>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 16. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof (Apertura Adecuacion)
Godzina: 01:30
Spotkanie: Nacional Potosi - Real Potosi
Typ: 2
Kurs: 3,06
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Próbuję na noc ligi boliwijskie. Mecz derbowy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tabela póki co wygląda tak:

W tym spotkaniu miano gospodarza i gościa jest tylko na papierze w terminarzu, bo oba zespoły swoje mecze u siebie rozgrywają właśnie na tym obiekcie i jest to ich wspólny stadion. W ligowej tabeli wyżej jest Nacional ale oba zespoły dobrze sobie radzą na tym obiekcie. Lepszym kadrowo zespołem wydaje się być Nacional, który również jest w wyższej dyspozycji, bo ostatnie 4 mecze z rzędu wygrywał a Real Patosi 2 ostatnie spotkania przegrał i to zdecydowanie. Jednak to jest mecz derbowy a one rządzą się swoimi prawami. Często jest tak, że zespół, który jest niżej od swojego derbowego rywala w takim meczu dodatkowo się motywuje i wygrywa. Bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami też do tej pory różnie się kończyły bez zdecydowanego wskazania na którąś z drużyn. Ja sam mecz oceniam 50 na 50 a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs ???? W nieco lepszej sytuacji kadrowej są &quot;gospodarze&quot; ale ja mimo wszystko idę w stronę wygranej Realu. Nie będę tutaj dokładnie wypisywał kto nie zagra tylko po prostu podam linka do informacji:
https://eju.tv/2017/06/mendez-se-perdera-el-clasico-potosino/
Z pewnością nieobecność tych graczy u &quot;gości&quot; to duże osłabienie ale jak pisałem wyżej derby to derby ;)
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador, Serie A
Godzina: 23:15
Spotkanie: River Plate Ecuador - LDU Quito
Typ: River Plate Ecuador wygra mecz
Kurs: 2.35
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dość wysoki kurs zachęca aby zwrócić się w kierunku tego meczu rozgrywanego w najwyższej klasie rozgrywkowej Ekwadoru. Klub z zaledwie 10-cio letnim stażem (założony 7.09.2007r) gości zespół z prawie 90-cio letnią tradycją (założony 11.01.1930r). LDU Quito to 10-cio krotny mistrz Ekwadoru (ostatnio w 2010r) i zdobywca Copa Libertadores (2008r), który ostatnio przeżywa nie najlepszy okres w swojej historii. Szósta drużyna ubiegłego sezonu, obecnie zajmuje 11 miejsce w tabeli (na 12 drużyn) tylko z jedną wygraną (1-7-8) na swoim koncie. River Plate Ecuador z jednym więcej meczem rozegranym w lidze, zajmuje 7 miejsce (5-6-6) w tabeli. Ważnym czynnikiem jest też forma z ostatnich 5-ciu meczów:
- River Plate Ecuador 3-1-1
- LDU Quito 0-1-4
Dla odmiany w bezpośrednich ostatnich 5-ciu meczach aż czterokrotnie wygrał LDU Quito i padł 1 remis. Czas wiec na odwrócenie tej złej passy River Plate tym bardziej, że widać w tej drużynie wyraźną zwyżkę formy ponieważ od 17.03. nie przegrali (4-2-0) na swoim boisku. Zupełnie po przeciwnej stronie plasuje się Quito, który nie wygrał na wyjeździe od początku sezonu. Z tych wszystkich powodów stawiam na dość pewną wygraną River Plate Ecudor w tym meczu. Powodzenia!
⛔100
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – ME U-21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska U-21 – Słowacja U-21
Typ: spotkanie/ilosc bramek 1/-3.5
Kurs: 2,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Naprzeciwko siebie staną moim zdaniem dwie równorzędne drużyny z małym jednak wskazaniem na Biało-Czerwonych, które to wyłania się po porównaniu klubów w jakich grają jedni i drudzy. W obu zespołach, sporo zawodników którzy w swoich klubach są rezerwowymi i którzy grzali ławę większość meczów w sezonie – w tej kwestii mamy remis. Słowacja U-21 swoimi ostatnimi pokazała że nie jest chłopcem do bicia i naszych młodych piłkarzy na pewno czeka ciężkie spotkanie. Przewiduję wyrównany mecz w których nie padnie wór bramek, a na naszych stawiam dlatego, że po pierwsze na papierze jesteśmy lepsi , po drugie jesteśmy gospodarzami a po trzecie Słowacja to nasz teoretycznie najsłabszy przeciwnik w grupie, więc każdy wie że musimy tu wygrać…nie mniej będzie ciężko, widzę tu 1:0 lub 2:1 po ciężkim meczu.
⛔100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa U21
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Polska U21 vs Słowacja U21
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Już w piątek wieczorem rozpoczną się mistrzostwa piłki nożnej do lat 21,których gospodarzami jest Polska. Analizując mecz w obu zespołach nie ma żadnych absencji, atutami naszej reprezentacji przede wszystkim jest to, że gramy u siebie, mamy świetną kadrę, świadczy o tym fakt , że aż 8 zawodników gra w zagranicznych klubach. Z ośmiu meczy Polacy wygrali aż 5, 1 zremisowali i 2 przegrali, dodam, że Polacy nie musieli przechodzić kwalifikacji bo są gospodarzami. Przechodząc do reprezentacji Słowacji z ośmiu meczy wygrali aż 6 i 2 przegrali. Dodam, że jest to drugi występ Słowaków w takiej imprezie, Polski pierwszy. Zawodnicy:
Kadra Polski: Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) Maksymilian Stryjek (Sunderland) Jakub Wrąbel (Olimpia Grudziądz) Obrońcy: Jan Bednarek (Lech Poznań) Krystian Bielik (Birmingham, Anglia) Paweł Dawidowicz (VfL Bochum), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) Paweł Jaroszyński (Cracovia) Tomasz Kędziora (Lech Poznań) Igor Łasicki (Carpi) Przemysław Simiński (Wisła Płock) Pomocnicy: Adam Buksa (Zagłębie Lubin) Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok) Bartosz Kapustka (Leicester) Jarosław Kubicki (Zagłębie Lubin) Karol Linetty (Sampdoria Genua), Patryk Lipski (bez klubu), Łukasz Moneta (Ruch Chorzów), Radosław Murawski (Piast Gliwice) Napastnicy: Dawid Kownacki (Lech Poznań), Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów), Krzysztof Piątek (Cracovia), Mariusz Stępiński (Nantes).
Kadra Słowacji: Adrián Chovan (Trenčín), Marek Rodák (Fulham), Adam Jakubech(Spartak Trnava), Branislav Niňaj (Lokeren), Róbert Mazáň(Žilina), Martin Valjent (Ternana Calcio), Milan Škriniar (Sampdoria), Lukáš Skovajsa (Trenčín), Ľubo Šatka (Dunajská Streda), Denis Vavro (Žilina), Jaroslav Mihálik (Cracovia), Stanislav Lobotka (FC Nordsjalland), Martin Chrien (Plzeň), Albert Rusnák (Real Salt Lake), Matúš Bero (Trabzonspor), Jakub Hromada (Viktoria Plzeň), László Bénes (Mönchengladbach), Nikolas Špalek (Žilina), Tomáš Huk (Dunajská Streda), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Adam Zreľák (FK Jablonec), Pavol Šafranko (Dunajská Streda), Tomáš Vestenický (KS Cracovia).
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Polska-Słowacja
Typ: 1/1
Kurs 3.30
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym nasza młodzieżowa reprezentacja na Arenie Lublin rozpocznie mistrzostwa Europy, ich rywalem w pierwszym spotkaniu będzie drużyna Słowacji. Polacy są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie po pierwszym gwizdku sędziego kompletu punktów z niżej notowanym rywalem, gramy u siebie i powinniśmy wykorzystać wszystkie możliwe atuty. Ogólnie ostatnie spotkania nie były do końca udane, porażka z Czechami oraz Włochami trochę osłabiły morale w zespole, ale trzeba pamiętać że wcześnie pokonywaliśmy rówieśników chociażby z Ukrainy czy Niemiec, dlatego tutaj my powinniśmy dyktować warunki i zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście natomiast w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali 3 porażki remis oraz wygraną, jest to raczej wynik mało optymistyczny przed spotkaniem wyjazdowym do Polski, gdzie na pewno łatwo im się grało nie będzie, mamy znacznie leszy bardziej doświadczony zespół od naszych południowych sąsiadów i nie sądzę że tutaj moglibyśmy ponieść porażkę , poza tym trzeba punktować w spotkaniu z Słowakami i Szwedami bo z Anglią , która ma w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników i punkty może być ciężko. Stawiam tu na wygraną naszej ekipy i wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż dobrze rozpoczniemy ten turniej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Stuttgart ATP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Paire - Janowicz
Typ: Janowicz
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Miałem dziś przyjemność oglądać odmienionego Jurka Janowicza i mam nadzieję, że jutro będzie kontynuował swoją dobrą grę. Pokonał dziś dwunastkę rankingu ATP - Dimitrowa. Jerzyk ma wiele problemów z opanowaniem nerwów, ale dziś wyglądał zdecydowanie inaczej. Pewnie wygrywał swój serwis i niespodziewanie pokonał dzisiaj Bułgara. Janowicz świetnie gra na trawie. Właśnie na kortach tego typu osiągnął swój życiowy sukces - półfinał Wimbledonu. Ostatnie trzy spotkanie pomiędzy Janowiczem a Paire skończyły się zwycięstwem Polaka. Sezon na mączce nie był dla Paire najlepszy. Wydaje mi się , że obaj zawodnicy prezentują podobny poziom, ale Jerzy podbudowany dzisiejszym zwycięstwem wygra jutrzejszy mecz. Powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Boliwia, Liga Profesional
Godzina: 01:30
Spotkanie: Nacional Potosi – Real Potosi
Typ: Nacional wygra bez straty bramki
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W najwyższej boliwijskiej lidze zmierzą się dwie drużyny z miasta Potosi.
Nacional wypada na papierze o wiele lepiej od swoich rywali. 4 lokata w tabeli (9-2-6) i o jeden mecz zagrany mniej od Realu. „Goście” zajmują 9 miejsce (7-1-10) i tracą do Nacionalu 7 punktów.
Forma obu zespołów również przemawia za Nacionalem. Prowadzą serię 4 zwycięstw ligowych z rzędu w momencie, gdy Real nie potrafi zdobyć kompletu punktów od 3 spotkań.
Tak jak wspominał już kolega wyżej – sytuacja kadrowa również sprzyja ekipie Nacionalu.
W tej konfrontacji liczę na zwycięstwo „gospodarzy”. Z racji tego, że jest to pojedynek derbowy, to liczę, że dla Nacionalu ważne będzie także zachowanie czystego konta, by definitywnie pokazać, kto jest lepszą drużyną w tym mieście. Mecz będzie bardzo zacięty i całkiem możliwe że nie padnie tutaj grad bramek. Mam nadzieję, że Nacional zdobędzie 3 punkty, jednocześnie grając na 0 z tyłu.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Singapur
Zdarzenie: Albirex Niigata - DPMM
Typ: X2
Godzina: 14:30
Bukmacher: Betway
Kurs: 4.00
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 11 kolejki Singapurskiej S-Ligi, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie pozycję lidera zespół Alibrex Niigate z 8 – przedostatnim DPMM. Gospodarze tego pojedynku bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon ligowy bardzo szybko umacniając się na pozycji lidera, gdzie aktualnie posiadają 28 punktów. Ich forma na własnym stadionie jest imponująca – 5 występów, które zakończyły się 5 zwycięstwami oraz 18 zdobytych bramek a 3 stracone. Goście natomiast bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon ligowy a seria porażek bardzo szybko zepchnęła ich do dolnej części tabeli. Co ciekawe jednak drużyna ta jest bardzo utytułowana, gdyż w 3 ostatnich sezonach zdołali 1x zdobyć mistrzostwo, 1x wicemistrzostwo a 1x 3 miejsce. Aktualny sezon jednak jest fatalny a ich forma na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia – 1x remis oraz 4 porażki w 5 rozegranych dotychczas spotkaniach, przy czym stracili aż 15 bramek. Jednak trener DPMM Steve Keane zapowiada walkę od pierwszego gwizdka sędziego, aby jego zespół wreszcie się przełamał. Osobiście wierzę w drużynę DPMM, która jak już w/w jest bardzo utytułowanym zespołem w tamtejszej S-Lidze, dlatego też postanowiłem pobrać tutaj przełamanie goście pobierając podwójną szansę X2 po bardzo dobrym kursie 4.00, który znaleźć możemy w Betway,
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Światowa, 2 grupa
Godzina : 9:00
Spotkanie : Australia - Japonia
Typ: Japonia
Kurs : 1,95
Bukmacher : Fortuna
Japonia, Azjaci czyli walczaki, jak w przypadku Koreańczyków. Japończycy w gazie, cztery wygrane z rzędu w tym z liderami Słoweńcami. Australijczycy grają różnie, przegrali pierwszy mecz z Japończykami 3;1. Wydaje mi się że mecz będzie wyrównany tym razem, jednak wygrają bardziej waleczni Azjaci.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska U21 – Słowacja U21
Typ: 1 handicap(-1)
Kurs: 3.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tym razem mecz reprezentacji Polski U21. Patrząc na skład i ambicje reprezentacji Polski głęboko wierzę w zwycięstwo naszych chłopaków. Po dwóch minimalnych porażkach z Czechami i Włochami Polacy będą chcieli pokazać siłę. Występując w roli gospodarza nasi nie mogą zawieść kibiców, którzy zapełnią stadiony w każdym meczu reprezentacji Polski. O formie obu zespołów ciężko mówić, jedynie można zauważyć, że pojedynek korespondencyjny z Czechami zakończył się na korzyść Polski, gdyż przegrali z Czechami 2:1, a Słowacja 4:1. No ale Mistrzostwa to nie mecz towarzyski, inne składy sprawdzanie taktyki. Polska jest oceniana jako zespół mający większe szanse w ME niż Słowacja. Szkoda, że w meczu ze Słowakami zabraknie Kownackiego, ale Piątek powinien go dobrze zastąpić. Do obrony wraca Jach, który dobrze prezentował się przed kontuzją. Mam nadzieję, że Polska zagra dobry mecz i zwycięstwo 2:0 to będzie minimalny wymiar kary dla Słowaków.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cork City-Limerick
Typ: Spotkanie/ilość bramek - 1/+2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Witam. Na piątek wybrałem spotkanie w Irlandii. Cork Córy to drużyna, kyuts w tym sezonie jeszcze nie przegrała (17 meczy-16 zwycięstw i tylko 1 remis!!!!) W piątekowy wieczór zwyecystwo gospodarzy to tylko formalność. Zespół gości gra całkiem niezłe i zajmuje 6 miejsce w tabeli-liczę tutaj na ofensywne spotkanie i bramki po obu strunach. W ostatnich dwóch pojedynkach pomiędzy tymi ekipami padl dwukrotnie wynik 3-0. Jeśli sięgniemy jeszcze dalej to były wyniki takie jak 5-2,5-3.. Liczę jutro na pewne zwycięstwo gospodarzy i mecz z duża ilością bramek(conajmniej 3 padną moim zdaniem na pewno, dla odważnych over 3,5 po kursie 2,6)
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to daj &quot;dzięki&quot;.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Nottingham
Godzina: 14:35
Spotkanie: Rybarikova-Ahn
Typ: Ahn handicap +1,5 seta
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rybarikova powinna odpaść już dzisiaj, grała słabo, widać też zmęczenie. Dzisiejsze 3 sety z Riske, ma w nogach 7 pojedynków licząc od ubiegłego tygodnia. Kristie Ahn gra bardzo agresywny tenis, nie straciła seta w żadnym z 4 dotychczasowych meczy w tym turnieju ( gra od kwalifikacji). Zmiażdzyła wręcz Osakę i naszą Magdę Linette. Myślę, że stać ją na urwanie seta mocno faworyzowanej przez wygranie turnieju ITF Surbiton w zeszłym tygodniu Rybarikovej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - turniej w Stuttgarcie
Godzina : 12.05 ( wg flashscore.pl 13.30, oczywiście może ulec zmianie )
Spotkanie : Kohlschreiber - Pouille
Typ : Kohlschreiber
Kurs : 1.6
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Typ na gole Węgrów nie zawiódł, zagrali swoje.
Oferta co raz bardziej uboga, jak juz wielu zauwazylo i wspomniało.
Przejdzmy do rzeczy , Kohlschreiber w poprzedniej rundzie pokonał po zaciętym boju, solidnego Johnsona . Gra u siebie w Niemczech, wiekowy doswiadczony tenisista, w tym sezonie bez rewelacji na kortach ziemnych.
Pouille natomiast pokonał rodaka Kohlschreibera, Stuffa tez po walce, na kortach ziemnych Pouille prezentowal się przyzwoicie.
Liczę ,ze Kohlschreiber postara się na wlasnym terenie o awans do polfinału, pokonał Johnsona , którego widziałem nie raz w akcji , który wygrał turniej u siebie w USA na cegle, a na French Open uległ świetnemu Thiemowi
Z racji tego ,że nie mogę wysłać prywatnych wiadomości (nie mam 10 postow ) pozdrawiam wszystkich i dziękuję za reputację, szacunek oczywiście dla typera Manipulation ;) , do typera Psychosocial : mam brata w Anglii, to może do Irlandii kiedyś zawitam ;) ... typer Przemas CK reczną w ostatnich dniach ładnie rozkminil .
Proszę o wyrozumiałość administratorów ????
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Wczoraj ponownie moja propozycja weszla i kurs 3.00 Wam ustrzelilem-osobiście grałem na czysto Bialorus ;) Na dzis z trzech wyższych kursow jakie posiadam postanowiłem zaproponować Wam taki oto zakład ????
Dyscyplina: Koszykowka - Australia
Godzina: 12:00
Spotkanie
: Bendigo-Hobart
Typ: Wygrana Bendigo
Kurs: 2.82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Analiza tego spotkania będzie bardzo krotka,gdyż najzwyczajniej w świecie nie ma o czym tutaj sie rozpisywać. Dlaczego ide w stronę Underdoga? Głównym powodem jest brak absolutnego lidera drużyny Hobartu,człowieka który regularnie rzucal im po 20 pkt na mecz. A jak zerkniemy w statystyki-Hobart wcale tak dużo PKT nie trafia,a wiec dzis będą mieli jeszcze trudniej ;) Bez Lidera moze byc dosc ciężko.
Bendigo natomiast to ekipa,ktora jest moim skromnym zdaniem na fali wznoszącej-nie jest to ta drużyna ktora pamiętamy jeszcze chociażby z ubiegłego miesiąca-poprawili nieco grę w defensywie,a ofensywnie zawsze byli nieźle usposobieni.
Value,które według mnie warto zagrać ;)
Moja stawka to 3/10.
Pomoglem?-Wciśnij proszę ,,dzieki&quot; ;)
Typujacym i Grającym życzę powodzenia !
✅182
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska U21 - Słowacja U21
Typ: Polska wygra do zera
Kurs: 3.35
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Nareszcie...! Nie mogłem doczekać się tego turnieju , tak jak każdej większej piłkarskiej imprezy. Wiele zostało już napisane na temat tego spotkania , fakt że jako 5-ty analizuje ten mecz o tym świadczy. Zgadzam się z moimi przedmówcami w zasadzie z wszystkim co zostało napisane dotychczas. Nie chcę sie za bardzo powtarzać , podam jedynie w kilku punktach dlaczego zdecydowałem się na powyższy typ.
1. Turniej w kraju - atut własnego boiska i własna publiczność.
2. Teoretycznie &quot; najłatwiejszy &quot; rywal w grupowej rywalizacji ( oczywiście to samo mówią Słowacy o nas ...)
3. Brak kpl. punktów w tym meczu prawdopodobnie pozbawi nas szans awansu z grupy.
4. Wierzę w wielką mobilizację naszych mimo braku Milika i Zielińskiego.
5. Po meczach sparingowych z Czechami i Włochami ( obydwa przegrane 1:2) , sądzę że wzmożoną uwagę podczas przygotowań zwrócono na grę defensywną i unikanie błędów.
6. Teoretycznie mocniejszy skład personalnie na papierze. ( choć to zawsze mocno dyskusyjna sprawa ).
7. Ze względu na rangę meczu dla obu ekip przewiduję underowe spotkanie z naciskiem na zabezpieczenie tyłów.
8. Doświadczenie naszych zawodników pozwoli w końcu przełamać obronę Słowaków ( Linetty, Kapustka , Stępiński , Kownacki).
Tak to widzę pokrótce i na to liczę , a jak będzie przekonamy się wieczorem.
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Stuttgart ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Berdych, Tomas - Lopez, Feliciano
Typ: Berdych wygra 2:0
Kurs: @1.97
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Po pierwsze gratulacje dla Janowicza, który wczoraj odprawił Dimiego, ale po takim kursie z francuzem radziłbym go nie ruszać. Dzisiaj spora oferta, ale od razu wpadł mi w oko ten typ, oglądałem ostatnie mecze obu zawodników i potrzeba tutaj cudu, żeby to nie siadło. Berdych, 31 lat, piekielnie mocny na trawie, zazwyczaj grajków pokroju Lopeza odprawia z kwitkiem i pokazuje się z dobrej strony, a trafiając na zawodników, którzy mają numerek rankingu ATP 1-8 jego głowa nie pozwala mu wygrać, na szczęście dla tego typu Lopez jest 33-ci :grin: . Co do samego Lopeza to ująłbym, że trawa to jego ulubiona nawierzchnia, ale zazwyczaj pokazuje to tylko na wielkich turniejach, ma on już 35 lat, więc jest u schyłku kariery, wczoraj miał jakieś problemy zdrowotne, ale co dziwne ugrał mecz podwójnym przełamaniem, więc przezorni, jeżeli dojdzie do 2 seta i przełamania mogą zamykać, żeby dziadek nie uciekł. Mocny Czech, który lubi pokazywać się na takich turniejach przeciwko Lopezowi, który ma problemy zdrowotne i zazwyczaj jego najlepszą formę możemy oglądać na Wimbledonie.Gram to stawką 10/10 (to nie all-in) i liczę, że będą to łatwe $, wszystko przemawia za tym typem, ale jak już ktoś wczoraj napisał skoro Federrer podkłada się Haasowi to absolutnie nie ma mowy o pewniakach, apropo Haasa to już nie piszę o ustawianiu, ale pod względem jakości i stylu gry to odprawia on dziś Kolbę @2.13.
Powodzenia! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia - NPL Victoria
Godz: 12:30
Spotkanie: Melbourne Knights FC - F.C. Bulleen Lions
Typ: Melbourne Knights FC
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 18 serię gier do australijskiej NPL Victoria.
W ciekawym spotkaniu na Knights Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Melbourne Knights Football Club a w gościach zagra zespół Football Club Bulleen Lions.
Melbourne Knights FC w tym sezonie ligowym w swoich 17 rozegranych meczach zdobyli 17 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś F.C. Bulleen Lions plasuje się na pozycji 9 zdobywając 21 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 10-15 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 11-13.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż zespoły dzieli tylko 4 oczka czyli tak naprawdę jeden wygrany mecz może ich do siebie bardzo zbliżyć i moim zdaniem tak się właśnie stanie gdyż może ktoś powie że gospodarze u siebie nie grają za dobrze to jednak potrafili nawiązać walkę z zespołami z czołówki tabeli ligowej właśnie na swoim terenie a goście w delegacjach średnio i ich wygrane wyjazdowe były ze słabymi zespołami według mnie to gospodarze w tym spotkaniu zdobędą na swoim Knights Stadium komplet 3 ligowych oczek.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska, Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Słowacja K - Hiszpania K
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza odnośnie rzuconych bramek przez Białoruś okazała się trafna i dała kolejny fajny plus. W dniu dzisiejszym oferta jest bardzo okrojona i poza siatkówką nie mam w czym wybierać, jednak natrafiłem na dwa mocne zdarzenia, a jednym z nich chciałbym się podzielić. Będzie to spotkanie pomiędzy reprezentacją Słowacji, a Hiszpanią w Lidze Europejskiej kobiet. Moja propozycja na ten mecz skierowana jest w stronę Hiszpanii, która w ostatnim czasie jest w wyśmienitej formie wygrywając mecz za meczem. Na ten moment sytuacja w grupie C przedstawia się następująco, po trzech rozegranych spotkaniach hiszpanki zasiadają w fotelu lidera z kompletem punktów i jeśli dziś wygrają zapewnią sobie awans, za ich plecami jest Słowacja z dorobkiem sześciu punktów. Spotkanie niezwykle istotne dla jednych jak i drugich, jednak moim faworytem są tutaj Hiszpanki które kilka dni temu grały przeciwko Słowacji, a wynik jaki padł to 0:3 dlatego wątpię w to aby w tak kluczowym momencie dzisiaj uległy. Bardzo fajny alternatywnym zagraniem będzie tutaj również opcja handicapu w setach dla Hiszpanii +1,5. Moim zdaniem mecz rozstrzygnie się takim samym wynikiem co kilka dni wstecz lub pięcio setówką, która miała miejsce dwa razy w meczach bezpośrednich tych reprezentacji, jednak zawsze górą z nich wychodziła Hiszpania.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godz: 11:10
Spotkanie: Vikhlyantseva N. - Rus A.
Typ: wygra 2-0 w setach Rus A.
Kurs: 5,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj się nje udało złapać kursu blisko 5.00 , dziś próbuję dalej. Rus to zawodniczka gospodarzy. Holenderska to 26 letnia doświadczona grajcara. Bardzo ladna i wysoką blondynka. Zawsze coś grała na hardzie. Mocny serwis i ogólną dobra sprawność i potrafi przyłożyć. Na tym turnieju na trawie bardzo zaskakujące pozytywnie. Pierwszy mecz w roli underdoga pokonała Babos, oglądałem to i było naprawdę dobrze! Dziś gra z młodą 20-letnia Rosjanka. Młoda Natalia nie ma tego czegoś czego nie ma Rus, poprostu w niczym nie odbiega. Dla mnie obie maja równe szanse , a ponadto naprawdę wierzę w zwycięstwo Rus i widzę na dziś dzień w niej większy potencjał. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom