>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.01.2024 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Guimaraes Arouca
Typ: Guimaraes (-2.5) rzutów różnych w 1 polowie
Kurs: 3.0
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Na zakończenie 17 kolejki w Portugalii swój mecz zagrają Victoria Guimaraes z Aroucą. Guimaraes mają świetną serię 7 meczów bez porażki. Potrafili pokonać u siebie Sporting czy zremisować z Bragą na wyjeździe. Arouca jest punkt nad strefą spadkową i są po dwóch porażkach. Myślę, że dzisiaj będą chcieli wywieźć chociaż remis, więc na początku będą się bronić. Guimaraes to drużyna słynąca z rzutów różnych. Nabijają ich na prawdę sporo. Grają u siebie, więc myślę że będą napierać i liczę na to, że Arouca będzie się bronić i nie straci szybko bramki a to może zwiastować stałe fragmenty gry gospodarzy. Mile widziana powtórka z zeszłego sezonu, gdzie Guimaraes wygrało statystykę w różnych w stosunku 12:0, po 6:0 w każdej połowie :)

300
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3125
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 18
Spotkanie: Gruzja - Bośnia i Hercegowina
Typ: Giorgi Tskhovrebadze over 5,5 goli
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:


Analiza:

To największa gwiazda Gruzji, a dziś mają oni realne szanse powalczyć o zwycięstwo, bo Bośnia do gigantów nie należy. Prawo rozgrywający Gruzji w tym turnieju rzucił 9 goli Holandii i 5 Szwecji. W tych meczach oddał 14 i 13 rzutów. Do tego wykonuje on karne, a dziś ich trochę powinno być. Myślę, że spokojnie Giorgi te 6 goli dziś zdobędzie, a nawet i więcej.

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3665
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja- Holadnia
Typ:Holandia HC +8.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-mężczyzn-niemcy-10-01-28-01-2024.170085/post-7238811




Hej, lecim dalej z pilka reczna. Dzis uwazam, ze kurs 9+ na Holandie postaram sie wykorzystac i pojsc w ich dodatni HC. Ostatni pojedynek, to wygrana Szwecjiz Holandia 4 bramkami. Kurs wtedy na Szwecje byl jeszcz mniejszy. Dzis uwazam, ze Holandia pokryje ten handicap, zaryzykowalbymz mniejszym HC+5.5 po kursie 2.0, ale zagram bezpiecznie z duzo wyzszym HC i sporo nizszym kursem. Szwedzi to zapewne jedni z faworytow do wygrania ME. Holandia prezentuje sie tutaj bardzo dobrze, oba spotkania pewne wygrane, nawrzucali duzo bramek, duzo gorszym druzynom niz Szwecja. Dzis mysle, ze Holendrzy beda chcieli powalczyc, i sprawdzic sie w meczu z trudnym przeciwnikiem.

100
Powtórzony typ
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atlanta Hawks-San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs powyżej 119,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-typy-analizy-komentarze.169543/post-7238835
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Atlanty z SAS.Zapowiada sie na szybkie spotkanie.Licze tutaj na wysoki over w tym meczu,ale lepiej wyglada w mojej oceniej over SAS.Gram tutaj na przynajmniej 120 punktow druzyny Sochana po kursie 1.96.Atlanta to drużyna,która bardzo słabo gra w obronie i obie ekipy to drużyny zdecydowanie overowe.Obie drużyny grały ze soba kilka dni temu i w tym meczu Atlanta wygrala az 137:135.Atlanta jest w słabej dyspozycji.Na 5 ostatnich meczy wygrali tylko jedno.Powinni sie wreszcie przelamac,ale kurs nie jest warty ryzyka a w ostatnich meczach Spurs wygladaja bardzo solidnie.Spurs rzucaja srednio 112 punktow na mecz a Atlanta traci ich aż 124.Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie z duża ilościa akcji

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/ Liga Portugal 2
Godzina: 21:45
Spotkanie: Torreense - Penafiel
Typ: under 2,5 bramki
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
post w dziale:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/portugalia-newsy-transfery-zak%C5%82ady-d%C5%82ugoterminowe-typy.157386/post-7238842
Analiza:
Druga liga portugalska jest ogólnie underowa, a goście są w czołówce tej ligi pod względem under 2,5 bramki. Do tej pory strzelili raptem 13 bramek w 16 meczach. Jeszcze ciekawiej wygląda ich bilans na wyjazdach. Otóż Penafiel w 8 spotkaniach strzelił aż 2 bramki. Za to sporo bo aż 11 stracił. Jak się można domyśleć jest też w czołówce under 2,5 na spotkanie w meczach wyjazdowych. W tych 8 spotkaniach wyjazdowych z ich udziałem tylko 2 razy był over 2,5. Także 2 over i 6 under. Gospodarze również nie należą do super strzelnych ekip. Dotychczas strzelili 21 bramek i stracili 16. Bilans under/over 2,5 to 9-7, a u siebie 5-2 ( bramki strzelone 12 przy 6 straconych). Wydaję mi się że goście znowu zagrają mocno wycofani i raczej będą starali się nie przegrać tego meczu. Jak już coś to gospodarze mogą postrzelać ale myślę że 2 bramek nie przekroczą. Obie ekipy to najczęściej remisujące 0-0 drużyny w dotychczasowych rozgrywkach. Torrense 4 bezbramkowe remisy a Penafiel 3. To bardzo duży procent bezbramkowych remisów a mamy dopiero półmetek rozgrywek. H2h nie ma w ogóle co rozważać bo w ostatnich latach grali ze sobą tylko 2 razy. Także spodziewam się tu niskiego wyniku i możliwe że remisu.

152
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2995
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom