>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.04.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 16. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rapperswil - Winterthur

Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,31
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj liga, którą ostatnio się trochę zainteresowałem, mianowicie lecimy do Szwajcarii. Rapperswil to drużyna będąca mocniejszym średniakiem tamtejszej 2 ligi, natomiast goście są drużyną z przedostatniego miejsca, która nadal nie jest do końca pewna utrzymania. Gospodarze są w dobrej formie, w ostatnich meczach u siebie pokonali wszystkie drużyny z czuba tabeli. Wszystkie z handicapem. Natomiast goście nie błyszczą formą w delegacjach. W 13 meczach zdobyli jedynie 10 punktów. Gdyby w tej lidze nie było Xamax, który zdominował te rozgrywki to myślę, że drużyna Rapperswil byłaby jedną z pretendentów do awansu. O +1,5 bramki w tym meczu nie powinniśmy się zbytnio martwić, patrząc chociażby przez pryzmat tego, że gospodarze w ostatnich meczach u siebie wygrywają przynajmniej dwoma bramkami. Podsumowując, gospodarze są sporo lepszą drużyną, jednak poprzez format tej ligi (tylko lider awansuje), grają oni głównie dla satysfakcji kibiców, lecz pokazują że nie mają zamiaru odpuszczać żadnego spotkania i że będą w przyszłym sezonie bić się o awans. Pozdro! ;)
✅131
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 0:30
Spotkanie: Oklahoma - Utah
Typ: Przedział punktowy 201-210
Kurs: 2,90
Bukmacher: iforBet
Analiza: Witam. Ostatnie mecze mi siadają fajnie to znak, że pora zaryzykować na bardziej ambitny kurs. Wybrałem spotkanie w Oklahomie gdzie gospodarze mierzą się z Utah. Początkowo myślałem nad linia -210,5 pkt, ale stwierdziłem, że pójdę jeszcze krok dalej. Utah w kapitalnej formie, Donovan Mitchell zdobywa punkt za punktem, a defensywa powstrzymuje rywali często przed setnym punktem. Po drugiej stronie Oklahoma, czyli krótko mówiąc największe rozczarowanie tego sezonu. Do Westbrooka dołączył w tym sezonie George i Carmelo Anthony i wydawało się, że drużyna może walczyć nawet o mistrzostwo, ale ... nie idzie. W tym sezonie jeszcze rzadko wchodzili na pułap 200 pkt, ponieważ obie drużyny grają dość wolno, ale myślę, że dziś się zmieni. Polecam próbować grać również czysty win Oklahomy, zaraz powiem dlaczego. Russel Westbrook ten zawodnik liczę, że dzis pokaże na co go stać. Mitchell to pierwszoroczniak więc może drżeć mu ręka przy rzutach. Gobert i Adams będą walczyć pod koszem, a George będzie rzucał punkty. Liczę dziś, że &quot;grzmoty&quot; wygrają wynikiem 106-98 , a mecz rozstrzygnie się pod koniec meczu. W całej serii uważam, że Oklahoma wygra z racji swojego doświadczenia wynikiem 4-2 może nawet doczekamy się 7 meczy. Dziś stawiam tą wąską linie i liczę, że drużyny mnie nie zawiodą. Według mnie można spróbować za drobne i liczyć na fajny wyrównany mecz. To są playoffy poznajemy jak drużyny się będą zachowywać, więc nie radzę jak narazie wchodzić grubo ???? Powodzenia
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: Poniżej 206,5 pkt
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj skupiam się na meczu w Oklahomie. Idę w under a dlaczego? Już wyjaśniam. Zacznę może od przypomnienia ile punktów obie ekipy rzucały w bezpośrednich meczach w regular season, a było ich cztery: 183, 194, 186, 192 pkt. Wszystkie te spotkania miały miejsce w ubiegłym roku, pierwszy na początku sezonu w październiku a reszta spotkań odbyła się w grudniu. Dlaczego o tym mówię? Bo Jazzmani w 2018 roku grają o niebo lepiej. Zauważmy jeszcze fakt, że w 2 z 4 spotkań poza grą był filar obrony Jazz, czyli R.Gobert, mimo to w każdym z tych spotkań widzieliśmy bardzo mało punktów. Warto też dodać, że w szeregach OKC w tych meczach grał jeszcze A.Roberson, który musiał zakończyć sezon przez kontuzję. Gdyby ten zawodnik był do dyspozycji to zaproponowałbym na pewno jeszcze niższą linię niż 206 pkt. Kolejnym argumentem jest też to, że Utah Jazz posiada jedną z najmocniejszych (o ile nie najmocniejszą) obron w lidze, świadczy o tym ich defensive rating - 101,6 (2 miejsce tuż za Bostonem), OKC zajmuję pod tym względem 10 miejsce. Faza PO to całkiem inna bajka, tutaj nie można sobie pozwolić na odpuszczanie w defensywie, wiedzą o tym zarówno jedni jak i drudzy. Liczę na powtórkę z sezonu regularnego i mniejszą ilość punktów.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Płock-Kraków
Typ: 2
Kurs 3.15
Buk fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie tej kolejki w polskiej ekstraklasie piłkarskiej w grupie spadkowej. Ekipa Wisły Płock na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Krakowskiej Wisły. Oba zespoły w tym sezonie już osiągnęły plan minimum i dostały się do górnej częsci ekstraklasy. Nieoczekiwanie Płock jest wyżej od zespołu z Krakowa i ma nad nim na chwilę obecną 5 punktów przewagi. Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach ligowych zanotowali 4 wygrane oraz 1 podział punktów, goście natomiast nie wygrali w dwóch poprzednich spotkaniach , więc teoretycznym faworytem do zwyciestwa w tym spotkaniu wydają się być gospodarze, ale no właśnie Płock od 2000 roku na swoim stadionie z zespołem Krakowskiej Wisły mierzył się 11 razy no i najlepsze jest to w tym wszystkim że nigdy nie zdołał pokonać białej gwiazdy, goście wygrywali w 7 spotkaniach i padło 4 podziały punktów, tutaj na pewno gospodarze też będą próbowali zdobyć 3 oczka żeby przybliżyć się do europejskich pucharów, ale jak dla mnie goście w tym spotkaniu powinni sięgnąć po komplet punktów, czasami jest tak że żadne argumenty za zespołem gości nie stanowią a jednak czuję że tutaj to Wisła z Krakowa zdobędzie komplet punktów, liga polska wiadomo jaka jest widzieliśmy po piątku i sobocie jak wszystkie 3 zespoły z górnej częsci poniosły porażki. Stawiam na wynik 1:2 na koniec spotkania.
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tunis
Godzina: 13.00
Spotkanie: Milojevic - Popyrin
Typ:
Milojevic wygra 2:0
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betrally

Analiza: Na dzisiaj wybieram typ na młodego Serba Milojevicia (197 ATP) z Australijczykiem Popyrinem (425 ATP). Milojevic w ostatnich tygodniach osiągał może kiepskie wyniki, ale grał z zawodnikami którzy są wysoko w rankingu, lub tymi w formie. Mimo to potrafił powalczyć w tych meczach i na pewno pozostawił dobre wrażenie. Popyrin jeśli wygrywał w ostatnim czasie, to tylko z nołnejmami z dalszych miejsc rankingu. Czysty win na Serba to pewka, ja obstawiam w konkursie wynik 2:0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, 2 liga.
Godzina: 20.00
Spotkanie: Young Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 3.00

Bukmacher: Unibet
Jutro zaległe spotkanie na zapleczu Eredivisie, bardzo ważny i bardzo ciekawy mecz, ale od początku..
Młody Ajax zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 70 punktów, z tyloma samymi punktami viceliderem jest NEC a przed nimi lideruje Fortuna Sittard z 72 punktami.
Jeśli jutro nie padnie remis to którąś z tych drużyn wyprzedził Fortunę.
Do końca pozostaną już tylko dwie kolejki a awansuje bezpośrednio tylko jedna drużyna.
Dlaczego idę w kierunku gości?
Jak wiemy Ajax nie może awansować do elity bo tam gra ich pierwsza drużyna!
Założony w 1900r. i zasłużony klub dla holenderskiej piłki po spadku chce jak najszybciej wrócić do elity i ma na to ogromna szansę, trzeba jutro wygrać, wskoczyć na fotel lidera i za dwa tygodnie świętować awans.
Dziwi mnie kurs na to spotkanie, moim zdaniem jutro to wszystko ulegnie zmienia, kursy sie bardziej wyrównaja, więc trzeba uderzyć już dziś.
Pozdrawiam.
⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia , Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Nijmegen
Typ: poniżej 3
Kurs:
2,08
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Jak Holandia to powinny być overy. Ale nie tym razem. Jak grają ekipy z czołówki to wyniki z reguły sa niższe i zespoły pilnuję się aby nie stracić, a dopiero później aby coś strzelić, co czasami przekłada się na niski remis , lub niewielką wygraną jednej z drużyn. Co prawda ostatnio w meczach H2H było 2:1 w 2017 i 2015.Jak spojrzy się w wyniki Nijmegen to dużą grupę stanowią mecze zakończone zdobyciem 3 goli aż 9 – krotnie, ale strzelenie mecze z dwoma golami to aż 11 spotkań, z 4 bramkami to 4 spotkania z pięcioma to 5 spotkań i z 1 bramką to 2 mecze. Patrząc statystycznie szansa na 2 gole lub zwrot w przypadku 3 bramek jest. Przy taki kursie warto zaryzykować. Ajax bardziej ofensywny, ale w głównej mierze typ opieram na próbach defensywnych obu zespołów.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves
Typ: Houston i over 215,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami kolejna noc w Play offowej atmosferze. Tutaj gospodarze to zdecydowany faworyt. Houston to najlepsza drużyna w całej NBA, za zachodzi wyszli z 1 miejsca z bilansem 65:17. Grają pierwszy mecz u siebie z Minnesotą, która do ostatniego meczu walczyła o awans do 8. Wywalczyli go po dogrywce z Denver i już wtedy było widać ile sił kosztowało ich to spotkanie. Houston sobie pograli rezerwami ostatnie mecze i dobrze odpoczęli do tego starcia. Wypada Luc Mbah dobry obrońca, do tego niepewny występ Andersona, ale on już nie gra od dłuższego czasu. generalnie podpieram się statystykami z sezonu zasadniczego. Houston wygrało 4 razy przeciwko Minnesocie i były to jednostronne pojedynki. W styczniu 116:98, w lutym 108:126 oraz 120:102 oraz w marcu 120:129. Te mecze były bardzo overowe i zdominowane przez Houston. Wiem, że teraz zaczyna się PO i poważniejsza obrona, więc jak wiadomo mecz może się różnie potoczyć. Ja idę w kierunku gospodarzy i moim zdaniem powinni tutaj pewnie wygrać. Wilki w ofensywie potrafią postraszyć, więc liczę na sporo punktów. Powodzenia!
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Freiburg
Typ: 1
Kurs 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na zakończenie 30. kolejki Bundesligi taki oto meczyk. Pojedynek na dnie, pojedynek o przetrwanie. Obie drużyny potrzebują punktów żeby odbić się od strefy spadkowej. Mainz zajmuje aktualnie miejsce &quot;zapewniające&quot; grę o utrzymanie w lidze, Freiburg znajduje się oczko wyżej, z przewagą 3 punktów. Dwójka spadkowiczów jest już w zasadzie znana, to HSV i Kolonia. Trzeci szczęśliwiec prawdopodobnie zostanie ustrzelony spośród Mainz, Freiburga lub Wolfsburga. Jeśli pierwsza z wymienionych ekip nie chce się pogrążyć to musi jutro wygrać. Wówczas zrówna się punktowo z drugą oraz trzecią. A dlaczego miałoby się tak stać? Pomijam już aspekt motywacyjny i śpiewki o nożu na gardle. Mainz nie gra tak tragicznie jak tragicznie wygląda ich sytuacja. Podopieczni Pana Schwarza w ostatnim czasie mieli ciężkie mecze do rozegrania, Freiburg w sumie też. Z tą różnicą, że Mainz w kilku z tych spotkań naprawdę zagrało nieźle. Przykład? Ze spotkań u siebie to na pewno mecz z Schalke, przegrany 0:1. Tylko cud sprawił, że ekipa z Gelsenkirchen zdobyła pełną pulę. Tak samo niezły mecz z Gladbach, tutaj akurat 0:0. Nieco wcześniej mecz z Bayernem, przegrany 0:2, ale liczbowo wcale nie było przepaści. Mówi się, że statystyki nie grają, no ale Mainz stwarza sobie sytuacje, najwyraźniej brakuje skuteczności, może także szczęścia, więc przełamanie musi w końcu nastąpić. Wracając jeszcze do meczu z Bayernem to Freiburg też niedawno podejmował Bawarczyków na swoim terenie, skończyło się 0:4 po jednostronnym meczu. Tak samo ostatnia porażka u siebie z Wolfsburgiem albo nieudany wyjazd do wspomnianego chwilę wcześniej Schalke (0:2 w plecy, zero walki). Nie żebym był subiektywny, ale Mainz walczy, próbuje coś zrobić, zmienić. Dlatego uważam, że w poniedziałkowym meczu zagrają o 3 punkty i je zdobędą. Kursik zadowalający, mam nadzieję, że to będzie dobry typ.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Utah Jazz
Typ: OKC / under 205,5
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ale Cavs dali ciała.. no chyba pierwszy raz, aż tak diametralnie się pomyliłem na tym forum. Biorę ten błąd na klatę, może byłem trochę zbyt pewny siebie i pycha zgubiła. Idę jednak dalej w swoją dewizę, że playoffy rządzą się swoimi prawami. Gospodarze mają team zbudowany właśnie pod te fazę rozgrywek. 3 all starów kontra rookie :p Bardzo ogólnikowo, bo Utah to oczywiście coś więcej niż tylko Mitchell. Moim zdaniem przewagę parkietu utrzymają dużo bardziej doświadczeni OKC. Przewiduję underowy mecz, bo jest to jedyna szansa Utah - sp0walniać grę. W 4 zeszłych bezp0średnich sp0tkaniach g0ście nie d0rzucili do 100. p0w0dzenia
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia
Mecz: Astra - FCSB
Godzina: 19.45
Typ: 2 i under 3.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: 1xBet
Analiza: Kolejny raz liga rumuńska. Steaua podchodzi do tego spotkania jako wice lider tabeli po tym jak swój mecz wygralo Cluj. Goście w dobrej dyspozycji, ostatnią ligową porażkę ponieśli właśnie z Astra (2-0) ale aż 26.11.17r. Od tamtej pory notowali zwycięstwa i kilka remisow. Jedynie porazki w LE i pucharze. Wielokrotny mistrz Rumunii ma sporo doświadczenia i jasno określony cel na ten sezon, zająć pierwsze miejsce. Astra cztery ostatnie spotkania w tym jedno pucharowe to trzy porażki i jeden remis a bilans bramek 1-5. Forma jak widać nie napawa optymizmem. FCSB w rundzie mistrzowskiej narazie jeden remis na wyjeździe z Cluj. Myślę że jak to w Rumunii bywa, dużo goli nie uświadczymy i linia 3.5 wydaje się bezpieczna. Stawiam na 0-2
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rapperswil - Winterthur

Typ: Rapperswil -1HA (zwrot przy wygranej jednym golem)
Kurs:
2,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Kilka dni temu ekipa Rapperswil mnie zawiodła i tylko zremisowała z drużyną Wil. Dziś liczę na to, że staną na wysokości zadania i ograją niżej notowanego rywala.
Rapperswil w ostatnich pięciu meczach u siebie zdobyli 13 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Szanse na awans juz dawno uciekły gdyż Xamax jest poza zasięgiem. Walka o wicemistrzostwo jak najbardziej realna. Ich dzisiejszy rywal zajmuje przed ostatnią pozycję w tabeli i wciąż nie może być pewny utrzymania w lidze.
Przypomnę, że Rapperswil to beniaminek. Ich dobra postawa jest zaskoczeniem dla wielu kibiców.
Jeśli Rapperswil potrafili niedawno ograć wicelidera 2-0, to dlaczego nie mieliby pokonać ekipę, która w delegacji nie wygrała od 3 meczów. Gospodarze, to trzecia najlepsza druzyna grająca u siebie. Na 14 spotkań wygrali osiem, cztery zremisowali i tylko dwa przegrali. Ich dzisiejszy rywal dotychczas w delegacji wygrał tylko dwa razy (w tym raz z ostatnią drużyną). Stawiam dziś na 2-0.
✅176
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Randers Cimbria - Horsens IC handicap [5,5- 0]
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Jest to czwarty pojedynek półfinałowy w Dani.Narazie po 3 pojedynkach Horsens prowadzi 2-1.Jednak w ostatnim spotkaniu przegrali na swoim parkiecie wysoko 76-93.Teraz przy dopingu swojej publiczności napewno Randers bedą chcieli doprowadzic do wyrównania stanu rywalizacji.W sezonie zasadniczym gospodarze zajęli 5 miejsce w tabeli z 18 punktami zdobytymi.Następnie w ćwierćfinale pokonali 3-1 Horsholm.Ich rywal Horsens IC w sezonie regularnym spisywał się znakomicie zajmując 1 miejsce z 19 zwycięstwami i tylko 2 przegranymi pojedynkami.W ćwierćfinale gładko 3-0 pokonali Stevnsgade.Myśle że Randers zrobi wszystko żeby wygrać ten pojedynek,a jak przegra to minimalnie.Ostatni wynik pokazuje jednak ze ich forma idzie w góre.
12/04/18 BP
Horsens IC - Randers Cimbria 76:93
09/04/18 BP
Randers Cimbria - Horsens IC 79:81
04/04/18 BP
Horsens IC - Randers Cimbria 102:97
04/03/18 BASK
Randers Cimbria - Horsens IC 85:93
✅87
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Liga Siatkówki Kobiet
Godzina:
18:00
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław
Typ: ponad 3.5 seta w meczu
Kurs: 1.40
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na wstawienie tego meczu czekałem od rana. Nie dawno grałem już na ilość setów i weszło bez problemu, więc mam nadzieję, że i teraz się sprawdzi. Drugi mecz kobiecej siatkówki o 9 miejsce w lidze (do 2 wygranych), pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Impelem Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem KSZO w stosunku 3:2. Zresztą i poprzednie jeszcze 3 mecze (czyli od początku 2017 roku) kończyły się w stosunku 3:2 lub 3:1, tyle że tamte spotkania wygrały siatkarki Impelu. Jak widać po wynikach, potencjał obu zespołów jest w miarę wyrównany, więc i teraz liczę na zdobycze setowe z obu stron.
Dodam jeszcze, że rundę zasadniczą KSZO zakończyło na 9 miejscu (28 pkt, 10-16), natomiast Impel na 10 pozycji (26 pkt, 8-18). Powodzenia!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - ATP Monte Carlo 2018 - Masters 1000
11:00
Rublev A. - Haase R.
Haase R.
2,10 w 1XBET

Różnica w wieku to dekada. Od turnieju w Holandii Rublev mocno przygasł, notuje 4 porażki z rzędu, a wydaje mi się, że mączka wcale tak go nie premiuje w tym meczu. Holender jeszcze kilka ładnych lat temu miał świetnie wyniki na clayu. W tym roku jak już nie raz pisałem jest w całkiem niezłej formie, a jak przegrywa to z zawodnikami w formie i to po walce. Na Marrakech nie patrzę bo to wiadomo, że pół-turniej w porównaniu z 1000 w Monako.
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 15:30
Spotkanie: Haotian - O&#39;Donnell(wzowienie od stanu 2-6)
Typ: Haotian
Kurs: 5,1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszej sesji dość nieoczekiwanie na wysokim prowadzeniu jest Martin O&#39;Donnell 6:2. Wydawać by się mogło że przewaga jest sporawa biorąc pod uwagę fakt że gramy do 10 wygranych partii, ale...
po 1) O&#39;Donnell nie ma jeszcze sporego doświadczenia w main tourze i może zacząć grać trochę bardziej nonszalancko i w głupi sposób może zacząć dawać szansę CHińczykowi
po 2) Haotian kapitalnie zaprezentował się w 1szej rundzie, przede wszystkim pod względem setek których wbił w liczbie 3 na przestrzeni 5 partii, jakby to powtórzył to wynik sybko zrobi się remisowy
po3) Haotian jest lepszym graczem
po4) w 1szej rundzie O&#39;Donnell chyba prowadził już 7:1 z HAmiltonem i pozwolił wygrać wtedy rywalowi 5 partii z rzędu. Więc potrafi zmitrężyć taką przewagę.
po5) Z fartem ;)

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2. Liga Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Błękitni Stargard - Radomiak Radom
Typ:
Leândro strzeli i Radomiak wygra
Kurs: 4,5
Bukmacher: forbet
Analiza:
Leo to obecnie najlepszy strzelec II ligi. 15 bramek w 23 meczach mówi samo za siebie. Obecnie 4 spotkania bez bramki. Czas na przełamanie. Brazylijczyk odpoczywał w ostatniej potyczce Radomiaka z Gwardią Koszalin (pauza za kartki), więc do spotkania z Błękitnymi podejdzie na świeżości.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: West Ham United-Stoke City
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,9

Bukmacher: fortuna

Witam! Na dzisiaj wybrałem typ z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii - bramka po obu stronach w meczu West Hamu ze Stoke City. Obie drużyny walczą o utrzymanie w Premier League, więc możemy się spodziewać bramek zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny. Według bukmacherów drużyna z Londynu ma większe szanse, jednak Stoke znajduje się w strefie spadkowej i może dzisiaj postawić wszystko na jedną kartę. W meczu z Tottenhamem &quot;The Potters&quot; próbowali powalczyć o trzy punkty i przez długi czas utrzymywał się wynik 1-1 ale Totki okazały się za silne, West Ham to mimo wszystko przeciwnik innego kalibru, więc można tutaj powalczyć tym bardziej, że Stoke nie przegrało z &quot;Młotami&quot; na ich stadionie od 7 lat. Co do West Hamu to wracają do coraz lepszej dyspozycji (lepiej późno niż wcale..) i mają duże szanse na to, aby pozostać w Premier League. Po serii trzech dotkliwych porażek Młoty w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyły cztery punkty i przybliżyli się do utrzymania.
Dzisiaj zarówno jednej, jak i drugiej drużynie będzie zależało na tym aby wygrać, więc możemy spodziewać się bramek po obu stronach! Obstawiam wynik 2-1 dla West Hamu.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: West Ham United-Stoke City
Typ: obie drużyny strzelą gola i plus 2,5gola/TAK
Kurs: 2,38

Bukmacher: fortuna
To co zrobiły polskie drużyny/Lech,Legia/to mistrzostwo Europy,ale to co zrobił M.U. to już Mistrzostwo Świata.
Teraz na temat.Remis nie daje nic żadnej z drużyn.
WHU wygrywając ten mecz teoretycznie zapewni sobie pobyt w P.League na następny rok.
Stoke przegrywając,lub remisując właściwie może się już powoli żegnać z ligą.
Tu nie będzie żadnego kombinowania,ale mając na uwadze wczorajszy mecz Arsenalu stawiam na gole z obydwu stron i ciekawe widowisko.
Ostatni mecz w lidze na Britannia Stadium Wugrali zawodnicy

CD
WHU 3-0
Ostatni mecz gospodarze wygrali ze Świętymi 3-0 i zremisowali z Chelsą 1-1.
Goście 4 mecz z rzędu to same porażki .Ale z bardzo mocnymi drużynami M.C,Evertonem,Arsenalem i Totkami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom