>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 16.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 16 maja




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Dynamo Bukcharest - Victoria Branesti
Typ : over 3,5
Kurs : 3
Bukmacher : Bwin
Ostatnie mecze rumuńskiej ekstraklasy obfitowały w over&#39;y. Do apogeum wysokich rezultatów może dojść jutro w Bukareszcie. Czołówka ligi chyba najbardziej wyrównana w całej Europie. Dynamo na 5 miejscu będzie chciało za wszelką cenę wyprzedzić Rapid - to kwestia honoru. A mają ku temu spore argumenty. Siła rażenia nieprawdopodobna - Torje, Alexe, Ganea. Obrona, tacy zawodnicy jak Diabate czy Oscar Rubia, chociaż nie jest to gwarancją grania na zero z tyłu, co stwarza okazję dla gości. Na co, na zdobycie bramki. Victoria nie wygrała od.. nawet nie chcę pisać kiedy zgarnęła pełną pulę. W każdym razie totalny kataklizm w drużynie gości - kompletny bałagan w linii obrony, z przodu jest nawet, nawet, no ale mówi się, że drużynę buduje się od &quot;tyłu&quot;. Tak więc ta drużyna &quot;tyłu&quot; zupełnie nie posiada, jak po amputacji, tak więc starania napastników tylko zmniejszają rozmiary porażki. I na to liczę w tym meczu. Festiwal goli gospodarzy + jakieś trafienie gości. Na tle całego sezonu Dynamo zasłużyło na coś więcej, niż 5 miejsce.
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Championship - Play Offs, Anglia
Spotkanie: Swansea - Nottingham
Typ: X
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Analiza:
Mecz sezonu dla obu drużyn ,najprawdopodbniej żadna z tych drużyn nie zakładała ,ze dojdzie ,aż do Play Offs o PremierLeague dlatego będzie to mecz z dużą ilością kartek i walki.Myślę ,że żadna z drużyn nie będzie miała zamiaru się w tym meczu otworzyć i mecz rozstrzygnie się dopiero w dogrywce ,a może i nawet w karnych.Nie lubię typować remisów ,ale jeśli jest on tak rażący jak w tym meczu to nie można przejść koło takiego kursu obojętnie. Powodzenia.
⛔ 100
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria Challenge League
Spotkanie: FC Lausanne-Sports - FC Lugano
Typ: Lausanne @ 1,90
BUK: Betclic
Analiza: Wszyscy pamiętamy Lausanne, które jeszcze nie tak dawno ujrzeć można było w obecnych rozgrywkach Ligii Europejskiej. Zespół, który kilka lat temu przechodził istną Sodomię i Gomorię (cofnięta licencja na 1 ligę, bankructwo) zmartwychwstał i dotarł aż do rozgrywek grupowych. Przebrnął przez Randers&#39;ów, pierwszoligowy Moskiewski Lokomotiv (który jak na ironię obecnie prowadzi w 1. Lidze Rosyjskiej). Na tym rzecz jasna się zakończyło, bo wyjść z grupy z CSKĄ, Palermo i Spartą Pragą było wręcz nierealnym.
Wracając do jutrzejszego spotkania, bo o tym należałoby pisać:
Sytuacja w tabeli wygląda dość korzystnie dla Lausanne. Jeszcze kilka kolejek temu zdecydowanym faworytem na awans do Super League było Lugano. Ale coś się sypło i nie wdając się w większe analizy skrócę - Lugano przegrywa z kim popadnie. Tylko jednego zwycięstwa brakuje gospodarzom do przejęcia fotela lidera i jest to jak najbardziej w zasięgu ich rąk (czy też nóg). LS powinno wykorzystać ten dołek, w jakim znalazł się przeciwnik. Na dzisiaj kurs znajduje się na bardzo przyzwoitym poziomie, jak na obecną sytuację obu drużyn. Jeśli nie wykorzystają tej szansy, to mogą mieć problem, bo kolejnym (przedostatnim) przeciwnikiem będzie obecny vice lider Vaduz. Osobiście uważam, że gospodarze powinni trafić do 1 Ligii, gdzie ich utracone miejsce.
Zachęcam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Spotkanie: SJ Sharks @ VAN Canucks
Typ: over 5,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś w nocy rozpoczynamy serię finałową Konferencji Zachodniej..Po wczorajszej wyjazdowej wygranej Tampa Bay 5:2 w finale Wschodu dziś przewiduję bardziej wyrównany mecz..San Jose po siedmiomeczowej przeprawie z Detroit wybiera się do Kanady, gdzie będzie jeszcze trudniej..Analizując mecze San Jose - Detroit nasuwa się jeden oczywisty wniosek..Najlepszą receptą na zwycięstwo dla Vancouver jest zmasowany atak od pierwszej minuty..Detroit zaczęło grać tak od momentu gdy przegrywali w serii 3:0 i 1:3 w czwartym meczu..Wygrali trzy kolejne spotkania, doprowadzając do siódmego w którym niestety ulegli..Dziś gracze Vancouver powinni wyciągnąć z tego wnioski i zagrać tak ofensywnie jak to mozliwe..A mozliwości w ataku to oni mają ogromne..W meczach z Nashville kluczem do powodzenia dla Predators i wygrania dwóch meczy było wyłaczenie z gry duetu braci Sedin, którzy strzelili o ile dobrze pamietam po jednym golu zaledwie..Mam nadzieję, ze dzisiaj sobie to powetują, tym bardziej, że mają u boku niesamowitego Keslera, który miał czas dojśc do siebie po kontuzji twarzy (dostał krązkiem)..
Z kolei San Jose po ograniu w dramatycznych okolicznosciach Detroit są na fali i podejdą do tego meczu z marszu, po zaledwie dwudniowym odpoczynku..Joe Thornton i Patrick Marleau zrobią wszystko by coś wpadło do bramki Luongo..
Wierzę, że widowisko bedzie godne miana Finału Konferencji, aczkolwiek w pierwszym meczu wstrzymam się z werdyktem..Mam nadzieję, że zarówno dziś jak i w serii wygra Vancouver..Ale będzie to ciężka przeprawa i z ocenami poczekam do meczu numer dwa..

Póki co proponuję over bramkowy..

Pozdrawiam i powodzenia..


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Dijon - Grenoble
Typ: 1
Kurs: 1.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Choć do końca bieżącej edycji rozgrywek francuskiej Ligue 2 pozostały jeszcze 2 kolejki plus 2 jutrzejsze spotkania 36 serii, nic jednak nie jest jeszcze tak do końca rozstrzygnięte pomijając pewny już spadek o klasę niżej zamykającego tabelę Grenoble. Wspomniana drużyna zmierzy się jutro w wyjazdowym meczu z wiceliderem tabeli, ekipą Dijon. Gospodarze na dzień dzisiejszy tracą 3 pkt. do liderującego Evian Thonon Gaillar (mają rozegrany o jeden mecz mniej, właśnie ten jutrzejszy z Grenoble), lecz po piętach depczą im Ajaccio, Sedan, Le Mans i Angers, które z pewnością nie pogardziłyby awansem do Ligue 1. Zawodnikom Dijon nie pozostaje nic innego jak tylko pokonanie outsidera na własnym boisku. Wprawdzie goście ostatnie 4 mecze zremisowali, w tym 2 u siebie z mocnymi Evian i Boulogne, lecz Dijon bez wątpienia stać na zgarnięcie pełnej puli. Wierzę, że faworyci nie zlekceważą rywali i przedłużą passę trzech zwycięstw z rzędu.
✅ 42
 
T 0

tio

Użytkownik
16-05-2011 20:00
Mecz: Le Mans - Laval
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - L2
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: Le Mans
Kurs: 1.57
Ladbrokes
&quot;Nie ma opcji&quot; by czysto bukmacherskim okiem spotkanie zakończyło się wynikiem innym niż wygrana gospodarzy. Wygrana pozwoli im wskoczyć na trzecią, premiowaną awansem pozycję, zakładając równoczesną wygraną Dijon, ze stratą dwóch oczek do prowadzących. Przyjezdni do tej pory z jednym z najgorszych bilansów punktowych na wyjazdach, na drugim od końca miejscu w tabeli. Gracze Le Mans umiejętnościami zdecydowanie przewyższają rywali, a taki rywal przy graniu nie bez precedensu o &#39;&#39;majstra&#39;&#39; powinien być łatwym kąskiem. Laval dopiero niedawno odnieśli drugie zwycięstwo na wyjeździe, wygrywając z o nic już nie grającymi Istres. Ich ubiegłotygodniowy remis z Evian Thonon Gaillard nie zmienia mojej opinii o typie, bo to był mecz na ich &quot;twierdzy&quot;, gdzie są jedyną niepokonaną drużyną w L2. Le Mans mają dużą siłę ognia, a więc o bramki w jakimś stopniu można być spokojnym, a że obok Angers są najlepszą drużyną grającą w destrukcji, zapowiada się mecz na 0 z tyłu.
✅ 57
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: AC Horsens vs. FC København
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie spotkanie w ramach 30. kolejki duńskiej Superligaen pomiędzy zespołami AC Horsens vs. FC København zostanie rozegrane dziś o godzinie 19:00 na stadionie CASA Arena Horsens (Horsens). Myślę, że w tym meczu padnie więcej niż 2 bramki. Ostatnie spotkania między tymi drużynami przedstawiają się następująco:
07/11/10 FC København 4 - 0 AC Horsens
27/10/10 FC København 2 - 4 AC Horsens
29/08/10 AC Horsens 1 - 2 FC København
25/04/09 AC Horsens 0 - 2 FC København
07/12/08 FC København 5 - 2 AC Horsens
18/10/08 AC Horsens 0 - 1 FC København
05/05/08 AC Horsens 3 - 2 FC København
22/03/08 FC København 1 - 0 AC Horsens
15/09/07 FC København 1 - 0 AC Horsens
22/04/07 FC København 3 - 1 AC Horsens
W każdym z ostatnich 10 meczy pomiędzy tymi zespołami zawsze padała przynajmniej 1 bramka i 6 razy padł over 2.5. FC København już wywalczyło mistrzostwo kraju więc jest to dla nich mecz praktycznie o nic, a Horsens w tym sezonie powróciło do Superligaen i niedużo brakuje by się utrzymali bo mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową i jeszcze dzisiejszy mecz do rozegrania. Tak więc napewno będą chcieli tutaj zdobyć jakieś punkty, kto wie może będą chcieli zagrać na bezbramkowy remis, ale jak stracą bramkę, to będą musieli zaatakować, bo po prostu nie będą mieli nic do stracenia. FC København przecież bramki strzelać potrafi więc strzelenie beniaminkowi to nie powinien być problem. Zawodnicy z Kopenhagi już mają zdobytych więcej punktów w tym sezonie niż w poprzednim, może teraz ich celem jest pobicie rekordu ligi który mają ustanowiony na spółkę z Brøndby IF czyli 76 punktów w sezonie. Szanse na to mają całkiem ogromne, bo przecież już w tym momencie mają 74 pkt i jeszcze 4 spotkania do rozegrania, a napewno taki rekord będzie miłym dodatkiem do tytułu mistrza kraju. Tak więc myślę, że goście dziś nie odpuszczą i strzelą z 2 bramki, do czego zdążyli już przyzwyczaić. Gospodarze wiadome, jeszcze utrzymania nie mogą być na 100% pewni więc napewno będą chcieli dziś urwać jakieś punkty, a żeby tak się stało muszą strzelać gole.
⛔ 100
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Chicago - Miami
Typ: Miami Over 83 punkty.
Kurs: 1.56
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dziś niestety znów minus 100. Na sowim koncie mam już tylko 699 punktów. Czas to zmienić. Jeszcze nie jest koniec miesiąca to na razie nie opłaca się ryzykować. Szkoda tylko że dziś brakło mi 2 rożnych do +250 punktów. Ale do meczu. Dziś pierwszy mecz z serii Chicago - Miami. Mój typ to suma punktów zdobyta przez drużynę gości. Nie będę tu pisał pierdół bo czas już do spania - Jutro poniedziałek ciężki dzień. Sam to obstawiłem i myślę że gry rano sprawdzę wynik, pojawi się uśmiech na mojej twarzy. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to :

Miami-Chicago 06.03.2011 86:87(49:40) NBA
Chicago-Miami 25.02.2011 93:89(44:53) NBA
Chicago-Miami 16.01.2011 99:96(48:53) NBA
Chicago-Miami 26.03.2010 74:103(33:63) NBA
Miami-Chicago 13.03.2010 108:95(50:49) NBA
Chicago-Miami 07.02.2010 95:91(49:42) NBA
Miami-Chicago 01.11.2009 95:87(49:48) NBA
Chicago-Miami 27.03.2009 106:87(47:49) NBA
Miami-Chicago 10.03.2009 130:127 PP(54:52) NBA
Chicago-Miami 13.02.2009 93:95(39:50) NBA

Nie wiem jak wam - koledzy użytkownicy. Ale mi to w 100% wystarcza. Myślę że Miami nawet pokusi się o zwycięstwo w pierwszym meczu. Inny typ to Miami. Ale ja wolę już nie ryzykować i włączyć się o zwycięstwo w zabawie która zwie się Typy Dnia. Polecam zagranie nawet głównej linii ustalonej przez buka - Miami over 87 po kursie - 1.91
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: LE MANS - LAVAL
TYP: 1 (-1HA)
KURS:1.96
BUK: PINNACLE
ANALIZA:
Z dzisiejszej oferty najpewniejsze wydają się być mecze w 2 lidze francuskiej. Już w wczorajszej analize typu proponowałem ten typ,więc dziś dopisze pare słów. Po ostatniej porażce Ajaccio pojawiła się super szansa dla gospodarzy do wskoczenia na podium a co za tym idzie awans do L1. Jestem przekonany,że wykorzystaja tą szanse. Patrząc do przodu w następnym meczu jadą do mających minimalne sznse na utrzymanie Vannes i w ostatniej u siebie podejmą grajacych o pietruszkę Nantes. Więc awans jest bardzo realny.
Drużyna Laval to jedna z najsłabiej grających drużyn na wyjeździe 2-5-10 A BRAMKI 7-25 i grają o pietruchę i mam nadzieje,że nie będą stawiać zbyt dużego oporu zmotywowanym gospodarzą.
Przy zwycięstwie jedną bramką mamy zwrot. Kurs leci. POLECAM
✅ 96
 
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
vs

Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue 2
Spotkanie: Dijon FCO - Grenoble
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Trzydziesta szósta kolejka Ligue 2, drugi w tabeli Dijon podejmuje u siebie spadkowicza Grenoble. Na papierze faworytem zdecydowanie są gospodarze, którzy kontynuują świetną passę i nie przegrali od 8 spotkań (6 zwycięstw, 2 remisy) i aspirują do gry w Ligue 1, ale moim zdaniem goście mimo, że nie walczą już o nic i spadają z ligi, to nie są w tym spotkaniu bez szans. Ostatnie mecze Grenoble to seria 4 bramkowych remisów ( w tym 1:1 u siebie z liderem ligi Evian TG) więc nie spodziewam się łatwego meczu dla ekipy Dijon. Grenoble jak już pokazali w ostatnich meczach łatwo punktów nie oddają, a warto dodać, że nie przegrali z Dijon od prawie 6 lat! Myślę, że oba zespoły po zaciętej walce i bramkowym remisie podzielą się punktami. Mój typ: X​
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Cercle Brugge -Westerlo
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Dziś w lidze belgijskiej zostanie rozegrany rewanż o ligę europejską pomiędzy Cercle Brugge a Westerlo. Pierwszy mecz wysoko bo aż 3-0 wygrali goście i raczej kwestia awansu jest przesądzona. Wysokie zwycięstwo to komfort psychiczny i luz więc liczę że gospodarze ten mecz wygrają i godnie pożegnają się z sezonem. Liczę na to że rozluznieni goście będą myślami już na wakacjach bo gospodarze musieli by zagrac nieprawdopodobny mecz aby odwrócic losy rywalizacji o LE.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Inter Turku - MyPa
Typ - MyPa
Kurs - 5,50
Buk - bet365
Analiza -
Na dzis wybrałem spotkanie w Fińskiej Veikkausliigi pomiędzy Interem Turku a Mypą . W fińskiej lidze dopiero początek sezonu gospodarze drużyna Interu zajmuje obecnie na 3 rozegrane jak dotąd kolejki 5 miejsce z dorobkiem 6 punktów , natomiast goscie fatalnie rozpoczęli sezon i zajmują ostatnie 12 miejsce z zerowym kontem punktowym jakby tego było mało to i bramkowym bo MyPa nie zdobyła w tych pierwszych trzech spotkaniach ani jednej bramki a straciła 4 gole. Uważam jednak że nic nie może przecież wiecznie trwać i kiedys trzeba zacząc gromadzic te punkty , jeżeli spojrzymy w statystyki to MyPa własnie z Interem ma dosyć dobry bilans bo na 29 spotkań które te drużyny ze sobą rozegrali MyPa wygrała 13 remisów było 10 i 6 spotkań wygrał Inter a w bramkach 38 :30 dla MyPy tak więc uważam że dzis goscie goscie przypomną sobie tę statystykę i wywiozą komplet punktów , dodam może jeszcze że te 13 wygranych MyPy z Interem o których wyżej pisałem to aż 8 zwycięstw MyPy na boisku Interu no ale jak będzie zobaczymy wieczorem !
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Strasbourg kobiet
Spotkanie: Laura Pous Tio-Kerber dokładny wynik
Typ: Laura Pous Tio 2-0
Kurs: 2,35
Bukmacher: expekt.com
Analiza:
Dzisiaj około godziny 12:30 rozpocznie się spotkanie we Francuskim Strasbourg pomiędzy Hiszpanką Pous Tio a Niemką Kerber.Laura Pous Tio obecnie zajmuje w rankingu 85 pozycję ,natomiast jej rywalka 63.W tym roku wydaje mi sie że lepsze osiągnięcia miała Hiszpanka,lecz też grała w kratkę: w Marbella ogranie Hercog 2-0 i porażka z Azarenką 0-2,w Fez porażka z Brianti 0-2,w Barcelonie: ogranie Zahlavovej,Hercog,Craybas i przegrana w półfinale z Vinci 1-2 po Tieabreaku,w Madrycie porażka z Janković 0-2 i w ostatnim turnieju we Włoszech przegrała z Parra 0-2,choć spokojnie mogła wygrać(w drugim secie prowadziła już 4-1 i przegrała 5-7).Natomiast Kerber w tym roku odpadała albo w 1 rundzie albo w drugiej: w Marbella porażka z Dominguez 1-2,w Fez porażka z Pervak 1-2,w Rzymie ogranie Danilidou 2-0,porażka z Lepchenko 1-2 i w turnieju głównym z Wickmayer 1-2.Niemka żadnych osiągnięć w tym roku natomiast Hiszpanka przynajmniej na swoim terenie raz doszła do półfinału i mało brakowało że będzie w finale.Obie zawodniczki grały w tym roku w Indian Wells gdzie Pous Tio wygrała 6-2 6-1.Wydaje mi się że Hiszpanka powtórzy wynik i wygra także 2-0.Po ostatniej porażce z Parrą tutaj Hiszpanka powinna znowu roznieść Niemkę.Hiszpanka jest w znacznie lepszej formie obecnie co będzie na pewno widać na korcie.Typuje 2-0 dla Hiszpanki.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

smig0l

Użytkownik
DYSCYPLINA:Futbolnaya Natsionalnaya Liga, Rosja Piłka nożna
SPTKANIE ???? inamo Bryansk - FC Nizhnii Novgorod
TYP:2 (1X2)
KURS:2,3
BUKMACHER:BWIN
ANALIZA:
Dzisiaj okolo 14:00 rozpocznie sie spotkanie we Bryansku pomiedzy Dinamo Bryansk a FC Nizhnii Novgorod.Narzie byly tylko do spotkanie pomiedzy tymi dwiema druzynami i wyniki to remis i wygrana Novogrodu. Nizihnii zajmuje 2 miejscie w lidze i ma tylko 3 punkty straty do pierszego a w porownaniu Dinamo w ostatnich osimu meczach zdobylo tylko osiem punktow.Ostatnie piec meczy Dinama jest to 1:two:3, a za to gosci z Novogrodu bians ostatni pieciu spotkani wynosi 4:zero:2. Wiec mysle ze tylko moj tylko bedzie wam pasowal isorki za bedy bo pisze z telefonu. Typuje wygrana dla FC Nizhnii Novgorod
⛔ 100
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Chellenge League
Spotkanie: Lausanne-Lugano HT/FT
Typ: 1/1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Ladbrokes
Analiza:
Ostatni mecz 28 kolejki w 2 lidze Szwajcarskiej. Do końca sezonu pozostały do rozegrania jeszcze 2 kolejki. Na chwilę obecną gospodarze są na trzecim miejscu z dorobkiem 56 punktów, zaś goście są liderem z dorobkiem 58 punktów. Awans do pierwszej ligi uzyska tylko drużyna z pierwszego miejsca, a drugi zespół o awans będzie walczył w barażach.
Lausanne jest z bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali 4 mecze z rzędu. Ostatnie dwa mecze były w ich wykonaniu wręcz fenomenalne, najpierw u siebie rozbili
Schaffhausen 4:0, a w ostatniej kolejce zmiażdżyli na wyjeździe Nyon 5:0, który co ciekawe nie tak dawno pokonał Lugano i to na wyjeździe 2:1. Jeśli dziś wygrają awansują na pierwsze miejsce w tabeli i na dwie kolejki przed końcem sezonu to oni będą rozdawać karty.
Lugano w drugiej części sezonu jest cieniem tej drużyny z początku sezonu, kiedy to wygrywali mecz za meczem. Przegrali już 4 mecze z rzędu. Ostatnio wręcz skompromitowali się przed własną publiczności przegrywając 0:6 z czwartym w tabeli Servette. Wcześniej równie hańbiące trzy porażki ze słabymi: Nyon(7 miejsce w tabeli), Winterthur(13 miejsce w tabeli) i Aarau(11 miejsce w tabeli). Dodatkowo 3z4 porażek doznali na własnym obiekcie.
Patrząc na obecną formę obu zespołów można powiedzieć, że gospodarze są murowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu i moim zdaniem tak właśnie się stanie i Lausanne obejmie dziś fotel lidera.


⛔ 100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Marino - Petrova
Typ: Marino
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin

Analiza: Spotkanie ambitnej Kanadyjki z Rosjanką. Marino to 61 a Petrova 27 żeńska rakieta w tenisie. Marino niczym szczególnym ostatnim czasem nie zachwyci
ła, ale wygrała kilka meczów, a te, w których przegrała, nie oddała bez walki. Petrova wyraźnie poza formą. Przegrywa ugrywając mało gemów, ponadto często kreczuje. Myślę, że psychika nie powinna u niej za dobrze funkcjonować, co może odbić się na wyniku dzisiejszego meczu. Ten mecz to dobra okazja dla Marino, żeby wygrać z wyżej rozstawioną rywalką i dobrze wejść w turniej w Strasburgu. Liczę na to, że wolą walki i determinacją wygra dziś z rozbitą Rosjanką.
⛔ 100
 
wilk_polska 11

wilk_polska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Singapur
Mecz: Home United - Hougang United
Typ: +2,5 gola (więcej niż 2,5 gola)
Kurs: 1,50
Godzina: 13:30
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kolejny raz typuję mecz ligi singapurskiej. Jak do tej pory 2/2 czyli 100%. Jak niosą wieści fachowców tego świata i obliczenia najznakomitszych statystyków, gdybym od początku miesiąca typował tylko tą egzotyczną ligę, to byłbym w pierwszej trójce rankingu. Właśnie, gdybym... Po sobotnim przekręcie w Ciechocinku, gdzie byłem na meczu Zdroju, po raz kolejny przekonałem się, że w polskiej piłce cuda ciągle się zdarzają. Sędzie robił co chciał, nie gwizdał karnego dla gospodarzy, pokazał kupę kartek i czerwoną dla bramkarza gospodarzy za nic... Ale cóż, zostawmy ten temat. Wróćmy do meczu, który tutaj typuję. Gospodarze idą ostro, strzelają spore ilości bramek (32) i są bardzo wysoko w tabeli. Goście to średniacy, ale średnia goli w ich meczach równie imponująca- 12 spotkań i po 21 strzelonych i straconych bramek. Sporo się dzieje, a drużyny są niemal gwarantem sporej ilości goli. A o to w piłce chodzi. Myślę, że dzisiaj ponownie zobaczymy minimum 3 golasy, a może i więcej. Ja jednak dość asekuracyjnie typuję więcej niż 2,5 gola...
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
djkruko 74,4K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Finlandia|VEIKKAUSLIIGA|17:30
Spotkanie: IFK Mariehamn - TPS Turku Połowa/koniec czasu
Typ: Mariehamn/Mariehamn
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betfair
Analiza:
4 kolejka Fińskiej ekstraklasy pomiędzy rewelacją tego sezonu nie boję się tego powiedzieć zespołem Mariehamn a drużyną z przedostatniego miejsca TPS Turku. Drużyna gospodarzy przed sezonem została wzmocniona dużą ilością pilkarzy, w większości ściągniętych z ukaranego za korupcje klubu Tampere. W trzech pierwszych meczach osiągneli 7 punktów strzelając 7 bramek a tracąc 3, ten remis był u siebie więc zespół jeszcze nie wygrał u siebie meczu bo dwa zwycięstwa osiągnął na wyjazdach po 2:0 z Haką(8 miejsce) i 2:0 MyPa(12 ostatnie miejsce) i zremisował u siebie z ROPS(7 miejsce) 3:3.Do tego dorobku należy dodać jeszcze dwa zwycięstwa w pucharze Finlandii i bardzo dobrym zespołem Honki(1:0) i z drugoliwocem Jippo(4:0). W tych wszystkich zwycięskich meczach prowadził już po pierwszej połowie. Goście wygrali u siebie na początku sezonu z mistrzem z HJK by potem ulec dwukrotnie na wyjeździe 1:2 z VPS(9 miejsce) i u siebie 1:3 z Jaro(6 miejsce). W histori spotkań między tymi zespołami Mariehamn u siebie 4 razy wygrał i 4 razy przegrał i był 1 remis. Dziś kadra gospodarzy jest bogatsza o kilkunastu zawodników więcej niż TPS, po za tym w składzie gości zabraknie najskuteczniejszego jak dotąd zawodnika tzn NIKLAS TARVAJÄRVIego napastnika 3/2, nie zagra także kontuzjowany pomocnik SANTERI MÄKINEN, u gospodarzy wszyscy zawodnicy są do dyspozycji.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Dijon - Grenoble
Typ: DW: 2-1, 3-1 lub 4-1
Kurs: 4.0
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie w ramach 36 kolejki Ligue 2. Po pierwsze liczę na przełamanie bezpośrednich spotkań, gdzie od wielu lat Dijon nie radzi sobie z Grenoble. Trzeba oczywiście nadmienić, że były to totalnie inne drużyny. Szczególnie Dijon było dużo słabszą ekipą. Grenoble też raczej wygrywa u siebie, w meczach na wyjeździe częściej widujemy remisy. Po drugie, właśnie w przełamaniu tej złej passy powinien pomóc Sebastian Ribas - aktualny lider klasyfikacji strzelców (20 bramek), który gra dla Dijon i jest w bardzo dobrej dyspozycji. W Dijon od 10 lat marzą o powrocie do Ligue 1 i wystarczą im 2 wygrane mecze z 3 pozostałych by pewnie awansować klasę wyżej. Na pewno są bardzo zmotywowani i będą chcieli wygrać to spotkanie. W ekipie gospodarzy nie ma żadnych kontuzji. To teraz sytuacja w tabeli. Dijon w 11 ostatnich meczach przegrało tylko raz. W ostatnich 8 spotkaniach zdobyli 20 punktów. Dijon zajmuje 2 miejsce w lidze z dorobkiem 58 punktów. Strata do 1 miejsca to 3 punkty, a tylko 2 punkty przewagi nad czwartym Sedan (awans uzyskują 3 pierwsze zespoły). Grenoble jest praktycznie bez szans na pozostanie w lidze. Przez cały sezon plasują się na ostatniej pozycji w tabeli, ale też ostatnio prezentują się dużo ciekawiej (w sensie pozytywnym). Cztery ostatnie mecze Grenoble to 4 remisy - bramkowe. Od wygranej z Nantes (2:0) mają passę 9 meczów ze strzeloną co najmniej bramką (na 10 spotkań rozegranych), zatem mam małą nadzieję na to, że Grenoble będzie potrafiło dzisiaj także strzelić bramkę, choć rywal dobrze usposobiony. Moim zdaniem Dijon dzisiaj wygra, ale Grenoble strzeli bramkę. Będą walczyć do końca.
✅ 300
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom