>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Anglia-Premier league
Godzina : 21 :00
Spotkanie : Bournemouth vs Brighton
Typ : Brighton lub remis
Kurs : 1,65
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie rozpoczynajace piata kolejke premier league,gospodarz spotkanie w tym sezonie nie wygral jeszcze meczu i poniosl 4 porazki zajmuje obecnie ostatnie 20 miejsce w tabeli ( 0-0-4 bramki 1:8 ).Ostatnie spotkanie to przegrana 2:1 z Man City.Druzyna rozpoczela fatalnie sezon ich dzisiejsi rywale Brighton z 4 punktami zajmuja 14 miejsce w tabeli ( 1-1-2 bramki 3:5 ).Na wyjazdach Brighton zdobyl 1 punkt remisujac 0:0 z Watford ( ( 0-1-1 bramki 0:2, Z Bournemouth spotkali sie 12 razy z czego wygrali 5 spotkan 4 zremisowali i poniesli 3 porazki.Ich ostatnie spotkanie zakonczylo sie porazka 2: 0 ( 10.04.2015 r ).Jestem sklonny przypuszczac ze Bouremouth nie odniesi w dzisiejszym mecz zwyciestwa,dlatego postanowilem postawic na wygrana Brighton lub remis,bedzie to ciezki mecz dla obu zespolow z bardzo mala iloscia bramek
pozd. i powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Club Brugge - KV Mechelen
Typ: Club Brugge wygra i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,73

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z Belgijskiej ligi. Zmierzy się w nim wicemistrz kraju. Club Brugge jest drużyną która co roku walczy o mistrzostwo i tak dla nich zaczął się również ten sezon. Dobra forma i pięć pierwszych meczy wygranych. Dopiero w ostatniej szóstej kolejce przegrali na wyjeździe z Mouscron, który jest obecnie na 3 miejscu. Mechelen zupełnie inna sytuacja, do tej pory nie wygrała żadnego meczu, ma 4 remisy i 2 porażki co daje jej 13 pozycje w ligowej tabeli. Club Brugge odpadł w eliminacjach z europejskich pucharów, więc może skupić się już tylko na lidze. Jest on z pewnością faworytem. Ja idę dalej i uważam, że w meczu padną również przynajmniej 3 gole. We wszystkich meczach gospodarzy dzisiejszego spotkania była pokryta ta linia(4:0, 3:1, 2:1, 2:1, 4:0, 1:2). Jeżeli chodzi o pojedynki bezpośrednie to na 5 ostatnich meczy wszystkie wygrał Club Brugge i w 4 były przynajmniej 3 bramki.Mam nadzieje, że podtrzymają dobrą passę. Gospodarz jest w stanie pokryć tą linie sam ale myśle, że może też stracić jakąś bramkę, bo Mechelen w 5 na 6 meczy strzelało jakiegoś gola. powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Barys Astana – Sibir
Typ: over 5.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie ma powodów by nie brnąć w to dalej tym bardziej że takie kursy mamy, ta seria pewnie kiedyś się skończy ale argumenty nadal są po prostu po stronie bramek. Astana w świetnej formie lider na wschodzie który jest mega skuteczny na osiem rozegranych spotkań nie ma skuteczniejszego zespołu (są ci co już pograli 10 razy a i tak jakoś super nie odstają od ich wyników). Ta seria wyjazdowa imponująca Ufa 3:5, Riga 0:5 i Podolsk 1:5 a oni zawsze na tych delegacjach troszeczkę słabiej a tutaj takie wyniki. Widać że czują ogromny luz w ataku a dodając do tego fakt że to ekipa która lubi otwarty hokej potrafili brnąć w wymianę ciosów. Wracają do domu gdzie mają wiernych kibiców a ci po takich spektaklach będą chcieli to samo zobaczyć czyli otwarty hokej i nie widzę powodów dla których gospodarze mieli by coś zmienić w swojej grze. Astana jest też zespołem który potrafi kombinować już nie raz po takiej serii odpuszczali ale to odpuszczenie jeśli dziś będzie miało miejsce myślę że nie skończy się tym że nie będą wstanie tutaj strzelać bramek, mniej aktywniej powinni wówczas zagrać w defensywie. Sibir po trzech zwycięstwach na otwarcie przegrał pięć spotkań na ostatnie sześć nie jest to ekipa która traci wiele bramek, ba tracą ich bardzo mało ale to nie daje punktów jak widzimy i coś muszą w tym zmienić bo ofensywa też kuleje i po prostu nie ma lepszego rywala na to by poszukać odważniejszej gry a ostatni mecz tutaj wygrali uwaga 3:6, u siebie dwa razy ładowali po pięć bramek nudą nie wiało.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:40
Al Shabab - Al Batin
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,85
Buk: totolotek
Dziś jedziem z piłką arabską. Oczywiście dużo pewniejszy over 2,5 gola po świetnym kursie 1,75 jak na tamte rozgrywki, ale w konkursie daję linię o jeden w górę również że sporymi szansami. Po dwóch kolejkach Batin jest liderem, dwie wygrane i bramki 5-1. No ta wygraną na wyjeździe 3-1 z Ittihad pokazuje że to dobra drużyna. Mają tam trzech brazylijskich piłkarzy, dwóch z nich strzeliło większość tych goli. Shabab to od lat druzyna tuż za plecami tych największych czyli Ittihad i Hilal. Tu też zaczęli nie najgorzej, wygraną i porażka, w bramkach 5-3. Gra tam choćby dobrze nam znany reprezentant Armenii Pizelli, który ma już dwa trafienia na koncie. Dobra, bramki będą pytanie tylko ile. Stawiam że dużo.
zły opis ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Club Brugge - KV Mechelen
Typ: 1 handicap (-3) (wygrana Club Brugge 3 bramkami - zwrot)
Kurs: 5,2

Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W poszukiwaniu wysokich kursów na dziś wybrałem mecz belgijskiej Jupiler League. Brugia na własnym stadionie podejmuje Mechelen. Ostatni mecz gospodarzy zakończył się porażką z Mouscron, więc wydaje mi się, że dziś przed własną publicznością będą chcieli pokazać, że był to wypadek przy pracy. Ostatnio po odpadnięciu z europejskich pucharów Brugge lidze odbiło to sobie na drużynie Liege wygrywając 4:0, dziś wierze w powtórzenie takiego wyniku, zwłaszcza, że ostatnie sotkanie między Club Brugge a Mechelen zakończył się wynikiem 6:1. Mechelen to 7 drużyna ubiegłego sezonu, ale to miejsce zawdzięczają przede wszystkim grą na swoim stadionie, na wyjazdach tracili więcej bramek i mniej strzelali. Dziś nie liczę na fatalną grę Mechelen, lecz na wybitny mecz Club Brugge. W drużynie gości możliwe jest, że nie zagra dwóch czy trzech zawodników pierwszego składu (kontuzje). Liczę dziś na wynik 4:0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Szczecin
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jurgen Zopp - Dustin Brown
Typ: 2:0 w setach
Kurs: 2,25

Bukmacher: Forbet
Analiza:

Kurs na dzisiejsze spotkanie Zoppa z Brownem bardzo ładny, więc grzechem byłoby nie zaryzykować.Jak powszechnie wiadomo Niemiec jamajskiego pochodzenia nie szczególnie lubi grać na kortach ziemnych. Jego wyróżniające atuty czyli mocny serwis forehand na tej nawierzchni są osłabione przez fakt , że korty ziemne zwalniają każde uderzenie i w większości gemów trzeba je wygrywać przez wymiany w których Brown najlepszy nie jest i każdy lepszy zawodnik w tym aspekcie spokojnie sobie z nim poradzić. Widać to było we wczorajszym pojedynku z 450 w rankingu Smirnovem, gdzie Brown aż 5 krotnie był przełamywany przez leworęcznego Ukraińca, który bardzo często mógł liczyć na pomoc i błędy swojego rywala,. Bilans Niemca w tym sezonie na kortach ziemnych wygląda tragicznie ( 7-16 ), wyraźnie przechodzi jakiś kryzys, bo w tym sezonie większość turniejów kończył na 1 rundzie. . Naprzeciwko Niemca , Estończyk, który w tym sezonie przeżywa rozkwit formy - bilans 44-10 na clyau i choć w większości zwycięstw to zwycięstwa w ITF, to w ostatnim czasie zdołał on dojść do 2 finałów tych turniejów ( w 1 wygrać ) i w ostatnim czasie wygrać nawet Challenger w Alphen pokonująć w finale Hiszpana Tommyego Robredo. Po dwóch pojedynkach w Szczecinie gra Jurgena wygląda bardzo obiecująco , jak dotąd w 2 spotkaniach był on przelamywany tylko 2 krotnie w 2 spotkaniach ,a w ostatnim spotkaniu z Yannickiem Madenen ani razu ! Podsumowując po dwóch stronach kortu mamy zawodnika który wydaje się być całkowicie bez formy i dopiero ją odbudowywać na turnieju w Szczecinie oraz Estończyka, który w ostatnim czasie wygyrwa mecz za meczem i na pewno jest bardziej ograny. Łatwo może nie być dla Zoppa, bo w ostatnich latach Brown bardzo dobrze radzil sobie na tym turnieju, ale zawsze opieram swoją analizę o aktualną formę a w tej Niemiec wygląda bardzo blado. Prawdopodieństow wystąpienia wyniku 2;0 oceniam na 60% więc jak najbardziej warto zaryzykować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HIFK - JJK Jyvaskyla
Typ: 2
Kurs: 4,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Finlandi. Tabela wygląda tak:

Jak widać bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Ostatni zespół na koniec sezonu spada szczebel niżej, natomiast przedostatni zagra w barażu o utrzymanie. HIFK u siebie ma bilans 3 zwycięstw, 4 remisów i 6 porażek, natomiast JJK na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek. Meczu spodziewam się zaciętego i dla mnie tutaj jest możliwy każdy wynik a skoro tak to próbuję na zespół na który jest wyższy kurs. Za gospodarzami napewno przemawia własne boisko. Co przemawia za gośćmi ? ostatnio są w nieco wyższej formie niż ich rywal i do tego mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu i regenerację, bo HIFK 3 dni temu grał trudne derbowe spotkanie na wyjeździe z HJK, które przegrali ostatecznie 1-2. Może to tutaj mieć pewne znaczenie, że fizycznie w tym spotkaniu lepiej wyglądać będą goście na co właśnie liczę. W bezpośrednich meczach między tymi zespołami nigdy nie wygrał gospodarz meczu. Wiadomo kiedyś musi być ten pierwszy raz ale myślę, że jeszcze nie dziś ;) Historia spotkań między tymi klubami wygląda tak:

⛔ 100
 
danielm1004 0

danielm1004

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka - euroBasket
Godzina : 20 :30
Spotkanie : Rosja vs Serbia
Typ : Rosja Handi +5,5
Kurs : 1,84
Bukmacher : LVBET
Analiza :
Przed nami drugi półfinał euroBasketu gdzie zmierzą się reprezentacje Rosji i Serbii. W pierwszym meczu tych drużyn w fazie grupowej lepsza okazała się drużyna Rosji która wygrała 75-72. Ogólnie uważam że będzie to typowo underowy mecz w którym Rosjanie nie przegrają większą różnicą niż 5 pkt. Swój typ opieram głownie na podstawie ich pierwszego spotkania.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzina: 20.45
Spotkanie: Toulouse - Bordeaux
Typ: over 2,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś jeszcze raz poszukam overa w ofercie. Tym razem zajrzę do Ligue 1. Nie jest to liga, którą jakoś specjalnie ubóstwiam ale to spotkanie wpadło mi w oko. Wielu ludzi widzi tutaj remis i słabe spotkanie. Ja myślę, że będzie nieco inaczej.
Toulouse w tym sezonie gra dosyć przeciętnie. Po pięciu kolejkach 2-1-2 i 8:11 w bramkach. Bordeaux jeszcze bez porażki 2-3-0 z bramkowym 9:6.
Dlaczego over? Toulouse dosyć łatwo daje sobie wbić bramkę. Niezły mecz z Monaco ostatecznie przegrany 3:2, a domowe spotkanie wygrane z Rennes to również 3:2 ale tym razem do przodu. Warte zaznaczenia jest również to, iż lider tabeli – PSG- straciło w tym sezonie tylko 3 gole, z czego aż 2 w domowym meczu z dzisiejszymi gospodarzami – wygranym ostatecznie 6:2. Ekipa z Tuluzy z pewnością jest groźna w ataku i czują tam swego rodzaju swobodę. Gra z tyłu nie wygląda rewelacyjnie, ale to nam absolutnie nie przeszkadza biorąc pod uwagę typ.
Bordeoux miewa szalone mecze, tak jak ten z Lyon (3-3). Zwyciężyli z Troyes, ale również ze stratą bramki (2:1) i nie pokonali na wyjeździe Angers (2:2).
Ostatnie spotkania obu ekip, to wyjazdowe remisy bezbramkowe i wątpię, aby taki sam rezultat miał miejsce 2 mecze z rzędu. Ja skłaniałbym się tutaj nawet na zwycięstwo gospodarzy. Myślę, że obie ekipy stać na zrobienie niezłego show i skumulowanie co najmniej 3 bramek, na co bukmacherzy wystawiają przyzwoity kurs.
Zobaczymy.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
terrormachine 10

terrormachine

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia, Erstee Divisie
Godzina: 20.00
Spotkanie: Helmond - Jong Ajax
Typ: 2
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Młodzież Ajaxu gra niesamowicie przyjemną dla oka piłkę. Akademia Ajaxu to jedna z najlepszych szkół piłkarskich na świecie, obfitująca w ogromne talenty.
Miałem przyjemność oglądać ich grę nie raz. Bardzo ofensywny styl, ewidentnie wzorowany na grze Barcelony. Długie utrzymywanie się przy piłce, mnogość podań w środku pola, efektywne dryblingi i precyzyjne podania prostopadłe do wychodzących szybkich napastników bądź skrzydłowych. Atak za atakiem, sytuacja za sytuacją. Wyszkolenie techniczne wszystkich zawodników sprawia, że ręce same składają się do oklasków. Zero paniki w polu karnym, jedynie czasami brakuje zimnego wykończenia spowodowanego chęcią &quot;wjechania&quot; z piłką do bramki. Doprowadzanie do sytuacji sam na sam z bramkarzem mają we krwi, większość sytuacji kończy się strzałami z pola karnego z odległości 6-7 m. Jedynym minusem jest ich słabsza obrona, co oczywiste wynika z ofensywnych zapędów całej drużyny.
Top 10 goli Jong Ajaxu z poprzedniego sezonu:


Ich dotychczasowe wyniki mogą tylko potwierdzać powyższy opis:

Co prawda w ostatniej kolejce u siebie zdarzyło im się potknięcie z Waalwijk, ale z przebiegu meczu byli zdecydowanie lepsi, co wg mnie tylko może wpłynąć na podrażnienie i dodatkową motywacje w dzisiejszym meczu.
Bukmacherzy już połapali się, że w meczach domowych Jong Ajax jest zdecydowanym faworytem i proponują niskie kursym, ale cały czas nie doceniają młodych zawodników Ajaxu w meczach wyjazdowych i wystawiają kursy często powyżej 3.00, co jest niewątpliwą promocją.
Rywale w tym sezonie jak widać mają kiepski bilans, a jeżeli chodzi o mecze H2H to leży on po stronie młodzików z Amsterdamu.
Dla odważniejszych -1,5 na Jong Ajax za 3,90 lub bts/2 za 3,35.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 773,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Hacken : Elfsborg
Typ : Hacken over 1.5 gola
Kurs : 1.61
Bukmacher : Unibet
Hacken ostatnio mnie nie zawiodło chociaż 3 bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry i uważam że to świadczy że pomimo iż wygrywali 2:0 to jeszcze grali do ostatniego gwizdka sędziego , to zwycięstwo 3:0 przy remisie AIK z Hammarby 1:1 pozwoliło Hacken awansować na miejsce 3 w tabeli co daje prawo gry w kwalifikacjach LE i myślę że przy tak szczęśliwym zbiegu okoliczności Hacken będzie broniło tej pozycji bo to tylko 1 pkt przewagi nad AIK , dzis u siebie podejmują Elsborg który zajmuje 8 miejsce w tabeli i raczej nie będzie się liczył w walce o miejsce pucharowe bo mają jeszcze w 7 pozostałych do końca meczach mecze z Malmo czy Djurgarden no ale wiem to nie znaczy że dzis nie podejmą walki , w pierwszym meczu u siebie pokonali Hacken 2:0 ale dzis liczę że Hacken jest w stanie zdobyć dwa gole bo u siebie mają bilans 5-3-3 i 17:9 natomiast Elfsborg na wyjazdach 2-5-3 i br 17:18 no i jeszcze zaglądając do H2H to nie raz Hacken strzeliło gościom przynajmniej 2 gole grając u siebie , w poprzednim sezonie u siebie wygrali 2:1 i wyjazd 4:2 stąd u mnie over 1.5 gola w stronę Hacken !
✅ 61
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr.2
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wlkp.
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj odbędzie się pierwsze spotkanie siódmej kolejki III ligi, gr.2. Sokół Kleczew podejmie na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku mają na koncie 11 punktów i zajmują piąte miejsce. Goście z Ostrowa to aktualnie trzynasta ekipa, która zdobyła do tej pory sześć punktów. Bilans Sokoła na własnym boisku to 1-2-1 (bramki 4:4). Natomiast bilans Centry z wyjazdów to 1-0-1 (bramki 1:3).
Oczywiście zdecydowanym faworytem w tym pojedynku są gospodarze i na nich właśnie stawiam. Kleczewianie to od lat czołówka trzeciej ligi, a Centra po jednym sezonie spędzonym w IV lidze wróciła klasę wyżej i jako beniaminek radzi sobie średnio.
Warto dodać, że goście mierzyli się już w tym sezonie z trzema innymi beniaminkami. Ale punktów na koncie jest tylko sześć i to właśnie po dwóch wygranych z innymi nowymi drużynami w tej lidze. Wśród pokonanych jest m.in. Unia Solec Kuj. która przez fachowców jest wskazywana jako główny kandydat do spadku. Z zespołami prezentującymi trochę wyższy poziom Centra już przegrywała. Były to drużyny Pogoni II Szczecin, Kotwicy Kołobrzeg czy ostatnio Świtu Skolwin (Szczecin).
Na meczu z tym ostatnim rywalem byłem zobaczyć tydzień temu. Dopóki Centra miała siły to stawiała opór silniejszemu rywalowi i po karnym nawet prowadziła. W miarę upływu czasu sama ambicja przestała wystarczać i Świt ostatecznie strzelił trzy bramki i wygrał 3:1 na wyjeździe.
Sokół Kleczew to jak dla mnie drużyna o podobnym poziomie jak Świt. Ma w składzie wielu piłkarzy grających w przeszłości w wyższych ligach. Mimo dużej siły ofensywnej piłkarze z Kleczewa zdobyli tylko cztery bramki u siebie. Jednak wg mnie siła w przodzie jest na tyle duża, że Centra powinna stracić i bramki i punkty. Warto też dodać, że dwaj środkowi obrońcy Centry mają łącznie 76 lat (każdy po 38). Więc raczej napastnicy Sokoła znajdą sposób by coś strzelić. Trener gospodarzy Tomasz Bekas zapowiedział walkę w końcu o 3 punkty u siebie i myślę, że jest na to spora szansa.
Dodać też należy, że goście będą po dalekiej podróży ????

✅ 60
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nozna - Anglia-Premier league
Godzina : 21 :00
Spotkanie : Bournemouth vs Brighton
Typ : 1
Kurs : 2,16
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Nie zgadzam się z typem kolegi Crabro .Dzisiaj gospodarze zdobędą swoje pierwsze trzy oczka,gdyż mają ku temu świetną okazję.Na Dean Court podejmą beniaminka-zespół &quot;Mew&quot;.Gospodarze rozpoczęli fatalnie sezon,przegrywając kolejno cztery mecze,natomiast goście po 2 porażkach na inaugurację sezonu zanotowali remis z Watford oraz zwyciężyli z drużyną West Bromwich, dzięki czemu zajmują 14 miejsce w Premiership. Problemem Bournemouth w pierwszych kolejkach było kreowanie sytuacji podbramkowych swoich świetnym napastnikom Kingowi oraz Defoe.Gospodarze są na tzw.&quot;musie&quot; i po prostu nie ma możliwości,by drużyna z Brighton była coś w stanie dzisiaj ugrać.Gospodarze bez żadnych absencji,nie zagra tylko Wilson,ale jak wiadomo to wskutek kontuzji jeszcze z poprzedniego sezonu.Być może nie zagra Fraser,lecz to rezerwowy zawodnik.Goście bez Baldocka,Bonga,Kayala i Sidwella. Czyli obie drużyny w optymalnych ustawieniach.W ostatnich spotkaniach w Championship górą było Bournemouth i sądzę,że dziś Wisienki zwyciężą.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Holandia 2 liga
Godzina : 20 :00
Spotkanie : Doordrecht - Almere City
Typ : BTS
Kurs : 1,54
Bukmacher : LVBet
Analiza :
Spotkanie w 2 lidze holenderskiej. W ostatnich meczach między sobą gospodarze zawsze strzelali po co najmniej jednej bramce a goście również więc trend jest.Gospodarze aż 11 goli straconych do tej pory - najwięcej z całej ligi. Czy uda im się dzisiaj zachowac czyste konto? Wątpie. Almere na wyjazdach strzela ostatnio regularnie a więc potencjał mają. W zeszłym sezonie goście uplasowali się na wysokim 8 miejscu a gospodarze ledwo uratowali się przed spadkiem. Myślę, że w dzisiejszym meczu optyczną przewagę będą mieli gości i prawodopobnie sięgną po 3 punkty ale również możliwe wydaje mi się strzelenie bramki przez gospodarzy. Powodzenia.
✅ 54
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Oss-Jong AZ
Typ: FC Oss -1.0 Handicap Azjatycki Do przerwy
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Absolutnie nie rozumiem tak zblizonych kursow pomiedzy OSS a Jong AZ na dzisiejszy wieczór. Uważam,że Oss spokojnie wygra to spotkanie. Po pierwsze o 20.00 a więc o tej samej porze co gra Jong AZ gra również pierwszy zespół AZ w najwyższej klasie rozgrywkowej,a więc nie skorzystają z zawodników pierwszej drużyny. Po drugie-12 września grali mecz ligowy z Telstarem,a wiec mieli dużo mniej czasu na odpoczynek aniżeli zawodnicy FC OSS. Po trzecie-ten zespół jest zdecydowanie mniej doświadczony aniżeli zespół Oss.
Natomiast wspomniany FC Oss ma dziś podwójną motywację aby wygrać to spotkanie. Jeśli to zrobią to utrzymają pozycję lidera w tabeli ligowej-a więc jest o co walczyć ????
A więc nie widzę tutaj innej opcji jak zdecydowana dominacja gospodarzy od początku spotkania i chęć strzelenia jak najszybszej bramki. Liczę,że do przerwy ukłują co najmniej dwa razy,a mają ku temu możliwości. Zespół gospodarzy dziś bez większych osłabień-większość zawodników pierwszego składu jest zwarta i gotowa do gry.
Ponadto OSS w tym sezonie jest w świetnej formie.- 3 wygrane,1 remis i żadnej porażki. Grają efektownie i efektywnie.
Liczę,że wypoczęte OSS poradzi sobie dziś spokojnie z rezerwami AZ ???? Mam nadzieję,że strzelanie zaczną już w 1wszej połowie ????
Moja stawka: 4/10
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth - Brighton
Typ: Dokładny wynik | 2:0
Kurs: 8.14

Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj startuje 5 kolejka Premier League a co za tym idzie - Derby Południowego Wybrzeża, czyli mecz Bournemouth z Brightonem. Wisienki przegrały jak dotąd wszystkie 4 mecze ligowe, ostatni mecz u siebie grali z Manchesterem City gdzie grali bardzo dobrze strzelili pierwsi pięknego gola ale City szybko wyrównało i w 7 minucie doliczonego czasu gry Obywatele strzelili gola na 1-2 i Wisienki niestety przegrały ten mecz. Bournemouth nie przegrał żadnego z 6 ostatnich spotkań ligowych przeciwko Mewom. Będą to pierwsze derby tych zespołów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wisienki mają ogromną szanse zdobyć w końcu 3 punkty, Bournemouth ma większe doświadczenie w Premier League, lepsi zawodnicy w składzie i atut własnego boiska zadecyduje o zwycięstwie gospodarzy. Dla mniej odważnych polecam czystą 1 po kursie 2,20.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: 1/obie strzelą
Kurs:
3,20
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
No tutaj aż takiego kursu się nie spodziewałem, na poczatku było ok. 1,5 na Lech teraz już wzrosło do 1,7. Lech osłabiony brakiem Jevtica, Gajosa a ostatnio Kostevych doznał kontuzji ale w końcu grają u siebie i z Koroną która na wyjazdach gra dużo gorzej aniżeli u siebie... Lech ostatnie 2 mecze u siebie wygrał z Koroną i myślę, że dziś będzie podobnie. Po tej kolejce utrzymają pozycję lidera.
Lech póki co u siebie 2 zwycięstwa i 1 remis - 5:1 z Piastem, 1:1 z Zagłębiem oraz 3:0 z Arką widać, że w Poznaniu pada sporo bramek. Korona zaś póki co na wyjeździe słabo, prócz szczęśliwego remisu z Legią 1:1 był jeszcze remis po bezbarwnej grze z Arką 0:0 i porażka z Piastem 0:2. Póki co strzelona 1 gol na wyjazdach.
W poprzednim sezonie Lech wygrał u siebie 2-krotnie 1:0 oraz 3:2.
Dziś myślę, że Lech wygra i obie strzelą. Obrona Lecha nie jest tak mocna jak to było w poprzednim sezonie, było sporo zmian więc muszą zgrać się, doszła kontuzja Kostevycha czyli podstawowego brońcy gdzie nie ma zbytnio zastępstwa... Korona może to wykorzystać ale z przodu Lech ma już kim straszyć..
Mój typ to 3:1
Powodzenia
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eibar - Leganes

Typ: BTS
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wtam.
Piszę z doskoku. Ja w przeciwieństwie do mojego poprzednika stawiałbym w tym meczu bardziej na Leganes, ale, że dzisiaj gram asekuracyjnie to myślę, że w tym jak i meczu Bordo w lidze francuskiej będzie bts, bez wyraźnego faworyta jeżeli chodzi o zwycięstwo... Wprawdzie patrząc po statystykach ostatni mecz kwietniowy Eibar wygrało 2:0 z nimi to jednak ten mecz będzie zupełnie inny, obfitujący w sytuacje bramkowe... Może wynik 2:2? Bardziej niż bts w tym meczu obawiam się Lecha, na którego tak jak wy drodzy koledzy też stawiam ...pewnie masówka poszła dzisiaj... Obyśmy się nie pomylili.. U mnie tydzień zaczyna się w piątek, a kończy w czwartek... Tamten zakończyłem można powiedzieć na 0.. Ten mam zamiar zacząć i skończyć zupełnie inaczej ... POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: bruges-mechelen
Typ: bruges +6,5 roznych
Kurs: 1.93
Bukmacher: unibet
Analiza:
nie poddaje sie i nadal testuje rozne dla zespolu ktory jest faworytem.brugges po odpadnieciu z europejskich pucharow musi skupic sie na lidze,sa na drugim miejscu za charleroi ale ich najgozniejszy rywal anderlecht zostaje 7pkt w tyle i beda chcieli utrzymac bezpieczna przewage.ostatni mecz przegrali na wyjezdzie z mouscron i dzisiaj beda chcieli na wlasnym podworku wygrac i to wysoko.mechelem gra slabo,jeszce nie wygralo meczu,maja szpital w zespole i historia tez nie przemawia zeby zdobyli chociaz punkt.chcialem dac handicap ale byl zajety wiec ide w rozne,licze na zdecydowana dominacje gospodarzy co przelozy sie na cornery.pozdrawiam
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esports - Counter Strike
Godzina: 23:45
Spotkanie: Mousesports vs Immortals
Typ: Mousesports -4.5
Kurs:
1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Według mnie jeden z najpewniejszych kursów dzisiejszego wieczoru. Mousesports wygra mecz na 90%, a podejrzewam, że możemy doświadczyć również wysokiej wygranej w co celuje. Myszki są podbudowane wygraną na ostatnim turnieju po cięzkim spotkaniu z Liquid, a teraz będą chcieli pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że to nie był przypadek. Dodatkowo w Immortals zabraknie dziś ich gwiazdy kng-a który miał problem z wizą, a za niego gra cogu. Poprzez tą zmianę Immortals straciło jeden z największych atutów, a myszki są w formie. Na ich korzyść przemawia również dobra postawa Oskara i Sunnego, a myślę że i Ropz w końcu zacznie coś grać bo te lany mu słabo wychodzą. Chris J znów poprowadzi swoją ekipe do zwycięstwa. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom