>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends - MSI 2018
Godzina: 13:00

Spotkanie: Flash Wolves - Team Liquid
Typ: Flash Wolves

Kurs: 1.40
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Może jestem przeciwnikiem NA i nigdy nie lubiłem gry tych drużyn i przez to w sumie wczoraj się nieźle przejechałem, ale cóż. Nie wziąłem pod uwagę tego, że TL grali o życie, a Fnatic w sumie o nic wielkiego. Dzisiaj jest w sumie tak samo, ale jak dla Mnie Flash Wolves jest lepszą drużyną pod każdym względem. Jak dotąd FW przegrali jedynie na Fnatic oraz na RNG. Zajmują pierwsze miejsce na MSI i z pewnością nie chcą tego miejsca oddać, by móc się mierzyć z troszkę gorszą drużyną w play-offach. Pierwsze ich spotkanie na tym turnieju skończyło się wynikiem pozytywnym oczywisćie dla FW, dzisiaj będzie podobnie. Gra trwała 26 minut, dość krótko jak na gierkę na takim turnieju. Wydaję mi się, że Flash Wolves mimo, że play-offy mają zapewnione to do końca będą się bić o pierwsze miejsce z koreańską ekipą. Polecam!
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Norwegia
Godzina: 18:45
Spotkanie: Larvik K - Kristiansand K
Typ: Larvik
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj moją propozycją będzie spotkanie piłki ręcznej kobiet i pierwszy mecz finałowy o mistrzostwo kraju pomiędzy słynnym Larvikiem, a Kristiansand. Niestety w tym sezonie Larvik musiał zagrać tylko w pucharze EHF, gdzie wcześniej regularnie występował w Lidze Mistrzyń. Skład ciągle taki sam, choć z roku na rok coraz to mniejszy i w porównaniu z innymi drużynami mają na prawdę krótką ławkę rezerwowych. W pucharze Europejskim zagrały w bardzo słabej stosunkowo grupie. Przegrały tam tylko jeden mecz - jeden zremisowały i 4 wygrały. Bilans +20 moim zdaniem bardzo dobry. Wyszły z grupy z pierwszego miejsca, lecz od razu w ćwierćfinale spotkały się z Viborg. Niestety dwumecz przegrały aż różnicą 8 bramek. Poza tym w lidze we własnej hali wciąż są niepokonane. Zanotowały jeden remis właśnie z Kristiansand 25:25 a resztę meczów wygrały i to bardzo pewnie i wysoko. Często rzucały ponad granicę 30 bramek i jak wiemy u siebie Larvik zawsze był i dalej jest bardzo groźny i nieobliczalny. Rywalki w tym sezonie zajęły pierwsze miejsce w tabeli głównej, przez co były lepiej rozstawione w play-offach. Co ciekawe w tym samym pucharze EHF Kristiansand doszedł aż do finału, w którym przegrał jedną bramką. Grały z Rumunkami i to 4 dni temu, więc z pewnością nie będą do końca zregenerowane. Tutaj też upatruję się szansy w powodzeniu tego typu. Kristiansand na zmęczeniu po dalekiej podróży muszą zagrać kolejny mecz finałowy z groźnym u siebie niepokonanym Larvikiem. Ciekawostką jest też to, iż rok temu obie drużyny walczyły o tytuł i wówczas Larvik pokonał rywala w dwumeczu różnicą 5 goli (U siebie 26:20). Uważam też, że kluczem na zdobycie kolejnego tytułu jest właśnie mecz domowy i wygranie go jak największą ilością bramek. Jak będzie w tym roku - przekonamy się od 18:45. Powodzenia!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Lizbona (Portugalia), ziemna
Godzina: 13:30
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Thomaz Bellucci
Typ: 1
Kurs: 3,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy challengera rozgrywanego w Lizbonie. Przyznam od razu na wstępie, że jestem fanem Kecmanovicia i trochę tutaj gram na jego zwycięstwo ze względu na to, że darzę go sympatią. Uważam, iż w przyszłości to może jak najbardziej być czołowa postać męskiego tenisa. Tenisista ten ma dopiero 18 lat w sierpniu będzie miał 19 urodziny ale widać u niego spory potencjał i talent a przynajmniej ja w jego grze to dostrzegam :p Zobaczymy jak jego kariera potoczy się dalej ale ja pokładam w nim spore nadzieje. Obaj panowie ostatnio grają w kratkę i wydaje mi się, że są w podobnej dyspozycji. Grali ostatnio na turniejach ceglanych w Stanach Zjednoczonych ale bez większych sukcesów. Obaj nawet na jednym takim turnieju się spotkali ze sobą a miało to miejsce na challengerze w Tallahassee, gdzie zwyciężył Bellucci 2-0 (6-3 , 6-2). Jednak mączka w USA jak każdy wie różni się od tej europejskiej tym, że jest szybsza i pod tym względem Brazylijczyk po prostu według mnie miał większe predyspozycje, by wygrać z Miomirem. Tutaj na tej cegle w Lizbonie myślę, że Serb jest w stanie z Thomazem powalczyć i wygrać to spotkanie. Jeżeli tylko Kecmanovic zagra dobrze kątowo jak w tych meczach w których go widziałem, to ma szanse tutaj sprawić niespodziankę i wygrać z wyżej notowanym rywalem. Serb gra inteligentnie i bardzo mądrze jak na swój młody wiek. Owszem zdarzają mu się błędy wynikające jeszcze z braku doświadczenia ale on naprawdę szybko się uczy i rozwija. Bellucci to typowy ceglak, doświadczony na tej nawierzchni ale Serb jest w stanie go pokonać. Brazylijczyk już swojej gry nie rozwinie, on po prostu gra swoje. Ma ulubione zagrania, błędy praktycznie jak popełnia to też te same i jeżeli Miomir będzie w stanie tutaj posyłać piłki takie jakich Brazylijczyk nie lubi, to Thomaz go niczym nowym nie zaskoczy i w tym tkwi duża szansa na wygranie tego meczu przez Serba a ja wiem, że go na to stać. Może typ troszkę pisany pod Kecmanovicia ale ja to też tak widzę.
✅212
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym, ziemna
Godzina: 13:20
Spotkanie: Collins vs Cirstea
Typ: Collins wygra
Kurs:
1,58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu pomiędzy Amerykanką Collins rozgrywającą najlepszy sezon życia oraz Rumunką Cirsteą typuję zwycięstwo pierwszej zawodniczki. Obie tenisistki są na innych biegunach formy. Collins na 32 mecze wygrała ich aż 25, zaś Cirstea na 18 meczów wyszła lepszą tylko 7 razy. Ma to ogromne znaczenie nawet nie zważając na to, że Amerykanka prawie wszystkie swoje mecze ugrała na ulubionych kortach twardych. Cirstea mimo, iż jest to jedna z bardziej lubianych przeze mnie tenisistek, gra w tym roku tak okropnie, w tym roku opierającą się na regularnym trafianiu w kort wszędzie, tylko nie w kort. Po stronie Amerykanek jest szereg argumentów- forma w tym sezonie, regularność grania i wygrywania meczów, bycie kwalifikowaną, co pozwoliło zaprzyjaźnić się z kortami w stolicy Włoch. Nie warto psuć sobie tak dobrego bilansu 25/7 z tak słabo grającą rywalką.. Dodam, iż Cirstea jak dobrze sprawdziłem, od 2012 roku nie wygrała żadnego meczu w Rzymie opuszczając go tylko dwa razy i przegrywając z tak “znakomitymi” tenisistkami, jak Morita, (ja nawet nie wiem, kto to jest!) czy Wang. Oby dyspozycja tenisistek z tego roku się utrzymała, wtedy 2:0 dla Amerykanki jest w zasięgu. Powodzenia ????

Plagiat analizy!!!
https://zawodtyper.pl/typy-dnia-15-maja-wtorek/#comment-26527
Wykluczenie z konkursu w miesiacu maj oraz czasowy ban, bawimy się uczciwie!
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitesse-Utrecht
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs:
1,55
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zdecydowałem się na typ w Holandii gdzie Vitesse będzie walczyć z Utrechtem o awans do Ligi Europy. Zarówno jedna jak i druga drużyna wyjdą dzisiaj na boisko zdeterminowane do zwycięstwa.. Moim zdaniem w tym meczu nie ma faworyta. Obie ekipy mają sobie coś do udowodnienia, a chęć awansu do europejskich pucharów jest ogromna. Czeka nas otwarte spotkanie z bramkami po obu stronach. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki pomiędzy obiema drużynami to na 10 meczów aż 9 krotnie obie umieszczały piłkę w siatce. Oby dzisiaj było podobnie!
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ, to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja play off półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Boluspor - Gaziantep
Typ:
1
Kurs:
1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam ,
argumenty którymi kieruję się wybierając ten typ to :
-postawa Boluspor u siebie podczas sezonu w ostatnich dzieisięciu spotkaniach bilans 7-1-2, bramki 18-5 i porażka ostatnia 10 marca z Rize 0-1.
Ponadto ogólna forma ligowa ostatnich 15 spotkań Boluspor jako lider z najlepszą difens i bilansem 10--3-2 (30-12).
- zadyszka Gaziantep na koniec rozgrywek bilans ostatnich 5 spotkań ligowych 1-0-4 (6-13) pokazuje ,że nie są w optymalnej formie.
Uważam ,że zwycięstwo Bolu jest wielce prawdopodobne.
Pozdrawiam.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izreal
Godzina: 19:15
Spotkanie:
Hapoel Haifa - Hapoel Be&#39;er Sheva
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 1.84
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Spotkanie w Izrealu w którym Haifa podejmuję Beer Sheve.Zespół gości jest według mnie aktualnie dużo lepszą drużyną (46:34) do (60:25) spora rozbieżność za gospodarzami stoi atut własnego boiska ale 1 wygrana Haify na 19 spotkań które te drużyny ze sobą rozegrały daję do myślenia ogólnie bilans wygląda tak (1-6-12) choć ostatnie 4 mecze tych drużyn to 4 remisy to uważam, że dzisiaj goście wygrają 1 połowę lub cały mecz i dopiszą 13 zwycięstwo. Nie widzę aby gospodarze wygrali to spotkanie. Powodzenia.
✅84
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-17 Kobiety
Godzina: 18:00

Spotkanie: Holandia - Finlandia
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej ME U-17. Póki co Holandia znajduje się na pierwszym miejscu (obstawiam, że tak zostanie) bardzo okazałej wygranej z gospodyniami turnieju (9:0) oraz remisie z mocnymi Niemkami (2:2). Trzeba wspomnieć, że Holenderki straciły to zwycięstwo przez to, że grały przez połowę meczu w 10, a prowadziły 2:0. Na dodatek Niemki wyrównały w doliczonym czasie gry. To tylko powinno rozwścieczyć te dziewczyny i sprawić, że nie zadowolą się jednobramkową wygraną. Finlandki natomiast również pokonały Litwinki (4:0), jednak uległy Niemkom, co powoduje że są na 3 miejscu. Skoro Niemki potrafiły sobie poradzić z dziewczynami ze Skandynawii, to czemu nie miały by tego zrobić Holenderki, które dominowały nad Niemkami i tylko przez pech (i trochę własną głupotę) straciły punkty? Pozdro! ;)
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Segunda Division
Godz: 20:45
Spotkanie: SBV Vitesse - FC Utrecht
Typ: SBV Vitesse
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w pierwszym spotkaniu finałowym o awans do eliminacji Ligi Europejskiej na GelreDome zmierzą się ze sobą miejscowe Stichting Betaald Voetbal Vitesse a w gości przyjedzie zespół Football Club Utrecht.
SBV Vitesse w zakończonym sezonie zasadniczym zajęło 6 miejsce zdobywając 49 oczek natomiast FC Utrecht uplasował się na 5 pozycji w holenderskiej Eredivisie ze zdobytymi 54 oczkami.
W półfinale Play Off SBV Vitesse poradziło sobie z ADO Den Haag zaś FC Utrecht ograł Heerenveen.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zespołu z Arnhem który jest obecnie w formie bardzo łatwo ograł zespół z Hagi nawet na wyjeździe strzelając mu 5 bramek do tego mają dwóch zawodników obecnie w gazie czyli pomocnika Linssena oraz napastnika Matavza a goście ograli swojego rywala rundę wcześniej ale na wyjeździe dali sobie wbić aż 4 gole co pokazuje że na wyjazdach tak samo jak w fazie zasadniczej rozgrywek dalej tracą bramki w delegacjach i nie najlepiej tam grają i moim zdaniem gospodarze na swoim GelreDome w pełni to wykorzystają i przed wyjazdem na teren rywala zdobędą jakąś zaliczkę żeby w delegacji było im łatwiej.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna austria
Godzina: 20:25
Spotkanie: Aon fivers-krems
Typ: aon fivers

Kurs: 1.45
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj decydujace starcia w polfinale play-off.ja w tym spotkaniu stawian na gospodarzy,aktualnego wicemistrza kraju.sa druzyna ktora w ostatnich latach dochodzi do ostatniego etapu rozgrywek i potrafi grac wazne mecze.porownujac ja z zespolem krems sa duzo lepsza ekipa,swietnie graja przed wlasna publicznoscia(w rundzie zasadniczej i play off wygrali wszystkie mecze) i rywale bardzo im leza(na wlasnym boisku nie przegrali z nimi od 25 spotkan)uwazam ze niespodzianki nie bedzie i bardziej doswiadczona druzyna gospodarzy wygra mecz i awansuje do finalu.pozdrawiam
✅45
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Serbia
Godzina: 19.00
Spotkanie: Mega Bemax-Zlatibor
Typ: Wygrana Zlatiboru
Kurs: 8.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ mocno ryzykowny,aczkolwiek jest jedna przeslanka,ktora kusi mnie,aby postawic pewna sume na ten zaklad. O co chodzi? A mianowicie o rywala,na jakiego Mega Bemax moze trafic w Play Offach.
Jesli Bemax wygra ten mecz to w Play Offach trafia na Partizan-a wiec absolutnie najmocniejsza ekipe obok Crveny.
Porazka kilkoma punktami w tym meczu sprawi,ze ich rywalem w Play Offach bedzie zespol FMP,w wiec ekipa rowniez silna,aczkolwiek z nieco slabszym potencjalym anizeli Partizan.
To jest Serbia,a wiec wszystko tu moze sie zdarzyc i moim zdaniem warto taki kurs zaryzykowac ????
Pomoglem? Zostaw prosze ,,reputke&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - baraż o wejście do ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Havre - Brest
Typ: AC Havre wygra i poniżej 3.5 bramki w meczu
Kurs: 2.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Znowu uderzam podobnie jak parę dni temu w ich spotkaniu ligowym u siebie... Brest dobrze zdaje sobie sprawę , że stadion Oceane w Hawrze to twierdza , gdzie praktycznie mało komu udaje się przebić przez obronę drużyny z północy Francji . Dzisiaj piłkarze Brestu zrobią wszystko w defensywie żeby ich zatrzymać.. ale w drużynie z Hawru jest wielu ciekawych zawodników , którzy myślę na pewno coś ukują lecz z tego względu , że Brest postawi wysoko poprzeczkę w obronie może padnie max 2-3 bramki .. nie przewiduje więcej z tego też względu , że to mecz barażowy a co za tym idzie nikt nie porywa się z motyką na wiatraki.. mecze zazwyczaj są zachowawcze.. moim zdaniem Hawr mając w składzie swojego bramkostrzelnego Matetę ( 17 bramek w ligue 2 - 3 wynik w rankingu strzelców) powinien spokojnie to wygrać. Wejdzie? Zostaw like!

✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Azjatycka Liga Mistrzow
Godzina: 17:30
Spotkanie: Esteghlal - Zobaahan
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.60
Bukmacher: forbet

Mecz rewanżowy, w pierwszym meczu Zobaahan wygrał 1:0. Dwa bardzo wyrównane zespoły, w h2h na boisku Esteghal, w ostatnich 5 meczach 3 remisy i po jednej wygranej każdej drużyny. Zobaahan w lidze irańskiej 8 remisow w 15 meczach wyjazdowych. Dziś liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot.
▶zwrot
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Spartak - Chekhovskiye Medvedi
Typ: Powyżej 58,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: Totolotek

W dniu dzisiejszym mimo, że oferta nie zachwyca, można znaleźć kilka ciekawych zdarzeń, a jednym z nich niewątpliwie jest mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej ligi rosyjskiej pomiędzy dwoma najsilniejszymi drużynami, a mowa o drugiej sile Spartaku Moskwa oraz najbardziej doświadczonemu i utytułowanemu klubowi ligi rosyjskiej Chekhovskiye Medvedi. Jesteśmy na ostatnim etapie rozgrywek, a więc play offów. Pierwszy mecz finałowy zostanie rozegrany w Moskwie. Moja propozycja skierowana jest w stronę overu bramkowego, gdyż obydwa zespoły często lubią podkręcać tempo i grać bramka za bramkę. Średnio na mecz rzucają około dwudziestu ośmiu bramek, a w przypadku drużyny Medvedi rzadko kiedy zdarza się wynik rzuconych bramek poniżej trzydziestu. W tym roku nie tak dawno rozegrane zostały dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami, a wyniki końcowe jakie widniały na tablicy to dwa razy po 31:31. Spodziewam się ponownie wysokiego wyniku tym bardziej, że stawka jest duża. Osobiście gram wszystkie linie zaczynając od +56,5 po bardzo atrakcyjnym kursie 1,80, a kończąc na najwyższej na jaką się zdecydowałem, czyli +58,5.
⛔100
 
pukon 955,6K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BBL Niemcy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Frankfurt - Bayern
Typ: Bayern -5 pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Czwarty mecz ćwierćfinału fazy play off w niemieckiej lidze BBL pomiędzy ekipą Frankfurtu a drużyną Bayernu. Jak na razie Frankfurt prowadzi 2-1, w rywalizacji do trzech wygranych (zwycięstwa 75-69, 86-83 i porażka 72-85). Bayern przystępuje do play off po wywalczeniu pierwszego miejsca w rundzie zasadniczej z bilansem 31-3, Frankfurt zakończył na ósmej pozycji w tabeli i bilans 20-14. Tutaj nic odkrywczego nie wymyślę, bo Bayern po prostu musi walczyć o wygraną, która pozwoli pozostać dalej w tej rywalizacji i przeniesie decydujący mecz na własny parkiet. Bayern w tym sezonie ma chyba najmocniejsza kadrę od kilku ładnych lat i naprawdę mają wszystkie argumenty sportowe w swoich rękach, by w końcu przerwać hegemonie Bambergu w ostatnich latach (trzy tytuły z rzędu). Odpadnięcie już na tym etapie play off byłoby ogromną niespodzianką. Zagrali w miarę dobry, jak na swój potencjał, pierwszy mecz, gdzie pokonali rywali i chyba pomyśleli, że ten ćwierćfinał sam się już wygra, w kolejnych spotkaniach skomplikowali już sobie sytuację, więc najwyższa pora na przebudzenie. Bayern prowadzony przez świetnego trenera Radonjica ma tak silnych zawodników w kadrze, wielu z euroligowym doświadczeniem jak np. Jovic, Djedovic, Lucic, Zirbes czy Redding, do tego ten świetny strzelec Cunningham z doświadczeniem z gry w NBA, a to nie wszyscy mocni gracze tej drużyny, przecież Booker, Hobbs czy Barthel też dobrze znający się na swoim fachu, że to jest mocno zastanawiające, jak mogą taką gubić się w swojej grze w tych ostatnich występach. To doświadczenie z najmocniejszych rozgrywek, powinno tutaj bardzo pomóc, gdzie grają o uratowanie sezonu i nie może być mowy o kolejnym słabszym występie, tacy gracze muszą udźwignąć ten ciężar. Dzisiaj do składu Bayernu powinien wrócić już Lucic, tak kluczowy gracz tej drużyny, który w drugim meczu grał mało, a ostatni musiał odpuścić. Bayern ma wszystkie argumenty sportowe dużo mocniejsze po swojej stronie i powinien, a raczej już musi, udowodnić to dzisiaj na parkiecie.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eredivisie - Liga Europejska Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitesse - Utrecht
Typ: Vitesse wygrywa pierwszą połowę meczu
Kurs: 2,66
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wszystkich ponownie na dzisiaj wybrałem tym razem meczyk z Holenderskiej Eredivisie. Stawiam na gospodarzy ze, wygrają pierwszą połowe meczu. Dosyć ryzykowny typ lecz Vitesse dobrze wie jeśli Utrecht nabierze rozpędu to będzie ciężko. Dlatego myślę iż gospodarze zaczną mecz z pełną parą i muszą wygrać cały mecz bo w Utrechcie już nie będzie tak łatwo. Pierwsza połowa dla Vitesse Arnhem !! pozdrawiam
✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom