>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna OBOS-ligaen Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mjondalen - Fredrikstad
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj już bez kombinacji i szukania sensacji na siłę, wbijam się w pewniaka za podwójną stawkę. Gospodarze dalej mają szansę na awans do 1 ligi i idą jak burza na finishu. Ostatnie 10 kolejek to 8-0-2 i pięć zwycięstw pod rząd. U siebie dodatkowo gniotą jeszcze mocniej, druga najlepsza ekipa w lidze na własnym podwórku, 9-2-2 i 33:14, cała kadra zdrowa i dzisiaj wyjdą po swoje po raz kolejny bo przeciwnik z innej beczki. Goście walczą o utrzymanie ale z mizernym skutkiem, 4-11-11 i dwie porażki pod rząd. Dodatkowo punktują raczej u siebie, na wyjazdach są najgorsi w lidze z dorobkiem 0-5-8 i 11:28. Ostatnie 4 mecze gospodarzy u siebie to wyniki 3:0 3:0 3:0 i 2:0. Nie spodziewam się żadnego innego scenariusza jak pewna wygrana bo zostało 4 kolejki do końca a wicelider w kryzysie i gubi punkty więc jest jeszcze szansa na awans.
✅50
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 14:30
Spotkanie: Viborg FF - Fremad Amager
Typ: Azjatycki Handicap: Viborg FF -1
Kurs: 2.10

Bukmacher: Unibet
Analiza:
W moim pierwszy typie na tym forum, skieruje się do Danii, gdzie dzisiaj odbędzie się mecz Viborg FF - Fremad Amager. Będzie to spotkanie drużyn które są 5 i 7 w tabeli. Niewątpliwie Viborg jest tutaj zdecydowanym faworytem, i aż dziwi to że kurs na zwycięstwo wynosi aż 1.7. Gospodarze strzelają dużą ilość bramek, mają ich najwięcej w lidze, a goście?... no cóż... ich ofensywa wygląda naprawdę źle. Ujemny bilans bramkowy oraz najmniejsza ilość strzelonych bramek w lidze. Będzie to pojedynek w którym Viborg cały czas będzie kontrolowało grę i jestem skłonny stwierdzić że nie stracą oni ani jednej bramki. Ostatni mecz tych zespołów skończył się gładką wygraną Viborgu i w tym meczu zobaczyliśmy aż 6 bramek, tylko dla jednej drużyny. Dodatkowym argumentem jest to że gospodarze mają serie czterech kolejnych zwycięskich meczów na swoim stadionie. Mam nadzieję że tym razem nie zrobią niespodzianki i wywalczą pewne trzy punkty. Jeśli miałbym obstawiać wynik to moja propozycja leci w 2:0 lub 3:0.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zag.Lubin - Gornik Z.
Typ:
over 5.5 rzutów rożnych Górnika
Kurs: 2.06
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Gdybyśmy mieli wskazać &quot;iskierkę&quot; nadziei w naszej Ekstraklasie, to niewątpliwie wybór padł by na zespół Górnika Zabrze, który w tym sezonie gra naprawdę przyjemną dla oka piłkę. Dzisiejszy mecz będzie bardzo trudnym wyjazdem dla gości z Zabrza, ponieważ Zagłębie to druga drużyna, która gra bardzo solidnie. Różnica polega na tym, że goście zdobywają więcej goli, bo aż 23 (najwięcej w całej lidze), natomiast Zagłębie może się pochwalić drugą najlepszą obroną w lidze (8 goli straconych).
Trudno wskazać w tym meczu faworyta, tak samo trudno przewidzieć ilość bramek, dlatego celuje w rzuty rożne, które przy ofensywie Górnika - są jak najbardziej realne.
W ostatnich meczach było różnie z tym aspektem, trafiały się mecze jak z Piastem, gdzie Górnik miał zaledwie 2 rzuty rożne, ale także takie jak z Termalicą (wyjazdowy), gdzie było ich aż 11.
Wszystko zależy od gry Górnika i szczęścia (ewentualne rykoszety, wybicia bramkarza Zagłębia itp).

Pomogłem? Zapropsuj!
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Elverum vs Gorenje
Typ: 1(-1.5)
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niestety ale moj typ dnia uciekł i sam nie zagralem bo grali juz o 12:30 a mowa tu o Hanoverze w ręczna...no cóż ale jeszcze jedną perełkę mam...Norweskie Elverum podejmuje Słoweńskie Gorenje..patrząc na tabelę to Gorenje spisuje się minialnie lepiej.. ale wystarcz zobaczyć wyniki.. 3zwycięstwa w tym dwa jedną bramką i jeden mecz dwoma..Ostatnio przegrali z Kaddeten 3bramkami... A Gospodarze? Przegrane z Kaddeten i Skjernem ale ostatnio 2 wygrane... z rumuńskim bukaresztem spokojna wygrana i niespodziewanie pokonali Hiszpański Ademar na wyjeździe 4oma bramkami... Norwegowie są znani ze graja bardzo szybko... co powoduje także wysoka liczbe bramek... Liczę dziś, że odpali Lindboe, Fredriksen a przede wszystkim Polkar... Plus jest taki, że jak chcą awansować to u siebie muszą wygrywać..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-niemcy-bundesliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: magdeburg-leipzig
Typ: magdeburg -2.5 i 54,5+ w meczu
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,pilka nozna mi nie idzie wiec wracam do szczypiorniaka,uboga oferta z duzymi kursami ale cos udalo sie znalesc.liga niemiecka charakteryzuje sie tym ze jest wielka trojka(kiel,flensburg,rhein-neckar)ktora ma zarezerwowne miejsca w lidze mistrzow i pozniej walka pozostalych druzyn o dwa miejsca pucharowe w nizszych rozgrywkach.magdeburg jest jedna z tych druzyn ktora bedzie sie bila o te dwa miejsca-jest to druzyna ktora ma swoja marke i z pewnego poziomu nie schodzi.w tym sezonie na 9 meczy przegrala 3-dwie na wyjezdzie z hanoverem i kiel minimalna iloscia bramek i mieli jedna porazke u siebie z fusche berlin(dobra druzyna)reszta meczy mieli wygranych pewnie ale nie byly to wielkie firmy.leipzig to ekipa ktora plasuje sie ostatnio za plecami magdeburga,w tym sezonie rowniez maja 3 porazki ale ich gra jest slabsza,ze slabszymi druzynami mecza sie zeby odniesc zwycienstwo.stawiam na gospodarzy bo swietnie graja u siebie-musi byc powazna ekipa zeby u nich wywiesc komplet punktow,a goscie taka nie jest.dodalem znowu do handicapu bramki bo ostatnio magdeburg lubi sobie postrzelac,a leipzig swoje wrzuci.pozdrawiam
✅310
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Liga Adriatycka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Bud. Podgorica
Typ: Crvena (-5,5) / Buducnost win
Kurs: 2,90
Bukmacher: fortuna
Witam,
Wracam po kilku, kilkunastodniowej przerwie.
Mam nadzieję że wygram z lenistwem w końcu i zacznę regularniej podawać swoje typy.
Dziś tylko w teorii, mocno ryzykowny typ. Ostatnio pewien z kolegów podawał typ na CZ że ogra w EL ekipę z Kowna. Spotkanie odbyło sie 13.10 na Litwie i tak jak przypuszczałem to gospodarze odnieśli minimalne zwyciestwo 78-76. Było to niebywale zacięte i ciężkie spotkanie dla obu ekip, a tylko dzień na regenerację mieli gospodarze, powiedzmy że dwa jesli spotkanie jest o 19:00.
A przyjeżdża tu ekipa która jest w ostatnich latach 2-3 siłą Adriatyku. Po za tym zespół z Podgoricy jest w niezłej formie, mecz z Reggiana w Eurocup wygrali dosc pewnie 82-74, a spotanie odbyło się 11.10, i to może być kluczem do odniesienia sukcesu.
Faktem jest to że Buducnost nie radzi sobie w Belgradzie, wygrali raz w 2009 roku.
Dzisiejsze okolicznosci jednak daja powody by doszukiwać się niespodziani, a przedewszystkim wyrownanego spotkania.
Tak jak pisalem, forma Crveny to jeszcze zagadka, ale jednak to w dalszym ciagu najlepsza ekipa tej ligi. Przypuszczam że spotkanie skonczy sie na styk i wygra drużyna z chlodniejsza głową w ostatnich minutach spotkania.
POWODZENIA ????
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj mało brakowało, aby wszedł mi typ po kursie 4,15, ale Clermont strzeliło 3 bramkę w doliczonym czasie gry. Dzisiaj typuje bezpieczniej.
Kto by przypuszczał, że po 11 kolejkach Legia i Lechia będą w drugiej ósemce tabeli.
Legia nie remisuje (1 pojedynek bez zwycięzcy), ale tyle samo meczy wygrała, co przegrała.
Właściwie to wszystkie punkty zdobyła na własnym stadionie, gdzie jeszcze nie przegrała i zanotowała tylko 1 remis (bilans 4-1-0).
W dodatku było to na początku sezonu. Potem już same wygrane.
Lechia z bilansem 3-4-4 dalekie 12 miejsce. Na wyjazdach wygrali tylko z Piastem i Wisłą Płock, resmiy z Wisłą Kraków i Pogonią oraz
przegrane ze Śląskiem i Drutexem.
Jeżeli Legia chce nadal myśleć o walce o mistrzostwo Polski, musi zacząć wygrywać seriami, najlepiej od dzisiaj.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Super League
Godz: 16:00
Spotkanie: Grasshopper Zürich - FC Luzern
Typ: Grasshopper Zürich
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 kolejkę ligową szwajcarskiej Super League.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Letzigrund zmierzą się ze sobą miejscowe Grasshopper Club Zürich a w gości przyjedzie zespół Fussball-Club Luzern.
Grasshopper Zürich w tym sezonie ligowym 10 meczy zdobyte 13 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Luzern plasuje się na przedostatniej 9 pozycji w szwajcarskiej Super League zdobywając 10 oczek w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym.
Gospodarze na swoim terenie 2 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 5-8 natomiast goście na wyjazdach wygrane, remis oraz 3 porażki i bilans bramek 5-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy po słabym poczatku rozgrywek na swoim terenie notują dobre wyniki ostatnio 2 wygrane i bardzo cenny remis u siebie z Basel a goście w delegacjach słabo i ostatnio 2 przegrane z rzędu gdzie stracili aż 6 goli do tego nie idzie im z gospodarzami w meczach na ich terenie i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Letzigrund.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Oostende - Club Brugge KV
Typ: Club Brugge KV i Powyżej 1,5 bramek
Kurs: 2,35
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dzisiaj dość późno typ z mojej strony ale będzie zwięźle. Liga belgijska wybieram ten typ z tego względu, że Brugge zarobiło na mnie już sporo pieniędzy w tym sezonie i mam nadzieje, że nasza współpraca dalej będzie owocna szczególnie w długim horyzoncie czasowym.
Oostende bardzo mocny zespoł zeszłego sezonu 5. miejsce w lidze z bilansem 8-4-3 w domu. Ten sezon zaczęli fatalnie obecnie ostatnia pozycja bilans 1-2-6 i bramki 8:16. Nie kupuje tego, że następuje tam przełamnie. Ostatnie dwa mecze ważne bo zwycięstwo ze słabym Kortrijk na wyjeździe 1:2 oraz remis z Genkiem 1:1. Natomiast w tym sezonie wszystkie mecze u siebie (4) przegrane bilans 3:10 i myślę, że to nie jest moment żeby zmienić tą fatalną passe. Dlaczego? a bo rywale kompletniej inaczej podeszli do tego sezonu.
Club Brugge dla mnie bomba w tym sezonie kto stawiał ze mną ten się ucieszył. Kursy bardzo wysokie z każdym meczem, ponieważ buki liczą na ich potknięcie aleee do chwili obecnej bilans 8-0-1 z bramkami 22:7. Po przerwie reprezentacyjnej myśle, że ten zespół odniesie kolejne zwycięstwo, bo jeśli chcą walczyć o lidera to muszą ogrywać najsłabszy zespół w rozgrywkach. Często dostają bramke w plecy w swoich spotkaniach ale strzelają powyżej 2 na mecz, dlatego brameczki powyżej 1,5 biorę w ciemno. Dla kuponów AKO polecam wrzucenie sobie X2+powyżej 1,5 bramki na lvbet obecnie @1,6. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 10

kfiatek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga czeska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Litwinów - Kometa Brno
Typ: 2/+4.5
Kurs:
2.17
Bukmacher: Fortuna
Daje ten sam typ co kolega wyżej, tylko kurs 1.57 śmieszny, warty gry tylko za gruby hajs. Dlatego podbijam ilością bramek, bo uwazam, że Kometa jest w stanie nastrzelac sporo. Analizować nie ma co, poprzednik napisał wszystko. Dla mniej pewnych proponuję typ 2/-6.5 po kursie 2.01.
Z fartem
kiepska analiza
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador, Serie A
Godzina: 23:00
Spotkanie: Clan Juvenil - Club Sport Emelec
Typ: handicap 2 (-1.5)
Kurs: 1,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej ligi wygląda tak:

Emelec jest tutaj zdecydowanym faworytem i ja gram na ich zwycięstwo z handicapem. Myślę, że zwyciężą minimum 2 golami różnicy i pokryją tego handicapa. Spotkanie rozegrane zostanie na neutralnym stadionie w Portoviejo. Clan Juvenil ma ogromne problemy finansowe i walczy o przetrwanie ale będzie o to niezwykle trudno. W ostatnim czasie zostały rozwiązane kontrakty z 8 zawodnikami, bo po prostu klubu nie stać na tych zawodników aby płacić im pensje. Bardzo źle to wszystko wygląda i w tym spotkaniu pytanie brzmi tylko iloma golami różnicy Emelec wygra. Kadrowo, pod względem formy i finansowo Emelec bije swego rywala i myślę, że dzisiaj na boisku Clan Juvenil nie ma nawet najmniejszych szans na postawienie się swemu rywalowi. Więcej o problemach zespołu Clan Juvenil oraz o tym, którzy piłkarze rozwiązali kontrakty z klubem można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.eltelegrafo.com.ec/noticias/futbol-nacional/23/clan-juvenil-rescinde-los-contratos-de-ocho-jugadores
⛔100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbahce - Yeni Malatyaspor
Typ: Handicap Fenerbahce -1
Kurs: 2,10
Bukmacher:
Expekt
Analiza:

Fenerbahce - 19to krotny mistrz kraju, drużyna z wielkimi aspiracjami jak i nazwiskami. Goście to tegoroczny beniaminek. Niewątpliwie drużyna gospodarzy zawodzi od początku sezonu 8 lokata -11 pkt. stąd zapewne tak wysoki kurs. Spora strata do lidera Galatasaray. Ewidentnie tutaj trzeba wygrać !. W składzie takie nazwiska jak Isla,Skrtel,Dirar,Valbuena,Giuliano,Van persie czy Soldado. Niestety najprawdopodobniej zabraknie dzisiaj kilku graczy formacji ofensywnej - Soldado,Van Persie czy Fernandao ale jest przecież jeszcze Janssen. Stawiam tutaj 3:0 lub 4:0 dla gospodarzy myślę, że spokojnie pokryją handi.
POWODZENIA !!!

✅110
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador
Godzina: 23:00
Spotkanie: Clan Juvenil vs Emelec
Typ: 1 połowa --&gt; over 1,25 goli
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolega wyzej opisal ten mecz . Zgadzam sie z nim , ale teraz handi -1,5 nie jest value. Znajomy zlapal o 8 z rana -1,5 po kursie 2,1.Jednak ja lubie pospac i nie zagralem ???? . Atakuje over 1,25 w 1 polowie. Oznacza to , ze np. jak ktos gra za 100 zl to 50 zl idzie na over 1 , a drugie 50 zl na over 1,5. Gdy nie padnie w 1 polowie zaden gol - przegyrwamy 100 / przy 1 golu - przegrywamy 50 zl / przy 2 i wiecej golach wygrywamy 192 zl. Mozna tez grac over 1,5 goli u swoich bukow .
Po pierwsze graja na terenie neutralnym .Dodatkowo na tym meczu ma byc duzo kibicow gosci , bo nie jest to daleka podroz.
Emelec to zespol bardzo dobry . Ze slabszymi zespolami lubi zaatakowac w 1 polowie , a potem odpuszcza bardzo czesto.
Clan Juvenil powoli mysli juz o grze w Serie B.W tym meczu w druznie Juveniu ma zagrac duzo mlodziezy, bo z klubu odeszli zawodnicy doswiadczeni = Omar Andrade, José Ramírez, Bonard Santiago Garcia Street, Víctor Macías, Santiago Mallitasig Cristian Gaete.Mlodzi zawodnicy , nieograni - pierwsze minuty meczu , bez swoich kibicow - to na pewno na wplyw. Do tego Clan Juvenil dla mnie zawsze byl takim &#39;&#39;jezdzcem bez glowy&#39;&#39; .Slabi w obronie .Ogladalem ich mecz np. z Barceloną - defensywa sie nie przejmuja , tylko atak , atak, a jeszcze dzis mlodzi w obronie ... .Inny przyklad to mecz z LD Quito. Bez podstawowych obroncow - 0-5 ( 3 bramki w 1 polowie) , za tydzien rewanz w najlepszym zestawieniu i 0-0.
W meczach ClaN Juvenilu przewaznie pada over 1,5 goli w 1 polowie. Ostatnie dwa mecze Emelecu under 1,5 goli ,ale grali przeciwko dobrej defensywie. Dzis powinni postrzelac , moze cos straca.
✅92
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 23:00
Spotkanie: Toronto FC-Montreal Impact
Typ: Toronto strzeli powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Na dzsiaj mecz z MLS. Zdecydowany lider podejmie na swoim stadionie 7 drużynę konferencji wschodniej. W tej lidze poziom defensywy nie jest wygórowany przez co w większości meczy możemy oglądać sporo bramek. Gospodarze w bardzo dobrej formie szczególnie jeżeli chodzi o mecze u siebie. Mieli na swoim stadionie serię 16 meczy bez porażki. Została przerwana dopiero 2 mecze temu właśnie przez dzisiejszych przeciwników, jednak mimo porażki potrafili strzelić 3 gole. Myślę, że będą chcieli się odegrać za tamtą porażkę i zaatakują strzelając kilka goli. Świetna siła ofensywna i strzelone 71 goli, ogromna liczba. Jeżeli chodzi o przeciwników to jest skrajnie inaczej mają 54 bramki stracone. Tylko 3 drużyny mają więcej straconych, ale nie patrzmy na przeciwników,a na gospodarzy. Na ostatnie 9 meczy w 8 strzelali przyjemniej 3 gole. Grając u siebie w 6 ostatnich meczach strzelali przynajmniej 3 gole. Myślę, że dzisiaj również są w stanie powtórzyć liczbę strzelonych goli. Powodzenia
⛔100
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - PERU: Primera División - Clausura
Godz: 22:30
Spotkanie: Universitario – San Martín
Typ: 1 -1 handicap azjatycki
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ na mecz z egzotycznego kraju jakim jest Peru. O 22:30 zmierzy się drużyna z środka tabeli z czerwoną latarnią, ale do rzeczy: gospodarze są na 9 miejscu po 4 rozegranych meczach, gdzie niektóre drużyny zdążyły zagrać nawet o 8 meczy, oraz posiadają jeden ujemny punkt decyzją tamtejszego związku. Ich obecny bilans to 3 zwycięstwa i 1 porażka, przy bilansie bramek 7-3. Goście po rozegraniu 6 spotkań mogą pochwalić się tylko 4 punktami, oraz bilansem bramek 5-11. Warto też dodać, że gospodarze mają serie 7 wygranych meczów u siebie. Typ oparty tylko na statystyce, ale myślę, że kurs warty ryzyka, choć sama czysta jedynka to kurs 1.52, także też można rozważyć do jakiegoś ako kuponu. Powodzenia!
ZWROT
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan - AC Milan
Typ: kto więcej rzutów rożnych? Milan
Kurs: 3.10
Bukmacher: STS
Analiza:
Typowe spotkanie serie A. Typowy &quot;śmierdziuch&quot;, jeśli chodzi o typowanie. Ale przeglądając ofertę trafiłem na bardzo fajną opcję z rzutami rożnymi. Sprawdziłem kilka ostatnich spotkań między drużynami z Mediolanu i bywało różnie. W ostatnim pojedynku Milan zmiażdżył Inter rzutami rożnymi, ale w przed ostatnim meczu to Inter dominował pod tym względem. Mecz generalnie bardzo ciężki do grania pod typ, pod bramki. Ale licze, że od początku Milan będzie często gościł pod bramka Interu nabijając rzuty rożne. Spełnieniem byłby gol z dupy Interu przy dominujcym Milanie, który zapoczątkowałby jeszcze większą walkę Milanu. Pod długiej przerwie na forum wracam po dośc kilku fajnych kuponach, ale dzisiejszy typ to żadne statystyki, żadna analiza - w tym przypadku kieruję się w 100% czystym przeczuciem co do tego typu, więc proponuję grać to za jakieś fajne drobniaczki do mnożenia (max.50zł). Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Z 52

zelaznytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 23:00
Spotkanie:Bahia - Corinthians
Typ: Bahia win 1 połowę
Kurs: 3.3
Bukmacher: forbet
Analiza: Kursy na Bahia lecą ładnie w dół, drużyna gościa to teoretycznie najmocniejsza drużyna Brazylii jednakże radzą sobie tragicznie na obcym terenie tak mogłoby wynikać z ich bilansu jednakże bilans może być troszkę mylny ostatnimi czasy Corinthians grało z godnymi przeciwnikami, dlatego sądzę iż łatwo tego meczu nie oddadzą dlatego też celuję w I połowę, trudno powiedzieć czy mecz wygrają gospodarze, ale na pewno można powiedzieć że mają bardzo wysoką szansę wygrać I połowę, nie przewiduję raczej wielu bramek, a raczej bronienie wyniku z którejś ze stron.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom