>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 15 października 2010r. (piątek)

Status
Zamknięty.
M 0

maloney

Użytkownik
Spotkanie: Troyes v Boulogne
Typ: Troyes
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:Mecz odbędzie się jutro o godzinie 20.00. Troyes zajmuje pierwszą lokatę we francuskiej lidze. Drużyna ma jak na razie świetną formę wygrywając 5 meczy z 1 przegraną. Bolougne radzi sobie trochę gorzej jest na 8 pozycji. Utrapieniem przyjezdnych są remisy, ale na ich korzyść przemawia to że mało traci goli. Myśle że troyes skromnie wygra różnicą jednej bramki.
⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Rapid Bucuresti - Astra Ploiesti
Typ: X2
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na piątek wybrałem mecz ligi rumuńskiej pomiędzy wiceliderem tabeli Rapidem a drużyną Ploiesti. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest zespół z Bukaresztu, chociaż moim zdaniem kursy są sporo przesadzone (1,25 na Rapid i aż 10,00 na gości). Cóż Rapid jest drużyną bardziej znaną oraz posiadają atut własnego boiska. Jednak tu kończą się ich walory, gdyż w piłkę nie grają same nazwiska i nazwy. Stawiam na remis lub zwycięstwo drużyny gości. Przemawia za tym kilka faktów. Po pierwsze ostatnio te drużyny spotkały się w marcu, gdzie na wyjeździe wygrało Ploiesti. Drużyna gości przy 3 wygranych i 3 remisach nie przegrała w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania i wątpie, żeby zawodnicy z Bukaresztu mogli to zmienić. Rapid jest co prawda na topie, dużo bramek strzelają i mało tracą, ale nie na taką drużynę jak Astra Ploiesti. Warto dodać, że ostatni meczy ligowy gospodarze przegrali z liderem tabeli zespołem Timosoara, podczas gdy we wrześniu wspomniany lider nie potrafił ograć Ploiesti. Do tego biorąc pod uwagę wysokość kursu myślę, że warto zagrać na zwycięstwo lub remis gości.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: Nashville Predators - St. Louis Blues
Typ: 1
Kurs: 2.45
Buk: Bet365
Analiza:
Jakimś specjalnym typerem NHL na pewno nie jestem, więc typ bardziej jest na sucho, a też jakoś strasznie prawdopodobny nie jest, ale jednak szkoda położyć się spać i nawet nie oddać jednego typu, co by rano wstać z nadzieją, że może coś się wygrało. Predators podejmuje na własnym lodowisku zespół, z którym to wygrał 2 ostatnie mecze w tym roku. Co prawda nie bez kłopotów, bo między innymi po rzutach karny, no ale jednak fakt zwycięstwa się liczy. ;) Predatorsi mają ostatnio dobrą passę, od 5 meczy nic nie przegrali, w tym sezonie jak na razie mają 2 mecze wygrane w lidze, St Louis może pochwalić się też podobnym wynikiem, ale należy zaznaczyć, że oba mecze grali u siebie. Łatwo na pewno nie będzie, bo z tego co wyczytałem na stronie domowej Predatorsów, Blues przyjechało w najmocniejszym składzie, zobaczymy co z tego wyniknie. Mam cichą nadzieję, że dzisiaj też zawodnikom z Nashville nie powinie się noga i to spotkanie wygrają i w dalszym ciągu utrzymają konto bez porażki.
✅ 145
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Le Havre - Sedan
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin
Analiza: Witam, na piątkowy wieczór wybrałem mecz 2 ligi francuskiej w którym zmierzy się Le Havre z Sedanem. Według bukmacherów trudno wyłonić faworyta tego spotkania, ale moim zdaniem jest nim gospodarz tego pojedynku. Głównym argumentem przemawiającym za nimi jest to, że w tym sezonie jako jedyni wygrali u siebie wszystkie 4 mecze. Jest to typowa drużyna własnego boiska i w tym meczu powinni to potwierdzić. Goście też u siebie są mocni, ale na wyjazdach spisują się poniżej oczekiwań: 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki. Ich wyniki pokazują, że będzie im bardzo ciężko w starciu z Le Havre i z tak dobrze grającymi gospodarzami nie mają większych szans.
⛔ 100
 
F 0

faber

Użytkownik
Spotkanie: Widzew - Legia
Typ: 1
Kurs: 2,25
Buk: Expekt
Analiza:
Zmagania międzynarodowe zakończone i wracamy do rozgrywek ligowych - na początek klasyk: Widzew – Legia.
Był czas, że spotkania między tymi drużynami decydowały o mistrzostwie Polski. Teraz jednak obie ekipy w środku tabeli dzieli je różnica ledwie dwóch oczek. Dwie ekipy dwie historie – Widzew jako beniaminek miał w tym sezonie walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie, czyli zero fajerwerków. Dla Legii ten sezon miał być przełomowy, wszystko zdawało się to zapowiadać – nowy stadion, miliony wydane na transfery, towarzyski mecz z Arsenalem.
Tymczasem ligowa rzeczywistość okazała się dużo bardziej ponura.
Widzew błyszczy w ofensywie pod warunkiem, że zerwie się i przyspieszy. Sernas i Robak już typowani na najbardziej ofensywny duet w lidze. Póki co RTS śrubuje rekord ale remisów – aż pięć w ośmiu kolejkach, a gra obronna przyprawia zapewne trenera i kibiców o ból zębów. Ale bilans własnego boiska przemawia na korzyść widzewiaków – zwycięstwo, dwa remisy i porażka, bilans goli 6-4. Czy w Łodzi pamiętają jeszcze co to znaczy mecz z Legią ??
Tymczasem dla stołecznej ekipy wydaje się to być mecz ostatniej szansy – szansy na punkty, poprawę wizerunku i być albo nie być dla trenera Skorży. Bilans legionistów fatalny – trzy zwycięstwa i pięć porażek. Legię ogrywały - Lechia, Ruch, GKS Bełchatów, Zagłębie, Polonia. Jedno zaledwie wyjazdowe zwycięstwo nad Śląskiem bilans goli 2- 6. Czy dwa tygodnie przerwy poukładały coś w ekipie wojskowych? Czy wreszcie coś zaskoczy? No i czy Widzew spisze się na miarę oczekiwań kibiców czy wyśrubuje rekord remisów?
Osobiście nie mogę się doczekać tego spotkania.
⛔ 100
 
F 67

figo88

Użytkownik
Spotkanie: Jurgen Melzer - Juan Monaco
Typ: Melzer 2:0
Kurs: 1.83
buk: WilliamHill
Analiza:
Ćwierćfinały w Szanghaju, spotkają się 12 obecnie rakieta Jurgen Melzer i 41 Juan Monaco. Faworyt te spotkanie może być tylko jeden - Melzer i również ja nie wyobrażam sobie innego zwycięscy tutaj. Melzer odprawił w 1/8 finalu Nadala pokonujac go w 3 setach po świetnej grze w jego wykonaniu. Monaco zaś grał ze słabymi graczami, tacy zawdonicy jak Zverev, De Bakker czy Serra nie powinni mu sprawiać probelemu. Między panami jest 1-4 na korzyść Monaco, lecz jedyne zwycięstwo Melzera było w tym roku właśnie na twardej nawierzchni i to 10 dni temu w Tokio. Uważam, że jutro Melzer zmotywowany po zwycięstwie nad Nadalem i tym, że odpadli jego konkurenci w walce o Top8 Berdych i Ferrer zdecydowanie wygra z Monaco w 2 setach i awansuje do półfinału.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Melzer vs Monaco
Typ: 2
Kurs: 3,92
Buk: Bwin
Godzina rozpoczecia: 12-00
Analiza:
Po wczorajszym wygranym spotkaniu z Nadalem przez Austriaka Jurgena Melzera dziś juz prawie nikt nie daje szans Hiszpanowi Monaco, by mógł sprawic niespodziankę i wygrac z triumfatorem tegoroczne US Open. Wszyscy mają świadomosc, że Melzer wczoraj zagrał świetne spotkanie. Rozprowadzał Nadala po korcie w pierwszym secie jak tylko chciał. Wszystko układało się po jego mysli. Aż do czasu drugiego seta, gdzie przezył mały kryryz, w którym ugrał zaledwie 3 gemy. Jednak tak doświadczony zawodnik stojący przed szansą pokonania numer 1 światowego rankingu ATP zdał sobie sprawę, że trzeba powalczyc. Na początku 3 seta raz przełama Hiszpana i to wystarczyło jemu do ostatecznego triumfu. Warto też dodac, że Jurgen w przeciągu trwania całego meczu zaserwował 14 asów. Ja jednak patrząc z perspektywy tak zwanego zbyt dużej pewnosci siebie po wygraniu z Nadalem, odradzam granie na Melzera. Mam jakieś takie dziwne przeświadczenie, że Austriak będzie czuł sie dziś zbyt pewnie siebie i spocznie na laurach. A co do Juana Monaco, wczoraj tez zagral podobne świetne spotkanie, nie był stawiany w roli faworyta, jednak wygrał z Zverevem w bardzo ładnym stylu oddając rywalowi tylko 2 gemy. Wspomnę jeszcze o wczorajsyzm meczu Nadala z Melzerem, jak wiadomo Nadal jest świtnym tenisistą, wszyscy mieli świadomosc, że podniesie się w drugim secie. A wtedy kibice przed relewizorami oglądający ten mecz zastanawiali się czy Jurgen wytrzyma psychicznie. Wytrzymał, bo coś zmienilo się w jego grze na jego korzysc, choc nierzadko było widac zdenerwowanie na jego twarzy. Co do bezpośrednich spotkan obu zawodników, Zdecydowanie w h2h prowadzi Monaco 4-1, i liczę na to, że dziś jeszcze bardziej poprawi ten bilans-powodzenia
✅ 292
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Melzer vs Monaco (zwycięzca 1. seta)
Typ: Monaco
Kurs: 3,10
Buk: Betsafe
Analiza: Ćwierćfinałowe spotkanie turnieju ATP Masters rozgrywanego w Szanghaju. Na przeciwko siebie staną 12. w rankingu ATP Juergen Melzer i 41. Juan Monaco. Na pewno wszyscy są zszokowani wczorajszą świetną postawą w meczu i wyeliminowaniem Nadala przez Melzera. Ja jednak mecz ten oglądałem i muszę powiedzieć, że to nie był ten Nadal, do którego przywyknęliśmy. Popełniał dużo niewymuszonych błędów, grał czasami zbytnio zachowawczo. Tak naprawdę Melzer poza Nadalem nikogo wielkiego tutaj nie ograł. Zawodnicy tacy jak Gimeno-Traver czy Yang nie robią szału. Juergen Melzer to zawodnik o wielkim potencjale lecz grający nierówno. Potrafi zagrać wielki mecz, a zaraz potem odpaść po słabym pojedynku. Ostatnio odpadał z turniejów po meczach z takimi zawodnikami jak Troicki czy Nieminen. Ponadto może być zmęczony 3-setówką z Nadalem, bo trochę się podczas tego meczu jednak nabiegał. Monaco zaś widać, że powoli wraca do formy. W tym turnieju ograł już kilka znanych nazwisk (Zverev, De Bakker, Serra). Po wczorajszym meczu ze Zverevem (6-0, 6-2) jest na pewno wypoczęty i ma więcej sił niż Melzer. Ostatni mecz między tymi panami został rozegrany kilka dni temu i wtedy górą był Melzer (2-1). Teraz czas na rewanż, tym bardziej, że pozostałe 4 spotkania tych panów wygrywał Monaco, więc w H2H jest 4-1 dla Juana. Stąd taki mój typ, po bardzo fajnym kursie.
⛔ 100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 20.00
Spotkanie:W. Lodz - Legia (remis nie ma zakladu)
Typ:2
Kurs:2,5
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wszyscy pamietamy konfrontacje Legii z Widzewem w latach 90tych. Po mimo tego,ze nigdy nie kibicowalem zadnej z tych druzyn majowa wygrana Widzewa w 1996 roku utkwila mi najbardziej w pamieci. Dzisiaj te spotkania juz nie elektryzuja tak jak to bywalo przed laty. Widzew po awansie jest obecnie tylko solidnym sredniakiem zas Legia w ostatnim okresie byla wyraznie bez formy. Skorza mial jednak cale 2 tygodnie na poprawienie gry swoich podopiecznych. W tej przerwie upatruje wlasnie ich szanse. Z tego co wiem w tym okresie wygrali towarzysko z Den Haag 1-0 i byli na kilku dniowym obozie szkoleniowym. Wydaje sie,ze spotkanie z Widzewem moze byc dla nich punktem zwrotnym. O ile mi wiadomo w skladzie Warszawiakow zabraknie Srdji Kneżevica, Dicksona Choto i Takesure&#39;a Chinyamy. Pocieszajacym moze byc jednak fakt powrotu Sebastiana Szałachowskiego i Artura Jędrzejczyka. Zdecydowanie najbiedniej w tej druzynie wyglada linia ataku. Na mecz zostalo powalanych tylko 2 napastnikow (Bruno Mezenga, Michał Kucharczyk). Calkiem prawdopodobne,ze Legia zagra tylko jednym z nich. W ciaz do konca nie jest pewna obsada bramki. Wlasciwie w role wchodzi gra Antolovića lub Machnowskijego. Bez problemow nie obejdzie sie takze w Widzewie. Napewno nie zobaczymy Prejuca Nakoulma, Przemysław Oziębały i Krzysztof Ostrowskiego. Jak dla mnie po takim kursie warto jest postawic na Legie lub ewentualnie podeprzec sie jeszcze remisem.
✅ 150
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: Widzew (+1) - Legia
Typ: X
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gdyby ten mecz odbywał się kilka sezonów temu kurs na legie oscylował by w okolicach 1,6-1,7 jednak początek tego sezonu był ogromnym zaskoczeniem dla wielu kibiców. Dzisiejszy mecz to klasyk jednak należy pamiętać że to już nie te same drużyny co kiedyś. Dziś głównym celem Widzewa jest utrzymanie się w środku tabeli, w legii jak zawsze mówiono o mistrzostwie ale myślę że ten pociąg już dawno odjechał z Łazienkowskiej, a sukcesem będzie dostanie się do europejskich pucharów. Nie mniej uważam że już pora na pobudkę tego zespołu. Myślę że legia się przebudzi zwłaszcza że do składu ma powrócić lider zaspołu - Ivica Vrdoliak. Myślę że mecz będzie zacięty a zwycięsko wyjdzie z niego stołeczna drużyna.Typuję 0:1 lub 1:2
✅ 400
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
Spotkanie: Bursaspor - Karabukspor
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Gospodarze przez dłuższy czas już utrzymują dobrą formę potwierdzając tym że występują w lidze mistrzów, a więc Bursaspor w lidze tureckiej nie przegrał jeszcze żadnego spotkania i nie zanosi się żeby dzisiaj stracili jakieś punkty. Wspaniały bilans u siebie (3-0-0) co prawda strzelają mało goli bo w 4 spotkaniach tylko 4 lecz niezmienia to faktu że kompletują punkty, goście niespisują się najgorzej w tym sezonie zajmują obecnie 6 miejsce z dorobkiem 13pkt lecz niesądze aby dzisiaj im się udało pokonać lub chociaż zremisować z obecnym mistrzem Turcji.
⛔ 100
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Rauma Lukko - Jokerit Helsinki
Typ: X
Kurs: 4,20
Buk: bet-at-home
Analiza:

Rauma jako jedyna ekipa bez remisu po 11 kolejkach (7 zwycięstw i 4 porażki) co plasuje ją na dobrej 4 pozycji w tabeli. Jokerit ostatnimi czasy jest ligowym średniakiem co odzwierciedla 7 stabilna pozycja w lidze. Błazny wygrały dwa ostatnie wyjazdowe spotkania z całkiem dobrym HPK Hämeenlinna oraz nieco słabszą SaiPa Lappeenranta (odpowiednio 1:4 i 0:3). Podobnie w ostatnich spotkaniach zaprezentowali się gospodarze pokonując na własnym terenie słabszą KalPę 6:3 oraz rozprawiając się gładko z solidniejszą Tapparą Tampere na wyjeździe 1:4. W mojej opinii na chwilę obecną oba zespoły prezentują zbliżoną formę jak i ogólny potencjał. Dla Jokeritu to 3 wyjazdowe spotkanie z rzędu, mogą zatem odczuwać już pewne trudy dwóch ostatnich potyczek i nie być w stanie rozstrzygnąć meczu zdecydowanie na własną korzyść. Rauma jak już wspomniałem nie zaliczyła jeszcze remisu i wobec ostatnich poczynań Jokeritu wydaje się on prawdopodobny. Co prawda na 17 ostatnich spotkań w Rauma remis padł tylko dwukrotnie, ale obie ekipy wygrywały praktycznie po równą ilość razy – Lukko 8 a Jokerit 7 – świadczy to wyraźnie o wyrównanych potyczkach obu zespołów. Wynik pozostaje więc sprawą jak najbardziej otwartą a wobec aktualnej formy obu ekip i braku remisu Lukko myślę, że będzie to remis.
✅ 320
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:melzer-monaco
typ: 2-0 monaco
kurs 5,50
sportingbet
analiza:
przed nami spotkanie 4 rundy turnieju masters mezczyzn. naprzeciwko siebie stana- zajmujacy aktualnie 12 lokate w swiatowym rankingu austriak jurgen melzer oraz okupujacy 41 pozycje argentynczyk juan monaco. melzer wczoraj byl sprawca nie lada sensacji pokonujac nie byle kogo bo samego rafe nadala w 3 setach. w poprzednich rundach ogral mniej znanych gimeno travera oraz yunga. juan z kolei na placu boju pozostawil kolejno- serre , de bakkera oraz mische zvereva..dzis faworytem spotkania austriak ja jednak faworyzuje monaco a sklania mnie do tego bilans ich bezposrednich spotkan, ktory przemawia zdecydowanie na korzysc argentynczyka. mysle ze pokonanie nadala to dla jurgena wszystko co osiagnal w tym turnieju. 2-0 monaco
⛔ 100
 
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie: Unirea Urziceni - CS Gaz Metan Medias
Typ: Ile padnie goli? Mniej niż 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzis o 17:00 odbedzie sie mecz dwoch zespolow Unirea Urziceni - CS Gaz Metan Medias.Obecnie CS Gaz Metan Medias jest na miejscu 5 a Unirea Urziceni na 10.Ale ja stawiam ze bedzie w tym meczu do 2 bramek pozniewaz CS Gaz Metan 5 bramek strzelonych a straconych 3 a Unirea Urziceni ma strzelonych 4 a straconych 2 wiec stawiam ze bedzie malo goli w statystykach widac jak malo strzelaja ponizej statystyki:
02/10-10 Divizia A Bistrita vs. Unirea U 0:0
27/09-10 Divizia A Unirea U vs. Bucuresti 1:0
18/09-10 Divizia A Otelul Galati vs. Unirea U 4:1
11/09-10 Divizia A Unirea U vs. Steaua 1:0
29/08-10 Divizia A Unirea U vs. Vaslui 2:1
03/10-10 Divizia A Gaz Metan vs. Vaslui 0:0
27/09-10 Divizia A Brasov vs. Gaz Metan 0:0
17/09-10 Divizia A Gaz Metan vs. Universitatea C 3:1
12/09-10 Divizia A Targu Mures vs. Gaz Metan 1:0
27/08-10 Divizia A Gaz Metan vs. Rapid Bucuresti 0:1
Jak widac powyzej oba zespoly tylko raz w ciagu swoich 5 meczow kazdy zespol raz przekroczyl liczbe goli wiec.
✅ 55
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Spotkanie: Le Mans - Clermont Foot
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Dziś dziesiąta kolejka zaplecza Ligue 1. Gospodarze spotkania zajmują obecnie 9 lokatę z 13 punktami. Na 4 spotkania na własnej murawie 3-krotnie dzielili punkty z przeciwnikiem. Clermont Foot natomiast plasuje się na 15 pozycji z 10 punktami. Podobnie jak Le Mans zwykli remisować. 2-krotnie na 4 spotkania padł remis. Gospodarze są spadkowiczami z pierwszej ligi, więc w lidze oba kluby nie miały się okazji zmierzyć. Sądzę, iż w pierwszym meczu tych drużyn bardzo prawdopodobny jest remis, gdyż żadna z ekip nie zagra otwartej piłki i będą chcieli się raczej bronić i czyhać na kontrę niż rzucić się do szaleńczego ataku.
⛔ 100
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Wickmayer Y - Barthel M
Typ: 1 set win Barthel
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Mona wygrała rok temu ten turniej. Froma jest sprężenie na ten turniej również a także doskonałe wyniki.
Zuzana Ondraskova6-7(4) 6-2 6-3
Maryna Zanevska6-4 6-3
Rywalką jest dobrze znana Yanina jednak nie prezentuje ona wyrównanego poziomu forma niezbyt dobra..
Liczę na małe zaangażowanie tej zawodniczki w 1 secie ponieważ różne cuda się dzieją... Dla mnie taki kurs to prezent i na prawdę warto spróbować pozdro
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Soderling - Federer
Typ: Soderling
Kurs: 3,54
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś w ćwierćfinale w Szanghaju zmierzą się Robin Soederling i Roger Federer. Obaj panowie wydają się być w przeciętnej formie. Wczoraj Federer męczył się z Andreasem Seppim niemal przy każdym swoim gemie serwisowym, nie znam statystyk na ten temat, ale Seppi w wielu gemach Szwajcara miał break pointy, może nawet więcej niż w połowie, a Rogera ratował tylko świetny serwis, wymiany przegrywał. Przy stanie 3:1 dla Włocha w 2 secie Seppi miał kłopoty z żołądkiem, było widać wyraźnie, jak przeszkadza mu to w poruszaniu się na korcie, w efekcie przegrał. Soederling z kolei tak sobie, ale lepiej niż w poprzednim turnieju, gdzie odpadł z Davidem Ferrerem. Tym razem mocny Hiszpan pokonany w dwóch setach, co pokazuje, że jednak nieco lepsza dyspozycja jest. Gra może nie była porywająca, ale także kiepsko gra Federer, który moim zdaniem, gdyby nie kłopoty zdrowotne Seppiego, mógłby wczoraj pożegnać się z turniejem. Robina na pewno stać na pokonanie Rogera tym bardziej, że Szwajcar w swojej grze zupełnie nie przekonuje, nie ma pewnej ręki tutaj i możliwe jest jego odpadnięcie już w ćwierćfinale, który rozpocznie się za kilka minut.
⛔ 100
 
majdan44 0

majdan44

Użytkownik
Spotkanie: Eisbaren Bremerhaven - Phoenix Hagen
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: bwin
Analiza : Dziś o 18.30 w koszykarskiej Bundeslidze odbędzie się spotkanie drużyn z Bremerhaven i z Hagen. Stawiam na drugą drużynę z kilku powodów :
- Z ostatnich 3 meczy Phoenix wyszło 2 razy zwycięsko i to 2 razy na wyjeździe, przy czym raz przegrali u siebie z obecnym liderem Brose Baskets (niewysoko bo 65:71)
- Obie wygrane w trzech ostatnich kolejkach były wygranymi z przewagą ponad dziesięciopunktową :
Mittelduetscher BC - Hagen 63:76
Tubingen - Hagen 76:89
- Drużyna gospodarzy w tabeli znajduje się tylko o jedno oczko wyżej plasując się na 4 miejscu, z identycznym bilansem jak drużyna z Hagen. Poziom sportowy obu teamów jest bardzo zbliżony.
Podsumowując - uważam, że kurs na &quot;2&quot; jest zawyżony i warto na niego stawiać. Phoenix Hagen potrafi znacząco wygrywać na wyjeździe i będzie chciało podtrzymać dobrą passę dzisiaj wieczorem.
✅ 280
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Severstal Cherepovec
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt

Analiza :

Dynamo Mińsk to mocna drużyna szczególnie jeśli chodzi o spotkania u siebie , na własnym lodzie do tej pory 6 wygranych ( w tym dwie po karnych i dogrywce) , 3 porażki. Goście na wyjazdach 2 wygrane ( w tym z najsłabszą drużyna obecnie Vitaz Ch. ), a tak to 4 porażki (jedna po dogrywce) .
Oprócz dobrych występów Dynama u siebie , należy zwrócić uwagę że to ich 4 mecz u siebie w ostatnich spotkaniach mogli trochę odpocząć , goście przyjeżdżają z objazdu to będzie ich 3 mecz po rząd na wyjeździe.
W tamtym sezonie też było na korzyść Mińska wygrali 2-1, 2-3 po karnych na wyjeździe. Liczę na dobrą postawę najlepszej drużyny z Białorusi w występach KHL !
✅ 115
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: 1. FC Köln - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 4.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na RheinEnergieStadion trzeci od końca zespół 1. Bundesligi FC Köln zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Borussią Dortmund. Faworytem są goście którzy bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki ligowe ja jednak uważam, że zarówno Koziołki nie są na tyle słabe by zajmować jedno z ostatnich miejsc w Bundeslidze jak i ekipa z Signal Iduna Park nie jest na tyle mocna by walczyć o mistrzostwo. Myślę, że wynik jest tutaj sprawą otwartą, a, że mecz jest rozgrywany w Kolonii większe szansę na zwycięstwo daje właśnie gospodarzom.
Do tej pory FC Köln podejmowało Borussię Dortmund 36 razy wygrali 19 razy, 9 razy był remis jak i 9 razy górą byli goście. Dwa ostatnie mecze w Kolonii zakończyły się zwycięstwami ekipy z Dortmundu dlatego teraz wypadałoby (zgodnie ze statystykami) jakieś inne rozstrzygnięcie. Mam nadzieje, że będzie to zwycięstwo gospodarzy.
Goście mają swoje problemy kadrowe dzisiaj na pewno nie zagrają Owomoyela, Hajnal, Kehl, Zidan i Kringe natomiast Bender i Da Silva ostatnio narzekali na drobne urazy i ich występ również stoi pod znakiem zapytania. W ekipie gospodarzy zabraknie McKenna, Schorch, Freis i Ishiaku.
Według mnie każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy ja liczę, że po serii niepowodzeń Koziołki dobrze wykorzystały przerwę na reprezentację i dzisiaj będą równorzędnym rywalem dla Borussii. Mój typ to zwycięstwo jednobramkowe właśnie gospodarzy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom