>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Marsylia-Atletico
Typ: x
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:45
analiza: Finałowe spotkanie tegorocznej edycji piłkarskiej Ligi Europy w którym na stadionie Lyonu Marsylia zmierzy się z zespołem Madryckiego Atletico. Goście że tak ich tutaj nazwiemy są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tej edycji Ligi Europy. Mieli silniejszych rywali w poprzednich rundach, wyeliminowali Lokomotiv Moskwa, Kopenhage, Sporting oraz Londyński Arsenal, gospodarze natomiast wyrzucili za burtę takie ekipy jak: Braga, Lipsk, Bilbao oraz Salzburg. Tutaj znając atletico , każdy będzie stawiał na under w golach, ja jednak myslę że Marsylia powinna zagrać ofensywnie bo tak w potyczkach ligowych jak i pucharowych w ostatnim czasie potrafiła często notować overy, uważam że tutaj może być podobnie i mam nadzieję że Atletico również nie skończy spotkania na swoim ulubionym wyniku 0:1. Oba zespoły według mnie mają podobne szanse, Marsylia ma dodatkową Motywację, gra u siebie w kraju, do tego na stadionie swojego odwiecznego rywala zespołu Lyonu. Goście natomiast są zespołem lepszym pod względem piłkarskim i na pewno sa bardziej ograni w europejskich pucharach,. Stawiam na wynik 2:2 po 90 minutach i mam nadzieje że wszystko rozstrzygnie się w rzutach karnych pub dogrywce.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: Atletico wygra / Marsylia więcej rożnych
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Już za kilkanaście minut rozpocznie się finał Ligi Europy gdzie Olympique Marsylia zmierzy się z Atletico Madryt. Sporo już napisano dziś na temat tego meczu, zapewne wszyscy dziś chcielibyśmy zobaczyć piękny dla oka futbol okraszony pięknymi bramkami z obu stron... Jak duże szanse są aby dzisiaj spodziewać się takiego widowiska ? ... hmm raczej marne
Osobiście gram w tym spotkaniu kilka opcjii właśnie w kierunku bramek, bo mimo iż prawie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na under i wygraną ekipy Simeone Dzisiejszy typ jest tylko iwyłącznie pograny ze względu na kurs z racji konkursu, ale również trzeba spróbować tych co na dole... Wiadomka zespół z Madrytu ma lepszych graczy oraz większe doświadczenie od swych rywali, ale z drugiej strony to tylko jeden mecz a więc... ?
Przecież różnie się to może poukładać, jakiś karny dla Marsyli w pierwszej odsłonie np...
w drugiej połowie pogoń hiszpanów i jest over.
To tylko spekulacje, lecz czy aby na pewno aż takie z kosmosu aby nie pograć za drobne...
Reasumując te chaotyczne wypociny, podobnie jak większość graczy i kibiców chciałbym dziś obejrzeć kilka bramek.
Jednak jeśli wyrachowane Atletico zagra swój defensywny futbol na 0 z tyłu, to może się na koniec okazać że Marsylczycy nabiją więcej kornerów a hiszpanie wygrają mecz 1:0...
( obie strzelą po dobrym kursie @ 2.28 )
( obie strzelą w obu połowach @ 25 )
( obie strzelą w 2 połowie @ 4.60 )

Więcej niż jeden typ w tym samym dniu konkursu
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Marsylia - Atletico Madryt
Typ: X/X
Kurs: 4,75
Bukmacher: Totolotek

W dniu dzisiejszym zostanie rozegrane finałowe spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy Marsylią, a Atletico Madryt. Obydwu zespołom daję równe szansę i nie uważam, że Atletico jest faworytem tego pojedynku jak wielu ekspertów wskazuję. Piłkarze z lazurowego wybrzeża w półfinale grali z Salzburgiem, spotkanie zapowiadało się interesująco choćby dlatego, że obie drużyny spotkały się już w fazie grupowej i tam górą byli Austriacy. Wynik pierwszego spotkania faworyzował Francuzów choć goście mieli w tym meczu kilka dobrych okazji. W rewanżu drużyna Marko Rose odrobiła straty, nie obyło się bez kontrowersji, ale w dogrywce zespół Rudiego Garcii zdobył decydującego gola i awansował do finału Ligi Europy.
Marsylia nadal pozostaje w grze o miejsce w pierwszej trójce w lidze, które daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Oczywiście jeśli OM wygra Ligę Europy awansuje do Champions League bez konieczności gry w kwalifikacjach. Gdyby nie słaby start w lidze - po pięciu kolejkach zespół Olympique był zaledwie dziesiąty - drużyna nie miałaby trudności w znalezieniu się w trójce, ale w ostatnich 20 kolejkach ligowych przegrała tylko trzykrotnie zaliczając 12 zwycięstw.Najlepszym zawodnikiem zespołu w tym sezonie jest bez wątpienia Florian Thauvin, który na ich szczęście niedawno wrócił do składu po kontuzji.OM wygrało w tym sezonie aż osiem z dziewięciu spotkań domowych w LE, ale tylko jeden mecz wyjazdowy, potyczkę na Sam Mames z Athletic Bilbao. Na pięć finałów europejskich pucharów Olympique wygrał dwa razy i przegrał trzykrotnie. Olympique nie ma najlepszego bilansu przeciwko hiszpańskim drużynom, z którymi wygrał tylko pięć razy na piętnaście ostatnich spotkań jednakże dwa z tych zwycięstw przyszły w tym sezonie LE, w którym Francuzi pokonali dwukrotnie Athletic Bilbao. Atletico Madryt w ośmiu meczach LE Los Colchoneros przegrali tylko raz odnosząc sześć zwycięstw, z kolei w La Liga byli zespołem, który najdłużej dotrzymywał kroku Barcelonie, ale ostatecznie również musiał spasować, a sezon zakończy zapewne na drugim miejscu. Moja propozycja X/X jest dość ryzykowna, chodź bardzo prawdopodobna, gdyż wątpię, aby któraś z drużyn od samego rozpoczęcia meczu mocno forsowała tempo gry lub się odkryła. W końcu jest to wieki final i nie spodziewam się tutaj fajerwerk w postaci goli. Moim zdaniem większa część gry będzie toczona w środku pola i żadna z drużyn nie będzie się odkrywać tylko grać uważnie, aby nie stracić bramki. Myślę, że na końcowej tablicy możemy ujrzeć bezbramkowy wynik, a mecz zostanie rozstrzygnięty w rzutach karnych. Tak naprawdę zastanawiałem się nad opcją x/x oraz mecz zostanie rozstrzygnięty w serii rzutów karnych, wybrałem pierwszą opcje, jednak z drugiej też skorzystałem, która dostępna jest na Totolotku po zachęcającym kursie 8,00.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom