>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 15. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Jeszcze parę dni temu na Muszyniankę był kurs ponad 2,00 i z dnia na dzień on spada i moim zdaniem słusznie bo to One powinny być faworytem w tym meczu.
Muszynianka zrobiła naprawdę bardzo dobre transfery, doszły takie zawodniczki jak libero D. Medyńska, środkowa M. Lis czy Słowenki Sredić, Cvetanowić do tego jest atakująca M Bociek która pokazała się parę razy z dobrej strony w reprezentacji Polski.
Dąbrowianki to już nie ta sama drużyna co 2/3 lata temu, gdzie walczyły o najwyższe cele i grały w lidze mistrzyń. Dziś to już jest ligowy średniak. W meczu sparingowym ostatnio Muszynianka ograła z Dąbrową 3:0, myślę, że 3:0 nie będzie ale stawiam na wygraną gości.
Z racji tego, że jest to dopiero początek sezonu to ze stawką bym uważał.

✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Peru
Godzina: 00:45
Spotkanie: Sport Rosario- Ayacucho
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nocą dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania w lidze peruwiańskiej. Gospodarze o bilansie 1-3-3 powalczą z Ayacucho (2-0-5).
Rosario nie zaznało smaku zwycięstwa w 4 ostatnich spotkaniach. Inaczej sytuacja wygląda u gości, którzy strzelili w ostatniej kolejce 5 bramek Sportingowi Cristal, wygrywając ostatecznie 5:3.
Przyznam, że powyższy fakt i przeciętna forma gospodarzy, skłania mnie do zagrania &#39;2&#39; po wysokim kursie. Właśnie- zbyt wysokim wg mnie, biorąc pod uwagę poziom obu drużyn ;)
Czy Ayacucho pójdzie za ciosem i wygra koleiny mecz? Wierzę, iż tak. Takie zwycięstwa, gdzie pada dużo bramek, bardzo motywują.
Kurs na: 2 i obie strzelą, wynosi aż 11.00. Wydaje mi się, że za drobne można spróbować, albo dołożyć do jakiegoś bloku w systemie ;) Tutaj podaję czyste &quot;2&quot;, gdyż jak wiemy, wyższe kursy redukowane są do 5.00. Powodzenia ! ????
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie - Górnik
Typ: obie strzelą w 2 połowie
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie określane mianem meczu jesieni w Lubinie. Obie ekipy grają fajną ofensywną piłkę, Górnik po 11 kolejkach jest liderem Ekstraklasy, zdobył dotychczas 22 pkt (6w 4r 1p bramki 23:14), natomiast Zagłebie plasuje się na 3 miejscu i ugrało jak narazie 19 pkt (5w 4r 2p bramki 15:8). Gospodarze świetnie się czują w obecnym sezonie u siebie, Twierdza Lubin pozostaje nie zdobyta, rozegrali 5 meczy z czego wygrali 4 i jeden zremisowali z Płockiem, mimo, że do przerwy prowadzili 2:0, stosunek bramek 10:2, pomijając ten pechowy remis, wszystkie mecze u siebie wygrali do zera. Natomiast goście są najskuteczniejszym zespołem w lidze i strzelali minimum jednego gola w każdym meczu tego sezonu. Faworytem bukmacherów jest Zagłebie, ja jednak nie zamierzam typować w tym meczu 1x2, bo zdarzyć się tu może praktycznie wszystko, dlatego idę w bramki, myślę, że over 2,5 to jest absolutne minimum co zaserwują tego dnia piłkarze obu ekip, uważam też, że obie drużyny strzelą, dodatkowo po zastanowieniu postanowiłem trochę podnieść poprzeczkę w tym kursie i dodaje, że obie strzelą, ale w drugiej połowie, Zagłebie na 15 zdobytych goli 10 strzeliło po przerwie, a Górnik ze swoich 23 bramek w 2 połowie strzelił 13, więc uważam, że typ jest bardzo prawdopodobny, a kurs zachęcający do grania. Myslę,że warto też w tym meczu pograć na rzuty rożne, oba zespoły lubią grać skrzydłami, więc wrzutek w pole karne nie powinno zabraknąć, a jak będą akcje i wrzutki to nie powinno zabraknąć rogów, na tą chwilę jest tylko jeden próg 10,5 proponuję grać overa, w dotychczasowych spotkaniach z udziałem Zagłebia padało średnio 8,72 RR, a w meczach Górnika ta średnia jest jeszcze wyższa i wynosi 12,1 RR. Tu obie ekipy będą atakowały, więc jak się pojawią to myślę, że można i grać wyższe progi, bo jak napisałem na początku w tym meczu może zdarzyć się praktycznie wszystko, oby tylko piłkarze zagrali pod publikę, a punkty zostały w Lubinie. Powodzenia.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 781,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 6:00
Spotkanie : V-Varen Nagasaki : Renofa Yamaguchi
Typ : V-Varen N strzeli w obydwu połowach
Kurs : 2.90
Bukmacher : Unibet
Gospodarze ciągle pozostają w grze o bezpośredni awans do J-League , pomimo iż ostatnio pogubili trochę pkt bo dwa ostatnie mecze to 2 remisy ale dziś liczę że 3 pt powinny pozostać w Nagasaki , Nagasaki to najlepiej grająca drużyna u siebie gdzie może się poszczycić bilansem 13-3-2 i br 26:9 co innego goście którzy grają o być albo nie być zajmują przedostatnie miejsce z bilansem 8-4-24 i br 42:64 i stratą do bezpiecznego miejsca 7 pkt na 6 kolejek do końca no i gra na wyjazdach także nie zachwyca 5-2-11 stąd liczę że dziś gospodarze powinni pokazać kto jest lepszy i strzelić gościom parę goli a rozłoźe to na obie połowy przynajmniej po jednej bramce , ostatni mecz Nagasaki u siebie z Chibą to wygrana 2:1 i bramki w obu połowach na coś podobnego liczę i dziś !
⛔100
 
Z 615,4K
Dyscyplina: Koszykówka - Korea Płd
Godzina: 08:00
Spotkanie Dongbu Promy - KCC Egis
Typ:1
Kurs: 2,90 bez dogrywki
Bukmacher: Forbet
Analiza.Właśnie rozpoczęła rozgrywki liga koszykówki Korei KBL.Dla tych zespołów jest to 1 spotkanie w nowym sezonie.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Dongbu Promy w tamtym sezonie w sezonie regularnym zajęli 5 miejsce w tabeli z 26 zwycięstwami i przegrali 28 spotkań.Następnie w ćwiercfinale przegrali gładko 3-0 z Mobis Phoebus .Ich przeciwnik KCC Egis tamten sezon miał zupełnie niudany kończąc rozgrywki na ostatnim miejscu z 17 zwycięstwami i 37 poniesionymi porażkami.Myśleże będzie to bardzo zacięty pojedynek,a bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają gościom.Spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się to zwycięstwem jednej lub drugiej drużyny.Osobiście myśle że Dongbu Promy odniesie zwycięstwo w tym pojedynku
✅190
 
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska 3l. Gr 2
Godzina :15:00
Spotkanie : Świt Skolwin-Pogoń II Szczecin
Typ : Świt Skolwin
Kurs : 1,60
Bukmacher : ForBet

Analiza:
Pograliście Legionovie?! Jeśli tak to gites????
Na jutrzejszy dzień wygrzebałem fajne spotkanie na dalekim zapleczu polskiej ligi. Kurs może i mały ale jakże pewny. A dlaczego już wyjaśniam.
Skolwin jeśli ktoś nie wie to obrzeża Szczecina druzyna założona jak wiele innych w Portowym miescie (Hutnik, Stal, Jeziorak itp) Jednak w Skolwinie ostre postepy trzecia liga, wzmocnienia i zwiekszone nakłady finansowe od miasta. W tamtym sezonie srodek tabeli lecz w obecnym szturm na pierwsze miejsce i awans. Dla mnie jutro druga druzyna Portowcow zwyczajnie odda ten mecz gospodarzom aby pchnac ich na fotel lidera i wspomoc 3pkt Świt. Miedzy druzynami oczywiscie mała współpraca a Pogon II jak co roku gra tylko o utrzymanie ponieważ i tak nie moga awansować do wyższej ligi zajmujac nawet pierwsze miejsce. Zespol gosci jest czesto wspomagany zawodnikami z pierwszego zespolu ktorzy nie zagrali w ekstraklasie. Jednak to Pogoń gra dzien później w Krakowie z tamtejsza Cracovia a trener Skorża chce mieć do dyspozycji wszystkich zawodnikow z pierwszego zespołu w tym arcyważnym spotkaniu. Uważam że Skolwin zdobecie jutro 3 łatwe punkty w tym spotkaniu, kurs może i mały ale warty pogrania do jakiegoś AKO... Kurs zapewne bedzie leciał...

Wjeżdasz ze mną zostaw ????????????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: 02 / remis lub wygra Górnik /
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich uważnych obserwatorów polskiej ligi. Już pisałem, że Górnik jest moim cichym faworytem w tym sezonie. Ponieważ boję się napisać coś o meczu Legii ze zrozumiałych powodów, wybieram miłe popołudnie w gościnnym Lubinie. Powiem wprost - nie wyobrażam sobie przegranej Górnika. Dziwią mnie kursy bukmacherów. Dla bezpieczeństwa podpieram ale Górnicy będą chcieli obronić fotel lidera. Zagłębie ma dosyć szczelną obronę ale za to nienajmocniejszy atak. Stosunek bramek do tej pory 15-8. Górnik strzelił już 23 bramki, wiadomo, Angulo, niestety sporo traci. Marcin Brosz przed meczem: &quot;Jedziemy na trudny teren. Znamy wyniki Zagłębia i mamy do nich szacunek, ale wiemy, że jeżeli zagramy na dobrym poziomie, zrealizujemy swoje cele i jesteśmy w stanie przywieźć do Zabrza punkty. To nie będzie pojedynek Stokowca z Broszem, tylko walka Zagłębia z Górnikiem. Najważniejsza jest drużyna a trenerzy są tylko jej częścią. Mnie interesuje wynik i gra mojego zespołu, nie rywalizacja pomiędzy trenerami. Rywalizacja napastników nie będzie jedyną. Angulo i Świerczok świetnie rozpoczęli sezon ale ciekawe pojedynki będą również na innych pozycjach. Jedno jest pewne, emocji pod bramkami nie zabraknie. Styl gry Zagłębia i Górnika gwarantuje widowisko. Kibice będą zadowoleni&quot;.
Mam nadzieję, że my też będziemy zadowoleni i szeleszczące papierki wpadną do naszych kieszeni.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:08
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Chicago Cubs (Clayton Kershaw i Jose Quintana)
Typ: Los Angeles Dodgers wygrają pierwszy inning
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym sezonie to Los Angeles Dodgers są najlepszą ekipą. Najpierw byli najlepsi w regular season, a potem wygrali bez problemu 3:0 z Arizoną. W tej drużynie niemal wszystko funkcjonuje tak jak należy. Mają genialny pitching, świetną ofensywę. Małe szanse są na to, żeby Chicago Cubs zdobyło jakiś run w pierwszym inningu, skoro rzucać będzie Kershaw. Jose Quintana to nie jest ta klasa co Kershaw. Los Angeles Dodgers są bardzo skuteczni w pierwszym inningu. Przekonała się o tym bardzo boleśnie Arizona. W pierwszym meczu Dodgers wygrali pierwszy inning wynikiem 4:0. W trzecim meczu Los Angeles Dodgers też byli górą w tej części meczu, gdyż wygrali pierwszy inning 1:0. Wiadomo, że na pierwszy ogień idą najlepsi, więc widzę duże szanse na to, że Dodgers zdobędą jakiś run i wygrają pierwszy inning, bo sami raczej nic nie stracą.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A , Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sampdoria Genoa - Atalanta Bergamo
Typ: wygra Sampdoria
Kurs:
2.8
Bukmacher: forbet

Analiza:
Witam Was ponownie. Tym razem na widelec bierzemy Serie A. Włoska liga jest bardzo specyficzna często gra drużyny jest podporządkowana pod danego jednego zawodnika. Tak jest w przypadku Atalanty i jej lidera Papu Gomeza z Argentyny... Papu co ciekawe grał w reprezentacji i widać było , że ciężko pracował w obydwu meczach jak arcy ważnych dla Argentyny... wiemy dobrze co się stało - Messi i spółka wyszła z grupy ale wróćmy do meritum... myślę , że jutro słabsza dyspozycja lidera Atalanty przyczyni się do tego , że Sampdoria , która bardzo dobrze weszła w sezon wykorzysta słabszą dyspozycję Argentyńczyka.. Jutro całkiem możliwe zobaczymy reprezentantów Polski myślę , że duże szanse ma Bereszyński jak i Linetty , którzy pokazali się nieźle w występie dla kadry Polski. Sampdoria jest w gazie i w szczególności widać to na ich stadionie.. warto też zwrócić uwagę na wspaniały doping oraz dobrze poukładany zespół taktycznie przez Giampaolo... W ostatnim meczu przeciwko Milanowi , w Sampdorii świetnie i dobrej formie pokazał się Kolumbijczyk Zapata , który dołożył bramkę... ogólnie cały zespół jest bardzo zgrany.. myślę , że po takim kursie warto spróbować i to koniecznie !! Wejdzie? Zostaw reputkę !!
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: LVBet

Obie drużyny są w dobrej dyspozycji. Bukmacherzy faworyzują Zagłębie Lubin. Jednak nie będzie to łatwy mecz dla Zagłębia, chociaż Górnikowi coraz trudniej zdobywa się punkty. Górnik zaskoczył na początku sezonu będąc beniaminkiem zdobywał regularnie punkty. Teraz tez punktuje ale zdecydowanie trudniej o zwycięstwa. Zagłębie obserwuje od kilku sezonów. Widziałem na żywo kilka ligowych meczów z ich udziałem. Jest to drużyna budowana spokojnie przez trenera Stokowca. Ma komfort (finanse i zarząd) i nawet słabszy poprzedni sezon nie zachwiał jego pozycją. Zagłębie gra ładnie dla oka, jest zgraną drużyną. Na przeciwko stanie ambitny beniaminek zaskakujący całą Polskę i dopingowany przez wielu w całej Polsce. Ten sezon jest wyjątkowy. Piłkarze z tych drużyn, mających ambicję mają szansę pokazać się selekcjonerowi Nawałce. Myślę iż szeroka kadra przygotowująca się do mundialu będzie stała otworem przed wybijającymi się naszymi ligowcami. W trakcie sezonu zawsze może trafić kontuzja dająca szansę innym. Mecz powinien stać na wysokim jak na polską ligę poziomie i być zacięty. stawiam na remis.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Boliwia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Potosi-Guabira
Typ: 2/1
Kurs: 19.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ oczywiście do delikatniejszej gry,ale z pewnością godny uwagi.
Po pierwsze ciekawe jest to,że niemal na każdym bukmacherze kurs na to zdarzenie idzie mocno do dołu..
Rzadko przy takich zakładach dzieją się takie rzeczy,a tutaj z wyjątkiem Vulkanbetu NA KAŻDYM BUKMACHERZE niemal co kilka minut kursy spadają. Gdzieniegdzie startowe wynosiły 25.50 a już sięgają 18.00-ciekawe. ( na You Win i bet at home spadek do 15.00-15.50 )
Po drugie nie jest tajemnicą,że Guabira ma układy i z Realem i z Nacionalem Potosi. Łamie i z jednym zespołem i z drugim. Ostatnio w takim samym stosunku,w więc 2/1 to Real oddał mecz Guabirze. Tym razem myślę,że może być dokładnie odwrotnie,a więc rewanż ???? Niemal co sezon Guabira po dwa razy łamie z którąś z drużyn z Potosi. W tym sezonie jeszcze tego nie zrobiła ;)
Co więcej obie drużyny na pewno nie będą walczyć już o najwyższe laury. Obie plasują się w dolnej części tabeli,a więc dlaczego mają się nie zabawić? Uważam,że to bardzo dobry moment aby to zrobić ???? Dziś oczy Boliwii z pewnością będą bardziej zwrócone na mecze Bolivaru oraz Strongest-natomiast mecz Realu z Guabirą zejdzie na boczny tor.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: SKA-1946 - Amurskie Tigry
Typ: Indywidualna suma 1 powyżej 3.5 1.41
Kurs:
1.41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu w rosyjskiej młodzieżowej lidze hokeja, staną na przeciw siebie SKA-1946 i Amurskie Tigry. Jest to mecz rewanżowy, pierwszy zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu z Saint Petersburga.
Parę słów o obu zespołach, wynikach i aktualnej formie:
SKA-1946 zespół ten w nadzwyczajnej formie, na 17 rozegranych spotkań triumfował aż 13 razy. Stosunek bramkowy wygląda następująco: 67:32. Co daję nam średnio 4 strzelone bramki na mecz. Wracając do samego zespołu, ostatnie 5 spotkań wygrane, z imponującymi wynikami, na przykład dwa mecze z Tayfunem 7:0 10:0.
Amurskie Tigry, jak ubiegły sezon im w miarę szedł to aktualny jest totalną klapą na predyspozycje tego teamu.
Na 19 rozegranych spotkań, wygrywali zaledwie 4 razy, a ich stosunek bramkowy wygląda następująco:39:80. Nie ma co się tu dużo rozpisywać, zespół ten okupują końcówkę tabeli i raczej już z takim podejściem nie będzie miał możliwości gry w pla-offach.
Reasumując jest to może mały kurs, ale jak dla mnie mało ryzykowny. SKA po dzisiejszym spotkaniu może zająć fotel lidera w swojej konferencji, a że posiadają młodych i utalentowanych zawodników, którzy chcą się pokazać, liczę tu na owocny wynik. Wczorajszy mecz, który zakończył się wynikiem 2:0 jak dla mnie był wstępem, do tego co stanie się dziś.
GL
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brighton - Everton
Typ: Brighton
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wziąłem spotkanie Brighton z Evertonem. Będzie to pojedynek drużyn, które zajmują 16 i 17 miejsce w tabeli. W drużynie The Seagulls pierwszy raz w tym sezonie na lewej obronie w meczu z Arsenalem zagrał Gaetan Bong, który w poprzednim sezonie rozegrał w Brighton 24 mecze i zanotował 4 asysty. Evertonowi nie pomógł nawet bohater spotkania z Bournemouth Oumar Niasse, który zagrał w ataku razem z młodym Calvertem Lewinem. Biorąc pod uwagę jak słabo gra Everton dosyć solidny jak dotąd u siebie beniaminek, który przegrał na razie tylko z Manchesterem City, ma spore szanse na trzy punkty w tym meczu, a z pewnością nie powinien go przegrać. Brighton stawia na solidną defensywę, z kolei Everton zdobył tylko jedną bramkę w trzech meczach wyjazdowych i gołym okiem widać jak ucierpiała siła ataku The Toffees bez Lukaku. Stawiam na skromne zwycięstwo Brighton 1:0. Dla osób co nie chcą ryzykować polecam bardzo typ 1X bo myślę, że on wejdzie na spokojnie.
⛔100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna 1liga
Godzina: 16.05
Spotkanie: Chacarita Juniors - CA Independiente
Typ: Chacarita Jr. wygra 1 lub 2 połowę
Kurs: 2,90
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Po ostatnio kilku nie udanych typach postanowiłem zrobić sobie kilkudniową przerwę by przemyśleć co poszło nie tak dlaczego tak a nie inaczej i dzisiaj wracam do was . Wczoraj jak patrzę na wyniki to było sporo niespodzianek i sądzę , że wielu z was nie trafiło z typem ale i tak się czasem zdarza . Dzisiaj też jest sporo meczyków do wybrania i do zagrania z ładnymi kursami i w związku z tym postanowiłem wybrać jeden z wielu czyli spotkanie 1 ligi Argentyńskiej między zespołami Chacarita Jr. a drużyną Independiente , dlaczego akurat ten ? Wpadł mi odrazu w oko ten mecz jak zobaczyłem kursy wystawione na gospodarzy. Drużyna Chacarita Jr. to beniaminek 1 ligi , w poprzednim sezonie mieli super wyniki w drugiej lidze i awansowali do pierwszej . W tym sezonie nie idzie im narazie najlepiej bo są na przedostatnim 27 miejscu ale grali narazie 5 spotkań i to większość z drużynami z czoła tabeli , bilans bramek też nie powala bo 2 do 5 ale nie jest to łatwe strzelić bramkę drużynom z czołówki . 3 porażki i 2 remisy napawają do mobilizacji i wygrywania bo w końcu trzeba kiedyś wygrać by walczyć dalej . Drużyna Independiente w poprzednim sezonie utrzymała wysokie 6 miejsce a tym sezonie są narazie na 17 miejscu z bilansem 5-4 w bramkach ( 2 porażki , 2 zwycięstwa i 1 remis ). Sądzę ,iż gospodarze są w stanie wygrać dzisiaj dowolną połowę a może nawet i mecz ale to dla odważnych ten typ . Muszą zacząć wygrywać by się liczyć w tej lidze bo inaczej mogą znowu spaść do drugiel ligi . Grają u siebie to dodatkowy plus ! Powodzenia !!! ⚽⚽⚽
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Girona- Villareal
Typ: handicap 1:0 Villareal wygra (przynajmniej 2 bramkami)
Kurs: 5.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś wybieram spotkanie Girony z Villareal. Gospodarze to beniaminek, natomiast goście są znaną w Europie ekipą. Dla Girony celem na ten sezon będzie utrzymanie się w lidze, aktualnie zajmują 16 miejsce w tabeli. Goście natomiast co roku walczą o wysoką pozycję w tabeli. Póki co grają poniżej oczekiwań, 10 pozycja na pewno ich nie satysfakcjonuje. Tak niska pozycja w tabeli spowodowana jest słabą grą na wyjazdach, 3 porażki i tylko jedno zwycięstwo. Muszą poprawić grę na wyjazdach, a dzisiaj przeciwnik do tego idealny. Gospodarze nie są u siebie piekielnie mocni, przegrywali z Barceloną i Sevillą (uważam że Villareal to poziom podobny do Sevilli). Girona gra otwartą piłkę, stracili już 11 bramek. Myślę, że jeżeli się otworzą, to goście bezlitośnie to wykorzystają i strzelą 2-3 bramki nie tracąc przy tym żadnej. Uważam że kurs na zwycięstwo Villareal jest znacznie zawyżony i trzeba z tego skorzystać. O pojedynkach bezpośrednich nie będę wspominał, ponieważ były one dosyć dawno.
Przewidywane składy:
Girona: (3-4-3) Iraizoz - Espinosa, Alcala, Juanpe - Maffeo, Granell, Pons, Mojica - Portu, Stuani, Garcia
Villarreal: (4-3-1-2) Barbosa - Gaspar, Gonzalez, Ruiz, Costa - Trigueros, Rodri, Fornals - Castillejo - Bakambu, Bacca
Podsumowując uważam, iż goście odniosą dzisiaj pewne zwycięstwo. Kiedy mają poprawić grę na wyjazdach jak nie w takim meczu ? W atatku mają Bacce, który do tej pory strzelił tylko 2 bramki. Myślę, że dzisiaj będzie chciał poprawić swój strzelecki dorobek. Villareal znacznie traci już do czołówki i po prostu musi dzisiaj wygrać.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -NIEMCY: 2. Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Heidenheim - Kiel
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs:
4,1
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Witam,
dzisiaj proponuję grać na wicelidera drugiej Bundesligi.
Zespół Kiel może pochwalić się bilansem bramkowym w ostatnich 5 meczach ligowych 11-3.
Wygrywając przy tym 4 krotnie ( 3 razy handi) i raz przegrywając.
Gospodarze maja bilans 6-9 przy 1 wygranej,2 remisach i 2 porażkach.
Myślę ,że spokojnie można grać czystą dwójkę za 2.3 ,ja gram nieco odważniej biorąc pod uwagę konkurs, słabą dyspozycję Heidenheim i dobrą formę strzelecką KIEL ;
Pozdrawiam.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
piłka nożna, radomska kl. B, gr. I, godz. 15:00
Wisła Solec - KS Jastrząb
typ: KS Jastrząb
kurs: 2.0

bukmacher: forbet
Wczoraj piękny dzień w niższych ligach (4/5, jedynie ten Ciechanów zawiódł). Dziś coś z rodzinnych terenów. Jastrząb jeden z kandydatów do awansu. W przeszłości długo występowali w klasie A, i tam jest miejsce tej drużyny. Mają dobrego napastnika jak na tą klasę rozgrywkową jakim jest napastnik Kamil Warso. Wystepują tam również Piotr rogala (wcześniej Szydłowianka), Piotr Wątły (niegdyś Broń Radom i Orzeł Wierzbica) czy Szymon Jurczak (wychowanek Orła Wierzbica). Wisła Solec dziś bez kilku grajków zawieszonych za kartki (4 żółte i kier) po meczu z Legionem Suskowola, m.in. bez doświadczonego Zbigniewa Kędry. To będzie spora strata dla zespołu gości.
✅100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga czeska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Litwinów - Kometa Brno
Typ: 2
Kurs:
1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zagram na wygraną gości. Obrońca tytułu i obecny lider tabeli komety z Brna, będą grać na lodowisku czerwonej latarni ligi, czyli Litvinova . Brno spisuje się świetnie z 12 meczy przegrało tylko 2 razy , a na wyjazdach komplet zwycięstw ( ostatnio po dogrywce z wiceliderem w Pilźnie) , grają też bardzo efektownie, gdyż mają już strzelonych 50 bramek ( w 4 meczach wyjazdowych 18 bramek). O ich przeciwnikach nie można nic dobrego napisać .12 meczy 7 punktów i zaledwie 16 strzelonych bramek ( u siebie w 5 meczach 7 bramek). I choć nie ma pewniaków , a tylko faworyci i każdy ma szansę na zwycięstwo , to po spadających kursach widzę ,że niewielu daje im szansę. Każda seria się kiedyś kończy (najlepsza i najgorsza), ale chyba nie po tym meczu.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia VEIKKAUSLIIGA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ilves - KuPs
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam.
Mecz niebawem takze szybka i konkretna analiza.
Glownym czynnikiem grania tutaj na 1 jest fakt, iż na 7 spotkan u siebie Ilves z druzyna KuPs az 6 razy wygrywala wlasnie duzyna Ilves, jeden raz padl remis.
W tabeli druzyny bezposrednio obok siebie 3 i 2 miejsce, mysle ze dzis przewazy atut wlasnego boiska i Ilves odniesie zwyciestwo w tym meczu.
Zawsze skromnie zazwyczaj jedna bramka ale wygrywali.
Przypuszczalny wg mnie wynik to 2:1 lub 1:0 dla Gospodarzy tego spotkania !
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom