>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 15. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie: Houston-Golden
Typ: Houston -5.5
Kurs: 2.75
Godz: 03:00
Bukmacher: Fortuna
analiza: Pierwsze spotkanie w którym ekipa Houston Rockets we własnej hali podejmowała będzie ekipę Golden state. Gospodarze w pierwszym spotkaniu sa stawiani w roli delikatnego faworyta do zwycięstwa. Houston w poprzednim spotkaniu wyeliminowali Utah Jazz 4:1 i na pewno w spotkaniu z Golden state nie pójdzie im już tak łatwo, bowiem rywal jest znacznie bardziej wymagający.Golden w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował również wynikiem 4:1 ekipę Pelicansów. Gospodarze w ostatnich spotkania z ekipą Goldenów nie mieli za wiele szczęscia i zazwyczaj z nimi przegrywali, dziś też myślę że łatwo im ni będzie, pomimo tego że są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Ja jednak poszedłbym tutaj w under punktowy, bowiem spotkania w fazie play off w obu przypadkach bardzo często kończyły się underami, myślę że biorać pod uwagę rangę tego widowiska, obie ekipy bardziej skoncentrują się na obronie żeby nie tracić głupio punktów, które później będą mieli problem odrobić. Obie drużyną są mocne i klasowe więc sądzę że żadna tutaj się nie zdecyduję na mocną wymianę. Ja pogram na wygraną gospodarzy oraz na under 220.5 punktu.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka - NBA
Spotkanie: Houston-GSW
Typ: fortuna
Opis:
Witam. Już dziś finał NBA ... a nie stop.. jednak dopiero konferencji finał ups.. Błąd na wstępie, ale celowy, ponieważ w najbliższej serii poznamy mistrza tego sezonu. Czy ktoś sobie wyobraża, żeby Boston lub Clev pokonali 4x Houston, lub GSW .. nie. Dziś spotkanie 2 świetnych ekip, a ja na wstępie typuje pewne zwycięstwo GSW, ale powolutku. Curry i spółka według mnie mieli pecha w zasadniczym, stale ich męczył kontuzje, przez co mieli &quot;słaby&quot; sezon, ale dzięki temu mogą być &quot;świeżsi&quot;. Houston jest to drużyna Paula i Hardena z zadaniowcami Arizą, Gordonem, czy Capelą (ten akurat kozak). Jednak według mnie ta seria skończy się wynikiem 4-2 dla GSW i to maksymalnie! Czemu? Houston rzuca za 3? Curry i Thompson też sobie porzucają. Houston wchodzi pod kosz? Durant robi co chce w zamalowanym. Houston stawia na obronę? No przejdzcie Draymonda Greena to pogadamy ... Krótko mówiąc GSW jest dużo lepszym zespołem. Myślę, że Harden ugra max 2 mecze, ale nie dziś . bo kiedy wejść w finał konferencji z takim przytupem jak nie akurat dzisiejszej nocy?!
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka - NBA
Spotkanie: Houston-GSW
Typ: Golden State (- 6,5 pkt)
Kurs: 3,15
Godz: 03:00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Koledzy wyżej już trochę napisali na temat tego meczu. Moim zdaniem cała seria będzie mega ofensywna i mecze nie będą na styku. Każdy skończy się przewagą +10 pkt dla wygranych. Golden State to machina na play off, do tego lepiej bronią. Myślę że pierwszy mecz skończy się ich wysokim zwycięstwem. Analiza krótka bo nie będę powtarzał tego co poprzednicy.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Verdasco - Dzumhur
Typ: Dzumhur
Kurs:
2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obaj nic nie grają od dłuższego czasu, można powiedzieć, że w tym sezonie słabiutko w obu przypadkach, jedynie Verdasco miał bardzo udany turniej w Rio, gdzie dotarł do finału, ale od tamtego czasu równia pochyła. Jeśli w Madrycie ograł jedynie słabego Lorenziego i ugrał zaledwie trzy gemy z Mayerem (wcześniej z Denisem Kudlą w Houston podobnie, a ten rywal raczej ma małe pojęcie o grze na ziemi), to coś jest nie tak. Nie sądzę, że jeśli u siebie poszło tak słabo, to w Rzymie by miał zagrać lepiej. Dzumhur oczywiście bez formy z ubiegłego roku, jednak w Madrycie dało się zauważyć poprawę po serii porażek - wygrana z Benneteau, potem porażka z Del Potro, ale z tego co czytałem, nie wyglądało to tragicznie. Kurs jest bardzo dobry jak na dwóch gości bez formy, i jeden i drugi może wystrzelić, ale na Bośniaka mamy lepszy kurs i tak jak pisałem, w Madrycie były pierwsze symptomy poprawy. Według mnie po prostu patrząc na formę Verdasco, to może on przegrać nawet z kimś słabszym niż Dzumhur, a Dzumhur już dno chyba osiągnął kilka tygodni temu i moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne, że on tutaj coś zacznie grać, pokaże swoją waleczność za co go zawsze lubiłem i stawiałem często przeciwko faworytom, a kurs właśnie jest zachęcający.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Basilaszwili - Baldi
Typ: (Handicap +1.5 seta Baldi)
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Baldi jest to zawodnik ,który może nazwiskiem nie przywiązuje bardzo uwagi ,ale tutaj idę nadal w jednego z gospodarzy tego turnieju. Baldi jest to zawodnik ,który gra na dzień dzisiejszy tylko na kortach włoskich. Świetnie wszedł w turniej w Rzymie pokonał Fucsovicsa,Garcia-Lopeza są to zawodnicy którzy grają regularnie z pierwsza setka najlepszych tenisiatów. Na dzien dzisiejszy Włoch zajmuje 370 lokatę w rankingu ATP. Basilaszwili oatatnio złapał dosyć fajną formę ale trochę się meczy wygrywając spotkania po trzech setach m.in Benneteau,Copil,Basic są to zawodnicy nie zbyt wymagający a mimo to stracił za każdym razem seta. Przegrana z Monfilsem który aktualnie nie dysponuje wyborna forma. Ja jutro widzę że Baldi może sprawić nawet i niespodziankę ,ale gram bezpiecznie na handicap +1.5 seta po bardzo dobrym kursie. Pozdrawiam trzymajcie się.

✅87

 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia, Meistriliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kalju - Levadia
Typ: poniżej 2,5
Kurs:
1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolejny raz Estonia, tym razem na underową liczbę bramek przy linii 2,5 gola. Linia niska, ale spotykają się dwie czołowe ekipy w tabeli. Gospodarze sa wiceliderem z tylko 2 punktami straty do Levadii. Obie ekipy strzeliły najwięcej w całej lidze bo 44 i 45 bramek. Defensywa Levadii jest najlepsza w całej lidze i straciła tylko 7 bramek w 13 meczach Kalju wpuścili 11 bramek. Biorąc pod uwagę solidne defensywy obu ekip i H2H w których nie padało wiele bramek ( za wyjątkiem 10:0 w meczu towarzyskim) to uważam, że jest wysoka szansa na niski wynik.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Typ: w każdej tercji będzie powyżej 1,5 bramki
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed rozpoczęciem tej serii wiele wskazywało na to, że w tej parze zobaczymy wiele bramek. W pierwszym meczu nie bło z tym najgorzej, ale mogło być lepiej. Pierwsze spotkanie wygrali Winnipeg Jets wynikiem 4:2. W pierwszej tercji były cztery bramki, a w drugiej dwie. Jedynie w trzeciej tercji nie było overa 1,5. Winnipeg Jets rozegrali bardzo ciekawą serię z Nashville Predators. Tam wysokich wyników nie brakowało. Myślę, że w serii z Vegas Golden Knights może być podobnie i tutaj też nie powinno zabraknąć szalonych spotkań. Winnipeg Jets swoje strzelą, ale liczę też na to, że Vegas również się poprawi, bo tam też ma kto strzelać. Całkiem możliwe, że w każdej tercji będzie powyżej 1,5 bramki.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Nba
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets - GSW
Typ: GSW handi -7,5
Kurs:
3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj w Teksasie święto, przyjeżdżają obrońcy tytułu ze słonecznej Kalifornii, a gospodarze mają wielką chrapkę na przerwanie hegemonii Warriors.. Problem w tym, że... są po prostu za ciency w uszach, żeby zaszkodzić Goldenom.. Broda i spóła są po prostu słabsi w każdym elemencie... Nie jedna drużyna pokazała już, że regular i playoff to dwie odrębne bajki (sorry Raptors :p )... W obecnych czasach nie ma drużyny która jest w stanie zagrozić GSW w serii do 4 zwycięstw.. Obawiam się, że Rockets dzisiaj się o tym dobitnie przekonają.. Wygrają jakiś mecz, może nawet dwa... no ale serię? :facepalm: Dzisiaj pierwszy mecz więc z przytupem trzeba pokazać Houston gdzie ich miejsce w szeregu i - może się tym niektórym narażę - szykować się na przyjęcie Króla w finale ;) powodzenia
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
stanley-63 781,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM AFC
Godzina : 12:00
Spotkanie : Jeonbuk : Buriram
Typ : Buriram strzeli over 1.5 gola
Kurs : 4.30
Bukmacher : Unibet
Mecz rewanżowy 1/8 finału LM AFC pomiędzy Koreańskim Jeonbuk a Buriram z Tajlandii zapowiada się ciekawie , Buriram u siebie pokonał rywala 3:2 i ten wynik możemy podpiąć pod niespodziankę a szczególnie chyba te 3 zdobyte bramki no ale tym samym Buriram pokazał że nie jest chłopcem do bicia dlatego dziś liczę że także będą mieli swoje okazje i może coś z tego wyjdzie , Buriram w tej edycji LM już nie raz pokazał że grać potrafi i tak ostatni ich wyjazd to także mecz w Korei z Jeju Utd i wygrana 1:0 , wcześniej remis z liderem grupy Guangzhou Evergrande u siebie 1:1 , mecze z Cerezo Osaką to u siebie 2:0 i wyjazd do Japonii 2:2 tak więc jest bardzo dobrze i myślę że w/g buków i chyba nie tylko , zdecydowanym faworytem jest tutaj Jeonbuk ale liczę że Buriram wzniesie się na wyżyny swoich możliwości i łatwo skóry nie sprzeda !
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Anglia Baraż o PL
Godzina : 20.45
Spotkanie : Aston Villa - Middlesbrough
Typ : Aston Villa -1ha (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs : 3,60
Bukmacher : 1xbet
analiza:
Drugi półfinał w walce o awans do Premiel League. Na dzisiejszego zwycięzce czeka już Fulham w finale.
Aston Villa pierwszy mecz wygrali 1-0 i są w komfortowej sytuacji. Zawodnicy z Birmingham w sezonie zasadniczym zajęli 4 miejsce, natomiast Middlesbrough o miejsce premiowane gra w Play Off drżeli do samego końca - 3 punkty mniej i moglibyśmy ich nie oglądać w dzisiejszym meczu.
W pierwszym spotkaniu optyczną przewagę miała ekipa gospodarzy Middlesbrough. Stworzyli sobie więcej sytuacji oraz mieli większe posiadanie piłki, lecz skuteczniejsi okazali się goście. Dzisiaj liczę, że Aston Villa będzie kontrolować grę. Szybko strzelona bramka da im znaczny komfort psychiczny gdyż przeciwnicy będą musieli odpowiedzieć dwoma trafieniami. Mój scenariusz na ten mecz to 2-0. Szybki gol gospodarzy, a następnie dobicie ich w końcowym fragmencie spotkania.
Z zawodników, których dzisiaj zabraknie, a grali w niedawnych spotkaniach to: po stronie gospodarzy Elmohamady, a w drużynie gości pod znakiem zapytania występ Ayali.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna – Turcja, TFF. 1.Lig – Play Offy
Godzina : 15:00
Spotkanie : Umraniyespor – Erzurum BB
Typ : Umraniyespor
Kurs : 2,10
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Druga runda Play off ligi tureckiej, pierwszy mecz to istny hokej, bo wygrała drużyna Erzurum wynikiem 4-3, dziś jednak gospodarze mają szansę odrobić jednobramkową stratę. Umraniyespor w sezonie bardzo dobrze radził sobie na własnym obiekcie, statystyki 12-3-2 i 31-11 w bramkach, natomiast goście niezbyt przyjemnie wspominają wyjazdy, bo 3-6-8 i 20:25 w bramkach. Umraniyespor zafundował sobie całkiem niezłą sytuację, strzelając aż 3 gole w pierwszym spotkaniu. Teraz muszą zrobić wszystko aby ten mecz wygrać i z pewnością jest to w ich zasięgu, myślę, że własny obiekt zostanie wykorzystany w 100 % i odniosą tutaj chociażby 1 bramkowe zwycięstwo. Kurs zachęcający, myślę, że gospodarze zepchną Erzurum do defensywy, ale ta defensywa powinna pęknąć. Liczę na Umraniyespor.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Hokej na lodzie / MŚ
Godzina. 12 : 15
Spotkanie. Finlandia -- USA
Typ. USA wygra i powyżej 4.5 goli w meczu
Kurs. 2.87
Bukmacher. Fortuna
Analiza.

Dzisiaj w południe zostanie rozegrane ostatnie spotkanie grupowe pomiędzy liderem, oraz wiceliderem tabeli grupy B.
Obie reprezentacje dobrze weszły w turniej po dwóch zwycięstwach pewnie dopisując na konto komplet pkt. Fajnie oglądało się grę Finów kiedy grali ze słabszymi zespołami trafiając w dwóch meczach 15 razy do sieci. Wyróżniało się kilku bardzo młodych graczy 20 letni Sebastian Aho czy 23 latek Teuvo Teravainen. Później trafili na dwie nieco mocniejsze reprezentacje, z którymi przegrali oba mecze. Zarówno gospodarze Duńczycy jak i w niedziele Niemcy pokonali mocno faworyzowanych zawodników z Finlandi. Bukmacherzy płacili @ 1.10 do 22 kiedy grali z naszymi sąsiadami, nieco grubiej @ 1.13 gdy mierzyli się z Danią ( bo gospodarz :headbang: ) Należy podkreślić iż Amerykanie z tym zespołami wygrali gładko do zera...
Ponadto przedwczoraj obie grały swoje mecze, gdzie Stany Zjednoczone bardzo łatwo rozprawiły się z Norwegami 9:3...
Mecz ten odbył się popołudniu i w trzeciej tercji trener dał odpocząć kluczowym napastnikom, aby mogli sobie odpocząć.
Przeciwnie u rywali którzy swój mecz kończyli około 23 ej po ostrej walce gdzie na koniec polegli w dogrywce.
Biorąc wszystkie za i przeciw wymienione wyżej oraz te które pominąłem, uważam iż ekipa Stanów wygra ten pojedynek, do konkursu podbijam kurs overem bramek.;)
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym
Godzina: 13:30
Spotkanie: Denis Shapovalov - Tomas Berdych
Typ: Denis Shapovalov
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj ponownie tenis i turniej w Rzymie. Stawiam dzisiaj na młodość i świeżość w tenisie, a mianowicie na wschodzącą gwiazdę tenisa - kanadyjczyka Denisa Shapovalova. Oglądałem wszystkie mecze z jego udziałem w poprzednim turnieju w Madrycie, gdzie niesamowicie mi się podobał i pozytywnie zaskoczył dochodząc aż do półfinału. Czech natomiast ostatnio nie najlepiej sobie radzi i stąd też mój dzisiejszy typ. Myślę, że młodość dzisiaj wygra i ta chęć walki i zwycięstwa, którą widać w oczach i grze 19-letniego Shapovalova ????

✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d’Italia 2018 - Stage 10. Penne - Gualdo Tadino. 239 km
Godzina: 11:05 CET
Spotkanie:
To Be Higher Patrick Konrad/Michael Woods
Typ: Michael Woods
Kurs: 2,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Najdłuższy etap wyścigu, pagórkowaty z płaską końcówką to idealna okazja dla uciekinierów, punczerów, albo tych liderów którzy nie liczą się w generalce. Bo nie wierzę w finisz sprinterów. A jednocześnie czas na odpoczynek dla liderów, bo i tak nie będzie gdzie odrabiać czy zyskiwać. Nie wiem czemu Konrad jest tu faworytem. Konrad to raczej góral, teraz lider Bory po wtopie Formolo i taki etap to nie dla niego. Woods zdecydowanie bardziej dynamiczny kolarz, właściwie klasykowiec, świetny puncher pod krótkie finisze pod górę. Nikt go nie puści w ucieczkę, bo w generalce wysoko, ale można się spodziewać że liderzy pojadą na remis, ale na kresce przecież ci szybsi wyrwą do przodu i tak powinno być z Woodsem.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina. Hokej na lodzie / MŚ
Godzina. 12 : 15
Spotkanie. Szwajcaria - Francja
Typ. Over 5,5
Kurs. 1,84
Bukmacher. LVBET
Analiza:

Witajcie! Powiem szczerze nie mam pojęcia o hokeju. Widziałem tyle co nic, ale dzisiejsza tragiczna oferta kopanej skłoniła mnie do poszukiwań w innych dyscyplinach. Kurs może nie zachwyca dlatego osobiście gram over 6.5 po kursie 2,6. A co skłoniło mnie do grania tego typu? Oczywiście gigantyczne spadki kursów oraz wywalanie zakładu w ogóle z oferty u kilku bukmacherów. Takie zjawisko jest dla mnie zawsze bardzo podejrzane podobnie jak wczoraj w lidze Tureckiej gdzie padło aż 7 bramek w tym bramka ze spalonego i bierna postawa zespołu gości. Nawet z powtórek widać było, że ten mecz to ustawka. Dzisiaj ustawki się nie spodziewam, ale ze sportowego punktu widzenia reprezentacja Szwajcarii jest mega overowa podobnie jak szwajcarska liga hokejowa, którą niekiedy obserwuję. Dużo strzelają, ale przy tym tracą mnóstwo bramek. Poza tym Szwajcaria musi ten mecz wygrać, żeby awansować dalej dlatego liczę na strzelaninę i utrzymanie tendencji overowych w tym meczu. Pozdrawiam!
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie: Haase/Rojer - Peralta/Zeballos
Typ: 2
Kurs: 2.03
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ciężko coś o tym meczu napisać. Pierwsza para gra w tym roku 3 mecz na ziemi, a druga para 2 mecz. Mało tego, pierwszej pary będzie to dopiero wspólne czwarte ich spotkanie w tym roku. Pochodzą z tego samego kraju, więc co roku spotykają się tylko na Davis Cup. Większej historii za nimi nie ma. Za to druga para to już zgrani i doświadczeni ze sobą debliści, którzy największe sukcesy odnoszą właśnie na clayu. Wiele wygranych turniejów i zgranie przekonuje mnie do tego, żeby to właśnie na nich postawić tym bardziej, że French Open tuż tuż, w którym będą bronili ćwierćfinału, a jak wiadomo, przed takim turniejem trzeba się rozgrzać i przyswoić z kortem.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 12:15
Spotkanie: Finlandia - USA
Typ: każda drużyna bramek 3+
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, na dziś postanowiłem zaryzykować i postawić mocny zakład z dość wysokim kursem.
Mecz już za niecałą godzinkę. Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje - walka o 1 miejsce.
Finlandia musi wygrać po 60 minutach natomiast USA wystarczy remis. Wygrana Finlandii nieważne czy to po 60 minutach czy po dogrywce czy po karnych spowoduje, że Kanada zajmie maksymalnie 3 miejsce w grupie.
Ja w tym meczu widzę bramki, pewniejszym typem jest to, że każda drużyna strzeli po minimum 2 bramki lecz kurs jest dużo niższy - po 3 gole także wydaje mi się, że wpadną.
USA na tym turnieju jest niemiłosiernie skuteczna bo strzeliła już 37 bramek! Finlandia niewiele mniej bo 32 bramki.

Obie ekipy mega mocne na tym turnieju. O bramki jestem spokojny ale czy ich padnie aż 6? Jestem dobrej myśli.
Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loki123 248K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 20.45
Spotkanie : Aston Villa - Middlesbrough
Typ: Aston Villa wygra nie tracąc bramki
Kurs: 3,10
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Dziś zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie 2 półfinałowe w walce o awans do Premier League,
gdzie Aston Villa podejmie na swoim boisku drużynę Middlesbrough. Pierwsze spotkanie wygrali zawodnicy dzisiejszych gospodarzy 1-0 więc są oni na początku rewanżu w dobrej sytuacji, bo wystarczy im remis, ja jednak liczę na ich zwycięstwo. Podopieczni trenera Steva Bruca na swoim boisku są bezkonkurencyjni, bo na 10 ostatnich meczy zanotowali 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę.
W fazie zasadniczej zawodnicy z Birmingham zajęli 4 miejsce z dorobkiem 83 punktów. Dziś gospodarze zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Axela Tuanzebe i Neila Taylora, którzy są kontuzjowani a występ Ahmeda Elmohamady’ego jest nie pewny. Goście drużyna Middlesbrough w fazie zasadniczej zajęli 5 miejsce z dorobkiem 76 punktów. W pierwszym meczu mieli sporą przewagę, ale nie umieli tego udokumentować. Przyjezdni w meczach delegacyjnych nie radzą sobie za dobrze ,bo na 10 ostatnich takich spotkań zanotowali tylko 3 zwycięstwa. W tym meczu Middlesbrough zagra osłabione brakiem takich zawodników jak Daniel Ayali i Rudy Gestede, którzy są kontuzjowani. Trener gości Tony Pullis nie dobryzh statystyk w meczach przeciwko Aston Villi na ich boisku gdzie na 9 meczy wygrał tylko 2 razy. Liczę w tym meczu że gospodarze wygrają i nie stracą bramki, po dość dobrym kursie, bo są o wiele lepszą drużyną poza tym na swoim boisku nie traci za dużo bramek.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym 2018
19:00
Sock J. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1,5
1,78 w 1XBET

H2H 1:0 dla Socka z 2016 roku na turnieju w Paryżu, tym halowym. Trochę to dziwne, że spotkali się tylko raz w karierze. Jednak na Sockowi na mączce, tym bardziej w Europie nie ufam. W tym roku osiągnął na razie bardzo słabe wyniki, dużo przegranych, pojedyncze wygrane.
Kolba za to wręcz przeciwnie, od jakiegoś czasu, a przede wszystkim od turnieju w Indian Wells gra na fajnym wysokim poziomie. Na mączce osiągnął finał w Monachium, 3 runda w Monte-Carlo i Madrycie, tutaj ma już za sobą 1 mecz z solidnym Khachanovem. Jak widać forma dopisuje nadal.
Pozostałe typy na dzisiaj...
✅78
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom