>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14 Sierpnia 2010r (Sobota)

Status
Zamknięty.
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Chelsea Londyn - West Bromwich Albion
typ: Chelsea Londyn hcp -2,5
kurs: 2.38
bukmacher: Bet365

Porównywanie tych drużyn nie ma sensu. Pojedynek Dawida z Goliatem. Na dobrą sprawę trzeba się tylko zastanowić nad wymiarem kary. Moim zdaniem jakieś 3-0 jest w zasięgu Londyńczyków. Ich ofensywę wzmocnił Yossi Benayoun, a nowym kreatorem gry ma zostać Ramires. Do składu powraca Drogba co będzie miało duży wpływ na poczynania pod bramką WBA. Z zespołu dzisiejszych gości odszedł jeden bardzo ważny zawodnik - Robert Koren.

✅ 138
 
K 26

kubal-43323

Użytkownik
Spotkanie: Valenciennes- Olimpiqe Marsylia
Typ: 2
Kurs : 1,95
Buk : bwin

w pierwszej kolejce ligi francuskiej zespół mistrza Francji poniósł nespodziewaną porażke.Jadącdo Valenciennes zespólz Marsyli napewno będzie odpowiednio zmotywowany. Gospodarze w pierwszej kolejce zagrali bardzo słabo szczęśliwie remisując z Nice. Pokazuje to że forma tego zespołu nie jest najwyższa. Skład jakim dysponuje trener Deschamp jest zdecydowanie lepszy niż skład gospodarzy. Skład plus strata punktów w pierwszej kolejce która napewno mocno motywuje gości powodują że ja stawiam na zwycięstwo Marsyli

⛔ 100
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
Millwall v Hull
spotkanie: Millwall v Hull
typ: Millwall i pow.2.5
kurs:4.33
bukmacher:bet365
analiza:

Spośród dzisiejszej oferty niższych lig angielskich to spotkanie wpadło mi w oko..Millwall wróciło do Championschip..Podobnie jak Hull..Tyle, że z róznych stron..Millwall awansowało, a Hull spadło..Drużyna gospodarzy dokonała wzmocnien w okienku transferowym mając za cel Top 6..i co najmniej baraże do Premier Ligue...Z kolei Hull stamtąd wróciło...pozostawiając tam m.in Stephena Hunta..podstawowego napastnika..Również statystyki przemawiają za faktem, ze Millwall w pierwszym meczu sezonu przed własną publicznością powinno wznieść się na wyżyny mozliwości i ograć &quot;Tygrysy&quot;..Spodziewam się kilku goli..w tym co najmniej jednego więcej dla drużyny Millwall..
Warto nadmienić, że w poprzedniej kolejce Millwal wygrało 3:0 na wyjeździe z Bristol City, a Hull 2:0 u siebie ze Swansea....

✅ 333
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
14.08.2010 18:00-Piłka nożna SZWAJCARIA: Challenge League
Spotkanie: Winterthur-Servette
Typ: 2
Kurs : 2,30
Buk : Sportingbet

Analiza:
Na dziś bardzo fajny typ z 2 ligi Szwajcarskiej z bardzo dobrym kursem. Gospodarze sezon zaczęli tragicznie. Przegrali wszystkie 3 mecze ligowe i to wszystkie różnicą przynajmniej 2 bramek. 0:4 z Lausanne, 1:3 z Kriens oraz 1:3 z Biel. W między czasie grali jeszcze mecz towarzyskie z zespołem Augsburg, z którym przegrali 1:4. Jak widac wyników nie ma i w tym meczu też nie będzie bo rywal w tym sezonie gra wyśmienicie.
Servette wygrało wszystkie 3 mecze ligowe i wszystkie różnica minimum 2 bramek. 4:1 z Vaduz, 2:0 z Biel i 3:1 z Nyon. Forma jest więc świetna i nie widzę żadnych przeszkód, aby w tym meczu sięgnęli oni po 3 punkty.

⛔ 100
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Tottenham wygra różnicą jednej bramki
Kurs: 4
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na dziś wybrałem inauguracyjne spotkanie w Angielskiej Premiership pomiędzy Tottenham a Manchester City. Według mnie gospodarze tego spotkanie wygrają mecz różnicą jednej bramki. W meczach przed sezonem Koguty spisały się bardzo dobrze czego niemożna powiedzieć o Manchesterze który przegrał wszystkie mecze sparingowe. Oto ostatnie 5 meczy obydwuch drużyn:

Sun 25/07/10 CLF New York RB 2 - 1 Manchester City
Thu 29/07/10 CLF Club América 1 - 1 K Manchester City
Sat 31/07/10 CLF Inter Mediolan 3 - 0 Manchester City
Sun 01/08/10 CLF Inter Mediolan 3 - 0 Manchester City
Wed 04/08/10 CLF Borussia Dortmund 3 - 1 Manchester City

Fri 23/07/10 CLF New York RB 1 - 2 Tottenham Hotspur
Sun 25/07/10 CLF Tottenham Hotspur 2 - 2 Sporting Lisbon
Thu 29/07/10 CLF Tottenham Hotspur 1 - 4 Villareal
Tue 03/08/10 CLF Benfica 0 - 1 Tottenham Hotspur
Sat 07/08/10 CLF Tottenham Hotspur 3 - 2 Fiorentina

Tottenham w meczach u siebie z City 31 na 59 rozegranych spotkań wygrał 31, 15 razy padł remis i 13 razy goście wygrywali. Oto ostatnie 10 spotkań między tymi drużynami:

Wed 05/05/10 PRE Manchester City 0 - 1 Tottenham Hotspur
Wed 16/12/09 PRE Tottenham Hotspur 3 - 0 Manchester City
Sat 16/05/09 PRE Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester City
Sun 09/11/08 PRE Manchester City 1 - 2 Tottenham Hotspur
Sun 16/03/08 PRE Manchester City 2 - 1 Tottenham Hotspur
Tue 18/12/07 PUL Manchester City 0 - 2 Tottenham Hotspur
Sun 09/12/07 PRE Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester City
Sun 13/05/07 PRE Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester City
Sun 17/12/06 PRE Manchester City 1 - 2 Tottenham Hotspur
Sat 08/04/06 PRE Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester City
Sat 08/04/06 PRE Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester City

Jak widać w ostatnich 10 spotkaniach Koguty wygrały aż 9 meczy i tylko 1 przegrali. Z tego aż 7 meczy zakończyło się jedno bramkową różnicą goli na korzyść gospodarzy. Dzisiejszy typ który opisałem ma duże szanse powodzenia ale jak wiadomo nic nie jest pewnego. Goście na papierze są faworytem bo mają lepszych piłkarzy ale brakuje zgrania i zespół jest jak widac cały czas w budowie i jeszcze nie czas na mistrzostwo Anglii

⛔ 100

Redwitz // Powtórzony Typ.
 
W 0

witcher88

Użytkownik
Grand Prix Skandynawii w Malilii
Pojedynek: Andreas Jonsson - Hans Andersen
Typ: 2
Kurs : 2,00
Buk : Tobet

Dziś o godzinie 19 po przeszło miesięcznej przerwie wracamy do cyklu Grand Prix na żużlu. Grand Prix Skandynawii odbędzie się w malutkim miasteczku Malilla w Szwecji zatem Jonsson będzie na pewno miał wsparcie swojej publiczności. Andersen jednak również będzie mógł na nie liczyć (na pewno nie aż takie jak Szwedzi), ale jest on jeźdźcem miejscowego klubu Dackarna (podobnie jak Jonsson). Oboje osiągają tutaj wspaniałe rezultaty w lidze szwedzkiej. Dlaczego więc stawiam na Andersena? W Grand Prix jeździ bardzo równo bez jakichś wpadek Jonsson z kolei w 2 ostatnich rundach zdobył w sumie ... 5 pkt! Jonsson wygrywał już na tym torze Grand Prix, ale było to w 2006 roku, duńczyk zaś w ostatnich 4 rundach za każdym razem wchodził tu do finału 3-krotnie stając na podium. Andersen ma teoretycznie wciąż szanse na podium IMŚ (traci 19 pkt do Crumpa), więc gdzie nie ciułać tych pkt jak nie na swoim ulubionym torze? Myślę, że kurs na ten typ jest atrakcyjny i grzechem byłoby nie skorzystać

⛔ 100
 
szuler1992 0

szuler1992

Użytkownik
spotkanie: tottenham - manchester city
typ: 1
kurs: 2,3
bukmacher: bwin

Nareszcie rusza dlugo oczekiwana przez kibicow na calym swiecie Premier League. O godzinie 13:45 rozpoczyna sie bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy Tottenhamem a Man City. Oto ostatnie mecze tych druzyn miedzy soba:
05/05/2010 Premier League Manchester City - Tottenham Hotspur 0:1 ✅
16/12/2009 Premier League Tottenham Hotspur - Manchester City 3:0 ✅
16/05/2009 Premier League Tottenham Hotspur - Manchester City 2:1 ✅
09/11/2008 Premier League Manchester City - Tottenham Hotspur 1:2 ✅
16/03/2008 Premier League Manchester City - Tottenham Hotspur 2:1 ⛔
18/12/2007 Carling Cup Manchester City - Tottenham Hotspur 0:2 ✅
09/12/2007 Premier League Tottenham Hotspur - Manchester City 2:1 ✅
13/05/2007 Premier League Tottenham Hotspur - Manchester City 2:1 ✅
17/12/2006 Premier League Manchester City - Tottenham Hotspur 1:2 ✅
08/04/2006 Premier League Tottenham Hotspur - Manchester City 2:1✅

Tak jak wiec widac Tottenham na ostatnie 10 meczy zwyciezyl az 9 a Man City tylko 1 . Tak wiec dlaczego teraz mialo by byc inaczej? Mimo tego ze Manchester mocno sie wzmocnil to sadze ze te nowe gwiazdy nie zdarzyly sie w tak krotkim czasie ze soba zgrac. Tak wiec zapraszam przed telewizory i naprzod Koguty !!

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tęcza Płońsk vs Korona Ostrołęka
Typ: X2
Kurs: 2,00
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 17-30
Stawka: 3/10
Analiza:

Zazwyczaj przeciwko swoim nie powinno się grać, ale dziś wszystko wskazuje na to, że Tecza dziś nie wygra. Na przestrzeni 5 ostatnich lat inaugurujących sezon wygrali tylko raz, przy czym raz zremisowali i trzykrotnie przegrali. Tęczę trenuje nowy trener od około pół roku, powinien już dogadać się z zespołem, ale mi osobiście czegoś brakuje, a moze kogoś. Tym zawodnikiem jest Łukasz Barankiewicz, który odszedł do Legionovii Legionowo. Był to gracz, który wiedział po co wychodzi na boisko. Tęcza niby ma jeszcze trzech napastników, ale to nie to samo. Nowy trener Krawczuk sprowadził dwumertowego Savchenkę, ale on nie zgrał się jeszcze z drużyną na tak krótki okres przygotowawczy. Oprócz Ukraińca jest jeszcze Dzięgielewski i Kaczor. Ten drugi sprowadzony z drugiej drużyny Tęczy, już w miarę ograny. Prezes Tęczy w wywiadzie:
,,Z pewnością to nie Tęcza jest faworytem ligi - mówi prezes klubu Artur Kołodziejczyk. - Ale nie znaczy to, że nie mamy swoich nadziei. Uważam, że personalnie mamy dobrą drużynę, absolutnie na ścisłą czołówkę. Kadrę tworzyliśmy według zaplanowanego scenariusza i to dość wcześnie. Dzięki temu trener niemal przez cały okres przygotowawczy wiedział czym dysponuje, więc od tej strony okres przygotowawczy był udany. A trzeba pamiętać, że to nie jest tak oczywiste, bowiem zgodnie z przepisami, zawodnicy w odpowiednim wieku w przerwie letniej całkowicie sami decyzują gdzie będą grać. W praktyce wielu z nich jeździ po wielu klubach, niemal do ostatniej chwili trzymając w niepewności i macierzyste zespoły i potencjalne nowe. Dynamika zmian latem, na które działacze nie mają niemal żadnego wpływu, jest bardzo duża. Nam udało się utrzymać niemal pełną stabilizację w tym względzie, więc można być zadowolonym. Szkoda tylko, że nie zagra w Tęczy utalentowany Krzysztof Kopciński, bo byłby dużym wzmocnieniem, w dodatku jest młodzieżowcem. Byłby też z pewnością atrakcją dla kibiców, bo przyjemnie patrzeć jak ten młody zawodnik gra. Życzymy mu jednak powodzenia na boiskach II ligi i myślimy, że będzie pamiętał o Tęczy kiedy już zrobi prawdziwą piłkarską karierę. Tym co zmienili klub, dziękuję za dotychczasową współpracę, życząc powodzenia. Ale, z pełnym szacunkiem dla nich, myślę, że nowi zawodnicy będą lepsi. W środku pola dwójka Jóźwiak - Iwanicki z pewnością zapełni lukę po Konopce, a w obronie Żebrowski będzie spisywał się lepiej od Makowskiego. Pewne wątpliwości mam jedynie co do „załatania” luki po Barankiewiczu. Trener jednak wierzy w umiejętności Savchenki, więc wypada mu zaufać. A jest jeszcze przecież para Dzięgielewski - Kaczor, którzy mocno w to wierzę, mogą mieć znakomity sezon. Pozostali zawodnicy mają uznane umiejętności, a nie trzeba zapominać, że kilka lat stabilnej pozycji w czołówce ligi powinno zaprocentować i doświadczeniem, i pewnością siebie. Wierzę w tę drużynę&#39;&#39;
Oczywiście właściciel klubu nie będzie źle się wypowiadał o piłkarzach, ale nie ma co ukrywać, że ten zespół jest budowany na nowo, poczynając od zawodników młodziezowych, którzy często nie sprostają zadaniom postawionym na boisku. Korona Ostrołęka to zespół powracający do IV ligi po dość niespodziewanym spadku. Grając w lidze okręgowej z takim zapleczem, z takim stadionem mogącym pomieścić 5000 widzów to wstyd. Z pewnością będą chcieli w dobrym stylu rozpocząć sezon. Uważam, że drużynę trenera Marcina Chodaka, który jest związany z drużyną od przeszło 3 lat stać przynajmniej na remis-powodzenia

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs : 1.55
Buk : Bwin
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 18:15 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Lech . Arka w pierwszym meczu przegrała z Wisłą Kraków 1:0 , natomiast Lech zremisował z z Widzewem . Lech musi kiedyś przełamać złą passe aby nie stracić zaufania u kibiców . Dziś mają do tego świetną okazje gdyż grają u siebie a ich rywal nie jest bardzo wymagającym rywalem w Ekstraklasie . Jak na takie zdarzenie wydaje mi się iż kurs jest za wysoki . Jak już powiedziałem Lech dla mnie jest zdecydowanym faworytem i myślę iż dziś pewnie pokona drużynę z Gdyni . Zapraszam na spotkanie użytkowników Cyfry + od godziny 18:15 . Polecam mój typ oraz typ : Ile goli zdobędzie zespół 1 : Więcej niż 1.5 z kursem 1.91 . PozdrAwiam .


⛔ 100
 
fab 48

fab

Użytkownik
Lanus - Newell&#39;s Old Boys
Lanus -1.5
3.80
Bet365

Zaraz po pierwszej kolejce sobie zapisałem ten mecz i bije konkretnie na gospodarzy. Postawa w pierwszych meczach to trochę tak niebo i ziemia, no i miejsce w szeregu na papierze też z goła odmienne. Jest w szeregach gospodarzy Mario Regueiro, jest Paulo Goltza i Sebastian Blanco, jeden z najbardziej kreatywnych pomocników w lidze. Wszystko dobrze prowadzi młody trener Luis Zubeldia, na spokojnie, konsekwentnie i będą z tego efekty w postaci czołowej piątki w tej Aperturze. Newell&#39;s Old Boys się posypali po 2 dobrych sezonach i w tym wygląda na to, że ponownie należy im przypiąć łatkę średniaka. Bez Achucarro czy Boghossiana będzie im bardzo ciężko w przodzie, bo chociaż nowi piłkarze interesujący, ale ustępują umiejętnościami swoim poprzednikom.

⛔ 100
 
naix 344

naix

Użytkownik
Spotkanie: Stade Brestois 29 - AJ Auxerre
Typ: 2
Kurs: 2,45
Buk: Bah
Analiza:
14-stego Sierpnia o godzinie 19:00 beniaminek Ligue 1 zmierzy się z grającym w europejskich pucharach zespołem Aj Auxerre, AJA w drugiej połowie poprzedniego sezonu na obcych stadionach radziło sobie dobrze - w ostatnich ośmiu meczach przegrało tylko raz, ostatni pojedynek tych zespołów na Stade Francis Le Ble miał miejsce niemal 20 lat temu więc przytaczanie wyników z ostatnich spotkań tych drużyn mija się z celem, gospodarze zagrają bez kontuzjowanych Tomasa Micoli, Yoanna Bigne i Fodie Traore. Goście będą osłabieni jedynie brakiem Alexandre Licaty, więc w ataku dysponują Anthonym Le Tallec oraz bramkostrzelnym Irkiem Jeleniem, dlatego wydaje mi się że nie ma innej możliwości niż zwycięstwo AJA tym bardziej że z pewnością w tym sezonie również będą chcieli sobie zagwarantować występ w Europejskich pucharach więc porażka z beniaminkiem nie wchodzi w grę.

⛔ 100
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Spotkanie : Lincol - Torquay
Typ: 2
Kurs: 2,5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Zespół gości w ostatnich spotkaniach prezentuje się wyśmienicie, pod koniec zeszłego sezonu wygrywali niemal wszystko. Obecny również zaczęli całkiem dobrze, wygrana u siebie 3-0 i przegrana w pucharze z Reading po bramce Rasiaka w 120 minucie meczu rokują dla tej drużyny całkiem nieźle. Umieją grać również na wyjazdach i z przeciętnym zespołem Lincoln powinni sobie dziś poradzić.
Kiepska analiza.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Ana Ivanovic - Kim Clijsters (Liczba gemów) (Poniżej/powyżej: 20.5)
Typ over
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet

ANALIZA​


Pół-finał turnieju WTA w Cincinnati w którym zagrają piękna Serbka Ana Ivanovic z rozstawioną z numerem 4 w turnieju Belgijką Kim Clijsters. Obie tenisistki jak najbardziej zasłużenie awansowały to tej fazy turnieju. Obie prezentuję się bardzo dobrze na kortach w Cincinnati. Anna tylko w pierwszej rundzie gdzie jej przeciwniczką była Azarenka straciła seta i był to jej jedyny ciężki jak do tej pory mecz w turnieju w pozostałe trzy spotkania gładko i szybko pozbawiła złudzeń przeciwniczki, natomiast Belijka nie zaznała jeszcze w tym turnieju jak smakuję porażka seta. Jedynie Pennetta podjęła walkę z Belgijką przegrywając 7-6,6-4. Widać, że panie prezentują w tym turnieju bardzo dobry tenis, mecz powinien być wyrównany, a co za tym idzie powinno zostać rozegranych dużo gemów. Uważam, iż to spotkanie zakończy się po 3 zaciętych setach, a co za tym idzie zostanie rozegranych powyżej 21 gemów.

0
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wydarzenie: Speedway Grand Prix, Malilla godz. 19:00
Typ: Czy Rune Holta stanie na podium? @ TAK
Kurs: 3.30
Bukmacher: bwin
Analiza :

Dziś siódma runda elitarnego cyklu Grand Prix odbędzie się w kameralnym miasteczku, nieopodal Kalmaru czyli Malilli. Mogący pomieścić 15-tysięcy widzów stadion G &amp; B Arena po raz kolejny będzie gościć najlepszych żużlowców świata. Doskonale ścieżki 305-metrowego owalu znają zawodnicy &quot;Gryfów&quot; z Malilli, którzy co drugi wtorek rozgrywają swe spotkania na tymże torze. Jednym z tych zawodników jest właśnie Norweg z polskim paszportem, który po transferze z Indianerny Kumli do Dackarny stał się prawdziwym liderem ekipy dowodzonej przez Jerkera Erikssona. Popularny &quot;Rysiek&quot; może się pochwalić średnią biegopunktową na poziomie prawie 2.800 jeśli chodzi o zawody na torze w Malilli. Holta w tym sezonie dzieli i rządzi na szwedzkich torach, może się pochwalić najwyższą średnią biegową w Elitserien. Oprócz handicapu &quot;własnego&quot; toru, za Holtą przemawia również kapitalna forma w ostatnich tygodniach. 37-letni żużlowiec urodzony w Stavanger jest dzisiaj jednym z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa, więc miejsce na podium Holtańskiego na pewno nikogo nie zdziwi.

✅ 230
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Tottenham Hotspur- Manchester City
Typ; Over 31,5 (Gole razy rzuty rożne)
Kurs;2,20
Buk;Expekt


Analiza;


Już dziś rusza angielska Premier League. Na początek jak dla mnie hit tej kolejki. Tottenham zmierzy sie z bardzo aktywnym na rynku transferowym tego lata Manchesterem City. Moim zdaniem faworyta tej konfrontacji nie ma. W mojej opinii zarówno w tym sezonie Tottenham i Manchester City będą walczyć o miejsca premiowane do Ligi Mistrzów. Ja wybrałem typ powyżej 31,5 w skład czego liczone są gole razy rzuty rożne. Wybrałem to ponieważ uważam że w meczu będzie co najmniej kilka goli, że będzie zacięte spotkanie z dużą liczbą sytuacja a także rzutów rożnych. Kurs myslę, jak na takie spotkanie mocno zawyżony. Manchesteru siła ofensywna została bardzo wzmocniona Davidem Silvą z Valencii, Balotellim z Interu oraz do obrony kupili solidnego zawodnika Kolarova z Lazio. Mój typ na to spotkanie; 1;3 dla City ;) Pozdrawiam Rambo131

⛔ 100
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Zdarzenie: Speedway Grand Prix, Malilla (SWE)
Zakład: 2nd Heat Winner (riders)
Typ: N.Pedersen
Kurs: 2.80
Buk: tobet

Dzisiejszego wieczoru czeka nas kolejna runda eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, czyli Grand Prix Skandynawii. Zawody odbedą się w maleńkiej szwedzkiej miejscowości Mallila, gdzie na co dzień mjieszka niespełna 2 tys mieszkańców. Jednak dzisiaj głównym wydarzeniem będą zawody Grand Prix. Zawody zapowiadają sie wprost wyśmienicie, a składa się na to kilka elementów. Przede wszystkim walka o tytuł, w którą zaangażowani są dwaj nasi rodacy a także 2 wielkie powroty na tor w wykonaniu Emila Sajfutdinowa oraz Nickiego Pedersena. I właśnie na tym drugim chciałbym skoncentrowac swoją uwagę.

Choc Duńczykowi wyraźnie się w tym cyklu nie wiedzie najlepiej, to jednak wciąż pozostaje on jednym z najlepszych zawodników globu. Jak już wspomniałem wyżej Nicki wraca na tor po dłuższej przerwie spowodowanej wypadkiem w meczu ligowym w Bydgoszczy. Bukmacherzy wobec tych aspektów nie stawiają Pedersena w roli faworyta dzisiejszego turnieju. Ja o całych zawodach wypowiadac się nie chce, za to moją uwagę przykuł kurs wystawiony prze firmę tobet na zwycięzcę wyścigu nr 2 sobotnich zawodów. Na początek obsada:

A. Pedersen
B. Andersen
C. Hampel
D. Sajfutdinow

No i tak, na pierwszy rzut oka obsada fantastyczna. Bo łokiec w łokiec obok siebie stoją Pedersen i Andersen. A jak oni walczą ze sobą na torze to nie ma zmiłuj. od razu dodam, że popularny &quot;Ugly Duck&quot; jest zawodnikiem miejscowej Dackarny, w której występuje bez przerwy od 1999 roku. W dodatku w 4 ostatnich sezonach 4 - krotnie znajdował się w wielkim finale zawodów w Mallia, 3 - krotnie zresztą meldując się na podium, a Mallilę nazywa swoim &quot;drugim domem&quot;

Na temat Emila napisałem już słów kilka. Powrót na tor po kontuzji okazał się byc niezwykle udany - 13+1 w meczu z częstochowskim Włókniarzem.
A o postawie Hampela w tegorocznym cyklu nie da się mowic inaczej niż w samych superlatywach.

Dlaczego więc Nicki ma wygrac ten bieg? Oto cała kwintesencja jeśli chodzi o charakterystykę owalu w regionie Kalmar, o torze wypowiada się popularny Zorro, czyli Magnus Zotterstroem:

Owal miejscowej Dackarny jest również bardzo specyficzny, ponieważ dojazd do pierwszego łuku z pierwszego pola startowego jest o wiele krótszy niż z czwartego. Zwycięzca raczej nie wygra wszystkich wyścigów, gdyż wewnętrzne pola to ogromny handicap
Tak więc nawet przy równym starcie całej czwórki atut Nickiego jest oczywisty. Jak dla mnie taki a nie inny kurs to tylko zachęta do zaryzykowania na wygraną Pedersena w tymże biegu.
I na koniec jeszcze jeden cytat, niejako na potwierdzenie typu (za portalem www.sportowefakty.pl)

Na tym krótkim torze istnieje dość duża dysproporcja pomiędzy zwycięstwami odniesionymi przez zawodników startujących z wewnętrznych pól, a ich rywali z pól Ci D. Aż 39 zwycięstw odniesionych zostało z pola startowego A, podczas gdy zaledwie 20 razy zwyciężali wyścigi żużlowcy w żółtych pokrowcach na kaskach.

Jednocześnie aż 15 razy żużlowcy startujący spod samej bandy nie kończyli biegów. 34 ostatnie lokaty sprawiają niekorzystne wrażenie czwartego pola startowego, gdyż jest to 2 razy więcej niż z toru drugiego i 14 niż z pól startowych I i III.
Powodzenia :cool:

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Białystok v GKS Bełchatów
Typ: Remis/Remis
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Analiza:

Dzisiaj dojdzie do ciekawego spotkania w polskiej ekstraklasie. &quot;Jaga&quot; w pierwszej kolejce zremisowała ze Śląskiem Wrocław 0:0 trzeba jednak powiedzieć, że podopieczni Michała Probierza nie zachwycili w tamtym spotkaniu. GKS natomiast pokonał 2:0 słabą Polonie Bytom. W tym spotkaniu trener Jagiellonii nie będzie mógł skorzystać z usług Thiago Cionka oraz El Mehdi Sidqy. Takich problemów nie ma natomiast drużyna z Bełchatowa, trener Bartoszek ma wszystkich zawodników do dyspozycji. Moim zdaniem atuty drużyn się równoważą: własny stadion Jagiellonii, ale kontuzjowani zawodnicy. Podobnie w GKS spotkanie wyjazdowe, ale wydaje się, że są w lepszej dyspozycji niż piłkarze z Białegostoku. Podsumowując uważam, iż to będzie kolejne nudne spotkanie w polskiej lidze, i może paść bezbramkowy remis.

⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: St. Mirren - Dundee United
Typ: Dundee United (-1)
Kurs: 4.50
Bukmac her : bwin Analiza: Jeżeli chodzi o 1. kolejkę Scottish Premier League od razu &quot;wpadł mi w oko&quot; mecz St. Mirren z Dundee United. Według mnie obok kursu na wygraną piłkarzy Petera Houstona po prostu nie można przejść obojętnie. Skład zdobywców Pucharu Szkocji praktycznie pozostał bez zmian (w przeciwieństwie do zespołu prowadzonego przez Danny&#39;ego Lennona, który został mocno przebudowany) i w tym upatruję ich szans na powtórzenie wyników z poprzedniego sezonu, kiedy stanowili &quot;trzecią siłę&quot; SPL, będąc tuż za plecami Old Firms.
Tak jak wspomniałem w ekipie The Buddies dokonali niemałej kadrowej rewolucji poczynając od zatrudnienia na stanowisku szkoleniowca Danny&#39;ego Lennona (z Cowdenbeath), który od razu zaczął sprowadzać na St. Mirren Park swoich najlepszych byłych podopiecznych (ale czy wystarczająco dobrych na Scottish Premier League?): obrońców Darrena McGregora i Petera Bradley&#39;a oraz napastników Paula McQuade&#39;a i Garetha Wardlawa, jak również obrońców Davida van Zantena (Hamilton Academical), Jure Travnera (Watford) i Marca McAuslanda (Queen of the South), a także napastników Seana Lyncha (Falkirk) i Paula McGowana (Celtic). Natomiast zespół opuścili Billy Mehmet, Andy Dorman, Chris Innes, Stephen O&#39;Donnell, Iain Gray, Jack Ross, Chris Smith i Mark Howard. Uważam, iż w letniej przerwie klub zdecydowanie bardziej się osłabił, niż wzmocnił, dlatego też będzie mu trudno powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu (9. miejsce w 12-zespołowej stawce), chyba, że Lennon (nie mylić z Neilem, który prowadzi The Bhoys) okaże się naprawdę dobrym trenerem, nawet na miarę SPL.
Niewątpliwie największym osłabieniem Dundee jest powrót do Glasgow Rangers doświadczonego defensora Andy&#39;ego Webstera. Odszedł również napastnik Kevin Smith. Jedynym piłkarzem, jaki wzmocnił zespół Petera Houstona jest pozyskany z Queen&#39;s Park obrońca Barry Douglas.
W zespole gospodarzy nie zobaczymy dziś leczącego uraz obrońcy Davida Barrona, zawieszonego Michaela Higdona (napastnik), a niepewny występu jest Craig Dargo (napastnik). Absencja Higdona i Dargo z pewnością będzie dla St. Mirren ogromnym osłabieniem, które praktycznie pozbawi zespół Danny&#39;ego Lennona siły ofensywnej.
Natomiast w zespole gości nie zobaczymy dziś obrońcy Michaela Kovacevicia i pomocnika Danny&#39;ego Swansona.

⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rafael Nadal - Andy Murray
Typ: Andy Murray
Kurs: 2,280
Buk: PinnacleSports

Analiza: Półfinał turnieju w Toronto. Na przeciwko siebie dwóch czołowych zawodników świata. Wiadomo, że na ziemi zdecydowanym faworytem byłby Nadal. Na trawie także większe wyniki ma Hiszpan (choć Szkot także bardzo dobrze ogarnia grass). Natomiast na hardzie umiejętności tych zawodników są zbliżone. Obydwaj grają w tym turnieju całkiem nieźle. Murray wczoraj rozmontował Nalbandiana (jednak Argentyńczyka można usprawiedliwić zmęczeniem - grał w ostatnich dwóch tygodniach dużo meczy). Podsumowując, Nadal i Murray są w chwili obecnej w podobnej dyspozycji, dlatego kurs na Szkota może się okazać dobrym skalpem.

✅ 128
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Ana Ivanovic - Kim Clijsters
Typ: 1
Kurs: 4,11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Clijsters wróciła na ten turniej po 1,5 miesięcznej przerwie (wtedy grała na trawiastych kortach w Anglii) i w pierwszych spotkaniach było to wyraźne, serwis nawalał (dużo DF) i w wymianach też miała problemy. Oddała aż 7 gemów obecnej Safinie i wczoraj z Pennettą także miała ciężką przeprawę w pierwszym secie. Ivanovic gra w tym turnieju zaskakująco dobrze, pokonała m.in. Azarenkę, a wczoraj rewelację turnieju, świetnie serwującą Amanmuradovę. Nie zgadzam się z bukmacherami, którzy dają aż tyle szans Kim. To jest WTA - tutaj się nie gra kursów niższych niż 1,5. Myślę, że zobaczymy 3 sety i mam nadzieję, że w finale będzie Ana.

0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom