>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna / Liga Mistrzów - Kobieca
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosengard - Chelsea
Typ: handicap 1-0 i wygrana Chelsea
Kurs: 3.35

Bukmacher: fortuna
Analiza: Rewanżowy mecz kobiecej Ligi Mistrzów w której zmierzą się szwedki, które aktualnie ustępują 1 miejsce w lidze zespołowi Linköpings, z drużyną Chelsea, która aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze angielskiej.
Kobieca Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami - zresztą tak samo jak jej męski odpowiednik.
Obie drużyny charakteryzuje kreowanie sporej ilości sytuacji podbramkowych, a co za tym idzie - sporą ilość bramek. Dużo lepiej broni zespół Chelsea, który przy tym ma naprawdę bardzo dobrą ofensywę, natomiast szwedki mimo atutu własnego boiska - nie mają zbyt wielu szans w tej realizacji. Pierwszy mecz tych drużyn, który skończył się wynikiem 3-0 dla piłkarek z Londynu oraz jego statystyki pokazały, że to właśnie Chelsea będzie narzucać tempo temu spotkaniu.
Nie wykluczam ewentualnego gola dla Rosenardu, ale typuje minimum 3 gole piłkarek z Anglii.
Przewidywany wynik 0-2 / 1-3
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Baraż o MŚ
Godzina: 10:00
Spotkanie: Australia-Honduras
Typ: Honduras lub remis
Kurs: 2,26
Bukmacher: Millenium


Witam wszystkich. Dzisiaj typ na przeczucie, wczoraj trochę nie doceniłem Panamy ( choć gdyby Vokes strzelił karnego to typ by mi wszedł) dlatego dzisiaj w drodze rewanżu dla Ameryki Środkowej ???? pójdę w stronę Hondurasu. Jedna i druga drużyna bez gwiazd, jak dla mnie prezentują w tej chwili ten sam poziom, dlatego uważam,że najlepiej wybrać w tym meczu X2. Pierwszy mecz 0:0 stawia w lepszej sytuacji Honduras, wystarczy im jakieś 1:1 i jadą do Rosji, choć nie wykluczam,że może dojść nawet do dogrywki w tym meczu.Australia dla mnie to już nie tak mocna drużyna jak kiedyś, a Honduras w ostatnich miesiącach w dobrej formie: remisy z USA i Kostaryką, zwycięstwa z Meksykiem i Trynidadem, dlatego czuję,że warto zagrać X2 w tym pojedynku...
⛔ 100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Masters - Londyn
Godzina: 15:10
Spotkanie: Goffin - Dimitrov
Typ: Goffin wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna

Kursy na Bułgara są jednak sporo zawyżone moim zdaniem. Goffin tanio skóry nie sprzeda i zapowiada się zacięty pojedynek. Pokazał próbkę tego co potrafi w swoim ostatnim meczu, gdzie ograł w 3 setach samego Rafę Nadala. H2H 5:1 dla Dimitrova, jednak ich ostatni mecz na twardej nawierzchni w Rotterdamie zakończył się zwycięstwem Goffina. Liczę na podtrzymanie dobrej formy, na pewno Francuza stać na urwanie przynajmniej 1 seta w tym meczu. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja - baraże
Godzina 18:00
Spotkanie : Trelleborgs : Jonkopings
Typ : wynik / obie strzelą - Trelleborgs i tak
Kurs : 5.10
Bukmacher : Fortuna
Pierwszy mecz w walce dla jednych o awans do Allsvenskan a drugich o utrzymanie w Allsvenskan , myślę że może i powinno być ciekawie , ja swój typ daję w kierunku gospodarzy którzy w zakończonym sezonie zajęli 3 miejsce dające właśnie prawo gry o awans , Trelleborgs w tym sezonie u siebie rozegrał 15 spotkań i przegrał zaledwie 1 mecz - bilans 9-5-1 i br 37:14 i myślę że jeżeli marzą a zapewne tak jest aby awansować to ten pierwszy mecz jeszcze w dodatku na swoim terenie powinni wygrać , z drugiej strony goście a ci akurat w meczach wyjazdowych na koniec sezonu z bilansem z bilansem 1-7-7 i br 12:28 tak więc liczę że i dziś nie powinno być lepiej i wygrają jednak aby przed rewanżem u siebie mieć szanse by pozostać to powinni coś strzelić bo wiadomo jaką wagę ma bramka strzelona na wyjeżdzie i tak też mój typ to wygrana gospodarzy jednak goście powinni bramkę zdobyć .... może 2:1 / mnie to pasuje !
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP Finals London
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dimitrov - Goffin
Typ: Goffin
Kurs: 2,54
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Poszła masowka na Dimitrova. Kursy polecialy mocno w dół. Ogladalem mecz Bułgara z Thiemem i Dimitrov mnie nie przekonał. Dał sie przełamać 3 razy i często w tym meczu były długie wymiany, a jak wiemy w tym aspekcie Gofiin jest regularny. Goffin z Nadalem momentami grał fenomenalnie. Widać, ze jest w formie. Według mnie po takim kursie warto sprobowac na Belga, ktory swoja regularnością moze wygrać z Dimitrovem, ktory w swoich meczach ma momenty przestoju i gra mu nie siedzi. Dla mniej odwaznych +1,5 seta na Goffina.
⛔ 100
 
Z 614,4K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie Fc Bayern Munchen- Galatasaray SK razem z dogrywka
Typ:0ver 159,5
Kurs: 2,60
Bukmacher Totolotek
Analiza.Jest to pojedynek w ramach rozgrywek Eurocup.Gospodarze tego pojedynku Niemiecki zespół Fc Bayern Munchen spisują się narazie doskonale i pewnie zajmują 1 miejsce w grupie z bilansem 5 zwycięstw i jeszcze żadnego pojedynku nieprzegrali.w ostatniej kolejce wysoko pokonali na swoim parkiecie 83-58 Reggiana.Ich rywalem jest teraz drużyna Galatasaray SK która niespodziewanie spisuje się słabo i zajmuje 5 miejsce z 1 zwycięstwem i 4 porażkami.W ostatnim swoim pojedynku w tym pucharze spisali się jednak bardzo dobrze wygrywając na wyjeżdzie z Hapoel Jerusalem 91-81.Napewno zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze którzy mają imponujący bilans koszy 429-327.W pierwszym spotkaniu rozegranym w Turcji FC Bayern wygrał wysoko 86-69.
22/03/16 EP
Galatasaray SK - Bayern Monachium 72:59
15/03/16 EP
Bayern Monachium - Galatasaray SK 99:89
21/03/14 EGF
Galatasaray SK - Bayern Monachium 76:69
23/01/14 EGF
Bayern Monachium - Galatasaray SK 66:72
20/12/13 EGC
Bayern Monachium - Galatasaray SK 88:68
✅ 160
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea
Godzina: 11:00
Spotkanie: LG Sakers - Incheon
Typ: LG Sakers win
Kurs: 3,20
Buk: forBe

Witam
Spróbujemy ponownie Koreański kosz, który ostatnio mi nie leży.
Gospodarze mocno niedoceniani przez bukmacherów, a u siebie prezentująprzecież przyzwoicie, wygrali 3 z 5 spotkań, przegrywając tylko z Egis i Seoul Knights, czyli z bardzo mocnymi ekipamipatrząc na aktualny etap rozgrywek.
Gość zaś mieli piękna serie wygranych która przerwał KCC Egis, trzeba jednakwspomnieć że Incheon miał serię opartą tylko na meczach we własnej hali, jeśli chodzi o delegacje to już nie przedstawia się tak kolorowo, mianowicie 2-3.
Przy takim kursie grzech nie zagrać na gospodarzy którzy z pewnością u siebie są groźni dla każdej drużyny w lidze.
POWODZENIA ????
Zapraszam
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/page-3#post-6553293
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna Dania 1 liga kobiet
Godzina: 19;00
Spotkanie Nykobing - Ajax K.
Typ:Nykobing -10,5 pkt handi
Kurs: 2,03
Bukmacher Fortuna
Analiza
Dobra czas zacząć marsz z szóstej dziesiątki konkursu na szczyt;-). Dziś typ z duńskiej ligi handbala kobiet, gdzie dobrze znana gdyńskim kibicom drużyna Nyk podejmie beniaminka z Kopenhagi. Tak naprawdę jedyne zagrożenie tego typu to rozgrywki europejskie w których grają gospodynie i weekendowe spotkanie z Krimem, które je czeka. Beniaminek z Kopenhagi w lidze uderzył z rozpędu w ścianę...10 meczów, 10 porażek średnio są gorsze o 8 bramek od przeciwniczek. Ostatnio dostały 11 w derbach Kopenhagi, 10 od Odense i 8 od Silkeborga. Na pierwszą wygraną mogą jeszcze trochę poczekać. Dla Nyk godzenie pucharów i ligi wychodzi narazie średnio gdyż zajmują 7 miejsce. W ostatnim meczu z Vistalem Gdynia pokazały nienajgorszy handball, były dynamicznie, ładnie grały skrzydłami i wygrały 36-28. Mimo żenującej gry naszej drużynki Dunki robiły wszystko na luzie. W ostatnich kolejkach duńskiej ligi też pokazały zwyżkę formy wygrywając wysoko z Aarhus i Rinkoping. Dzisiejsi przeciwnicy grali już raz w tym roku w sierpniu wygrała drużyna Nyk 36-19. Podobny wynik widzę też dziś
✅ 103
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Slowacja, 1. liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: HC Presov Penguins - MHK Dubnica nad Vahom
Typ: 2
Kurs: 3,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej Słowacji. Na początek tabela:

Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany i dużo bardziej wyrównanych kursów się tutaj spodziewałem ale skoro na Dubnicę jest aż 3,12 to próbuję w ich stronę. Presov u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce i 1 porażki. Tej porażki doznali właśnie z dzisiejszym rywalem przegrywając 2-3. Goście z kolei na wyjazdach mają na koncie 4 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 2 porażki. Oba zespoły spotykały się w tym sezonie 2 razy i za każdym razem był to bardzo zacięty pojedynek. Oprócz wspomnianej porażki Presova u siebie 2-3 zagrali jeszcze na lodowisku w Dubnicy, gdzie wygrali 6-5. Jak widać oba pojedynki były wyrównane i zacięte i takiego samego spotkania spodziewam się też dzisiaj a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Za gospodarzami z pewnością przemawia bardzo dobra gra na własnym lodowisku, jednak za Dubnicą przemawia to, że jako jedyni w tym sezonie byli w stanie wygrać na arenie tego rywala a także forma w ostatnim czasie. Presov ostatnio 2 porażki z rzędu i to zdecydowane na wyjeździe z Topolcany 2-6 i na wyjeździe ze Skalicą 1-4. Wprawdzie teraz wracają na własne lodowisko ale widac u nich pewne zachwianie formy. Oba zespoły mają wyrównane względem siebie składy i meczu tak jak pozostałych dwóch spodziewam się bardzo wyrównanego i zaciętego. Dla mnie to spotkanie jest z cyklu 50 na 50 a skoro tak to próbuję na drużynę, na którą kurs jest wyższy ;)
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: ENPPI Club - Al Ittihad
Typ: ENPPI Club
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 kolejkę egipskiej Premier League.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Petro Sport Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Engineering for the Petrolium &amp; Process Industries Sporting Club a w gości przyjedzie zespół Al-Ittihad Alexandria Club.
ENPPI Club w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobył 10 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś Al Ittihad plasuje się pozycji 13 w tabeli egipskiej Premier League zdobywając 8 oczek w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie zwycięstwo, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 4-4 natomiast goście w delegacjach wygrana, remis oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ewidentnie mają patent na tą drużynę gości mając z nimi bezpośredni bilans u siebie 10-2-0 czyli grać z nimi u siebie potrafią do tego goście na wyjazdach w tym sezonie w 4 meczach stracili aż 9 goli co im dobrze na ciężkim od lat dla nich terenie nie wróży dobrze i moim zdaniem kolejny raz na Petro Sport Stadium wygra zespół ENPPI Club.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 22:30
Spotkanie: Gremio - Sao Paulo
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W Serie A jest w zasadzie coś takiego, że mało kto traci punkty grając u siebie, tym bardziej z niżej notowaną drużyną - a w zasadzie to we wszystkich rozgrywkach w Brazylii (przynajmniej w piłce nożnej) można to zauważyć. Dzisiaj stawiam na gospodarzy, którzy u siebie po 17 meczach mają bilans 9 wygranych, 3 remisy oraz 5 przegranych, natomiast goście na wyjazdach sobie kompletnie nie radzą i właśnie w nich jak do tej pory wygrali tylko 3 razy, tyle samo razy zremisowali i przegrali już 11 razy, a dzisiaj wg mnie będzie kolejna porażka w delegacjach dopisana do tabeli. 4 miesiące temu w meczu, który odbył się na stadionie Sao Paulo padł bramkowy remis, ale sytuacje bramkowe jak i strzały celne w statystykach były po stronie Gremio - 4:8 dla gości w sytuacjach bramkowych, oraz 1:5 w strzałach celnych na bramkę. Dzisiejsi goście punktują głównie u siebie, a dzisiaj mają bardzo ciężki mecz w delegacji, który wg mnie przegrają. Gremio zajmuej 2 miejsce w tabeli, ligi już raczej nie wygra, bo traci aż 10 pkt do Corinthians, ale 3 zespoły za nim depczą mu po piętach, i walka o top 2, 3, 4 oraz 5 jest nadal otwarta pomiędzy właśnie Gremio 58 pkt, Palmeiras 57 pkt (Mistrz Kraju z poprzedniego sezonu), Santos 56 pkt oraz Cruzeiro 54 pkt, a do końca sezonu pozostało już tylko 4 kolejki, więc po prostu aby utrzymać pozycję wicelidera trzeba wygrywać mecze, a dzisiaj do tego przeciwnik wg mnie idealny.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, Grand Slam
Godzina: 20:00
Spotkanie: Suljovic - Beery van Peer
Typ: Suljovic (-5.5)
Kurs:
1.85
Bukmacher: forbet
Analiza:

Polski buk chyba troszeczkę popłynął, bo wszędzie gdzie wchodzę to mamy -6.5 po nawet mniejszych kursach. Mensur trafia na amatora, który w kolejnej rundzie znalazł się w sumie tylko przez przypadek. Średnie 87, 68!, 81. Dla porównania Austriak 93, 102, 98. Wydłużenie formatu do bo19 legów daje jeszcze większe szansę Mensurowi. Jego regularność opisywałem bardzo często i moim zdaniem to starczy żeby wygrać każde swoje podanie i łamanie rywala w przynajmniej co drugim podaniu. Beery poza spotkanie z Simonem, gdzie rzucił 4 maxy oraz zagrał chyba na swoim najwyższym poziomie to nie gra zupełnie nic. W meczach z Andersonem i Manziesem 0 maxów i zaledwie 7x140+. Nawet jakbym chciał to nie jestem wstanie znaleźć argumentów za tym, aby Mensur nie pokrył tego handi. 15/33 na dablach w całym turnieju z czego tylko w pierwszym spotkaniu mniej niż 50% to również fenomenalny wynik. Polecam ten zakład, bo czasem go niedługo zdejmą.
✅ 85
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euro cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nizhny Novogrod - Karpos
Typ: Nizhny Novogrod handicap (-28,5)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Goście nie mają już żadnych szans, by awansować do kolejnej rundy, byli zdecydowanie najsłabsi w grupie, teraz dodatkowo zagrają prawdopodobnie drugim składem, by zawodnicy kluczowi nie nabawili się urazu i nie męczyli się przed starciami w pozostałych rozgrywkach. Nizhny Novogrod to piekielnie klasowa ekipa, w pierwszym meczu na wyjeździe ograła tego rywala 101:67 (+34), a więc pokrywając ten handicap.
Przed własną publicznością będą mogli dziś dać konkretne show.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala, Liga Nacional
Godzina: 19:00
Spotkanie: CD Marquense - Sanarate FC
Typ: under 2.5
Kurs: 1.84
Bukmacher: LVbet

Analiza:
Trzy typy podane, trzy typy trafione. Bardzo mnie cieszy jak na razie stu procentowa skuteczność, więc trzeba ją jak najdłużej utrzymać. Na dzisiaj wybrałem zdarzenie z egzotycznych rejonów piłkarskich, a dokładnie z ligi Gwatemalskiej. Kursy na Sanarate są z góry przesadzone, rozumiem że grają na wyjeździe, ale po prostu powinny być o wiele niższe. Nie ma tutaj faworyta, w tym meczu może się wszystko wydarzyć. Obie ekipy są w dolnym rejonie tabeli i nie wydaje mi się żeby powędrowali w górę. Więc sprawy o to kto wygra, zostawmy innym, my się zajmijmy ile bramek padnie w tym spotkaniu. Obie drużyny nie strzelają jakoś specjalnie dużo bramek. Średnia ilość strzelonych goli na mecz obu zespołów nie wynosi nawet 1.0, więc obie drużyny grają zdecydowanie defensywną piłkę. Gdy gra Sanarate, o wynik overowy jest niesamowicie ciężko. Na ostatnich dziesięć meczy tego zespołu, ani razu nie widzieliśmy trzech bramek w meczu. Nie strzelają, tracą małą ich ilość. Co do Marguense to tutaj jest zupełnie inaczej! Oni również nie strzelają oraz mają największa ilość straconych goli, więc tracą ich bardzo dużo. Jednak tracą je na wyjeździe, a grają jako gospodarze, a to jest zespół grający dobrze tylko na swoim stadionie. Kursy na typ underowy jest zdecydowanie przesadzony i powinien wynosić w okolicach 1.6. Nie gram tego zakładu za dużą sumę, jak wcześniejsze typy które tu podawałem, lecz myślę że nie ma szans na trzy bramki i można spokojnie wchodzić w to. Grającym ze mną życzę powodzenia i wysokich wygranych ;)
✅ 84
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna - Norwegia Grundigligaen Women
Godzina: 18:30
Spotkanie: Molde K - Glassverket K
Typ: 2
Kurs: 10.5
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzis sprobuje uderzyc w ręczna.
Molde 9 w tabeli naprzeciwko Glassverket 12 ostatnie miejsce 0 punktow.
Teoretycznie druzyna gosci jest bez szans, ale mysle ze dzis moze u nich nastapic przelamanie i zechca odbic sie od dna tabeli bo przeciwnik jak najbardziej w ich zasiegu.
Obydwie druzyny przegrywaja w tym sezonie wszystko jak leci.
Czemu akurat dzis nie mieliby sie odbic ?
Za goscmi przemawia h2h bo na 3 mecze pomiedzy tymi druzynami 3 razy zwyciezal Glassverket
Tym milym akcentem zakoncze ta analize ????
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosengard
- Chelsea
Typ: Chelsea (handicap 2:0)
Kurs: 4.75
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 18:30 w ramach ligi mistrzów kobiet rozegra się mecz pomiędzy szwedzką drużyną Rosengard, a angielskim zespołem Chelsea. Postaram się tutaj wypisać wszystkie powody przemawiające za tym, iż dzisiaj drużyna gości wygra wysoko ????
1.Sama marka zespołu z Londynu już mówi sama za siebie
2.Pierwszy mecz wygrany wysoko 3:0
3.Statystyki pierwszego meczu mówią już dużo jak on wyglądał, a to że szwedki przegrały tylko 3:0 to był cud. Chelsea przy 27 sytuacjach bramkowych zdołali oddać 14 celnych strzałów, gdzie przeciwniczki wykonały tylko 3 celne strzały. Przepaść
4.Drużyna Chelsea obecnie świetnie sobie radzi co udowodnili eliminując w poprzedniej fazie Bayern Monachium.
Stawiam tutaj na wysokie zwycięstwo ekipy z Londynu i mam nadzieję, że typ wejdzie. Powodzenia!
⛔ 100
 
makaveli23 128,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja - baraże
Godzina 18:00
Spotkanie : Trelleborgs - Jonkopings
Typ : X
Kurs : 3.1
Bukmacher : unibet
Analiza:
Pierwszy mecz w barażach i jak dobrze zauwazyl kolega wczeesniej ktory dal ciekawy typ na wygraną gospodarzy u siebie są bardzo dobrzy w lidze niższej, ale ja spojrze na to spotkanie pod kątem formy Trelleborgs ktore ostatnio ma 4 z 5 ostatnich remisów w 5 ostatnich meczach. Mysle ze pierwszy mecz w ich wykonaniu bedzie zatem dosyc ostrozny. A Jonkopings jako potencjalny spadkowicz na wyjazdach w poprzednim sezonie nie gral tak słabo, majac bilans 1-7-7. Jest to najbardziej remisowa druzyna sezonu wiec mysle ze tutaj beda liczyc na remis wyjazdowy i wygraną u siebie w rewanzu. W druzynie Trelleborgs, zabraknie jednego zawodnika czyli obroncy Jacoba Palandera, ktory zagral w poprzednim sezonie 13 meczu bez goli. W druzynie gosci dwie nieznaczace absencje, wiec tutaj mamy mniej wiecej po rowno i mysle, ze juz za dwie niecale godziny bedziemy miec rezulatat remisowy.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: lugi-aranas
Typ: lugi -4,5 i 50,5+ w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,analiza bedzie krotka poniewaz ostatnio opisywalem te druzyny w poprzednich postach.lugi zawiodlo mnie w poniedzialek-grali falami,mieli 5 pkt przewagi i latwo to tracili,nawet dwie minuty pod koniec prowadzili trzema i tylko zremisowali.w dzisiejszym meczu licze na przelamanie gospodarzy na wlasnym terenie(od trzech meczy nie wygrali)aranas jest odpowiednia druzyna do tego poniewaz nie jest to ekpia najwyszych lotow.lugi dzisiaj musi wygrac i to wysoko bo kibice sa juz sflustrowani postawa druzyny.w tym sezonie ekipy juz sie spotkaly i lugi wygralo ma wyjezdzie 32-29.dzisiaj bedzie wieksza przewaga,licze rowniez ze powtorza duzy wynik bramkowy i moj typ wejdzie.pozdrawiam
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie, Szwecja 2 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : fortuna
analiza:
Trzeci drużyna ligi kontra czerwona latarnia.
Zacznę od gości. Na wyjazdach przegrywają mecz za meczem. Obecnie mają serię 5 meczów przegranych. Na 9 dotychczasowych meczów delegacyjnych zdobyli zaledwie 5 punktów.
Drużyna Pantern jest na trzeciej pozycji i ma tyle samo punktów co drugi zespół. Z tym, że są najlepiej grającą ekipą w lidze jeśli chodzi o mecze domowe. Na 9 meczów zdobyli 21 punktów. Z 6 meczów które wygrali w 60 minutach aż 5 kończyły się overem 4,5. Ogrywali zespoły z wyższych miejsc strzelając im po 4-5 goli. Zazwyczaj tracą 1-2 bramki, więc lepiej dla typu. Dla porównania 3 ostatnie mecze wyjazdowe Karlskoga to następujące wyniki: 5-3, 4-3, 6-3 - więc goli tracą sporo. Dziś zagrają liderem domowych spotkań, więc powinno pójść łatwo. Stawiam na 5-2 dla gospodarzy.
Dla osób które szukają niższego kursu bezpieczniejszego polecam czystą jedynkę 1,68 lub podwójną szansę dostępną na fortunie po kursie 1,41.
Pozdrawiam
✅ 137
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Spotkanie: Perugia - Trentino
Godzina: 20:30
Typ: 1 i powyżej 179,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tylko taki typ na to spotkanie gram. Oczywiście wielkim faworytem gospodarze, którzy mają piekielnie mocny skład... Ostatnio grali w kwalifikacjach do ligi mistrzów z mistrzem Białorusi i rozbili ich u siebie 3:0 co dziwić nie może. 2 dni minęły i kolejny mecz tym razem z dużo bardziej wymagającym rywalem w lidze. Trentino to także drużyna z niemałym potencjałem kadrowym, jest tam Lanza, Vettori, Gianneli czy chociażby Hoag...
Trentino ostatnio przegrali u siebie z Veroną 1:3 i z Civitanova 0:3 - wyniki słabe.
Ostatni mecz zagrali 5-ego czyli 10 dni temu... Mieli bardzo dużo czasu na trenowanie, na odbudowanie formy czy im się to udało? Zobaczymy ale na pewno stać ich na 1 seta jeśli tylko zagrają bardzo dobrze... Chyba, że rozegrają równie slabe spotkanie co 10 dni temu to bedzie 0:3. Jednak licze na walkę ze strony gości...
Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom