>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport / ESEA MDL s26 EU
Godzina: 21:00
Spotkanie: virtus.pro vs AGO
Typ: 1
Kurs:
1.67
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Dla fana polskiego CS&#39;a, ten dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco. Legendy ze &quot;złotej piątki&quot; zmierzą się bowiem z bardzo utalentowanym i stosunkowo młodym zespołem z naszego kraju. Poprzednie spotkania przegrywali Virtusi, natomiast mecz toczył się o tak zwana pietruszkę. Jednak dzisiaj to całkiem coś innego, ponieważ gra toczyć się będzie EPL czyli turniej esl pro league, turniej w którym udział biorą topowe drużyny z całego świata. Stawiam tutaj na wygraną VP, którzy wrócili na właściwe tory i grają bardzo dobrego countera, natomiast ich rywali nie można lekceważyć, bo niewykluczone że mecz zakończy się na trzeciej, decydującej mapie ale według mnie to wszystko wskazuje na to, że Virtus Pro będzie świętować zwycięstwo.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:22:00
Spotkanie: Municipal Limeno - Alianza
Typ: 2
Kurs:2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwszy raz siegam po lige Salvadoru lider tabeli wybiera sie na spotkanie do ósmej druzyny ligi Municipal Limeno w ostatnich dwóch spotkaniach dwa razy góra byl lider wygrywał odpowiednio 2-0 oraz 2-1 mam nadzieje ze i tym razem bedzie podobnie.W ostatnich pieciu spotkaniach gospodarze u siebie tylko raz wygrali,jeden raz zremisowali i trzykrotnie schodzili pokonani zas goscie w meczach na obcym terenie zanotowali 4 zwyciestwa i jedno spotkanie zremisowali ogólny bilans na wyjezdzie to 9-3-0 stosunek bramek 20-9
✅ 120
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Liga Mistrzów-Kobiety
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier K-Brescia K
Typ: Powyżej 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 13.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na najlepsze mecze koszykówki zaspałem,więc zaatakujemy delikatniej dość ryzykowny zakład z kobiecej piłki nożnej. Szczerze mówiąc gdyby nie pogrom w 1wszym meczu Lyonu to bym pewnie próbował tam rożne,jednak sytuacja w tamtej parze jest już jasna.
Tutaj natomiast teoretycznie możemy mieć jeszcze emocje-podkreślam TEORETYCZNIE. 2:3 w pierwszym spotkaniu wygrały Panie z Francji-jednak Brescia grając wtedy dość defensywnie potrafiła ukąsić. Dziś Panie z Włoch postawią wszystko na jedną kartę-nie ma czego bronić-trzeba atakować. W związku z czym ponownie widzę jakieś szanse na rożne-ostatnio Brescia zdobyła ich bodajże 3 a Panie z Montpelleir 13.
Liczę,że u siebie Francuzki ponownie zakręcą się blisko dwucyfrowej liczbie cornerów. Brescia czy im w tym pomoże? No te 3 rożne na pewno są w stanie zdobyć. Czy więcej? Przekonamy się ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ;)
Typującym i grajacym życzę Powodzenia !
⛔ 100 - 14 rzutów rożnych w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Irlandia Północna - Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ballymena - Ards
Typ: powyżej 5.5 bramki w meczu
Kurs: 4.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Kolejny raz proszę Państwa bierę się za amatorów.. jak to na amatorów przystało - w obronie grają katastrofy co wiąże się z dużą liczbą bramek .. Pomiędzy tymi drużynami w ostatnich czterech meczach padało średnio aż 7 bramek.... dlaczegoż dzisiaj w rozgrywkach typu - puchar ligi Irlandii Północnej miałoby ich być mniej? Ba , pozwolę sobie przewidzieć , że nawet będzie więcej jak ta średnia bo to właśnie puchar ligi więc , że tak powiem obrońcy mogą mieć jeszcze większe wyrąbane.. tak to już jest w takich ligach... obie drużyny ogólnie overowe ostatnimi czasy to też dobry argument.. Wejdzie? Zostaw reputkę..
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka, Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Skra Bełchatow-Warta Zawiercie
Typ: Zawiercie +2.5 seta
Kurs: 2.31
Bukmacher: Fortuna
Spotkanie pomiędzy równo i skutecznie grającą w tym sezonie Skrą a benieminkiem z Zawiercia. Wybrałem typ na wygranie przynajmniej 1 seta przez ekipe z Zawiercia. Drużyna ta jest beniaminkiem potrafiącym zaskoczyć co juz nie raz pokazala w tym sezonie. Skra rozgrywa mecz w srodku tygodnia ze wzgledu na zblizajace sie KMŚ. Myślę że trener może rotowac skladem i dac odpoczac niektorym graczom z pierwszego składu. Zawiercie posiada w swoim zespole wielkie nazwiska jak Bociek, Koga czy przede wszystkim amerykański środkowy Smith. Liczę na dobrą zagrywkę Zawiercia, uwazam ze bedzie tp kluczowe aby powalczyc ze Skra, w tym elemencie licze przede wszystkim na De Leona, niegdys najlepiej serwujacym Ligi greckiej. Kurs bardzo zachecajacy, niedocaniane przez bukmacherów Zawiercie napewno powalczy być może nawet i o punkt w tym spotkaniu
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Gibraltar
Godzina 20:30
Spotkanie : Lincoln va Lions
Typ : X2
Kurs : 5,4
Bukmacher : Unibet
Remis lub Lions . Szaleństwo! Jednak remis w tym meczu mi sie przysnil dzis ! Bylo 0-0 w moim snie.
Lincoln to najlepszy klub obecnie na Gibraltarze.
Jednak liczę dzis na moj sen + wypadek przy pracy . Wygrali 6 meczow z rzedu od poczatku sezonu . Moze ustawka ?
Lions to tez jest dobra druzyna . Wysoko przegrywali w poprzednich sezonach , ale teraz to o wiele lepszy zespol.
Dzis w Lions nie wystapi Rojas i Giloroy, a wiec zawodnicy ofensywni . Dzis wg. trenera najwazniejsza bedzie defensywa. Od poczatku maja sie skiupic na obronie . z tamtymi dwoma zawodnikami wyprowadzali akcje , kontry i czesto tracili bramki po nich . Dzis graja bez nich i tylko defensywa 90 min ma niby byc.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom