>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.07.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 16. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
dyscyplina: Boks
Godzinna: 1:00
Spotkanie: Szpilka - Kownacki
Typ: under 8,5
Kurs: 1.8
Buk: 1xbet
Analiza:
Cóż walka bardziej przypominająca walkę Pudzian - Najman, chodzi tylko o o kasę o nic więcej, walka nakręcana głupimi tekstami na portalach społecznościowych, wywiadach i tak dalej, patrząc na oficjalne ważenie obu Panów miało się wrażenie że to cyrk, Szpilka traktował Kownackiego jak największego wroga, gadał jakieś prawilne głupoty, Kownacki utrzymał spokój i jakoś chyba w tej chwili to on budzi we mnie większe sympatie, ale teraz do typu. Po pierwsze Kownacki swą posturą raczej nie nadawałby się na scenę kulturystyczną i raczej wygląda jak silny miś zalany tłuszczem, ale ponoć ma bardzo ciężką rękę i potrafi nokautować 12 nokautów na 15 wygranych walk. Z drugiej strony Szpilka który jednak jako bokser jest już obyty ale nie oszukujmy się żaden z niego nowy Tyson jak go nazywali promotorzy, z Tysona ma on tyle, że obaj siedzieli w więzieniu, nawet na tym wyższym poziomie już widać, że nie ma tak ciężkiej ręki jak to się mówiło na początku szału na niego. Uważam, że walka skończy się przed czasem ponieważ albo Kownacki nie będzie dał rady ganiać się za znacznie szybszym Szpilką i będzie oklepywany już od ok 4 rundy ewnetualnie Szpilka swoją głupotą przegra nadziewając się na Kownackiego a że Szpilka do mocnoszczękowych nie należy już nie raz to pokazał.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklsa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalica N. - Jagiellonia
Typ: Termalica N.
Kurs: 2.70
Bukmacher: : iforbet
Analiza :

Bardzo ciekawe spotkanie ze sportowego punktu widzenia. Gospodarze rozpoczynaja oficjalnie sezon z nadziejami na nie gorszy końcowy wynik niz poprzedni kiedy zajęli 8 miejsce...Maja ku temu powody gdyż dokonali kilku wartościowych wzmocnień... Z nowych zawodników miedzy słupkami stanie Jan Mucha , w polu zagrają Witalij Maksimienko, Łukasz Piątek, Bartosz Śpiączka i Kamil Słaby ( Sandecja)....
Dla mnie sa to wartościowe transfery, gdy dołożymy do tego piłkarzy grających w ubiegłym sezonie wychodzi całkiem ciekawy zespół. Termalica pokazała juz w ub . sezonie jak mocna ekipa jest w domu , pokonując miedzy innymi Legie. Rywal z Białegostoku przybywa do Niecieczy prawie bezpośrednio z Azerbejdżanu gdzie rywalizowal z FK Qabala w LE.. Jest to bardzo istotne gdyż mecz i cala podróż na pewno dały sie we znaki i spowodowały zmęczenie . To dodatkowy handicap dla Termaliki i sadze ze skwapliwie z tego skorzysta.
Gospodarze bardziej wypoczęci z impetem prawdopodobnie zaatakują chcąc szybko ustawić sobie mecz i kontrolować jego przebieg. Warto tez mieć na uwadze ze Jaga bedzie miała w glowie czwartkowy rewanż w meczu LE. Sadze ze gospodarze wygraja ten mecz a pomoze im w tym atut własnego boiska.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Termalica B-B – Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jagiellonia mi się bardzo podobała w starciu z Gabala, zagrali naprawdę ze świetną intensywnością ten mecz przez 90 minut, widać że są fizycznie bardzo dobrze przygotowani. Piekielnie mocni są w szybkim przechodzeniu z obrony do ataku i tak naprawdę ten mecz powinni wygrać, gdyby zachowali więcej zimnej krwi. Kolejna bardzo mocna broń to stałe fragmenty gry, każdej przynosiło spore zagrożenie i bramkę na 0:1. Ten zespół naprawdę dobrze wyglądał w grze ofensywnej, ta trójka Sheridan – Cernych – Novikovas świetnie ze sobą współpracuję potrafili w trójkę tworzyć sobie mnóstwo sytuacji. Zobaczymy jak dziś będą wyglądali w tej intensywności na pewno podobnie jak w czwartkowym starciu będą mogli się skupić na kontrach i to będzie mocna broń. Mimo naprawdę bardzo solidnej pary stoperów widzę problemy w defensywie bo zapewne tych sił może być mniej ale najważniejszy problem to brak Grzyba oraz Góralskie czyli tych goście którzy w środku rządzą i jako pierwsi asekurują i kończą akcję rywali, czuje że to będzie ogromna strata dla drugiej linii w kontekście gry destrukcyjnej tym bardziej że to wyjazd. Dla mnie jednak Jagiellonia grają tak aktywnie w ataku dzisiaj nie będzie miała problemów z defensywą Termaliki. Bruk – Bet będzie moim zdaniem kandydatem do spadku, mnie kompletnie nie przekonują te ruchy na ławce, skończywszy na Rumaku. To jest moje zdanie ale ten trener i jego ekipy nie maja stylu i charakteru. Do tego wszystkiego defensywa trochę na nowo do poskładania odeszli Guilherme, bramkarz Pilarz, Osyra, kontuzja wyklucza Szarka dziś na pewno wystąpią w takim zestawieniu po raz pierwszy. No i w grach kontrolnych nie było szału patrząc na rywali przegrana z Rakowem 1:2, remis z Stal Mielec 1:1, GKS 0:0 i wygrana 5:1 z Łęczna ale Górnik totalnie rozbity Przyjście Śpiączki oraz Piątka to naprawdę bardzo solidne wzmocnienia w ofensywie i akurat ta formacja dla mnie wygląda personalnie lepiej niż w zeszłym sezonie.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina:???? Wimbledon, final, grass
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cilic M. - Federer R.
Typ: over 32,5
Kurs: 1.41
Bukmacher: unibet
Fedex dominuje,jest w wielkiej formie i jest wielkim Mistrzem Tenisa.Pewnie wygra ten Wimbledon,ale jest na tyle doświadczonym i wyrachowanym tenisistom,że nie zrobi tego z marszu.To już nie te lata...Myślę,że rozegra to po mistrzowsku czyli taktycznie,cierpliwie. Ostatnio z Berdychem pokazał jak to się robi (7-6, 7-6, 6-4).Cilic nie przypadkowo jest w finale. Miał łatwiejszą drabinkę Bautista,Muller,Querrey,ale jest bez wątpienia w formie i spodziewam się,że podejmie walkę. Mam nadzieje,że wytrzyma mentalnie z mistrzem i zobaczymy ciekawy,zacięty finał Wimbledonu ;)
⛔100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera B
Godzina: 20:15
Spotkanie: Chacharita Juniors - Gimnasia Jujuy
Typ: X2
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chacharita zajmuje 3 miejsce z taką samą ilością punktów co 2 Guilermo (71 pkt) ale ma jeden mecz rozegrany mniej, czyli w przypadku zwycięstwa lub remisu wskakuje na 2 pozycję premiowaną awansem. Gimnasia natomiast 17 miejsce z dorobkiem 48 pkt. Chacharita u siebie 13-2-4 bramki 31-14, natomiast Gimnasia na wyjazdach 3-6-11 bramki 13-28. Wszystko wskazuje na Chacharite, dlaczego więc mają nie wygrać? Otóż w bezpośrednich spotkaniach już tak kolorowo nie jest - na 5 rozegranych meczów u siebie Chacharita wygrała jedynie 2 i to w stosunku tylko 1:0. W związku z powyższym uważam że tym razem Chacharita też tak łatwo nie będzie miała, stawiam na remis, ale podpieram 2 bo niespodzianka wisi w powietrzu.

✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech-Sandecja
Typ: Lech -2
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsza kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Poznańskiego Lecha u siebie na stadionie podejmowała będzie ekipę Sandecji Nowy Sącz. Gospodarze naturalnie będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji, goście natomiast moim zdaniem w pierwszych spotkaniach powinni zapłacić tak zwane &quot; frycowe &quot; jak często się to dzieje w przypadku beniaminków , którzy awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Lech nie zagrał dobrego spotkania w Lidze Europejskiej i w ostatnich minutach obronił się przed kolejną kompromitacją w europejskich pucharach , teraz na pewno będzie chciał pokazać że tamto spotkanie już poszło w niepamięć i było zaledwie wypadkiem przy pracy , do tego grał będzie na swoim stadionie gdzie radzi sobie lepiej niż na wyjazdach, Sandecja natomiast na wyjazdach miała czasem problemy z organizowaniem sobie gry już w 1 lidze gdzie gra się przecież znacznie łatwiej , moim zdaniem w tym meczu gospodarze pewnie i wysoko ograją beniaminka ekstraklasy, postawiłbym na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sedziego, myślę że goście nie zdobędą tutaj nawet 1 bramki.

⛔100
 
3 10

3tg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 11:00
Spotkanie: Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Zagłębie gra drugim składem. Wygrało IV ligę.
Gryf Wej. gra w wyższej lidze. Ostatni mecz przegrali 0-1 myślę że w tym spotkaniu lepsza okaże się drużyna Gryf. Wejherowo. Mecz odbywa się na dolnym śląsku w Polkowicach.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie:Termalica-Jagiellonia
Typ: btts
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam,zastanawiałem sie czy nie pograć w strone gospodarzy z opcją DNB,ale bardziej mi tu pasuje zakład że obie strzelą a kurs podobny.Jaga po dalekiej podrózy z Azerbejdżanu może być lekko podmęczona i to może być atut dla gospodarzy.Oglądałem mecz pucharowy Jagi i byłem(jestem)pod wrażeniem jej gry na tak trudnym terenie.Mało brakowało aby skarcili w końcówce azerów.Mając na uwadze z jaką łatwością stwarzali sobie akcje podbramkowe oraz szybkie przejście z obrony do ataku w meczu z Gabalą i ruchy transferowe poczynione przez Termalikę w okienku letnim zaczynając od trenera Rumaka a kończąc na trójce ofensywnych graczy takich jak: Łukasz Piątek,Kamil Słaby,Bartosz Śpiączka,jestem pewien że dzisiaj obejrzymy ładne widowisko z bramkami z obu stron
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - Jagiellonia
Typ: 2 handicap (-1)
Kurs: 4,94
Bukmacher: : 1xbet
Analiza :
No cóż, kto nie ryzykuje nie pije szampana. Kolega kamasutra10 wspomniał o wzmocnieniach Termaliki, ale zapomniał wspomnieć o osłabieniach, więc może ja powiem: Osyra (33 mecze w ekstraklasie), Nowak(17), Pleva (21), Kędziora (24), Babiarz (33), a także Guilherme (25), który zasilił szeregi dzisiejszych gości. Jagiellonia jedno poważne osłabienie a mianowicie Vassiljev, aczkolwiek drużyna Mamrota pokazała, że radzi sobie bez niego i z przodu i z tyłu. Pierwszy oficjalny mecz Rumaka jako szkoleniowca gospodarzy (w zeszłym sezonie Śląsk, rezultat przeciętny), dziś zawodnicy będą chcieli się pokazać, ale czy zdążyli zrozumieć taktykę szkoleniowca - wątpię. Ciekawi mnie Martin Pospisil sprowadzony do Jagi przed sezonem, może być to ciekawy nabytek, ale czas pokaże. H2H z zeszłego sezonu to 2 zwycięstwa Jagi i remis, ale dziś mamy nowy sezon, nowych trenerów i odświeżone składy. Stawiam dziś na zwycięstwo dwubramkowe rozpędzonej Jagi, która dobrze weszła w sezon, a mecz w tygodniu nie ma prawa wpłynąć na formę i zmęczenie zawodników, w końcu jest to początek sezonu, gdzie piłkarze są głodni gry. Stawiam na wynik 1-3.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Molde – Stromsgodset
Typ: Molde (-1)
Kurs: 2,70
Bukmacher: forBET
Analiza:

Na dziś proponuje mecz w lidze Norweskiej. 4 drużyna podejmuje 12. Przy zwycięstwie gospodarzy i remisie drużyn z 2 i 3 miejsca (grają mecz między sobą) mogą awansować na 2 miejsce – to powinna być wystarczająca motywacja do gry. Ponadto mam nadzieje, że mają w pamięci niedawny mecz u siebie z Viking ( ostanie miejsce w tabeli) gdzie po 1 połowie prowadzili 2-0 a następnie odpuścili i gościom udało się wyrównać, zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w 94 minucie. Liczę, że dziś nie dopuszczą do takiej sytuacji i będą bardziej skoncentrowani, zwłaszcza że jest szansa na skok w tabeli. Jeśli mówimy o statystykach to gospodarze u siebie mają stosunek meczy 5-0-2 bramki 16-7, na wyjeździe są bardziej wyrównani 3-3-3 bramki 12-12. Goście natomiast na wyjeździe grają słabo bez zwycięstwa jeszcze 0-3-5 bramki 4-15, lepiej im idzie za to u siebie 4-3-1 bramki 16-10. Jeśli popatrzymy na mecze u między drużynami to na 12 meczy Molde – Stromsgodset gospodarze wygrali 7 meczy ( w tym 4 różnica minimum 2 bramek), 2 razy lepsi byli goście i 4 razy był remis. Jak weźmiemy pod uwagę wszystkie mecze to Molde wygrywają dwa razy częściej niż goście. Stąd mój tym wygrana gospodarzy przynajmniej 2 bramkami.

⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Monaco - PSV
Typ: Monaco
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBet
Analiza:
O siedemnastej rozpocznie się mecz zwycięzcy ligi francuskiej ze zdobywcą trzeciego miejsca w lidze holenderskiej. Mecz rozgrywany jest na neutralnym stadionie, więc ta kwestia żadnej z drużyn nie sprzyja. Patrząc na ostatnie mecze towarzyskie tych drużyn to jak do tej pory Monaco rozegrało ich trzy, z czego w jednym padł remis, a dwa pozostałe wygrał - ostatni ze Stoke. PSV natomiast rozgrywał dwa takie mecze i obydwa wygrał, jednak przeciwnicy nie byli tak wymagający. Myślę, iż drużyny dadzą z siebie w tym meczu wszystko, gdyż lada moment rozpoczną się mecze ligowe o wysokie stawki, a ten test pokaże w jakiej formie drużyny już są. Upatrywałbym tutaj jednak lidera w drużynie francuskiej, gdyż jest to jak dla mnie drużyna o wiele lepsza i na wyższym poziomie niż jego przeciwnik.
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska-Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech - Sandecja
Typ: 1/bts
Kurs: 3,4
Bukmacher: forBet
Analiza:
Pierwsze spotkanie Lecha w tym sezonie Ekstraklasy to potyczka z beniaminkiem, z którym zawsze gra się ciężko. Po porażce w Norwegii w Lechu na pewno jest ciśnienie, zależy im na Pucharach, a sytuacja bardzo się skomplikowała. Po wypowiedzi Bilica widać, że chcą dobrze wejść w sezon ligowy. Trener dał do zrozumienia o wielu rotacjach w sezonie, co do dzisiejszego meczu zapowiadał zmiany w szeregach obronnych co naprawa mnie optymizmem apropo&#39;s utraty bramki przez Lecha.
Sandecja pierwszy raz w historii zagra z Lechem, ale nie pierwszy raz na Inea Stadionie, grali tu już z Warta i potrafili strzelić bramke i przegrać mecz, więc wiedzą jak to tutaj robić ;) Na pewno wyjdą nakręceni i mocno zmobilizowani, swoje szanse również będą mieli, w sparingach wyglądali dobrze, 2-3 z Lechią, 2-0 z Arką, 3-3 z APOEL&#39;em.. sparingi nie sparingi potencjał w ofensywie widać.
Podsumowując... Lech musi dobrze wejść w sezon ligowy, muszą &quot;zdobyć&quot; dobre humory przed rewanżem z Haugesund, rotacje w defensywie zespołu...
Sandecja jako beniaminek z fantazją w ofensywie, ale małym doświadczeniem.
Stawiam wygraną Lecha ze stratą bramki lub jeśli ktoś woli to jedną bramką!
Powodzenia!

⛔100
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Zuzel, 2 liga polska
Godzina:*17:15
Spotkanie:*TZ Ostrowia - Motor Lublin
Typ:*X
Kurs:*12
Bukmacher:*Fortuna
Analiza:
Mecz na szczycie 2 ligi zuzlowej, ktora w tym sezonie jest niezwykle ciekawa. Trzy druzyny zbudowaly sklady lepsze od niektorych z wyzszej klasy rozgrywkowej i dla kazdej brak awansu bedzie rozczarowaniem, a dla niektorych nawet moze to byc koniec dobrego speedwaya na kilka lat. O jedno miejsce premiowane awansem walcza Start Gniezno oraz dwie wspomniane druzyny, Ostrow i Lublin. Poki co najlepiej radza sobie goscie dzisiejszego spotkania, wygrywajac 8 meczow i ponoszac jedna, lecz bardzo dotkliwa porazke na torze w Gnieznie. Ostrow narazie nie spelnia pokladanych w nim oczekiwan, lecz wydaje sie, ze im dalej w sezon tym sa mocniejsi, mimo ostatniej wpadki na specyficznym torze w Poznaniu, na ktorym zreszta Motor wygral wczoraj po zacietym meczu. Jednak Ostrow na wyjazdach a u siebie to zupelnie inna druzyna, sa w stanie wygrac z kazdym, co pokazali pokonujac minimalnie Gniezno 46:44. Podobnego wyniku spodziewam sie rowniez dzis, Start i Motor maja bardzo podobny potencjal kadrowy, wiekszy niz Ostrow, natomiast gospodarze posiadaja atut wlasnego toru, dzieki czemu sily zespolow sie wyrownuja. Do tego dochodzi odwieczna rywalizacja miedzy tymi zespolami, ktore delikatnie mowiac nie przepadaja za soba. Dodatkowo gospodarze wciaz nie moga byc pewni udzialu w play off a goscie zdobywajac dzisiaj 1 ptk zagwarantuja sobie 1 miejsce po fazie zasadniczej i lepsza pozycje wyjsciowa. Ostrow od 5 lat nie potrafi pokonac Motoru i mysle, ze dzis bedzie podobnie, jednak mecz napewno bedzie wyrownany i zadna z druzyn nie powinna przekroczyc 47 ptk. Obydwie druzyny beda walczyc do konca, nie ma mowy o odpuszczaniu i remis jest naprawde bardzo prawdopodobny, po takim kursie warto zaryzykowac pare groszy. Jedyny minus tego typu, to ze kurs zostanie pomniejszony do 5 na forum ???? w sts kurs 14.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zwycięstwo Arki w Superpucharze na pewno doda skrzydeł w dzisiejszym meczu Arkowcom w gdzie na własnym stadionie będą podejmować drużynę Śląska Wrocław. Główną rzeczą, która przekonuje mnie dziś do Śląska są ich transfery gdzie między innymi kupili Jakuba Koseckiego z Sandhausen, Michała Chrapka z Lechii Gdańsk, Arkadiusza Piecha, Djordje Cotra z Zagłębia Lubin i paru innych. Myślę, że chociaż jest ich to pierwszy mecz w nowych barwach pokażą się z dobrej strony i wygrają z Arką. Do Arki mnie nic nie przekonuje nawet to że wygrali z Legią w karnych jeszcze według mnie o niczym nie świadczy i w tym sezonie również bronić się będą przed spadkiem.
⛔100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cilić - Federer
Typ: over 29.5 asów
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet

Analiza:
Dziwne, że jeszcze na finał nikt nie zaproponował pokrycia linii 30 asów serwisowych. Im więcej gemów ugra Marin, tym większa szansa na pokrycie linii, nie ukrywam że to właśnie w Chorwacie widzę lidera w statystyce asów w dzisiejszym finale. Roger też coś dołoży, ale to Cilić i jego serwis powinien utrzymać go jak najdłużej w meczu i przynieść sporo punktów. A żeby linia asów pękła, Federer powinien w końcu stracić seta w tym turnieju.
Statystycznie wygląda to tak, że w finale mamy v-ce lidera w klasyfikacji asów z 7 w tabeli Szwajcarem.
Cilić 130 asów w drodze do finału (avg 21,6)
Roger 64 asów w drodze do finału (avg 10,6)
Średnie obu tenisistów pokrywają linie wyznaczaną na ten mecz. Jak będzie, zobaczymy. Ja próbuję.
over 29,5 asów @ 1.80 forBet
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 3,5 żółtych kartek
Kurs: 1.6
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ciężko w dzisiejszym meczu wskazać faworyta do zwycięstwa. Arka po zdobyciu Superpucharu Polski zapewne jest bardziej spokojniejsza. Śląsk pełne przemeblowanie składu. Musimy poczekać z parę kolejek aby zobaczyć na co tą drużynę będzie stać.
Spodziewam się w ich grze jeszcze sporo niezgrania, niedokładnych podań co może przełożyć się na większą nerwowość u zawodników Śląska.
W poprzednim sezonie Arka notowała średnio 2,11 żk na mecz, Śląsk natomiast 1,84.
Sędziuje dzisiaj D. Stefański, który w poprzednim sezonie pokazał 109 żk co daje średnią 3,52.
W dotychczas rozegranych spotkaniach tylko w meczu Pogoni z Wisła K. obejrzeliśmy mnie kartoników bo tylko 3 kartoniki. W pozostałych odpowiednio 4, 6, 4.
Także myślę, że dzisiaj te 4 kartki sędzia spokojnie pokaże.
✅60
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech-Sandecja
Typ: OVER 2,5+
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsza kolejka polskiej ekstraklasy w której spotkają się dwie OVEROWE drużyny. Lech jak każdy widzi jest w gazie, strzela dużo bramek i grają naprawdę ostatnio naprawdę fajnie. Sandencja pokazała swoją wartość w pierwszej lidze gdzie zdecydowanie było widać ich wyższość, poza tym drużyna składa się z wychowanków, ci zawodnicy chcą grać, są głodni gry oraz najważniejsze - na pierwsze spotkanie z takim rywalem będą chcieli się wykazać i pokażą, że nie są to chłopcy do bicia. Naprawdę Sandencja może wygrać tego spotkania nie wygra ale spokojnie liczę na to że strzelą minimum jedną bramkę natomiast Lech jak to Lech zagra od początku do końca ofensywnie i myślę, że będą atakować do końcowego gwizdka nie zważając na wynik dlatego uważam, że 3 bramki w tym meczu są dla mnie 99% betem. Wchodzę dzisiaj w ten typ grubo ponieważ uważam iż 1,72 kurs na tak prawdopodobne zdarzenie to po prostu szansa na wzbogacenie i mimo, że bukmacherzy tak nisko stawiają Sandencje to nie znaczy, że mecz nie będzie ciekawy. Jestem przekonany, że zobaczymy dzisiaj świetnie widowisko i minimum MINIMUM 3 gole. Dodam jeszcze, że w ostatnich 5 spotkaniach Lecha zawsze padały minimum 3 gole oraz że Sandencja z dobrze grająca Lechia Gdańsk potrafiła ustrzelić 2 gole w meczu sparingowym co prawda, ale było widać, że chłopaki wiedzą co robią. Powodzenia!!!

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiet
Godzina:
20:25
Spotkanie:
Polska - Korea
Typ: powyżej 202,5 pkt
Kurs:
3,35
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:

Nie typuje zwycięstwa w tym meczu, ponieważ ciężko jest przewidzieć kto wygra to wyrównane spotkanie. Mnie osobiście wydaje się, że ten mecz zakończy się po 5-setach, dlatego właśnie wchodzę w ten duży i ryzykowny over punktowy. Na powyżej 4,5 seta jest około 2,5 więc wolę zaryzykować ten typ po dużo większym kursie.
To już nie będzie taki spacerek dla Polek jaki miały z Chorwatkami, Argentynkami, Kanadyjkami czy chociażby Peruwiankami. Peruwianki już narobiły sporo strachu Polkom a gdzie Peruwianki do Koreanek? To jeszcze nie jest ta półka.
W końcu zobaczymy Polki z jakimś mocniejszym przeciwnikiem i zobaczymy na co stać nasze zawodniczki bo wygrać z Chorwacją, 2x z Argentyną czy Peru to nie jest sztuka i nie ma się czym zachwycać.
Koreanki na tym turnieju w Polsce ograły 2x po 3:0 Argentynę i Peru.

Dziś widzę zacięty mecz 3:2 dla którejś ze stron.
Powodzenia.


⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gremio - Ponte Preta
Typ: Gremio (-1)
Kurs: 2,32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po krótkiej przerwie proponuję na dziś zagrać handi na Gremio. Gospodarze z Porto Alegre znajdują się obecnie na 2. miejscu w ligowej tabeli (8-1-4) br. 24-14, a drużyna gości w dolnej jej części, 15. pozycja (4-3-6) br. 12-18. A więc gołym okiem widać różnicę obu drużyn. Dodatkowo Ponte Preta po 13. kolejkach jeszcze nie wygrała na wyjeździe, 3 razy remisując, odnosząc 4 porażki z bilansem 2-11. U siebie idzie im zdecydowanie lepiej, 4 zw. i 2 porażki, dokładnie tak samo jak dzisiejsi gospodarze.
A zatem statystyki przemawiają za ekipą Gremio i to oni po końcowym gwizdku powinni cieszyć się z kompletu punktów.
Czy będzie to zwycięstwo z przewagą co najmniej 2 bramek? Zobaczymy. ????

✅132
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom