>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14 października 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: HIFK - Blues
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego meczu to zdecydowany faworyt ligi, zajmuje on pierwsze miejsce z 24 pkt dotychczas w 11 meczach wygrał 8 i 3 przegrał. Warto zauważyć że jest to zespół nie pokonany na swoim lodowisku, gościom udało się jedynie raz doprowadzić do dogrywki. Dodatkowo w ostatnich meczach pokonał u siebie drugą i trzecią drużynę obecnego sezonu sezonu, należy zauważyć wysokie zwycięstwo nad Assat Pori (3 miejsce - 23 pkt) mecz ten HIFK wygrało 11:3. Goście są drużyną grającą w kratkę, w ostatnich 6 meczach zaliczyli dwa zwycięstwa - oba u siebie. Ogólnie na wyjazdach grali 4 razy odnosząc 3 porażki i jedno zwycięstwo. Znacznie lepiej prezentują się na własnym lodowisku.
Warto również przyjrzeć się bilansom bramkowym obu drużyn. HIFK u siebie strzelił 33 i stracił 13 bramek, co jest imponującym wynikiem jak na 6 rozegranych meczów. Blues natomiast stracił 13 i strzelił jedynie 11.
Podsumowując w spotkaniu tym jednoznacznym faworytem są gospodarze, co prawda kurs raczej przeciętny jednak uważam że warto zaryzykować.
⛔ 100
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Spotkanie: FK Krasnodar - Kubań Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betway
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie 1 Dywizji Ligi Rosyjskiej (2 liga). Jest to chyba hit tej kolejki, gdyż 4 w tabeli FK Krasnodar podejmować będzie 1 Kubań Krasnodar. Jak widać zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, a dodatkowym smaczkiem będzie fakt derbów. Faworytem jest ekipa gości, jednak jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i tu upatruję szansę gospodarzy. Do tego dochodzi także fakt, iż Kubań ma już aż 10 punktów przewagi nad drugą w tabeli Volgą i Mistrzostwo ma już praktycznie w kieszeni. Co innego FK, które musi bronić 4 miejsce przed Kamazem i Uralem, a także wciąż ma szanse na zajęcie 3 lub nawet 2 miejsca w tabeli. Argumentem także przemawiającym za gospodarzami jest właśnie atut własnego boiska, bo FK Krasnodar nie przegrał jeszcze u siebie w tym sezonie! Uważam więc, że ponad 30 tys. widzów zebranych w dzisiejszym dniu pozwoli &quot;Bykom&quot; na efektowne zwycięstwo nad &quot;odwiecznym&quot; rywalem.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Danilidou/Woehr-Arvidsson/Klementschits
typ; 2-0
2.90
Interwetten
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego pan w linzu danilidou i woehr zagraja z sofia arvidsson i klementschits . Danilidou i Woehr juz od jakiegos czasu graja razem w turniejach deblowych . Wystepowaly ostatnio w Kopenhadze gdzie przegraly jednak w pierwszej rundzie . Ale juz w Istanbule wygraly turniej , na podobnej nawierzchni co ta w Linzu .
Istanbuł, Turcja, Gra Podwójna, Europa
31/07-10 Finał Daniilidou E / Woehr J vs. Kondratieva M / Uhlirova V 2:1 64 16 119
30/07-10 Półfinały Daniilidou E / Woehr J vs. Buyukakcay C / Ozgen P 2:0 63 62
29/07-10 Ćwierćfinały Daniilidou E / Woehr J vs. Klemenschits S / Schnyder P 2:0 61 61
27/07-10 R16 Daniilidou E / Woehr J vs. Fedak Y / Vasylyeva A 2:0 62 64
Woehr to zawodniczka tylko i wylacznie wystepujaca w grach deblowych . Greczynka natomiast jest juz bardzo doswiadczona zawodniczka , obyta na swiatowych kortach , niezle gra przy siatce . Klementschits - to dla mnie zupelnie anonimowa zawodniczka . Arvidsson to przede wszystkim singlistka , ktora z gra przy siatce ma niewiele wspolnego . Dlatego licze dzis na pewne zwyciestwo ich przeciwniczek .
⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Petra Kvitova - Julia Goerges
Typ: Julia Goerges
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Analiza: Nie przepadam za Kvitovą i jej stylem gry. Dla mnie ta zawodniczka nie ma umiejętnosci na TOP50, ale tam jest. Wiadomo, półfinał Wimbledonu zrobił swoje - wiele punktów wpadło do rankingu. Jeśli chodzi o Goerges, to ostatnio wypadła nieźle w Tokio - trzecia runda, potem pierwsza runda w Pekinie, no i tutaj w Linzu wygrana z Hercog. Jak dla mnie są to zawodniczki o zbliżonych umiejętnościach, a nawet nieco większe ma Goerges. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że Czeszka lubi grać w hali - broni tutaj finału sprzed roku. Jednak tak jak pisałem na początku - jej gra mnie nie przekonuje. Wiem, że w bukamcherce nie powinno się stawiać przeciw komuś, bo się za nim nie przepada, ale ja już kilka razy stawiałem przeciwko Kvitovej i niekiedy się to opłaciło. Posumowując, Czeszka i Niemka prezentują podobne umiejętnośic, zatem kurs 2,25 na Goerges biorę w ciemno.
✅ 125
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: FC Krasnodar - Kuban Krasnodar
Typ: poniżej 1,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejsza oferta piłki nożnej jest uboga, gra praktycznie tylko 2 liga rosyjska, i odbędzie się w niej mecz na szczycie FC Krasnodar - Kuban Krasnodar, czyli derby. FC Krasnodar to drużyna zajmująca 4 pozycję w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 54 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący: 55:37. ostatnio, jednak zespół ten spisuje się słabo w 5 ostatnich spotkaniach 5 punktów - 1 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki. w tych 5 spotkaniach zespół ten strzelił 4 bramki co jest słabym wynikiem. Goście to natomiast lider tabeli ligowej, zespół ten ma na swoim koncie 69 punktów, oraz stosunek bramkowy wynoszący 45-16. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zdobyli 11 pkt: 3 zwycięstwa oraz 2 remisy, zdobyli przy tym 6 bramek, z czego tylko 1 na wyjeździe.
Gdy zespół ten gra na wyjeździe w 60% trafi się under 2.5 gola. W Rosji trwa twarda walka o awans do najwyżej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej, więc nie ma mowy tutaj o odpuszczaniu spotkania, gdy do końca zostało 6 kolejek, a że to derbowy pojedynek to wielce prawdopodobny jest wynik under 1,5 gola.
✅ 220
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Spotkanie: S.Bammer - E.Daniilidou
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Bwin
Analiza: Dziś o godzinie 17 w austrackim Linz dojdzie do spotkania gospodynii S.Bammer z Greczynką E.Daniilidou. Dość wysoki kurs jak na taką faworytkę. Bammer zajmuje 72 miejsce w rankingu zaś jej przeciwniczka jest dopiero 204. Na razie obie panie spotkały się tylko raz ale było to 3 lata temu i wygrała Greczynka. W Linz- Bammer dość gładko pokonała A.Chakvetadze (7:5/6:0) zaś Daniilidou pokonała D.Cibulkova (6:2/6:4). Duża różnica w rankingu oraz że gra toczona jest w Austrii skłania do zagrania na Bammer. Kurs zachęcający
Powodzenia/Pozdrawiam
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Saipa - Tappara
Typ: 1 (handi 0-1) gospodarze wygrają co najmniej dwoma golami
Kurs: 3
Buk: Unibet
Analiza:
Gospodarze nie zachwycają na własnym lodzie , tylko jedna wygrana i to po karnych z Pelikanami z Lahti. Ostatnie 4 mecze to porażki, dziś powinno nastąpić przełamanie . Goście zaskakiwali swoimi wystepami , ale ostatni mecz i wysoka porażka u siebie z Lukko 1-4 , wcześniej porażka po dogrywce z Assat , forma nie jest stabilna ale raczej świadczy o dużej jej rozchwianiu. Liczę na przełamanie złych występów gospodarzy , a przeciwnik jest w zasięgu na obecną chwilę..
✅ 200
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie: HIFK Helsinki - Espoo Blues
Typ: HIFK - 1 (HIFK wygra min.2)
Kurs: 2,24
Bukmacher: Gamebookers.com
Anzaliza:

Dzisiaj w Helsinkach odbedzie sie ciekawe spotkanie pomiedzy liderem rozgrywek a 11 zespolem ligi. Zdecydowanym faworytem sa tutaj gracze ze stolicy.
HIFK - moc u siebie 3.33 5-1-0 33:13
U siebie ogrywali:
Jokerit 5:3
Saipa 3:2+
Tps Turku 5:2
Assat Pori 11:3
Pelicans Lahti 7:3
orazwicelidera JYP JYvaskya 2:0
Sa u siebie mocni o czym swiadczy bilans bramkowy i dobre wyniki, a takze ogranie wicelidera. Jedynie wpadka z kiepska Saipa na poczatku sezonu troche psuje statystyke ale to juz przeszlosc.
Espoo Blues :Moc na wyjezdzie -0.5 1-0-3 11:13
Ograli ostatnie w tabeli TPS Turku 7:0 i kolejno polegli 3:0 z JYP, 6:2 z HPK Hameenlinna oraz 4:2 z Pelicans Lahti.
NIebiescy takze srednio radza sobie na wyjazdach. Ogranie ostatniej epiky z ligi tez nie jest jakims sukcesem. Przegrywali roznica 3, 4 oraz 2 bramek. W tym spotkaniu HIFK zdominuje wlasna tafle i ogra Niebieskich min. roznica 2 bramek.
⛔ 100
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:Valerenga -Sarpsborg
Typ:remis
Kurs:4.25
Bukmacher:expekt
Analiza:Gospodarze spotkania obecnie zajmuja 3 pozycje w tabeli .Jak do tej chwili nie zostali pokonani w meczach na swoim obiekcie .Jednak Sparta to nie są chłopcy do bicia ,i będzie cięzko Valerendze o dobry rezultat.Sparta jest liderem i nie zamierza schodzi ze stołka lidera .Warto podkreślic że hokeisci z Oslo nie wygrali jeszcze mecz w regulaminowym czasie z drużyną z górnej części tabeli .skoro trudo jest wskazac zwycięzce meczu to jestem za remisem
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Klara Zakopalova - Patty Schnyder
Typ: 1:2
Kurs:
4.333
Bukmacher: Sportingbet
Anzaliza: Spotkanie 2 rundy turnieju Generali Ladies Linz w Austrii. Czeszka Klara Zakopalova jest rozstawiona w turnieju z nr 8. W rankingu WTA jest na pozycji 38. Patty Schnyder jest w rankingu WTA 47. Obie panie spotkały się już na korcie dwukrotnie, oba pojedynki wygrała Schnyder, ale było to 3 i 5 lat temu. Dzisiaj niby faworytką także jest Szwajcarka, ale nie sposób przewidzieć wyniku tego spotkania. Obie zawodniczki należądo generacji starszychi raczej preferują urodę nad siłę. Obie to powiedziałbym chucherka w dzisiajeszym damskim tenisie, bo ważą niewiele ponad 50 kg i nie wyróżniają się wzrostem. W pierwszej rundzie Czeszka ograła Vesninę 2:0, ale w tym roku wygrała tylko jeden turniej ITF i była w dwu turniejach WTA w finale, oba przegrane. Raczej lubi nawierzchnie typu clay. Schnyder to już weteranka kortów, w tym roku bez żadnych sukcesów, raz była w finale turnieju WTA w Budapeszcie. W Linzu ograła Dulko w pierwszej rundzie 2:0. Ta zawodniczka lubi małe turnieje, ale także chyba raczej lepiej czuje się na wolnej nawierzchni. Obie na pewno nie mają kończocego uderzenia, więc szykuje sięniezła przebijanka, liczę jednak na spryt i umiejętności Schnyder, która nieźle opanowała technikę użytkową, skróty, dropszoty, itp. Według mnie 3 sety, mam nadzieję, że trafnie dla mnie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom