>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: bjerringbro/silkeborg-skanderborg
Typ: bjerringbro/silkeborg -2,5

Kurs: 1.49
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj wracam do mojego szczypiorniak i wybralem spotkanie w lidze dunskiej.w tej lidze zostaly tylko 3 mecze w rundzie zasadniczej i w niektorych spotkaniach moga padac zaskakujace wyniki lecz ja uwazam ze w tym tak nie bedzie bo druzyny maja o co grac i zagraja na max.gospodarze zajmuja 3 miejsce ale maja szanse nawet na pierwsze i gdy jest szansa pewnie beda probowac,goscie zajmuja 11 miejsce ale maja szanse jeszcze na play-offy.zdecydowanym faworytem meczu sa gospodarze,ktorzy w ostatnich latach notorycznie graja minimum w polfinale,w tym takze wymieniani sa do zwycienstwa,a na pewno do medalu.jak pisalem wyzej zajmuja 3 miejsce-ich bilans:17/23,u siebie 9/11.skanderborg gra duzo gorzej-pewnie znowu bedzie ghral w barazach o utrzymanie-ich bilans 7/23,na wyjezdzie 2/11.jesli chodzi o bezpoosrednie pojedynki to znalazlem 7 pojedynkow na goisku silkeborga i tylko w jednym byl remis,a reszta dla gosci i to duzo wieksza przewaga niz ja proponuje.uwazam ze gospodarze podejda do meczu na powaznie i spokojnie wygraja.pozdrawiam
✅49
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Esktraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 1 i bts
Kurs: 3,35
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Lechia daleko w tyle tabeli, bo w przeciwieństwie do Lecha kiesko gra u siebie. Wyjazdy grają podobnie, ale w potyczkach domowych Lech bije Lechię na głowę, wygrał 10 z 13 meczów. Wygrywał nawet, jak im gra nie szła (myślę o meczu ze Śląskiem). Lechia natomiast tylko 3 wygrane w 14 meczach. Lechia wyjazdów nie wygrywa, 3pkt zanotowali w tylko 3 meczach na 13 rozegranych. Wg mnie dzisiaj przegra, ale jednak strzeli gola, bo rzadko im się zdarza, aby nie wbili choćby tego 1. Lech wygrał ostatnio z Jagą 5-1, dzisiaj będzie podobnie, ale nie w takich rozmiarach.
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ligue 1
Godzina: 20:45
Mecz: AS Monaco-Lille
Typ: Powyżej 5,5 rzutu rożnego do przerwy
Kurs:2,60
Bukmacher: forBET
Analiza:
W dzisiejszy wieczór odbędzie się spotkanie dwóch ofenywnie nastawionych w tym sezonie drużyn, Monaco będzie chciało od Początku zaatakowac i strzelic szybką bramke i umocnić się na pierwszej pozycji w tabeli Ligue 1, natomiast Lille będzie chciało wkoncu wygrac na cudzym boisku, obie drużyny plasują się bardzo wysoko pod względem bitych rzutów rożnych, jestem pewien, że zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie z kilkoma golami i wieloma sytuacjami co gwarantuje nam dużą ilość rożnych,
Powodzenia
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells - Tenis
22:00
Del Potro J. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. +1,5 seta
2,02 w Unibet

H2H 6:2 z dawnych lat, ale tylko w 3 meczach i to bardzo dawno Kolba nie urwał seta, a ich mecze były bardzo zacięte niekiedy. Co by o nich nie pisać to obaj są tutaj w wybornej formie. JMDP myślę, że najlepsze lata gry niestety ma za sobą, Niemiec tak samo, ale obaj są nadal poza zasięgiem wielu tenisistów.
Niemiec już w Rotterdamie grał morderczy mecz z Federerem gdzie przegrał (6)6:7 5:7. Tutaj ograł Cilica i gra pewnie, choć szczerze ciężko mi sobie wyobrazić Niemca znając jego w dalszych fazach turnieju typu Masters. Pomimo to stać go na pewno na seta, a te 1,20 dość mało na JMDP. Over w meczach Argentyńczyka pokrył Ferrer i Mayer.
✅102
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom