>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 15. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Doubles Finals London
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kubot/Melo – Bryan/Bryan
Typ: Kubot/Melo
Kurs: 1.72
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Idę za ciosem. Druga runda spotkań w grupie A deblistów w Londynie. Obie pary wygrały swoje pierwsze spotkania. Od razu napiszę, że Kubot i Melo to pretendenci do wygrania tego turnieju i mocno im kibicuję. W pierwszy meczu pewnie pokonali parę Dodig/Granollers 2-0 i z pewnością na tym nie poprzestaną. Brajanusze to już nie ta maszyna do wygrywania co kiedyś, niby dalej w czołówce ale jednak widać, że najlepsze lata mają za sobą. W pierwszy meczu na tym turnieju pokonali po zaciętym meczu parę Murray/Soares ale to można uznać za lekką niespodziankę. Gdyby się przyjrzeć ich występom to można zauważyć pewną prawidłowość- są bardzo nieregularni. Wygrane przeplatają porażkami. Tego nie można powiedzieć o naszym rodaku i jego partnerze. Graja świetnie, pewnie co widać na korcie. H2H również na korzyść Kubota/Melo (2-0) Jak dla mnie pewny win i kolejny krok w drodze do finału.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obrońcą tytułu idzie w tym sezonie jak po grudzie, zawodzi Crosby (dopiero 78 miejsce 5G i 8A). Dzisiejszej nocy wracają po dwóch porażkach do własnej hali na mecz z Buffalo. Szablom jak co roku idzie ciężko, non stop w ogonie ligi . Pittsburgh ma dobrą okazję żeby się przełamać bo w ostatnich 5 meczach zdobył zaledwie 4 punkty, na szczęście u siebie wygląda to duuuuużo lepiej - 5 meczy 5 zwycięstw i stosunek bramek 15-6. mecze między tymi drużynami wydają się na zacięte, ale w większości przypadków to pingwiny są zwycięskie.
⛔ 100 - wygrana gospodarzy po dogrywce, nie zostało to uwzględnione w typie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 7:30
Spotkanie: Maflin - Yu Delu
Typ: Maflin(-1.5)
Kurs: 2.72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

MAflin ostatnio dobra dyspozycja co nie dokońca widać w jego wynikach. Pewne wygrane kwali do IC i Szanghaju z nieprzyjemnymi rywalami, potem porażka z nieobliczalnym Un-Noohem w EO na krótkim dystansie. Porażka ostatnio także w pierwsze rundzie z Dayem 5:6, ale przy tym meczu dłużej bym się zatrzymał, bowiem Norweg w tym meczu wbił 3 setki i 2x50- rewelacyjny wynik, coś po przerwie się stało że się zaciął i Day zaczął lepiej grać. W pierwszej rundzie tego turniej zwycięstwo nad będącym w przyzwoitej formie Lee Walkerem 5:4 i znowu Kurt wbił jedną setke, 3 brejki wygrywające i 1x50tke!! Widać że świetnie ostatnio buduje mu się brejki. Jak to jutro powtórzy to pokryje handi z Chińczykiem. De Lu ograł Daya w pierwszej rundzie 5:4 ale żadnej 50 nawet Chińczyk nie zrobił.. rzadko spotykane, ale wiemy w jakiej formie ostatnio jest Day i widocznie starczyło to na Walijczyka i tym motywuje przede wszystkim swój typ - wrażeniem jakie oboje pozostawili po sobie w pierwszej rundzie.
✅ 172
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - baraże, MŚ 2018
Godzina: 10:00
Spotkanie: Australia - Honduras
Typ: under 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,55
Bukmacher: forBet
Analiza:
Tym razem krótko. W meczu wyjazdowym to Australia prowadziła grę. Myślę, że tym razem będzie podobnie, ale nie spodziewam się gradu bramek w Sydney. Mecze rewanżowe zazwyczaj nie obfitują w gole. Australijczycy będą chcieli jak najszybciej coś strzelić, są groźni na swoim boisku ale nie sądzę żeby zbytnio się otworzyli narażając się na kontrę gości i bramkę która może ich wyeliminować. Spodziewam się także, że ekipa z Ameryki środkowej także nie przejmie inicjatywy, będą raczej się bronić i czekać właśnie na kontratak. Myślę, że kibice zobaczą jutro ciekawą walkę w środku pola ale nie obejrza zbyt wielu trafień. Ostatnie spotkanie nie obfitowało w rzuty różne - 3 wykonali gracze z Ameryki a 4 Australijczycy. Dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu stawiam małą ilość kornerów.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
Typ: Los Angeles Kings / +5,5 bramki
Kurs: 3,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Nad ranem naszego czasu mecz w NHL, Los Angeles Kings podejmuje Vancouver Canucks. Gospodarze po świetnym początku sezonu ostatnie dwa mecze przegrali.
Porażka z Tampa Bay 2-5, oraz z San Jose Sharks 1-2. Ten mecz będzie dla nich bardzo ważny, chcą wygrać i poprawić morale po ostatnich meczach. Goście natomiast
ostatnio porażki z Ahaneim Ducks, i również z San Jose ale aż 0-5 . Gospodarze zdecydowanie więcej bramek strzelają. Obie ekipy grały ze sobą w tym roku juz kilka razy,a ich ostatnie spotkania były overove. Ich ostatni mecz wygrali zawodnicy z Los Angeles 5-2.
Dla mniej odważnych polecam over 5,5 bramki.
Grasz ? Daj ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 18:15
Spotkanie: Darussafaka - Levallois
Typ: Darussafaka (handicap -10.5)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Kolejny mecz puchru Europy pomiędzy tureckim zespołem ze Stambułu a francuską drużyną z Levallois Perret. Darussafaka w pięciu meczach same zwycięstwa i pewne prowadzenie w grupie A. Levallois Sporting Club Basket w tylu samo meczach tylko jedna wygrana i ostatnie szóste miejsce. Obie drużyny spotkały się 11.10.2017 we Francji i górą okazali się goście z Turcji 64:69.
Oprócz wspomnianych faktów świadczących o przewadze zespołu tureckiego mogę dodać jeszcze jeden; 1.11.2017 Darussafaka wygrał na wyjeździe 29 punktami z Torino. Tą samą drużynę 6 dni wcześniej gościł Levallois i jako gospodarz przegrał w stosunku 73:79. To też Świadczy o tym, kto wygra ten mecz. Dodam jeszcze, że na początku tego miesiąca grałem już na ten sam zespół w meczu z MoraBanc Andorra z małym handicapem i typ oczywiście wszedł, czego i teraz sobie życzę. Powodzenia!

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Honduras
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata , które w przyszłym roku zostaną rozegrane na terenie Rosji. w Pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis , zespołem lepszym była Australia , ale nie ma co ukrywać, obu ekipom zależało głównie , aby bramki nie stracić niż samemu jes strzelać, tutaj myslę że gospodarze postarają się zagrać bardziej ofensywnie i stworzą sobie kilka dogodnych sytuacji , coś więc powinno wpaść do siatki przyjezdnych, którzy na wyjazdach praktycznie zawsze bramkę tracili, gospodarze natomiast rzadko grając przed własną publicznością bramki nie strzelają , więc liczę iż podobnie będzie tym razem. Australia jest zdecydowanym faworytem do awansu na Mundial , który zostanie rozegrany w Rosji więc myślę że nie zaliczy wpadki jak ekipa Włoch czy Holandii i ich na Mistrzostwach zobaczymy. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przeryw oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczyłbym tutaj na wiele bramek, myślę również iż goście nie zdobędą gola na tym terenie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston - Toronto
Typ: Toronto +4,5 handi
Kurs: 2.12
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiejszą noc szału nie ma jeśli chodzi o typy i wszystkie mecze dość niepewne... Nie wiedziałem co i jak ugryźć ale wybrałem typ z handi na Raptors. Houston ostatnio w gazie, kilka wygranych meczów pod rząd, duże zdobycze punktowe, grają zarówno rezerwowi jak i pierwsza piątka. Toronto jest bardzo podobnie grającą drużyną i zapewne będą chcieli zmazać plamę po ostatniej porażce z Bostonem. Większość typuje gładkie zwycięstwo Rakiet... Mi się wydaje że mecz będzie zacięty, Raptors nie będą odpuszczać aż do końca i przegrają minimalną liczbą punktów. Wiadomo że to sport i może być całkiem na odwrót ale NBA mnie nauczyło że cuda się zdarzają i to prawie co noc ;) Powodzenia i pozdrawiam
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LITWA: A Lyga - Grupa mistrzowska - Kolejka 32
Godzina: 17:00
Spotkanie:

Suduva - Jonava
Typ: 2 (handicap 0-1)
Kurs: 4,5
Bukmacher: UNIBET

Analiza:
Witam,
w dniu dzisiejszym stawiam na niespodziankę na Litwie.
Otóż zaobserwowałem lekką zadyszkę zespołu gospodarzy.
Suduva ,która nie tak dawno sprawiła niespodziankę i rozgromiła Zalgiris 3-0 ostatnio przegrała (na wyjeździe co prawda) 1-0 z Trakai ,a jeszcze tydzień wcześniej wygrała zaledwie 1-0 strzelając w 82 minucie ze słabiutkim Atlantasem. Więc zespól obniżył loty , mając w pamięci takie spotkania jak wyżej wspomniane z Zalgirisem,Trakai (4-1 / 5-1) Kowno (5-0 / 1-5).
Po drugiej stronie Jonava , która w moim mniemaniu gra najlepszą piłkę od startu Ligi. 5 zwycięstw w 7 ostatnich ligowych meczach . W tym przedostatnie spotkanie wygrane 3-0 z Utenis oraz ostatnie wygrane wyjazdowe z ZALGIRIS 2-4 !
Coś tam zaczęło się fajnego dziać moim zdaniem i w takich chwilach apetyt coraz bardziej rośnie....spinka na spotkanie z liderem na pewno będzie ;) Ciekawe spotkanie .
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
Typ: Vegas Golden Knights
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jakoś tak nie pasują mi te kursy, czego tak wysoko? Okey rozumie jest plaga kontuzji u gości, największy problem jest z bramkarzami aż 3 wyleciało ze składu co poskutkowało kilka kolejek temu stratą dwa razy po 6 bramek z Rangersami i Islanderami ale to było już trochę temu. Od tamtego czasu mieli bardzo bliskie spotkania różnie się to kończyło ale grali z czołówką ligi. Teraz wraca na bramkę Lagace co dało trochę wiatru w żagle, machnęli Jetsów 5:2 u siebie i chyba wracają na właściwe tory. Cała paleta zawodniktów z ataku (23) jest dostępna, mix Amerykanów Kanadyjczyków Szwedów i Czechów daje narazie 57 trafień jest to drugi wynik na zachodzie! Potencjał jest niesamowity, gospodarze w tym samym czasie strzelili 38 bramek także nie mogą się równać w tej formacji. Ostatnie bo5 to wynik 2-3 z tego dwa winy po męczarniach w dogrywce, ładnie zagrali w stolicy ale również przegrali i pewnie chcą się przełamać u siebie z osłabionym rywalem? Ja myślę że będzie im niezwykle ciężko i gram na złotych.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Jets - Arizona
Typ: Jets 60&#39;
Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Co do meczu w Kanadzie jestem zdania, że Jetsom powinno pójść łatwiej niż kilka dni temu w Pheonix gdzie wygrali 4:1, z czego 3:0 ostatnią tercję. Aż tak łatwo jednak nie było to co pokazał wydłużony skrót meczu, a i swoje szanse miały Kojoty. Po jednym meczu przerwy do bramki wraca Connor (8-1-2, 2.44 GAA, 0.926 SV%) który ma całkiem solidnego backupa&#39;a Masona który w zeszłym sezonie strzegł bramki Flyers.
Biorąc pod uwagę fakty, że: Winnipeg is 10-3 SU in its last 13 games at home, Arizona is 1-11 SU in its last 12 games on the road, oddanie #1 goalie z poprzedniego sezonu do Tampy powinno przynieś ekipie Winnipeg Jets przekonujące zwycięstwo przed własną publicznością w MTS Centre.
Arizona is 2-18 SU in its last 20 games
Winnipeg is 5-2 SU in its last 7 games
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Toronto Raptors
Typ: E.Gordon over 21.0
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym sezonie srednia punktow tego zawodnika wynosi 22.9 ppg. Gordon w tym sezonie pokryl over wystawiany przez bukmacherow 7/13 razy. Pamietajmy jednak ze jesli mecz jest BO ( big offense ) to juz to wyglada znacznie lepiej bo 5/6. Przykladowo:
21 pkt przeciwko Indianie, 20 przeciwko Utah , 20 przeciwko Atlancie , 17 z Knicks i 18 z Dallas. Powinien zagrac min 35min w spotkaniu dzisiejszym. Jesli bedzie to close game mozemy spodziewac sie ze wykona ponad 15 rzutow. Obie druzyny sa w pierwszej piatce ofensywnych i nie graja zbyt wolno. Powinnismy zobaczyc gre z duza iloscia punktow. Moim daniem Toronto bedzie bardziej zainteresowany zatrzymaniem Hardena niz Gordona, dlatego widze duze value w tym typie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Seria A Kobiety
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena - Novara
Typ: Novara (-8.5)
Kurs: 2.06
Bukmacher: fortuna
Analiza: Novara zajmuje 4 miejsce w tabeli, w setach 12 wygranych do 3 przegranych, więc całkiem nieźle. Modena natomiast ma miejsce 6, ale w setach 8 wygranych i 9 przegranych. Obie drużyny rozegrały ze sobą mecz 11 maja 2017 (Modena grała u siebie), spotkanie skończyło się wygraną Novary 0:3 (20-25, 17-25, 17-25). Zatem biorąc pod uwagę owe spotkanie, a także dobre rezultaty w ostatnich spotkaniach handicap z powodzeniem powinien wejść. Kursy na to wydarzenie spadają, więc trzeba się spieszyć ???? Powodzenia
✅ 106
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Gwardia Opole - MKS Kalisz
Typ: 1 / handicap - 3,5 (Gwardia wygra różnicą minimum czterech goli)
Kurs: 1.80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W środę kolejne emocje związane z PGNiG Superligą. W Opolu Gwardia podejmie beniaminka z Kalisza. Gospodarze mają w swoim dorobku 17 punktów i w tabeli zbiorczej zajmują 6 miejsce. Na tą zdobycz składa się 5 zwycięstw (jedno po rzutach karnych) i 4 porażki (jedna po rz.k.). Goście natomiast zdobyli do tej pory 14 punktów i plasują się na dziesiątej pozycji.
Mimo, że oba zespoły w tabeli dzieli niewielka różnica to stawiam na gospodarzy, gdyż to zespół bardziej doświadczony i ograny na najwyższym poziomie niż beniaminek z Kalisza. Co prawda Gwardia ma na koncie dwie porażki na własnym parkiecie, ale to z zespołami mocniejszymi czyli Wisłą Płock i MMTS-em Kwidzyn. Z zespołem o podobnym poziomie jak MKS, czyli Piotrkowianinem było już wysokie zwycięstwo 31-22. Opolanie wygrali za to dwa ostatnie mecze – w Gdyni i Głogowie. Ważny aspekt jest też taki, że dla klubu z Opola będzie to pierwszy od 11 października mecz u siebie, więc zawodnicy będą chcieli się pokazać przed jedną z najliczniejszych publiczności w kraju. Poza tym do zdobycia są aż cztery punkty, więc myślę, że Opolanie nie wypuszczą takiej szansy z rąk.
Szczególnie, że MKS to nie jest jakiś wybitny zespół jeśli chodzi o wyniki w meczach wyjazdowych. Dopiero kilka dni temu podopieczni Pawła Ruska odnieśli pierwsze zwycięstwo na obcym terenie pokonując mające jakieś tam problemy Wybrzeże Gdańsk. Jednak na Gwardię taka forma może okazać się zbyt mała. Szczególnie, że team z Kalisza zagra już trzeci mecz w ciągu ostatnich ośmiu dni. A biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno kilku podstawowych zawodników zmagało się (bądź nadal się zmagają) z kontuzjami to w jutrzejszym spotkaniu może po prostu zabraknąć trochę sił w drugiej połowie.
Warto dodać, że oba zespoły spotykały się ze sobą pięciokrotnie (4x 1 liga + puchar polski). Wszystkie mecze kończyły się zwycięstwami Gwardii i myślę, że jutro będzie podobnie. Momentami spotkanie może być zacięte, ale gospodarze są w stanie wygrać ten mecz różnicą przynajmniej czterech bramek.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 10:00
Spotkanie: Australia - Honduras
Typ: obie strzela
Kurs: 2.30
Bukmacher: expekt

Analiza:
Witam serdecznie. Generalnie nie lubię stawiać reprezentacji, ale coś mnie tak kusi żeby zagrać właśnie takie coś. Mam przeczucie że Honduras może namieszać, jak wiadomo nie ma słabych drużyn i jak pokazały te kwalifikacje zdarzają się niespodzianki. Nie twierdzę że Honduras może wygrać ale czuję że bramkę strzelą. Mimo bezbramkowego remisu w pierwszym spotkaniu tych reprezentacji stawiam na bramki obu ekip.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights
Typ: Drużyna 1 (Edmonton Oilers) zdobędzie gola we wszystkich trzech tercjach
Kurs: 3,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz ten został już opisany przez innego użytkownika, ja jednak widzę to zupełnie inaczej. Przewiduję tu wysokie zwycięstwo gospodarzy i wątpię w to, żeby goście zagrali na zero z tyłu choć jedną tercję. Vegas Golden Knights nadspodziewanie dobrze rozpoczęli ten sezon i są naprawde wysoko. Teraz jednak mają duży problem, bo pojawiły się kontuzje i to najważniejszych zawodników, czyli bramkarzy. W bramce w tym meczu ma stanąć Maxime Lagace. Nie ma co ukrywać, że jest to słaby bramkarz, wystarczy spojrzeć na jego statystyki, czyli grubo poniżej 90% obronionych strzałów. Edmonton Oilers jeszcze nie złapali swojego rytmu, ale wkrótce to musi nastąpić z takim składem jaki mają. Mając w drużynie takich graczy jak McDavid, Draisaitl i wielu innych muszą strzelać więcej goli. Jak już wspomniałem wątpię w to, żeby goście zachowali czyste konto choć w jednej tercji. Oilers w końcu muszą być skuteczniejsi.
✅ 204
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Arizona Coyotes
Typ: Patrik Laine strzeli gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.
Długo wachałem się którego z dwóch najlepszych strzelców Winnipeg wybrać do analizy: Marka Scheifele czy Patrika Laine.
Zdecydowałem się na tego drugiego ze względu na jego regularność.
Patrik Laine - 9 bramek w 16 meczach.
Ostatnie 5 meczy - 5 bramek. W każdym z tych meczów strzelił po 1 bramce.
Winnipeg Jets - 16 meczy, bramki: 52-46, średnia: 5.9 bramek na mecz.
Arizona Coyotes - 19 meczy, bramki: 45-75, średnia: 6.1 bramek na mecz.
Arizona to drużyna z najsłabszą defensywą w lidze, tracą najwięcej bramek.
Liczę, że Winnipeg urządzi sobie dzisiaj festiwal strzelecki i conajmniej 1 brameczkę strzeli Laine.
Osobiście na jednym kuponie gram na Laine, a na drugim na Scheifele.
Liczę, że obaj strzelą.
Powodzenia
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Arizona Coyotes
Typ: Scheifele Mark strzeli gola pierwszy w meczu(razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 7.50

Bukmacher: fortuna
Analiza: ostatnia analiza strzelca jak najbardziej na plus????
Dzisiaj pójdziemy troszkę ryzykownej i stawiam, że mój strzelec jako pierwszym zdobędzie bramkę w meczu, wysoki kurs warty ryzyka.
Scheifele Mark 24 latek w tym sezonie ma na koncie 10 bramek i 11 asyst. Wystąpi dzisiaj od pierwszej minuty jako &#39;środkowy napastnik&#39;. W dzisiejszym spotkaniu ma obok siebie świetnie asystującego w tym sezonie Wheeler&#39;a Blake (18 asyst).

Jeżeli chodzi o sam mecz, gospodarz zajmujący 3 pozycję zmierzy się z ostatnim miejscem, drużyna która w tym sezonie traci najwięcej. Między tymi drużynami zawsze pada dużo bramek (5-9). Trzymamy kciuki????
⛔ 100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2017
Godzina: 07:30 CET
Spotkanie:
Kurt Maflin - Yu Delu
Typ: Highest Scoring Break - Kurt Maflin
Kurs: 1,81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Maflin to spec od wbijania wysokich brejków, nawet jak nie idzie to potrafi wyczyścić stół jakąś efektowną setką. Norweg od paru tygodni trzyma solidną formę, również w grze punktowej, w czym jest najgroźniejszy bo wbijanie to jego główny żywioł. W pierwszej rundzie w zaciętym meczu z Walkerem (5-4) wbijał kolejno 107, 95, 91, 70, 53 więc forma jest. Rywal na razie nie bryluje w grze punktowej w tym turnieju, Delu mimo wygranej na pełnym dystanie w ogóle nie wbił podejścia 50+. Jak dla mnie wyższy brejk Maflina dobra opcja na poranną sesję, nawet chyba pewniejsza niż wygrana w meczu, a kursy podobne.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅81
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom