>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 14 Sierpnia 2010r (Sobota)

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Typ: Polonia Bytom
Kurs: 3,01
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Właściwie od momentu awansu do Ekstraklasy co roku Bytomianie są typowani jako niemal pewny spadkowicz, a co roku powtarza się sytuacja, że są groźni dla każdego i raczej spokojnie utrzymują się w lidze, bez nerwówki pod koniec sezonu. Teraz może być bardzo podobnie, choć początek w wykonaniu Bytomian nie był imponujący. Porażka 0-2 w Bełchatowie to słaby rezultat, tym bardziej, że GKS jest typowany jako jeden z kandydatów do spadku. Moim zdaniem jednak dziś Polonia zagra z jeszcze słabszym zespołem, bowiem obie ekipy z Trójmiasta składami nie powalają na kolana i przed nimi zapewne ciężki sezon, być może zakończony spadkiem. Podobnie jest w przypadku Bytomia, jednak tam Jurij Szatałow dokonuje cudów, a u siebie jest to zespół ciężki do pokonania. Być może w tym sezonie się to zmieni, być może Polonia zgodnie ze swoim budżetem i kadrą spadnie z ligi, ale bardziej prawdopodobne jest chyba to, do czego kibice w Polsce się przyzwyczaili i Bytomianie znów sprawią kilka wielkich niespodzianek w sezonie. Lechia w pierwszym spotkaniu nie zdołała pokonać rozbitego Ruchu Chorzów i moim zdaniem ekipa ta prezentuje podobny poziom, co ich dzisiejsi rywale, a znając Polonię, na pewno jest w stanie wyszarpać jednobramkową wygraną u siebie, tym bardziej więc dziwi mnie to, że faworytem w Pinnacle jest raczej Lechia.

⛔ 100
 
R 0

rexion

Użytkownik
Spotkanie: Brestois - Auxerre
Typ: 2 EH -1
Kurs: 5,50 -&gt; 5,00
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dzisiaj typuje spotkanie francuskiej Ligue 1. Brest to beniaminek ligi francuskiej z którego odeszło 11 graczy zaś najdroższym zakupem był 22 letni czeski napastnik Tomas Micola. Co do Auxerre to największą stratą jest Danel Niculae jednak w jego miejsce przyszedł Anthony Le Tallec. Co do wyników obu drużyn do Auxerre swój pierwszy mecz zremisowało z Lorient 2-2 zaś Brest przegrało 2-0 z Touluse. Myślę że skoro Touluse (14 drużyna poprzedniego sezonu) umiało wygrać 2-0 to Auxerre również nie powinno mieć z tym problemu.

⛔ 100
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Spotkanie: Lech- Arka
Typ: Arka strzeli
Kurs: 1,91
bwin

Dzisiaj typuje spotkanie w lidze polskiej. Wydaje mi się, że mecz ten może być wyrównany tak jak ostatnie spotkanie Arki z Wisła, w którym Gdynianie razili nieskutecznością i stworzyli kilka wybornych sytuacji. Wysoki kurs na strzelenie gola przez Arkę przekonało mnie do postawienia tym bardziej, że obrona Lecha zagra osłabiona ( brak Bartka Bosackiego)

⛔ 100
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Chelsea FC - West Bromwich
Czy drużyna 1 strzeli w obydwu połowach? - TAK
1,70
Bwin

Chelsea mimo słabych meczy sparingowych jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Drużyna która tym razem ich odwiedza jest faworytem do spadku i nie zapowiada się by dziś sprawiła sensację. Chelsea wygrała z nimi każdy mecz ligowy jakie były rozgrywane w ostatnich 8 latach. Co ciekawe w ostatnich trzech meczach między nimi nie było przypadku by w obu połowach padł jakiś gol i wydaje się mi że to za długa seria jak na dysproporcje między tymi drużynami. Na gole gości nie liczę więc obstawiam że Chelsea coś strzeli w obu połowach i że dojdzie do wysokiego zwycięstwa między 3-0 a 5-0.​



✅ 70
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Vaslui vs FC Brasov
Typ: 2
Kurs: 6,11 &gt;&gt; 5.0
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Na dziś wybrałem dosyć ryzykowny typ w lidze rumuńskiej z sporym moim zdaniem prawdopodobieństwem trafienia;) Vaslui to nie ta sama drużyna co w tamtym roku i jak narazie fatalnie zaczęli ten sezon:

06.08. Universitatea Cluj FC Vaslui 1 : 1
30.07. FC Vaslui FCM Targu Mures 1 : 1
23.07. Rapid Bucuresti FC Vaslui 2 : 0

Jak narazie z dwoma punktami zajmują dopiero 14 miejsce i nie zanosi się na szybką zmianę...Dzisiejszy ich przeciwnik zaczął ligę bardzo dobrze bo w 3 meczach zdobyli 7 punktów i są aktualnym vice liderem ligi:
07.08. FC Brasov Steaua Bucuresti 1 : 1
01.08. FC Brasov Universitatea Cluj 3 : 1
26.07. FCM Targu Mures FC Brasov 0 : 1

Brasov u siebie ostatni mecz zremisował z silną ekipą Steaua, która na pewno jak co sezon będzie walczyła o awans. To m.in. podkreśla że drużyna Brasov będzie w tym sezonie silna i przy kłopotach ekipy dzisiejszych gospodarzy mogą pokusić się o wygraną i może wskoczyć na fotel lidera;) Jak dla mnie kursy znacznie są zawyżone i booki przesadnie faworyzując ekipę dzisiejszych gospodarzy licząc że na pewno wygrają i przełamią złą passę... Ja w to osobiście nie wierzę i stawiam na ekipę gości.

⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Brazylia Paulista A
Atletico Goianense - Botafogo
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 4.00
Buk: Bet365


Na dzisiaj mam do zaproponowania mecz Brazylijskiej Paulisty A pomiędzy ostatnią drużyną ligi czyli Atletico Goianense a 8 Botafogo. W tym meczu faworytem jak dla mnie są goście ale mecz może być stosunkowo wyrównany dlatego stawiam Under. Gospodarze dzisiejszego meczu jak dotychczas zdobyli tylko 9 punktów w 13 meczach i zajmują ostatnią 20 pozycję. Co ciekawe aż 8 punktów zdobyli na własnym boisku gdzie wygrali 2 mecze, 2 zremisowali i 3 przegrali. Na własnym boisku zdobyli 8 goli w 7 meczach ale aż 5 goli padło w dwóch zwycięskich dla nich meczach a dzisiaj moim zdaniem nie wygrają. Na wyjazdach Atletico zdobyli tylko 3 bramki a więc w sumie zaledwie 11 goli co nie daje nawet średniej 1 gol na mecz w tym sezonie. Ostatnie dwa mecze Atletico zremisowali 0-0 i 1-1 więc nie są w tak niskiej formie jak to wygląda patrząc na statystyki. Jeśli chodzi o Botafogo to mają 18pkt w tabeli co daje im przeciętną 8 pozycję. Na wyjeździe dotychczas 3 porażki, 2 zwyciestwa i 1 remis. U Siebie z kolei aż 5 remisów i 2 zwycięstwa. W tym sezonie Botafogo nie miało meczu gdzie był wynik 0-0 dlatego po cichu licze na taki wynik. Na pewno są oni w wysokiej formie bo wygrali ostatnio z Mineiro aż 3-0 i z Vitorią 3-1 a więc w tym meczu łatwo skury nie sprzedadzą mimo że gospodarze według buków są małymi faworytami bo jak na razie punktują tylko u Siebie. Dla mnie jednak najważniejsze jest to że Atletico u Siebie ma średnią goli zdobytych tylko 0.85 co sprawia że mogą nie zdobyć gola a Botafogo 1.77 na wyjazdach więc dwóch mogą nie strzelić bo dla nich ważne jest zwycięstwo nawet to najniższe.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom