>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.08.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Francja
Godzina 15:00
Spotkanie : Clermont - Troyes
Typ : remis lub Troyes
Kurs : 1.91
Bukmacher : ETOTO
Spotkanie dwóch drużyn które dzięki dobrej dyspozycji w ubiegłym sezonie, dostały szanse gry w najwyższej lidze we Francji. Gospodarze są w formie, wygrana w pierwszym ligowym spotkaniu z Bordeaux potwierdziła ich dobra dyspozycję. Goście mimo przegrania z PSG na własnym terenie, zagrali dobry mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi. Tak się składa że Troyes wyglądało lepiej na boisku niż PSG, przeważając prawie w każdym aspekcie gry. W H2h 2 ostatnie mecze wygrał Clermont, uważam że dziś goście nie są na straconej pozycji i wcale tego spotkania nie muszą przegrać. To wlasnie Troyes awansowalo do Ligue 1 z pierwszego miejsca i nie sądzę żeby dzis odstawali umiejętnościami od swojego rywala.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: FC Barcelona - Real Sociedad
Typ: X / under 2,5 gola
Kurs: 5,11
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Bayern nie potrafi wygrać z Borussia M'gladbach, Lille przegrywa wysoko 0-4 z Nice'ą, także dzieje się. Barcelona bodajże bez 6 zawodników, Sociedad bez 5. Wynik może okazać się mniej jakościowy niż zwykle w przypadku meczów Barcelony. Ludzie czekają na poziom Barcy po utracie Messiego. Ciśnienie będzie duże. Mogą nie wytrzymać. A under? Under dlatego, że prognozuję rezultat 1-1. Świeci mi z tyłu głowy. No i bez Messiego nie będą tak skuteczni, ale to nadal Barca, więc i obronę mają lepszą niż połowa składów w La Lidze. Sociedad może coś przypadkowo strzelą. Zaryzykuję zakończenie posta słowem "powodzenia", bo z reguły wtedy typ mi nie wchodził, ale w tym miesiącu mamy zapaść, także może to delikatnie pomoże. Raz masz 5. miejsce w Typach Dnia, a raz jesteś przedostatni. Sport. Vamos!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends - LEC Playoffs
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fnatic - Team Vitality
Typ: Fnatic (-1.5)
Kurs:
1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wydaje mi się, że ten zakład nie ma prawa nie wejść. Fnatic co prawda nie radziło sobie jakoś super w sezonie zasadniczym, ale jest to drużyna która co roku bardzo solidnie walczyła o worldsy. Wydaje mi się, że teraz też sie zmobilizują i faktycznie im się to uda. Tym bardziej trzeba zaznaczyć fakt, że jest to pierwszy mecz z dolnej drabinki a przegrany odpada już na starcie. Nie wierzę, że Fnatic odpadnie już w pierwszym meczu, co więcej, wierzę, że wygra ze sporym zapasem, może nawet 3:0, ale wolałem zagrać bezpieczniej. U Vitality jak dla mnie jedyną osobą która może mieć jakiś wpływ na grę jest nasz rodak Selfmade, reszta gra bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. U Fnatic warto jeszcze zaznaczyć Adama, dla którego jest to debiut w tym sezonie a radzi sobie naprawdę znakomicie. Reszta graczy Fnatic też bardzo ładnie, jak chcą to potrafią wykreować ładne akcje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Rosja
Godzina 19:00
Spotkanie : Rubin Kazań - Krylya
Typ : Rubin
Kurs :
2.57
Bukmacher : BETFAN
Analiza: Rubin w pechowych okolicznościach odpadł z Rakowem w LKE, gdzie w ostatniej minucie zmarnował rzut karny na wagę jedenastek. Mimo to ta ekipa jest mocna w Rosji i myślę, że szybko zareaguje na porażkę. Krylya to jedna z najsłabszych drużyn w lidze, ostatnio wszystko przegrywa niewiele pokazuje. W Rubinie spodziewane kilka rotacji, jednak myślę, że nawet pół-rezerwowy skład jest w stanie wypunktować niżej notowanego rywala. Bezposrednie pojedynki na korzyść Rubina.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: piłka nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Sevilla - Rayo Vallecano
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1X/nie
Kurs: 1.85
Bukmacher: eTOTO
Analiza:
Dzisiaj na warsztat biorę spotkanie ligi hiszpańskiej. Wychodzę trochę ze swojej strefy komfortu, czyli lig/zespołów "egzotycznych", ale mam nadzieję, że nie będę tego żałował.
Jest to spotkanie pierwszej kolejki także jakakolwiek analiza i argumenty będą wywodzić się w dużej mierze z zeszłego sezonu. W nim Sevilla zajęła 4 miejsce i zapewniła sobie grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nad piątym Realem Sociedad mieli aż 15 punktów przewagi, także ich miejsc było bardzo bezpieczne. Właściwie to mogli zająć je wyższe, bo w czołówce był ścisk niesamowity, jednak przegrana pod koniec sezonu z Villarealem i Athleticiem Bilbao trochę zaprzepaściła ich szansę na bycie na podium. Nie mniej, sezon 2020/2021 ta drużyna może uznać za całkiem porządny.
Rayo Vallecano w zeszłym sezonie zajęło 6 miejsce w La Liga 2, czyli ostatnie premiowane grą w barażach. Właściwie dostali się do nich niezłym fuksem, ponieważ przegrali swój ostatni mecz w lidze, jednak Gijon, które zajęło 7 miejsce również przegrało swój mecz i przez to ich nie wyprzedziło. Rayo w barażach sprawiło lekką sensację, ponieważ najpierw pokonało Leganes z 3 miejsca, a potem Gironę z 5 miejsca i dzięki temu są teraz w La Liga.
Uważam, że Sevilla jest bardzo fajnie rozwijającym się projektem sportowym od paru lat i ciągle wzmacnia ona swoją pozycję w europejskiej piłce. Myślę, że niedługo może być już drużyną, której naprawdę każdy zespół może się bać. Ale do tego potrzeba jednak jeszcze trochę czasu. Sevilla przede wszystkim bardzo dobrze gra na swoim obiekcie. W zeszłym sezonie La Liga w 19 spotkaniach zdobyła tam 43 punkty, co było drugim najlepszym wynikiem w lidze. Mieli bilans bramkowy 27:11. Jak widać, nie strzelają jakiejś zatrważającej ilości bramek, jednak tracą ich jeszcze mniej. Właściwie strata 11 bramek w 19 meczach jest najlepszym wynikiem w lidze (razem z Atletico Madryt). Właściwie można zwrócić uwagę, że na 15 ostatnich spotkań ligowych Sevilla zanotowała aż 11 razy czyste konto. Oczywiście wszystkie mecze były wygrane. Robi to niezłe wrażenie.
Vallecano za to nie brylowało w meczach wyjazdowych w La Liga 2. W 21 meczach zdobyli tam 30 punktów. Nie jest to zły wynik, ale zdecydowanie nie powala na kolana. Ich bilans bramkowy to 21:20. Strzelić w 21 meczach 21 bramek i zdobyć awans do wyższej ligi? Brzmi to dosyć mizernie, bo nie ma co ukrywać - teraz o te bramki będzie jeszcze ciężej. Szczególnie gdy zaczyna się sezon spotkaniem z tak dobrą drużyną.
Skoro jest to pierwsze spotkanie to warto powiedzieć coś o transferach. Sevilla właściwie nie sprzedała żadnego ze swoich podstawowych graczy. Jedynie można wspomnieć o Sergio Escudero, który gdyby nie był trapiony przez urazy to może by grał częściej, a tak to zagrał 9 spotkań. Dzisiejsi gospodarze dokonali natomiast kilku fajnych transferów przychodzących. Najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem jest Erik Lamela, który od lat gra w Tottenhamie. Nie zawsze był tam podstawowym zawodnikiem, jednak grał w zdecydowanej większości spotkań. Na zmianę - jeden mecz w podstawowym składzie, drugi mecz z ławki. Do tego doszedł również najofensywniejszy bramkarz La Ligi - Marko Dmitrović, który bronił całkiem nieźle bramki Eibar w zeszłym sezonie. Nawet zdobył jednego gola haha. Z takich ważniejszych transferów moim zdaniem można jeszcze wspomnieć o Ludwigu Augustinssonie, który przez kilka sezonów był podstawowym obrońcą Werderu Brema. Przyszedł jeszcze młodziutki obrońca Gonzalo Montiel z River Plate. Widać także, że jest fajne wzmocnienie formacji defensywnych i dorzucenie ofensywie konkurencji w postaci Erica Lameli.
Przechodząc do transferów Rayo to tutaj niestety więcej zawodników zostało sprzedanych niż kupionych, co nie zwiastuje zbyt wiele dobrego na nadchodzący sezon. Przede wszystkim klub opuścili obrońcy Emiliano Velazquez (Urugwajczyk) oraz Luis Advincula (Peruwiańczyk), którzy grali sporo w zeszłym sezonie. Poza tym z pomocników odpadli Alvaro Garcia oraz Fran Garcia, którzy rozegrali niemal wszystkie mecze ligowe (czyli powyżej 40). Z ataku natomiast wypadł Antonin oraz Andres Martin, którzy też byli podstawowymi napastnikami i pokopali kilka bramek dla dzisiejszych gości. Moim zdaniem te osłabienia są dosyć spore. Kto zatem ma ich zastąpić? No właściwie za bardzo nie ma kto, bo jedyne jakkolwiek znaczące transfery to Randy Nteka - francuski pomocnik z Fuelabrada (też La Liga 2). Jednak on nawet nie zagra w tym meczu, bo na sparingu doznał kontuzji. Jest jeszcze Ivan Balliu, obrońca albańskiego pochodzenia, który grał w Almerii (również La Liga 2). I to właściwie wszystko. Także jak widać, te transfery nie powalają.
Do tego można wspomnieć o tym, co już napisał jeden z kolegów. W Sevilli będą dzisiaj mega upały. Na czas trwania meczu zapowiadana jest temperatura około 38 stopni, co nie pozwoli na granie na bardzo dużej intensywności. Z tego powodu podpieram się remisem, gdyż może w tym meczu nie wpaść zbyt wiele bramek. Myślę, że Sevilla będzie chciała wygrać spokojnie do zera, jednak ze względu na taki skwar może być problem z kondycją i ilością sił i jest minimalna szansa, że mecz skończy się wynikiem 0:0. Chociaż bardziej spodziewam się czegoś pokroju 2:0 dla dzisiejszych gospodarzy.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +603
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa – Mistrzostwa Europy 2021 - Mężczyźni
Godzina: 17:45 CET
Spotkanie: Soerum C S / Mol M - Boermans S / De Groot Y
Typ: Dokładny wynik - 2:0
Kurs: 1.57
Bukmacher: STS
Analiza:


Świeżo upieczeni mistrzowie olimpijscy Sorum i Mol pewnie kroczą po kolejny triumf tym razem w Mistrzostwach Europy. Ani w Tokio, ani tutaj w Austrii nie idzie im gładko, wręcz przeciwnie, zaskakująco często musza grać sety na przewagi, a często na pełnym dystansie. Tak było również w dzisiejszym półfinale z Brouwer i Meeuwsenem który rozstrzygnęli dopiero w tiebreaku 15:13. Na ich szczęście w drugim półfinale Polacy Kantor z Łosiakiem będąc na dobrej drodze do finału popełnili honorowe samobójstwo oddając 1 seta z prowadzenia 19-16 na 19-21. W drugim secie już nie podjęli żadnej walki i oddali go 10-21. Dla Norwegów taki rywal jak Holendrzy to chyba najsłabszy rywal o jakim mogli tylko marzyć i całkiem możliwe ze finał będzie dla nich najłatwiejszym meczem w całym turnieju. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo na łatwą wygraną faworytów bez straty seta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Hiszpania La Liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: FC Barcelona - Real Sociedad
Typ: FC Barcelona powyżej 1,5 żółtej kartki
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ten sezon może być bardzo trudny dla Dumy Katalonii. Odejście Leo Messi'ego na pewno wymusi na drużynie zmianę taktyki, która niewiadomo na ile będzie skuteczna. Dodatkowo problemy finansowe, konieczność cięcia płac, problem ze zgłaszaniem zawodników do ligi powoduje, że atmosfera w klubie jest posępna. Dziś Barcelona mierzy się z mocnym zespołem Realu Sociedad. W tym meczu spodziewam się niespodzianki i myślę, że Barcelona tego spotkania nie wygra, jednak wolę zamiast tego postawić kartki. Liga hiszpańska charakteryzuje się tym, że pojawia się sporo kartek - zazwyczaj jest ich powyżej 5 na mecz. Zamiast overa na cały mecz wolę skupić się na Barcelonie, ponieważ będą grali eksperymentalnym składem, który na pewno popełni sporo błędów, co zwiększa prawdopodobieństwo na pojawienie się żółtych kartoników. Tak jak wspomniałem - atmosfera na Camp Nou jest posępna, co na pewno wpłynie na zawodników gospodarzy. Podejrzewam, że mogą być bardzo sfrustrowani na boisku. No i najważniejsza kwestia to Real Sociedad - jest to drużyna, która w poprzednim sezonie przez pewien okres była liderem La Ligi, mają spory potencjał z przodu (Isak, Oyarzabal, Mikel Merino - niestety nie wiem, czy będą grali), no i lubią grać ofensywnie, a Barcelona jakoś te ataki będzie musiała zatrzymywać. Myślę, że samych 'czystych' odbiorów gospodarze nie zanotują i sędzia pokaże przynajmniej 2 żółte kartki dla nich. Spodziewam się nawet większej ilości. Powodzenia i z fartem :)

58
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +333
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
Typ: Górnik Łęczna
Kurs:4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liczę tu na otwarte spotkanie bez kalkulacji i zmęczenie intensywnością meczy Śląsk który sprawi niespodziankę, nie można grać dobrze przy takiej intensywności piłkarzy i eksploatacji, myślę że goście mogą trochę zajechać, dokładając że w naszej lidze dzieją się rzeczy przeróżne nie zdziwi mnie taki wynik. Jest teraz dobra okazja i liczę na niespodziankę. Nie mogłem przejść obojętnie przy tym kursie Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +137
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Turcja
Spotkanie Basakhsekir Alanyaspor
Godzina 18.15
Typ Basakhsekir DNB
Kurs 1.47
Bukmacher forbet
Pierwsza kolejka nowego sezonu. Basakhsekir to faworyzowany przez Erdogana mistrz kraju sprzed dwóch lat. Ubiegły sezon mieli jednak nieudany, chwilowo groził im nawet spadek, ostatecznie zakonczyli rozgrywki na 12 miejscu. Teraz powinni ponownie walczyć o czołowe miejsca. Alanyaspor poprzedni sezon całkiem niezły, 7 lokata. W lecie stracił jednak dwóch czołowych graczy. Obrońca Tsavellas przeszedł do AEK Ateny a pomocnik Berkan został sprzedany za 4 miliony euro do Galatasaray. Liczę na dobrą inaugurację sezonu w wykonaniu gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Barcelona - Real Sociedad
Typ: under 2.5
Kurs: 2.26
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ciekaw jestem gry Barcelony bez swojego kapitana, reżysera, najlepszego strzelca... odejście Messiego, tak niespodziewane stawia miejscowych w trudnej sytuacji. Z pewnością czasu na poukładanie gry praktycznie od zera, nie boję się użyć tego słowa w kontekście straty Argentyńczyka, nie było wiele. Na otwarcie trudne zadanie bo San Sebastian potrafi grać. Są dobrze zorganizowani i poukładani w poszczególnych formacjach. Z pewnością boli brak Isaka bo Szwed potrafi napędzać ofensywę, a biorąc jego szybkość... przydałby się w kontrach. Reasumując, więcej widzę tutaj szans na zamknięty mecz, niż jakąś strzelecka kanonada.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom