>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.03.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:
Jastrzębie prezentuje się naprawde bardzo dobrze. Zespół bardzo dobrze grajacy blokiem i ostatnio dobrze grajacy w ataku Jean Patry. W Lidze Mistrzów ostatnio co prawda mecz rozgrywany w tygodniu, ale bez problemu Jastrzębianie wygrali w trzech setach w półfinale tych rozgrywek z Ziraatem Bankasi Anakara. Jedynie trzeci set był na przewagi, ale świetnie zagrywali Jastrzębianie i widać, że zagrywka na swojej hali funkcjonuje ostatnio ostatnio wysokim poziomie. Projekt Warszawa w ostatnich meczach nie prezentowali się zbyt obiecująco m.in: w spotkaniu w Pucharze Polski z Zawiercie przegrana w trzech setach chodz tam Warszawianie mimo porażki do zera to zagrali całkiem solidne spotkanie, natomiast w meczu z walczącym o utrzymanie Slepskiem Malow Suwałki, gdzie po pewnie wygrany pierwszym secie trener zaczął robić korekty w składzie i Slepsk wrócił do meczu. Mimo, że trener wracał do podstawowego składu to Slepsk grał jak rowny z równym. W kolejnym meczu wygrana z Zawierciem będącym w bardzo dobrej formie, ale nie wystąpił podstawowy rozgrywajacy Tavares. W tym spotkaniu Zawiercianie byli blisko zagrania przynajmniej tie-breaka, sety niezwykle wyrównane tam zabrakło naprawdę niewiele. Jastrzębski Węgiel przegrany finał Pucharu Polski, ale tam Zawiercie zagrało naprawdę kawał solidnej siatkowki i widać, że w tym spotkaniu jeszcze problem z łydka miał pierwszy rozgrywajcy Jastrzębian Ben Toniutti. Teraz już raczej jest wszystko w porządku z Francuzem. Jak już wyżej pisałem w doskonałej formie jest atakujący Patry, swietnie dysponowani środkowi w bloku, zagrywce czy w ataku. Libero Jastrzębskiego Węgla aktualnie jeśli chodzi o Reprezentacje Polski to powinien według mnie być jedynka. Ostatnio i tak na przyjęciu był Sedlacek w dość przeciętnej formie. W ataku i zagrywce też siatkarz nie wyglądał dobrze, ale z tego co wiem dzisiaj ma już zagrać i to raczej w pierwszym składzie powracający po kontuzji Rafał Szymura bardzo solidny pdzyjmujacy, który ma przejść po sezonie do Kędzierzyna-Koźle. Jastrzębianie oprócz dawnej porażki z Barkomem dość nieoczekiwane chosz trener tam popełniał wedlug mnie sporo błędów od początku wystawił mocno przebudowany skład potem starał się nadrabiać podstawowymi siatkarzami i koniec końców solidna gra Barkomu wystarczyła na wygranie tego meczu. Jastrzębianie przegrali tylko właśnie z drużyna Barkomu reszta spotkań to same zwycięstwa. Nie tak dawno pokonali w trzech setach solidna Piacenze w Lidze Mistrzów naszpikowana wieloma gwiazdami. Projekt w ostatnio w meczach wyjazdowych przegrali z Bogdanka Luk Lublin w czterech setach oraz AZS Olsztyn w trzech setach więc, gdzie w obu meczach byli faworytami. Niby można pomyśleć, że mają w tygodniu rewanżowy mecz Ligi Mistrzów I trener może oszczędzać zawodników, ale według mnie tak nie będzie i ciężki przeciwnik jest mimo wszystko dzisiaj niż w środę, gdzie Ziraat do tego meczu przystapi raczej nadal beż swojej gwiazdy Andersona i w dodatku Jastrzębskiemu Weglowi wystarczy do awansu dwa sety. Dość wyrównane kursy jeśli kadrowo Jastrzębiu wszyscy są zdrowi i gotowi do gry to powinni wygrać to spotkanie. Pozdrawiam.

185
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2864
N 350,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luton - Nottingham
Typ: powyżej 2,5 gola, powyżej 10,5 rzutów rożnych, powyżej 22,5 fauli
Kurs: 3,60
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/29-kolejka-premier-league-zaległy-13-03-2024-17-03-2024.170707/post-7252862
Analiza:

Dla Luton może być to ostatnia szansa na walkę o utrzymanie, kolejek coraz mniej a dziś grają domowy mecz z ekipą, która jest pozycję wyżej i mają do Nottingham tylko 3 pkt straty, Gra Luton może się podobać wielu postronnym obserwatorom, gdyż potrafią oni postraszyć silne ekipy i strzelić gola lub 2. Ich głównym problemem jest jednak defensywa, gdyż tracą mnóstwo goli i nie potrafią dowieźć 3 pkt do końca i trwonią przewagi których nikt by się nie spodziewał, że roztrwonią. Tak było np. w poprzedniej kolejce, gdzie prowadzili do przerwy 0:3 na wyjeździe z Bournemouth, by ostatecznie przegrać 4:3, zremisowali też 4:4 z Newcastle, prowadząc od 62 minuty 2:4. Tych punktów może brakować na koniec sezonu, dlatego ten mecz dziś jest bardzo istotny i trzeba powalczyć o 3 pkt. Zdecydowałem się na takie kombo gdyż powinno to być ciekawe spotkanie. Luton sporo strzela i jeszcze więcej traci goli - bilans bramkowy 41:59, over/under 2,5 gola 20-8. Notingam jest nieco bardzie underowe, jednak średnia bramek w ich meczach wynosi dokładnie 3 na mecz - bilans bramkowy 34-50, ober/under 2,5 gola 15-13. Tutaj gole są niemal pewne, a wynik remisowy nie powinien nikogo zadowalać. Powinno być też dość ostro, dlatego warto iść w faule, linia dość niska jak na wagę tego spotkania. Obie ekipy faulują średnio około 11,5 razy na mecz. Luton na 5 ostatnich meczów pokrywali ten over 4 razy, Nottingham również 4/5 ostatnich meczów notowali razem z rywalami minimum 23 faule. Na koniec rzuty rożne, Luton ma średnio 5,61 rzutów rożnych na mecz, a rywali dopuszczają do średnio 6 rzutów rożnych w meczu. U siebie statystykę rzutów rożnych mają jeszcze lepszą - 6,93 na mecz. Nottingham wykłada nieco słabiej w tej statystyce, 3,68 rzutów rożnych na mecz i rywalom pozwalają na 6,64 rzutów rożnych na mecz, Ostatnie 5 meczów Luton to odpowiednio 17, 4, 14, 14 i 14 rzutów rożnych, ostatnie 5 meczów Nottingham pod względem ilości rzutów rożnych wygląda następująco: 7, 9, 10, 15 i 9 rzutów rożnych.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 482,7K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - champinship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rotherham Huddersfield
Typ: huddersfield
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Czy Terriery przyjadą dzisiaj po 3 punkty do Rotherhamu? Myślę, że tak. Najgorsza druzyna ligi a więc Rotherham podejmie u siebie ekipę Huddersfield. Gospodarze grają w tym sezonie tragicznie. W 37 kolejkach zdobyli zaledwie 19 punktów. Mają aż 19 punktów straty do przedostatniego miejsca. Właśnie Huddersfield ma te 38 punktów i na pewno dzisiaj będą chcieli zainkasować 3 punkty by byx może wyskoczyć nawet ze strefy spadkowej. Takie mecze trzeba po prostu wygrywać jeśli chce się utrzymać w lidze. Gospodarze mają serię 9 porażek z rzędu w tym 2 ostatnie po 5:0. W pierwszym spotkaniu Huddersfield wygrało 2:0. Oby dzisiaj również wygrali.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bilbao - Alaves
Typ: BetBuilder - Bilbao wygra, over 2,5 gola w meczu, Bilbao over 4,5 rzutu rożnego
Kurs:
3,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mój dzisiejszy typ idzie w kierunku półwyspu Iberyjskiego. Mianowicie stawiam na Basków z Bilbao w pojedynku z Alaves. Jeden z kolegów już się zajął tym meczem. Całkowicie zgadzam sie z jego opinią i widzę to podobnie, tylko ja pójdę trochę odważniej. Podopieczni Valverde są na San Mames praktycznie bezbłędni. Bilans pojedynków w domu brzmi 10-3-1 (jedyna porażka z Realem w pierwszej kolejce ligowej 0:2). Bilans bramkowy również mówi sam za siebie 34:14, jak na czternaście gier dla mnie ok. Baskowie tylko trzy razy z tych czternastu gier nie potrafili co najmniej dwa razy umieścić piłki w siatce przeciwnika (Barcelona 0:0, Real 0:2, Las Palmas 1:0). Goście w delegacji prezentują się średnio. Na wyjazdach zdobyli tylko 11 punktów ze swoich 32, co pokazuje że lepiej się gra biało niebieskim na własnym obiekcie. Tak jak kolega wyżej wspominał Baskowie ciągle są w grze o TOP 4, bo tracą tylko 2 punkty do Athletico Madryt. Takie spotkania jak dziś Rojiblancos po prostu muszą wygrywać. Stawiam zdecydowanie na Bilbao, chociaż od razu wspomnę że nie wykluczam straty gola przez miejscowych. Dodatkowo kurs próbuje podbić rożnymi gospodarzy. Gracze z kraju Basków grając u siebie statystycznie nabijają 5,58 rożnego na mecz. Zakładanej przeze mnie linii nie udało się wypracować ekipie z Bilbao tylko grając z ekipami z Topu (Barcelona 4, Girona 3, Athletico 3), w pozostałych grach pięć rożnych to było minimum po stronie miejscowych. Stawiam, że dziś wieczór również staną na wysokości zadania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Esport, League of Legends LCS
Godzina: 21
Spotkanie: 100Thieves - NRG
Typ: NRG wygra
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/league-of-legends-sezon-2023.164184/post-7252926




Hej wczoraj cuda na kiju dzialy sie w meczu opisanym wyzej. Mlyn totalny, Team Liquid w osytatniej mapie mial wszystko w swoich rekach, ale przegral ja bo nie trzymali cisnienia. Zagrali jak gracze silvera i to tego niskiego. Dzis vice lider po meczach grupowych 100T, gra z bedaca w kryzysie druzyna NRG. Chlopy od ostatniego sezonu zapomnialy jak sie gra w lige legend. I ostatni zwyciezca splitu w tym roku gra fatalnie. Dhokla gra jakby mial jedna reke, podejmuje glupie decyzje, jest upokarzany w lane phase. Dzis stawiam na ich przelamanie. Wierze, ze w koncu zagraja to co dalej uwazam, ze potrafia czyli dobra lige legend. Mam nadzieje, ze nie ebde naiwny, nie wiele osob wierzy, ze ten mecz wygraja. Gdyby to bylo BO1 nie podjalbym sie gry na nich, ale to jest BO5, i licze ze w trudnych momentach uniosa presje i stana na wysokosci zadania. Przegrali oni ostatnie spotkania i maja serie 0w i 4l. Dodac mozna jeszcze ze na ostatnich 10 gier wygrali tylko 2. Absolutne rozczarowanie i kompromitacja tej federacjii. Graja w dolnym bracket, i dzisiejsza porazka eliminuje ich z walki w tym splicie. Powodzenia

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom