>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 15. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 559,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ostersunds - Arsenal
Typ: BTTS/ +2.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Wybrałem ten typ z kilku powodów. Przede wszystkim nie satysfakcjonuje mnie kurs proponowany przez bukmacherów na zwycięstwo &quot; Kanonierów&quot;. Uważam że jest on bardzo zaniżony. Ostersunds to ekipa która nie przegrała żadnego domowego meczu w grupie ( Bilbao , Hertha ,Zorya). Szwedzi sa drużyną która sporo strzela ( 8:4 - LE) , nie są więc z góry skazani na porażkę. W meczach kontrolnych przed sezonem ( Marbella - Hiszpania ) dwa razy zremisowali bramkowo z Lokomotiv M. ( 3:3) i Dynamem K. ( 2:2). Na inaugurację sezonu krajowego pokonali Trelleborgs w Pucharze 3:0...Sądzę że sa w stanie zdobyć przynajmniej jedną bramke w starciu z Arsenalem.
Pewnym sprzymierzeńcem dla nich może być zła aura. W Ostersund panuja siarczyste mrozy ( -10 C) i porwisty , zimny wiatr. Padła nawet propozycja ze strony UEFA by spotkania nie rozgrywać gdy temp. przekroczy -15 C , ostatecznie mecz sie odbędzie. Gospodarze stracili co prawda dwóch czołowych zawodników pomocnik Fouchad Bachirou przeszedł do Malmo , boczny obrońca Gabriel Somi wylądował w New England ( MLS), ale w ich miejsce przyszli Dino Islamovic ( napastnik ) i Sonko Sundberg ( obrońca ) z AIK Sztokholm.
Arsenal jak widać w lidze gra w kratkę potrafi mecze genialne przeplatać marnymi , jedno jest pewne Ligę Europy traktują Londyńczycy poważnie co było widać po składzie wybiegającym na murawę w meczach grupowych. Arsen Wenger nie będzie mógł skorzystać oczywiście z Pierre - Emerick Aubameyanga ( Dortmund - LM), ale tacy zawodnicy jak Mkhitaryan czy wracający po kontuzji Cazorla będą do dyspozycji.
Arsenal nie może być pewny udziału w nastepnej edycji LM , gdyż nadal walczy o TOP-4 , ale finalna wygrana tej edycji LE zagwarantowałaby ten udział. Myśle że jest to głównym celem po walce o jak najwyższą pozycję w lidze.
Finalizując..., nie twierdzę że goście nie wygrają tego meczu , ale patrząc na dobra postawę Ostersunds w tych rozgrywkach , fakt że to najważniejsze chyba spotkanie w historii klubu , trudną aurę będącą mimo wszystko sprzymierzeńcem Skandynawów decyduję sie zagrać powyższy bet licząc na gole z obu stron.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 00:45
Spotkanie: Vasco da Gama - Jorge Wilstermann
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ostatniej rundy kwalifikacyjnej do rozgrywek grupowych Copa Libertadores. Spotyka isę tutaj brazylijskie Vasco da Gama z boliwijskim Jorge Wilstermann. W tym pierwszym spotkaniu dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze i myślę, że wygrają różnicą minimum tych 2 goli pokrywając tego handicapa. Wprawdzie goście tego spotkania byli rewelacją Copa Libertadores w tamtym sezonie ale w tym będzie im bardzo trudno powtórzyć sukces i dla mnie w tej parze lepszym kadrowo zespołem jest Vasco da Gama. U siebie na stadionie powinni wygrać różnica przynajmniej 2 goli i spokojnie udać się do Boliwi na rewanż. Przede wszystkim myślę, że brazylijski zespół będzie tutaj chciał jak najwięcej nastrzelać, bo w rewanżu przyjdzie im zagrać na bardzo dużej wysokości około 3000 m n.p.m przez co w meczach domowych Jorge Wilstermann ma bardzo duży atut po swojej stronie. Zawodnicy boliwijskiego zespołu są przyzwyczajeni do grania na takich wysokościach, natomiast dla ich rywali z Copa Libertadores jest to często zupełna nowość i nie raz okazuje się, że jest to bardzo duży atut. Tak więc myślę, że Vasco zagra dzisiaj od początku do końca z myślą o strzelaniu bramek i będzie z ich strony sunął atak za atakiem.
Absencje w Vasco da Gama:
obrońcy Erazo, Breno i Ramon i napastnicy Kelvin i Luis Fabiano
Absencje w Jorge Wilstermann:
pod znakiem zapytania stoi jedynie występ pomocnika Chaveza
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 17:15
Spotkanie GS Kimis - PAOK Thessalonik
Typ over 156,5
Kurs: 1,70
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Przyszedł czas na pojedynek w lidze Basket League w Grecji.Gospodarze tego spotkania drużyna GS Kimis spisują się w tym sezonie na miare swoich możliwości i zajmują 9 miejsce w tabeli z 21 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 6 zwycięstw,w tym 2 po dogrywce i przegrali 9 pojedynków.w ostatniej kolejce przegrali planowo na wyjeżdzie z Olympiakos 93-78.Ich przeciwnik PAOK Thessalonik to bardzo doświadczony zespół,obecnie zajmuje 7 miejsce w tabeli i ma 2 punkty więcej zdobyte od swojego przeciwnika.Na ich dorobek składa się 8 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 7 pojedynków.W ostatnim swoim meczu przegrali wysoko na swoim parkiecie z Panathinaikos 74-91.Oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i myśle że teraz będzie podobnie i padnie wysoki wynik
21/10/17 1.lG
PAOK - GS Kimis 94:83
18/03/17 1.lG
PAOK - GS Kimis 88:71
03/12/16 1.lG
GS Kimis - PAOK 93:82
✅70
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 17:00
Spotkanie : Astana : Sporting
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Unibet
Faza grupowa już za nami i czas na 1/16 , liczę że w tym meczu powinno iskrzyć , Astana u siebie musi zrobić wynik natomiast goście także liczą na dobry występ , na terenie Astany gra sie ciężko ale nie jest powiedziane że tu trzeba przegrać , ostatni mecz Astana grała u siebie z Villarreal - wynik 2:3 ale w meczu było ostro a sędzia pokazał aż 6 żółtek , ogólnie to piłkarze Astany parę żółtek w fazie grupowej zarobili , goście z Portugalii również nie byli gorsi tak więc myślę że w tym meczu będzie sporo fauli i brutalnej gry , nie wiem kto sędziuje ale na czerwień liczę !
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:
01:00
Spotkanie: Detroit Pistons vs Atlanta Hawks
Typ: Detroit -9,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Napiszę tylko, że Atlanta zagra bez Schroedera, Bezemora i Illasovy. Czyli tak naprawdę bez 3 najważniejszych ogniw w tym badziewnym składzie. Oni w tym sezonie grają o jak najwyższy pick w drafcie, czyli de facto starają się przegrać jak najwięcej spotkań w sezonie. Niedawno bo 11 lutego Atlanta ograła u siebie Detroit 118:115. W tym właśnie meczu wspomniana trójka zdobyła 52 pkt. Więcej chyba nie trzeba dodawać. Powinni ich zmiażdżyć, ale to jest NBA. Mam nadzieję, że chłopaki z Pistons potraktują to jako rewanż i zbiją mocno Atlantę. Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:fortuna
Analiza:

Toronto po powrocie do domu wygrało w Air Canada Centre kolejno 4 spotkania i dziś zagrają ostatnie piąte przed podróżą do Pittsburga. Dziś spróbują tej passie Liści przeciwstawić się Columbus Blue Jackets, którzy do tej gry wchodzą z zestawu back 2 back grając poprzedniej nocy w Nowym Jorku. Columbus zajmuje 29 miejsce w NHL w bramkach strzelonych w na mecz z Artemi Panarin (15 bramek, 30 asysty) prowadzących w klasyfikacji u Niebieskich. W obronie Blue Jackets spisują się całkiem nieźle, pozwalając przeciwnym drożynom na poniżej 3 bramki. Muszą zdecydowanie musi poprawić prace w ofensywie jeśli chce wyrządzić większe szkody rywalom w przyszłości.
Toronto Maple Leafs wchodzą w tę grę z pewnym rozmachem po ich stronie i ścieżką która prowadzi do najwyższego miejsca w dywizji. Toronto jest na 5 miejscu w NHL, strzelając gole w tym sezonie dzięki dobrej formie Austona Matthews&#39;a (26 bramek, 21 asyst). Toronto również poprawiło obronę w trakcie sezonu i dzięki temu są w 15 najlepszych drużyn,które tracą najmniej goli.
W tym sezonie brakowało ofensywy Blue Jackets i to kosztowało Blue Jackets sporo gier w tym roku i będzie to kosztowało ich w tej grze. Sadze ze Toronto to wygra, ale patrząc na formę zespołów idę dziś w over.
✅83
 
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorec Razgrad - AC Milan
Typ: Ludogorec wygra przynajmniej jedną połowę - TAK
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Z szerokiej czwartkowej oferty w której mamy ogrom ciekawych spotkań w lidze europy, wybieram mecz mistrza Bułgarii z wielce utytuowaną drużyną Ac Milan. Rossoneri są faworytem w tym starciu, lecz według mnie nie wywiązą korzystnego wyniku. Ich forma to jedna wielka niewiadoma. Prezentują kratkę w formę: raz wygrywając ciężkie spotkanie z Lazio, raz przegrywają wysoko ze słabym Hellasem Veroną. W ostatnich meczach można zaobserwować że wielokrotny mistrz Włoch wrócił na swój „mistrzowski tor” prezentując dość dobry poziom. Gospodarze na własnym boisku są znakomici. Ostatni raz grając jako gospodarz nie zdołali zdobyć gola dnia 27.07.2017r. co naprawdę imponuje. Bułgarzy wyjdą ofensywnie, nie zmagają sie z kontuzjami oraz brakami żadnych zawodników. W Milanie pod znakiem zapytania stoi występ Kalinicia oraz Storariego, wiemy ze nie zagra Conti. Sądze ze zespol z Razgradu będzie chciał wygrac mecz na swoim boisku aby moc pojechać do Wloch z wysoką zaliczką. Proponuje typ ze 1 druzyna wygra 1 lub 2 polowe.
Powodzenia!
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina : Biathlon kobiet
Godzina 9:15
Spotkanie : bieg indywidualny
Typ : Vitkova Top 10
Kurs : 2,5
Bukmacher : 1xbet

Co tu dużo mówić, po nieudanym początku sezonu Vitkova zrobiła formę i na jej ostatnich 11 biegów(od Oberhofu styczniowego) 8 razy zajmowała miejsce w czołowej 10, a ponadto 12 , 14 i małe fopa w masówce 27. Solidnie prezentuje się na strzelnicy ogólnie i tu w Koreii przy tych słąbych warunkach. Biegowo wygląda bardzo solidnie, wiadomo do Kuzminy i Makarainen brakuje co nie ca, ale jest to w tej chwili na pewno top 10 biegowo. W sprincie 9 czas biegu, zaraz za Denise Herrmann, reasumują jeśli nic strasznego nie wydarzy się na strzelnicy to Vitkova powinna zająć miejsce w 10, na które na pewno zasługuje aktualnie.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Godzinna: 21:05
Spotkanie: FCSB - Lazio
Typ: over 3.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:

Kolejne spotkanie w którym powinni coś sobie postrzelać w Lidze Europejskie to starcie Rumuńskiej FCSB z Rzymskim Lazio.
Goście gdzieś stracili swój ostatnio rytm przegrywają trzy spotkania z rzędu, trochę im to pokomplikowało sytuacje w Seria A bo jest walka o podium. Przyczyna leży po stronie skuteczności gdzieś ją zatracili a bez swoje skutecznej grze w przodzie są problemy na tyłach to wynika ze stylu gry, - lubią grać wysoko, szybką piłką. Myślę że to nie jest jakiś duży problem bo siła tej ekipy tkwi w tym że jest tutaj kilku graczy którzy potrafią być regularni w zdobywaniu bramek na czele jest oczywiście Immobile, ale są jeszcze Nani, Savic, Alberto oraz Anderson który sobie wszystko z trenerem i zawodnikami wyjaśnił i będzie brany pod uwagę. Mimo wszystko i tak tez tracone bramki są problemem to wynikają też z formy poszczególnych graczy ostatnio min. Wallace kompletnie się nie popisała, zresztą przepraszał za swoje błędy kolegów z ekipy. Ja myślę że Lazio będzie chciało zagrać swoje, zresztą trener chce się odbudować na ligę tym spotkaniem. Nie zawsze te rozgrywki to priorytet dla Włochów i trochę tej takiej szalonej piłki ze względu na rotacje jest w tej edycji przegrali na wyjeździe min. z Zulte 3:2, wygrali 2:3 z Vitesse oraz Nicea 1:3.
Ekipa z Bukaresztu jak i cała liga Rumuńska zrobiła krok do tyłu tam co sezon ktoś ma ogromne problemy z kasą. Poziom ekipy na pewno spadł, pojawiało się więcej młodzieży min. w bramce ostatnio pojawił się 18- latek który zawinił przy bramce to już jeden z problemów na ten mecz. Jestem też pewien ze wszyscy doskonale zdaja sobie sprawę z tego że do Rzymu bez czegoś korzystnego nie mają co jechać, dlatego czuje wariant w który zaryzykują i albo zaskoczą odważną grą Lazio albo wszystko będzie już jasne po pierwszym meczu, a kibice ich na pewno też pchną do odważnej gry. Jednak czy to starczy bo jak wspomniałem poziom poszedł w dół co widać po wynikach w fazie grupowej – grupa słaba i potrafili min. przegrać z Lugano tutaj 1:2 czy remisować z Hapoel 1:1.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej kobiet ZIO Pjongczang
Godzina: 4:10
Spotkanie: USA - Kanada
Typ: Kanada/-6.5 bramki
Kurs: 3.4
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Na czwartek wybrałem mecz hokeja kobiet na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczang. Spotkanie pomiędzy zawodniczkami ze Stanów a Kanadą. Ostatnie grupowe spotkanie tych drużyn. Obie mają już zapewniony awans do fazy play-off więc na dużą ilość bramek nie liczę. Obie drużyny wygrały dwa poprzednie mecze. W ostatnich pięciu spotkaniach tych drużyn Kanada była górą więc wie jak grać z Amerykankami. Liczę na ciekawe spotkanie i wygraną Kanadyjek niewielką różnicą bramek.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19:00
Spotkanie Ostersunds-Arsenal
Typ: over 3.5
Kurs 3.0
Buk fortuna
Analiza: Pierwsze spotkania po rundzie grupowej w piłkarskiej Lidze Europy, ekipa Ostersunds na własnym stadionie podejmowała będzie Londyński Arsenal . Goście oczywiście są faworytem do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu , które rozegrają na wyjeździe. Londyńczycy jednak mają problemy ze zdobywaniem punktów na stadionach rywali i myślę że w tym meczu mogą się w końcu spróbować przełamać bowiem przecież rywal nie jest za bardzo wymagający, co prawda zanotował 11 spotkań bez porażki na własnym obiekcie, ale ich najmocniejszym rywalem była ekipa Atheltiku Bilbao, może jescze Dynamo Kijów i Herhta były ekipami mocnymi, co nie zmienia faktu że jest to znacznie niższa półka niż Londyński Arsenal, który ma znacznie mocniejszą ekipę, jeśli tylko poważnie podejdzie do tego spotkania to spokojnie powinien tutaj zwycięzyć a co za tym idzie przybliżyć się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Arsenal notuje 6 spotkań bez wygranej wyjazdowe z czego aż 4 razy ponosił porażkę . Na to spotkanie wybrałem kilka typów, myślę że podstawowy to wygrana zespołu przyjezdnych , można kombinowac z bramkami bowiem gospodarze u siebie jak i goście na wyjazdach do siatki trafiają praktycznie w każdym spotkaniu, na obie strzelą kurs również mamy w miarę przyzwoity. Ja stawiam na 1:3 po 90 minutach więc typ over 3.5 gola też moim zdaniem wchodzi tutaj w rachubę.
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Igrzyska olimpijskie
Godzina: 04:10
Spotkanie: Finlandia - Niemcy
Typ: Teemu Hartikainen strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,70 fortuna
O meczu:
Ehh, znowu lipa. Dobrze zwęszyłem, że Słowenia strzeli gola, ba walnęła nawet 3, jednak Anze Kuralt wystąpił dopiero w czwartej piątce. Zostaje przy IO. W nocy Finlandia (po cichu stawiam ich w roli czarnego konia) zmierzy się z Niemcami. H2H zdecydowanie na korzyść Finów.
Jednym z lepszych zawodników formalnych gospodarzy jest Hartikainen. Rozgrywa bardzo dobry sezon w barwach Ufy, w lidze KHL uzbierał już 20 goli i tyle samo asyst. W reprezentacji jego bilans jest kiepski. Ale czuje, że te Igrzyska to może być jego turniej. Powodzenia!
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Dania 1 liga kobiet
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Kopenhaga - Odense
Typ: Kopenhaga wygra różnicą 3 lub więcej punktów
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Już jutro pojedynek na szczycie ligi duńskiej kobiet. Wicemistrz kraju i obecny lider Kopenhaga podejmie zawodniczki Odense. Kursy na ten mecz początkowo wystawiono prawie równo, jednak im bliżej spotkanie to kurs na gospodynie topnieje (na czystą jedynke ok. 1,9).
Pomimo faktu gry w europejskich pucharach zawodniczki ze stolicy Danii ładnie radziły sobie w rodzimej lidze. Jak wspomniałem to liderki - na 17 meczów przegrały dwukrotnie, a u siebie mają perfekcyjny bilans 8-0. W ostatnich kolejkach łatwo wygrały z silnym Nyk na wyjeżdzie, a u siebie pokonały dwoma golami viceliderki z Midtylland. Odense radzie również nieźle są na 3 miejscu w tabeli z bilansem 12-5 (na wyjeździe bilans 6-2). W porównaniu do zeszłego sezonu zaliczyły one dość spory progres. Do tej pory jednak część najlepszych duńskich drużyn grała też w europejskich pucharach, więc potencjał Odense może zostać szybko sprowadzony na ziemie. W styczniu grały one na wyjeździe z Midtylland i wyraźnie uległy 17-24.
Dla osób wachajacych się warto również wspomnieć o ich pierwszym spotkaniu w tym sezonie. We wrześniu Kopenhaga wygrała na wyjeździe aż....35-18. Myslę, że czysta jedyneczka jest bardzo fajnym typem, jednak aby skutecznie walczyć w konkursie podbijamy stawkę do minimum trzech goli
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- SHL
Godzina: 19:00

Spotkanie: Brynas - Orebro
Typ: over 4,5 gola w meczu
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet

Analiza: Na dzisiejszy dzień znalazłam fajny typ na podbicie kursu na kuponie , jest to spotkanie ze szwedzkiej ligi hokeja - SHL , pojedynek pomiędzy Brynas a Orebro . W tym meczu uważam ze wpadnie minimum 5 bramek albo i więcej . Oby dwa zespoły lubią ze sobą grać i prezentują wtedy bardzo ofensywny styl gry , 5 ostatnich ich spotkań na Gavlerinken Arena to łącznie 30 goli ( srędnia 6,0 gola na mecz ) , jeśli popatrzymy na inne mecze Brynas na ich stadionie to w ostatnich dziesięciu meczach rozegranych w reg. czasie to w każdym z nich padał over 4,5 gola , trzeba wziąć też pod uwagę fakt że jeśli goście myślą o utrzymaniu w lidze to muszą atakować już od pierwszych minut pojedynku i szybko strzelić bramkę , a gdy będą przegrywać będą zmuszeni do nasilenia ataków . Kurs 1,7 pobieram z miła chęcia ????
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:
01:30
Spotkanie: New York Knicks - Washington Wizards
Typ:
Washington wygra -10.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: forBet
Analiza:


Tutaj wynik wydaje się oczywisty, nie widzę innej opcji niż wygrana Wizards. Knicks ostatnio fatalnie, rzadko kiedy przebijają nawet linie 100pkt, Goście juz przyzwyczaili się do gry bez Walla i grają dobrze.
Wygrali ostatnio z Bulls 11 punktami, a na ten moment uważam ze Bulls jest nawet lepszą ekipą niż Knicks którzy po prostu tutaj nie mogą wygrać a nawet powalczyć z dobrze dysponowaną ekipą z Washingtonu. Kurs na czyste zwycięstwo Wizards też dobry jak ktoś się boi śmiało brać na dziś. Powodzenia
⛔100


 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00

Spotkanie: Utha Jazz - Phoenix Suns
Typ: Suns win (z dogrywką)
Buk: forBet
Kurs: 6,00

Witam,
A teraz sam skuszę się zagraniem w kategorii &#39;prawo serii&#39;. Skazywane na porażkę Suns, być może nie wcale tacy bez szans, być może zagra dziś już Booker, jeśli nie to liczę w końcu na dobry mecz Paytona, może inaczej bo on zagrał niezłe spotkania, ale musi za tym pójść wynik drużyny.
Duże szanse widze w fakcie ze pomimo 10 wygranych z rzędu, to od 10.02 to będzie już 4 spotkanie Jazzmenów. Jest to mocno ryzykowny typ, jednak okoliczności dość przychylne dla Suns.
POWODZENIA;)
⛔100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Igrzyska
Godzina: 13:10
Spotkanie: Szwajcaria - Kanada
Typ: Kanada -1.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rzucił mi się w oczy od razu ten mecz i zaskakująco wysoki kurs na zwycięstwo Kanady, państwo w którym wymyślono hokej i gra w niego tam prawie każdy.Myślę że głównym czynnikiem tak wysokiego kursu jest tutaj brak zawodników klonów grających w NHL, wiadomo że NHL się nie zgodziła na udział zawodników w igrzyskach.Jak dla mnie Kanada ma tylu bardzo dobrych graczy grających w europie szczególnie w KHL że spokojnie są tutaj w stanie zdobyć złoty medal i dla mnie są głównym faworytem do tego.Porównam ten przykład do koszykówki i jeżeli na mistrzostwach świata czy igrzyskach nie mogliby występować zawodnicy grający w NBA, to zlepiona drużyna z amerykańskich graczy grających w europie i Chinach turniej taki wygrałaby w cuglach, analogiczna sytuacja jest właśnie tutaj w hokeju.Szwajcaria nigdy wielkich osiągnięć w hokeju nie miała poza pojedynczymi meczami w których potrafili pokonać faworytów.Zdobywali medale czy to igrzysk czy mistrzostw świata ale to były czasy jeszcze przed wojenne.IMO Kanada ten mecz powinna wygrać bez większych problemów, trudniejsi rywale czekają dalej więc dobrze rozpocząć turniej od pewnego zwycięstwa, wygrana 2 bramkami?Ja to biorę!
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Godzinna: 21:05
Spotkanie: FC Kopenhaga - Atletico Madryt
Typ: Obie strzelą/ BTS
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś zbiór fajnych meczów do zagrania, tworząc przemyślane ako możemy przytulić trochę grosza.
Czy mój typ jest jednym z nich? Powiem szczerze, że jeśli dzielę się swoim typem tutaj z Wami to...
on rzadko wchodzi ???? Jakieś fatum tego forum czy co... Pierwotnie miałem pisać tu o Napoli i stawiać
na ich zwycięstwo, lecz przy porannej kawie wybrałem spotkanie mistrza Danii goszczącego Atletico.
Czy zespół z Kopenhagi stać na strzelenie gola? Uważam, że tak, bo zakładam, że goście tę bramkę
strzelić powinni, bo to jednak zespół o klasę lepszy i ostatnio również dobrze dysponowany.
W Danii dopiero co ruszyła runda wiosenna, a więc drużyna nie jest jeszcze na odpowiednich obrotach.
Na weekend ekipa FC Kopenhagi rozbiła u siebie spadkowicza z Randers 5-1, ale nie dopatrywałbym się
tutaj wyśmienitej formy, choć forma strzelecka jak widać jest.
Grają dziś z wielkim można powiedzieć zespołem, ale grają u siebie, jest zimno, co może nie sprzyjać
ekipie Atletico. Stawiam bts po niezłym, kuszącym kursie.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Napoli – RB Leipzig
Typ: Napoli
Kurs: 2,12
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W dzisiejszy wieczór w spotkaniach Ligi Euopy zobaczymy m.in starcie lidera Serie A z wiceliderem Bundesligi. Dla mnie faworytem w tym spotkaniu są piłkarze Napoli. Znajdują się aktualnie w świetnej formie – w 10 meczach 9 zwycięstw i tylko jedna porażka w Pucharze Włoch z Atalantą.
Lipsk to drużyna, która potrafi grać bardzo dobrze, ale często miewa szarpane momenty, zdarzają się wpadki a plan się wali. Co ważne, w obecnym sezonie Bundesligi drużyna z Lipska ma tam dosyć spory problem z meczami wyjazdowymi. Są raczej drużyną własnego boiska bo 4-2-5 i 12:17 bramki w delegacjach, to nie powód do dumy, a dzisiejszy przeciwnik bardziej wymagający, niż Freiburg czy Wolfsburg.
Podsumowując, myślę, ze zobaczymy ładne ofensywne spotkanie, ale moim zdaniem górą z tego meczu wyjdą gospodarze. To dwumecz i Napoli powinno tutaj osiągnąć korzystny dla siebie wynik, z pewnością zdają sobie sprawę, że dziś będzie o to łatwiej niż w rewanżu w Niemczech.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom