>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 15. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie :polska - Rosja
Typ: over 180,5 punktu
Kurs: 1.75
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Moim zdaniem bardzo dobry kurs na takie zdarzenie, wystarczy ze w meczu będzie 3-1 i przegrana drużyna w każdym secie ugra przynajmniej 20 punktów ( w jednym 21). Nadmienię ze polska jak do tej pory w LŚ nie skończył żadnego meczu w 3 setach, Rosjanie natomiast tylko raz przegali gładko w 3 setach w pozostałych spotkaniach zawsze było over 3,5 seta. Dodatkowo mecze Polska – Rosja zawsze są zacięte i zakładam ze sety będą tu wyrównane. Rosjanie zawodzą w tej edycji LŚ wygrali tylko 1 mecz, Polacy natomiast grają bardzo nieprzewidywalnie, myśle ze będzie to zaciety mecz i warto zagrać over na punkty np. zamiast overa na sety tylko 1,3 na over 3 sety…
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Serie A
Godzina: 00:30
Spotkanie: Atl.Goianiense - Avai
Typ: Atl.Goianiense
Kurs: 2,09
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz wagi piórkowej. W Goianii, lokalne Atletico podejmie przyjezdnego „Lwa Wyspy” z miasta Florianopolis. Obie drużyny spisują się bardzo słabo. Gospodarze zajmują przedostatnią lokatę z dorobkiem 3 punktów. Goście są 2 miejsca wyżej posiadając na swoim koncie 5 oczek. Avai – bilans bramkowy 2:6 – mają spore problemy ze zdobywaniem goli, jednocześnie nie najgorzej działa obrona. Mimo uzyskania słabych rezultatów (1-2-3) tracą tylko średnio 1 bramkę na mecz. Warto zauważyć, że Avai straciło aż 5 z 6 bramek na wyjazdach, gdzie przegrali wszystkie 3 dotychczasowe mecze.
W Atletico, po 4 porażkach z rzędu zmieniono szkoleniowca. Efekt od razu widoczny – pewne zwycięstwo domowe z silną Ponte Pretą aż 3-0! Goianiense było w tym meczu drużyną zdecydowanie lepszą i wykorzystało stworzone przez siebie okazje. Ostatnia kolejka to jednak porażka 2-0 na wyjeździe z Cruzeiro.
Kibice gospodarzy z pewnością pragną powtórki sprzed 2 kolejek i mają rację, ponieważ okazja ku temu jest bardzo dobra. Atletico z pewnością spróbuje się wydostać spod kreski. Ciężko pokusić się o overy/undery, ponieważ Atletico potrafi tracić dużo bramek, jednocześnie trzeba pod uwagę wziąć słabą ofensywę przyjezdnych. Z tych powodów zdecyduję się tylko na wskazanie zwycięzcy, którym moim zdaniem będzie ekipa z Goianii.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Pepsideild
Godzina: 22:00
Spotkanie: Stjarnan - Vikingur Reykjavik
Typ: Stjarnan wygra mecz
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na kolejny dzień wyszukałem spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Islandii pomiędzy Stjarnan F.C. a Vikingur Reykjavik. Gospodarz meczu to wicemistrz Islandii z poprzedniego sezonu, natomiast gość to dopiero 10 drużyna (na 12) w tabeli. W zeszłym roku wymienione zespoły spotkały się dwukrotnie i oba mecze wygrał Stjarnan (3:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe) Co ciekawe zespoły rozegrały ze sobą 11 meczy (źródło: www.flashscore.pl) i ani razu nie wygrał Vikingur (remisy albo zwycięstwa Stjarnan). W obecnym sezonie, po rozegraniu 6 meczy Stjarnan znajduje się na czele tabeli z 13 pkt (4-1-1), natomiast Vikingur jest na 7 miejscu z 7 pkt (2-1-3), na 12 zespołów. Wszystkie te liczby wskazują w sposób jednoznaczny, że faworytem tego meczu jest zespół UngmennafélagiĂ° Stjarnan. Cikawostką są zabawne cieszynki prezentowane przez piłkarzy Stjarnan F.C. Dla ciekawych dostępne są na youtube. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 02:45
Spotkanie Santos-Palmeiras
Typ: Santos wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.0
Buk Unibet
Analiza: Santos w dniu jutrzejszym na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Palmeiras, ekipa gospodarzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest stawiana w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów, goście bowiem na wyjazdach grają niezwykle słabe spotkania przegrali 5 ostatnich wyjazdów z rzędu , gospodarze natomiast osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty na 10 ostatnich spotkań rozegranych przed własną publicznością potrafili zanotować 7 zwycięstw 1 podział punktów oraz 2 porażki, myślę że jest to dobry wynik i tutaj to gospodarze z Santosu od pierwszych minut powinni prowadzić grę i częściej stwarzać sobie sytuację podbramkowe. Goście również nie mają dobrego bilansu z zespołem Santosu w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę 10 poprzednich spotkań zanotowali aż 7 porażek 1 wygraną oraz 2 podziały punktów. Ja w tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem i myślę że gospodarze i goście strzelą tutaj bramki. Postawiłbym na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę na to iż gospodarze w formie obecnie której się znajdują nie powinni ponieść porażki.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 00:30
Spotkanie: Atletico Go – Avai
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejszy dzień bardzo dobrze poszedł w serii na przełamanie undera na zapleczu Brazylijskiej Seria A, ten sam wariant spróbujemy także dzisiejszej nocy już w elicie rozgrywek, gdzie spotkają się dwaj beniaminkowie. Obie ekipy aktualnie w strefie spadkowej to jest dobra informacja dla typy bo nie da się ukryć że są to po prostu kandydaci do walki o ligowy i w takich starciach muszą szukać kompletu punktów i tak też dziś zagrają, tym bardziej że do tej pory tylko po jednym zwycięstwie na ich koncie.
Pierwszy z beniaminków Atletico Go zajmuje przedostatnie miejsce za zapleczu grali ofensywną piłkę i zdecydowanie strzelali najwięcej bramek w elicie zetknęli się jednak ze zdecydowanie większym poziomem rywali w ataku u mają mnóstwo problemów w defensywie w 6 spotkaniach 13 bramek straconych. Grali ofensywnie z mocnymi rywalami to tym bardziej u siebie z takim rywalem tak zagrają innej opcji nie ma. Ostatnio takiej podejście dało u siebie zwycięstwo 3:0 z Ponte Preta.
Gości oglądałem w ostatnim meczu z Flamengo gdzie bardzo mocno naciskali bardzo mocnego rywala z kontry, strzelając bramkę i mając kilka sytuacji na wygranie tego meczu w tym zamieszanie z karnym którego anulowali. Dziś raczej też będą się opierać na kontrze ale jestem pewien ze podejdą do takiej gry jeszcze odważnie bo rywal teoretycznie słabszy a muszą punktować na wyjeździe i podjąć ryzyko bo jak na razie trzy mecze to zero punktów i zero po stronie strzelonych (też seria do przełamania) czyli czekanie na rywala na razie nic nie dało. Na początku wspomniałem o serii underowej i właśnie dotyczy ona tej ekipy obok Cruzerio jako jedyni jeszcze bez overa w tej lidze to dobra okazja na przełamanie (Cruzerio też gram dzisiejszego wieczoru). Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to ostatnie starcie na tym terenie to wygrana gospodarzy 3:0
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna, Kwalifikacje ME
Godzina : 18.35
Spotkanie : Łotwa - Węgry
Typ : Węgry powyżej 28.5 bramek
Kurs : 1.69
Bukmacher :Fortuna
Analiza:
Typ na gole Danii, wszedł łatwo i przyjemnie, następny typ mój to również piłka ręczna i kwalifikacje do ME .
Wegrzy solidny zespół, oparty na zawodnikach bardzo mocnego Veszprem, Łotwa ostatni zespół w tabeli tej grupy 4 mecze 4 porażki. Wegrzy zajmują drugie miejsce z 5cioma punktami , jeśli wygrają z Łotwa zapewnia sobie awans.
W pierwszym spotkaniu rozegranym pół roku temu, Węgry pokonały Lotwe 24:16 , w tych eliminacjach Wegrzy szału nie grają, ale myślę ze w tym spotkaniu poradzą sobie bez problemów.
Holandia rzuciła na Łotwie 29 goli, to liczę na Madziarow, ze tez postrzelaja, kadra na to spotkanie dość mocna ( m.inn. Lekai ,Laszlo Nagy )
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 02:45
Spotkanie: Corinthians - Cruzeiro
Typ: 1 HA (-1)
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Lider brazylijskiej Serie A podejmuje szóstą drużynę ligi. Gospodarze świetnie zaczęli sezon, w 6 meczach tylko 1 remis i 5 wygranych. Cruzeiro też nie radzi sobie najgorzej(3-1-2). Corinthians w bramkach 13-5. Cruzeiro zaledwie 5-4, ale dziś mam wrażenie, że straci chociaż 2 bramki. Jo i spółka potrafią strzelać, ostatnie 2 mecze to 8 trafień na korzyść gospodarzy. Goście w ostatnich 5 meczach zanotowali odpowiednio 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Corinthians nie przegrało od dawna i zapewne będą chcieli tą passę utrzymać. Wiem, że nie będzie lekko, ale liczę na wynik 2-0 dla gospodarzy.
ZWROT
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Série A
Godzina: 02:45
Spotkanie: Santos - Palmeiras
Typ: Santos
Kurs: 2.24
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na noc znalazłem ciekawy mecz 1 ligi Brazylijskiej gdzie Santos podejmuję na własnym terenie Palmeiras. Ostatni mecz Santos wygrał z Atletico-PR 2-0 na wyjeździe, a Palmeiras również wygrali 3-1 z Fluminense, które zajmuję aktualnie 7 miejsce. Jeśli chodzi o kontuzje goście mają ich aż 3 w tym Moises, a gospodarzę ani jednej. Jeśli chodzi o tabele Santos zajmuję 3 miejsca wyżej dokładnie 10, a goście 13. Santos na razie jest w bardzo dobrej formie, a gorzej jest z Fluminense które przez 5 meczy zdobyło tylko 4 punkty. Ostatni mecz bezpośredni tych drużyn to 2-1 dla Fluminense, które strzeliło wtedy 2 bramki w 86&#39; i 88&#39; co dało im zwycięstwo. Santos gra u siebie i myślę, że mają większy potencjał żeby wygrać to spotkanie i myślę że wygrają ten mecz skromnie 1-0.
✅124
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - USA
Godzina: 02:10
Spotkanie: Minnesota Twins - Seattle Mariners
Typ: Minnesota Twins
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj pogrom i jedna z większych wygranych w tym sezonie, 20-7 budzi podziw i w końcu gracze z Minnesoty jako najgorsza drużyna grająca u siebie ( bilans 13-19 ) odblokowała się i w serii mamy 1-1. Dziś na pagórku ich najlepszy miotacz zajmujący piąte miejsce w lidze w rankingu narzucających z bardzo dobrym bilansem 8-3 i średnią 2.20 ERA i 0.89 WHIP. Na własnym stadionie 3 wygrane i dwie porażki oraz 2.63 ERA, 48.0 rozegranych inningów w których pozwolił na 26 wybić oddając 14 runów w tym 7 home runów notując solidne 2.63 ERA, a batterzy odbijają ze średnią poniżej .200 ( .158 ). W ostatnim meczu zanotował bardzo dobry występ notując czyste konto w pełnych 9.0 zmianach pozwalając na zaledwie 4 wybicia, wyautował 5 zawodników i oddał tylko jedną darmową bazę notując 2.20 ERA. W ostatnich pięciu spotkaniach 13 straconych runów, dwa razy czyste konto w 9.0 zmianach w meczu, dwa zwycięstwa i dwie porażki. Jego rywalem dziś będzie pierwszy raz w roli startera 27 letni Sam Gaviglio ze średnia 2.79 ERA i 1.21 WHIP. W ostatnich trzech meczach oddał 7 runów w 16 zmianach i 16 wybiciach i będzie to jego pierwszy występ przeciwko Minnesocie w jego karierze. Na wyjazdach 13.0 rozegranych inningów i 7 straconych runów w 14 wybiciach i średnia 4.85 ERA i 1.38 WHIP, więc w tym przypadku znacznie gorzej niż u siebie. Tak więc z racji na miotacza gospodarzy i dobrą dyspozycję wczorajszej nocy typujemy gospodarzy.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Minnesota Twins - Seattle Mariners
Typ: Minnesota Twins -1.5 runs
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy mecz Minnesoty nie obszedł się bez echa w całej lidze. 20 runów i 28 hitów byłoby dobrym wynikiem w 3 spotkaniach, a im udało się to w jednym. Dzisiaj zapewne tego wyniku nie uda się pobić, ani nawet wyrównać, co nie zmienia faktu, że Twins są w mojej opinii zdecydowanym faworytem. Bardzo dużym plusem będzie start Ervina Santany na pozycji miotacza. Bilans 8-3 w 13 startach oraz ERA 2.20 mówi samo za siebie. Jego vis a vis będzie Sam Gaviglio, który w MLB rozegrał tylko 6 spotkań (w 5 był starterem) 2 z nich wygrał, 1 przegrał. Jego ERA 2.79 jest dużą niespodzianką na + dla drużyny z Seattle. Nie mniej jednak mam nadzieję, że Twins nie zapomnieli jak się udarza i dziś zdobędą przynajmniej 1/3 tego co zdobyli wczoraj. Powodzenia!
⛔100
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga2 - Play Offy o awans
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cadiz - Tenerife
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę (bts)
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnio parę dni miałem przestój więc trzeba się wziąć za odrabianie strat. Dziś obstawiam drugi mecz o awans do najwyższej ligi rozgrywkowej w Hiszpanii. Zagrają ze sobą 5 w tabeli Cadiz z 4 Teneryfą. Wiadomo że oba zespoły będą chciały awansować, wiec pewnie jedni i drudzy będą chcieli strzelić bramkę. Cadiz u siebie gra dobra piłkę ale czuję że będą chcieli zagrać zachowawczo. Znowu Teneryfa na 10 ostatnich meczy wyjazdowych w 8 strzelali bramkę. Więc jeżeli teneryfa strzeli bramkę , to Cadiz będzie musiało zrobić wszystko aby wygrać mecz aby mieć zapas w rewanżu. jako że są to play offy myślę że spokojnie obie strzelą , tak jak było to we wczorajszym spotkaniu z getafe.
⛔100
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia Veikkausliiga 2017
Godzina 17:30
Spotkanie : HJK - JJK Jyvaskyla
Typ : HJK over 4.5 gola
Kurs :4.10
Bukmacher : Unibet
Wczoraj mistrz Veikkausliiga 2016 kompletnie zawiódł to może aktualny lider Veikkausliiga 2017 dziś mnie nie zawiedzie , HJK ostatnio jest w doskonałej dyspozycji strzeleckiej i tak najpierw u siebie pokonali SJK 6:0 natomiast ostatnia kolejka to wyjazd do Rovaniemi i wygrana 4:1 , dziś na ich stadion przyjeżdża najsłabsza ekipa JJK Jyvaskyla która z bilansem 1-4-6 i bramkami 11:22 zamyka tabelę i w/g mnie możemy liczyć na festiwal strzelecki lidera , HJK ma przewagę nad drugim w tabeli VPS 5 pkt ale VPS rozgrywał swój mecz 13 kolejki wczoraj i zremisował z KuPS 2:2 tak więc jest okazja dla lidera o powiększenie przewagi do 8 pkt i zapewne tak też się stanie , jedyna nie wiadomo to ile HJK zdobędzie bramek , w pierwszym meczu 23.04.2017 na terenie JJK Jyvaskyla HJK wygrywa lekko łatwo i przyjemnie 5:1 dlatego przed własną publiką gdzie ich bilans w tym sezonie to 4-1-0 i br. 16:1 chyba możemy znowu liczyć na pogrom , stąd też u mnie over 4.5 gola w ich stronę !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, kwalifikacje Mistrzostw Europy
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Macedonia
Typ: podwójna szansa Ukraina (prowadzenie do przerwy lub wygrana w meczu)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pod lupę wziąłem dzisiaj spotkanie grupy 4. kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Spotykają się ostatnia w tabeli Ukraina i Macedonia, ale... grupa jest bardzo wyrównana i obie drużyny mają tyle samo punktów (podobnie zresztą jak 3. Islandia). Zwycięzca mocno przybliży się do udziału w turnieju finałowym. Za gospodarzami przemawia własny parkiet i fakt, że wygrali jak dotąd wszystkie mecze eliminacyjne u siebie:
- 27:25 z Islandią
- 26:23 z Czechami
Dla odmiany Macedonia nie przywiozła jeszcze z wyjazdu ani punktu:
- 28:35 z Czechami
- 29:30 z Islandią
Faworytem bukmacherów jest Macedonia, chyba tylko ze względu na większe doświadczenie wyniesione z poprzednich turniejów mistrzowskich. Te eliminacje pokazują, że słabsi potrafią się postawić i wygrane dotychczasowych kopciuszków nie są już rzadkością co pokazały wczoraj Czarnogóra czy Litwa. Widzę sporą szansę na powodzenie tego typu. Dla odważniejszych wygrana Ukrainy po kursie 3.10. Powodzenia ????
⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Hertogenbosch
Godzina: 11:05
Spotkanie: Karlovic I. - Kozlov S.
Typ: Karlovic 2:0
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz na trawie, gdzie jakość serwisu ma ogromne znaczenie. Karlovic 22 w rankingu światowym, ma chyba najlepszy serwis na świecie w tym momencie.
Stefan Kozlov to młody amerykanin ( 19 lat ) 147 w rankingu światowym, grający na poziomie challenger. Stawiam na 38 letniego giganta z Chorwacji, który nawet jeśli nei odbierze serwisu młodego, w co wątpię może pokonać go w dwóch tie-breakach.
✅85
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Stuttgart
Godzina: 13:30
Spotkanie: Berdych - Tomic
Typ: Berdych 2:0
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Dziś po raz kolejny typ z tenisa ziemnego. W 1/8 turnieju , Bernard Tomic spotka się rozstawionym z numerem trzecim Tomasem Berdychem. Będzie to pierwszy mecz Czecha w turnieju. Australijczyk mecz 1/16 wygrał z Stephanem Robertem - niezbyt wymagającym przeciwnikiem, 2:1. Wydaje mi się, że powinna to być łatwa wygrana dla Czecha. Berdych doszedł ostatnio do finału ATP w Lyonie , gdzie uległ dopiero Jo-Wilfredowi Tsonga. Tomic najczęściej żegna się z turniejami po rozegraniu pierwszej rundy. Moim zdaniem, Australijczyk zmęczony 3 setowym spotkaniem z Robertem nie da rady przeciwstawić się dziś Berdychowi. Powodzenia ;)
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 17:25
Spotkanie: Iran-USA
Typ: Iran
Kurs: 2,76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Poprzedni typ rownież wszedł i lecimy z kolejnym. Dzisiaj zapraszam na spotkanie w Lidze Światowej, spotkanie, które odbędzie się w Katowickim Spodku. Zmierzy sie ze sobą Iran oraz USA. Ja dzisiaj ide w stronę drużyny z Azji - kurs warty ryzyka. Oba zespoły maja po tyle samo punktów w tabeli, ale Iran ma lepszy bilans. Zarówno jeden jak i drugi zespół raz odnosi zwycięstwo, raz przegrywa-nikt forma nie błyszczy. USA wychodź często w tym turnieju juniorami. Uważam, ze dzisiaj Iran da radę wygrać w tym spotkaniu. Maja silna drużyne i pokażą dzisiaj &quot;pazur&quot;.
Powodzenia!
Jesli spodobał Ci sie mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to daj &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Comercial FC u20 vs Gremio Novorizonto u20
Typ: over 3.5
Kurs: 2,8
Bukmacher: unibet
Analiza:

Witam,
Na czwartkowe popołudnie wybrałem moim zdaniem bardzo ciekawy mecz z Brazylijskiej ligi U20. Swój bet opieram głownie na wynikach obu drużyn w ostatnich meczach. Wynika z nich, że wyniki powyżej 3 goli to u nich norma. Nie wgłębiałem się jakoś szczególnie w absencje itp. , ponieważ myślę, że nie ma takiej potrzeby i mecz mówi sam za siebie. Dla osób bojących się ryzykować polecam 2 inne zakłady, a mianowicie:
- Obie drużyny zdobędą gole (tak) kurs 1,62
- Over 2.5 kurs 1,68
Życzę powodzenia
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ponownie ;) Wczorajszy typ z ponownie wysoką stawką nie zawiódł ;) Dziś idę nieco ryzykowniej ;)
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia-Białoruś
Typ: Białoruś lub Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie mogę do końca zgodzić się z tymi kursami-Rumunia u siebie może i jest faworytem,ale nie aż takim.. Bez wątpienia ten kurs to spore Value. Rumunia w męskim szczypiorniaki to nie Rumunki w żeńskim-i to trzeba mieć na uwadze. Białoruś ma na prawdę silną kadrę i niemal ZAWSZE w spotkaniach z drużynami o podobnym potencjale są stawiani w r0li Underdoga-kurs 4.00 na Bialoruś? No to trzeba spróbować-ja w dodatku podpieram to remisem,gdyż jak zauważmy Białoruś lubi często remisować-jest to ekipa,która niemal zawsze walczy do samego końca i do ostatniej piłki-a Rumuni? Wręcz przeciwnie-kiedy chłopakom nie idzie to zaczyna się ,,brudna&#39;&#39; walka na faule,łokcie,uderzenia. Zgodzę się,że Rumunia jest u siebie faworytem,ale na pewno nie aż takim jak to sugerują bukmacherzy. Według mnie będzie to dość ,,close game&#39;&#39; do samego końca ;)
Moja stawka: 3/10
Pomogłem?-Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39; ;)
Typującym i Grającym życzę powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Mercedes Cup, Stuttgart (Niemcy)
Godzina: ok 14:30 – 15:00
Spotkanie: Janowicz - Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 3,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas odrabiać straty. Co wiąże się niestety z ryzykownym obstawianiem. Taki też jest mój dzisiejszy typ na zwycięstwo Janowicza. Jednak moim zdaniem polski tenisista nie jest bez szans. Po pierwsze wygrał poprzedni mecz, parę dni temu i ograł się na trawie. Dla Dimitrova to pierwszy mecz na trawie od paru miesięcy. Po drugiego forma Dimitrova spadła i to mocno, nie gra już tak dobrze. Po trzecie ich ostatni bezpośredni pojedynek w Sofii, na początku roku, Dimitrov wygrał ledwo-ledwo 4:6, 6:3, 7:5 gdy jeszcze miał wysoką formę i wsparcie publiczności. Pachnie mi tutaj niespodzianką jaką może zrobić nam dziś Janowicz.
Powodzenia
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom