>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 16. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosenborg - Lillestrom
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,01

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tego dnia wszystkie oczy będą zwrócone w stronę finału LE, jednak ja szukam innego typu. W norweskiej Ekstraklasie zeszłoroczny mistrz (aktualnie 2 miejsce) mierzy się z drużyną plasującą się przez ostatnie lata w dolnej części tabeli. Gospodarze są u siebie bardzo mocni, jednak w tym sezonie brakuje im nieco skuteczności, przez co zamiast kompletu 4 wygranych u siebie, mają 2 wygrane i 2 remisy. Jednak dzisiaj grają przeciwko drużynie z dziurawą obroną. Lillestrom kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach (bilans 1-0-4) przegrywając z drużynami z dołu tabeli, tracąc przy tym sporo bramek. Dokładając do tego fakt, że obrona Rosenborga jest jedną z lepszych w lidze (jak nie najlepszą), spodziewam się przełamania nieskuteczności, i wygranej przynajmniej dwoma bramkami gospodarzy.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: OL Marsylia-Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt
Kurs:
1,75
Bukmacher: fortuna
Witam! Na środę nie mogłem zdecydować się na nic innego, jak tylko typ na finał Ligi Europy. W tym meczu typuję wygraną klubu ze stolicy Hiszpanii - Atletico Madryt. Jest to zespół świetnie poukładany przez Diego Simeone. Atletico ma również ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o europejskie finały - w tym meczu z pewnością je wykorzystają. Simeone będzie chciał w końcu przełamać złą passę i zdobyć trofeum europejskie. Atleti dysponuje świetną defensywą z Diego Godinem na czele.. bardzo ciężko jest przebić się przez ich obronę oraz zdobyć przeciwko nim bramkę, której strzeże w mojej opinii jeden z najlepszych bramkarzy obecnie grających - Jan Oblak. Jeśli chodzi o zespół Marsylii to dużo z Was może powiedzieć, że wygrają oni w tym turnieju ze względu na to, że finał rozgrywany jest we Francji i to na dodatek na terenie największego rywala Maryslii - Lyonu. Mimo to uważam, że Atletico jest lepszym zespołem i ma większe szanse na wygraną, a miejsce rozgrywania spotkania nie ma wpływu na końcowy rezultat. Na dodatek w składzie Marsylli zabraknie dwóch podstawowych obrońców - Ramiego oraz Rolando. Ofensywa Atleti będzie mieć ułatwione zadanie jeśli chodzi o zdobywanie bramek.
Atletico czeka jutro ciężka przeprawa, jednak moim zdaniem wyjdą zwycięsko z tego pojedynku i wniosą ku górze puchar Ligi Europy.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Boston vs Cavaliers
Typ: LeBron James over 31,5pkt

Kurs: 1,82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Game 2. W pierwszym meczu Boston zniszczył kawalerię bezdyskusyjnie. Wydaje mi się ze w pierwszym meczu LBJ chciał grać za bardzo drużynowo, tzn zbyt często szukał podań do partnerów licząc na swoich shooterow którzy tego dnia zawiedli. Sam LBJ zanotował najsłabszy występ punktowy ( 15 )w tych PO, tylko 3 razy stawał na linii osobistych co pokazuje jak mało aktywny byl tego dnia. Widząc słabość partnerów LeBron poprostu musi wziąć ciężar gry na siebie i jestem pewien ze dziś zobaczymy bardzo aktywnego króla. Nie wiem czy Cavs wygrają to spotkanie, ale znając determinację LBJ-a drugi raz pod rząd tak blado nie wypadnie. Cavs potrzebują HERO-MODE Lebrona, bo innych atutów zwyczajnie nie maja. Historia pokazuje ze LBJ lubi grać w TD Garden i grał tam kilka wielkich meczy w Playoffs rzucając ponad 30pkt. Powodzenia !
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington - Tampa Bay
Typ: Washington
Kurs:
1,78
Bukmacher: fortuna
Witam. Ostatnio mnie przeczucie zawiodło...ale grałem przeciw wszystkim... Dzisiaj pierwszy mecz i Capitols w roli gospodarzy. Co za mną przemawia ,aby ich dać? Zmiażdżyli Tampe na wyjazdach, grają u siebie, czują się mocniejsi (to widać po ich grze : gra ciałem,skuteczność strzelecka,większa ilość oddanych strzałów) ,relacja na TVP Sport oraz najważniejsze.. To moja ulubiona drużyna ???? Myślę,że jakby Tampa miało wygrać to raczej 4te spotkanie..kiedy to Waszyngton miałoby przewagę 3:0 w meczach i graliby na większym luzie.. Stawiam dzisiaj na Ovechkina z paczką ....
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna / Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie:Brann Bergen- FK Haugesund
Typ: FK Haugesund over 1.5 gola
Kurs: 4.35
Bukmacher : Unibet
Mecz na szczycie i spodziewam się parę bramek . gospodarze czyli lider gra niezwykle skutecznie 8-1-0 no i br 16:2 a swój stadion możemy nazwać twierdzą nie do zdobycia 4-0-0- i br 9:0 , co do gości to ci akurat ostatnio też w dobrej formie , ostatnie 4 mecze to 3 wygrane i remis a w sumie to bilans 5-2-2 i br no właśnie bramki a tu 15:11 czyli nie daleko odbiegają ze strzelonymi od lidera bo to tylko 1 bramka , na wyjazdach także nie żle 3-1-1 i br 10:7 z tego wynika iż więcej goli strzelili na wyjazdach , Brann co prawda u siebie nie stracili jeszcze bramki ale ta wspaniała passa moze sie kiedyś zakończyć i coś stracą , ale czy aż 2? zobaczymy , stawiam na 2 gole ze statystyk bo te pokazują iż Brann z tym rywalem nie zachowuje czystego konta , w poprzednim sezonie Brann wygrało u siebie 3:1 i wygrało na wyjedzie 3:2 , był też mecz towarzyski a wynik 3:2 dla Brann dlatego liczę że goście którzy grają a może inaczej strzelają w delegacji więcej bramek niż u siebie na tej twierdzy zdołają strzelić bramkę a zaryzykuję że strzelą over 1.5 gola !
⛔100
 
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Liga Europy / Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympic Marseille - Atletico Madrid
Typ: Pierwsza połowa remis
Kurs: 2,06
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Finał Ligi Europy tzw ligi dla przegranych jak to woli. Dla mnie takie finały rzadko kiedy owdziane są jakąś dużą ilością bramek. Stawiam w tym meczu na remis do połowy. Atletico jedną z najlepszych defensyw jakie istnieją w europie za to Olympic jak przewidują bukmacherzy ma mniejsze szanse na wygraną, lecz warto pamiętaż iż piłka jest nieprzewidywalna. Dlatego ja stawiam na remis do połowy, zanim drużyny dobrze się poznają skończy się czas pierwszej połowy. Pozdro
⛔100
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: OL Marsylia-Atletico Madryt
Typ: Dokładny Wynik: 0:1
Kurs: 6.50
Bukmacher:
fortuna
Jutro pierwszy wielki finał - mianowicie finał Ligi Europy. Jutro widzę tylko jeden wynik 1:0 dla Atletico Madryt. Czemu Tak? Jak wszyscy wiedzą drużyna Simone to jeżdżący autobus który większość meczy kończy wynikiem wspomnianym wyzej. Poza tym widzę scenariusz jak Koke czy Griezmann strzela bramke w pierwszej połowie a potem będą bronić wynik. Mecz będzie bez polotu i emocji. O to co za mecz nam sie jutro szykuje.
Simone wie jak grać w szachy, szczególnie w meczach o dużą stawkę. 1:0 Vamos Atletico
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Boston vs Cavaliers
Typ: LeBron James liczba pkt asyst i zbiórek over 50.5
Kurs: 1,80

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie od typowania. Na jutro podobnie jak kolega wyżej proponuję typ na Jamesa. Po ciężkiej porażce w pierwszym meczu pewne jest tylko jedno - Król tak tego nie zostawi. Zgadzam się z opinią, że James zagra nieco bardziej indywidualnie i z całą pewnością zdobędzie sporo pkt. Spodziewam się wielu akcji 1vs1 a co za tym idzie rzutów osobistych. Niemożliwym jest też tak niska skuteczność rzutowa kolegów z zespołu. 45% skuteczności za 2pkt i 15% za 3pkt odrobinę nie przystoi takiej drużynie jak Cavs. Większa skuteczność oznacza kilka pkt więcej z asyst dla Jamesa. Spodziewam się dość wyrównanego meczu a co za tym idzie w tak ważnym spotkaniu LeBron spędzi z całą pewnością ponad 40min na parkiecie. To będzie bardzo intensywny mecz dla gwiazdora gości, jeśli chce wyrównać stan rywalizacji, będzie musiał pociągnąć swoją drużynę i tyrać przez cały mecz.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: OL Marsylia-Atletico Madryt
Typ: Marsylia over 4.5 RR w meczu
Kurs: 1,95
Bukmacher: milenium
Analiza:
Wydaje mi się że jutro linia podskoczy, bo już trochę kurs spadł
więc lepiej nie czekać i brać.
Marsylia potrzebowała dogrywki w spotkaniu z Salzburgiem, lecz gol w 116. minucie spotkania dał im upragniony awans.
Atletico mierzyło się z Arsenale i tu dodam, że spodziewałem się o wiele lepszej gry z ich strony, no ale się zawiodłem.
W Londynie można powiedzieć śmiało, że nie istnieli. Wymęczyli bramkowy remis i to stawiało ich w genialnej sytuacji przed meczem u siebie.
Drużyna z Hiszpanii przyzwyczaiła nas do swojej defensywnej gry i najprawdopodobniej w finale nic się w tym przypadku nie zmieni.
Diego ma tak dobrze ułożone zawodników pod tym względem, że ich głównym celem jest czekanie na błąd rywala w ataku i zadanie ostatecznego ciosu.
Ich wyniki również to pokazują, 1-0 to chyba najczęstszy z nich
btw ładnie można było zarobić w tym sezonie stawiając DW ^^
Jutro spodziewam się podobnego scenariusza, tzn Atletico jak zwykle skupi się na autobusie a drużyna z Marsylii będzie stwarzała sobie głównie sytuacje. Te mogą doprowadzić do licznych stałych fragmentów, no a linia jaką dają bukmacherzy w moim odczuciu to jeden z prezentów, obym się na nim nie zawiódł

Marsylia nabija średnio 6.3 rożnego na mecz, co więcej grając u siebie nabijają ich znacznie więcej,
Jutro zagrają tak jakby u siebie, gdyż finał zostanie rozegrany w Lyonie.
Jak wiemy, Marsylia z Lyonem za sobą nie przepadają, tym samym ewentualna zdobycz upragnionego trofeum mogłaby ładnie zaboleć kibiców rywala. To też jeszcze bardziej zwiększa ich motywację tak myślę.
Kibiców też większość powinno być właśnie z Francji, mimo iż nie wszyscy z nich będą za Marsylia, to jednak wygrana drużyny z własnego kraju jest priorytetem. Dopingu dla nich bankowo nie zabraknie.
Atletico od jakiegoś czasu nie jest w dobrej formie. Na 10 ostatnich spotkań w Primera Division mieli 4 wygrane, 4 porażki i 2 remisy, co jest wynikiem po prostu przeciętnym.
To praktycznie ostatnie ich spotkanie w tym sezonie i te resztki sił zawsze znajdą, niemniej jednak faktycznie trzeba przyznać że ten swój rytm trochę zgubili.
Ostatnio pisałem o Levante, że może być także, że strzelą pierwsze bramkę i Barcelona za wszelką cenę będzie goniła wyniku. Faktycznie tak było
Nie skończyło się na jednej ^^. Barcelona szybko nabiła nam naszą linię rożnych i typ wszedł już po pierwszej połowie.
Oby i tu było podobnie. Kto wie, może i tu się to tak fajnie ułoży, że Marsylia będzie musiała już od pierwszych minut gonić wyniku aaa akurat z Atletico ta pogoń może trochę potrwać.
Liczę na przynajmniej te 4 rożne z ich strony
Linia na milenium 3.5 po 1.57 Polecam
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia SerieB
Godzina: 02:30
Spotkanie: Ciriciuma - Juventude
Typ: 2
Kurs:
4,10
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Ja rozumiem, że boisko daje duża przewagę, szczególnie u południowców, gdzie atmosfera jest gorąca, ale taki kurs na gości, którzy wygrali dwa ostatnie mecze w 2017 H2H, u siebie i na wyjeździe, którzy obecnie nie błyszczą bo tylko 5 punktów w 5 meczach, ale ich przeciwnikiem będzie Ciriciuma, czyli drużyna, która nie zdobyła choćby punktu. Do tego w poprzednim sezonie wyżej w tabeli Juventude. Na środę takie ryzykowne granie uważam, za dobre rozwiązanie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ramos - Isner
Typ: Isner (-1,5 seta)
Kurs: 2,35
Bukmacher: LVbet

Analiza: Na dzisiaj wybieram pechowy ostatnio dla mnie tenis. Skupiam się na spotkaniu amerykanina Isnera (9ATP) z hiszpanem Ramosem (41ATP). Ramos od jakiegoś czasu ślizga się w swoich meczach. Jak wygrywa to z niżej notowanymi rywalami. Jeśli gra z kimś lepszym typu Kohlschreiber lub Tsitsipas ( w gazie) to gładko przegrywa. Isner to już wyższa półka. Piekielnie ciężko go przełamać. Gra bardzo równo. Ostatnio przegrał z kosmitą Zverevem, a wcześniej jescze w Houston z Johnsonem( który grał turniej życia). Jako jeden z niewielu potrafił ograć Zvereva w tym sezonie. Isner to półka wyżej od Ramos i obstawiam jego gładkie zwycięstwo.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Boston vs Clevland
Typ: Marcus Morris over 6,5 zbiórki
Kurs: 2,1
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Marcus Morris ostatnio pierwszy raz w podstawowym składzie, naprzeciwko najlepszemu koszykarzowi w NBA dawał radę. Ba nawet można powiedzieć że spisał się bardzo dobrze. Zdobył 21 pkt i zanotował 10 zbiórek. Dobrze bronił i ograniczył Jamesa nawet, chociaż to bardziej on sam się ograniczał. Znowu w 2 meczu tej serii wystąpi w podstawowym składzie i dostanie spore minuty. Mam nadzieję, że nie będzie miał zbyt szybko problemów z faulami. Tutaj zdaje się że nie będzie już tak dobrze rzucał, wiec ja idę w stronę zbiórek. Swoje gabaryty ma i deska to jest ważny element w tym spotkaniu. Boston musi mieć przewagę w zbiórkach, tak więc liczę że utrzyma się ta tendencja i Morris dorzuci przynajmniej te 7 zbiórek. Powodzenia!
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia
Spotkanie: Michael Woods - Davide Formolo
Typ: Davide Formolo
Kurs: 2,50
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Profil etapu i ostatnie kilometry w dziale
Gdybyśmy ścieli ostatni kilometr to jak najbardziej stawiam na Woodsa, który pod górę powinien przeskoczyć Formolo. Tutaj jednak potem następuje spłaszczenie i Woods mocno traci swoje atuty, bo na płaskim nie jest wcale tak szybki. Formolo dzięki tej łatwiejszej końcówce mocno plusuje, bo jest zdecydowanie szybszy niż Kanadyjczyk, natomiast na ściankach umie też jeździć i nie odstaje tak bardzo, żeby miał tracić dużo. Forma Włocha jest bardzo wysoka, co potwierdził na Mercogliano. W generalce stracił przez upadek na Etnie i to też jest jeden z powodów, dla którego stawiam na Formolo. Prawie 6 minut straty do Yatesa - wystarczająco dużo, żeby pomyśleć o urwaniu się na jednej z hopek w końcówce etapu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 12:30
Spotkanie: Johnson - Carreno-Busta
Typ: Johnson
Kurs: 2.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Johnson ostatnio w świetnej formie. Zwycięstwo z Wawrinka,Sandgrenem,Fritzem,Isnerem,Tiafoe,Escobedo. Gra z meczu mecz coraz lepiej. Jeszcze pierwszy serwis nie jest powiedział bym pełni ustabilizowany ,ale tak jak mówie Johnson prezentuje się coraz lepiej widać postępy w Jego grze. Wyniki to znakomicie ukazują. Jeśli chodzi o Carreno czy jest to zawodnik ,którego należy aż tak faworyzować? Mimo ostatniego wyniku przegranego przez Johnsona w dwóch setach (6-4,6-4) tutaj bym uwagi większej nie zwracał na ten mecz. Johnson ma znakomita serię i na pewno będzie chciał ją utrzymać jak najdłużej. Ogladając kilka razy Buste nie podoba mi się gra tego zawodnika. Wyniki także nie powalają meczarnia z Donaldsonem,porazka z Coricem,Tiafoe. Miał swoje dobre momenty zwyciestwo z Dimitrovem,Paire,Mannarino ale jutro moim zdaniem stawiam na nie faworyzowanego wobec bukmacherow zawodnika jakim jest Johnson uważam ,że jest on w bardzo dobrej formieni po takim kursie nie pozostaje nic innego jak tylko pograc na Johnsona. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
czaro82 399K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie / NHL Play-off
Godzina: 02 : 00
Spotkanie: Washington Capitals - Tampa Bay
Typ: Alexandr Oviechkin zdobędzie min.1pkt odda ponad 3.5 strzałów na bramkę rywali a w meczu padnie powyżej 3.5 goli (z dogrywką)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet

Analiza;

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się trzeci pojedynek w półfinale play-off w lidze NHL gdzie Washington Capitals będzie gościł na swej arenie drużynę Tampy Bay Lightning.
Gospodarze rozegrali dwa znakomite mecze grając w delegacji na terenie rywala, obydwa pewnie wygrywając, pierwsze 2:4 kolejne 2:6.
W obu tych pojedynkach punktował popularny &quot;Owca&quot; a więc nie widzę powodu dla którego miałby tej nocy nie powtórzyć tego wyczynu, tym bardziej mając tutaj atut własnej tafli...
Wydaje mi się iż zespół ze stolicy będzie chciał w miarę szybko ogarnąć ten połfinał wygrywając go 4:0 lub 4:1, tak aby zachować więcej sił oraz świeżości na walkę w finale...

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu konkursu
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Boston vs Cavaliers
Typ: Dowolna drużyna wygra różnicą poniżej 5 punktów
Kurs: 2,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Każdy z wcześniej analizujących to spotkanie uważa, że będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż pierwszy POGROM. Uważam podobnie i choć zwycięzcę ciężko mi przewidzieć to spodziewam się zaciętego pojedynku. Kawaleria... yy znaczy, przepraszam. LBJ nie da drugi raz tak się ośmieszyć, bo jego kumple do wstydliwych występów już przywyknęli. TD Garden kocha horrory, uwielbia game winnery oraz buzzer beatery, a kto jest ostatnio lepszym specjalistą w efektownym kończeniu spotkań jak nie Bronek? Jeśli chodzi o zwycięzcę to chyba jednak dzisiaj delikatnie szedłbym w stronę Celtics, ale w finale... i tak Cavs ;) powodzenia
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga, gr.IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Avia Świdnik - JKS Jarosław
Typ: Avia Świdnik
Kurs: 1.50
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Nie wyobrażam sobie, żeby JKS wywiózł ze Świdnika choćby punkt. Avia to rewelacja wiosny, tylko Resovia zdobyła w tej rundzie od nich więcej punktów. Zimowe wzmocnienia jak najbardziej przynoszą efekty. Kadrowo dużo mocniejsi od Jarosławian plus do tego dochodzi ich własne boisko na którym wiosną w 4 meczach zdobyli 16 bramek a stracili zaledwie 2, oczywiście każde z nich wygrywali. JKS po 3 zwycięstwach z rzędu pojechał ostatnio do Daleszyc i w bardzo ważnym meczu odnośnie utrzymania się w lidze poległ 2-0 z tamtejszym Spartakusem. Uważam, że zawodnicy ze Świdnika nie zlekceważą rywali i pewnie ich pokonają.
✅50
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: OL Marsylia-Atletico Madryt
Typ: Rzuty rożne kto więcej (1)
Kurs:
2,8
Bukmacher:
totolotek
Mimo neutralnego gruntu meczu zajrzyjmy w historie .
Do dziś rano nie było tej opcji na totolotku a jak się pojawiła to z bardzo fajnym kursem ???? A zobaczmy na statystyki ,Od wielu meczy Atletico grając na wyjeździe przegrywa w rożnych mimo że często i tak wygrywa spotkanie . Atletico w ostatnim meczu na wyjeździe z getafe wygrało standardowo 0-1 za to rożne getafe wygrało 8-2 . A może bardziej skupmy się na meczach Ligi Europy .
Arsenal - Atletico wynik : 1-1 wynik rożnych 11-0
Atletico - Arsenal wynik : 1-0 wynik rożnych 6-4
Według mnie atletico w tak ważnym meczu standardowo ustawi się w obronnym szyku i to Marsylia będzie tu głównym agresorem , a atletico i tak wie że znajdzie se okazje na gola ;)
Najfajniejszą opcją będzie w miarę szybki gol Atletico co jeszcze bardziej skusi ich do mocniejszej defensywy , W takiej sytuacji zapewne jeszcze na żywo trochę podbiję ten zakład .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hammarby - Malmo
Typ: Hammarby i over 1,5 gola
Kurs:
2,50
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Witajcie poszukiwacze okazji ???? Dzisiejsza oferta jest zdecydowanie ciekawsza. Z pośród kilku typów na dzisiaj podaję według mnie najciekawszy. W szwedzkiej 1 lidze Hammarby jest zdecydowanym liderem. Passa gospodarzy trwa w najlepsze. Wiele wskazuje na to, że dzisiaj ta passa zostanie przedłużona. Przede wszystkim w drużynie gości zabraknie kilku kluczowych zawodników. Ponadto mają oni w tym sezonie problemy ze strzelaniem szczególnie na wyjazdach. Hammarby według mnie jest zdecydowanym faworytem co uwydatniają spadki kursów. Jedynym niepokojącym faktem jest to, że na ostatnie 5 bezpośrednich pojedynków Hammarby nie wygrało ani jednego meczu. Pod tym względem typ jest trochę ryzykowny. Jednak mimo wszystko faworyt tego spotkania gra bardzo dobry sezon. Strzelają mnóstwo bramek i nie wydaje mi się, żeby Malmo ze swoim szpitalem przerwało dzisiaj tę passę. Podobno mam w życiu farta, więc typ powinien wejść gładko ???? Powodzenia!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom