>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 16.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
TENIS - ATP Rzym 2018
15:30
JMDP - Tsitsipas S.
Tsitsipas S. +3,5 G
1,67 w 1XBET
Panów dzieli 10 lat różnicy, nie grali jeszcze nigdy ze sobą. JMDP na mączce w ostatnich sezonach na pewno nie był asem, a w roku 2018 zagrał jak na razie całe 2 mecze w tym jeden przegrany z Lajovicem w Madrycie, którego w kwalifikacjach w Rzymie pokonał młody Grek.
Tsitsipas dużo gra w ostatnich tygodniach, ale to nic dziwnego skoro forma dopisuje mu już od turnieju w Monte-Carlo. Wszedł do magicznego rankingu top 100, a to jest duży wyczyn i przepustka do poważnej gry. Zapewne taki ma też cel na ten sezon by zagościć w tym jakże prestiżowym rankingu na stałe.
Pozostałe typy na dzisiaj...
⛔100
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: OL Marsylia-Atletico Madryt
Typ: btts i under 2.5
Kurs: 6
Bukmacher: 1xbet
Witam,
Słyszałem różne głosy, że dzisiaj będzie wielka strzelanina w finale LE. Mocno w to wątpię ale myślę, że każda z drużyn zdobędzie bramkę po dosyć intensywnym meczu. Jak wszyscy wiemy Atletico lubi grać na 0 z tyłu ale czy uda się to z ofensywna Marsylia, szczerze wątpię. Mam nadzieję, że Griezzman będzie miał na tyle dobry dzień aby zaaplikować jedna bramkę przeciwnikowi i nic więcej. Marsylia przy obronie Hiszpanów też myślę, że najwięcej na co ja stać to jedna bramka. Czuję, że mecz rozstrzygnie się w dogrywce lub karnych.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie: Konta - Hsieh
Typ: Hsieh +1.5 seta handicap
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Mamy tutaj dwie dość różne zawodniczki, Konta grająca mocno, z dość dobrym serwisem, co na mączce niekoniecznie jest dużym atutem, na przeciw niej Hsieh, która osiągała duże sukcesy w deblu, niewygodna zawodniczka, która w tym sezonie kilkukrotnie pokazała, że szczególnie na zawodniczki z dużymi nazwiskami potrafi się zmotywować na dużych turniejach - kapitalny mecz z Kerber (i to w czwartej rundzie) w Australian Open, jeszcze bliżej wygranej była w Miami przeciwko Karolinie Pliskovej. Z AO wyeliminowała Radwańską, w Indian Wells urwała seta Suarez Navarro. Jest więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że i przeciwko Koncie zagra całkiem dobrze i urwie przynajmniej seta. Co bardzo istotne, w h2h jest remis, natomiast na nawierzchni ziemnej jeden mecz, wygrany przez Hsieh i to w zeszłym roku na Roland Garros w pierwszej rundzie.
Przeczuwam tutaj niespodziankę i być może nawet konkretne zwycięstwo Hsieh, w przypadku gorszego dnia Konty. Szkoda by było, aby Hsieh po raz kolejny podjęła walkę do końca z faworytką i nie wygrała, ale pewnym jest dla mnie, że podejdzie do tego meczu z konkretną motywacją, a Brytyjka, szczególnie na ziemi, nie jest w tym momencie kimś kogo można mocno faworyzować. Stosunkowo dobrze zagrała jedynie w swoim ulubionym turnieju w Miami i na początku roku w Brisbane. Meczów pierwszej rundy nie oglądałem, ale z tego co czytałem to Hsieh wygrała dość pewnie z Sabalenką (która była faworyzowana w tym meczu), natomiast Konta w obu setach z Rybarikovą przegrywała z przełamaniem i wtedy nagle Rybarikova obniżała loty. Hsieh przechodziła kwalifikacje, pokonała nie byle kogo, bo Putintsevą i Barthel, dodatkowo ma o kilka spotkań więcej w tym sezonie na ziemi niż Konta, zaliczyła co prawda solidną wtopę z Mertens w Rabacie (0:6, 2:6), ale mam nadzieję, że drugi raz z rzędu przeciwko silniejszej się to nie powtórzy. Na papierze wszystko wskazuje, że Konta łatwo tego meczu nie wygra.
⛔100
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d’Italia 2018 -
Godzina: 13:20 CET
Spotkanie:
Stage 10. Penne - Gualdo Tadino. 239 km
Typ: Zdenek Stybar (miejsca 1-5)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj etap właściwie klasyczny, więc postawię na uznanego klasykowca, bo ostatnie 5km to idealna okazja dla takich kolarzy: krótka ścianka po której następuje stromy techniczny zjazd i znowu podjazd 1.7km najpierw 12% potem lżej a dopiero ostatnie 400m to wypłaszczenie. Wczoraj etap dla większości lajtowy, ale nie dla Mohoricia, który w końcówce szarpał i wyszarpał wygraną. Profil końcówki sam raz dla punczerów takich jak Stybar, którzy lubią dynamiczne finisze pod górkę. Powinien być w czubie bo jest chyba najlepszą opcją Quick-Stepu na taki profil i pewnie ekipa go samego nie zostawi. Wczoraj wprawdzie Stybar z kolegami w pierwszej połowie etapu pracowali żeby dociągnąć Vivianiego do peletonu, ale dość szybko odpuścili i potem ponad 100km spacerku do mety w grupetto, więc ujechany na pewno nie jest i powinien się dzisiaj liczyć w czołówce. Dlatego stawiam na Czecha że dzisiaj powalczy o podium a może i wygraną.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ivry - St.Raphael
Typ: St. Raphael
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem zakład z piłki ręcznej mężczyzn, gdzie w ramach 24 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji zmierzy się jedenasta ekipa Ivry oraz piąty St.Raphael. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem są goście, na których jest za wysoki kurs. Mają ogromne doświadczenia z europejskich pucharów (rok temu grali w Final Four pucharu EHF) i w tym roku awansowali do tego turnieju. Co roku zajmują czołowe miejsca w lidze francuskiej i dzisiaj mecz, który musza wygrać - bardzo dużo da im oddechu w sprawie kolejnego awansu do pucharu EHF. Ivry ostatnio bardzo słaba dyspozycja, choć mają już praktycznie zapewnione utrzymanie Na 3 ostatnie mecze muszą zdobyć jeden punkcik, aby w razie ewentualnych trzech wygranych z rzędu przedostatniego Sarana nie spadli z ligi. Ostatnie mecze bezpośrednie także dają dużo optymizmu na powodzenie tego typu, gdyż były 4 wygrane St. Raphael i jeden remis. Kurs 1.65 dosyć dobrym kursem jak na ten mecz. Powodzenia!
✅65
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Marsylia - Atletico Madryt
Typ: over 5.5 zółtych kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Linia dosyc wysoka ale moim zdaniem na ten mecz to jedyne sensowne wyjscie z tej sytuacji. No moze jeszcze bet na rzuty rozne Marsylii tak jak to koledzy wczesniej juz wspomnieli jest godny uwagi. W takich meczach mowy o odstawiania nogi byc nie moze. Kazda z ekip bedzie chciala tutaj za wszelka cene zdobyc to trofeum. Atletico to druzyna, ktora w meczach o wysoka stawke nie kalkuluje i zbiera w hurtowych ilosciach karteczki. Po za tym ich futbol opiera sie glownie na ponad przecietnej dyscyplinie w obronie i walecznosci a takze na wysokim poziomie agresji. Wysoko zaawansowanych technicznie zawodnikow &quot;Los Colchoneros&quot; z pewnoscia nie maja w swoim skladzie zbyt wielu. Walka, nieustepliwosc, trener z charyzma to cechy, ktorymi Atletico mozna z pewnoscia opisac. Marsylia tez ma w swoim skladzie zawodnikow, ktorzy lubia sobie ostrzej pograc. Gustavo, Ocampos, Rami, Payet bez trudu karteczke moga w meczu zlapac. To jest final, tutaj kazdy wynik, kazde rozwiazanie jest mozliwe ale jedno co sie na pewno nie zmieni to walka i zaangazowanie. Sedzia meczu jest Pan Bjorn Kuipers, ktory srednio pokazuje 3.72 zoltych kartek na mecz. Jak widac nie jest to zbyt overowy arbiter, ale ten mecz to final LE i mysle ze sporo pracy bedzie mial dzisiejszy rozjemca.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: Marsylia (A)
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami wielki finał, faworytem tego meczu jest ekipa D. Simeona. Ja jednak dziś liczę na niespodziankę i stawiam, że to Marsylia zdobędzie puchar. Są na to szanse moim zdaniem. Finał rozgrywany jest we Francji w Lyonie więc to jest mały plus dla Marsylii, większość kibiców będzie Francuskich. Drugą sprawą jest to, że dla Marsylii jest to chyba jedyna szansa aby w następnym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów bo w lidze raczej nie przegonią ani Monaco ani Lyonu. Marsylia w fazie pucharowej miała trudniejszych przeciwników - Salzburg, Lepizig, Bilbao i Braga a Atletico - Kopenhaga, Lokomotiv, Sporting i Arsenal.
Niby Atletico faworyt ale czuję, że Marsylia ma papiery na to aby powalczyć.
Siadamy przed tv i oglądamy.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokolov - Frydek Mistek
Typ: Remis, gośc wygra zwrot
Kurs: 2.30
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Trzy kolejki do końca rozgrywek, trwa walka o utrzymanie. W h2h 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi druzynami zakończyły się podziałem punktów. Gospodarze na bezpiecznym 8 miejscu, goście na 15 miejscu ale ostatnio zaczęli punktowac (tylko 1 porażka w ostatnich 5 meczach). Biorąc pod uwagę h2h i sytuacje w tabeli liczę dziś na remis. Jeśli goście, którzy bardziej potrzebują punktów wygrają mamy zwrot stawki. Można spróbować też zagrać X2 po kursie 1.60.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: Marsylia
Kurs: 4,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie wiem ale ja bym dał większe kursy na Atletico. Ogólnie spodziewałem się, że ktoś zagra tutaj czyste zwycięstwo Marsylii, ale jest tylko awans także śmiało warto zaryzykować. Tylko czy to takie ryzyko? Finały rządzą się swoim prawem no chyba, że gra w nim Real Madryt, to on finałów nie przegrywa. Ale w głowie Atletico spokojnie wciąż mogą być te 2 przegrane finały w LM i lekki paraliż może być. A znowu nie grają z jakimś Dniepro jak to kiedyś Sevilla, tylko z Marsylią, która w tym sezonie złapała na prawdę dobrą formę i ma bardzo dobry skład. Kolejny argument to, że hiszpańska drużyna dzisiaj bez Simeone na ławce za protesty w meczu z Arsenalem i to też mogą odczuć. Marsylię stać na strzelenie bramki, nawet przy stracie bramki oni ruszą do ataku. Ich defensywa nie jest taka słaba, a Atletico wciąż w ofensywnie nie jest jakąś rewelacją. Im dłużej będzie remisowy wynik 0:0 tym bardziej szansa, że ten jeden gol przesądzi o spotkaniu, jeżeli Atletico strzeli dość szybko bramkę to pewnie zagrają swoją piłkę... Warto zaryzykować bo nie dałbym tu więcej niż 4.0 na Marsylie.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokolov - Frydek Mistek
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Witam,

ciężko mi podać argumenty które bezwzględnie wskażą na to ,że Frydek jest faworytem, jednak ja kieruję się przeczuciem ,oraz ostatnimi spotkaniami Frydka takimi jak:
- wygrana z wiceliderem- Przybram 2-1
-wygrana wyjazdowa z Olympia Praga 1-4 (drużyną którą ostatnio każdy leje a Sokolov z nimi skromnie 0-1 )
- wygrana wyjazdowa Frydka z Zizko 0-1 przy przegrane Sokoloa z Zizkov u siebie 1-2.
do tego bilans ostatnich 10 spotkań ligowych Frydka 4-4-2 przy 3-2-5 Sokolova.
Tak misię wydaje ,że Sokolov nie radzi sobie z drużynami które są w jego zasięgu lub na podobnym poziomie, a Frydek potrafi wygrywać takie spotkania i jeszcze sprawić niespodziankę z wyżej notowanym zespołem.
Oczywieście nie traktujcie tego jako pewniaka, ja jednak się skuszę ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vitkovice - Hradec karlove
Typ: Hradec Karlove
Kurs: 2.50
Bukmacher: unibet
Analiza:

Hradec Karlove zajmuje 3 miejsce w tabeli i nie ma już szans na to aby awansować o ligę wyżej. Vitkovice zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, gdzie wszystko może się wydarzyć. Gospodarze mają passę bez porażki na własnym stadionie wynoszącą 4 mecze. Hradec Karlove przegrał ostatnio właśnie z drużyną Usti nad L. która takżę była zagrożona spadkiem, a w chwili obecnej mają punkt przewagi nad dzisiejszymi gospodarzami. Chociaż to właśnie Vitkovice powinni się jak najbardziej spinać na win to myślę, Hradec nie ulegnie drugi raz z rzędu drużynie z konca tabeli.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Alexander Zverev - Matteo Berrettini
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie. W pierwszej rundzie Niemiec Zverev odpoczywał i przygodę z turniejem rozpoczyna dopiero od tej rundy dzięki wysokiemu rankingowi. Włoch Berrettini z kolei w pierwszej rundzie pokonał kwalifikanta Amerykanina Tiafoe 2-0 (6-3 , 7-6). Zverev jest tutaj zdecydowanym faworytem co nie dziwi, bo jest i na lepszej pozycji w rankingu ATP i jest w fenomenalnej formie. Forma Alexandra od marca stale rośnie. W Marcu na turnieju w Acapulco na nawierzchni twardej doszedł do półfinału, wprawdzie na kolejnym turnieju w Indian Wells szybko odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu bardzo nieoczekiwanie z Portugalczykiem Joao Sousa ale już na kolejnym w Miami doszedł do samego finału przegrywając tam z Amerykaninem Isnerem. Po turniejach na nawierzchni twardej przeniósł się na te z nawierzchnią ceglaną i w Monte Carlo doszedł do półfinału a następnie wygrał ostatnie dwa turnieje w Monachium i w Madrycie. Jest w wielkiej formie i słusznei jest tutaj zdecydowanym faworytem. Włoch Berrettini aż w takiej dyspozycji nie jest ale spróbuję pograć na niego z handicapem setowym +1.5 bo myślę, że może faworytowi trochę krwi napsuć i ugrać chociaż tego jednego seta. Matteo to Rzymianin, zagra przed własną publicznością z czołowym tenisistą i graczem, który jest w tym momencie w wielkiej formie więc nic tylko powalczyć z takim graczem najlepiej jak się da i pokazać się z jak najlepszej strony. Wierzę, że Berrettini da radę napsuć tutaj dużo krwi swojemu rywalowi. Może sensacji nie będzie i nie wygra w całym spotkaniu ale tego jednego seta jak najbardziej jest w stanie wygrać. On zna bardzo dobrze swoje rodzime korty ceglane, pochodzi stąd z Rzymu więc będzie miał wsparcie z trybun. Zverev może być lekko zmęczony ostatnimi turniejami, gdzie dochodził do finału i je wygrywał, do tego dochodzi podróż z Monachium do Madrytu a następnie z Madrytu do Rzymu, miał trochę czasu na odpoczynek, bo w 1 rundzie tutaj w Rzymie grać nie musiał ale jednak w ostatnim czasie wiele spotkań do tego podróże, no w jakimś tam minimalnym stopniu może się do odbić na jego dyspozycji, oczywiście bez przesady, bo to młody gracz więc dużo szybciej organizm się regeneruje. Obaj są młodymi graczami i bardzo tutaj liczę na fajne widowisko z ich udziałem. Próbuję pograć tutaj na niespodziankę, bo jak pisałem wyżej myślę, że stać Matteo na wygranie seta, może całego spotkania nie wygra ale bardzo liczę dziś na to, że się mocno postawi się faworytowi i dla Zvereva nie będzie to spacerek.
⛔100
 
katalonbar 66

katalonbar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: Diego Costa otrzyma czerwoną kartkę
Kurs: 21.0
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Finał - mecz o puchar, stawka jest ogromna bo zwycięzca wzniesie trofeum. Niby to tylko finał Ligi Europy, ale biorąc pod uwagę, że zwycięzca tych rozgrywek będzie miał zapewniony udział w pierwszym koszyku LM w następnym sezonie sprawia, że prestiż tego spotkania rośnie. Jeżeli mamy mecz o wielką stawkę to automatycznie takiemu wydarzeniu będą towarzyszyć również ogromne emocje. Nie każdy zawodnik będzie potrafił sobie poradzić z ewentualnymi niepowodzeniami, a jeżeli dojdą do tego prowokacje ze strony przeciwnika to ktoś w końcu załapie głupią czerwoną kartkę. Głównym pretendentem do zrealizowania tego antyplanu jest Diego Costa; każdy kojarzy zachowanie Hiszpana, któremu co jakiś czas &quot;odłącza prąd&quot;, a w meczu finałowym emocje sięgają zenitu i uważam, że Costa znowu pokaże, że nie potrafi panować nad sobą i w konsekwencji zostanie &quot;nagrodzony&quot; czerwoną kartką. Bezpieczniejsza wersja z żółtą karką po kursie 2.60.
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oympique Marsylia-Atletico Madryt
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 4,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Atletico ma bardzo dobrze zorganizowaną obronę. W jednej z najsilniejszych lig Świata czyli hiszpańskiej
w 37 meczach straciło tylko 20 goli, dzięki czemu ustępuje jedynie Barcelonie, pozostawiając za plecami Real Madryt.
Gdyby spotkanie było rozgrywane gdzie indziej, stawiałbym ich spokojną wygraną, ale we Francji to Marsylia
będzie miała lepszy doping. Dodatkowo nie jest to mecz o pietruszkę, stąd mój typ idzie w ostrożnej gry Atletico
w pierwszej połowie i czyhanie błąd rywala i kontrę, co nie będzie miało miejsca.
W drugiej natomiast obydwie drużyny będą musiały zagrać odważniej, co powinno skutkować golem/golami.
Marsylia to nie ten poziom.
Idę w stronę Atletico, przyda im się puchar. Co prawda pocieszenia, ale jednak będzie co świętować.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hammarby - Malmo FF
Typ: Hammarby wygra
Kurs: 2.20
Bukmacher: forbet
Analiza:
Kolega wcześniej dał na Hammarby i powyżej 1.5 bramki w meczu.. ja się skłaniam ostrożniej ku czystej jedynce.. Malmo FF kompletnie bez formy co pokazali w ostatnim meczu na wyjeździe gdzie ulegli beniaminkowi Trelleborgs.. Tamten mecz w wykonaniu Malmo FF był słaby wręcz tragiczny.. myślę , że w tak krótkim czasie nie odmienią swojego oblicza tym bardziej , że Hammarby jest w gazie .. swoje mecze wygrywa efektownie i prowadząc ładną grę.. moim zdaniem warto dzisiaj sporo postawić na Hammarby. W Malmo FF jest sporo kontuzji.. moim zdaniem brak takiego piłkarza jak Bachirou robi swoje.. co było już widać w ostatnim meczu Malmo FF. Ten piłkarz wiele znaczy dla zespołu , jego brak sypie grę , gdyż jest mózgiem tej drużyny.. Wejdzie? Zostaw like
⛔100

Według regulaminu typ ma być bardziej ryzykowny a slusznie zauważyłeś, że użytkownik sztaba już wytypowal na zwycięstwo gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 19:40
Spotkanie: Robin Haase - Denis Shapovalov
Typ: Denis Shapovalov
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Aż dziwne, że nikt jeszcze nie wstawił tutaj tego typu. Mój ulubiony młody tenisista, na którego wczoraj stawiałem i się nie zawiodłem, a przecież podejmował doświadczonego i utytułowanego Berdycha, który był wystawiany w roli murowanego faworyta. Oglądałem wszystkie mecze z jego udziałem w poprzednim turnieju w Madrycie, gdzie niesamowicie mi się podobał i pozytywnie zaskoczył dochodząc aż do półfinału. Dzisiaj na drodze młodego Kanadyjczyka stanie Holender, który ostatnio jakoś nie błyszczy formą, dlatego myślę, że Shapo go tutaj wypunktuje. Myślę, że młodość dzisiaj wygra i ta chęć walki i zwycięstwa, którą widać w oczach i grze 19-letniego Shapovalova ????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 937,6K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Lega A Włochy
Godzina: 20.45
Spotkanie: Varese - Brescia
Typ: Varese powyżej 75,5 pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ćwierćfinał fazy play off włoskiej Lega A i trzeci mecz pomiędzy drużynami Varese a Brescia. W rywalizacji do trzech wygranych Brescia prowadzi 2-0, po zwycięstwach na własnym parkiecie 68-61 i 77-75. Varese po rundzie zasadniczej zajęli szóste miejsce w tabeli (bilans 16-14), Brescia zakończyła na trzeciej pozycji (20-10). Drużyna dzisiejszych gospodarzy to chyba największa niespodzianka in plus tego sezonu, naprawdę dużo fajnych gier w sezonie zasadniczym i takie miejsce przed play off, wzięliby na pewno w ciemno. Cztery ostatnie sezony poza play off i tutaj niespodziewano się raczej tak solidnych wyników. W tych dwóch już rozegranych spotkaniach byli naprawdę równorzędnym przeciwnikiem, nie odstając mocno od faworyzowanych rywali, szczególnie ta druga gra, mogła, a nawet powinna, zakończyć się ich wygraną. Długo spokojnie prowadzili grę (prowadzili już nawet różnicą 15pkt), na ostatnią kwartę wychodzili prowadząc 7pkt, końcówka to przewaga 4pkt i wtedy trochę się pogubili, popełniając niewymuszone błędy i pudłując w tych najważniejszych momentach spotkania. Na pewno mogli spokojnie dowieźć tą wygraną, ale może wyciągną z tego odpowiednie wnioski i zagrają tym razem na większej koncentracji przez całe spotkanie. Druga sprawa to słabiutka skuteczność z dystansu, gdzie w rundzie zasadniczej mieli bardzo solidny procent (bardzo często ponad 35%), w tych dwóch grach tylko około 20%, czy też w mniejszym stopniu, ale jednak też osobiste. Pod koszem utrzymują swoją dobrą dyspozycję na ponad 50% skuteczności, więc może zza łuku tez poprawią te liczby - własny parkiet też często pozwala na lepszą skuteczność. Varese średnio rzuca na własnym parkiecie około 82pkt (ogólne na poziomie około 78pkt), Brescia z kolei traci średnio około 80pkt na obcych parkietach (ogólne na poziomie około 76pkt). Drużyna gospodarzy ma w kadrze siedmiu zawodników z ponad dwucyfrową lub blisko tego zdobyczą punktową - Wells, Avramovic, Cain, Vene, Okoye, Larson, Ferrero, więc mają odpowiednich graczy do dobrego punktowania. I chociaż ostatnio brakuję Wellsa, to Larson czy Tambone, potrafią dobrze go zastąpić. W ekipie Brescii niepewny występ Hunta (11,4pkt - w pierwszym meczu nie zagrał, w drugim bardzo mało) i Moore (9,4pkt - nie zagrał w drugim meczu) którzy zmagają się z urazami. Varese w rundzie zasadniczej pokonali Brescie na własnym parkiecie 100-72, czyli jak widać można pokazać się na tle tej ekipy z bardzo dobrą skutecznością.
⛔100
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Godz: 20:45
Spotkanie: Rotherham United F.C. - Scunthorpe United F.C.
Typ: Rotherham United F.C.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na rewanżowe spotkanie w półfinale Play Offów o awans do Championship w którym na New York Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Rotherham United Football Club a w gości przyjedzie drużyna Scunthorpe United Football Club.
W pierwszym spotkaniu na terenie Scunthorpe United F.C. padł remis 2:2.
W zakończonym sezonie ligowym to gospodarze uplasowali się wyżej w tabeli ligowej zdobywając od gości 5 oczek więcej do tego w 1 meczu wyjazdowym Play Off przywieźli dla siebie bardzo korzystny remis 2:2 co już moim zdaniem stawia Rotherham United F.C. w roli faworyta który do tego ma też ten mecz u siebie i jak widać było w tabeli ligowej zespół ten u siebie grał bardzo dobrze i tylko Blackburn było lepsze w domowych spotkaniach czyli zespół który bezpośrednio awansował a goście na wyjazdach niby zdobyli więcej oczek niż u siebie ale trzeba pamiętać że rywale byli dużo słabsi niż u siebie grający gospodarze do tego goście sami zepsuli spotkanie na swoim terenie co moim zdaniem skończy się zwycięstwem Rotherham United F.C. na swoim terenie w tym spotkaniu i nie widzę w tym spotkaniu innej opcji.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Marsylia-Atletico Madryt
Typ: Goście zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs: 3,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, spodziewam się dzisiejszego wieczoru spotkania obfitującego w dużą liczbę bramek. Powodów takich przewidywań jest kilka. Zacznę może od przeciętnej dyspozycji w defensywie francuskiego klubu, wystarczy przypomnieć ostatni mecz z Guingamp i stracone trzy bramki, co ważne zauważenia takie mecze OM zdarzają się bardzo często. Jeszcze ważniejszym argumentem jest zagwarantowanie sobie startu w przyszłorocznej lidze mistrzów za sprawą wysokiego miejsca w lidze przez Atletico. Finał może być dla nich przysłowiową truskawką na torcie, wiadomo że Liga Europy przez największe kluby jest traktowana nieco pomacoszemu ale nie uważam by zabrakło im motywacji na ten mecz. Co do samego typu, duet Griezmann-Costa to gwarancja emocji. Czynnikiem motywacyjnym dla tego pierwszego będzie również miejsce rozgrywania finału - Parc Olympique Lyonnais, na pewno Francuz będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony na rodzinnym terenie.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rr
Kurs: 5.60
Bukmacher: forBet
Nie ma co się chyba rozpisywać na temat spotkania bo chyba wszystko zostało opisane. Typ oczywiście yolo ale w takich spotkaniach wszystko może się zdarzyć.. Patrząc chociażby na poprzednie edycje- overy bramkowe padały. Oczywiście każda drużyna prezentuje inny poziom ale w przypadku szybko straconej bramki mecz się otworzy (na co liczę). Kartki myślę że powinny wejść bez większego problemu, nie ma się co oszczędzać i nerwy mogą puścić. Co do rożnych- tutaj oczywiście loteria. Kurs wyłapałem, rozmyślałem pomiędzy czystą 1 na Marsylie lub tym właśnie typem patrząc na kurs, nie wiem skąd takie wysokie kursy na ekipe z Francji.. finał rządzi się swoimi prawami a widać że faworyt jest tutaj tylko jeden. Osobiście liczę na niespodziankę! ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom