>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 15. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia vs Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to już jutro mecz na który czekałem od dnia któego zagłębie oddało mecz Arce.. Wyrównanie rachunków możliwe? jest to jakiś punkt przez ktory daje ten mecz.. ale po drugie najwazniejsza jest gra..a tutaj w tym sezonie Zagłębie gra dobrze.. a Arka? w el LE radziła sobie.. później w lidze? mieszanka dobrych meczy ze słabymi.. Zagłębie skład bardzo dobry.. bramkarz Polacek.. kozak dla mnie nie dość ze pewny to widać ze siłowni nie odpuszcza... obrona? na prawej pewny czerwinski.. parę lat kopał sobie w Katowicach i kazdy mowil o jego transferze i dopiero w tym sezonie badz w poprzednim Zagłębie go kupiło i się spłaca.. środek Guldan doświadczony z Kopaczem badź młodym Jachem.. pewny środek.. lewa za to jakiś balić.. szczerze nie widziałem jak gra.. mogę tylko go ocenić, że jest doświadczony i kopał w Bośni, Rumunii, Ukrainie czyli coś tam na pewno potrafi..może też t u grać Dziwniel ktory kiedyś miał być przyszłością polskiej lewej obrony.. na środku kreator gry.. Starzyński kocur prawdziwy jak na Polskie warunki.. obok niego Kubicki badź matuszczyk.. pewny srodek. Skrzydła? Pawłowski, Mazek, Janoszka, Janus... czterech dobrych graczy, ja bym miał kłopot zeby wybrać.. a na ataku Świerczok, Tuszynski i Buksa.. najpewniej gra Jakub ale dwoch nastepnych tez coś potrafią...Arka ma paru dobrych graczy ale paru to takich którym nie wyszło i próbują ich odbudować... Dla mnie Zagłębie jest w lepszej formie a po ostatnim meczu gdzie zremisowali wygrany mecz będą chcieli pokazać swoja siłe.
⛔ 100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis - Quebec
Godz: 01:15
Spotkanie: Lucie Hradecka - Bianca Andreescu
Typ: Lucie Hradecka +3.00 gema
Kurs: 1.99
1xbet
Analiza
Na wstępie podkreślam że nie gram w żadnym 1xbet. Ten bukmacher to rosyjskie oszustwo na naiwnych. Regulamin typów dnia nie pozwala podawać kursów realnych bukmacherów, więc jestem zmuszony do wpisania nazwy tego buka, ale odradzam ten grać. Tak samo jak w polskich bukach, gdzie ew wygrana na singlach zawsze wyniesie mniej o 80-100% jak u przeciętnego europejskiego buka. Ja ten typ gram w Pinbet na kursie @ 2.05 za pośrednictwem brokera. Jak chcecie zrozumieć na czym polega oszustwo w polskich zakładach zapraszam do mego tematu https://forum.bukmacherskie.com/threads/thereignman-in-action.148246/
Wracając do analizy spotkania. Kurs na wygraną Hradeckiej podniósł się z 2.18 do 2.64. Wygląda to na dużego public beta i wielką wiarę grających w stronę Andreescu na jej zwycięstwo. Jednak tu nie ma żadnych wielkich przesłanek. Ja dzięki temu wzrostowi mogę skorzystać z opcji Hradecka +3.00 gema. Jeżeli kurs by wynosił 2.18 jak na początku wybrał bym zapewne czyste zwycięstwo Czeszki. Andreescu to zawodniczka gospodarzy, ciągle jeszcze nie pełnoletnia. Jej gra to dostosowanie sie do rytmu, czy poziomu rywalki. Gra bez błędnie jak rywal jej na to pozwala. Kanadyjka jest cierpliwa, ale jakby to powiedzieć nie narzuca się nigdy rywalce. Jak ktoś ma gorszy dzień jej dynamika i regularność wystarczy. Nie jest to nic nadzwyczajnego, a jedynie prosta gra bez żadnego urozmaicenia. Ten mecz z Brady to była darmowa wygrana, ponieważ Brady w ogóle nie potrafiła grać na tej kanadyjskiej hali.
Hradecka za to w spotkaniu z Hlavackowa pokazała dobrą formę. Po finale deblowym na US Open widać że chce coś pograć w singla w tej części sezonu. Okazje do awansu ma bardzo dużą, ponieważ to ona dziś będzie dyktować warunki gry. Hradecka gra bajecznie mocny i skuteczny serwis. Z końcowej linii bez problemu robi sobie przewagę mocną grą. Jej każde uderzenie jest ofensywne i co najważniejsze to działa w tych warunkach. W jej pierwszej grze zwrocilem uwagę na dobre poruszanie i pewną grę do przodu, swobodne ataki przy sieci. Ona nie kalkuluje, gra mocno ale i skutecznie. Taka młoda Andreescu będzie łatwym kąskiem. Bianca dziś nie ma szans na zagranie w swoim stylu, bo jej styl odpowiada dzisiejszej rywalce i ja tu nie dostrzegam żadnych atutów, bądź pomysłu na grę jaki może pomóc młodej Biance Andreescu. Hradecka nie pozwoli jej na prowadzenie gry, a sama będzie stawiać kropkę nad i. Andreescu nawet jak wygra, to po heroicznej walce której i tak w ogóle nie dostrzegam w dzisiejszym starciu.
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań vs Korona Kielce
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.60
Bukmacher: ForBET
Analiza:
Witam skoro jeszcze nikt nie napisal o tym to ja zaczne na dzien jutrzejszy posiadam wspanialy typ kurs 1.6 jak dla mnie za wysoki na Lecha. Wracaja Makuszewski, Jevtic, Majewski. lecz kontuzjowany jest kosewycz ktory zle upadl w poprzednim meczu z pogoniom szczecin. Zawodnicy beda chcieli zrechabilitowac sie za remis w ostatnim meczu. Sa liderem a to jednak ich zobowiazuje, zmotywuja sie i wygraja. Polska liga jest bardzo nieprzewidywalna lecz ten mecz akurat jest do przewidzenia. Dla mnie mozna by bylo zagrac over 2,5 ktore z latwoscia lech pokryje. Jutro zobaczymy piekna pilke. Powodzenia
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20.45
Spotkanie: Toulouse-Bordeaux
Typ: 1 połowa remis
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam krótko i na temat ???? na jutro wybrałem mecz Ligue 1 który zapowiada sie remisowo z lekką przewagą Bordeaux jednak wole asekuracyjnie zagrac 1 połowe na remis ponieważ sądze że obie drużyny bedą grał zachowawczo z poszanowaniem przeciwnika a kurs w miare przyzwoity ???? Pozdrawiam i Wysokich wygranych ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja Khl
Godz: 18.30
Spotkanie: Petersburg-Magnitogorsk
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 3.05
Bukmacher : Fortuna
Analiza
W piłce ostatnio nie idzie więc wracamy do hokeja. Na dzisiaj miał być typ na strzelca jak ktoś ma ochotę może zagrać Dawes, ale do konkursu wolę podać typ na Metalurga.
Mecz na szczycie rosyjskiego hokeja. Mega forma obu ekip. Gospodarze bez przegranej w ostatnich 10 meczach skuteczność zdumiewająca(45-15) , ale czuję ,że właśnie dzisiaj ,może być ta seria przełamana. H2h przemawia za gospodarzami ,ale patrzac na kilka ostatnich męczy często było tak że pierwsza tercję wygrywał metalurg.
Goście to nie byle jaka drużyna mozaikin z ekipą dobrze sobie radzą na początku sezonu zajmują 2 miejsce i mogą postawić się w tym meczu. Kurs na wygraną zachęcający ,warty ryzyka.
Powodzenia.
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: spotkanie / ilość bramek 1 / + 1,5 wygra Lech, + 1,5 bramek w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Witajcie, podobnie jak Koledzy przede mną dziwie się, że nie ma kolejki typujących na ten mecz a pieniądze pewne. Jeżeli oczywiście jest cokolwiek pewne w realiach bukmacherki. Ja zagram odważniej, oczywiście wygra Lech i brameczek w meczu będzie + 1,5 czyli dla normalnie myślących - co najmniej dwie. Lech powinien zostać samodzielnym liderem po tym meczu czyli wygra. O czym my tu mówimy? Prosty typ - dobry do dużrgo kuponu. Z tym, że to polska liga i tak na sto procent nic tu nie ma. Dla tych co mnie czytają, czekajcie, napiszę o Legii jak będzie pora. No i mówiłem, że król strategów, Magiera, pożegna się z klubem z Powiśla. A na jutro - Kolejorz wygra i już. Taka ciekawostka - Lech do tej pory stracił w Ekstraklasie tylko cztery gole. Grajmy koledzy i nie martwmy się, że wrzesień jest czarny. Złota polska jesień przed nami.

⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godz: 18.00
Spotkanie: Mountfield HK - Pilzno
Typ: Pilzno (zakład bez remisu)
Kurs: 2.27
Bukmacher : Fortuna
HK bardzo słabo rozpoczeło sezon. Ich gra momentami wygląda fatalnie. Dwa razy przegrali z Nottingham !!! w LM ,gdzie byli zdecydowanymi faworytami. Ostatnie 6 spotkań przegranych. Nie wygrali jeszcze w lidze. Porażki z Libercem, Brnem i Litvinovem. Będzie presja na zdobycie punktów u siebie,a Pilzno jest taką drużyną, która potrafi wykorzystywać błędy przeciwnika. We wtorek roznieśli Olomouc (10-0),w niedziele powalczyli z mocnymi Ocelari i wygrali tydzień temu z Litvinovem (5-1) Wydaje mi się,że Pilzno dobrze weszło w sezon i jutro mają duże szanse na dobry wynik ,ze słabym ostatnio HK.
h2h z ostatnich 5 spotkań to (1-4),co pokazuje,że Pilzno potrafi pograć z Hradcem ;)
zwrot
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3.2
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dla kibiców obu klubów piłkarskie święto, czyli mecz przyjaźni, wszyscy szukają podtekstów do ostatniego meczu zeszłego sezonu, ale ja to zostawię bez komentarza. Zagłębie po dwóch meczach bez wygranej będzie chciało wreszcie zainkasować komplet punktów, aby utrzymać kontakt z czołówką, uważam, że na każdej pozycji mają lepszych zawodników od Arki, bardzo solidna i pewna obrona na czele z Polackiem w bramce, który jest jednym z czołowych bramkarzy w naszej lidze, w środku trójka Guldan, Kopacz i Jach, na bokach Czerwiński i Dziwniel/Balić, którzy doskonale włączają się w akcje ofensywne ekipy z Lubina, w środku pomocy kreatywny Starzyński, który jednym podaniem potrafi uruchomić kolegów i z niczego zrobić akcję, z tyłu zabezpiecza go Kubicki, na bokach Pawłowski, Woźniak, a w obwodzie pozostają jeszcze Janus, Janoszka, Matuszczyk, w ataku skuteczny Świerczok, dawno nie było w Zagłębiu napastnika, który tak szybko wkomponował się do zespołu. Bardzo mocna i wyrównana ławka rezerwowych jak na polskie warunki, dzięki czemu trener Stokowiec może bez problemu rotować składem bez straty jakości. Co do Arki to w tym sezonie ich gra przypomina sinusoidę wygrali Superpuchar, fajnie zaprezentowali się w eliminacjach Ligi Europy, wygrali na inaugurację ligi ze Śląskiej, następnie seria remisów i wyeliminowanie ponownie Śląska z Pucharu Polski, później dwie porażki po 3:0 i ostatnio wygrana z Wisłą, co uważam, że może nawet pomóc Zagłębiu w jutrzejszym meczu, bo Arka dzięki tej wygranej awansowała w tabeli i nie ma już przysłowiowego noża na gardle. Podsumowując liczę jutro na otwarty mecz i wygraną Zagłębia na otwarcie 9 kolejki Ekstraklasy. Powodzenia.
⛔ 100
 
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eibar - Leganes

Typ: Eibar wygra i poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Czwarta kolejka nie rozpoczyna się od zbyt mocnego uderzenia i mecz na pierwszy rzut oka zapowiada się dość underowo. Wystarczy spojrzeć na mecze obu drużyn w tym sezonie i na próżno szukać w nich popisów strzeleckich. Lepiej sezon rozpoczęło Leganes, ale umówmy się, to Eibar miał trudniejszych przeciwników, bo zarówno Athletic jak i Sevilla to zespoły mocniejsze niż Alaves czy Getafe i porażki z nimi nie są czymś szczególnie wyjątkowym.
Mecze Eibar w tym sezonie:
Malaga - Eibar 0:1
Eibar - Athletic Bilbao 0:1
Sevilla - Eibar 3:0
Mecze Leganes w tym sezonie:
Leganes - Alaves 1:0
Espanyol - Leganes 0:1
Leganes - Getafe 1:2
Jak widać, ani jedni ani drudzy nie popisują się póki co w ofensywie i podejrzewam, że tak też będzie jutro. W poprzednim sezonie (swoją drogą bardzo udanym dla Eibar - 10 miejsce) Eibar wygrał u siebie z Leganes 2:0 i żeby myśleć o podobnym miejscu na zakończenie sezonu muszą wygrywać i zbierać punkty z takimi drużynami. Tym bardziej grając przed własną publicznością.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie
Godzina: 15:40
Spotkanie: Al Jazira vs Ajman
Typ: Al Jazira strzeli over 2,5 goli
Kurs: 1,8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W Marathonbet - Al-Jazira over 2,5 goli po kursie 2,02 !
Zaczyna sie liga w ZEA. Pierwsza kolejka ligi , w ktorej pada sporo bramek , jest wiele zwrotow akcji i emocji.
AL -Jazira - czolowy klub kraju . Ajman to beniaminek.
Al-Jazira grala ostatnio mecze towarzyskie z klubami holenderskimi oraz mecz w Arabian Cup , ale bez najlepszych i najnowszych graczy.(oprocz Romarinho)
Gospodarze jak co roku walczą o mistrzostwo . W tym sezonie maja rowniez bardzo silny. Z wazniejszych wzmocnien :Romarinho ,Khalil ,Rashidov , Diarra. Romarinho strzelil juz swojego pierwszego gola w meczu pucharowym. Ali Mabkhout - jedna z najwiekszych gwiazd w klubie i kraju rowniez jest w dobrej formie - strzelil gola w meczu reprezentacji z Arabią itp.
Al- Jazira czesto zdobywa over 2,5 goli . Tutaj tym bardziej oczekuje takiego rezultatu , poniewaz jest to 1 kolejka , szansa na mocne otwarcie i pokazanie AL-Ain i AL-Wasl swojej sily, takze widac , ze na treningach nie oszczedzaja sie pod czujnym okiem szejkow .
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 8:05
Spotkanie: Kukushkin M. - Pella G.

Typ: Pella G.
Kurs: 2.67
Bukmacher: efortuna.pl
Analiza:

Przed nami mecz Kazachstan-Argentyna Davis Cup w grupie spadkowej. Od razu ten typ mi wpadł w oko, ponieważ dla mnie ten mecz to 50/50 dlatego wyczuwam value na gracza z Argentyny.
Kuku jest po świtenym dla niego turnieju, przyznam szczerze nie oglądałem ani jednego jego meczu, a to dlatego że dla mnie jest zwykłym przebijakiem najlepszy ranking w długiej już karierze to 46 aktualnie 78 i lepiej już raczej nie będzie. Pellę pamiętam z ostatniego meczu z Goffina i może patrząc przez pryzmat tego meczu ten typ, imponował wtedy świetnym serwisem i mocnym forehandem.
Ryzykowny typ ale ostatnio dobra passa i trzeba ją podtrzymac.
Pozdro!
⛔ 100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores - Play Offy - Ćwierćfinał
Godzina: 02:45
Spotkanie: Wilstermann - River Plate
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2,7
Bukmacher: iForbet
Analiza:
Obydwa zespoły ostatnio w bardzo dobrej formie. Boliwijscy gospodarze są niepokonani na własnym stadionie już od pięciu spotkań, z których wygrali aż cztery. River Plate na wyjeździe udało się wygrać aż 12 na ostatnich czternaście spotkań i to nierzadko strzelając przeciwnikom aż trzy gole. Gospodarze już od 6 spotkań regularnie strzelają, a od 9 są niepokonani. Faworyt jest bardzo ciężki do wskazania, a w szeregach zawodników z pewnością panuje olbrzymia mobilizacja. Mecze gości na wyjeździe bardzo często w końcówce poprzedniego sezonu kończyły się minimum trzema bramkami, które to gole w większości były ich udziałem. Wilstermann prowadzi w najwyższej klasie rozgrywkowej w Boliwii po 7 kolejkach na koncie z 5 zwycięstwami i dwoma remisami, więc nie sądzę, żeby nie zamierzali jego zawodnicy tu powalczyć. Stawiam dzisiaj na minimum trzy brameczki.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open 2017
Godzina: 08:00 CET
Spotkanie:
Michael Holt - John Higgins
Typ: Michael Holt
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Higgins jeszcze nie w najwyższej dyspozycji i to widać. To jeszcze dla niego trochę przejściowy czas w oczekiwaniu na jesienne największe turnieje i Szkot lubi się czasem zawiesić we frejmie, dać więcej szans rywalom niż zwykle. A dzisiaj rywal zacny, gracz blisko top16 rankingu, a nawet był już przez chwilę w tym prestiżowym klubie. W tym tygodniu Higgins ze słabszymi rywalami niż Holt (Xintong, O’Donnell) męczył się okrutnie, raz musiał się gimnastykować w deciderze, w drugim było tego blisko, a tu powinno być teoretycznie jeszcze trudniej. Myślę, że Holt powinien się postawić faworytowi, a może i sprawić jakąś niespodziankę, bo krótki dystans meczu również temu sprzyja.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Eibar - Leganes

Typ: Eibar wygra
Kurs: 2,05
Bukmacher: forbet
Analiza:

A ja z małą różnicą od kolegi wyżej po prostu stawiam na czystą wygraną Eibar... z bramkami tam może być różnie. To fakt Eibar miał lepszych przeciwników trzeba przyznać i zdecydowanie woli grać i wygrywać z zespołami tej niższej półki jak np. jutro Leganes. Widziałem pierwszy mecz Eibar , który grali na wyjeździe z Malagą i wtedy gospodarzy z Malagi zabiegali , że tak powiem na śmierć. Zespół Eibar bardzo dobrze wygląda kondycyjnie. Byłem wtedy zdziwiony jak wysoki pressing piłkarze Eibar stosowali prawie przez 90 minut... na to trzeba dużych płuc. Myślę że w aspekcie kondycyjnym i to , że są gospodarzami przemawia za tym aby postawić jutro na Eibar. Kurs całkiem spoko i zapewne do momentu meczu jeszcze spadnie. Leganes to chimeryczny zespół grają w kratkę i zdecydowanie wolą grać u siebie jak na wyjazdach. Myślę , że mimo tego , że Leganes mało traci bramek jutro Eibar im co nieco nastrzela. Inui jako playmaker na pewno kilka ciekawych sytuacji dla Charlesa zgotuje.
Wejdzie? Daj reputkę ! Powodzenia !
1 miejsce - typy dnia sierpień 2017????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Chellenger, Szczecin (Polska)
Godzina: 17:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Jerzy &quot;Szop&quot; Janowicz - Mayer Florian
Typ: Szop
Kurs: @1.82
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Dzisiaj w godzinach późno po południowych czeka nas bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie pomiędzy 26 letnim Polakiem, a 33 letnim Niemcem. Zacznę od &quot;Florka&quot;. Zawodnik, który ostatnimi czasy wydaję się być w świetnej dyspozycji, po krótce można napisać, że w podeszłym wieku trzyma forme ????. Po świetnych zawodach w Niemczech, gdzie pokazał młodym jak się gra i widzieliśmy go nawet w trochę naciąganym finale w Hamburgu rangi ATP 500 można się domyślić dlaczego bukmacherzy stawiają Niemca w roli małego faworyta, jednak zapomnieli o jednej bardzo ważnej i niezaprzeczalnej sprawie - Florek na małych turniejach po za granicami swojego państwa staję się normalnym i przeciętnym grajkiem. Może ktoś z forum pamięta jak pisałem analizę w spotkaniu Schwartzman-Mayer, gdzie nawet musiałem bronić Florka, że ten zawodnik nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nadaję się do dalszej gry na wysokim poziomie. Ano właśnie, na takich turniejach jak w Szczecinie jest w stanie przegrać z każdym, nawet byłem trochę zaskoczony, że nie odpadł w I rundzie turnieju - wygrało doświadczenie i serwis siedział jak należy. Tutaj już nie będzie tak łatwo, samym serwisem tego nie wygra, bo co by nie mówić o naszym rodaku to złapał wiatr w żagle. Funkcjonuje tutaj wszystko, nawet głowa :cool:. Szop wygrał swoje mecze z łatwością, oczywiście żaden z tych zawodników nie dorównuje dzisiejszemu rywalowi, a i Jerzy na pewno też jest tego świadom to na pewno pozwoliło mu to wyczuć kort i przygotować się psychicznie pod grę z lepszymi zawodnikami, rozgrzewkę zdał na 5+. On wyjdzie jutro zmobilizowany i skupiony tak jak robi to Florek u &quot;siebie&quot;, choć Jerzyk często odwalał na naszych turniejach to coś mi się zdaję, że tym razem chce &quot;odkupić&quot; swoje winy, a sami organizatorzy turnieju pokazali, że liczą tu na świetne widowisko, jak na moje to spokojnie rangi ATP 250 (tak po cichu liczę, że po 25 latach podniosą rangę tego turnieju i takie widowisko będziemy mieli co roku). Co do stylu gry tych graczy, zapewne ludzie, którzy oglądają tenis wiedzą, że to będzie spotkanie dwóch serwujących gości, jednak nie każdy o tym wie i tutaj też widzę ogromną przewagę Janowicza. Serwis siedzi mu rewelacyjnie, w wymianach świetnie sobie radzi - zupełne przeciwieństwo ostatnio grającego Mayera, w pierwszym spotkaniu starczyło odbić piłkę przy serwisie i na siłę szukał głupich skrótów. Żeby było jasne - nie gram na Jerzego dlatego, że to Polak. Oczywiście to będzie większy powód dla publiczności jak i dla mnie, żeby bardziej dopingować tego zawodnika, ale w aspekcie czysto sportowym to mamy tu ogromne Value. Widziałem dziś kilka krótkich analiz na ten mecz w stylu &quot;tykająca bomba&quot; Janowicz, ale Oni znowu zapomnieli, że Florek w Szczecinie to nie będzie ten Florek z Hamburga. Stawka 5/10.
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:05
Spotkanie: Chicago Cubs - New York Mets (Jen-Ho Tseng i Seth Lugo)
Typ: New York Mets wygrają i będzie ponad 9,5 runów w meczu
Kurs: 5,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Chicago Cubs poszedł do góry, a na New York Mets spadł. Jest ku temu powód, gdyż Chicago Cubs jako startera wyznaczyli zawodnika, który dopiero zaczyna swoją przygodę z MLB. Zdarza się, że debiuty są udane, ale bywają też takie, że już w pierwszym inningu zawodnik tak zawala, że już jest pozamiatane. W tym meczu może być różnie, dlatego kursy powinny być dużo bardziej wyrównane. Linia na under/over też powinna być wyższa. W pierwszym meczu było 11 runów, a w drugim to było dopiero ciekawie, gdyż aż 22. Teraz teoretycznie też powinno być ich sporo, skoro jeden ze starterów dopiero zaczyna, a drugi nie spisuje się zbyt dobrze. Spodziewam się wygranej New York Mets i ponad 9,5 runów w meczu. Gospodarze mogą zostać ukarani za takie eksperymentowanie.
⛔ 100
 
W 17

woje321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 2:45
Spotkanie: Ind. Medellin - Deportivo Cali
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Kompletnie nie rozumiem czym kierują się buki wystawiając taki kurs na over w tym spotkaniu. Ostatnie cztery spotkania tych drużyn to wyniki pokrywające ten over! Czasu co prawda niewiele, ale to nie śpi moze złowić dobry becik. Bardziej wtajemniczeni może znajdą przyczynę tak wysokich wyników z powodu relacji pomiędzy tymi miastami, pozdro ;)
kiepska analiza
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Tuluza-Bordeaux
Typ: x
Kurs 3.25
Buk Fortuna
Analiza: Tuluza na swoim stadionie w tej serii spotkań francuskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Bordeaux, goście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego iż po 5 rozegranych kolejkach mają zaledwie 2 punkty więcej od zespołu gospodarzy to według mnie w tym sezonie przy odrobinie szczęscia stać ich na zdobycie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Bordeaux w tym sezonie jeszcze nie poniosł żadnej porażki, zagrał 5 spotkań w których wygrał dwukrotnie i zanotował 3 podziały punktów, gospodarze natomiast mają na swoim koncie w takiej samej ilości spotkań 2 zwycięstwa remis oraz 2 porażki. Gospodarze na pewno tutaj łatwo punktów nie oddadzą, bo ponieśli porażkę w 1 spotkaniu z 10 ostatnich rozegranych na własnym stadionie, jest to na pewno bardzo dobry wynik , biorąc pod uwagę iż grali z ekipa na podobnym lub na wyższym od siebie poziomie. Według mnie to spotkanie jest na remis , myślę że żadna z ekip nie zdoła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, gospodarze bramkę zdobyć powinni goście też strzelac potrafią, więc mój typ to wynik 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Korona NIE STRZELI bramki
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam wszystkich w moim trzecim typie. Poprzednie dwa, których byłem pewny weszły gładko. Bale nie ukuł w LM a wczoraj BTS w Hoffenheim wszedł pięknie tuż przed gwizdkiem na przerwę.

Co do mojej dzisiejszej propozycji najpierw pozwolę sobie na kilka słów wyjaśnień z racji tego, że po moich dwóch pierwszych typach odezwały się, które gratulowały w PW i mówiły, że dzięki mojej analizie pograły te typy. Miło mi to słyszeć i jest to budujące, jednak chce szanować wasze pieniądze tak jak i szanuje swoje, dlatego lojalnie uprzedzam, że dzisiejszy typ z racji w moich oczach słabej piłkarskiej oferty, jest w mojej opinii typem mającym 50% szans na wejście. Ja osobiście pograłem go już przed pisaniem analizy za moją standardową stawkę jaką ostatnio gram czyli 15 zł, tylko dlatego, że kurs zaproponowany na to zdarzenia wydał mi się najatrakcyjniejszy w stosunku do moich obserwacji obu zespołów. Jednak nie mam tak pewnych osobistych odczuć co do jego powodzenia jakie miałem przy braku gola Garetha i przy wczorajszym BTS.
A teraz do rzeczy czyli analizy. Zacznę od Lecha. Mecz z Pogonią traktuje trochę jako wypadek przy pracy i zmęczenie graczy po reprezentacjach (chociaż i tak za wielu z tego Lecha w tej przerwie nie pograło), ale na plus mojego typu jest to, że pomimo słabszego meczu nie stracili bramki dodatkowo na wyjeździe. Na czym w całości opieram mój typ? Na statystykach obu drużyn z tego sezonu. Lech bardzo solidnie w defenzywie #Hajto u siebie stracone bramki z Zagłębiem Lubin (są mocni od początku) i z Piastem gdzie prowadzili 2:0 był to jeszcze w miarę początek sezonu mogło wkraść się rozluźnienie i mieli na głowie rewanż z Utrechtem. Na ostatnie 5 spotkań z Koroną u siebie stracili gole w dwóch remis w 2015r. i ostatnia Runda Mistrzowska 3:2, jednak jak zaznaczyłem była to runda mistrzowska inny trener w Koronie i trochę inne realia, nie biorę tego pod uwagę tak bardzo.
Teraz Korona, drużyna genialnie grająca w ofensywie (co trochę przeczy mojemu typowi), ale głównie:
A) U siebie a nie na wyjazdach
B) Ogromny problem ze skutecznością, chociażby ostatni mecz który oglądałem gdzie stłamsili w Sandecję (19 sytuacji, 6 celnych strzałów w światło bramki, 61% posiadania piłki i aż 13 niecelnych) a mimo to trafili tylko raz.
No i właśnie, z Lechem moim zdaniem aż 19 sytuacji mieć nie będą i mając dalej tak rozregulowane celowniki mogą zapomnieć o bramce w tym spotkaniu, a na wyjazdach mają problem ze skutecznością w ostatnich 8 meczach EKSTRAKLASY tylko i wyłącznie na wyjazdach pięć razy bez bramek, strzelali tylko (Lechowi ale Runda Mistrzowska i Bartoszek na ławce, Termalice) to były mecze w zeszłym sezonie w tym tylko Legii wcisneli bramkę w 85 minucie. Z Arką i Piastem pomimo nawałnic na ich bramkę nic nie trafili.
Jeśli ktoś to zagra to życzę nam obu powodzenia, jeśli nie to w pełni zrozumiem bo mimo, że go gram uważam, że ryzykowny typ. Z Fartem
✅ 149
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom