>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.07.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:35
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Próbujemy szczęścia dziś za oceanem. Na tapecie MLB i co mamy?! 5 spotkanie serii i póki co wszystkie spotkania wygrali zawodnicy miejscowych,a więc próbujemy pograć na przełamanie.
Osobiście polecam czystą 2 ale tutaj spróbujemy pograć z handi.
Goście na górce mają dziś J.Chacina który osiąga całkiem fajne wyniki. 8 spotkań kończył zwycięsko, a więc liczę ,że i dziś stanie na wysokości zadania. Kończyć serie z 5 porażkami to trochę jednak słaby wynik jak na ekipę z Milwaukee. Faktem jest,że w ostatnim czasie mają fatalną serie w porównaniu z rywalami ale każda seria ma swój kres. W szeregach gospodarzy starterem jest Musgrove J. którego statystyki są o wiele gorsze od rywala i oby dziś się to nie zmieniło.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: kartki over 3.5
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo interesujący kurs na over kartkowy 3.5. To już finał każdy chce zdobyć tytuł najlepszej reprezentacji globu więc tutaj już żadnej kalkulacji nie będzie tylko twarda gra. Jak najbardziej ta linia na kartki powinna zostać pokryta. W meczach Francuzów w każdym spotkaniu poza tym grupowym z Danią ten over był pokryty. Wprawdzie Chorwacja mnie trochę zaskakuje bo w ich spotkaniach jest mało kartek a po tej reprezentacji spodziewałem się, że będzie więcej faulować i grać brutalniej ale to już finał i jak do tej pory dostawali niewiele kartoników to tak już w tym samym finale myślę, że będzie zupełnie odmiennie. Kurs na tę linię fajny, spodziewałem się mniejszego przelicznika. Osobiście będę kibicował Chorwatom ale nie skusiłem się by ich pograć, wolę bezpieczniejszy w moim odczuciu typ na over 3.5 w kartkach ;) Chorwaci przez cały turniej grali zadziwiająco &quot;grzecznie&quot; więc liczę, że w tym finale trochę się podpalić mogą i te kartki u nich się posypią. W meczach Francji jak wspomniałem pada wiele kartek i oni tutaj też coś dziś napewno wyłapią więc ten typ wydaje mi się być bardzo dobrym rozwiązaniem.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Heracles-Jong Ajax
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cóż,na dziś oferta nie rozpieszcza,jednak udało mi się znaleźć chyba i ciekawe dla oka i ciekawe do typowania spotkanie.
Spotkają się ze sobą dwie holenderskie drużyny-Heracles i druga ekipa Ajaxu. Co mnie skłania do zagrania tutaj overu? A no mianowicie styl gry młodego Ajaxu. Młody Ajax gra piłkę bardzo otwartą,bardzo ofensywną-większość ich spotkan w drugiej holenderskiej lidzę obfituje w multum bramek-dla tej ekipy takie wyniki jak 2:4 2:3 czy 5:2 nie są rzadkością. Ta drużyna ma bardzo dużo talentu i uważam,że przed sezonem będą chcieli ten talent pokazać,aby jeszcze przebić się do 1wszej ekipy Ajaxu.
Heracles to niestety drużyna nieco bardziej stonowana-wysokie wyniki są tutaj nieco rzadsze,jednak mamy mecz towarzyski-okazja do przetestowania nowych schematów,więc myślę,że się otworzą-zwłaszcza,że zagrają na piłkarzy stosunkowo młodych.
Podsumowując-widzę tutaj szanse na otwarty mecz ze sporą liczbą sytuacji podbramkowych.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ???? Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Francja wygra obie połowy - TAK
Kurs: 6.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Muszę przyznać, że gra Chorwatów w ostatnich meczach mnie troszkę zawiodła.
Dziś stawiam na Francję i to w regulaminowych 90 minutach.
Chorwacja w 1/2 finały miała troszkę szczęścia – zwłaszcza nieskuteczność Kane’a pozwoliła im pozostać w grze, co później wykorzystali. Nie chcę pisać o zmęczeniu piłkarzy, gdyż osobiście uważam, że na tym szczeblu rozgrywek gdzie występują zawodnicy, którzy na co dzień grają co 3-4 dni potrafią się odpowiednio zregenerować.
Oczywiście – jeśli już się przyczepić, to dłuższa przerwa przemawia za Francuzami oraz to że Chorwacja w swoich ostatnich meczach biegali 120 minut, a Francja tylko po 90.
Wciąż nie wiadomo czy zagra Perisić, który jest jedną z głównych postaci w Chorwacji.
Francja dwa lata temu grała już finał – mistrzostwa Europy. Byli stawiani w roli faworytów, lecz niestety przegrali z Portugalią tracąc gola w dogrywce. Dziś taki scenariusz nie wchodzi w grę. Francja jest zespołem lepszym niż dwa lata temu, a przede wszystkim bardziej doświadczonym. Bardzo podobała mi się gra Francji w meczu z Urugwajem, gdzie zawodnicy znad Sekwany pokazali swoją siłę ofensywną i pokonali Urusów 2-0 – wtedy najlepszą defensywę mistrzostw. Chorwacja fajnie zagrała tylko z Argentyną, resztę spotkań – aż do finału to były męczarnie i gonienie wyniku.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Dokładny wynik: 1:0

Kurs: 5,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich tutaj nie ma się co zbytnio rozpisywać, bo to jest mundial. Tutaj może być wszystko, lecz moje przeczucie podpowiada mi że nie będzie tutaj dużej ilości bramek, patrząc na defensywę Francji to widzę tutaj 1:0 max 2:0. Jeśli mój typ nie wyjdzie, to życzę Chorwacji zwycięstwa, ale jak już każdy wie tam gdzie kasa nia ma miejsca na sentymenty ???? . Moje przeczucie co do wyniku 1:0 do Francji i tak mam też na kuponie, pozdrawiam
⛔100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Francja strzeli powyżej 1.5 bramek
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Mecz finałowy który wyłoni najlepszą drużyne globu. Minimalnym faworytem tego spotkania jest Francja lecz ja nie będe typował kto wygra.Ja dziś stawiam że Francja strzeli minimum dwie bramki.Chorwacja w każdym z meczów play-off tracili bramke i to zawsze pierwsi bardzo szybko.Jeżeli powtórzy sie to cieżko będzie tym razem odrobić im wynik ze szczelną obroną rywali. Naprawde to będzie ciężki mecz dla Chorwatów tracą większość bramek ze stałych fragmentów gry co Francja już nie raz pokazała że potrafią je wykorzystywać i własnie tu widze największą przewage bo Griezmann świetnie bije wolne i rożne.Spodziewam sie wyrównanego spotkania od początku i na bramke w pierwszej połowie ze strony Francuzów ze stałego fragmentu gry i gdy Chorwacja sie otworzy wykorzystają jedną z kontr, a co pokazał mecz z Belgia gdzie mieli ich pare.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Perugia Włochy
Godzina: 21:30
Spotkanie: Quinzi - Blanch
Typ: Blanch
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Zdziwiony jestem aż tak faworyzowaniem Włocha w tym meczu .
Gra u siebie i dziś przychodzi mu grać finał w którym na przeciwko stanie 20latek z USA, sklasyfikowany 308 miejsc za nim, a dokładnie na 508 miejscu , bułka z masłem ?
otóż
Młody zawodnik z USA spisuje się genialnie w Perugii i przez cały turniej nie stracił ANI RAZ swojego serwisu w porównaniu do Włocha, który w kazdym meczu tego podania nie mógł utrzymywać. Dlaczego Wloch miałby go dziś łatwo poskładać ?
Blanch wygląda bardzo solidnie, widać, że te korty mu podpasowały i nie ma na nim żadnej presji . Postawi się na pewno bardziej niż uważają buki, kurs przesadzony i ja w niego wkładam pieniążki .
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godz: 14:45
Spotkanie: FC Dnepr Mogilev - FC Gorodeya
Typ: FC Dnepr Mogilev
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Białoruś gdzie w tamtejszej Wyszejszaja Liha w 16 serii gier na Spartak Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Football Club Dnepr Mogilev a w gości przyjedzie drużyna Football Club Gorodeya.
FC Dnepr Mogilev w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyli 11 punktów co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Gorodeya plasuje się na ostatniej 16 pozycji w Wyszejszaja Liha na Białorusi ze zdobytymi 8 oczkami w swoich15 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, 3 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 3-5 zaś goście na wyjazdach 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem 3-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którym bardzo potrzebne są ligowe punkty i to u siebie zdobywają ich więcej i w tym meczu grają z najgorszym zespołem w delegacjach i powinni to wykorzystać i zdobyć tak potrzebne sobie 3 punkty a goście najsłabsi na wyjazdach i najsłabsi z całej ligi i myślę że bardzo zmotywowani na to spotkanie gospodarze zrobią swoje i ich na swoim Spartak Stadium pokonają odskakując tym samym trochę od strefy spadkowej.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: powyżej 27,5 fauli (w tym dogrywka)
Kurs: 1,7
Bukmacher: forBet
Analiza:

Wczorajszy mecz trochę przypominał sparing niż spotkanie o medal MŚ. Dziś już zdecydowanie powinno być inaczej. Chorwaci przed historyczną szansą zdobycia po raz pierwszy tytułu mistrzowskiego i dołączenia do wąskiego grona posiadaczy takiego tytułu. Francuzi już na koncie 1 tytuł mają i chętnie dorzucą do kolekcji kolejny.
Typ na kartki już się pojawił stąd ponownie gram przewinienia. Dzisiaj nie będzie żadnej kalkulacji, jak tylko zajdzie potrzeba nikt nie będzie się wahał czy podciąć czy złapać za koszulkę przeciwnika. Po stronie Francji mamy bardzo szybkich i dobrze wyszkolonych zawodników jak Mbappe, Pogba czy Grizmann. Chorwaci będą mieli z nimi dzisiaj sporo roboty i kilka fauli powinni przy tym popełnić. Sami też mają w swoich szeregach takich grajków jak Rakitic czy Modric, którzy potrafią się utrzymywać przy piłce i sprokurować rzuty wolne.
Chorwci też mają w nogach o wiele więcej minut spędzonych na boisku niż Francuzi (3 dogrywki przy żadne rywali) co też może mieć znaczący wpływ na poczynania i zachowanie piłkarzy.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: Dokładny wynik: 1:0 HT

Kurs: 4,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

No to nadszedł finał Mistrzostw Świata gdzie jeden z faworytów Francja spotka się z czarnym koniem Chorwacją. Faworytem oczywiście Francja, mniej minut w nogach, cięższa drabinka w fazie pucharowej za nimi, do tego lepszy skład, lepsi zawodnicy na poszczególnych pozycjach, co tu więc dużo mówić jak przegrają drugi finał z rzędu wielkiej imprezy to będzie frajerstwo. Chorwacja już zrobiła więcej niż się spodziewano, dużo szczęścia dopisało ale zasługiwała ekipa na taki wynik a może jednak będzie szczyt marzeń? Dużo będzie zależeć od początku meczu, jak Chorwaci będą wyglądać pod względem fizycznym. Francja powinna mocno zaatakować, może nie od początku ale od 20-30 minuty zacząć wywierać dużą presję. Jak strzelą pierwsi bramkę i to w 1 połowie moim zdaniem nie dadzą sobie odebrać już zwycięstwa. Stąd też stawiam wygraną Francji w 1 połowie 1:0, to będzie zaliczka dobra na pierwsza połowę a w drugiej już dobiją otworzących się Chorwatów.
⛔100
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy U20 Kobiet Dywizja B
Godzina: 18.30
Spotkanie: Białoruś - Czechy
Typ: Białoruś powyżej 61,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.68
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Wielki finał Mistrzostw Europy Kobiet U20 w Dywizji B, w którym zmierzą się drużyny Białorusi i Czech. Oba zespoły z grupy B, Białorusinki drugie miejsce z bilansem 4-1, Czeszki pozycja lidera i bilans 5-0. W meczu grupowym Czeszki wygrały 65-58. W półfinałach fazy play off Białorusinki pokonały Litwinki 73-70, Czeski zwyciężyły z gospodyniami turnieju Rumunkami 65-62. Bez wątpienia oba zespoły najbardziej sportowo zasłużyły na ten finał i tym samym awans do elity, prezentowały się po prostu najrówniej ze wszystkich zespołów - Czechy wracają do Dywizji A po trzech latach nieobecności, Białoruś po czterech latach. Dla mnie nie ma aż tak dużej różnicy w tym turnieju w sile obu drużyn jak mogłyby wskazywać wystawione tutaj kursy - nawet ten pierwszy mecz pokazał, że Białorusinki nie odstawały w żadnym stopniu od rywalek i był to naprawdę wyrównany mecz. Oczywiście koszykówka kobieca stoi na wyższym poziomie w Czechach - na pewno lepsze szkolenie i też chyba duża zasługa zespołu USK Praga, świetna drużyna z czołówki europejskiej, mając w kraju taką drużynę pewnie łatwiej zachęcić młodzież do trenowania koszykówki. Białorusinki to najbardziej ofensywna drużyna tego turnieju - najwięcej oddanych rzutów z gry, najwyższa średnia zdobycz punktowa - 75,7pkt - może jeszcze jakby ta skuteczność była odrobinę lepsza, Czeszki są na drugiej pozycji - 74,2pkt. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Białorusinki zagrały na słabiutkiej skuteczności - około 30%, zdobywając 58pkt, więc na pewno są tutaj pokłady na lepszą zdobycz punktową. Z kolei Czeszki średnio tracą tu około 60pkt na mecz, z tym że tą średnią mocno zaniżyła ekipa Islandii zdobywając jedynie 36pkt. Białorusinki grają tutaj bardzo szybką koszykówkę, oddając około 70-80 rzutów (w pierwszym meczu z Czeszkami - 73), Czeszki też jakoś mocniej nie stawiają tutaj na obronę, tracąc w większości powyżej 60pkt, więc tych szans na solidną zdobycz punktową nie zabraknie, jeżeli zagrają na lepszej skuteczności, mogą spokojnie przekroczyć zaproponowaną linie. Oczywiście zmęczenie może być tutaj aspektem który nie zawsze pomaga w dobrej zdobyczy punktowej, ale to jednak finał i w takim przypadku nie powinno być jakiegoś większego oszczędzania się, a Białorusinki też będą pewnie chciały zrewanżować się rywalkom za jedyna przegraną w tym turnieju.
⛔100
 
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaUSA MLS
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atlanta United-SeatleSounders
Typ: 1 (-1)AH
Kurs:
1,61
Bukmacher 1xBet
Analiza:

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej a goście trzecie od końca w zachodniej. Atlanta zdobyła 40 punktów w 20 meczach z bilansem 42:23, a goście tylko 16 oczek w 17 spotkaniach i bilans 15:22. W meczach H2h 42: dla Atlanty w meczu na własnym stadionie 0:0 w meczu wyjazdowym. Liczę, że dziś spokojnie pokonają przyjezdnych minimum dwoma golami, tak jak ostatnio 4:0 Orlando City.
⛔100
 
kubik90 66

kubik90

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball/MLB
Spotkanie: Colorado Rockies-Seattle Mariners
Typ: Poniżej 11
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Godz: 21:10
Analiza:
Witam, wrzucam dzisiaj meczyk z MLB pomiędzy Colorado i Seattle. W spotkaniach obu ekip często padają wyniki poniżej dwu-cyfrówki runów, więc liczę na to i dzisiaj. Rano grając przeciwko sobie skończyło się wynikiem
4:1 dla Colorado. Mecz powinien mieć podobny przebieg i typ miejmy nadzieje siądzie.
Pozdro
✅96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom