>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.04.2024 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PLS
Godzina: 20:30
Spotkanie: GKS Katowice - Cuprum Lubin
Typ: W. Ferens under 12,5pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Widzę że bukmacher się niczego nie uczy i ponownie wystawia wysoką linię na Wojtka. Grałem to kilka tygodni temu i weszło bez większych problemów. Powtórzę tylko, że Ferens to przeciętny przyjmujący w naszej PLS. Najlepsze lata ma raczej za sobą, choć wybitną postacią nie był nigdy. W tym sezonie był dość często zmieniany, a linię zaproponowaną przez Fortunę pokonał tylko 3 razy na 28 kolejek w których wystąpił. Do tego wiadomo jaka jest w tej chwili sytuacja Lubina. W sobotę Sebastian Świderski, przed meczem Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów, wraz z prezydentem miasta, ogłosili iż od nowego sezonu PLS wraca do Gorzowa właśnie kosztem zespołu z Lubina. Teoretycznie ma być to fuzja, jednak wiadomo że nie do końca tak to wygląda. Nie sądzę więc by dziś siatkarze z Lubina grali bardzo ambitnie, mając przed sobą tak niepewną przyszłość.
Do tego uważam że Katowice są po prostu lepszym zespołem, szczególnie grając na własnym parkiecie. We własnej hali mają całkiem niezły bilans 7-8. Lubin natomiast na wyjazdach ma bilans 3-12, więc to też wiele mówi.
W meczu bezpośrednim w Katowicach, to GKS wygrał 3:0 i dziś spodziewam się podobnego scenariusza. Do tego kilku zawodników(Vasina, Waliński, Adamczyk) opuszcza Katowice i myślę że będą się chcieli godnie pożegnać z kibicami. Dlatego oprócz underu Wojtka gram również na wygraną gospodarzy z handicapem -1,5seta.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2834
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy - turniej kandyatek do mistrzostwa świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Goryachikina A.- Lei T.
Typ: Lei T.
Kurs 7,5
Post w dziale: (1) Szachy | Page 17 | Forum Bukmacherskie
Bukmacher: Superbet

A włściwie dlaczego by nie? Miałaby pozwolić rodaczce, którą niedawno ograła czarnymi na wygranie tego turnieju i zgarnięcie wszystkiego albo na zwycięstwo w nim swoojej dzisiejszej rywalce. Do pierwszej pozycji nie traci wiele, bo zaledwie 0,5 punkta, a po dzisiejszej partii będzie tracić najprawdopodobniej 1 - 1,5 pkt, jeżeli tego nie wygra. Motywację powinna mieć do tego jak najbardziej i dać z siebie ile tylko mogłaby. Już raz dokonała pozornie niemozliwego zwycięstwo . To jest mecz o bardzo wiele. Po ostatnim straciła pierwszą pozycję. Dotychczas ma na koncie jedno więcej zwycięstwo od rywalki. To nie jest jedna z tych partii, którą należy grać remisowo. Na stratę 1,5 punkta do liderki nie można sopbie pozwolić. Goryachiikina musi ryzykować, a co za tym idzie, ryzyko pomyłek z taką przeciwniczką jest spore. Stawiam dzisiaj na Lei.

500
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2784
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Everton
Typ: Ashley Young (Everton) Powyżej 1.5 fauli w meczu
Kurs 2,00
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ue-13-04-2024-15-04-2024.170877/#post-7258897
Bukmacher: Superbet

Witam, niecałe 30 min to tego meczu, więc wlatuje szybki typ ode mnie... Dziś idę w stronę fauli zawodnika Evertonu, a mowa tu o starym wyjadaczu Ashleyu Youngu, linie 1,5 fauli przez tego zawodnika bardzo prawdopodobna na stronie owego Pana zagra Mudryk i Palmer, więc 38 letni Anglik będzie miał kogo pilnować na boisku i wgl mecz się zapowiada ciekawie, myślę, że będzie sporo walki w środku pola, a tak niska linia jak na zawodnika, który często fauluje i łapie kartki jest dla mnie promocją po fajnym kursie 2,00.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2654
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom