>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
L 37

lalala23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos-Rijeka
Typ:Olympiakos
Kurs:1.76
Bukmacher:Totolotek
Analiza:
Witam, na dzisiejszy dzień przygotowałem mecz Olympiakosu z Rijeką, powiem szczerze, że gra po takim kursie na Olympiakos to według mnie promocja, ponieważ Olympiakos poradził sobie w zaskakująco łatwy sposób z bardzo ciężkim rywalem jakim był bez wątpienia Partizan, Rijeka natomiast wyeliminowała RB Salzburg po bardzo nudnym dwumeczu. Wiadomo w Olympiakosie trenerem jest bardzo dobrze znany nam Besnik Hasi, ale nie zapominajmy, że to własnie ten sam trener rok temu wprowadził Legie do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Olympiakos zrobił w tym oknie kilka transferów, wiadomo nie rozpoczęli jeszcze swoich rozgrywek mieli mało czasu na zgranie, ale według mnie Rijeka to nie jest przeciwnik, który może zagrozić Olympiakosowi, przynajmniej na stadionie w Grecji, Rijeka zaczęła już rozgrywki w swojej lidze, ale powiedzmy sobie szczerze nie idzie im tam najlepiej czego dowodem są ostatnie dwie porażki z Dynamem Zagrzeb i NK Osijek, Salzburg pokonali, ale jakoś nie przekonali mnie, to raczej Salzburg nie wykorzystał okazji, a Rijeka zagrała konsekwentnie w obronie jak na wyjeździe tak i u siebie. Mam nadzieje, że pomogłem, Pozdrawiam.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Utrecht vs Zenit
Typ:handicap 1:0 Zenit win
Kurs: 3.15
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Zapraszam na mecz pogromców Lecha z rosyjską potęga Zenitem. Holendrzy do tej pory bardzo mocno męczyli z maltańczykami a z Lechem awans uzyskali dzięki bramkom na wyjezdzie po prezentach od drużny z Poznania. Zenit wyeliminował ekipę z Izraela po zwciestwie 2:0 na wyjezdzie i sensacyjnej porażce u siebie kiedy zlekceważyli rywala. Utrecht prezentuje w el LE naprawde słabą formę tak naprawdę już w pierwszym meczu z Lechem powinni dostać przynajmniej 2:0. Widać u nich osłabienia których doznali po zakończeniu zeszłego sezonu. Dodatkowo twierdzę że Zenit podejdzie do tego spotkania na poważnie i pewnie wygra.
edit dodanie kursu / ibis
⛔ 100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Celtic - Astana
Typ:
BTS
Kurs:
2.38
Bukmacher:
Bet365
Analiza:Na dzis wybralem zaklad BTS w meczu ligi mistrzow pomiedzy Celticiem a Astana mysle ze zaklad jest jak najbardziej warty zagrania kurs 2.38 na BTS bardzo dobry mysle ze jest bardzo duza szansa ze tak wlasnie sie stanie faworyt Celtic gra skutecznie i strzela duzo bramek mysle ze teraz tez im sie uda , przeciwnikiem jest astana ,ktora udowodnila ze jest soldina druzyna z mocnym skladem wierze ze sa w stanie trafic do siatki rywala

⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Utrecht - Zenit St. Petersburg
Typ: Zenit wygra i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,35
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na dzisiaj krótko w paru zdaniach bo mecz zaraz się zaczyna. Głównie sugeruje tutaj się tym jak gra Zenit na wyjazdach. Widać po ich ostatnich meczach , że aktualnie dobrze się czuje ale na swoim podwórku. Wyjazdy idą im już słabiej np. ich ostatni mecz wyjazdowy w lidze z Uralem zaledwie 1-1... warto jednak zaznaczyć , że obecny trener Zenitu buduje zespół i myślę , że widać ma ciekawą myśl i kierunek. Myślę , że Roberto Mancini zbuduje tam naprawdę dobry zespół, który będzie chlubą rosyjskiej piłki. Projekt jest ciekawy , w Zenicie ostatnio dużo się dzieje i to nie tylko za sprawą przepięknego stadionu na którym gra teraz Zenit ale i o kadrę zespołu... w odstawkę poszedł trener Lucescu a z nim jego najemnicy - chociażby brazylijczyk Giuliano sprzedany do Fenerbache - Mancini go nie chciał gdyż ma własny projekt i pomysł . Do zespołu Zenit pozyskał kilku Argentyńczyków ( Mammana z OL. Lyon , Driussi z River Plate , Paredes czy Kranevitter z Sevilli , w zespole został również Ivanovic , który wiedzie prym w defensywie no i dochodzą do tego rosyjscy gracze - dosyć klasowi i wychowankowie. Co do Utrechtu to oglądałem jego poczynania z Lechem i cały szacunkiem dla nich ale moim zdaniem z Zenitem nie mają szans bynajmniej na wyjeździe u siebie myślę też raczej przegrają ale nie wysoko, po prostu zdajmy sobie sprawę jakie pieniądze kręcą się wokół Zenitu i jaki sponsor - Gazprom... tutaj nie ma kalkulacji na tak pięknym stadionie na jakim gra Zenit występ chociaż w LE to standard ... Główny argument to Mancini , stadion i pieniądze w Zenicie. Wejdzie ? Daj propsa ! Powodzenia !
⛔ 100
 
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Astana
Typ: X2
Kurs: 2,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po wczorajszym X2 steauy w Portugalii dzisiaj kolejny mecz z duzym potencjalem kursowym. Liga szkocka to celtic i dlugo dlugo nic....w lidze ogorkowej jak na nich leja kazdego jak idzie, za to problemy co roku sa w europejskich pucharach, to nie te czasy kiedy Szkoci regularnie walczyli z Barcelona i Realem w fazie grupowej. Od kilku lat raz sie uda raz sie nie uda zagrac w LM. Co do gosci: dobrze pamietaja zeszly rok i odpadniecie wlasnie ze Szkotami, wiec o motywacje nie ma sie co martwic, Kazachowie pewnie obiecali zlote gory(w petrodolarach ma sie rozumiec) swoim zawodnikom za przejscie bram raju (skadinad jak wejda to im sie to zwroci parokrotnie). Potencjal byc moze 60-40% na korzysc Szkotow ale ja znowu (po wczoraj) ide w kurs wyzszy i licze ze skonczy sie bramkowym remisem, nie szalejcie ze stawka (szczegolnie na czysta 2 ???? hehe) powodzenia i ahoj.
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Cincinnati
Godzina: Planowane było na 18:30 aktualnie jest 19:00 może się zmienić
Spotkanie: Kyrgios - Dolgopolov
Typ: DW: 2-0 dla Kyrgiosa
Kurs: 2.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przepraszam, że podaje go tak późno, ale brak czasu. Jeden z najbardziej przewidzianych, a zarazem troszkę strach grać, bo wszyscy wiemy, że kto jak kto ale kangur może polecieć w ... kulki. Dolgopolov wczoraj wygrał z Andersonem, który ostatnio miał zwyżkę formy i zapewne stąd te kursy, ale zawodnik RPA grał z kontuzją pleców, a ukrainiec i tak miał problemy. Kyrgios łatwo rozprawił się z Goffinem oddając mu przez cały mecz 5 gemów i podejrzewam, że dziś zagra na większym luzie, bo ukrainiec to półka niżej niż francuz ale i tak da sobie spokojnie radę, chyba że coś mu strzeli głupiego do głowy (a u niego to byłoby normalne). Może i Kyrgios jest nieprzewidywalny, ale na ostatnim turnieju grał bardzo dobrze oddając tylko 8 gemów w meczu z Troickim i Lorenzim, lecz potem kapitalny Zverev i było po turnieju. Dziś kangur pokaże że jest w formie przed US-Open i łatwo przejdzie sobie ukraińca. Bezpieczniej można zagrać zwycięstwo samo kangura za około 1.7, ale ja ryzykuje szybki 2 setowy meczyk ???? . Powodzenia.
✅ 153
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: hapoel beer sheva-maribor
Typ: remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj pierwszy mecz ostatniej rundy ligi mistrzow-wybralem do typowania mistrza izraela ze slowencami bo ladnie placa za remisik.moim zdaniem hapoel jest lepszym zespolem i powinien awansowac do LM,w trzeciej rundzie wyeleminowal silnego ludogortsa,wygral superpuchar i kilka meczy pucharowych.maribor awansowal pokonujac mistrza islandii,w lidze na 5 meczy wygrali cztery i jeden remisujac.na papierze hapoel powiniem wygrac ale to pierwszy mecz o duze pieniadze i bedzie uwazal zeby nie stracic bramki.priorytetem bedzie gra na zero z tylu,a gdy nic sie nie strzeli to jest drugi mecz i wystarczy bramkowy remis.bedzie duzo ostroznosci w grze-rzaden zespol sie nie otworzy,stawka sparalizuje druzyny,pachnie bezbramkowym remisem.kurs warty do zagrania-zycze duzych wygranych pozdrawiam
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: H. Beer Sheva – Maribor
Typ: over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Para której chyba mało kto się spodziewał na tym etapie eliminacje, ale sporo szczęścia w losowaniu sprawiło że obie ekipy stoją przed ogromną szansa na awans do Ligi Mistrzów. Zaczniemy od gości, którzy mieli naprawdę wiele szczęścia w losowaniu ale i na to trzeba było zapracować. Mimo wszystko rywale byli słabi a sami swoją grę nie powalali to jest po prostu słaba ekipa dla mnie na pewno nie na Ligę Mistrzów. Nic ciekawego w tej ich grze nie widziałem, ale z drugiej strony to właśnie może uśpić gospodarzy, bo z kontry takie zespoły mimo wszystko potrafią grać. Nic więcej raczej tutaj nie dodam, młody skład może być atutem w ataku ale są po prostu zespołem najsłabszym w tym gronie. Beer Sheva ma spore doświadczenie w Europejskich bojach, w poprzednim roku wyjście z grupy Ligi Europejskiej potrafiąc dwa razy skompromitować Inter 0:2, 3:2. Mają naprawdę solidny pomysł na grę w ofensywie zarówno w ataku pozycyjnym jak i kontrach oba aspekty jak na ich poziom wyglądają naprawdę okazale, nie są jałowi piłkarze mają naprawdę sporą finezję i technikę. Doskonale zdają sobie sprawę że u siebie są mocni potrafią wykorzystywać atut własnego boiska i czuje że tutaj ruszą mocno bo już nie takie ekipy pokonywali. Zresztą w historii swoich eliminacyjnych spotkań do tych rozgrywek wygrali tutaj wszystkie mecze grając naprawdę świetną piłkę do przodu ogromne tarapaty miał tutaj raz Celtic który przegrał 2:0. Inny obraz jest trochę na wyjazdach gdzie im w obronie nie idzie dlatego tak jak wspomniałem będą tutaj chcieli zrobić sporą zaliczkę i przyznam się szczerze że wcale się nie zdziwię jak sami zrobią overa jak najbardziej ich na to stać. Problemów kadrowych trener nie ma, rytm meczowy też zaczynają łapać ostatnio zwycięstwo w Superpucharze 2:4. Potrafią mieć jednak zastoje w swoje grze bardzo frajersko dali się kontrować z Ludogoretsem gdzie przegrali 3:1, w poprzedniej rundzie Honved też miał swoje okazję i Maribor tym młodym składem może być groźny w kontrze bo raczej na tym będą opierać swoją grę. Waga meczu ogromna na pierwszy rzut oka może to wygląda na zamknięte spotkanie ale jakoś mam przeczucie że tak nie będzie gospodarze mają naprawdę mocne parcie na atak i potrafią grać bardzo otwartą piłkę.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow - FK Astana
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W ramach kwalifikacji do fazy grupowej LM Celtic zmierzy się z Astaną. Drużyna ze Szkocji czyli gospodarz dzisiejszego meczu najpierw ograł w dwumeczu 6-0 Linfield a następnie Rosenborg 1-0. Chociaż u siebie zremisowali 0-0 mimo mnóstwa sytuacji. Astana to drużyna z Kazachstanu. Pierwszy dwumecz eliminacyjny ze Spartaks wygrali 2-1. Następnie przyszło mierzyć się im z Warszawską Legią. Wygrali z Polską drużyną 3-2 w dwumeczu. U siebie było 3-1, na wyjeździe głównie się bronili, Legia przeważała ale skończyło się tylko 1-0 i awansowali dalej. Faworytem w tej parze jest Celtic, ale kurs na Astanę zbyt duży. Ci są dobrze przygotowani, u siebie w lidze spokojnie wygrywają z następnymi rywalami. Celtic póki co w lidze i pucharze spokojne wygrane, dosyć wysokie ale z drużynami słabszymi ze Szkocji. Kazachowie jak to oni u siebie radzą sobie najlepiej, na swojej sztucznej murawie i za pewne tutaj wystarczy im remis a tam mogą dokończyć sprawę. Raczej Celtic zepchnie ich do defensywy, ale Astana ma bardzo szybkich i ciekawych napastników. Nie są może oni uzdolnieni technicznie, ale potrafią postraszyć rywali, szczególnie sprintami. Groźny Kabananga, Twumasi w środku Muzhikov czy Maevskiy który umie uderzyć piłkę zza pola karnego, takiego gola zdobył już chociażby z Legią. W Celticu zabraknie podstawowego gracza Sviatchenko i gracza z ławki Griffithsa, próćz tego wciąż kontuzję ma Dembele czy Boyata. Sztab trenerski na pewno wie jak groźni są zawodnicy Astany i na pewno uczuli swoich zawodników na te właśnie kontry, także nie spodziewam się też totalnej dominacji Szkotów. Zaryzykowałbym Astanę, ale nad tym się jeszcze zastanowię, ale z pewnością gram ten typ czyli under 2,5 goli. Myślę że albo Celtic poradzi sobie i wygra 1 lub 2 do zera, albo padnie remis który dla Astany będzie bardzo korzystny i oni taki wynik brali by w ciemno. Mam nadzieję że sie uda i powodzenia !
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli - Nice
Typ: Napoli wygra obie połowy
Kurs: 2,51
Buk: Fortuna
Analiza
MOJA ANALIZA Z DZIAŁU
Tutaj analiza w zasadzie zbędna. Nice po rewelacyjnym zeszłym sezonie się ostro wyprzedało - Dolbert czy Eysserik. Do tego dziś z różnych powodów nie zagrają Mario Balotelli, nowo sprowadzony Wesley Snejder czy Cypien. Nice sezon ligowy zaczęło od dwóch porażek. z Saint Ettiene na wyjeździe jeszcze idzie zrozumieć, ale z beniaminkiem z Troyes przed własną publicznością to wynik, który musi coś znaczyć. Z Ajaxem również nie wyglądali dobrze (dwa remisy). Napoli dopiero rozpoczyna sezon, ale myślę że Mauricio Sarri doskonale przygotował zespół. Nie było szaleństwa na rynku transferowym. Nie odszedł żaden znaczący zawodnik. Do tego Sarri ma od początku do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt nie jest wykluczony z gry ani nie pauzuje przez kontuzje. Dzisiaj moim zdaniem Stadio San Paolo obejrzy zwycięstwo swojej drużyny, która moim zdaniem będzie miała miażdżącą przewagę nad 3 zespołem ostatniego sezonu Ligue 1.
Powodzenia!
✅ 151
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow – FC Astana
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek w ramach decydującej fazy eliminacji do elitarnej Ligi Mistrzów, w którym to zmierzą się Szkocki Celtic Glasgow z Kazachstańskim FC Astana. Gospodarze tego pojedynku niedawno rozpoczęli nowy sezon ligowy, w którym pewnie zdobyli 6 punktów w dwóch dotychczasowych kolejkach pokonując 4:1 Hearts oraz 0:1 Patrick Thistle. Warto również przypomnieć dotychczasową drogę eliminacji Szkotów, którzy wyeliminowali północno Irlandzki Linfield 0:2, 4:0 oraz Norweski Rosenborg Trondheim 0:0, 0:1. Kazachskich zespół natomiast jak wiemy wyeliminował w ostatniej rundzie naszą Legię Warszawę 3:1, 0:1. W lidze natomiast aktualnie FC Astana jest liderem po 23 rozegranych kolejkach mają przewagę 7 punktów nad wiceliderem FC Kairat. Reasumując obydwie w/w drużyny są aktualnie w dobrej dyspozycji. Umiejętnościami moim zdaniem liga Szkocka niczym nie różni się od ligi Kazachskiej, w której występuje wiele bogatych klubów. Powracając jednak do dzisiejszego spotkanie, przed którym bukmacherzy faworyzują Szkotów, lecz moim zdaniem FC Astana będzie tutaj szukała szybkiej kontry na co bardzo szybko powinien odpowiedzieć Celtic. Mój typ na ten pojedynek to over 1,5 bramki już po pierwszych 45 minutach tego meczu.
✅ 205
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos-Rijeka
Typ: pierwsza bramka minuta - 28+
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj pierwsze mecze czwartej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. W Pireusie, miejscowy Olympiakos zmierzy się z chorwacką Rijeką. Mój typ na to spotkanie jest taki że pierwsza bramka w tym meczu padnie najwcześniej w 28 minucie. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn, zwycięzca awansuje do upragnionej Ligi Mistrzów, przegranemu na pocieszenie udział w dużo mniej prestiżowych rozgrywkach w Lidze Europy. Myślę że w pierwszej połowie będą takie piłkarskie szachy z obu stron. Rijeka na pewno postawi na defensywę, będą chcieli jak najdłużej utrzymać remis i kontrować Greków. A że defensywę mają całkiem dobrą, co pokazali w dwumeczu z Salzburgiem, to myślę że te 27 minut wytrzymają bez straty gola. Olympoalos też jakiegoś szturmu raczej nie zrobią od pierwszych minut więc myślę że warto zagrać że pierwsza bramka padnie po 27 minucie. Ja obstawiam że bramki zobaczymy dopiero w drugiej połowie.
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom