>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
P 3

prosty-prostak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: Raul Albiol otrzyma żółtą kartkę TAK
Kurs: 2.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś czeka nas na wskroś ofensywne spotkanie, obie drużyny preferują ofensywny styl gry o czym świadczy ustawienie 4-3-3. Trener Napoli zapowiedział, że jego drużyna nie będzie ustawiać autobusu, a będzie chciała zagrać z Realem najofensywniej jak to możliwe. Taka deklaracja trenera zapowiada widowisko z szybkim przemieszaniem się akcji spod jednej bramki do drugiej. Spotkanie zapowiada się na naprawdę emocjonujące. Spodziewam się wielu akcji, długich podań oraz sporej liczby przepychanek. W dniu dzisiejszym nie zagra Gareth Bale co spowoduje, że Real powinien większość swoich akcji prowadzić środkiem boiska. Właśnie nad tym obszarem będzie czuwał Albiol którego czeka spora liczba interwencji w tym meczu. Hiszpan jest solidnym obrońcą ale zdecydowanie nie omijają go błędy. W tym głównie upatruję szansy na otrzymanie kartki. Albiol jak się kartkuje w tym sezonie to z solidnymi ekipami. Jest to powrót tego zawodnika na Santiago Bernabeu, a jak wiemy takie powroty często kończą się prze motywowaniem.
⛔100
 
adasicx 18

adasicx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Roeselare - Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie, w tym miesiącu jak na razie 3/3 i mam nadzieję, że podtrzymam dobrą passę.
Totalnie nie rozumiem kursów na ten mecz, szukałem absencji ze strony przyjezdnych w tym meczu lecz nie doszukałem się nigdzie, być może ktoś mnie poprawi jeśli się mylę. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 3:0 dla Włochów przy kursie na ich zwycięstwo 1,06. Teraz buki za zwycięstwo Włochów płacą aż 2,10. Godspodarze walczą o wyjście z grupy po dzisiejszej wpadce Belgorodu na pewno będą walczyć o każdą piłkę lecz Perugia na pewno tego meczu nie odpuści. Rozumiem, że hala w Belgii jest gorącym terenem lecz Włosi pokazali, że potrafią sobie na takim dobrze radzić wygrywając w Rosji z Belgorodem 3:2. Gospodarze nie są w jakieś wybitnej formie, na ostatnie 5 spotkań 3 przegrali. Przyjezdni zaś wygrali 3, przegrali 2 ( z Modeną oraz Lube).
Uważam, że zespół z Włoch powinien to spotkanie wygrać a kurs jest zachęcający, ostatnim razem mnie nie zawiedli, mam nadzieję że dziś będzie tak samo.
Powodzenia !
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Portugalia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Aquas Santas - ABC Braga
Typ: 2/2
Kurs: 2,05
Bukmacher: OddsRing
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, oferta która dzisiaj widnieje bardzo mnie zadowala gdyż w dyscyplinach które mnie najbardziej interesują można przebierać w spotkaniach. Dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie które cały dzień chodziło mi po głowie, a więc mecz pomiędzy gospodarzami Aquas, a jednym z najsilniejszych zespołów ligi portugalskiej ABC Bragą który obecnie występują w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Najbardziej zastanawiający i nurtujący dla mnie jest wysoki kurs na zwyciestwo gości które dla mnie jest oczywiste, dlatego gram dzisiejsze spotkanie na 2/2 czyli wygrają pierwszą połowę jak i cały mecz po bardzo atrakcyjnym kursie. Przyjrzyjmy się nieco obecnej formie gospodarzy, ostatni mecz zremisowali po 23:23 z szóstą drużyną ligi Avanca, wcześniej pokonali ósmy Maia- Ismai 26:20, następnie ulegli trzeciej sile Benfice 27:19, oraz wysoko ograli Belenenses 23:36 jak widać forma bardzo w kratkę, a jeśli chodzi o czołówkę ligi to nie byli w stanie nawiązać walki. Teraz spójrzmy na moich faworytów tego spotkania z Bragi, ostatni mecz przegrali ale nie z byle kim bo wiceliderem najsilniejszej ligi francuskiej Nantes, w którym pokazali walkę i charakter i nie odnieśli sromotnej porażki, a momentami grali jak równy z równym dlatego wynik 29:34, wygrali w lidze z Belenenses 32:29, przegrali z obecnym liderem ligi Porto 32:30 po bardzo wyrównanym meczu na ich terenie, zremisowali z dobrze poczynającą sobie Madeira 26:26 oraz ograli Arsenal 32:39. Druga część sezonu się dopiero zaczęła, raptem zostało rozegranych trzy meczy, dlatego ABC Braga to drużyna która z meczu na mecz się rozkręca i napędza, dlatego nie daje większych szans po tak znakomitym spotkaniu z Nantes drużynie która przy mocniejszych zespołach ligi kompletnie sobie nie radzi.
⛔100
 
jeremis777 9

jeremis777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt vs Napoli
Typ:
over 4,5
Kurs:
4,33
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam.
Dzisiaj zapraszam na mocne uderzenie w wykonaniu dwóch bardzo mocnych ofensywnie drużyn. Z jednej strony Real (lider La Liga) z drugiej Napoli (trzecie miejsce w Seria A). Składy wyglądają następująco:
Real: Navas – Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal – Kroos, Casemiro, Modrić – Ronaldo, Benzema, Vázquez
Napoli: Reina – Ghoulam, Albiol, Koulibaly, Hysaj – Zieliński, Hamšík, Diawara– Insigne, Mertens, Call
Jak widzimy ma kto strzelać. A moim zdaniem strzelać będą obie drużyny i jak to w przypadku Realu będą chcieli to zrobić jak najszybciej (i wtedy otworzy się worek z bramkami). Obie drużyny grały ze sobą bardzo bardzo dawno temu. Wyczytałem gdzieś że był to sezon 1987/88 (w meczu padły zaledwie dwie bramki). Minęło bardzo dużo czasu i piłka się zmieniła ???? Typ wydaje się troszkę szalony ale mam przeczucie że będzie się dziać (cios za cios). Na taki typ namówiła mnie koleżanka z pracy która ma nosa do bramek ???? Pieniądze leżą na ziemi, wystarczy tylko się pochylić ???? Pozdro Patrycja ⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: -2.5 Bayern
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecze ligowe meczami ligowymi, ale Bayern zawsze się zawsze spręża na Lige Mistrzów i nie sądzę, aby zagrali słabo,jak to było w meczu z Ingolstadt czy Schalke. Tutaj walczą o pieniądze, sławę i upragniony tytuł Ligi Mistrzów.
Krajowe rozgrywki odbywają się pod ich dyktando, po raz zawojować Europę.
Wychodzą w składzie: Neuer, Lahm, Hummels, Martínez, Alaba, Xabi Alonso, Vidal, Robben, Thiago, Costa, Lewandowski.
Więc najsilniejszy obecnie skład (nie ma Mullera bez formy) i ofensywny, co zwiastuje wysoką wygraną, aby wyjedżaćdo Londynu z zaliczką.
W 2015 rolku Arsenal wygrał 2-0 i Bayern to zapewne pamięta. Rewanż wygrali u siebie 5-1.
Skład Arsenalu: Ospina, Mustafi, Kościelny, Bellerin, Gibbs,Coqulin, Xaka, Chamberlain, Ozil, Iwobi, Alexis.
Jak dla mnie dzisiaj wysoka wygrana Bayernu, nie będą czekali na rewanż. Będą chcieli zapewnić sobie awans już dzisiaj, podobnie, jak PSG pogrążyło wczoraj Barcę. Arsenal nie ma szans w konfrontacji z Monachium. Mam nadzieję, że już w 1 połowie zdobędą 1 gola, a wynik końcowy pokryje mój handi
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Napoli
Typ: Jose Maria Callejon zdobędzie gola w meczu
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym trafionym becie (gol Cavaniego) kolejna próba sił w tym temacie.
Za kilkanaście minut będziemy świadkami ciekawego pojedynku między Realem Madryt i SSC Napoli. Obie drużyny grające ofensywny futbol, obie popełniające błędy w obronie i tracące głupie bramki.
Na stadion Santiago Bernabeu przyjeżdża 3-cia siła w lidze włoskiej, Napoli, w której składzie znajduje się wychowanek &quot;Królewskich&quot; Jose Maria Callejon.
Ten 30-letni napastnik dziś wychodzi w pierwszym składzie i tym samym wraca na swój macierzysty stadion, na którym się wychował. W Serie A po 24 kolejkach ma na swoim koncie 8 bramek, co nie jest wielkim wynikiem (kolega z zespołu Dries Mertens ma ich już 16), ale wieczorem jego motywacja by pokazać, że pozbycie się go z Realu było błędem, będzie olbrzymia.
Defensywa gospodarzy z pewnością skupi większą uwagę na będącym w dobrej formie belgu Mertensie, który zdobywa ostatnio dużo bramek. Myśle, że wykorzysta to Callejon i skarci swoich byłych kolegów z Realu.
Wynik jest sprawą otwartą, co potwierdzają podawane analizy (każda w inną stronę :] ), ale podobnie jak i wczoraj liczę na bramki,z których jedną &quot;upoluje&quot; właśnie Jose Maria Callejon.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom