>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska, Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Słowacja K - Hiszpania K
1.set/spotkanie
Typ: 2/2
Kurs:3.60
Bukmacher: Fortuna
Witam wracam sobie do bukmacherki ???? Widzę kolega Przemas92ck uprzedził mnie w typie na czysty typ na Hiszpanki więc zagram sobie coś niby trudniejszego z lepszym kursem ale wartego uwagi ????
Mianowicie że Hiszpanki wygrają 1seta oraz całe spotkanie.
Hiszpanki wygrały 1 turniej u siebie pokonując 3:1 Szwedki 3:1 Portugalki oraz dzisiejsze rywalki 3:0 w setach do 20,19 i 24.Teraz drugi turniej w tej samej grupie rozgrywany jest nieopodal w Portugalii. Dlatego dziwią mnie kursy na Słowaczki gdyż już na turnieju w Polsce w ramach kwalifikacji do MŚ nie grały nic specjalnego pokonując tylko słabiutki Cypryjki i Islandki.
Hiszpanki nawet 2dni temu grały sobie sparing ze Szwedkami wygrywając 3:0 Mają solidną środkową Collar czy też ciekawe skrzydłowe jak Gonzalez czy Riviero.Dla mnie powinny sobie dzisiaj poradzić i znowu wygrać wygrywając w ten sposób grupę ;)
Pozdrawiam
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Singapur
Godzina 14:30
Spotkanie :Albirex Niigata - DPMM
Typ: over 5.5 gola
Kurs : 5.40
Bukmacher : Unibet
&quot; Gumbi82&quot; wspomniał już o tym meczu i liczy na niespodziankę i kto wie taki scenariusz też możliwy , ja pójdę w stronę bramek bo tych powinniśmy w tym spotkaniu mieć chyba sporo , w S-League bywają spotkanie z tytułu s/f choćby np ostatni mecz Albirexu u siebie z Young Lions i wynik 8:0 i w drugą stronę DPMM w meczu wyjazdowym z Home Utd i wynik 9:3 , wiem też że takie wyniki to rzadkość jednak jak widać DPMM w tym meczu z Home też było skazane na porażkę jednak aż na 3 bramki było ich stać to może i w dzisiejszym także coś ustrzelą a historia pokazuje że bywało już że DPMM strzeliło tutaj 2 bramki z drugiej strony Albirex który w tym sezonie u siebie ma bilans 5-0-0 i 18:3 w bramkach stąd liczę na sporą ilość goli !
⛔100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia Premier Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cork City - Limerick
Typ: Gospodarze wygrają obie połowy
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się pojedynek pomiędzy liderem Irlandzkiej Premier Division, czyli Cork City, a Limerick. Gospodarze to zdecydowani faworyci meczu, szczególnie, że w lidze nie mają sobie równych, o czym może świadczyć aż 18 punktowa przewaga nad drugim w tabeli Dundalkiem. U siebie mają świetny bilans bramkowy, a mianowicie w 8 meczach 27-4. Widać, że ta drużyna lubi sobie postrzelać i średnio zdobywają ponad 3 bramki na mecz. A przechodząc już do naszego wieczornego pojedynku to warto dodać, że w ostatnich 3 bezpośrednich pojedynkach wygrywała właśnie drużyna Cork City, dwa razy po 3:0 i raz 5:2. Można pokusić się tutaj o zagranie handicapu lecz ja poszedłem trochę dalej i znalazłem ciekawy zakład na to, że drużyna gospodarzy wygra obie połowy. Myślę, że jest to do wykonania, ponieważ Cork City będzie chciał jak najszybciej strzelić bramkę, jak to mają w zwyczaju, a potem kontrolować spotkanie i w drugiej połówce również coś dorzucić. Dodam, że w bezpośrednich pojedynkach ten typ wchodził za każdym razem, także w ostatnim meczu z dużo lepszym rywalem, czyli z Dundalk piłkarze Cork City poradzili sobie świetnie wygrywając aż 3:0, grając na wyjeździe, więc mam nadzieję, że przed własną publicznością również pokuszą się o zdobycie kilku bramek, a przede wszystkim o wygranie obu połówek meczu. Powodzenia!
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Polska U21 - Słowacja U21
Typ: 1/powyżej 1,5
Kurs:
2,50
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
W końcu zaczynamy długo wyczekiwany turniej w Polsce U21. Balonik napompowany przed turniejem jest a co z tego wyjdzie? Przekonamy się...
Polacy zainaugurują turniej meczem w Lublinie ze Słowacją, niby najsłabsza drużyną w naszej grupie.
Oczywiste jest, że jeżeli marzymy o grze w półfinale to ten mecz po prostu musimy wygrać, gdyż pewny awansu jest zespół tylko z 1 miejsca, najlepszy z 2 miejsca awansuje również do półfinału ale tu już trzeba mieć minimum 4/5 punktów moim zdaniem aby awansować z 2 miejsca.
Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów jesteśmy faworytem w tym meczu i nie ma się co oszukiwać. Mamy zdolną młodzież, która powalczy tutaj o 3 punkty.
Jedynym osłabieniem jest brak Kownackiego w tym meczu z powodu kartek w ... U19.. Zastąpi go zapewne P. Frankowski z Jagiellonii.
W bramce wystąpi zapewne J. Wrąbel chociaż ja osobiście uważam, że Drągowski byłby pewniejszym punktem mimo, że nie gral zbyt długo, chociaż wole się mylić niech Wrąbel broni jak najlepiej.
Boki obrony to oczywiście kapitan Kędziora i Jaroszyński nie mają zbytnio konkurentów na swoich pozycjach, w środku pewny punkt to Bednarek a obok niego moim zdaniem zagra Jach bądź Bielik chociaż ja stawiam, że zagra Jach.
Defensywni pomocnicy to bezkonkurencyjny Linetty i obok niego Dawidowicz.
Boki pomocy to Kapustka i Frankowski, w środku zagra Piątek a w ataku Stępiński.
Moim zdaniem jest to dobry skład który wygra ze Słowacją.
Powodzenia.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska U21 - Słowacja U21
Typ: 2
Kurs: 3,45
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Na wstępie, żeby nie było sercem jestem za Polską reprezentacją U21, ale jak widzę ten hura optymizm na forum to od razu zaczynam się martwić. Gdyby w kadrze znaleźli się Panowie z Napoli, a i owszem pokusiłbym się typując 1, ale ani Milik, ani Zieliński dzisiaj nie zagra.... włodarze Napoli zrobili polskim związkom koło pióra co moim skromnym zdaniem było bardzo nieeleganckie, ale przejdźmy do kolejnych faktów. Dzisiaj nie zagra również Kownacki, któremu reprezentacja do lat 21 zawdzięcza wiele bramek w ostatnich meczach kontrolnych, więc się pytam kto te bramki ustrzeli dzisiaj dla naszych? no chyba, że sędzie:) Przyjrzyjmy się teraz reprezentacji Słowacji U21 - ostatni mecz zwycięski z trudnym rywalem - Serbią U21. Mecze eliminacyjne słowaków - 6 zwycięstw/1 porażka/1remis. W tabeli Słowacja wyprzedziła Holandię o 5 punktów strzelając 21 bramek i tracąc tylko 6. Reasumując chciałbym, żeby moja dzisiejsza analiza się nie sprawdziła, ale obawiam się, że Polska nie wyjdzie nawet z grupy na tych mistrzostwach.
Pozdrawiam!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U21, faza grupowa
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
Godz: 20:45
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś rozpoczynamy kolejne wielki święto piłkarskie w naszym kraju, czyli Mistrzostwa Europy U-21. Polska rywalizację otworzy w Lubinie od starcia ze Słowakami, czyli teoretycznie najłatwiejszy rywal w tej grupie. Dla mnie raczej tutaj jest wiele argumentów za bramkami.
Zacznijmy od tego My doskonale zdajemy sobie sprawę że ten turniej musimy zacząć mocno od wygranej, będziemy musieli prowadzić grę i grać odważnie w ataku co zresztą ta reprezentacja naprawdę potrafi. Ofensywnie kadrowo nie wygląda to źle, może faktycznie niektórzy ostatnio grają mało ale to tez z drugiej strony plus bo tacy zawodnicy jak Kapustka, Stępiński nie zmęczenie sezonem doskonale zdaja sobie sprawę że to jest wyśmienita okazja do pokazania swoich umiejętności, zresztą dotyczy to wszystkich piłkarzy, kreować grę u nas zdecydowanie ma kto Linetty jest świetnej formie, mamy szybkość i technikę na skrzydłach.
Co mnie nie przekonuje to defensywa w tej formacji potrzeba regularnej gry i zgrania a tego moim zdaniem nam brakuje, było to widać w ostatnich testach przed turniejem i dwie porażki z Włochami oraz Czechami po 1:2, to zachwiało na pewno pewność siebie w defensywie. Po prostu tych błędów indywidualnych było za dużo, osobiście dla mnie tez to wsparcie drugiej linii w defensywne nie jest mocne stąd też są problemy z czystym kontem. Gra u siebie to może być ogromny plus który będzie nas napędzał do ataków, ale z drugiej strony tych młodych może za bardzo ponieść i chcąc grać widowiskowo u siebie zapomną o defensywie.
Słowacja jak wspomniałem teoretycznie najsłabszy zespół tej grupy ale to miano im zdecydowanie będzie pasowało, oni tutaj w żadnym meczu nie będą faworytem i to będzie ich siła. Wystarczy popatrzeć na eliminacje do tego turnieju że w takie roi jak dzisiaj czują się świetnie. Nie byli faworytem swoje grupy a wygrali ją bardzo pewnie pokonując dwa razy Holendrów 1:3, 4:2, czy demolując Turków 5:0 u siebie i remisując na wyjeździe 1:1. Wyśmienicie radzili sobie w ofensywie, kontrując rywali a dziś tak też będą grali, w sumie w eliminacjach strzelili 21 bramek. Na nich też nie będzie ciążyła presja, dla mnie dużo w ofensywie będą mieli dziś do zaoferowania. Przygotowując się do turnieju rozgrali cztery gry towarzyskie bardzo overowe, znowu w każdym meczu strzelając bramki, ale też sporo tracili dla mnie ten zespół będzie ofensywnie usposobiony na tym turnieju.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mayya 0

mayya

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: CA Huracan - Union de Santa Fe
Godzina: 17.6. 00:00

Typ:

Dokładny wynik 0:0 HT @ 2.25 - iForBet
Remis HT @ 1.91
- Fortuna
Podwójna Szansa 0-0 @ 1.60
- Fortuna
Analiza:
Wracając z pracy tak się zastanawiałam co tutaj napiszę ;p Haha
Kobieca intuicja... Dwa z trzech siedzą Panoowie, oooj siedzą ????
Nieregulaminowy zapis
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu

⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Światowa, 2 grupa
Godzina : 23:00
Spotkanie : Brazylia - Bułgaria
Typ: Bułgaria +14,5
Kurs : 1,63
Bukmacher : 1xbet
analiza:
Nie rozumiem czemu buki aż tak bardzo faworyzują Brazylię na lidze światowej ale okej przecież to mistrzowie olimpijscy sprzed roku i jeżeli wydaję mi się, że buk się myli to trzeba zarabiać. Po pierwsze czemu to idę w handicap w stronę Bułgarii ? bo ostatni mecz Brazylia przegrała z właśnie z Bułgarią, po 2 setach przegrywała 2:0, w trzecim odbiła się od dna w czwartym wydawało się że dojdzie do tie-breaka bo Bryzylia wychodziła na prowadzenie jednak Bułgarzy mieli fantastyczną serię zagrywek i wyszli na kilku punktowe prowadzenie, które wystarczyły by zakończyć mecz. Po drugie Brazylia jak już wygrywa to raczej nie można tego nazwać oraniem przeciwnika, bo jeszcze ani razu nie wygrali 3:0 na WL i jeszcze nie wygrała taką ilością punktów w tej edycji ligi światowej jak w podanym typie, więc dlaczego miałaby wygrać akurat ze swoimi pogromcami z takim handicapem ?. Dla mnei typ warty gry.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U21, faza grupowa
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: BTS w pierwszej połowie
Kurs: 4.60
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mam wrażenie, że nasza reprezentacja jest mocno przeceniona i nie będzie to wyglądało tak kolorowo. Słowaków określa się jako tą najsłabszą drużynę w naszej grupie, natomiast ja sądzę że mogą napsuć nam sporo krwi. Widać, że Dorna ufa tym zawodnikom z którymi pracował do tej pory i to go może trochę zgubić. W środku robotę na pewno będzie robił Linetty, natomiast w tyłach wygląda to już gorzej. Jaroszyński, Jach to nie są zawodnicy, którzy grali od deski do deski w tym sezonie. Spokojny jestem tylko o Kędziore, który jakiś tam poziom już osiągnął. Ciekaw jestem jak chłopaki są przygotowani mentalnie - impreza u nas, duże zainteresowanie - to będzie ciążyć na plecach. Z przodu mamy trochę jakości więc o bramkę dla nas się nie martwię, natomiast mam wrażenie że zaczniemy od tzw. &quot;kubła zimnej wody na głowę&quot; w postaci bramki dla Słowacji.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
yscyplina: Piłka nożna - ME U21, faza grupowa
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: Polska wygra i obie druzyny strzela gola (1/bts)
Kurs: 3,95
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś Polska zaczyna przygodę z Euro u21. Można powiedzieć że zapowiada się ciekawy mecz, jak to się mówi pierwszy mecz jest najważniejszy i uważam że wygramy pierwszy mecz w końcu gramy u siebie , przed własną publicznością . Znowu Słowacja to nie są ogórki w końcu potrafili ograć 2 razy Holandię. Uważam że będzie ciężki mecz w szczególności dla naszych zawodników bo w sumie nie grali długo żadnych ważnych meczy tylko towarzyskie. Jednakże myśle że pokażą klase i wygrają pierwszy mecz ale Słowacja strzeli bramke i wygramy 2:1
⛔100
 
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga irlandzka
Spotkanie: Cork City - Limerick
Typ: 1(-2,5)
Kurs: 2,8
Godz: 21:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Domowa forma gospodarzy: 9 meczów - 9 zwycięstw, 27 bramek(średnio 3 na mecz), 4 stracone. Grają dziś w pełnym składzie, przeciwnik to typowy średniak, z wyjazdową formą 3-2-3, i bilansem bramek 9-10. Kurs 1.3 jest w tym przypadku jak najbardziej grywalny.
Różnicą co najmniej 2 bramek wygrywali, jak widzimy, 6 na 9 razy.
Różnicą co najmniej 3 bramek - aż 5 na 9 razy.
Biorąc pod uwagę ten fakt, i kurs 2.80 na typ 1(-2,5), myślę, że warto zaryzykować. Oprócz tego - over 2.5 wchodził w ich meczach 8 na 9 razy, więc po kursie 1.45, i biorąc pod uwagę fakt że goście też strzelać coś potrafią - czemu nie. Goście strzelili co najmniej raz w 8 z 10 wyjazdowych spotkaniach, a w ostatnich 3 meczach strzelili aż 9 bramek.
Serie mają to do siebie, że lubią się kończyć, jednak bilans gospodarzy 16-1-0 we wszystkich meczach w tym sezonie jest potężny, więc nawet kurs 1.3 na ich zwycięstwo daje nam value tutaj.
✅180
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom