. Mogą wygrać, przegrać lub zremisować ????
A tak serio. Nie wiem dlaczego na Lazio jest tak niski kurs. Rozumiem, że jest to drużyna lepsza, ale to jest
jednak puchar. W dodatku nie grają z jakimiś ogórkami z najniższej klasy rozgrywkowej. Cittadella gra w Serie B
i spisuje się tam całkiem dobrze zajmując 6. miejsce zapewniające walkę w Play Offach do Serie A. To nie będzie
z pewnością &#39;spacerek&#39; dla ekipy Lazio. Być może i wygrają, ale na pewno Cittadella nie odda meczu
bez walki. Dla zawodników przyjezdnych to jedyna szansa pokazania się i wybicia na tle lepszego rywala.
Lazio ostatnio zawodzi. Na weekend przegrali u siebie z Torino aż 1-3. Od trzech spotkań nie odnieśli
zwycięstwa na Stadio Olimpico. Czy stanie się to dziś?
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom