>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.07.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 15. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Chorwacja wygra turniej
Kurs: 3,0
Bukmacher: fortuna
Witam wszystkich bardzo serdecznie! W końcu jutro nadejdzie ten wielki dzień, na który z niecierpliwością czeka każdy kibic piłki nożnej - finał Mistrzostw Świata, w którym zmierzą się ze sobą Francuzi z Chorwatami.
Nie będę tutaj się jakoś rozpisywał... Przejdę po prostu do konkretów. Ten mecz będzie ciężką przeprawą dla jednych i drugich. Francuzi mają łatkę faworyta tego spotkania, podobnie jak 2 lata temu w meczu finałowym Euro 2016 z Portugalią. I kto wtedy wygrał? Portugalczycy w których nikt od początku Mistrzostw Europy nie wierzył. I tutaj mamy praktycznie identyczną sytuację. W finale gra Francja gra w finale z Chorwacją, w którą nikt też od początku nie wierzył.. Chorwacją dla której ten finał jest największym sukcesem w historii.. Chorwacją, której populacja liczy zaledwie 4 mln ludzi. W mojej opinii zespołem, który wygra ten finał będzie Reprezentacja Chorwacji. Bałkański zespół ma ogromny potencjał, zarówno jest chodzi o defensywę jak i ofensywę. Mają naprawdę świetnie poukładana drużynę - są zgrani, grają z ambicja i poświeceniem. Posiadają w składzie naprawdę wybitne indywidualności - Modrić (w mojej opinii najlepszy gracz tego mundialu), Rakitić, Rebić, Kovacić, Mandziukić, Lovren, Vida, Kramarić, Perisić, Subasić itd. Każda pozycje maja obsadzona jakimś klasowym zawodnikiem. Na tym turnieju spisują się naprawdę świetnie - w grupie wygrane wszystkie 3 spotkania. W meczu z Danią złapali zadyszkę, ale chyba swój najgorszy mecz na tym turnieju maja już za sobą, a i tak wyszli zwycięsko z tego pojedynku. W spotkaniu z Rosją również pokazali się z dobrej strony, gdzie po ciężkim i zaciętym pojedynku z dogrywka i karnymi awansowali do półfinału, w którym po zaciętym spotkaniu i dogrywce ograli Anglików 2-1. Po raz kolejny udowodnili, że są drużyną grającą do ostatniego gwizdka.
Jeśli chodzi o Francuzów to nie trzeba tutaj dużo pisać... Mają w swoim składzie najlepszych piłkarzy ze wszystkich drużyn grających na mundialu i od początku tego turnieju byli głównym faworytem do wygrania Mistrzostw Świata. Liczę na to, że potwierdzi się przysłowie, że &quot;w piłce nie zawsze zwycięstwa odnoszą faworyci&quot;. Życzę Chorwacji z całego serca, aby podnieśli puchar Mistrzostw Świata ku górze! Większość z nich już od dzieciństwa musiała zmagać się z wydarzeniami wojny w Jugosławii, dlatego mają w sobie tak heroiczną i waleczną postawę. Są wojownikami i jutro pójdę na wojnę z Francuzami, którą mam nadzieję uda im się wygrać.
Nie wykluczam w tym spotkaniu dogrywki, a nawet karnych, dlatego próbuję bezpieczniej i gram o zwycięstwo Chorwacji w całym turnieju a nie tylko po 90 regulaminowych minutach.
HRVATSKA PO PUCHAR!
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Francja wygra turniej
Kurs: 1.44
Bukmacher: 1xBet
Dlaczego Francja wygra? O tym na szybko w trzech punktach.
  • Zmęczenie Chorwacji - Modric i spółka mają w nogach 90 minut więcej od Francuzów. Czyli tak jakby rozegrali jeden mecz więcej. To jest diabelnie dużo. I mogą sobie udzielać wywiadu, że wcale nie czują się zmęczeni etc. W końcu ludzki organizm nie wytrzyma i da to o sobie znać jutro. Tym bardziej w spotkaniu o takim ciężarze. No i w dodatku Francja miała jeden dzień wypoczynku więcej. Nawet Mourinho podkreślał, że to totalnie niesprawiedliwe. I może ma rację.
  • Doświadczenia Francji - oni mieli posiąść w posiadanie Mistrzostwo Europy u siebie dwa lata temu. W finale się nie udało, a sam Pogba przyznał, że po spotkaniu z Niemcami czuli się, jakby już turniej wygrali. Teraz o tym nie ma mowa. Dzięki tamtym doświadczeniom jutro zagrają przez pełen mecz na 100% swoich sił. Porażka w drugim finale z rzędu chyba totalnie zniszczyłaby im psychikę. Mają szanse zapisać się na kartach swojego kraju, a że mają...
  • Więcej talentu, to naprawdę dziwne by było, gdyby tylu zawodników z takimi nazwiskami miało czarną kartę w CV. Umówmy się, Chorwacja to nie reprezentacja, która bije indywidualnościami. Do finału doszli dzięki waleczności w każdej strefie boiska. Dotąd jednak grali z ekipami nieporównywalnie gorszymi od ich rywali w finale. Dania, Rosja, nawet ta Anglia? Nie ma nawet porównania do Francji. Francuzi na każdej pozycji mają gwiazdy światowego wręcz formatu. Środkiem pola steruje genialna para Kante-Pogba. Modric jest magiczny i zasłużył na MVP turnieju, ale jutro w starciu z tymi dwoma CMami będzie bez szans.

✅44
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina 11:00
Spotkanie : Tokio Verdy : Renofa Yamaguchi
Typ : Renofa Yamaguchi over 1.5 gola
Kurs : 2.50
Bukmacher : Unibet
Dziś zapewne meczem nr1 jest finał MŚ ale pójdę do Japonii gdzie 2 ligowcy będą rozgrywać 23 kolejkę , obie drużyny zarówno Verdy jak i Renofa są w lekkim kryzysie , Verdy 2 ostatnie mecze to 2 porażki natomiast goście z Yamaguchi od 3 meczy nie potrafią wygrać 2 remisy i porażka , ja liczę że goście powinni dziś 2 razy umieścić piłkę w bramce Verdy , patrząc na bramki gości mamy 39:33 z tych 39 strzelonych 21 strzelili na wyjazdach , na wyjazdach też grają bardzo dobrze 5-5-2 , 3 ostatnie wyjazdy to 2:2 z Kanazawa , 2:2 z Gifu i wygrana z Tokushima 2:1 , Verdy natomiast nie potrafi wygrać z dzisiejszym rywalem , w pierwszym meczu Renofa wygrała z Verdy po szalonym meczu 4:3 tak więc liczę że i w dzisiejszym meczu goście pokażą że w meczach wyjazdowych z tego sezonu potrafią trafiać do bramki rywali !
⛔ 100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Griezmann nie strzeli

Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, na dziś wybrałem dla Was spotkanie pomiędzy Francją oraz Chorwacją. Wielki finał mistrzostw świata, mało kto spodziewałby się akurat takiej pary w meczu finałowym. Ja wybieram dość dziwny bet, ale wbrew pozorom dość bezpieczny. Griezmann na tym mundialu w dość średniej formie jeśli chodzi o strzelanie bramek, zazwyczaj zalicza asysty dla swojej drużyny. Strzelił bramke z karnego przeciwko Australii i w 1/8 przeciwko Argentynie. Gol z akcji zaliczył jedynie przeciwko Urugwajowi i trzeba przyznać, że gdyby nie karygodny błąd bramkarza to z pewnością ten gol by nie padł. Jak zazwyczaj wyglądają mecze finałowe? Większość drużyn jest nastawione na to, aby nie stracić bramki. Jakoś nie widzę tutaj bramki Griezmanna chyba, że podejdzie do rzutu karnego. Osobiście obstawiam nudny mecz na 0-0, ale kto wie. Polecam!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 4.85
Bukmacher: Totolotek
Godz: 17:00
Ewentualna analiza: Już jutro odbędzie się finałowe spotkanie rosyjskiego mundialu w którym Francja zmierzy się z Chorwacją. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa Francji, która za każdym razem rozstrzygała swoje spotkania w 90 minutach, na pewno jest to wielki plus dla Francuzów , bowiem oni zagrali na tym mundialu sporo minut mniej. Francja po fazie grupowej poradziła sobie z takimi ekipami jak : Argentyna, Urugwaj, oraz Belgia, w każdym z tych spotkań była zespołem lepszym niż przeciwnicy, w kapitalnej formie jest Kante, Mbappe, Griezman , Lloris, do tego cała reszta gra poprawnie, nawet Giroud który nie strzela bramek , potrafi przytrzymać piłkę i odegrać kolegom którzy tworzą sytuację . Myślę że w tym meczu posiadanie piłki i ilośc sytuacji bramkowych będzie po stronie Francji. Ja jednak zagram tu an chorwację, która po 3 spotkaniach zremisowanych w fazie pucharowej, po 3 dogrywkach , po 2 seriach rzutach karnych dalej jest w grze i gra o najwyższe trofeum . Chorwacja jest bardzo mocna, nie ma jakichś niesamowitych indywidualności, ale Mandzukić, Brozović, Perisic, oraz Modrić, który może biegać 120 minut i nie widać po nim zmęczenia są tak dobrze zgrani i potrafili się do tej pory dostosować do każdego przeciwnika. Moim zdaniem Chorwacja może tutaj sprawić niespodziankę, stawiam na wynik 1:2 dla Chorwacji po 90 minutach tego spotkania. Myślę że goście sa w stanie to wygrać.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Bukareszt - kwal.
Godzina: 11;30
Spotkanie:
Bara Irina - Zavatska
Typ: over 19.5 g
Kurs: 1.66
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Dwie zawodniczki dość lubiące korty ziemne. Dotychczas H2H 1:1, z czego raz pojedynek 3-setowy, więc całkiem wyrównanie. Ukrainka pewnie przeszła pierwszy mecz, co świadczy że jest całkiem w formie, z resztą ona pokazywała się na ciekawych turniejach, ale nigdzie nie była w stanie przejść kwalifikacji. Zawodniczka gospodarzy właśnie kuleje lekko z dyspozycją i próba wejścia na Wimbledon trochę chyba ją wybiła z piachu, a też nie udało się zakwalifikować. Turniej jednak jest rozgrywany w Rumunii i tu upatruję zwiększenie siły Rumunki, w pierwszym spotkaniu powalczyła i dopiero w 3 setach przeszła do kolejnej rundy kwalifikacji, czyli gładko broni nie złoży, bo jak wiadomo wszyscy zawodnicy są groźniejsi grając na terenie własnego kraju. Gdyby nie lokalizacja to raczej skłaniałbym się ku Ukraince, ale w takich okolicznościach niski over na gemy wydaje mi się dość prawdopodobny, zwłaszcza że 6:4,6:4 pokrywa linię, aczkolwiek spodziewałbym się może krótszych setów, ale trzech nie 2.
⛔100
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: spotkanie/liczba goli---1/1,5
Kurs: 2,71
Bukmacher: efortuna.pl
Krótko,
Francja lepsza fizycznie, mentalnie przygotowana na wszelkie scenariusze,wysnuli też wnioski z Euro2016,Francuzi z pewnością szybko uderzą, by już w pierwszej połowie prowadzić.
Sądzę,że w Chorwacji nastąpi jednak zmęczenie materiału ze względu na ilość dogrywek i krótszy czas odpoczynku.
Serduchem za Chorwacją, lecz rozum w tej sytuacji mówi Francja.
Ja idę grubiej.
Pozdro
✅171
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ:spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1/nie
Kurs: 2.66

Bukmacher:
Fortuna
Na jutro przewiduje wygrana Francji bez straty bramki, ogladajac ostatnie mecze w takiej grze sie specjalizuja,Pogba z Kante zablokuja w srodku Modrica z Rakiticem i Chorwaci niewiele beda w stanie zrobic, do tego maja trzy dogrywki w nogach i w trakcie meczu moze odlaczyc im prad, Francja bedzie mistrzem swiata.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic - Anderson
Typ: (Handicap setowy +2.5 seta Anderson)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od Djokovica ,który jeszcze dzisiaj kończył swoje spotkanie półfinałowe. Rozegrał batalię pięciosetową z Rafą. Anderson pokonał specjalistę tej nawierzchni Rogera Federera. Nie chcę mi się wierzyć ,że z Serbem przegra w trzech setach. Znakomity serwis Kevina nie ukrywajmy jest sporym atutem Andersona. Przed meczem finałowym Anderson pokonał m.in Gombosa,Seppiego,Kohlschreibera,Monfilsa,Federera oraz Isnera. Z tym ostatnim rozegrał spotkanie prawie siedmiogodzinne. Jeśli chodzi o Djoko wraca dużymi krokami to swojej optymalnej formy. Już w meczu z Rafą pokazał ,że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Djoko na tym turnieju pokonał m.in: Sangrena,Zeballosa,Edmunda,Chaczanowa,Niskikoriego oraz Nadala. Ja jutro idę na spokojnie w stronę Kevina. Myślę ,że jeden set jest jak najbardziej w Jego zasięgu. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina :USA: NBA Las Vegas Summer League - Play Offy
Godzina:00:30
Spotkanie :Miami Heat - Boston Celtics
Typ :under 180.5 pkt w meczu OT
Kurs :1.83
Bukmacher :1xbet
Miami Heat dość niespodziewanie ograła wyżej rozstawione w SL Pells. Spore to było zaskoczenie jednak te ostatnie spotkanie pokazało dobitnie, że Pelikany nie prezentują się wybitnie w lidze Letniej i są mega przereklamowani. W ekipie Żarów nie ma wielkich nazwisk i solidnych graczy, jest za to sporo biegania i run and gun. Mimo wszystko znam dobrze Celtów i ich taktykę, organizację pracy i schematy rozegrań. Wiem jak sporo przykłada asystent do defensywy. Cały team jest nastawiony na deff i przy Semi dziś nie powinni mieć Zieloni z zatrzymaniem swoich rywali z czasów LBJ. Moim zdaniem linia przesunieta bardzo za wysoko i tutaj 170 to max jaki może paść w tym spotkaniu.
✅ 83
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Francja i powyżej 1,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wiele już zostało napisane na temat tego meczu więc i ja dodam swoje &quot;grosze&quot;.
Dla Francji jest to drugi finał z rzędu na wielkiej imprezie (poprzedni finał na Euro) i nie wydaje mi się aby Francja miała popełnić ten sam błąd co w meczu z Portugalią. Dziś są dużo mądrzejsi i na pewno to spotkanie rozegrają tak jak Oni tego chcą.
Chorwacja na tym mundialu zdobyła już nawet więcej niż oczekiwali, mało kto spodziewał się, że zajdą aż do finału, co prawda drabinka lekko im pomogła ale czy to ich wina? Nie...
3 remisy z rzędu 1:1 i 2 x wygrana po karnych i z Anglią po dogrywce. Może ktoś mówić, to jest finał nie ma mowy o braku sił Chorwatów itd... oczywiście nie położą się ale im bliżej końca meczu tym to zmęczenie będzie się nasilać. Francuzi mimo wszystko 1,5 h mniej spędzonych na boisku to jest dużo przez pryzmat 7 meczy w ciągu miesiąca.
Francuzi posiadają zawodników klasy światowej oczywiście Chorwacja też ale jako &quot;drużyna&quot; wydaje mi się mocniejsza dużo mocniejsza Francja.
Stawiam, że ten mecz będzie mimo wszystko jednostronny, życzył bym sobie aby finał był pięknym spektaklem wyrównanym ale nie wydaje mi się.
Stawiam na 2:0 dla Francji.
⛔100

powtórzony typ @cobra232

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ / Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Francja wygra i Chorwaci więcej rożnych
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dziś po raz ostatni będziemy mogli raczyć swe
oko poczynaniami na tym mundialu, po ponad
miesiącu doszliśmy do finału w którym zagra Francja z Chorwacją. Po raz kolejny poszukam
tutaj wysokiego kursu pod konkurs z max pkt w końcu to tymi zakładami udało mi się jakoś wygrać czerwcowy konkurs Typy Dnia. Delikatnym faworytem wydają się być piłkarze prowadzeni przez Deschampsa i to im buki oraz większość &#39;graczy&#39; daje większe szanse do końcowego triumfu. ( Viva La France )
Finał tej rangi na największej imprezie świata jest w stanie wykrzesać z zawodników resztki swoich sił i na to muszą liczyć dziś chorwaccy kibice. Wiadomka jedni i drudzy zmęczeni tym turniejem lecz to zawodnicy z Bałkanów mają znacznie więcej spędzonych minut na boisku. Potencjał w obu drużynach zbliżony jakością może minimalnie zarysowuje się przewaga trójkolorowych i dlatego idę dziś w ich stronę.
Mecz moim zdaniem nie będzie porywającym widowiskiem, stawka pojedynku i ciśnienie zawodników mimo że ogranych zrobi swoje...
Zwycięstwo Griezmana i spółki kapkę mniej pewne niż to że Chorwaci wykonują więcej stałych fragmentów z narożnika boiska bo
w tym elemencie gry dominują nad rywalami.
Reasumując to co wyżej, reprezentacja Francji wydaje się być drużyną bardziej kompletną i to
raczej oni zdobędą końcowe trofeum MŚ. Natomiast drużyna goniąca wynik w meczu wykona więcej rożnych i to będzie Chorwacja.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś 1 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Torpedo - Isloch
Typ: poniżej 2,5 goli
Kurs: 1.55
Bukmacher: forbet

Analiza
Mecz dwóch underowych drużyn. Torpedo w 15 meczach strzeliło 6 bramek, Isloch 8 goli. U siebie w 6 meczach Torpedo ma bilans bramkowy 2:4, Isloch w 7 meczach wyjazdowych bilans bramkowy 4:7. W ostatnich 5 meczach ligowych Torpedo strzelilo 2 gole, a Isloch tylko 1 bramkę.
✅55
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Strinic dostanie kartkę

Kurs: 3,75
Bukmacher: Betrally
Witam na dzisiaj bardziej ryzykownie. Uważam,że kurs na to zdarzenie jest zbyt duży i kartka dla Strinicia jest bardzo możliwa. Jest to zawodnik często dostający żółte kartki, często faulujący. Statystyki:
1 faul z Anglią- bez kartki
3 faule z Ruskimi - kartka
1 faul z Danią
4 faule z Argentyną brak kartki nie wiem jakim cudem. Tutaj mecz gdzie powinno być kilka czerwonych kartek lecz sędzia ignorant
1 faul z Nigerią.
Jak widać statystyki nie są za bardzo za mną ale to też wina sędziów. Gram to ponieważ na drugiej stronie będzie szalał Mbamppe i dzisiaj Strinicia czeka naprawdę ciężki mecz. To jest finał, nie ważne jak trzeba Donatello w jakiś sposób zatrzymać. Jeśli Chorwacja będzie przegrywała do 70 min a Strinic nie zejdzie, Chorwacja się otworzy i będą kontrowani własnie przez młodego francuskiego pomocnika, za którym często Strinić może nie zdążyć. Dochodzi także kwestia dyskusji itp.
Bez analizy polecam także grę na Lovrena oraz Rebicia. kursy 3.20 3.00
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Remis po pierwszej połowie
Kurs: 1,91
Bukmacher:
fortuna
Jak by sobie przypomnieć ostatnie finały czy to Euro ( 0:0 i dogrywka FRA-POR) czy MS ( 0:0 i dogrywka GER-ARG) to generalnie nie zachwycały te mecze. Trudno się dziwić, stawka najwyższa z możliwych, jeden błąd może się okazać koszmarem na całe życie. I myśle ze dziś będzie podobnie. Obie ekipy raczej będą myśleć przedewszystkim by nie stracić bo odrobienie gola może się okazać niewykonalne. W 1 połowie spodziewam się wzajemnego badania rywali, bez szalonego tempa, zwłaszcza Chorwaci czuja mocno w nogach ten turniej. Francja choć ma wielkie gwiazdy do gry ofensywnej to wielce ofensywnej piłki nie gra. Są poprostu na zabój skuteczni, cwani i wyrachowani jak pokazał półfinał z Belgia. Generalnie mecz śmierdzi mi remisem, zwłaszcza w pierwszej połowie spodziewam się spokojnego tempa i niewielu sytuacji pod bramkami. Kurs na under 0,5 gola do przerwy - 2,40 alternatywnie tez do gry.
Pzdr
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy U20
Godzina: 16:30
Spotkanie: Holandia - Finlandia
Typ: 1set/mecz - Finlandia/Finlandia
Kurs: 2.16
Bukmacher:
fortuna
Wczoraj mocno zaskoczyli mnie Finowie rozbijając tak dobrze prezentujacych się w ostatnim czasie młodych Białorusinów. Bez dyskusyjne 3:0 i swego rodzaju spora niespodzianka. Jednak trzeba oddać zwycięzcą to co zwycięskie, byli lepsi w kazdym aspekcie.
Dziś mierzą się ze słabą drużyną Holendrów którzy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w spotkaniu z Czechami, i jeśli dziś Skandynawowie zaprezentują ten sam poziom co wczoraj to nie powinni mieć większych problemów by odnieść dziś kolejną wygraną.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Godzina: 12:50
Spotkanie: Greg van Avermaet - Philippe Gilbert
Typ: Philippe Gilbert
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Profil etapu + opis bruków
Quick-Step jedzie mocno, bo w składzie Lampaert, Gilbert i Terpstra. Do wygrania etapu faworytami są Ci dwaj ostatni ale patrząc na aktualną formę, to ja wyżej stawiam Gilberta i on jest wg mnie największym faworytem dziś. Dyspozycja jest bardzo wysoka, wiosnę miał świetną ale potem na m.in. Paryż-Roubaix trochę już zadyszkę złapał. Teraz znowu wchodzi na wyższy poziom. Przeciwko Avermaetowi z prostego powodu - ten ma w składzie Porte i myślę, że całe siły zespołu będą skupione na liderze. BMC od jakiegoś czasu ma wielką ambicję wygrać ten wyścig i dziś Avermaet może być niezbędny w przeciągnięciu lidera przez bruki. Jeśli jednak Greg będzie walczył o triumf dzisiaj to wcale Gilbert nie ustępuje mu umiejętnościami. Na plus Gilberta jest to, że ma mocny skład.
⛔100
 
Z 618,7K
Dyscyplina : Koszykowka Kobiety U 20
Godzina 18:00
Spotkanie : Holandia U20 (k) - Włochy U20 (k) handicap [6,5-0 ]
Typ :1
Kurs : 3,15
Bukmacher : Forbet
Analiza.na dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw Europy kobiet u20 o brązowy medal.Holandia już sprawiła bardzop dużą niespodzianke docierając do gry o medale.W fazie grupowej zajęły one dopiero 3 miejsce w grupie z 1 zwycięstwem.Ale póżniej w fazie pucharowej sprawiły dużą niespodzianke wygrywając z Lotwą 77-73 i ćwierćfinale z Szwecją 74-66.Dopiero w spotkaniu pólfinałowym przegrały z Hoszpanoą 52-64.Ich rywalki Włoszki w grupie uplasowały się na 1 miejscu z kompletem 3 zwycięstw.Następnie pokonały one Slowenie 73-64,bardzo wysoko 7-42 Włoszki i przegrały w pófinale z Serbkami 64-58.Myśle że Holenderki są w stanie nawiązac wyrównaną wale ,a nawet przy odrobinie szczęścia wygrac ten pojedynek.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ / Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Kto popełni więcej fauli wraz z dogrywką: Samuel Umtiti - Rafael Varane
Typ: Samuel Umtiti
Kurs:
2,50
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Już dzisiaj ostatni mecz Mistrzostw Świata.
Moją uwagę przykuł bardzo ciekawy zakład w Unibecie, a mianowicie kto będzie miał więcej fauli pośród środkowych obrońców the blues.
Zadziwiające są kursy bowiem 2,50 na Saumela jest tutaj w moim odczuciu kursem mocno zawyżonym, patrząc na statystyki w tym Mistrzostwach Umtiti ma 5 fauli natomiast Varane tylko 2, żeby było ciekawiej to trzeba zaznaczyć, że Umtiti zagrał jeden mecz mniej, bowiem nie wystąpił w ostatnim meczu grupowym z Danią.
Obaj bardzo mało faulują, ale jeśli już ktoś ma mieć tych fauli więcej to zdecydowanie idę w kierunku Samuela po pięknym kursie.
Pozdrawiam.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom