>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Koszykwka Euroliga final four mecz o trzecie miejsce (teren neutralny)
godzina 17.00
Laboral Kuthxa Baskonia - Lokomotiv Kuban
Typ under 160.5 pc
kurs 2.7
BST365

ANALIZA: Dzisiaj zgram trochę ryzykownie ale moim zdaniem głowna linia 167 pc wystawiona nieco za wysoko , więc ja się pokuszę o trochę niższą i po lepszym kursie.
Ta linia jest wysoka bo niby mecz o pietruszkę i niby niewielka róznica czy miejsce trzecie , czy czwarte i niby nie będzie się zawodnikom dzisiaj chciało bronic?Ja jestem zdania że mecz o prestiż i że Hiszpanie postawią twarde warunki w obronie a jeśli chcą wygrać pewnie nawet nie będą mieli wyjscia.W pólfinale zgrali dobrze pozwolili Fenerbachce tylko na 72 pc w regulaminowym czasie , przegrali dopiero po dogrywce.
Wydaje mi się że dzisiaj również będą wychamowywać Rosyjską Lokomotywę bo w ofensywie Lokomotywa może odjechać.

✅ 170
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B Nacional
Godzina: 20:00
Spotkanie: Independiente Rivadavia Mendoza - Talleres Cordoba
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,2
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Jest to spotkanie pierwszej drużyny tabeli z ostatnią. Goście ostatnimi czasy są w naprawdę doskonalej formie, gdyż na piętnaście tegosezonowych spotkań nie przegrali jeszcze do tej pory ani jednego, a zremisowali z nich zaledwie cztery. Nad drugą w tabeli drużyną - Chacarita Juniors, która swoje ostatnie spotkanie wygrała dość wysoko, bo aż 3:1, mają aż 7 punktów przewagi. Jednak mimo wszystko nie można sobie jeszcze pozwolić na obniżenie poziomu. Po wygranej w tym meczu liczba ta powiększy się z powrotem do 10 punktów. Talleres Cordoba jest dodatkowo najlepszym zespołem na wyjeździe w lidze. Jeżeli chodzi o gospodarzy, to w tym sezonie w ogóle im się nie wiedzie. Na 15 rozegranych spotkań mają na swoim koncie zaledwie dwa zwycięstwa, a porażek aż osiem. Na własnym stadionie graja bardzo w kratkę, co jakiś czas zdobywając na nim nawet 2 gole. Nie maja przy tym zbyt wiele do stracenia, więc mogą sobie pozwolić na znacznie większy luz niż goście. Dodatkowo bardzo ciekawie wygląda historia pojedynków bezpośrednich, z których aż pięć ostatnich zakończyło się przynajmniej czterema bramkami. Liczę więc i na podobny rezultat w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom