>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 15. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 13:30
Spotkanie : Tottenham - Liverpool
Typ : 2/+1.5
Kurs : 2.64
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Po przerwie związanej z rozgrywkami Ligi Narodów wracamy do weekendowych zmagań ligowych. Na tapetę biorę najciekawsze spotkanie tej kolejki w Anglii i liczę że sie nie zawiodę. Pojedynki między tymi drużynami zawsze wzbudzały sporo emocji i obfitowały w bramki. Myślę że podobnie będzie i tym razem. jako faworyta w tym meczu wskazuję drużynę z Liverpoolu z racji aktualnej formy. Goście wliczając okres przygotowawczy imponują serią 8 -miu zwycięstw pod rząd , w tym 4 ligowych w nowym sezonie. Gra Liverpoolu może sie podobać. Skuteczna w ofensywie umiejętnie została połączona z odpowiedzialną gra defensywy z czym wcześniej Liverpool miał problem. Efektem imponujący bilans bramkowy 9:1.
Gospodarze po trzech zwycięstwach, w tym wyjazdowym z MU ( 3:0) zanotowali niespodziewaną wpadkę w Watfordzie ( 2:1) co stanowi pewną skazę . Ale nie tylko przegrana z niżej notowanym przeciwnikiem a także gra drużyny nie imponuje tak bardzo jak w ubiegłym sezonie. Uważam że Kogutom czegoś brakuje , być może jest to kwestia kilku następnych gier, możliwe że uczestnicy MS nie zdołali jeszcze nabrać odpowiedniej świeżości.
Zapowiada się jednak arcy ciekawy pojedynek z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdą &quot; The Reeds&quot;.
✅ 164
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina
Godzina: 13:00
Spotkanie: Oleksandriya - Szachtar Donieck
Typ: gol gospodarzy
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeden z dwóch hegemonów ligi ukraińskiej - Szachtar, zmierzy się z mocną u siebie Oleksandrią. Bardzo dużym atutem gospodarzy jest atut ich własnego boiska na którym w 2018 roku - jeszcze nie przegrali i na 11 ostatnich meczy - 10 krotnie trafiali do siatki rywali. W ostatnich 5 meczach z Szachtarem (począwszy od listopada 2015) - 5 krotnie dawali rade zdobyć przynajmniej 1 gola. W tym sezonie grają bardzo dobrze i po 7 kolejkach zajmują drugie miejsce, tracąc 2 punkty do pierwszego Szachtara i wyprzedzając o 3 punkty Dynamo Kijów. Wiele wskazuje na to, że Szachtar (mimo że jest faworytem), czeka trudna przeprawa i gospodarzy stać na to, co w ostatnich latach robili regularnie, czyli przynajmniej 1 gola. Przewidywany wynik: 2-1 dla Szachtara
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Piast : Arka
Typ : czerwona kartka / tak
Kurs : 3.90
Bukmacher : Fortuna
No to kolejny sędzia którego biorę pod lupę . pan Bartosz Frankowski w tym sezonie 3 mecze zaledwie sędziował i pokazał 16 żółtek i wskazał 1 raz na wapno bez czerwieni ale liczę że kiedyś będzie ten pierwszy raz , pan Bartek sędziował sporo meczy z udziałem Piasta a oto statystyka - 111 żółtek 5 czerwieni dla Piasta i 3 dla rywali tak więc szczególnie te czerwone dla Piasta kuszą mocno , mecze z udziałem Arki zaledwie 1 czerwona ale za to dla Arki , zaglądam do H2H a tu sporo czerwieni , przeważnie kiedy gospodarzem była Arka ale w Gliwicach czerwień też była pokazana stąd liczę że znowu na boisku będzie sporo fauli a pan Bartek po raz pierwszy w tym sezonie sięgnie po czerwień !
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina : 16:15
Spotkanie : San Sebastian - FC Barcelona
Typ : 2/BTTS
Kurs : 2,55
Bukmacher : fortuna
Witam wszystkich, na jutro, chociaż nie jestem zwolennikiem FC Barcelony, to właśnie ich mecz postanowiłem wytypować. Katalończycy są w niesamowitej formie, po trzech meczach zdobyli komplet punktów, 12 bramek zdobytych i tylko dwie stracone, co odpowiadałoby mojemu typowi. Jednak odkąd pamiętam spotkania Realu Socciedad przeciwko Barcelonie czy Realowi, to zawsze na stadionie Anoeta Baskowie pokazywali, że nie jest to łatwy teren. Patrząc na ostatnie 4 lata to tylko na początku 2017 roku, nie zdobyli oni bramki przeciwko Barcelonie. Mecz zakończył się wówczas 0:1. Pozostałe wyniki na Anoeta to :
RSO 2:4 FCB 14.01.18
RSO 1:1 FCB 27.11.16
RSO 1:0 FCB 09.04.16
RSO 1:0 FCB 04.01.15
RSO: 3:1 FCB 22.02.14
To tylko kilka spotkań pomiędzy Baskami i Katalończykami. Warto zaznaczyć, że wiele razy wygrywali oni z Barceloną, dlatego uważam, że i tym razem tanio skóry nie sprzedadzą, jednak. Pomijając mecze towarzyskie, to ostatnie 4 mecze ligowe Sociedad wygrał zdobywając przynajmniej 3 bramki.
RSO 3:2 Leganes
RSO 3:1 Athletic Bilbao
RSO 3:0 Atletico Madrid
RSO 5:0 Girona
Jak widać na stadionie Anoeta nikomu nie gra się komfortowo. Jestem przekonany, że i tym razem Baskowie ugryzą Barcelonę, jednak forma w jakiej znajduje się lider 1 ligi hiszpańskiej powinna być wystarczająca na zdobycie 3 punktów. Powodzenia
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy -Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frosinone - Sampdoria
Typ: 2-3 bramki na mecz

Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Słabe wyjazdy Sampdorii

Sampdoria we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie nie wygrała , ani nie zremisowała żadnego spotkania . Dodatkowo , tydzień temu przegrała w meczu towarzyskim z drugoligową Spezią , co może już napawać obawami o to , czy Blucerchiati będą w stanie ugrywać jakiekolwiek punkty na nieswoim boisku i ( według mnie ) mecz z drużyną , która nie wygrała żadnego spotkania w tym sezonie jest dla biało - niebieskich ostatnią szansa na udowodnienie przed samym sobą , a także swoim kibicom , że wygrane w tym sezonie nie będą wydarzały się tylko na swoim stadionie , ale także drużynom przeciwnym na ich terenie będzie udawało się ucierać nosa !
Jednakże o zwycięstwo w tej akurat kolejce będzie dość trudno , obydwa zespoły będą chciały zwyciężyć , jednak ja osobiście nie grałby wygranej żadnych z drużyn , swój typ kierowałbym raczej w stronę remisu oraz tego , że obydwoje drużyny strzelą po jednej bramce na mecz , co powinno przełożyć się na naprawdę ciekawe widowisko i tym samym na gładkie wejście powyższego typu .
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao-Real Madryt
Typ: Karim Benzema strzel bramkę
Kurs: 2,2
Bukmacher: fortuna
Witam! Na sobotę znalazłem bardzo ciekawy typ, a mianowicie bramkę Karima Benzemy w meczu z Athelticiem Bilbao. Skąd taki typ? Już tłumaczę.. Francuz po prostu lubi strzelać gole tej drużynie - zdobył już przeciwko niej 8 bramek, jest to jedna z jego ulubionych ekip jeśli chodzi o strzelanie bramek - więcej strzelił tylko Grenadzie (10). Ponad to Beznema wszedł w ten sezon z wielkim hukiem - obecnie jest królem strzelców ligi hiszpańskiej z 4 bramkami na koncie a w tym sezonie zdobył jeszcze gola przeciwko Atletico Madryt. San Mames to trudny obiekt, a Real zawsze się tam męczy.. lecz Benzema grając tam zawsze staje na wysokości zadania i prowadzi Królewskich do wygranej. Oby tak samo były tym razem.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna Niemcy Bundesliga kobiey
Godzina : 19:00
Spotkanie : Goppingen - Halle Neustadt
Typ : Goppingen -6,5 handi
Kurs : 2.5
Bukmacher : forbet
Analiza :
Ekipa Goppingen jest typowym niemieckim średniakiem....zazwyczaj kręcą się w okolicach 6-10 miejsca. W zeszłym sezonie zajeły 7 miejsce. Utrzymano poprzedni skład. Z liczacych się zawodniczek odeszla bramkarka Zimmernann do Thuringen. W składzie nie ma moze zbyt znanych zawodniczek...ale reprezentanki Słowenii (Krhlikar) i Czech (Hrbkova) to szczypiornistki o ktorych dzisiejszy rywal może pomarzyć. Stabilizacja składu wydaje się przynosić efekty gdyz w pierwszej kolejce Goppingen zremisowało z niezwykle silną Borussią na wyjeździe 26:26.
Odmiennie przygoda w lidze zaczęla się dla Halle które zostały rozbite u siebie przez 9 w zeszłym sezonie Oldenburg 29:39. Dziewczyny kompletnie spaliły się psychicznie. Teraz czeka je pierwszy wyjazd. Ich awans w tym sezonie to lekka niespodzianka. Ekipa nie zrobiła żadnych spektakularnych wzmocnień i trenerzy bazuja na zawodniczkach które jeszcze niedawno grały w drugiej lidze. Co ciekawe w składzie Halle grają dwie Polki....Emilia Galińska ( kiedyś m.in Vistal) i Katarzyna Janiszewska.
Obstawiane zdarzenie w fortunie ma kurs 2,3
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 123

luisito

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia Liiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hameenlinna - Tappara
Typ: 2 (60&#39;)
Kurs: 2.09
Bukmacher: lvbet
Analiza: Obie drużyny są już po pierwszym meczu sezonu i delikatnie mówiąc nie zaliczyli najlepszego startu. Hameenlinna doznała porażki po dogrywce z wyżej notowanym TPS Turku, natomiast Tappara jako faworyt poległ u siebie z Ilves. Ten mecz im po prostu nie wyszedł, nawet w strzałach na bramkę byli słabsi (29:41 na korzyść Ilves). Liczę dzisiaj na odkucie się gości, a rywal do tego istnie stworzony. Na ostatnich 9 bezpośrednich potyczek górą byli hokeiści z Tappary, do tego wszystkie te mecze kończyły w regulaminowym czasie. Nie da się ukryć, że ten przeciwnik im &quot;leży&quot;, niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. Mam nadzieję na podtrzymanie dobrej passy, dlatego taki sam typ proponuję w dzisiejszym meczu. Dodatkowym atutem u gości powinno być to, że poza meczem ligowym rozegrali wcześniej 4 ważne mecze w Hokejowej Lidze Mistrzów, z czego 3 wygrali, a więc morale powinny być wysokie i w dzisiejszym starciu będą chcieli to udowodnić.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Miedź Legnica
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Do Płocka przyjeżdża beniaminek z Legnicy który całkiem nieźle sobie radzi w Ekstraklasie. Dotychczas zdobyli 10 pkt, na które złożyły się 3 wygrane 3 przegrane i 1 remis, bramki 9:10, natomiast Wisła zawodzi, zdołali narazie ugrać tylko 6 pkt, 1 wygrana, 3 remisy oraz 3 porażki, bramki 10:11. Faworytem są gospodarze, ja jednak postanowiłem w tym meczu nie iść w stronę 1x2 a bramek, z racji, że obie ekipy zarówno dość sporo strzelają, ale i tracą. W meczach Nafciarzy średnio pada 3 bramki na mecz, a w spotkaniach miedzianki ta średnia wynosi 2,7. Stąd typ na powyżej 2,5 gola, wydaje mi się że warto też zaryzykować linię 3,5 po kursie @3,35 w Unibet, bowiem jest to teoretycznie najbardziej overowe spotkanie z dzisiejszych meczy Ekstraklasy. Inny ciekawy typ to obie strzelą, w meczach Wisły ten typ został pokryty w 6 z 7 spotkań natomiast Miedź pokryła go 4 z 7,ale w meczach w delegacji tylko raz nie zdobyła gola w Gdańsku. Podsumowując liczę dzisiaj na overowe spotkanie z bramkami obu drużyn.
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Holandia / Eredivisie
Godzina : 18:30
Spotkanie : ADO Den Haag - PSV Eindhoven
Typ: remis
Kurs: 5.10
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
PSV z kompletem zwycięstw przewodzi Eredivisie. Jednak czas prawdziwej próby dopiero nadchodzi. Dzisiaj przyjdzie im zagrac na trudnym terenie w Hadze, gdzie trzy ostatnie spotkania kończyły sięremisami. Dziś podobny wynik wcale mnie nie zaskoczy. Den Haag wygrało dwa ostatnio spotkania, zaś w obecnym sezonie strzeliło już 10 bramek w czterech meczach. Co więcej drużyna z Eindhoven już za trzy dni rozegra spotkanie na Camp Nou z Barcelona należy się więc spodziewać rotacji w drużynie gości, jak również nieco bardzij ekonomicznego podejścia do spotkania. Starcie z Blaugraną to zawsze świetne okno wystawowe, w kontekście mniej popularnej Eredivisie. Reasumując w mojej ocenie gospodarze na pewno nie stojąna straconej pozycji, zaś wyniki poprzednich spotkań w Hadze sugerują, że podział punktów jest o wiele bardziej możliwy niż szacują to bukmacherzy.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon- Angers
Typ: Dijon wygra mecz i będzie +2,5 gola w meczu
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś spotkanie Dijon,które jest aktualnie drugie w tabeli i Angers, które zajmuje 3 od końca lokatę.
Dijon świetnie rozpoczęło sezon- na 4 mecze, 3 wygrane, 1 porażka.Ostatni spotkanie tej drużyny to właśnie porażka z Caen 0-2 na własnym boisku, która na pewno ich podrażniła i z pewnością będą chcieli dziś zamazać tę plamę i wrócić do dobrej passy z przed tego meczu z 1 września. Dijon prezentuję w tym sezonie bardzo dobrą formę i myślę, że dziś znowu wygrają. Angers bilans zwycięstw ma dokładnie odwrotny- wygrali tylko jeden mecz w sezonie, trzy przegrali. W przeciwieństwie do drużyny gospodarzy słabo rozpoczęło sezon.
Myślę, że goli w tym spotkaniu nie zabraknie dlatego do czystego typu na Dijon dodaje jeszcze over bramkowy.
W 4 ostatnich bezpośrednich meczach tych drużyn padały takie wyniki:
Dijon - Angers 2 : 1
Angers - Dijon 2 : 1
Dijon - Angers 3 : 2
Angers - Dijon 3 : 1
Jak widać obie drużyny strzelają i obie tracą. Typuję w tym meczu zwycięstwo Dijon ale z golem Angers.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton-QPR
Typ: rzuty rożne 2 drogowo więcej niż 10,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: etoto

Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę mecz Champonship Bolton - QPR i stawiam, że padnie w nim więcej niż 10 rzutów rożnych.
W 6 meczach Bolton padało : 14,13,18,16,8,11.
W meczach QPR trochę gorzej 10,5,10,10,8,7. Ale w bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami padało 9 i 14 rzutów rożnych. Liczę na bardzo ofensywny mecz obfitujący w duza ilość rzutów rożnych.
Powodzenia
✅83
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stal SW - Ruch Chorzów
Typ: Stal SW
Kurs: 2.60
Bukmacher: etoto
Analiza:
Taki typ sobie dzisiaj wymyśliłem. Na pewno daleko do pewniaczka bo to mecz głuchego ze ślepym na dodatek na peryferiach poważnej piłki. Jednak widze tutaj kilka przesłanek. Po pierwsze Ruch grał zaległy mecz ledwo we wtorek a już dziś musieli wybrać się do odległej Boguchwały gdzie podejmą Stal. Kolejna sprawa to nowa miotła u gospodarzy, dziwnym trafem to prawie zawsze działa w piłce . Efektem tego byla seria 5 meczy bez zwycięstwa u miejscowych po naprawdę obiecującym początku gdzie po 3 kolejkach byli liderem niszcząc Widzew 3-0 przy okazji. Dodatkowo jak już gdzieś im wychodzi mecz to &quot;u siebie &quot; bo na wyjazdach to grają komedie. Rywal groźny tylko z nazwy bo obecny poziom niebieskich jest ogórkowy. Ogólnie liczę na przełamanie dwóch serii, gospodarze mają ciekawą drużynę i z nowym trenerem powini przełamać serie , niebiescy za to ostatnio grają nadpodziw dobrze co nie powinno trwać zbyt długo bo nie ma z czego. A jak będzie?
⛔100
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 18.30
Spotkanie : Watford - ManU
Typ : 1 drużyna strzeli 1,5+
Kurs : 3,7
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Zastanawiałem się nad typem ov/1,5 między Wolves&#39;ami a Toulouse, wybrałem Aglików, ponieważ ich gra bardzo mi się podoba i już nie raz potrafili utrzeć nosa wielkim klubom ( Ostatnia wygrana 2:1 z Totenhamem zobrazowała mi, że te 12 pkt nie wzięło się z niczego. Mourinho zachodzi pewnie w głowę, co tu zrobić, aby wygraać ten mecz i jak zastąpić zawodników, którzy są wykluczeni z gry przez kontuzje ( nie zagra Shaw i Rashford, zaś urazy mają i prawdopodobniie nie zagrają : Marcos Rojo, Phil Jones i Sergio Romero) W ostatnich latach Watford stawawiał się Manchesterowi, strzelając 2 gole w ostatnich domowych meczach. Manchester ma kilka absencji, jest w dołku, zaraz Liga Mistrzów, Watford jest w niesamowitym gazie i jeżeli dziś zaprezentują się z tej samej strony co w meczu z Tottenhamem( United przegrało 0:3 2 kolejki temu ), to widzę tutaj wynik 2:1 ???? Pozdrawiam. Osobiście gram również 1/tak. Zielonych kuponów. Z Bogiem !
⛔100
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle- Arsenal
Typ: obie strzela- Arsenal wygra
Kurs: 3.30
Bukmacher: STS
Analiza:
WITAM!
Ciężko w tym spotkaniu wyobrazić sobie bezbramkowy remis. Newcastle zarowno jak i Arsenal mieli bardzo trudny poczatek sezonu z dryzynami z topowej 6tki. Jedni i drudzy potrafili w tych spotkaniach wykorzystywac swoje sytuacje zdobywajac bramki, tak Arsenal przegral z City nie zdobywajac bramki, lecz wydaje mi sie ze dla kanonierow to najniewygodniejszy zespół z ligi angielskiej, ktorego w najbliższym czasie nie pokonają. To co skłoniło mnie do tego typu to to, ze Arsenal napewno strzeli i napewno straci bramke. Niestabilna obrona kanonierow nie funkcjonuje jak należy, co pokazali w ostatnim spotkaniu. Sila ataku za to wyglada coraz lepiej. Unai stawia na abume i lacazetta w podstawowej 11 i wyglada to coraz lepiej. Z h2h tych dwóch ekip widac ze czasami lubią odpalic hokejowy wynik, którego w ostatnimi czasie brakuje. Dziś podejrzewam właśnie taki scenariusz z bramkami i zwyciestwem gości.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:30
Spotkanie: USA - Rosja
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta USA)
Kurs: 4.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
USA jest jedną z nielicznych reprezentacji ,gdzie można pokonać Rosję. Dzisiaj po raz kolejny idę w dość ryzykowny typ, ale według mnie także może odnieść on powadzenie. Amerykanie grają naprawdę bardzo fajną siatkówkę. Tacy zawodnicy jak Anderson, Christenson, Russell, Sander, Smith oraz znakomity libero Watten. Ostatnie wyniki USA to zwycięstwo z Australią i Serbia po tie-breaku. Zwycięstwo również z Słowenia,Kanada,Iran,Chile,Dominkana. Graja naprawdę bardzo miła dla oka siatkówkę. Trener nadal utrzymuje swoją posadę więc widać że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Rosjanie grają także kapitalna siatkówkę ,ale rok temu był już taki mecz kiedy to USA wygrało z Rosja po trzech setach. Kurs na samo zwycięstwo zaskakuje i ja tutaj idę w stronę Amerykanów. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅355
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Superliga, Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kobierzyce - Start Elbląg
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna

Przeglądając dzisiejszą ofertę można znaleźć kilka ciekawych pozycji jeśli chodzi o piłkę ręczną, a jednym z takich spotkań jest niewątpliwie mecz pomiędzy Kobierzycami, a Start Elblągiem, który jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania w moim odczuciu, a kursy wystawione przez bukmacherów, są nie lada prezentem z którego warto skorzystać. Start Elbląg w ubiegłym sezonie zakończył ligę na wysokim czwartym miejscu i grał bardzo przyzwoity, równy sezon, pokonując nawet liczące się zespoły z pierwszej trójki. Okres przygotowawczy do nowego sezonu został przepracowany bardzo dobrze, gdyż w pierwszym meczu z Koszalinem sprawiły sensację wygrywając 26:32, następnie wygrały z Arką Gdynia 18:25. Pierwszy mecz rozpoczynający sezon rozegrały z Piotrcovią wygrywając 24:25, a w drugiej kolejce sprawiły ogromną sensację pokonując Lublin 21:20. Kobierzyce pierwszy swój mecz przegrały z Pogonią Szczecin 23:25, a w drugiej kolejce wygrały z Arką 18:27. Moja propozycja skierowana jest w stronę Start Elbląg, gdyż jest to drużyna o większym potencjale i umiejętnościach. Do tej pory obydwa zespoły grały ze sobą cztery razy i wszystkie spotkania zostały wygrane przez Elbląg: 33:18; 26:31; 19:22 oraz 33:24.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: ADO Den Haag - PSV Eindhoven
Typ: btts/+2,5
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dużo w temacie tego meczu napisał już kolega Valverde. Ja także uważam, że będzie to bardziej wyrównane starcie niż prognozują bukmacherzy. Obie drużyny sporo strzelają, aczkolwiek PSV swoje wyjazdowe mecze wygrywało do tej pory dość skromnie. Teraz przed nimi wyjazd cięższy aniżeli dwa poprzednie, bo ADO jest zespołem nieprzewidywalnym. Myślę, że worek z bramkami powinien się tutaj rozwiązać, a zarówno gospodarze jak i goście powalczą o 3 punkty. Poza tym w meczach Hagi jak do tej pory padało najwięcej goli i btts był pokrywany za każdym razem.
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Hertha
Typ: BTTS
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Trzecia kolejka i starcie dwóch zespołów które zwyciężały w poprzednich spotkaniach. Gospodarze wygrali 2-1 z Schalke i 1-3 z Leverkusen czyli przeciwnicy bardzo wymagający.
Drużyna Herthy wygrała 1-0 z Nürnberg i 0-2 z Schalke. Goście z Berlina bez straty bramki jednak wydaje mi się że ich obrona zostanie dziś naruszona po raz pierwszy. Oba zespoły zaczęły sezon bardzo dobrze, forma dopisuje i będą chciały zachować zwycięska passę. Spodziewam się dynamicznego pojedynku obfitującego w bramki. Nowi napastnicy Wolfsburga Ginczek i Weghorst dobrze wkomponowali się w nową drużynę. W zespole gości nie zabraknie Kalou, Ibiseviča i Dudy czyli motorów napędowych drużyny z Berlina.
W H2H na 5 ostatnich spotkań 3/5 BTTS.
Wolfsburg z seria 3 męczy bez czystego konta. Hertha natomiast seria 3 męczy bez straty gola jednak gospodarze na 6 ostatnich spotkań 5 razy strzelali gola jako pierwsi i myślę że tym razem też będą chcieli szybko napoczac przeciwnika. Wysoka forma ofensywna przerwie passę Herthy. Liczę na kilka bramek w meczu. Powodzenia!
✅81
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom