>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 16.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: e-sport lol
Godzina: 10:00
Spotkanie: Snake-Rogue Warriors
Typ: Snake wygra 2:0
Kurs: 4.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam kolejne spotkanie z e-sportu.Dziś stawiam konkretnie na zwyciestwo Snake 2:0 z ekipa Rogue Warriors.Dla mnie mecz czysty 50/50 z lekkim wskazaniem na druzyne Snake.Snake to ekipa,ktora lideruje w dywizji zachodniej z dorobkiem 9 punktów z kolei ekipa RW to vice liderzy dywizji zachodniej również z dorobkiem 9 punktów.Ekipa RW od 7 spotkań jest niepokonana i trzeba rowniez dodac ze jest to nowo powstała drużyna bo rozegrała dopiero 11 oficjalnych gier gdzie ich bilans wygląda bardzo dobrze bo wygrali aż 9 spotkań a przegrali 2.Zdarzyło im się raz wlasnie przegrać spotkanie nie wygrywając zadnej mapy a bylo to z ekipa Invictus Gaming.Bedzie to pierwsze bezposrednie spotkanie pomiedzy obiema ekipami.Rowniez trudno powiedzieć jak będą sie spisywały i jak potoczy się spotkanie bo po nowym patch ktory bedzie dzis w Chinach trudno stwierdzic jak druzyny zaklimatyzowały się.Kurs wysoki ale widze szanse powodzenia betu.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
Typ: remis i under 2,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Szczerze mówiąc to w tej kolejce w ogóle nie widzę za bardzo bramek. W forbecie jest zakład na under 20,5 bramki za 1.75. Kurs nie zachwyca, ale w takiej kolejce jak ta powinien wejść gładko. No dobrze, ale do rzeczy Piast u siebie gra piach ???? , mało strzela, raczej broni bramki, ot taka filozofia gry, żeby żal było na to patrzeć. Choć ostatnio trzeba przyznać trochę się to zmieniło i grają bardziej do przodu to i tak w tym meczu widzę grę na remis. Zagłębie też będzie walczyć o jak najdłuższe utrzymanie w top 8, aczkolwiek raczej wypadną z tej rywalizacji i skończą jak w ubiegłym sezonie pod kreską. Gdzieś podskórnie czuję, że Arka, albo może nawet Cracovia ich przeskoczy. Dla mnie mecz under + remis. Dla bardziej odważnych polecam 0:0 oczywiście za drobne. Reasumując w tym spotkaniu maksymalny wynik to 1:1. Może typ oparty na statystykach, ale mimo wszystko wydaje się prawdopodobny. Jak będzie zobaczymy.
Pozdrawiam!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Clermont - Nancy
Typ: Clermont
Kurs: 2.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza::

Gospodarze zajmują 6 miejsce w lidze. Zespół walczy o miejsce premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Na własnym stadionie w tym roku nie przegrali ani jednego spotkania. Drużyna wystąpi w najsilniejszym zestawieniu.
Goście zajmują 18 pozycję. Na obcym terenie w tym roku wygrali zaledwie jedną konfrontację. Na to spotkanie mają spore problemy kadrowe. Zabraknie:
- bramkarz Chernik
- obrońca Chretien
- obrońca Cetout
- obrońca Muratori
- pomocnik Marchetti
- pomocnik Robic
- pomocnik Busin
- napastnik Dembele
Podsumowując aktualną tabelę, atut własnego boiska oraz liczne problemy kadrowe gości, Clermont jest faworytem tego spotkania.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Super Liga
Godzinna: 12:35
Spotkanie: Dalian Yifang – Beijing Guoan
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.25
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Liga Chińska zaczyna się rozkręca i pora na dobre przejść na rytm gry przed południem. Dziś rozpoczniemy od starcia beniaminka który u siebie będzie podejmować Beijing Guoan.
Gospodarze odbili się od ściany w tych dwóch pierwszy spotkaniach, mocna kompromitacja z Shanghai SIPG 8:0, „lepszy” wynik w kolejnym meczu wyjazdowym z Guangzhou 2:0, ale nadal bez bramki. Dziś jednak inauguracja u siebie gdzie jestem przekonany że kibice przyjdą i wesprą ekipą po tym ciężkim otwarciu. Wydaje mi się że w tej ekipie jest sporo złości na to co się stało i za wszelką cenę będą chcieli pokazać odważną piłkę, bo widać że poziom między zapleczem a najwyższą klasą rozgrywkową szczególnie jeśli chodzi o atak jest spory i te problemy w defensywie jakieś dziwne nie są. Dlaczego powinni się oprzeć na ataku i odważnej grze bo mają kim grać i to zdecydowanie, ten zespół przed sezonem zakontraktował dwóch graczy Atletico Madryt Gaitan oraz Carrasco – to nie są no name.
Goście po rozczarowującym początku zeszłego sezony już w trackie poprzedniego sezonu zmienili trenera na byłego opiekuna Leverkusen, który z braku czasu poznania tej ekipy i klimatu piłki wielkich wyników nie zrobił ale teraz ma być progres. Jak to ci najmocniejsi i najbogatsi w tej lidze do Soriano oraz Augusto dołączyli Viera oraz Bakambu czyli też jest kim grać w przodzie. Widać po tych dotychczasowych meczach że te gwiazdy w ofensywie robią różnicę i na taki scenariusz także dziś stawiam. Sporego kalibru armaty w ataku w obu ekipach to powinna być dominująca formacja w dzisiejszym starciu.
▶ZWROT
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Godzina: 20:00
Spotkanie: Querrey - Raonic
Typ: Querrey
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od Kanadyjczyka ,który ostanio nie prezentuję jakieś wybitnej formy. Wygrana w trzech setach z Sousa oraz zwycięstwo w dwóch setach z niezbyt wymagającym Auger-Aliassimem. Porażka z serwisantem Johnsonem w dwóch setach. Zwycięstwo z biegającym do każdej piłki Daniel Taro w dwóch setach. Niespodziewana porażka z Lacko na Australian Open. Widać ,że Raonic nie jest jeszcze w optymalnej formie. Zagrał znacznie mniej meczy od swojego przeciwnika.
Querrey gra przed własną publicznością. Ostanio pokonał bardzo wymagającego gracza jakim jest Lopez w dwóch setach. Zwycięstwo z Bhambri który pokonał na tym turnieju łącznie z kwalifikacjami m.in (Puille,Mahut,Ramanathan,Novikov) ,więc jak widać także dosyć wymagający rywal mecz zakończył się po trzech setach. Zwycięstwo z doświadczonym Mischa Zverevem w dwóch setach. Oglądając Querreya dużo piłek wygrywa po pierwszym serwisie. Raonic ostani mecz sobie przysłowiowo odpoczął ponieważ Baghdatis mecz oddał walkowerem. Tutaj widzę za faworyta tylko i wyłącznie Querreya ,który jest według mnie bardzie przygotowany do sezonu. Pozdrawiam trzymajcie się.

⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Bułgaria 1 liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Septemvri - Vereya
Typ: Vereya wygra zakład bez remisu
Kurs: 5.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Pisze z telefonu wiec wybaczcie błedy jak coś..Znowu uderzam bułgarska i znowu Vereya. Uwazam ze kurs jest mocno zawyzony i jest w tym ukryt sens... Obydwa zespoly mozna powiedziec graja sparing gdyz obydwie maja zapewnione byty w swoich grupach w lidze ..poziomem sie nie roznia, mysle ze trener gospodarzy wystawi slabszy sklad..Ostatnio Vereya po ladnym kursie wygrala z Slavia na wyjezdzie mysle ze dzisiaj moze byc podobnie ale dla pewnosci daje remis zwrot...
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 17:30
Spotkanie: kwalifikacje VIKERSUND K-200
Typ: Peter Prevc miejsca 1-3
Kurs: 6.50
Bukmacher: unibet
Analiza:

Bukmacherzy i masówka idą w stronę Kamilka i Norwegów a zapominają o Peterze który jest czołowym lotnikiem. Vikersundbakken to jest &quot;jego&quot; skocznia - popatrzcie na zawody z poprzedniego roku. Bardzo kuszący kurs na to że stanie na podium ???? Co do Kamila to myślę że nie będzie się &quot;napinał&quot; bo na mamucie łatwo nawet złapać kontuzję i stracić przewagę Raw Air i pucharu świata. Nie śledzę jakie warunki pogodowe ale loteriada będzie na pewno :eek:
pozdrawiam typerów marzycielów ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs:
1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po tym co widziałem w ostatnich dwóch meczach Lecha czyli porażka z Legią 1:2 ale tam byli zdecydowanie lepsi i wygrana aż 5:1 z Jagiellonia chociaż mecz nie rozpoczął się za dobrze dla nich bo przegrywali 0:1.
Lechia Gdańsk katastrofa, zmiana trenera nie pomogła bo pomóc nie mogła... za mało czasu, piłkarze są fatalnie przygotowani do rundy i są tego rezultaty - do końca będą walczyć o utrzymanie w lidze.
Oczywiście nie powinni spaść ale i tak dla nich sezon jest przegrany, co innego dla Lecha gdzie jeszcze mogą walczyć o mistrzostwo a takie mecze jak dziś u siebie muszą po prostu wygrywać i zdobywać bardzo ważne 3 punkty.
Lech na fali, w Lechu widać świetną atmosferę, widać świeżość i jeśli tylko nie zdarzy się nic niespodziewanego w meczu to 3 punkty dla Kolejorza to dziś MUS.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kiel Heidenheim
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1,65
Bukmacher: Forbet
Spotkanie trzeciej drużyny z dwunasta. Kiel jest faworytem ale dużo spotkań remisuje, 11 z 26 w całym sezonie. U siebie 6 zwycięstw, 6 remisow i 1 porażka; 4 remisy w ostatnich 5 meczach u siebie. Heidenheim 3 remisy w ostatnich 5 meczach wyjazdowych. Kadrowo więcej braków u gości, remis byłby dla nich cennym osiągnięciem. Jeśli wygra Kiel zwrot stawki.
▶zwrot
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: under 1,5
Kurs:
3,3
Bukmacher: fortuna
Ja nie widzę dzisiaj gradu goli w Gliwicach. Poza ostatnim meczem z Górnikiem oraz pierwszym z Legią, Zagłębie nie pokryło overa 2,5. Gra lubinian jest niezadowalająca, co zdecydowanie potwierdzają bezbramkowe remisy z Lechią i Arką u siebie. Nawet zwycięstwo z Sandecją było mało przekonujące. Na Zagłębie ciężko się patrzy, ta drużyna nie ma polotu, uważam, że będą mieli ciężko awansować do czołowej ósemki. Gospodarze to też nie jest jakaś overowa drużyna w nowym roku. 4 spotkania underowe, walkower za Górnik i jedyny over to zwycięstwo z beznadziejną Sandecją. Widać rękę Waldemara Fornalika, w tych 5 spotkaniach (i prawie cały mecz z Górnikiem) gracze z Gliwic stracili jedynie dwie bramki. Zdarzyły im się również dwa bezbramkowe remisy, podobnie jak lubinianom. Ponadto aura jest mało sprzyjająca, pada, a temperatura koło 4 stopni. Nie wiadomo jak będzie wyglądać boisko, ale raczej nie będzie powalało na kolana.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Romanian Masters 2018
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie:
John Higgins - Ryan Day
Typ: Ryan Day
Kurs: 3,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Można powiedzieć, że to mecz na szczycie bo spotkają się w nim zwycięzcy dwóch ostatnich turniejów w tym sezonie. Dwa tygodnie temu Higgins wygrał Welsh Open, a w ostatnią niedzielę Day wygrał Gibraltar Open. Warto powiedzieć, że Higgins odpuścił Gibraltar i w 1 rundzie było widać trochę rdzy w jego grze, z McGillem zaskakująco zacięty mecz (4-2) i naprawdę niewiele brakowało żeby Jasiu obudził się w deciderze bo ostatniego frejma wykradł rywalowi z dużej przewagi. W tym samym czasie Day ogrywał Hawkinsa odwracając mecz z 1-2 na 4-2, z formy z poprzedniego tygodnia chyba nic nie uleciało i moim zdaniem aż takie faworyzowanie Szkota nie ma podstaw. Krótki dystans meczu tez sprzyja dogowi, dlatego po takim kursie stawiam na Walijczyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅213
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:Excelsior - Den Haag
Typ: obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1,66
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Po ostatnim trochę słabszym okresie spróbuję dzisiaj dość krótko i coś bardziej bezpiecznego. W jedynym piątkowym spotkaniu Eredivisie 10 w tabeli Excelsior podejmie u siebie 8 ADO Den Haag. Pomiędzy dzisiejszymi rywalami jest tylko 1 punkt różnicy i będzie to na pewno wyrównane spotkanie. Obecnie w trochę lepszej formie są gospodarze, którym udało się ostatnio wygrać z Venlo, Heerenveen czy Vitesse. Goście natomiast zanotowali niedawno 2 porażki ze znacznie niżej notowanymi zespołami, czyli Bredą i Spartą Rotterdam. Jednak w tym meczu nie zdziwi mnie żaden wynik. Dlatego też postanowiłem obstawić btts, który wydaję mi się najbezpieczniejszą opcją na to spotkanie. Patrząc na H2H i nie licząc spotkań towarzyskich typ został pokryty w ostatnich 17 spotkaniach o punkty. Powodzenia.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast - Zagłębie
Typ: bts - nie
Kurs: 1.85
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Trudny mecz do wytypowania. Obie drużyny w ostatnich spotkaniach zaprezentowały się solidnie. Piast po dobrym spotkaniu prowadził z Górnikiem, a w ostatniej kolejce pewnie pokonał Sandecję. Dzięki temu też wiemy, że burdy bandytów nie zdemotywowały zawodników. Z kolei Zagłębie również gra solidny football i punktuje praktycznie w każdym meczu. W ostatnim pojedynku grając w 10 potrafili sprawiać lepsze wrażenie od rywala. W prawdzie wystarczyło na remis, ale i tak jest to dobry wynik.
Dla obu ekip dzisiejszy mecz jest bardzo ważny. Oceniając wyniki oraz grę wychodzi remis, a podziałem punktów kończyły się już dwa ostatnie starcia. Mimo to uważam, że dziś zobaczymy zwycięzcę. Minimalnie większe szanse daję Piastowi. Co do innych typów warto również zwrócić uwagę na postawę defensywną gospodarzy. W ostatnich czterech meczach nie stracili ani jednej bramki. Dlatego też warto pomyśleć nad under&#39;em lub brakiem BTS.
Moje propozycje:
Piast /kurs około 2.5/
poniżej 2.5 /około 1.7/
BTS - nie / około 1.85/
✅85
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Freiburg : VfB Stuttgart
Typ : Stuttgart over 1.5 gola
Kurs : 3.10
Bukmacher : Unibet
Kolega wcześniej dał już typ na zwycięstwo VfB i chyba się z nim zgodzę , VfB ostatnio w doskonałej formie w której jeszcze w tym sezonie nie było gdyż na 6 ostatnich spotkań aż 4 wygrane i dwa remisy i liczę że pójdą dalej gdyż z Freiburgiem gra im się dobrze , bilans ostatnich ich pojedynków to 4 wygrane i remis na korzyść VfB , w pierwszym meczu w Stuttgarcie wygrana 2:0 stąd liczę że i dziś nie powinno być gorzej i dwie bramki VfB powinno strzelić , w ostatnim meczu VfB na wyjeżdzie to wygrana z FC Koln 3:2 tak więc dobra dyspozycja , idę dziś w over 1.5 dla gości !
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Denis Kudla - Jared Hiltzik
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe i spotyka się tutaj dwóch amerykańskich graczy. Kudla po drodze do tego etapu rozgrywek pokonał najpierw Francuza Escoffiera 2-1 (1-6 , 6-3 , 6-4) a następnie Belga de Loore 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2). Hiltzik z kolei występuje w turnieju głównym jako lucky loser, bo w kwalifikacjach przegrał ale ze względu na to, że ktoś wycofał się to wypadło, że go zastąpił w turnieju głównym i dzięki temu go tutaj widzimy. Po drodze do tego ćwierćfinału pokonał najpierw Hiszpana Kuhna 2-0 (6-4 , 6-3) a następnie Szwajcara Laaksonena 2-0 (6-4 , 6-4) Jared sprawił zatem dwie niespodzianki i myślę, że mocno dziś powalczy o półfinał wygrywając przynajmniej tego jednego seta co sprawi, że przy tym handicapie typ wejdzie ???? Kudla jakoś mnie nie przekonuje swoją grą. Gra bardzo nierówno i myślę, że w takiej dyspozycji Hiltzik jest w stanie ugrać tutaj seta jak nie wygrać całe spotkanie. Denis grał w poprzednich dwóch rundach z graczami, którzy są w rankingu ATP blisko Jareda, bo odpowiednio Escoffier na 350 miejscu a de Loore na miejscu 315 a Hiltzik znajduje się na miejscu 361 więc skoro oni byli w stanie ugrać seta z Denisem to myślę, że Hiltzik też spokojnie może tego dokonać, bo w tym turnieju głównym dyspozycja mu sprzyja i odprawił już dwóch rywali, którzy byli faworytami w meczach z nim. Początkowo chciałem zaryzykować na niespodziankę i zwycięstwo Jareda ale ostatecznie wybieram bezpieczniejszy typ z handicapem i myślę, że tego jednego seta będzie ten gracz w stanie ugrać. Obaj panowie spotykali się do tej pory 2 razy na korcie i oba spotkania wygrywał Kudla. Najpierw w 2014 roku na turnieju challengerowym w amerykańskim Champaign Denis wygrał 2-0 (7-5 , 6-3) a następnie w roku 2017 na turnieju challengerowym w amerykańskim Knoxville Kudla wygrał 2-0 (6-3 , 6-4). Oba te spotkania były rozgrywane tak jak i to dzisiejsze na nawierzchni twardej w hali. Pora aby Hiltzik bardziej powalczył i tym razem ugrał przynajmniej seta z Kudlą. Myślę, że szansa na to jest całkiem spora, bo jak pisałem wyżej Kudla jakoś nie za specjalnie mnie ostatnio przekonuje, bo gra bardzo nierówno. Oczywiście to tylko moja opinia na jego temat nie trzeba się z nią zgadzać ;) wszystko zweryfikuje kort
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: powyżej 10,5 rożnych
Kurs: 2,1
Bukmacher: forBet
Analiza:
W nie najlepszy terminarz po przejęcie drużyny z Gdańska trafił Stokowiec. Najpierw Legia, teraz Lech, dla niego ta przerwa na kadrę to jak zbawienie, będzie miał trochę czasu aby poukładać tą grę Lechii. Czy mu się uda zobaczymy w następnych 2 kolejkach po przerwie gdzie też nie będzie miał łatwo, mecze z Koroną i Arką.
W tym spotkaniu wybieram typ na rożne, które są bardzo mocną stroną miejscowych i których to nabijają zdecydowanie najwięcej w lidze. Do tej pory 176, druga Korona ma aż 20 rożnych mniej.
Lech u siebie gra bardzo ofensywnie, spycha rywali do głębokiej defensywy czego efektem jest spora liczba rożnych. Lechici często sami pokrywają linie rożnych, dla przykładu w ostatnim meczu z Jagą wykonywali 11 rożnych, z Cracovią 10, z Wisłą K. 12, z Legią 10, oczywiście zdarza się też sporo mniej jak z Wisłą P. tylko 4 rożne ale to są wyjątki.
Moim zdaniem piłkarze Lecha od początku mocno przycisną gości aby jak najszybciej zdobyć bramkę i wybić rywalom marzenia o dobrym wyniku i tym samym potwierdzić, że ostatnie wysokie zwycięstwo nad Jagą nie było dziełem przypadku.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia ,2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie:
FC Emmen - Helmond
Typ: 2 (spotkanie bez remisu- remis=zwrot)
Kurs: 5,2
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
dziś bardziej sugeruję się kursem niż przeczuciem o wyższości gości. Moim zdaniem w tym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta i dla tego kurs z &quot;podpórką&quot; na gości ,którzy nie są by najmniej w jakiejś opłakanej sytuacji jeśli chodzi o formę bo na 5 ligowych spotkań 4 razy wygrali i raz przegrali.
Pozdrawiam.
▶ ZWROT
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 1.drużyna zdobędzie goli (powyżej 2,5 )
Kurs: 2.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Lech u siebie w tym sezonie ma bardzo dobrą formę, do tego po ostatnim meczu nastroje w zespole uległy poprawie, przez co można liczyć na podtrzymanie dobrej gry ofensywnej, z którą w meczach u siebie i tak nie było kłopotu w tym sezonie. Liczę na to że skuteczność w wykorzystywaniu sytuacji zostanie podtrzymana na dobrym poziomie, co powinno dać sporą szanse na trzy gole u siebie w meczu z Lechią Gdańsk. Goście z kolei w tragicznej formie, sezon kompletnie stracony, wielkiej poprawy w ich grze na wiosnę nie widać. Jeżeli u siebie są w stanie tracić tyle bramek co w typie na mecz z Lechem na wyjeździe, to myślę że kurs jest wart ryzyka. Lech nie ma problemów kadrowych na ten mecz (poza brakiem Makuszewskiego, ale to żadna nowość), także myślę że warto pojść w moją propozycje. Jedyne co to pogoda, dziś będzie dosyć wiecznie wieczorem i to może przeszkodzić w płynnej grze, oraz warunkach dla samych piłkarzy, gdyż temperatura będzie odczuwalna na kilka stopni na minusie. Pomimo tego polecam mój typ.
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice- Zagłebie Lubin
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1,96
Buk: LVBET
Zaczynamy 29 kolejkę Lotto Ekstraklasy w Gliwicach, gdzie zagrają dwa w ostatnim czasie fajnie wyglądające zespoły. Mimo dobrej, asekuracyjnej gry w defensywie obu zespołów, uważam że zobaczymy dzisiaj bramki. Zarówno Piast jak i Zagłębie stwarzają sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, grają nieźle piłką jak na poziom Ekstraklasy i potrafią strzelać bramki. Troszkę gorzej wyglądało w tym elemencie Zagłebie, ale Filip Starzyński jest w co raz lepszej dyspozycji i w końcu Jakub Mares będzie mieć wsparcie w ataku Miedziowych. Piast mimo słabego początku z meczu na mecz się rozkręca i gdyby do końca rundy zasadniczej było trochę więcej kolejek to śmiem twierdzić że zobaczyli byśmy Gliwiczan w górnej ósemce. Bardzo dobra gra, zwłaszcza pod względem motorycznym i agresji w meczu derbowym z Górnikiem Zabrze i pokaz skutecznej i mądrej gry w rozegraniu w meczu z Sandecją przed tygodniem pokazują że Piast jest mocny na wiosnę i może zagrozić najlepszym. Stawiam na fajny ofensywny mecz, z minimum 2-3 bramkami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom