>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 21:05
Spotkanie :Roma - Lyon
Typ : Roma / Edin Dzeko strzeli
Kurs : 2.45
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :


Na dzisiaj wybrałem spotkanie Romy z Lyonem ponieważ uważam że można zarobić fajny grosz na typie który omawiam. Oglądałem pierwszy pojedynek tych drużyn ( 4:2 Lyon ) i twierdze że Rzymianie przegrali go na własne życzenie. Spotkanie miało dziwny przebieg i w zasadzie można mówić o dwu różnych meczach. Do przerwy zdecydowana inicjatywę posiadali goście , grali składniej , szybciej , posiadali przewagę dokumentując to 2 - ma golami. W drugiej połowie sytuacja uległa diametralnej zmianie i to gospodarze uzyskali znaczna przewagę spychając gości do defensywy . Szybko strzelona bramka ( 47 min. ) uskrzydliła piłkarzy Lyonu , podcinając jednocześnie skrzydła Romie.... Efektem była kolejna bramka .
Roma próbowała po jej stracie przejąc kontrolę ale nadziała się na kontrę i w doliczonym czasie gry straciła 4-ego gola , być może bardzo ważnego w kontekście awansu.
Uważam że Rzymianie popełnili duży błąd w taktyce oddając inicjatywę w 2 części spotkania , co skrzętnie wykorzystali Francuzi.Sądzę że agresywna gra z pierwszej połowy pozwoliłaby na zdobycie jeszcze jednej bramki , lub uchroniła przed stratą wcześniej opisanych. Już w tym meczu Roma udowodniła że grając &quot; do przodu &quot; jest w stanie walczyć z powodzeniem nawet na terenie rywala , dlatego myślę że nie mają c nic do stracenia ruszy z impetem od pierwszej minuty i podobnie jak to miało miejsce w Lyonie otworzy wynik , próbując go podwyższyć. Sądzę że Roma wygra , aczkolwiek nie jestem do końca przekonany czy zdoła awansować a głównym ojcem zwycięstwa będzie ich najlepszy strzelec.
Moim pierwotnym założeniem było zagranie Roma / BTTS ale ze względu że zdecydowałem się zagrać dopiero przed chwilą kolega &quot; Belmondziak &quot; mnie ubiegł.
W drużynie gospodarzy nie wystąpią prawdopodobnie Spinozzi Perotti i Florenzi ( kontuzje ).
Moje podtypy do tego spotkania to BTTS , over 2.5 , Roma / over 1.5 , Roma / over 2.5....

Udanego typowania....
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, Merkantil Bank Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Balmazujvaros Sport KFT - FC Vac
Typ: 1
Kurs: 1,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja z drugiej ligi węgierskiej, w której tabela wygląda tak:

Mecz sąsiadów w ligowej tabeli i dwóch zespołów, które walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej Węgier. Balmazujvaros na własnym stadionie do tej pory zanotował 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek. Po statystykach zatem wychodziłoby, że najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i, że albo wygrają gospodarze albo goście. Ja idę tutaj w stronę gospodarzy jednak, bo oni dzisiaj zagrają w najmocniejszym składzie i u siebie grają lepiej niż FC Vac na wyjeździe. Goście z kolei nie zdobywają dużo bramek ale też mało ich tracą i w obronie grają bardzo solidnie. Dziś jednak będą musieli sobie radzić bez swych dwóch najlepszych obrońców a mianowicie Hegedusa (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Gulyasa (21 występów w tym sezonie), którzy są zawieszeni na ten mecz za kartki. Zatem ciekawe jak dzisiaj sobie będą radzić w grze obronnej bez tych dwóch kluczowych zawodników. Ja myślę, że większe prawdopodobieństwo jest, że to gospodarze zdobędą 3 punkty dziś i polecam grać na nich.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Dart, PL
Godzina : 23:00
Spotkanie : Tylor - MvG
Typ : Taylor DNB
Kurs : 4,5
Bukmacher : unibet
Analiza :
Taylor mimo, że jest już wiekowy i ostatnio powiedział, że nie jest w stanie już trenować tak długo jak kiedyś i ostatni mecz przegrał z Levisem 7:4 to w tym sezonie PL potrafił zremisować z Andersonem Wadem Huybrechtsem wygrać dość łatwo Chisnallem i Van Barneveldem. Z drugiej strony Shrek który jest aktualnie nr 1 na światowych listach ale ostatnio coś nie jest w formie tydzień temu cudem wygrał z Huybrechtem którego zjadła presja w ostatnich legach w niedziele przegrał w półfinale w PDPA z Johnsonem, który jest nonamem w porównaniu do MVG.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nozna, liga europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Besiktas - Olympiakos
Typ: Czerwona Kartka w meczu? TAK
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Myślę że Olympiakos w tym meczu nie jest na straconej pozycji, choć bukmacherzy na ich zwycięstwo dają iluzoryczne szanse, tak naprawdę to różnie tutaj się może sprawa potoczyć, ekipy grają o awans nie dobre wrażenie a jeśli Olympiakos zdołałby ukłuć pierwszy to losy spotkania diametralnie się odwracają, w ruinę idą przedmeczowe założenia i trzeba się brać za odrabianie strat.W poprzedniej rundzie w rewanżu Grecy ograli 0-3 inną Turecką ekipę i to na sztucznej murawie, remisując pierwsze spotkanie u siebie 0-0.Myślę że Oly nie jest tutaj na straconej pozycji, co prawda to nie jest już ta ekipa co kilka lat temu sprawiała niespodzianki w LM, ale wciąż mają na to zadatki, Besiktas z kolei to też żaden europejski potentat, zostali sprowadzeni na ziemię w LM w decydującym meczu z grającym jak dobrze pamiętam o gruszkę Dynamem Kijów przegrywając aż 6-0, żadna mocna drużyna z doświadczeniem nie dałaby się tak zlać w takim momencie.Mecz zapowiada się elektryzująco pod każdym względem, na boisku powinno być bardzo gorąco nie mniej niż na trybunach.Jeśli wynik remisowy nie będzie się utrzymywał do końcowych fragmentów, a ktoś będzie musiał chwytać się brzytwy to powinno dochodzić do różnej maści przekraczania przepisów, trybuny też powinny to wszystko podkręcać, dlatego też idę na czerwo w tym spotkaniu.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Litwa, A-lyga
Spotkanie: FK Suduva Mariampol- FK Troki
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: mecz jest starciem 3 z 2 siłą zeszłego sezonu. Mecz odbędzie się prawdopodobnie w hali sportowej, czyli na sztucznej nawierzchni, dlatego ładna dzisiejsza pogoda nie będzie tu odgrywała żadnej roli. Pojawia się tam średnio ok. 700 kibiców. W wartej 21,98 mln. euro lidze litewskiej wycena kadry Suduvy sięga 3,83 mln., a Troków 2,35 mln. euro. Dodam, że w 2016 roku każdy z tych zespołów wyceniany był na 4,08 mln. euro, a cała liga 24,83 mln.! Ten trend spadku wartości kadry piłkarskiej tej ligi trwa już od co najmniej kilku lat.
Statystyki po 2 meczach (lider Atlantas rozegrał 3): 2. Suduva 1-1-0 br. 5:4, u siebie z Lietavą 3:3,
3. Troki 1-1-0 br. 1:0, wyjazd z Lietavą 0:0.
Statystyka H2H: 17 4-2-11 br. 16:25, w Mariampolu 8 2-1-5 br. 5:6. W zeszłym sezonie drużyny rozegrały ze sobą 8 meczy: w Pucharze , w sierpniu 2016 r., w 1/8 finału Suduva -Troki 4:0 po dogrywce!!!, W Pucharze 2015/2016, w kwietniu, w półfinale: Troki - Suduva 2;0, Suduva - Troki 0:1 , w lidze: w Mariampolu: 1:0, 0:2, w Trokach: 1:1, 2:0, 3:1.
W zeszłym sezonie Suduva w tabeli poniżej/powyżej goli miała średnią 2,64, (14:14), Troki 2,46 (17:11). W grupie finałowej (5 meczy) Suduva 4,40 (1:4), a Troki 2,40 (3:2).
Kadra Suduvy: w zeszłym sezonie przewinęło się przez nią 27 graczy, z tej liczby zostało 13, w tym podstawowy bramkarz i 4 podstawowych obrońców. Obecnie kadra liczy 25 piłkarzy. W linii pomocy ostał się Leimonas (16/1), a z napastników nikt. Odeszło 3 z 4 najlepszych strzelców, którzy łącznie zdobyli 29 goli na 55. Został tylko bramkostrzelny obrońca Veliulis (32/9). Prawdopodobnie udanie zastąpią ich bramkostrzelni pomocnicy: Galkevicius z Lietavy (27/7), Verbickas z Atlantasa (31/6), Vezevicius ze Stumbrasa (25/6), wreszcie napastnik Altiparmakovski, który w 2 sezonach 2014-2016 w Macedonii zdobył 20 bramek, potem grał w Chorwacji, w Interze Zapresic (10/0). O pozostałych napastnikach trudno coś powiedzieć. Trenerem jest 51-letni Kazach Cheburin od września 2016 r. Był trenerem klubów kazachskich i litewskich.
Kadra Troków: w poprzednim sezonie w klubie grało, w przekroju sezonu, 34 graczy. Obecnie kadra liczy 23. 16 pozostało z poprzedniego sezonu, w tym podstawowy bramkarz drugiej części 2016 r.Są to: bramkarz Plukas, obrońcy Cesnauskis (31/0), Klimavicius (30/2), Janisevskij (26/2), pomocnicy: Vorobjovas (27/0), Bychenok (31/2). Wartościowym nabytkiem jest obrońca Borovskis z Lietavy (32/2), który w przeszłości grał na Łotwie. Trudno coś konstruktywnego powiedzieć o napastnikach. Odeszło 4 najlepszych strzelców, którzy zdobyli łącznie36 z 47 goli w poprzednim sezonie!Wystawiony na szpicy w ostatnich 2 meczach Labuskas ma 33 lata, przeszłość w lidze polskiej (Arka. Miedź), rosyjskiej, norweskiej, łotewskiej, w najlepszych 3 sezonach strzelił 11, 10, 8 bramek, ale w Rosji (1 Dywizja) i Norwegii – żadnej. Trenerem jest 43-letni Rosjanin Vasilenko od stycznia tego roku. Wcześniej trenował Dynamo Mińsk i rosyjskie kluby: Ural i Soczi.
Kadra na najbliższy mecz: nie mam informacji, nie wiem też, czy jest klauzula dotycząca pomocnika Hurenki, który przeszedł z Troków do Suduvy.
Podsumowanie i wnioski: statystyki H2H i lepsze tradycje, bogatsza historia wskazują jako na faworyta Troki. W zeszłym sezonie lepiej zaprezentował się zespół Troków, w bezpośrednich pojedynkach zostało to potwierdzone. Transfermarkt wycenia kadrę Suduvy o 60% wyżej niż Troków, przy tym ta drużyna jest od 3 sezonów w trendzie wzrostowym (miejsca w lidze na koniec sezonu, osiągnięte szczeble w Pucharze, względna wartość kadry na tle pozostałych drużyn). W tym sezonie potwierdzili zdolność do zdobywania bramek, za to Troki zdobyły w 2 meczach ligi i w Superpucharze zaledwie 1. Myślę, że ten element będzie decydujący w tym meczu. Suduva w obu poprzednich meczach wcześnie straciła bramkę i potrafiła wyjść na prowadzenie, z Lietavą nawet 2-krotnie, jednak w ostatniej minucie dali sobie strzelić wyrównującą bramkę. Uważam, że brak koncentracji gospodarzy to najpoważniejsze zagrożenie dla mojego typu. A typ na u/o nie da się uzasadnić przekonująco w żadną stronę.
⛔100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Genk : Gent
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.75
Unibet
Mecz nr.2 czyli ostatni dla którejś z drużyn i wygląda na to że dla gości którzy w pierwszym meczu polegli u siebie aż 2:5 a w meczu tym działo się wiele bo i rzut karny podyktowany dla Gent niestety nie wykorzystany ( szkoda ) no i byłą też czerwona kartka dla Gent no i oczywiście sporo bramek , dziś liczę że znowu może być ostra gra ze strony gości bo droga do awansu jest zbyt oddalona chociaż piłka zna różne przypadki odrabiania strat i to nie takich , rzeczywistość jest jednak taka iż goście nie mogli by stracić bramki i parę strzelić ale z drugiej jeżeli gospodarze coś strzelą to ze strony gości może bić złością i brutalność może zagościć zawodnikach , w pierwszym meczu pod względem fauli także Gent zdecydowanie więcej faulował 19:8 dlatego czerwień może się dziś znowu pojawić w ręce sędziego !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Roma - Lyon
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola w 2. połowie
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dłuższa przerwa, bo prawie tygodniowa spowodowana brakiem czasu, ale forma jest, nawet kartki w ostatniej analizie trafione na ✅

Bilans Analiz: 6/7

Dzisiaj krótko bez statystyk, bo ten typ ciężko na nich oprzeć.
Pierwszy mecz dla Olympique 4:2, za parę godzin rewanż w Rzymie.
Roma będzie musiała narzucić tempo gry już od pierwszej minuty, ale jak wiemy w początkowej fazie meczu drużyny grają bardzo skupione, by nie popełnić głupiego błędu, który mógłby wprowadzić chaos na boisku.
O tym, że obie ekipy potrafią strzelać dużo goli pokazał pierwszy mecz jak i ligowe rozgrywki, w których często padają overy bramkowe przy udziale tych zespołów.
Stawiam, że o ile w pierwszej części meczu oba zespoły będą realizowały założenia taktyczne, to druga połowa przyniesie więcej nerwowości, błędów i goli po obu stronach.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: AS Roma - Lyon
Godzina: 21:05
Typ: 1/powyżej 3,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: iforBET
Analiza:
Przed nami mecze rewanżowe ligi europejskiej. Moim typem dnia jest spotkanie pomiędzy AS Romą a Olimpique Lyon. Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie wysokim zwycięstwem Lyonu aż 4:2. Dziś Roma musi odrobić stratę 2 bramek, jednak daje na to spore szanse gdyż doskonale wiemy, że Stadio Olimpico jest niemalże twierdzą nie do zdobycia.
Tego czynu dokonały w tym sezonie tylko 2 drużyny Napoli w lidze wygrywając 2:1 i Villarreal w lidze europejskiej wygrywając 1:0 ale pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Romy aż 4:0 dlatego mogli sobie ten mecz odpuścić.
Lyon na wyjazdach radzi sobie dużo gorzej niż u siebie co pokazują to wyniki w lidze Francuskiej, na 15 spotkań ostatnich na wyjazdach Lyon zaliczył aż 7 porażek.
Dziś w drużynie Romy nie zobaczymy kontuzjowanych: A. Florenzi, C. Grenier oraz E. Spinozzi.
Obie drużyny grają świetnie w przodzie, strzelają bardzo dużo goli dlatego moim typem jest wygrana AS Romy ale także w meczu padnie powyżej 3,5 gola.
Myślę, że obie ekipy pokażą nam świetną grę a czy Roma awansuję? Przekonamy się po 23.
Powodzenia.
⛔100
 
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Ajax - FC Kopenhaga
Godzina: 21:05
Typ: Ajax pierwszy 9 rożnych w meczu
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla mnie to bet warty ryzyka. Ajax musi gonić, a Duńczycy na pewno łatwo nie odpuszczą. To sprawi, że Holendrzy będą mięli wiele okazji do nabijania kornerów (co zresztą potrafią doskonale robić).
Ajax - Twente 3:0 (12 rożnych Ajaxu)
Kopenhaga - Ajax 2:1 (8 rożnych Ajaxu)
Ajax - Heracles 4:1 (12 rożnych Ajaxu)
Ajax - Legia 1:0 (7 kornerów Ajaxu)
Legia - Ajax 0:0 (9 kornerów Ajaxu)
Kopenhaga to drużyna, która nie gra jakiejś wielkiej piłki, ale są niesamowicie skuteczni. Myślę, że ich głównym założeniem będzie bronienie wyniku najdłużej jak to możliwe. Ajax potrzebuje dwóch bramek do awansu. Będzie się działo!
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: AS Roma - Lyon
Godzina: 21:05
Typ: Awans Roma
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wczorajszy typ na Mbappe siadł po ledwie 7 min, świetny jest ten małolat! Graty również dla kurczakj! Z dzisiejszym typem tak łatwo może nie być alee moim zdaniem kursy na awans Romy zdecydowanie za wysokie. Po pierwsze mecz jest rozgrywany na Stadio Olimpico gdzie fanatyczni kibice są niczym dwunasty zawodnik. Po drugie jak pokazało wczoraj Monaco dwubramkowa strata z pierwszego meczu to nie jest coś nie do odrobienia, Romę zdecydowanie stać na takie 3-1, które da im upragniony awans. Lyon ostatnio w dobrej formie alee dzisiejszy wyjazd będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem, który to wszystko zweryfikuje. W pierwszym meczu Spalletti, moim skromnym zdaniem trochę przesadził z ofensywnym ustawieniem. Roma zagrała 3 w obronie a dla szybkich skrzydłowych Lyonu, nie ma co ukrywać, nie była to jakaś trudna zapora do sforsowania. Dziś Roma ma powrócić do ustawienia 4-2-3-1, które zapewni lepszą jakość w defensywie. O atak jestem spokojny, Dżeko w świetnej formie, powinien coś ustrzelić do tego Salah i El Sharaawy, będą napędzać akcję skrzydłami. Stawiam, że dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami kolejnej remuntady i tym razem w ślady FC Barcelony, Leicesteru i AS Monaco pójdzie AS Roma. Forza Roma!
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Cuevas
Typ: ilość setów over 2,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obaj ostatnio w formie , dobry bilans ostatnich 10 spotkań Hiszpan 8 z 2 p , Urugwajczyk 7 z 3 p .W tych zwycięstwach dobre pokonane tenisowe marki ,
Carreno Busta odprawiał miedzy innymi : Estrellę , Dolgopolova , Bautistę- Aguta,Fogniniego
Cuevas: Goffina , Fogniniego , Klizana , Ramosa
forma jest .
Ostatnio spotkali się całkiem niedawno na mączce i wygrał Cuevas 2:0
On też prowadzi w statystyce h2h 3:2 i w tej statystyce na 5 meczy wszystkie kończyły się wynikiem 2:0 więc najwyższa pora na mecz 3-setowy.
Kurs nie zachwyca ale pora by padły sety po obu stronach .Czy seria 2 setowych spotkań skończy sie już dzisiaj?Zobaczymy , ale stawką meczu jest pólfinał i moim zdaniem żaden tutaj nie odpuści .No zobaczymy powinien być fajny mecz.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: AS Roma - Lyon
Godzina: 21:05
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
A więc tak, Lyon wydaje się być obecnie w rewelacyjnej formie, wygrywają i to zazwyczaj wysoko. Roma jednak to nie jest przeciętny zespół z Ligue 1 a wicelider Serie A. Ostatnio złapali lekką zadyszkę i na ich szczęście wygrali w lidze ze słabiutkim Palermo. Gospodarze będą chcieli odrobić stratę z pierwszego spotkania i szybko zaatakują, co stworzy okazję dla szybkich zawodników Lyonu na kontry i właśnie tu upatruję powodzenia dzisiejszego typu. Poza tym Lyon jest na 4 miejscu w lidze, a to daje jedynie ligę europy, szans na 3 miejsce raczej już nie ma więc LE jest przepustką dla Francuzów do gry w LM. W pierwszym meczu Lyon pokazał swoją siłę i determinację, oby dziś też jej nie zabrakło.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: AS Roma - Lyon
16.03.2017 21:05
Typ: 1 i under 3,5 gola
Kurs: 3,7
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:05 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy drużynami AS Romy i Lyonu . W pierwszym meczu tych zespołów gospodarze czyli Lyon wygrali 4:2, co stawia ich w bardzo komfortowej sytuacji w kontekście awansu do kolejnej rundy. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła dwa zwycięstwa i trzy porażki, natomiast goście zdołali wygrać cztery spotkania i jedno zremisować. Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi drużynami to jedno zwycięstwo Romy, jeden remis i jedno zwycięstwo Lyonu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj powalczyć o odrobienie strat z pierwszego spotkania. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Goście mają sporą zaliczkę z pierwszego spotkania, dlatego uważam że zagrają dzisiaj przede wszystkim jak najlepiej w obronie i spróbują coś strzelić po kontrze . Mój typ to 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
axyz1312 0

axyz1312

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy.
Godzina: 21:05.
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach - Schalke 04.
Typ: WYNIK MECZU/OBIE DRUŻYNY ZDOBĘDĄ BRAMKI : B. M&#39;gladbach / Tak
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pierwszy mecz to zdecydowanie przewaga gospodarzy oraz sporo sytuacji bramkowych i dużo akcji ofensywnych.Borussia to typowa drużyna własnego podworka i to według mnie będzie decydujące.Myślę ze to Schalke zacznie mecz zdobywając jako pierwsi bramkę dalszy scenariusz gry to 2 bramki Borussi i kontrola meczu po awans.Przypomnijmy sobie mecze Borussi z Fiorentina.Myślę ze Schalke jest do przejścia choć łatwo skory nie oddadzą.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, liga europy
Godzina: 21-05
Spotkanie: Roma - Lyon
Typ: Roma -1.5
Kurs: 2.67
Bukmacher: bet365
analiza:
Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów i dość zaskakujacych w niej rozstrzygnięciach dziś czas na rewanże w Lidze Europy. Kilka spotkań jest raczej rozstrzygnięte, ale jedno zapowiada się nad wyraz ciekawie. To rywalizacja Lyonu z Romą. W pierwszym meczu jak dla mnie dość niespodziewanie wygrali francuzi aż 4-2, choć do przerwy to rzymianie prowadzili 2-1. Dla mnie to troszkę niespodzianka, bo osobiscie uwazałem włochów jako ten zespoł, ktory powinien zameldować się w ćwierćfinale LE. Po pierwszym meczu trochę sobie skomplikowali sytuacje, ale uważam ze wcale nie stoją na straconej pozycji w meczu rewanżowym. To że straty z pierwszych meczy można odrabiać juz pokazały niektore zespoły - Barca odrobiła cztery gole z Paryża, Leicester choć nie było faworytem w dwumeczu z Sevilla, czy Monaco, ktore w Manchesterze przegrali aż 3-5. Dwie bramki to dużo, ale nie jest to niemożliwe, zważywszy że Roma to bardzo mocna i klasowa drużyna. I to drużyna, ktora na własnym boisku jest niezwykle trudna do pokonania. W tym sezonie przegrali pierwszy mecz w sezonie w eliminacjach LM z Porto aż 0-3, później zanotowali serię szesnastu meczy bez porażki, tyle że w tym czasie zaledwie raz nie wygrali meczu (i było to w fazie grupowej LE z Austrią Wiedeń). Ostatnio ponieśli dwie porażki na Stadio Olimico - pierwszy w poprzedniej rundzie LE z Villareal 0-1, tyle ze w pierwszym meczu w Hiszpanii było 4-0 dla podopiecznych Spallettiego. Druga porażka to ligowa z Napoli, ktora zakończyła fantastyczną serię dwunastu ligowych zwycięstw w tym sezonie. Tak więc u siebie Roma gra praktycznie bezbłędnie. Dziś jesli marzą o awansie nie ma mowy o jakimkolwiek marginesie błędu. A moim zdaniem stać ich na wygraną i awans. Tym bardziej ze Lyon w lidze radzi sobie przeciętnie, a zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie niz na wyjazdach. Gdyby trochę lepiej grali na wyjazdach to może nie straciliby szansy na grę w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, a tak strata do Monaco, Psg i Nice wynosi już trzynaście lub więcej punktów i jest to strata raczej nie do odrobienia na tym etapie rozgrywek. Roma dziś wystawia najsilniejszy możliwie skład ze swoimi gwiazdami - Dzeko, Salah, De Rossi, Strootman i mój ulubiony piłkarz ekipy z Rzymu Nainggolan to piłkarze którzy mają poprowadzić Romę do finału w Solnej. Moim zdaniem dziś znów zobaczymy comeback przegranego z pierwszego meczu. Stawiam na zwycięstwo, a nawet awans Romy
⛔100
 
R 3

refael_nadal

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pablo Carreno-Busta - Pablo Cuevas
Typ: 2 handicap +1.5 gema
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym spotkaniu nie ma faworyta i teoretycznie słusznie. Moim zdaniem mecz również będzie bardzo wyrównany. Jeden, jak i drugi tenisista specjalizują się w grze na clayu a tutaj mamy nawierzchnię twardą. Grali ze sobą sześć razy i czterokrotnie wygrał Urugwajczyk i warte uwagii jest to, że wszystkie mecze zakończyły się w stosunku 2:0. Lecz leję na historię spotkań, bo aktualna forma jest najważniejsza. Hiszpan w tym turnieju pokonał Gojowczyka 7:6, 6:2, czyli nikogo konkretnego później miał walkowera od Bautisty i pokonał kolejnego średniaka Lajovica 6:4, 7:6, czyli kogo miał pokonać to pokonał. Cuevas natomiast pokonał znacznie groźniejszych rywali tj. Klizan 7:6, 7:6, Fog 6:1, 6:4 oraz sensacyjnie Goffina 6:3, 3:6, 6:3. Oglądałem mecz z Belgiem i Pablo fenomenalnie przechodził z defensywy do ofensywy. Od zawsze Pablo uważany był za bardzo dobrego ziemniaka, lecz od pewnego czasu to się zmienia, radzi już sobie bardzo dobrze na hardzie. Carreno-Busta również zawsze czuł się lepiej na glinie, ale na hardzie też ma sporo dobrych osiągnięć. Mimo wszystko stawiam, że w tym meczu wygra bardziej doświadczony Pablo, bo w tym turnieju ma świetną formą no i aktualnie ma passę 7 meczów wygranych z rzędu (wygrał turniej w Sao Paulo niedawno). Pozdrawiam, Rafael Nadal.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godzina 21:05
Spotkanie Ajax vs Kopenhaga
Typ 2
Kurs 4.75
Buk bet365
Analiza. Nie do końca wiem dlaczego miejscowi są tak bardzo faworyzowani. Kopenhaga zagrała nieźle w LM i moim zdaniem jest ekipa bardziej doświadczona. Duczyć grają twardy i nieprzyjemna piłkę co może mocno wtrącić z równowagi młody Holenderski zespół. Juz starcie ze średnio dysponowania legia pokazało ze ta ekipa ma braki. Wydaje się że Duczyć będą umieli wykorzystać swoje szanse. Liczę ze mocno zagrają w defensywie a sfrustrowany Ajax z czasem zacznie popełniać błędy. Kopenhaga broni bardzo skromnej zaliczki wiec nie sądzę że ogranicza się tylko do murowana bramki. Wiemy ze są mocni w stałych fragmentach gry i tutaj upatruje ich szana.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom